70% تخفیف تمام دوره های مکتب تی وی برای شما تا زمان محدود
دوره رایگان ایلوستریتور در نیم ساعت

دوره رایگان ایلوستریتور در نیم ساعت

همین الان با وارد کردن اطلاعات خود در فرم، دوره رایگان ایلوستریتور در نیم ساعت را به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

دانلود رایگان
توضیحات

در این دوره رایگان ایلوستریتور در نیم ساعت شما در کمترین زمان ممکن با نرم افزار ایلوستریتور آشنا شده و برخی کاربردهای آن را قادر خواهید بود تا انجام دهید. در صورتی که پس از این دوره رایگان ایلوستریتور قصد دارید به صورت کامل نرم افزار ایلوستریتور را فرا بگیرید میتوانید در دوره جامع آموزش ایلوستریتور شرکت کرده و کاملا به نرم افزار ایلوستریتور مسلط شوید. این دوره هدیه ای از رسانه آموزشی مکتب تی وی برای شما علاقه مندان نرم افزار ایلوستریتور می باشد. شما با مشاهده فیلم دوره رایگان ایلوستریتور  می توانید با نرم افزار ایلوستریتور آشنا شوید.

آموزش سریع ایلوستریتور

در این دوره رایگان ایلوستریتور شما بین ۳۰-۴۰ دقیقه به سرعت با تمام محیط نرم افزار ایلوستریتور و نحوه عملکرد ابزارهای گوناگون آن آشنا خواهد شد. به این صورت در کمترین زمان ممکن مواردی از نرم افزار را خواهید آموخت و میتوانید به سطح مناسبی از قابلیت های نرم افزار دست پیدا کنید.

شما پس از یادگیری نرم افزار ایلوستریتور با بازار گسترده آن روبرو هستید. ایلوستریتور یکی از بهترین نرم افزار های تصویر سازی است. ما در اینجا به برخی از کاربرد ها ایلوستریتور در بازار کار می پردازیم.

نقاشی دیجیتالل:

امروزه با گسترش فضای مجازی، نقاشی دیجیتال نیز افزایش پیدا کرده. در حال حاضر هم نقاشی دیجیتال دو کاربرد اصلی دارد. گاربرد اول آن استفاده در تبلیغات تجاری است و کاربرد دوم آن استفاده شخصی به عنوان پروفایل و … است. شما با گذراندن دوره رایگان ایلوستریتور می توانید با نرم افزار ایلوستریتور آشنا شوید.

لباس و محصولات چاپی:

با نرم افزار ایلوستریتور طرح های زیادی را می شود طراحی کرد. تمامی طرح های طراحی شده در ایلوستریتور می توانند بر روی لباس، کارد گوشی و …. چاپ شوند. چاپ طرح بر روی لباس و محصولات چاپی، حوزه ای است که هر روز محبوب تر می شود. دوره آموزشی رایگان ایلوستریتور می تواند در شروع این کار به شما اطلاعات اولیه را منتقل کند و با گذراندن دوره آموزشی رایگان ایلوستریتور می توانید قدم اول به ورود به کسب و کار خودتان رابردارید.

جلد کتاب:

برخی از نویسندگان طرح هایی را برای جلد کتابشان در ذهن دارند که با می توان با ایلوستریتور طراحی کرد. شما با دوره آموزشی رایگان ایلوستریتور می توانید به راحتی مقدمه یادگیری نرم افزار ایلوستریتور را بگذرانید و سپس به یادگیری کامل نرم افزار ایلوستریتور و طراحی جلد بپردازید.

بنر تبلیغاتی:

بنر های تبلیغاتی نیز یکی از حوزه های پر درآمد ایلوستریتور است. دوره آموزشی رایگان ایلوستریتور می تواند نقسه راهی بر یادگیری این نرم افزار باشد. بنر های تبلیغاتی به دلیل ابعاد بزرگ نیازمند کیفیت بالایی هستند که بعد از چاپ هم کیفیت آن کاهش پیدا نکند. و همینطور گاهی طرح بنر دارای پیچیدگی هایی است که فقط در ایلوستریتور می توان انجام داد. دوره آموزشی رایگان ایلوستریتور می تواند به شما کمک فراوانی کند.

همکاری با موشن گرافیک ها:

شما می توانید برای موشن گرافیست ها کاراکتر طراحی کنید. با گذراندن دوره آموزشی رایگان ایلوستریتور می توانید با ایلوستریتور اشنا شوید و از ان  برای طراحی کاراکتر استفاده نمایید.

بازی و انیمیشن:

در حال حاضر بازی سازی و ساخت انواع انیمیشن بسیار پر طرفدار شده است. شما می توانید هم بصورت دورکاری و هم حضوری در استودیو ها مشغول به کار شوید. تقریبا همه بازی سازان و انیمیشن سازان نیازمند یک متخصص ایلوتستریتور هستند. آموزش رایگان ایلوستریتور می تواند به شما در گام برداشتن دراین مسیر کمک کند. آموزش رایگان ایلوستریتور شما را با محیط نرم افزار ایلوستریتور آشنا میکند.

