70% تخفیف تمام دوره های مکتب تی وی برای شما تا زمان محدود
آموزش موشن گرافیک در افتر افکت

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت

موشن گرافیک به اشکال و عناصری که به صورت متحرک شده در می آیند گفته میشود و این روزها با توجه به فراهم آمدن امکان نمایش موشن گرافیک در شبکه های اجتماعی و اینترنت میزان استقابل از آن به شدن بالا رفته است. متخصصین موشن گرافیک اغلب نرم افزار افتر افکت را انتخاب مینمایند چرا که فایل های آماده که در پروژه ها مورد استفاده قرار میگیرند به تعداد قابل توجهی توسط کمپانی های مختلف تولید و ارائه شده است و همینطور با ارتباط با سایر نرم افزارهای ادوبی به خوبی قادر به رفع نیازهای آن ها میباشد. در این دوره آموزشی موشن گرافیک و آموزش تدوین موشن گرافیک از سری دوره های آموزش افتر افکت و آموزش انیمیشن سازی به تمام تکنیک ها و پلاگین های مورد نیاز برای مهارت Motion Graphic پرداخته شده که کاربر میتواند بعد از دوره آموزش نرم افزار افترافکت مسیر خود را به جریان بیندازد.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی موشن گرافیک

معرفی موشن گرافیک در آموزش موشن گرافیک

در گذشته همه ی ما معرفی کردن یا اصطلاحا (presentation) کسب و کار را صرفا در کارت ویزیت و بروشور و …. میدیدم اما با گسترش فضای مجازی اولین گزینه برای معرفی کسب و کارها و محصولات، موشن گرافیک خواهد بود. موشن گرافیک اصطلاحا تبدیل کلمات متحرک، لوگو، متن، و اعداد به المان های متحرکی می باشد که در طی یک داستان و اغلب به صورت صداگذاری شده مشاهده می شوند. موشن گرافیک شامل ایجاد گرافیک و جابجایی آنها در زمان و مکان برای رسیدن به هدف مورد نظر یا روایت داستان است. عناصر موشن گرافیک در یک توالی فریم قرار می گیرند تا توهم حرکت را ایجاد کنند.

و این خود موضوع جذابی برای کسب و کارها و موضوعات مختلف دیگر است تا با دستانی کاملا باز داستان مورد نظر را به مشتری خود روایت کنند. موشن گرافیک را در جاهای مختلفی مشاهده کردید. شبکه های تلویزیونی، شبکه های اجتماعی، سایت های بر بستر ویدیو مانند یوتیوب و آپارات، تلویزیون های شهری و… ۹۰ درصد کارهایی که در آن ها مشاهده می کنید با استفاده از نرم افزار افترافکت ایجاد شده است

و ابزار کار متخصصین موشن گرافیک افترافکت بوده است. شما در اینجا پس از آموزش موشن گرافیک در افترافکت به زبان فارسی میخواهید ساخت آنها را خودتان بتوانید انجام دهید. پس اگر به این نرم افزار تسلط نسبی ندارید پیشنهاد میشود قبل از دوره آموزش موشن گرافیک دوره آموزش افتر افکت را قبل از شروع این دوره ببینید تا کار شما راحت تر باشد. البته این دوره موشن گرافیک از شروع مفاهیم پایه است و هر آنچه نیاز دارید را مانند گرفتن خروجی مناسب و… را مطرح میکند

ولی برای راحتی و تسلط کامل پیشنهاد میشود دوره خود نرم افزار را قبل از این دوره آموزش موشن گرافیک حرفه ای در برنامه خود قرار دهید. در عین حال تمام پروژه های دوره آموزش موشن گرافیک از صفر تا صد به انجام رسیده و مدرس در حین آموزش موشن گرافی به تمام موارد لازم هنرجو اشاره میکند.

در ادامه آموزش ساخت موشن گرافیک حرفه ای نرم افزار های ساخت موشن گرافیک را معرفی می کنیم.

نرم افزارهای ساخت موشن گرافیک

در این قسمت از آموزش نحوه ساخت موشن گرافیک نرم افزارهای موشن گرافیک برای ایجاد انیمیشن های پیشرفته برای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی معرفی شده اند.

 • Adobe After Effects
 • Cinema 4D
 • Autodesk Maya
 • Nuke
 • Blender

در ادامه این آموزش گام به گام موشن گرافیک نرم افزار افتر افکت برای ساخت موشن گرافیک را معرفی می کنیم.

Adobe After Effects بهترین نرم افزار موشن گرافیک برای ساخت فیلم های متحرک است. منحنی یادگیری کوتاهی دارد و فقط چند درس طول می کشد تا بفهمید نرم افزار موشن گرافیک چگونه کار می کند. بنابراین به آموزش نحوه ساخت موشن گرافیک خاصی نیاز ندارید. Adobe After Effects استاندارد صنعتی انیمیشن و موشن گرافیک است. افتر افکت با Illustrator و Photoshop یکپارچه شده است، بنابراین کاربران می توانند طرح های هر دو برنامه را مستقیماً به After Effects وارد کنند. After Effects مجموعه کاملی از ابزارها را برای انیمیشن و ایجاد موشن گرافیک ارائه می دهد. برای آشنایی کامل با این ابزارها می توانید در دوره آموزش جامع موشن گرافیک در افتر افکت را گذرانده یا نسبت به دانلود آموزش موشن گرافیک در افتر افکت اقدام کنید. رابط بصری آن به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی انیمیشن هایی مانند نمایش لوگو، سرصفحه ها، معرفی ها، اینفوگرافیک ها، ارائه ها، انیمیشن های متنی و موارد دیگر را ایجاد کنند. در ادامه این آموزش 0 تا 100 موشن گرافیک به بررسی کاربردهای موشن گرافیک می پردازیم.

کاربردهای موشن گرافیک

در این بخش از آموزش یک موشن گرافیک ساده کاربرهای مختلف موشن گرافیک را بیان می کنیم.

برندسازی و دیجیتال مارکتینگ

کاربرد اصلی موشن گرافیک که در این آموزش موشن گرافیک پروژه محور به آن پرداخته شده است، برندسازی و دیجیتال مارکتینگ است. برندسازی مجموعه ای از فعالیت ها است که تلاش می کند یک برند را در ذهن مخاطب نگه دارد. همچنین با استفاده از موشن گرافیک می توانید برند خود را تبلیغ کنید.

تبلیغات مشاغل

یکی دیگر از کاربردهای موشن گرافیک که در آموزش یک موشن گرافیک ساده معرفی شده است، در تبلیغات مشاغل می باشد. امروزه مشاغل مختلف مانند رستوران ها و کافی شاپ ها، آموزشگاه های مختلف، استارتاپ ها و… از تیزرهای تبلیغاتی برای تبلیغات شغل خود استفاده می کنند.

تیتراژ فیلم

کاربرد دیگر موشن گرافیک که در آموزش موشن گرافیک پروژه محور بررسی شده است، تیتراژ فیلم ها است. تیتراژ فیلم نقش بسزایی در جذب مخاطب برای فیلم ها دارد. تیتراژ فیلم ذهن مخاطب را برای مشاهده فیلم آماده می کند. موشن گرافیک با استفاده از عناصر گرافیکی مختلف و به حرکت درآوردن آنها تلاش می کند که تیتراژ فیلم ها را جذابتر کند.

ساخت موزیک ویدیو

ساخت موزیک ویدیو کاربرد دیگر موشن گرافیک است که در این دوره پیشرفته موشن گرافیک به آن پرداخته شده است. این کاربرد موشن گرافیک ار محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و بسیار مورد استفاده علاقه مندان ساخت موزیک ویدیو قرار می گیرد. این افراد نیازمند شرکت در دوره آموزش موشن گرافیک با افتر افکت یا خرید پکیج های آموزش موشن گرافیک برای یادگیری موشن گرافیک هستند.

آموزش

یکی دیگر از کاربردهای موشن گرافیک که در آموزش گام به گام موشن گرافیک معرفی شده است، استفاده از موشن گرافیک در زمینه آموزش است. کاربرد موشن گرافیک در زمینه آموزش زمانی مشخص می شود که با استفاده از موشن گرافیک می توانید سخت ترین موضوعات را به راحتی بیان کنید. این موضوع باعث می شود که افراد به مطالب درسی بیشتر علاقه مند شوند.

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت کاربرد دیگر موشن گرافیک در آموزش موشن گرافیک با افتر افکت است. با استفاده از موشن گرافیک می توان محتوا جذاب برای مخاطب ایجاد کرد و بازخورد وبسایت را بالا برد.

فروش محصولات

کاربرد دیگر موشن گرافیک فروش محصولات است که در آموزش ساخت موشن گرافیک با افتر افکت معرفی شده است. از موشن گرافیک می توان برای معرفی محصولات، چگونگی کارکرد آنها و سایر اطلاعات آن استفاده کرد.

برای آشنایی بیشتر با یادگیری موشن گرافیک و کاربردهای آن می توانید نسبت به دانلود آموزش موشن گرافیک در افتر افکت و خرید پکیج اموزش موشن گرافیک اقدام کرده یا در دوره آموزش ساخت موشن گرافیک با افتر افکت شرکت نمایید.

در ادامه این آموزش موشن گرافیک در افتر افکت با مزایای موشن گرافیک آشنا می شوید.

مزایای موشن گرافیک

بر اساس داده های گزارش موسسه بازاریابی محتوا، تقریباً سه چهارم بازاریابان تولید ویدیو را به عنوان وظیفه اصلی در استراتژی محتوای خود می دانند. گنجاندن گرافیک متحرک یک راه عالی برای پیشی گرفتن از رقبا است. در ادامه این آموزش نحوه ساخت موشن گرافیک خواهیم فهمید که چرا موشن گرافیک در بازاریابی محتوا و مدیریت رسانه های اجتماعی راهگشا است.

1- موشن گرافیک محتوای خسته کننده را جذاب تر می کند

یکی از مزایای موشن گرافیک که در این آموزش پروژه محور موشن گرافیک به آن پراخته شده است، این موضوع است که موشن گرافیک محتوای خسته کننده را جذاب می کند. عصر دیجیتال حاوی محتوای بسیار زیادی است. شما باید مطمئن شوید که افراد در بازار هدف شما زمانی که با محتوای شما روبرو می شوند، از آن لذت می برند. استفاده از موشن گرافیک یک راه عالی برای انجام این کار است.

2- موشن گرافیک باعث ایجاد و افزایش آگاهی برند می شود

در یک بازار اشباع شده، هویت برند قوی سهم بازار را به نفع کسب و کار شما افزایش می دهد. اگر مشتریان بالقوه از برند شما آگاه باشند، به احتمال زیاد به مرحله نهایی فروش می روند.

وقتی صحبت از موشن گرافیک به میان می‌آید، می‌توانید به طرز ماهرانه‌ای تعدادی از نشانه‌ها را که به برند شما اشاره می‌کنند، اضافه کنید. هر زمان که شخصی با ویدیوی شما روبرو شود، فوراً برند را تشخیص داده و توجه بیشتری به آن خواهد کرد.

3- مقرون به صرفه

مزیت دیگر موشن گرافیک که در آموشن نحوه ساخت موشن گرافیک به آن پراخته شده است، مقرون به صرفه بودن موشن گرافیک است. در مقایسه با سایر انیمیشن ها و ویدیوها، موشن گرافیک ارزان تر و آسان تر ساخته می شود. پیچیدگی کمتری دارد و به راحتی در مدت زمان کوتاهی ایجاد می شود.

4- قابل اشتراک گذاری

موشن گرافیک به راحتی به اشتراک گذاشته می شود. این مزیت دیگر آن است که در آموزش موشن گرافیک فارسی به آن پرداخته شده است. از آنجایی که موشن گرافیک رسانه الکترونیکی است، می توان آن را به راحتی از طریق رسانه های اجتماعی یا سایر راه های آنلاین به اشتراک گذاشت. این به افزایش دسترسی به محتوای ما کمک می کند.

5- سبک زیبا

یکی دیگر از مزیت های موشن گرافیک که در آموزش نحوه ساخت موشن گرافیک به آن اشاره شده است، سبک زیبای موشن گرافیک است. در بین سبک های ویدئویی بازاریابی، موشن گرافیک ها ظریف ترین، متفاوت ترین و جذاب ترین سبک ها را دارند.

برای آشنایی بیشتر با مزایای موشن گرافیک می توانید در دوره آموزش ساخت یک موشن گرافیک ساده شرکت کرده یا نسبت به خرید پکیج اموزش موشن گرافیک اقدام کنید تا آموزش صفر تا صد موشن گرافیک و آموزش موشن گرافیک با افتر افکت را فرابگیرید. 

در ادامه این آموزش پروژه محور موشن گرافیک، انواع موشن گرافیک را معرفی می کنیم.

انواع موشن گرافیک

در این بخش از آموزش ساخت یک موشن گرافیک ساده انواع موشن گرافیک را بیان کرده و آنها را شرح می دهیم.

تایپوگرافی متحرک

اولین نوع موشن گرافیک که در این آموزش یک موشن گرافیک ساده معرفی شده است، تایپوگرافی متحرک است. تایپوگرافی متحرک یک راه عالی برای اضافه کردن چند ثانیه از صفحه نمایش برای علامت تجاری یا برچسب شرکت شما است. همچنین می‌توانید با استفاده از تایپوگرافی متحرک یک ویدیوی توضیح‌دهنده کامل ایجاد کنید. به زبان ساده، تایپوگرافی متحرک متن متحرک است.

لوگوهای متحرک

نوع دیگر موشن گرافیک که در آموزش ساخت یک موشن گرافیک ساده بررسی شده است، لوگو متحرک است. لوگوهای متحرک که لوگوهای تولیدی یا کارت های ممتاز نیز نامیده می شوند، از سبک ها و عناصر اصلی انیمیشن استفاده می کنند تا با فعال کردن لوگوی یک برند به بیان داستان آن کمک کنند. هنرمندان Motion Graphic Design با استفاده از عناصر لوگوی شرکت و نمایه برند شما می توانند انیمیشن های پویا ایجاد کنند که به دنباله لوگوی شما جذابیت بیشتری می بخشد.

حلقه های گرافیک متحرک

حلقه‌های گرافیکی متحرک انیمیشن‌های کوتاهی هستند که به آرامی و معمولاً بدون هیچ صدایی پخش می‌شوند. آنها از عناصر مصور، وکتور، متن یا عکس استفاده می کنند. این نوع دیگر موشن گرافیک است که در آموزش پروژه محور موشن گرافیک به آن پرداخته شده است.

ویدیوهای توضیح دهنده متحرک

یکی دیگر از انواع موشن گرافیک که در آموزش موشن گرافیک با افتر افکت معرفی شده است، ویدئوهای توضح دهنده هستند. انتقال یک جریان سنگین از اطلاعات در چند کلمه یا با یک تصویر می تواند چالش برانگیز باشد. در این زمان ایجاد یک ویدئوی توضیح دهنده متحرک ضروری است. یک پیام متحرک دوبعدی داستانی جامع از نام تجاری شما را بیان می کند و می تواند به عنوان یک تبلیغ ویدیویی نمایش داده شود. این یک راه سرگرم کننده و متقاعد کننده برای ارائه کل داستان برند خود به تازه واردان کنجکاو است.

اینفوگرافیک

اینفوگرافیک نوع دیگر موشن گرافیک است که در آموزش ساخت یک موشن گرافیک ساده به آن پرداخته شده است. استفاده از تصاویر، گرافیک ها، نمودارها، متن و موارد دیگری که برای تأکید بر حرکت متحرک هستند، ممکن است روشی برای تجسم اطلاعات از طریق یک ویدیوی اینفوگرافیک باشد. این نوع از موشن گرافیک ها برای پلتفرم هایی مانند لینکدین مناسب هستند.

گیف

در بیشتر موارد، همه عاشق گیف هستند. این یکی از چندین نوع موشن گرافیک است که در این آموزش موشن گرافیک فارسی معرفی شده است. فیلم اکشن زنده در بسیاری از موارد به GIF تبدیل شده است. توسعه آن سریع و ساده است، حتی در مقایسه با سایر انواع ویدیوهای موشن گرافیک.

در این قسمت آموزش ساخت یک موشن گرافیک ساده برخی از انواع موشن گرافیک را بررسی کردیم. برای شناخت بیشتر انواع موشن گرافیک می توانید دوره پیشرفته موشن گرافیک را گذرانده یا نسبت به خرید پکیج آموزش موشن گرافیک از طریق همین صفحه آموزش جامع موشن گرافیک در افتر افکت اقدام کنید.

در بخش بعدی آموزش 0 تا 100 موشن گرافیک مراحل آموزش ساخت موشن گرافیک ساده و آموزش ساخت موشن گرافیک حرفه ای را شرح می دهیم.

آموزش ساخت موشن گرافیک حرفه ای

در این قسمت از آموزش ساخت موشن گرافیک با افتر افکت به طور خلاصه به آموزش ساخت موشن گرافیک ساده و آموزش ساخت موشن گرافیک حرفه ای می پردازیم.

در قدم اول برای ساخت موشن گرافیک باید به این کار علاقه داشته باشید. ذهن باز و خلاق از پیش نیازهای ساخت موشن گرافیک های جذاب و زیبا است.

گام بعدی در ساخت موشن گرافیک در آموزش موشن گرافیک فارسی، درنظر گرفتن استراتژی دقیق برای ساخت موشن گرافیک است. استراتژی به شما کمک می کند تا بتوانید پیام و مفهوم خود را به مخاطب منتقل کنید.

گام سوم برای ساخت موشن گرافیک در این آموزش 0 تا 100 موشن گرافیک، آماده کردن فیلم نامه است. در نوشتن فیلم نامه توجه به این نکته ضروری است که هر چه فیلم نامه طولانی تر باشد، حجم موشن گرافیک بیشتر می شود. زمان استاندارد موشن گرافیک از 30 ثانیه تا 3 دقیقه است.

قدم بعدی ساخت موشن گرافیک استوری بورد در موشن گرافیک است که در آموزش موشن گرافیک فارسی بررسی شده است. این یکی از مهمترین مراحل ساخت موشن گرافیک است. در این مرحله باید ایده خود را به تصویر بکشید.

گام چهارم برای ساخت موشن گرافیک در آموزش ساخت موشن گرافیک ساده، صدا در موشن گرافیک است. استفاده از صداهای مناسب در ساخت موشن گرافیک اهمیت دارد و باعث جذب مخاطب می شود.

مرحله آخر برای ساخت موشن گرافیک که در آموزش 0 تا 100 موشن گرافیک به آن پرداخته شده است، استفاده از نرم افزار برای ساخت موشن گرافیک است. طراح موشن گرافیک با استفاده از فیلم نامه، استوری بورد و… به ساخت موشن گرافیک در نرم افزارهای مختلف می پردازد. این افراد برای یادگیری موشن گرافیک و ساخت آن به آموزش ساخت موشن گرافیک و دانلود پکیج های آموزش موشن گرافیک نیاز دارند.

در ادامه این آموزش 0 تا 100 موشن گرافیک به معرفی سایت های ساخت موشن گرافیک آنلاین می پردازیم.

ساخت موشن گرافیک آنلاین

در این بخش از آموزش جامع موشن گرافیک در افتر افکت با برخی از سرویسها برای ساخت موشن گرافیک آنلاین آشنا می شوید.

vista creat

vista creat یک سرویس برای ساخت موشن گرافیک آنلاین است که در این آموزش موشن گرافیک انلاین معرفی شده است. با استفاده از این سرویس می توانید در کمترین زمان موشن گرافیک های عالی بسازید. در این سایت علاوه بر طراحی موشن گرافیک، طراحی های گرافیکی دیگر نیز ساخته می شود.

Moovly

Moovly سایت دیگری برای طراحی موشن گرافیک انلاین است که در آموزش گام به گام موشن گرافیک معرفی شده است. برای طراحی موشن گرافیک انلاین در این سایت، کتابخانه هایی وجود دارد که دارای بیش از 1 میلیون موشن گرافیک هستند.

Crello

یکی دیگر از سرویس های ساخت موشن گرافیک آنلاین Crello است که در آموزش موشن گرافیک انلاین به آن پرداخته شده است. این سرویس بهترین روش برای استفاده در شبکه های اجتماعی است. در این سایت بیش از 8000 طرح موشن گرافیک رایگان برای ساخت فیلم و تصاویر برای شبکه های اجتماعی وجود دارد. 

FlexClip

FlexClip سایت دیگری برای طراحی موشن گرافیک انلاین است که در آموزش موشن گرافیک پروژه محور معرفی شده است. این سرویس دارای هزاران قالب در زمینه های ورزشی، تبلیغات، آموزشی و… است. دارای کتابخانه ای با بیش از 4 میلیون فیلم و تصویر است که بدون دانش قبلی می توانید در آن ساخت موشن گرافیک آنلاین بپردازید.

Biteable

یکی از بهترین سایت های طراحی موشن گرافیک انلاین که در آموزش موشن گرافیک انلاین به آن پرداخته شده است، Biteable است. این سایت انواع مختلف تمپلیت های ویدئویی را برای طراحی موشن گرافیک انلاین در اختیار مخاطب قرار می دهد.

Powtoon

Powtoon یکی دیگر از وبسایت های طراحی موشن گرافیک انلاین است که در آموزش موشن گرافیک فارسی معرفی شده است. این وبسایت دارای قابلیت های زیادی است که به شما برای طراحی موشن گرافیک انلاین کمک می کند.

Renderforest

سایت دیگر برای ساخت موشن گرافیک آنلاین که در دوره آموزش موشن گرافیک حرفه ای معرفی شده است، Renderforest است. در این سایت در عرض چند دقیقه می توانید انواع موشن گرافیک تبلیغاتی و تیزرهای کوتاه  بسازید و رنگ و قالب ظاهری آن را تغییر دهید.

Animaker

Animaker یک سایت دیگر برای ساخت موشن گرافیک آنلاین است که در آموزش موشن گرافیک انلاین به آن پرداخته شده است. در این سایت نیز با استفاده از تمپلیت های از پیش ساخته شده می توانید به راحتی موشن گرافیک بسازید.

Wideo

یکی دیگر از سایت های ساخت موشن گرافیک آنلاین Wideo است که در آموزش موشن گرافیک انلاین معرفی شده است. در این سایت نیز با استفاده از الگوهای آماده می توانید موشن گرافیک بسازید.

در این بخش از آموزش یک موشن گرافیک ساده با سایت های ساخت موشن گرافیک آنلاین آشنا شدیم. برای آشنایی بیشتر  با این سایت ها می توانید پکیج های آموزش موشن گرافیک را بخرید یا نسبت به دانلود آموزش موشن گرافیک در افتر افکت اقدام نمایید تا به صورت کامل به یادگیری موشن گرافیک بپردازید.

در قسمت بعد از آموزش پروژه محور موشن گرافیک با بازار کار موشن گرافیک و نحوه کسب درآمد در آن آشنا می شوید.

بازار کار و کسب درآمد موشن گرافیک

حال دیگر همه ی ما گستره ی روزافزون بازار کار این مهارت به علت افزایش گستره ی شبکه های مجازی آشنا هستیم.

بازار کار موشن گرافیک

استخدام به عنوان متخصص موشن گرافیک

شما پس از پایان دوره جامع موشن گرافیک و انجام تمرینات لازم قادر خواهید بود تا در:

 • شرکت های تبلیغاتی که پروژه های موشن گرافیک تبلیغاتی برای پخش در تلویزیون گرفته تا برای شبکه های اجتماعی مشتری و کسب و کار مدنظر می سازند و شما پس از دوره های موشن گرافیک میتوانید یکی از اعضای تیم آنها باشید.
 • شرکت های سینمائی : که به تولید موشن گرافیک هایی با محتوای داستانی برای ساخت فیلم و سریال می پردازند و شما با یادگیری موشن گرافیک میتوانید اقدام به ساخت یک انیمیشن داستانی نمایید.
 • شرکت های تولید محتوا که سفارشاتی از ادارات دولتی و شرکت های خصوصی برای موضوع مشخصی دارند و شما پس از دوره آموزش موشن گرافیک حرفه ای میتوانید اقدام به تولید محتوا در راستای نیازهای آنها نمایید.
 • خبرگزاری ها که برای رویدادهای مختلف برای اطلاع رسانی و همینطور فرهنگ سازی در مواردی اقدام به ساخت موشن گرافیک می نمایند که در موضوعات مهم نیز می توانید نمونه آن را در بخش های خبری صداوسیما نیز مشاهده نمایید و شما پس از یادگیری موشن گرافیک میتوانید برای رویدادهای خبر و مسائل اطلاع رسانی به جامعه با استفاده از موشن گرافیک اقدام نمایید.
 • شبکه های صداوسیما که برای برنامه های مختلف تلویزیون نیاز به استفاده از موشن گرافیک دارند و همینطور شبکه هایی که به صورت اختصاصی به ساخت موشن گرافیک و انیمیشن می پردازند مانند شبکه پویا در صدا و سیما که برای قشر کودک تولید محتوا می کنند. و شما بعد از دوره آموزش موشن گرافی و انجام پروژه های فریلنسری برای تکمیل پورتفولیوی خود میتوانید رزومه خود را به راحتی به آن ها ارائه نمایید.
 • تیم های بازی سازی که از موشن گرافیست ها در پروژه های خود خود مبتنی بر سیستم عامل های مختلف استفاده می نمایند و شما با دانستن موشن گرافیک میتوانید در تیم های بازی سازی مشغول به کار شوید.

پروژه های موشن گرافیک

موضوع جذابی که در موشن گرافیک وجود دارد امکان غیرحضوری کارکردن آن است

و چون معمولا پروژه های موشن گرافیک از رقم های بالایی برخوردارند و شما پس از دوره ی آموزش موشن گرافیک در هر شهری از ایران که باشید می توانید پروژه های شهر های دیگر را از کانال های مختلف از آن خود کنید .

حال بحث درآمد دلاری از طریق پروژه های بین المللی و سایت های خارجی مانند udemy نیز بسیار می تواند به جذابیت کار بیفزاید.

مشاهده عینی بازار کار موشن گرافیک

از آنجا که شنیدن مانند دیدن نخواهد بود میتوانید به صورت عینی خودتان بازار کار در انتظار خود را ببینید.

با سرچ عبارت (پروژه های موشن گرافیک پونیشا) یا موقعیت های شغلی استخدامی که با سرچ (استخدام موشن گرافیست جابینجا) را ببینید.

موشن گرافیک موضوع بسیار جذابی به نظر میرسه و اگه میخواین از پس هر پروژه موشن گرافیک با رقم بسیار بالا بر بیاید این دوره جامع موشن گرافیک میتونه انتخاب خوبی باشه

و ازتون دعوت می کنم تا آخر بخش توضیحات این دوره همراهی کنید.

آموزش موشن گرافیک رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزشی موشن گرافیک رسانه آموزشی مکتب تی وی در یک محیط تعاملی یعنی تمرین همراه با استاد در ۲۱ پروژه عینی واقعی و تعریف سناریو آموزشی برای دوره ی آموزش موشن گرافیک، تا درجه تخصص کامل در موشن گرافیک پیش خواهید رفت.

استاد این دوره ی آموزش موشن گرافیک یکی از موشن گرافیست ها و کارگردان های تیزر تبلیغاتی مطرح در بازار کار میباشد و پس از پایان این دوره پیشرفته موشن گرافیک به شرط انجام تمام تمرینات میتوانید به سطح ایشان برسید!

شما با شرکت در این دوره آموزش گام به گام موشن گرافیک و دانلود آموزش موشن گرافیک در افتر افکت می توانید انواع مختلف موشن گرافیک را بسازید و با گذراندن دوره آموزش جامع موشن گرافیک در افتر افکت به یک موشن گرافیست حرفه ای تبدیل شوید. همچنین با این آموزش موشن گرافیک پروژه محورمی توانید به فردی متخصص در این زمینه تبدیل شده و از این راه کسب درآمد کنید. پیش نیاز این دوره ی آموزش موشن گرافیک آموزش نرم افزار است.

مخاطبان این دوره آموزش موشن گرافیک با افتر افکت انیماتورها، طراحان گرافیک، بازاریاب ها، سازندگان تیزر های تبلیغاتی هستند. همچنین این دوره آموزش یک موشن گرافیک ساده برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های گرافیک، فیلمسازی و… برای یادگیری موشن گرافیک و فراگیری کامل آموزش ساخت موشن گرافیک حرفه ای مناسب است.

ویژگی این دوره آموزش ساخت موشن گرافیک با افتر افکت پشتیبانی همه جانبه است. همچنین این دوره آموزش موشن گرافیک ساده کاربردی و ویژه بازار کار می باشد. یکی دیگر از ویژگی های این دوره جامع موشن گرافیک این است که از تخصص بهترین مدرسان موشن گرافیک بهره برده شده است.

برای شرکت در دوره  آموزش صفر تا صد موشن گرافیک و خرید پکیج آموزش موشن گرافیک و دانلود آموزش موشن گرافیک در افتر افکت می توانید از طریق همین صفحه آموزش ساخت موشن گرافیک با افتر افکت اقدام نمایید.

آیا پرداخت هزینه این دوره موشن گرافیک توجیهی دارد؟

تا به حال پیتزا میل کرده اید؟! شما با پرداخت ۳ تا از این پیتزاهای خوشمزه به این دوره آموزشی دست میابید که برای حالت حضوری و غیرحضوری مطالب به شیوه مطرح شده باید مبالغ خیلی بیشتر را پرداخت کنید. با پرداخت همین هزینه به پروژه و استخدامی هایی که حتما به شیوه گفته شده از نزدیک و به صورت ملموس دیدید را میتوانید داشته باشید که قطعا بعد از اولین پروژه و یا بعد از اولین ماه دریافت حقوق چند برابر این مبلغ را دریافت کرده اید.

هم اکنون تعداد زیادی از رقبای آینده شما در حال آموزش در این دوره آموزش موشن گرافی هستند. برای پیوستن به جمع این دوستان پس از زدن دکمه ( دانلود کامل دوره ) شما نیز به موشن گرافیست های ایرانی بپیوندید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش موشن گرافیک

1. کار با کی فریم ها

در قسمت اول دوره آموزش موشن گرافیک حرفه ای کار با کی فریم رو یاد میگیریم که از مهمترین ابزار ها برای ساخت موشن گرافیک هست و نحوه حرکت انیمیشن ها رو بصورت آرام و سریع و حالت های  مختلف حرکت و تغییر مسیر آنها را بررسی می کنیم.

آموزش کیفریم در موشن گرافیک

2.کار با گراف

در  این قسمت از دوره پیشرفته موشن گرافیک کار با گراف های افترافکت رو یاد میگیریم که میشه گفت مرتبط با درس قبلی هستش و ادامه بحث کی فریم هاست چون ارتباط زیادی با اونها داره،گراف جزو پیشرفته ترین ابزارها برای حرکت های موشن گرافیک به حساب میاد.

گراف ها در افترافکت

3.تکنیک موشن بلر

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافیک تکنیک موشن بلر رو یاد میگیریم این حالت یک افکت رو شبیه سازی میکنه که در دنیای واقعی هم وجود داره و بر اثر سرعت بالای اجسام ، حین حرکت جلوی چشم انسان بوجود میاد، حالا ما میخوایم این افکت را داخل افترافکت بسازیم.

تکنیک motion blur

4.کار با ابزار موشن اسکچ

در  این قسمت آموزش موشن گرافیک پروژه محور آموزش کار با ابزار موشن اسکچ رو یاد میگیریم این ابزار حرکت موس رو برای ما ضبط میکنه و میتونیم اون رو برای اشکال و لایه های موجود در پروژه ها اجرا کنیم و حرکت ریل تایم real time داشته باشیم.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 6

5.بخش کد نویسی در افتر افکت

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافیک یکی از مهمترین بخش های افترافکت رو یاد میگیریم که بخش کد نویسی هست ، یادگیری این بخش هم برای ساخت موشن گرافیک ها بسیار مهم هست و در این قسمت مقدمه ای رو درباره اکسپرشن یاد میگیریم.

6.کد ویگل

در  این قسمت آموزش موشن گرافیک حرفه ای کد ویگل رو یاد  می گیریم این جزو ساده ترین و درعین حال جالب ترین کد هایی هست که در ساخت موشن گرافیک ها از اون استفاده میشه، همچنین در این آموزش بصورت تکی برای هر کدام از مقادیر  xyz عدد مخصوص تعیین میکنیم.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 8

7.کد تایم یا زمان

در  این قسمت دوره های موشن گرافیک کد بسیار پر کاربرد تایم یا زمان رو بهتون آموزش میدیم که از مهمترین ابزار ها برای ساخت موشن گرافیک هستددر این ویدیو با استفاده از این کد محدوده عملکرد یک کد دیگر مثلا ویگل را تعیین میکنیم. یا شروع و یا پایان آن را به تنهایی تعیین میکنیم.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 10

8.کار با slider control

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک حرفه ای استفاده از slider control رو یاد میگیریم این ابزار مستقیما از ابزار کدنویسی افترافکت استفاده میکند و پارامتر های عددی کد ها رو بصورت اسلایدر نمایش میدهد که قابلیت انیمیت رو هم دارند.

کار با slider control

9.کار با قسمت سه بعدی

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافی کار با قسمت سه بعدی رو شروع میکنیم و به صورت عملی آبجکت سه بعدی میسازیم تا با پارامتر های این بخش آشنا بشید.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 13

10.ساخت موشن گرافیک با ابزار سه بعدی

در  این قسمت از دوره موشن گرافیک یک موشن گرافیک میسازیم که در اون هم از ابزار سه بعدی استفاده هم با استفاده از تکنیک عمق میدان به موشن گرافیک حالت جذابی میدیم این بخش روی یادگیری بخش سه بعدی تمرکز دارد.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 15

11.بخش ماسک در افتر افکت

در  این بخش از دوره آموزش صفر تا صد موشن گرافیک بخش ماسک رو بهتون آموزش میدیم که در افترافکت چه بخش موش گرافیک چه در بخش های ساخت vfx کاربرد زیادی داره ، همچنین یاد میگیریم که از تصاویر خودمون در پروژه ها ماسک بسازیم که در آینده از اون استفاده میکنیم.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 17

12.انیمیت کردن متن

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک در افترافکت به زبان فارسی یک متن نوشته رو انیمیت می کنیم و از بخش انیمیت مخصوص تکست استفاده میکنیم ، همچنین از بخش افکت های ویژه تکست هم استفاده میکنیم.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 19

13.کار با نور های سه بعدی

در این قسمت از آموزش پروژه محور موشن گرافیک کار با نورهای سه بعدی در افترافکت رو بهتون آموزش میدیم و انواع نور ها رو بررسی میکنیم و پارامتر های مختلف اون رو یاد میگیریم که در صحنه های سه بعدی ازشون استفاده میکنیم.

14.مد های مختلف نوری و کاربرد

در این قسمت از دوره آموزش گام به گام موشن گرافیک مدهای مختلف نوری و کاربرد اونها رو بررسی میکنیم بخش های بلندینگ مد رو یاد میگیریم در ادامه این ویدیو استایل ها رو بهتون آموزش میدیم که در فتوشاپ هم مشابه اون وجود دارند.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 21

15.ساخت زمینه تصویری با ابزار های افتر افکت

در  این قسمت از دوره آموزش صفر تا صد موشن گرافیک با استفاده ابزار های خود افترافکت برای موشن گرافیک هایمان زمینه تصویری میسازیم تاکید این بخش بیشتر بر یادگیری تکنیک ساخت و کار با افکت هاست.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 23

16.انیمیشن برخورد توپ با زمین

در  این قسمت از دوره موشن گرافیک ساخت انیمیشن برخورد توپ به زمین را تمرین میکنیم این تمرین یکی از تمرینات مهم برای درک انیمیشن سازی است ما این کار را با استفاده از کی فریم ها انجام میدیم.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 25

17.طراحی با اشکال افتر افکت

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک در افترافکت به زبان فارسی از اشکال داخل نرم افزار افترافکت برای طراحی استفاده می کنیم و انواع مختلف اشکال و نحوه ترسیم اون ها رو یاد میگیریم همچنین نحوه رنگ کردن و ایجاد سایه گرادینت و مربوط به شیپ رو یاد می گیریم.

18.ساخت انیمیشن با اشکال و کار با trim path

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافی یکی از مهمترین انیمیشن های که با اشکال ساخته میشه و برای موشن گرافیک ها بسیار کاربردی هست رو باهم میسازیم با trim path میشه انواع افکت ها رو میشه ساخت از جمله ترانزیشن ها رو میشه ساخت.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 27

19.ساخت افکت انفجار

در  این قسمت از دوره آموزش جامع موشن گرافیک در افتر افکت می خواهیم یک افکت بسیار زیبا رو بسازیم که در موشن گرافیک خیلی استفاده میشه این افکت مانند انفجار  که بطور خاص از شیپ ها  استفاده میکنه باعث میشه با قسمت های مختلف این بخش آشنا بشید.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 29

20.ساخت ماسک و شیب از لایه متنی

در  این قسمت از دوره های موشن گرافیک ساخت  ماسک و شیپ از لایه های متنی رو یاد می گیریم که برای بعدا برای انیمیت اونها مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 31

21.کار با شیب در فتوشاپ

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافی صرفا آموزش فتوشاپ رو داریم و بخش شیپ رو در فتوشاپ کامل آموزش میدیم این بخش برای طراحی کاراکتر و آبجکت ها استفاده میشه.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 33

22.معرفی موشن فلت

در  این قسمت از دوره آموزش صفر تا صد موشن گرافیک موشن فلت رو معرفی میکنیم همراه با مثال که در واقع سبک طراحی امروزه در دنیای وب و دیزاین و اپ هاست همچنین با همین سبک یک لوگو رو داخل افترافکت طراحی میکنیم و در ویدیو بعدی میخوایم اون رو انیمیت کنیم.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 35

23.انیمیت کردن قسمت های دوربین

در این قسمت از دوره موشن گرافیک لوگویی که در ویدیوی قبلی به سبک فلت دیزاین طراحی کردیم، بخش های مختلفش رو از جمله بدنه و لنز و فلش و سایر جزییات رو خیلی روان انیمیت میکنیم و برای این کار از گراف ها و کیفریم ها استفاده میکنیم.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 37

24.کار با پلاگین موشن ورژن 2

در این قسمت از دوره آموزش motion graphic پلاگین موشن ورژن ۲ رو بهتون آموزش میدیم این پلاگین ابزار فوق العاده برای موشن گرافیست ها داره که هر موشن گرافیست از اون برای ساخت موشن ها استفاده می کنه.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 39

25.کار با long shadow

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک در افترافکت به زبان فارسی پلاگین لانگ شادو long shadow بهتون آموزش میدیم که می تونید با استفاده از اون سایه های بلند برای متن نوشته و اشکال خودتون بسازید.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 41

26.کار با پلاگین معروف نیوتون

در  این قسمت از دوره آموزش motion graphic پلاگین بسیار معروف و کاربردی نیوتون رو بهتون آموزش میدیم که شبیه سازی فیزیکی برخورد و نیرو و انرژی گرانش و جاذبه و غیره رو ایجاد میکنه.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 43

27.ساخت طناب با پلاگین نیوتون

در  این قسمت از دوره motion graphic با استفاده از همون پلاگین نیوتون ساخت طناب رو بهتون آموزش میدیم و از یک اسکریپت هم برای این کار استفاده میکنیم.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 45

28.ابزار pupet pin

در  این قسمت از دوره پیشرفته موشن گرافیک ابزار pupet pin رو بهتون آموزش میدیم که یک ابزار ساده و سریع برای متحرک سازی و جانبخشی به کاراکتر ها و انیمیت اون ها به حساب میاد و به راحتی این کار رو انجام میده.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 47

29.پلاگین دوییک

در  این قسمت از آموزش ساخت موشن گرافیک حرفه ای پلاگین مهم دوییک رو بهتون آموزش میدیم این پلاگین استخوان بندی کاراکتر های انسانی و غیر انسانی رو میسازه و از پرکاربردترین پلاگین های افترافکت محسوب میشه. در این ویدیو استخوان بندی یک کاراکتر انسانی از صفر شروع میکنیم.

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت 49

30.سیکل راه رفتن برای پلاگین دوییک

در  این قسمت از دوره موشن گرافیک سیکل راه رفتن رو برای پلاگین دوییک و کاراکتری که در ویدیو قبلی ساخته بودیم انجام یدیم و تنظیمات اون رو بررسی میکنیم.

31.رندر گرفتن

دراین قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک در افترافکت به زبان فارسی رندر گرفتن از پروژه نهایی رو بهتون آموزش میدیم و تنظیمات بهینه رو برای رندر خوب تنظیم میکنیم.

رندر گرفتن


 


مطالب آموزشی مرتبط با پکیج آموزش موشن گرافیک

برای مشاهده مواردی مانند قیمت موشن گرافیک و نمونه موشن گرافیک و اپلیکیشن ساخت موشن گرافیک و یا اطلاعات لازم برای سفارش موشن گرافیک مانند هزینه موشن گرافیک و یا مواردی مانند اینکه اصلا موشن گرافیک چیست به مقاله جامع زیر درباره موشن گرافیک مراجعه فرمایید.

معنای موشن گرافیک چیست؟

سرفصل ها

۱ فصل ۳۱ جلسه ۷:۴۱:