آموزش لایت روم

Adobe Lightroom Tutorial

معرفی لایت روم

آموزش لایت روم 1

 

نرم افزار لایت روم که مورد استفاده ی عکاسان و افرادی که به عکاسی علاقه مندند می باشد، برای تنظیم رنگ و نور و همینطور روتوش تصاویر و عکس ها مورد استفاده قرار میگیرد. لایت روم با انواع فرمت های عکس تطابق دارد و آن ها را اجرا کرده و ادیت میکند. فرمت رایجی مانند JPEG و فرمت خام عکس ها که حجمی ۳ برابر JPEG را دارند در این نرم افزار قابلیت فراخوانی دارند و با استفاده از لایت روم شما قادرید تصاویر خود را مدیریت و آرشیو نمایید و به اشتراک بگذارید.

 

در نرم افزار لایت روم با استفاده از کاتالوگ شما بدون تغییر در فایل اصلی عکسی که روی آن ویرایش انجام میدهید، میتوانید تغییرات لازم را روی عکس خود انجام دهید و آن را بازبینی نموده و در صورت تمایل جایگزین کنید و یا در عکسی جدید ذخیره نمایید.

 

 

آموزش لایت روم رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزش لایت روم مکتب تی وی شما قادرید تا به صورت تعاملی همراه با استاد آموزش دیده و به راحتی حتی اگر تا به حال عکاسی حرفه ای را نیز آموزش ندیده اید به ویرایش عکس های حرفه ای بپردازید. این دوره آموزش در محیط استودیو ضبط شده و با چند مرحله تدوین باعث شده تا بدون خستگی به گذراندن این مجموعه آموزش لایت روم بپردازید.

 

آموزش لایت روم 2

 

در صورتی که شما این دوره آموزش لایت روم را ....

خواهید توانستبه صورت عملی و کامل به نرم افزار مسلط میشوید و آماده ورود به دنیای تخصصی روتوش و ادیت تصاویر .. شوید.

یک از بهترین فرصت ها  برای یادگیری نرم افزار لایت روم را از دست داده و باید هزینه های زیادی برای یادگیری نرم افزار  پرداخت نمایید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش لایت روم

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از آموزش لایت روم به معرفی دوره آموزشی لایت روم و همینطور نرم افزار لایت روم می پردازیم.

در این قسمت از آموزش لایت روم:

نحوه وارد کردن تصاویر به نرم افزار و مدیریت تصاویر

ما یاد می گیریم که چگونه می توانیم تصاویر را وارد نرم افزار کنیم و آن ها را مدیریت کنیم.

می پردازیم.

در این قسمت از آموزش لایت روم ما با ساخت کاتولوگ اشنا میشیم و مدیریت کاتولوگ ها را یاد خواهیم گرفت.

در این قسمت از آموزش لایت روم ما در این ویدیو با محیط نرم افزار بیشتر اشنا می شویم و با کلیدهای میانبر بیشتر اشنا می شویم.

در این قسمت از آموزش لایت روم  با ابزار مقایسه تصاویر قبل از کار بر روی آن ها با بعد از ویرایش اشنا خواهیم شد.

در این بخش  از آموزش لایت روم با پنجره ها آشنا می شویم و یاد میگیریم که چگونه می تواینم پنجره های لایت روم را فعال و غیر فعال کنیم.

در این قسمت از آموزش لایت روم با پنجره های مربوط به مدیریت تصاویر به صورت شبکه و تک فریم اشنا خواهیم شد.

در این قسمت از آموزش لایت روم با فیلتر کردن تصاویر آشنا خواهیم شد.

در این درس از آموزش لایت روم،  ادامه مبحث فیلتر کردن تصاویر را یاد خواهیم گرفت و تنظیمات مربوط به فیلتر کردن را تخصصی یاد خواهیم گرفت.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم با ساخت و مدیریت کالکشن ها آشنا خواهیم شد و کاربرد کالکشن ها را یاد خواهیم گرفت.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم با ساخت و مدیریت کالکشن ها آشنا خواهیم شد و کاربرد کالکشن ها را یاد خواهیم گرفت.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم  با ساخت و مدیریت کالکشن ها آشنا خواهیم شد و کاربرد کالکشن ها را یاد خواهیم گرفت.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم با ساخت و مدیریت کالکشن ها آشنا خواهیم شد و کاربرد کالکشن ها را یاد خواهیم گرفت.

در این قسمت از آموزش لایت روم  یاد خواهیم گرفت که چگونه وارد تب develop بشیم ، آشنا بشویم  و شروع به کار کنیم.

در این قسمت از آموزش لایت روم  ما یاد میگیرم که چگونه fh ابزارهای مربوط به ویرایش نور را در تب develop  و hv و kdl

ما در این قسمت از آموزش لایت روم  با ابزارهای تکسچر و کلاریتی آشنا خواهیم شد و با آنها بر روی تصاویرمون کار خواهیم کرد.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم  با ابزارهای ساچوریشن و وایت بالانس آشنا خواهم شد و بر روی تصاویرمون کار خواهیم کرد.

ما در این درس با ابزارهایی اشنا خواهیم شد که قبل و بعد از اعمال افکت بر روی تصاویر را به ما نمایش می دهد و چگونه کار کردن با این ابزار ها را فرا خواهیم گرفت.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم یاد خواهیم گرفت که چگونه می توانیم با ابزار کراپ در نرم افزار لایت روم کار کنیم.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم یاد خواهیم گرفت که چگونه می توانیم افکت هایی که بر روی یک تصویر داده ایم را بر روی دیگر تصاویر انتقال دهیم یا کپی کنیم.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم  سینک کردن را یاد خواهیم گرفت و همچنین یاد خواهیم گرفت چگونه می توانیم تصاویرمون را سینک کنیم.

 در این قسمت از آموزش لایت روم خواهیم گرفت که چگونه می تواینم با ابزار هیستوگرام آشنا بشیم و با ابزار هیستوگرام بر روی تصاویرمون کار خواهیم کرد.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم با ابزارهای مربوط به کپی کردن تصاویر اشنا خواهیم شد یاد میگیریم که چگونه می توانیم از تصاویرمون در نرم افزار لایت روم کپی های مختلفی بگیریم.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم  یاد خواهیم گرفت چگونه می توانیم تصاویر رنگی خود را به صورت سیاه و سفید در بیاورم.

در در این قسمت از آموزش لایت روم یاد خواهیم گرفت چگونه می توانیم تنظیمات مربوط به هر بخش را به حالت اولیه برگردانیم. با ابزارهای مختلف ریست کردن تنظیمات آشنا خواهیم شد.

ما در این بخش از آموزش لایت روم می خواهیم یاد بگیریم چگونه می توانیم با ابزار spot بر روی تصاویرمون روتوش کنیم و با آنها کار کنیم.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم می خواهیم یاد بگیریم چگونه می توانیم با ابزار spot بر روی تصاویرمون روتوش کنیم و با آنها کار کنیم.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم می خواهیم یاد بگیریم چگونه می توانیم با ابزار spot بر روی تصاویرمون روتوش کنیم و با آنها کار کنیم.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم می خواهیم یاد بگیریم چگونه می توانیم با ابزار spot بر روی تصاویرمون روتوش کنیم و با آنها کار کنیم.

در در این قسمت از آموزش لایت روم یاد میگیریم که چگونه می توانیم بخشی از تصویر را فیلتر کنیم و برروی آن کار کنیم.

در در این قسمت از آموزش لایت روم یاد میگیریم که چگونه می توانیم بخشی از تصویر را فیلتر کنیم و برروی آن کار کنیم.

ما در در این قسمت از آموزش لایت روم با ابزار Graduated آشنا خواهیم شد و با این ابزار و فیلتر بر روی تصاویرمون کار می کنیم.

ما در در این قسمت از آموزش لایت روم با پنل و ابزارهای HSL آشنا خواهیم شد و با این پنل بر روی تصاویرمون کار می کنیم.

ما  در این قسمت از آموزش لایت روم با پنل و ابزارهای HSL آشنا خواهیم شد و با این پنل بر روی تصاویرمون کار می کنیم.

ما در در این قسمت از آموزش لایت روم با ابزار و فیلترهای نویز و کاهش آنها بر روی تصاویرمون کار خواهیم کرد و به خوبی با این ابزار و فیلترها آشنا خواهیم شد.

ما در در این قسمت از آموزش لایت روم با ابزار و فیلترهای نویز و کاهش آنها بر روی تصاویرمون کار خواهیم کرد و به خوبی با این ابزار و فیلترها آشنا خواهیم شد.

ما در در این قسمت از آموزش لایت روم با ابزار Lens Correction کار می کنیم و آشنا می شویم . همچنین  بر روی تصاویرمون با این ابزارکار خواهیم کرد.

ما در در این قسمت از آموزش لایت روم با ابزارهای مربوط به Transform کردن تصاویر آشنا خواهیم شدو با این ابزار بر روی تصاویرمون کار خواهیم کرد.

ما در در این قسمت از آموزش لایت روم با ابزارهای مربوط به کار بر روی تصاویر و Perspective آشنا خواهیم شد.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم با ابزار و پنل افکت ها آشنا خواهیم شد و بر روی تصاویرمون از افکت های مختلفی استفاده خواهیم کرد.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم با ابزار و پنل افکت ها آشنا خواهیم شد و بر روی تصاویرمون از افکت های مختلفی استفاده خواهیم کرد.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم با ابزار مربوط به ساخت کتاب آشنا خواهیم شد و با این ابزار کتاب های مورد نظر خودتان را تولید می کنید.

ما در این قسمت از آموزش لایت روم با ابزارهای مربوط به ساخت اسلاید شو آشنا خواهیم شد و می توانیم از تصاویزمان یک اسلاید شو بسازیم.

ما در این درس از آموزش لایت روم با ابزار مربوط به پرینت گرفتن آشنا می شویم که بتوانیم از تصاویرمون پرینت بگیریم.

در این قسمت از آموزش لایت روم  با خروجی گرفتن از تصاویر آشنا خواهیم شد
یاد میگیرم که چگونه می توان تصاویری که داخل نرم افزار بر روی آنها کار کردیم را خروجی بگیریم.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش لایت روم

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش لایت روم داشته باشید

برای یادگیری نرم افزار لایت روم باید در نظر بگیرید که دامنه ی کاربردهای این نرم افزار بسیار گسترده است که قبلا در این رابطه توضیحاتی ارائه شده است. بنابراین نکته قابل توجه تفکیک است. در ابتدا با تمام ابزارها و تکنیک هایی که در هر حالتی نیاز دارید و اصطلاحا پایه ی نرم افزار لایت روم شما را می چیند را یاد بگیرید و پس از آن در هر زمینه ای که میخواهید دوره را با استاد مخصوص به خودش آغاز نمایید.

تمام مطالب این دوره آموزش لایت روم بر اساس این است که شما مطالب نرم افزار لایت روم را کاملا درک کنید. بنابراین در طی پروژه های واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

در فهرست عناوین دوره آموزش لایت روم تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از لایت روم بلد نباشید. برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش لایت روم در سطح اینترنت را مقایسه نمایید. خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش لایت روم خواهید شد.

دوره آموزش لایت روم همانطور که بیان شد در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است. این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

برای آموزش لایت روم همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت که به صورت آکادمیک گرافیک خوانده باشد تا شما در حین آموزش مطالب پایه گرافیک را نیز فرا بگیرید. به این صورت شما برای مطالب تخصصی تر این نرم افزار مسلط می شوید.

در دوره جامع آموزش لایت روم شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید. در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما در حین یادگیری لایت روم خواهند بود.

2حمیدرضا-روستا.jpeg

مدرس این دوره : حمیدرضا روستا

دارای جوایز متعدد در زمینه عکاسی و مدرس رسمی لایت روم در حوزه هنری که با استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی جامعی را برای لایت روم ترتیب دادند که هنرجوی لایت روم را از هر منبع دیگری بی نیاز سازد. عکس های ایشان از عشایر و مردمان بومی جلوه و زیبایی خاصی برای ادیت عکس ها در لایت روم به این دوره آموزشی بخشیده که در نوع خود جالب توجه است.

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش لایت روم 3

معرفی دورهنمایش رایگان

1.مقدمهنمایش رایگان

2.وارد کردن تصاویرنمایش رایگان

3.ساخت کاتولوگ

4.آشنایی با محیط نرم افزار

5.مقایسه تصاویر

6.آشنایی با محیط نرم افزار

7.کار با محیط نرم افزار

8.فیلتر کردن تصاویر 1

9.فیلتر کردن تصاویر 2

10.کالکشن 1

11.کالکشن 2

12.کالکشن 3

13.کالکشن 4

14.تب develop

15.تب develop

16.تب develop

17.تب develop

18.تب develop

19.کراپ

20.کپی کردن افکت ها

21.سینک کردن تصاویر

22.هیستوگرام

23.کپی کردن تصاویر

24.سیاه و سفید کردن تصاویر

25.تنظیمات مجدد

26.ابزار spot

27.ابزار spot

28.ابزار spot

29.ابزار spot

30.فیلتر کردن تصاویر

31.فیلتر کردن تصاویر

32.ابزار Graduated

33.پنل HSL

34.پنل HSL

35.ابزار و فیلتر نویز

36.ابزار و فیلتر نویز

37.ابزار Lens Correctionنمایش رایگان

38.ابزار Transform

39.ابزار Perspective

40.پنل افکت

41.پنل افکت

42.ساخت کتاب در لایت روم

43.ساخت اسلاید شو

44.پرینت

45.خروجی گرفتن از تصاویر

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش لایت روم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

52.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
زمان دوره:

5 ساعت و 35 دقیقه

حجم دوره:

1.14 گیگابایت

پیش نیاز:

ندارد

نرم افزار:

Adobe Lightroom

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

45 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

لایوچت، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

حمیدرضا روستا

عکاس و مدرس رسمی لایت روم
قیمت دوره

52.000 تومان