طراحی لوگو:

امروزه همه کسب وکار ها نیازمند لوگو هستند و در مرحله اول هم به یک طراح لوگو مراجعه می کنند. شما می توانید با آموزش رایگان ایلوستریتور قدم اول را در اموزش ایلوستریتور بردارید. آموزش رایگان ایلوستریتور برای همه علاقه مندان ایلوستریتور تهیه شده تا با این نرم افزار فوق العاده اشنا شوند.

اینفوگرافیک:

اینفوگرافیک ها کاربرد زیادی دارند و در هر مسئله ای مورد استفاده قرار می گیرند. اینفوگرافیک ها می توانند پیام های زیادی را بطور خلاصه و کوتاه منتقل کنند. آموزش رایگان ایلوستریتور می تواند راهی برای ورود شما به این حوزه پر درآمد باشد.

آیکون:

شما می توانید با ایلوستریتور آیکون طراحی کنید. امروزه اکثر کسب و کار ها خواهان آیکون اختصاصی خودشان هستند. از همین رو شما می توانید انواع آیکون را طراحی کنید. آموزش رایگان illustrator می تواند شما را برای ورود به این حوزه کمک کند. ضمنا آموزش رایگان illustrator محیط کاربری ایلوستریتور را نیز به شما اموزش می دهد و ذهن شما را برای اموزش های دیگر ایلوستریتور آماده می کند.

طراحی فونت:

طراحی فونت هم یکی از راه های درامد زایی از ایلوستریتور است. اگر بتوانید فونت خوبی طراحی کنید میتوانید درامد بالایی نیز کسب کنید. شما می توانید فونت های طراحی شده خود را علاوه در ایران در سایت های خارجی نیز به فروش بگذارید. آموزش رایگان illustrator می تواند قدم اول شما در این مسیر باشد. شما با آموزش رایگان illustrator می توانید به راحتی با ایلوستریتور اشنا شوید و به این حرفه بپردازید.

بروشور و کاتالوگ:

ایلوستریتور خروجی های متفاوتی از جمله پی دی اف دارد که می تواند برای بسیاری مناسب باشد. در حل حاضر اکثر کسب و کار ها به طراحی منو و بروشور روی آورده اند.آموزش رایگان illustrator می تواند در این زمینه به شما کمک کند. همینطور در اکثر نمایشگاه ها تمامی محصولات با بروشور و منو آن دارای طراحی یکدست و منسجم است. شما می توانید با طراحی این دست منو ها به ردآمد بالایی برسید. آموزش رایگان illustrator  کمک خوبی در این زمینه محسوب می شود.

قالب و محتوای شبکه های اجتماعی:

هر کسب و کاری خواهان قالب و محتوای اختصاصی خود می باشد. شما می توانید با یادگیری و آموزش ایلوستریتور در نیم ساعت و اموزش مهارت های لازم بهر احتی قدم در این مسیر بگذارید.  در حال حاضر هم انولع پست و قالب ها باید مخاطب پسند و جذاب باشند. که این امر با طراحی در ایلوستریتور محقق می شود. با آموزش ایلوستریتور در نیم ساعت می توانید در این مسیر قدم بردارید. ضمنا آموزش ایلوستریتور در نیم ساعت به اموزش محیط کار ایلوستریتور نیز میپردازد. شما با گذراندن ٖآموزش ایلوستریتور در نیم ساعت می توانید به یادگیری مهارت های دیگر ایلوستریتور نیز بپردازید.

سرفصل ها

۱ فصل ۱ جلسه ۰۰:۳۴:۳۲ ساعت

ایلوستریتور در 30 دقیقه

۱ قسمت ۰۰:۳۴:۳۲

ایلوستریتور در 30 دقیقه

۰۰:۳۴:۳۲
نیلوفر صفری

مدرس دوره: نیلوفر صفری

خانم صفری گرافیست و فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی هستند و تمام دوران کاری خودشون رو درگیر نرم افزارهای گرافیکی بودند. ما در این دوره کوتاه با استانداردهای مکتب تی وی سعی بر نشون دادن و آموزش برخی قابلیت های نرم افزار ایلوستریتور نمودیم تا دوستانی که با آن آشنایی قبلی ندارند در زمان کمی با ایلوستریتور آشنا شوند.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
simin hashemi
simin hashemi
1 سال قبل

سلام و خسته نباشید. این دوره آموزش ایلوستریتور در نیم ساعت پروژه محور هم هست یا فقط اصول اولیه آموزش داده میشه؟

meraj1682h1382
meraj1682h1382
1 سال قبل

عالی

yasaman_sol
yasaman_sol
6 ماه قبل

درود بر شما
تشکر برای به اشتراک گذاشتن دانشتون و آموزش نرم افزار ایلوستریتور

sydamirrezahashmi-6893
sydamirrezahashmi-6893
5 ماه قبل

عالی
من وقتی اموزش های رایگانتون رو نگاه میکنم کلی چیز یاد میگیرم

دوره رایگان ایلوستریتور در نیم ساعت

همین الان با وارد کردن اطلاعات خود در فرم، دوره رایگان ایلوستریتور در نیم ساعت را به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

مشاهده جزییات دریافت مشاوره
آموزش سریع ایلوستریتور

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه