دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ

دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ

همین الان با وارد کردن اطلاعات خود در فرم، دوره افکت ها در فتوشاپ را به صورت رایگان دریافت نمایید.

دانلود رایگان
توضیحات

معرفی افکت ها در فتوشاپ

نرم افزار Adobe Photoshop که در همه جا آن را به عنوان ادیت عکس میشناسند در تمام رده های کاری خود از طراحی اقلام تبلیغاتی و چاپی گرفته تا ادیت آتلیه ای به افکت هایی در نرم افزار فتوشاپ نیاز پیدا میکنند که بتوانند در حداقل زمان ممکن جلوه هایی را در نرم افزار فتوشاپ ایجاد نمایند.

آموزش افکت ها در فتوشاپ

آموزش افکت ها در فتوشاپ رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ تمام افکت های پرکابرد نرم افزار فتوشاپ توسط متخصص این نرم افزار ضبط شده است و در کمترین زمان ممکن مطالب به شما انتقال داده شده است. این دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ به صورت تعاملی بوده و شما می توانید آموزش رایگان ایجاد افکت در فتوشاپ را فرابگیرید. مخاطبان این دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ نیز گرافیست ها و طراحان بنر و افراد علاقه مند به این حوزه هستند.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش افکت ها در فتوشاپ

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

معرفی

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ به  معرفی نرم افزار به همراه تاریخچه ای مختصر از  آن و معرفی بازار کار،مدرس،مطالب مطرح شده،پیش نباز و خروجی کار می پردازیم.

1.افکت کهکشان

در این قسمت از دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ به قرار دهی یک عکس کهکشان در تصویر خود شما یا یک شخصیت معروف به گونه ای که جزئیات شخصیت شما و هم چنین عکس کهکشان حفظ می شود می پردازیم.

2.رنگی کردن

در این قسمت از آموزش رایگان ایجاد افکت در فتوشاپ به انتخاب  قسمت مهم عکس  و با استفاده از invert و افکت سیاه و سفید مناطق غیر مهم را از منطقه مهم از لحاظ رنگی جدا می کنیم .

3.افکت قدیمی سازی عکس

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ با ابزار camera raw و vigneting  عکس های خودمان را به عکسهای قدیمی تبدیل میکنیم.

4.مات کردن

در این قسمت از آموزش رایگان ایجاد افکت در فتوشاپ به ایجاد تصاویر پرسپکتیو  دوبعدی با اعمال فیلتر blur  بر روی پس زمینه می پردازیم.

5.خیالی کردن

در این قسمت از دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ از یک فیلتر blur بر روی تمام تصویر استفاده کرده و با استفاده از ماسک و gradiant  ،یک شیب کاهش غلظ وضوح تصویر را به وجود می آوریم.

6.مینیاتوری

در این قسمت از دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ یک نوع دیگر از فیلتر blurبه نام tilt-shift را معرفی میکنیم که امکان مات کردن قمست دلخواهی از تصویر رابه ما میدهد.

7.Glitch

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ استفاده از کانال های رنگی برای تبدیل یک عکس با کانل های رنگی متفاوت می پردازیم.

8.strip & glitch

در این قسمت از آموزش رایگان ایجاد افکت در فتوشاپ توسط دستورات cntrl+i و hue/sat  به دلخواه رنگ چشمان را تغییر خواهیم داد.

9.neon

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ رسم  اشکال متقارن  سفید و استفاده از فیلتر شفاف سازی حاشیه و تبدیل خطوط شکل به یک مهتابی درخشنده می پردازیم.

10.Neon_clothe

در این قسمت از آموزش رایگان ایجاد افکت در فتوشاپ از قلمو استفاده میکنیم تا یک لباس را با خطوط نامتقارن نقاشی کرده و افکت نئون را به خطوط مربوطه اعمال میکنیم.

11.Splatter

در این قسمت از دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ می خواییم تصویر یک شخص را به همراه افکت مات کنیم و انتخاب قسمتی از بدن او و با به کارگیری تصاویر پاشش(splatter) به یک افکت کارتونی تبدیل میکنیم.

12.تجزیه شدن

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ با افکت تجزیه شده کار می کنیم این افکت یکی از حرفه ای ترین افکتهای فتوشاپ است .برای اجرای آن به تکنیک های ماسک گذاری ،استفاده از براش های مناسب،filter gallery  و ترکیب تصاویر textureبا  تصویر اولیه میباشیم.

13.آبرنگ

در این قسمت از دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ با استفاده از سه کپی و تغییر blending mode  به همراه فیلتر های مناسبی که از filter gallery انتخاب میکنیم یک تابلوی آبرنگ خواهیم داشت.

14.سیاه قلم

در این قسمت از آموزش رایگان ایجاد افکت در فتوشاپ یک عکس رنگی را با دستور cntrl+iو تغییر blending mode به یک تصویر نقاشی سیاه قلم تبدیل میکنیم.

15.پرسپکتیو سه بعدی

در این قسمت از آموزش رایگان ایجاد افکت در فتوشاپ برای تبدیل یک عکس دوبعدی به یک عکس سه بعدی نیاز به یک انتخاب صحیح از مناطق عکس اولیه میباشد که با ایجاد حاشیه و اضافه کردن سایه به تصویر انتخاب شده یک الت سهبعدی مصنوعی در عکس خود ایجاد میکنیم.

16.برف وباران

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ با ایجاد یک لایه سیاه و اضافه کردن noise به آن و تبذیل نوع لایه به screen میتوانیم هر تصویری را با دانه های برف و باران بپوشانیم.

17.Double exposer

در این قسمت از دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ به معرفی افکت Double exposer می پردازیم. معنی نهایی این افکت یعنی دوعکس در یک تصویر که از هردو عکس ویژگی هایی که مناسب میدانیم را نمایان میکنیم.با استفاده از یک انتخاب مناسب و یک ماسک گذاری به همراه تغییر در نوع لایه میتوانیم  چنین  افکتی را اعمال کنیم.

18.بوم نقاشی

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ بوم نقاشی رو معرفی می کنیم. تنها با استفاده از یک لایه سفید بر روی تصویر و پاک کردن آن لایه با قلمو مناسب میتوانیم یک عکس را به یک تابلو نقاشی تبدیل کنیم.

19.انعکاس

در این قسمت از دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ انعکاس را تعریف می کنیم . بوم دو مرحله کلی آن تشکیل کپی از قسمت مناسب  انعکاس و ایجاد dicplacement map  میباشد.که با بارگزاری این map ازfilter gallery  یک انعکاس واقعی از تصویرمان را به وجود می آوریم.

20.Water mark

در این قسمت از آموزش رایگان ایجاد افکت در فتوشاپ یک متن مناسب را بر روی تصویرمان نوشته و با کاهش شفافیت آن و کپی های مکرر ،تصویر را به امضا خود میرسانیم.

21. عکس نوشته شفاف

در این قسمت از دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ یک لایه رنگی به تصویر اضافه که بر روی آن یک متن را مینویسیم .از قسمت blending mode نوع نمایش متن را طوری تنظیم میکنیم که تصویر زیرین را نمایش دهد

سرفصل ها

۱ فصل ۲۲ جلسه ۲:۴۴:۲۲ ساعت

دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ

۲۲ قسمت ۲:۴۴:۲۲

0. معرفی

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۰۸:۳۴

1. افکت کهکشان

۰۰:۱۰:۰۴

2. رنگی کردن

۰۰:۰۳:۴۰

3. مات کردن

۰۰:۰۶:۵۰

4. خیالی کردن

۰۰:۰۵:۴۳

5. مینیاتوری

۰۰:۰۵:۱۴

6. Glitch

۰۰:۰۹:۵۷

7. strip & glitch

۰۰:۰۸:۰۸

8. تصحیح رنگ چشم

۰۰:۰۳:۱۸

9. neon

۰۰:۰۷:۰۵

10.Neon_clothe

۰۰:۰۹:۰۹

11. Splatter

۰۰:۱۱:۱۲

12. تجزیه شدن

۰۰:۲۴:۱۶

13. آبرنگ

۰۰:۰۳:۴۹

14. سیاه قلم

۰۰:۰۳:۱۴

15. پرسپکتیو سه بعدی

۰۰:۰۹:۵۸

16. برف وباران

۰۰:۰۵:۵۲

17. Double exposer

۰۰:۰۷:۴۶

18. بوم نقاشی

۰۰:۰۴:۱۱

19. انعکاس

۰۰:۰۸:۵۵

20. Water mark

۰۰:۰۳:۲۳

21. عکس نوشته شفاف

۰۰:۰۳:۵۳

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. این دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ تئوری است یا عملی؟

تمام مطالب این دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ بر اساس این است که شما مطالب نرم افزار فتوشاپ را کاملا درک کنید. بنابراین در طی پروژه های واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

۲. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

سینا عسگری

مدرس دوره: سینا عسگری

در این دوره آموزشی آقای سینا عسگری طبق تجارب خود در نرم افزار فتوشاپ و همینطور استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی تمام افکت های پرکاربرد نرم افزار فتوشاپ را تولید کرده تا بتوانید خود شما این افکت ها ایجاد نمایید.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
mmadimohammadi
mmadimohammadi
1 سال قبل

سلام.چرا با دانلود منیجر دانلود نمیشه؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  mmadimohammadi
1 سال قبل

درود دوست عزیز بعد از دانلود دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ میتونین با دانلود منیجر دانلود کنین که البته بستگی به قابلیت های مرورگر خودتون داره و میتونین درباره قابلیت هاش سرچ کنین

meraj1682h1382
meraj1682h1382
11 ماه قبل

فوق العاده

yasaman_sol
yasaman_sol
6 ماه قبل

درود بر شما
مطلبی مفید و اموزنده برای فراگیری است
سپاس از شما

دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ

همین الان با وارد کردن اطلاعات خود در فرم، دوره افکت ها در فتوشاپ را به صورت رایگان دریافت نمایید.

مشاهده جزییات دریافت مشاوره
آموزش افکت ها در فتوشاپ

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه