آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی

آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی

این روزها با توجه به افزایش سطح مدیای سمعی بصری که مردم در رسانه های مختلف مشاهده می کنند برای اطلاع رسانی برنامه ها و همینطور ترغیب افراد جامعه به فضاهای مذهبی بایستی در هیئات و فضاهای مذهبی محتوای حرفه ای در این زمینه تولید گردد. در دوره های آموزش فتوشاپ، آموزش پریمیر، آموزش افتر افکت و آموزش ایلوستریتور به مواردی مانند آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی ،طراحی لوگو برای هیئت و طراحی موارد چاپی و همینطور تدوین ویدیوهای مداحی و سخنرانی ها و ساخت موشن لوگو و موشن گرافیک پرداخته شده است. همینطور در ابتدا نحوه کار با دوربین های فیلمبرداری و صدابرداری به صورت حرفه ای و کار با امکانات ضبط صدا به صورت کامل آموزش داده میشود تا بتوانید تمام اجزای لازم در هیئت را به طور کامل فرا گرفته باشید.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی

همه ی ما از زمان کودکی تاکنون در مراسمات مذهبی زیادی بزرگ شده ایم. از ماه محرم که اوج این مراسمات بوده گرفته تا سایر شهادت ها و ولادت های ائمه اطهار علیهم السلام مراسمات و آداب خاصی بوده اند که برای همه ی ما قابل احترام بوده و هستند. در این مراسمات همواره سخنرانی ها و عزاداری ها و مولودی و… بوده اند که در آن تشکیلات هیئت سازوکاری برای ثبت و ضبط آن برنامه ریزی میشده است. شما می توانید با گذراندن دوره اموزش تولید محتوای الکترونیکی چند رسانه ای به راحتی برای مراسمات مذهبی تولید محتوا کنید. برای دانلود اموزش تولید محتوای الکترونیکی چند رسانه ای و مشاهده فیلم آموزشی تولید محتوای چندرسانه ای می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

معرفی محتوای چندرسانه ای هیئتی در صفحه آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی

علت این امر هم تمایل هیئت ها به فرهنگ سازی و گسترش فرهنگ مذهبی میباشد. با گسترش فضای مجازی و امکان اشاعه این فرهنگ ها، این مورد بیش از پیش اهمیت پیدا کرده و تمام افراد دست اندرکار در دامنه افراد نزدیک به خود سعی به فرهنگ سازی در این زمینه میگیرند. مواردی از اطلاع رسانی برنامه های هیئتی مانند سخنرانی و مداحی و … تا ارائه محتوای سخنرانی در قالب ویدیوی باکیفیت و … شامل فعالیت های چند رسانه ای هیئات مذهبی میباشد.

از همین رو در دوره آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی شما از آموزش ابزارآلات فیزیکی صدا و دوربین برای ضبط صدا و تصویر حرفه ای گرفته تا طراحی و ساخت انواع طراحی های گرافیکی و موشن گرافیک و تدوین حرفه ای ویدیو را در همان میزانی که نیاز دارید فرا خواهید گرفت.

بازار کار تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی

معمولا این موارد تولید محتوا در هیئت ها به صورت داوطلبانه توسط جوانان و علاقه مندان این حوزه در هیئات مذهبی انجام میشود که شاید نام آن را نتوان فعالیتی در بازار کار نامید. اما خب با توجه به حمایت هایی که در این زمینه از این هیئات میشود میتوان به عنوان حتی شروع کاری برای جوانان علاقه مند به این حوزه از آن نام برد.

بازار کار بعد از دوره آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی

در هرصورت چه شما از دست اندرکاران هیئت باشید و چه خارج از آن باید توجه کنید که تعداد هیئات و مواردی که در این حوزه انجام میشود بالاست و میتوانید با انجام کار حرفه ای به عنوان بازار کار خوبی به آن نگاه کرد.

بهترین راه هم این است که در حین دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی میتوانید همراه با استاد با استفاده از فوتیج ها و پروژه های هریک از نرم افزارها کار کرده و در پایان با تمرین آن را وارد پورتفولیوی خود نمایید. میتوانید با انجام کار رایگان و یا با هزینه پایین برای یک هیئت به برندینگ و مهارت خود روز به روز بیفزایید. برای دانلود اموزش تولید محتوای الکترونیکی چند رسانه ای و مشاهده فیلم آموزشی تولید محتوای چندرسانه ای می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی همانطور که در فهرست عناوین میتوانید مشاهده کنید، در این دوره آموزشی شما در ابتدا با ابزارهایی برای ضبط صدا و همینطور تصویر برداری به صورت حرفه ای آشنا شده و نحوه استفاده از آن ها را میبینید. در ادامه هم تمام طراحی های گرافیکی مورد نیاز در این حوزه مانند لوگو و استیکر و تایپوگرافی برای بنر و … را در نرم افزار فتوشاپ و کمی هم ایلوستریتور فرا خواهید گرفت. برای دانلود اموزش تولید محتوای الکترونیکی چند رسانه ای و مشاهده فیلم آموزشی تولید محتوای چندرسانه ای می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

در ادامه هم در نرم افزارهای افترافکت و پریمیر و مدیاانکودر شما با ساخت موشن گرافیک و تدوین حرفه ای برای تیزر و… آشنا خواهید شد و به صورت حرفه ای پس از آن قادر خواهید بود تا آن ها را به انجام برسانید.

در کل پیشنهاد میشود در صورتی که به این نرم افزارها تسلط لازم را ندارید، ابتدا در آموزش فتوشاپ و آموزش ایلوستریتور و آموزش پریمیر و آموزش افتر افکت به آموزش نرم افزارها مراجعه کرده و ابتدا این نرم افزارها را به خوبی مسلط شوید، همچنین دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی نسبت به معدود دوره های مشابه دارای مزایایی میباشد که به آن ها خواهیم پرداخت. برای دانلود اموزش تولید محتوای الکترونیکی چند رسانه ای و مشاهده فیلم آموزشی تولید محتوای چندرسانه ای می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

مزایای دوره آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی رسانه آموزشی مکتب تی وی

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت از فیلم آموزشی تولید محتوای چندرسانه ای روی آن کلیک نمایید.

1. اطلاعات دوربین

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای الکترونیکی چند رسانه ای تولید محتوای الکترونیکی چند رسانه ای هیئتی اطلاعات دوربینها و فیلمبرداری را به شما آموزش خواهیم داد.

2. اطلاعات ابزار صدا

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی اطلاعات صدابرداری و ابزارها را به شما آموزش خواهیم داد.

3. لوگو و تایپوگرافی

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی به کمک نرم افزارهای فتوشاپ و ایلاستریتور به معرفی لوگوهای نمونه، معرفی انواع خط ها و الگوها، روش های الگوبرداری در ایلاستریتور و فتوشاپ، معرفی و شیوه کار ابزار pen، طراحی یک تایپوگرافی و لوگو خواهیم پرداخت.

4. تدوین چند دوربینه

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی با استفاده از PluralEye و پریمیر روش sync کردن صدا و تصویر در چند دوربین و روش کار pluralEye، روش تدوین چند دوربین در پریمیر را یاد خواهیم گرفت.

5. افترافکت

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی آشنایی با محیط نرم افزار، آشنایی با ابزار های کاربردی و تنظیمات آنها (مانند shapeو anchorpoint و…)، آشنایی با روش کار انیمیشن سازی و keyframe، آشنایی با پلاگین motion blur، آشنایی با Trim path، آشنایی با Easy ease، آشنایی با منحنی سرعت و همینطور ایجاد text را خواهیم داشت.

6. زیرنویس موشن گرافیک

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای رسانه‌ای هیئتی با استفاده از افترافکت و پریمیر در قسمت1 معرفی و آشنایی با عناوین زیرنویسی، استفاده از ابزار یادگرفته قسمت قبل برای طراحی یک عنوان زیرنویس، نکات جدید مثل alpha matte و در قسمت2 از فیلم آموزشی تولید محتوای چندرسانه ای تغییر زیرنویس ساخته شده، قرار دادن زیرنویس روی یک کلیپ و ارتباط با پریمییر، طراحی یک زیرنویس دیگر از روی نمونه روی کلیپ را خواهیم داشت.

7. لوگو معرفی

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای رسانه‌ای هیئتی با استفاده از نرم افزار افتر افکت آشنایی با کاربرد و نمونه های کامپوزیشن های معرفی، روش استفاده از نمونه های آماده، معرفی نمونه های ویژه با path، تبدیل لوگو به path و استفاده از آن را خواهیم داشت.

8. تیزر مراسم

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای رسانه‌ای هیئتی با استفاده از نرم افزار افترافکت  در بخش آماده: آشنایی با تیزر های مراسم ها و اجزاء آنها، کاربرد و نمونه پروژه های آماده، روش استفاده از پروژه ها، ساخت یک تیزر با پروژه آماده و در بخش دستی: استفاده از پلاگین Motion blur برای ترانزیشن و جلوه ها، روش قرار دادن دو ترک صدا در کنار هم، جلوه های دستی بدون پلاگین مثل wiggle و light burst، استفاده از افکت advance shadow را خواهیم داشت.

9. موشن ترکینگ

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای رسانه‌ای هیئتی با کمک نرم افزار افترافکت آشنایی با موشن ترکینگ، روش وارد کردن فیلم به ترکر، ترک کردن متن روی ویدئو را خواهیم داشت.

10. تدوین و افکت گذاری

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای رسانه‌ای آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی با کمک افترافکت و پریمیر و Plural Eye در بخش تدوین، سینک کردن دوربینها و صدا، انتقال از پریمییر به افترافکت، آشنایی با ترنزیشن های پلاگین Handy و روش استفاده از آنها، تغییر سرعت پخش کلیپ و در بخش افترافکت هم آشنایی با افکت جذاب leave color و روش استفاده از آن در ویدئوها را خواهیم داشت.

11. اکوالایزر و ویدئوگرافی

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی با کمک نرم افزار افترافکت در بخش اکولایزر، آشنایی با اکوالایزر و روش ساخت آن، ایجاد ماسک روی ایکولایزر، آشنایی با تنظیمات ابزار، استفاده از ایکوالایزر، گذاشتن بکگراند برای ویدئوگرافی ساده، استفاده از پروژه های آماده را خواهیم داشت و در بخش بعدی از فیلم آموزشی تولید محتوای چندرسانه ای ویدئوگرافی مداحی 1، تنظیم بکگراند، آشنایی با افکت radio waves، ساختن seek برای ترک مداحی، افزودن افکت های جذاب و تکمیل ویدئوگرافی و همینطور در بخش ویدئوگرافی مداحی 2، ساخت بکگراند و اجزاء ویدئوگرافی، ساخت seek دایره ای، کدنویسی تغییر سایز تصویر مداح روی ریتم آهنگ، افکت گذاری و جلوه دادن به کار را خواهیم داشت.

12. فتوشاپ

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ آشنایی با صفحه ورود و فضای کار فتوشاپ، نوشتن متن و تنظیمات آن در فتوشاپ، آشنایی با ابزارهای مختلف selection در فتوشاپ، آشنایی با لایه ماسک، آشنایی با فیلترها، فیلتر های بلوری، آشنایی با لایه های adjustment، آشنایی با محیط و روش کار با Adobe Camera Raw را خواهید دید.

13. استیکر

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی آشنایی با انواع استیکر تلگرام، روش ساخت و تزئین استاندارد استیکر، آپلود استیکرها در تلگرام را خواهیم داشت.

14. ارتباط نرم افزار ها

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی با استفاده از نرم افزارهای افترافکت، فتوشاپ، ایلاستریتور ارتباط و انتقال سندهای Ai به Ps و Ae، ویرایش و ساخت طرح های تصویر مداح و انتقال از Ps به Ae، کار با لایه ها در Ae و ساخت اکولایزر را خواهیم داشت.

15. خروجی گرفتن

در این قسمت از دوره آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی با استفاده از نرم افزارهای افترافکت، فتوشاپ، پریمیر و همینطور مدیا انکودر روش خروجی گرفتن مستقیم در افترافکت و مشکلات آن، روش کار با Adobe media Encoder، روش خروجی با پریمیر، روش ساخت گیف و انتقال از Ae به Ps، روش ساخت تصاویر پویا در فتوشاپ، و خروجی گرفتن گیف در فتوشاپ را خواهیم داشت.

سرفصل ها

۱ فصل ۲۰ جلسه ۱۰:۲۷:19 ساعت

دوره جامع آموزش تولید محتوای چندرسانه ای هیئتی

۲۰ قسمت ۱۰:۲۷:19

1. دوربین

رایگان (پخش زنده)
00:23:54

2. صدا

00:35:47

3. لوگو و تایپوگرافی

01:09:47

4. تدوین چنددوربین

00:20:43

5. افترافکت

00:45:28

6. بخش اول زیرنویس موشن گرافیک

00:45:51

7. بخش دوم زیرنویس موشن گرافیک

00:35:19

8. لوگو معرفی

00:13:52

9. بخش اول تیزر مراسم

00:30:47

10. بخش دوم تیزر مراسم

00:37:25

11. موشن ترکینگ

00:12:52

12. بخش اول تدوین و افکت گذاری

00:13:52

13. بخش دوم تدوین و افکت گذاری

00:08:14

14. بخش اول اکولایزر و ویدئوگرافی

00:28:37

15. بخش دوم اکولایزر و ویدئوگرافی

00:29:18

16. بخش سوم اکولایزر و ویدئوگرافی

00:22:30

17. فتوشاپ

00:59:35

18. استیکر

00:16:39

19. ارتباط نرم افزار ها

00:37:35

20. خروجی گرفتن

00:39:32

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. چطور میتونم در دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی در قسمت سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی دسترسی پیدا کنید.

۲. آیا در حین دوره آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی این آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

۳. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش جامع تولید محتوای مذهبی به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

۴. مدرس دوره جامع آموزش تولید محتوای چند رسانه ای هیئتی به چه صورت با ما تمرین میکنه؟

مدرس دوره آموزشی جامع تولید محتوای مذهبی که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش جامع تولید محتوای مذهبی میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش جامع تولید محتوای مذهبی مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش جامع تولید محتوای مذهبی حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

افشین بکرانی

مدرس دوره: افشین بکرانی

آقای بکرانی با تجربه مناسبی که در زمینه طراحی گرافیکی و همینطور تدوین و موشن گرافیک داشتند توانستند با انرژی بالا و همینطور استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی جامعی برای تولید محتوای گرافیکی ویژه هیئت ها تهیه و تدوین نمایند.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بهنام به نیا
بهنام به نیا
1 سال قبل

سلام خسته نباشید ببخشید من میخوام این دوره بخرم و اینکه شما مقدمه کلی همه ویدیو ها نزاشتین فقط فصل اول ویدیو گذاشتین ازتون خواهش میکنم یک فیلمی بزارین که مشتری جذب توجه بشود…
اگر در تلگرام یا ایمیل فیلمش رو بفرستین ممنون میشم.

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  بهنام به نیا
1 سال قبل

درود معمولا معرفی دوره در قسمت اول انجام میشود و به همین منظور قسمت اول این دوره آموزشی به عنوان دمو مانند سایر دوره ها در این قسمت قرار گرفته است.

مهرانه
مهرانه
9 ماه قبل

فیلم باز نمیشه

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  مهرانه
9 ماه قبل

باسلام کاربر عزیز به علت آنلاین بودن کاربران زیادی به سرور فشار وارد شده و در حال حاضر مشکل در دوره تولید محتوای هیئتی و سایر دوره ها برطرف شده است.

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه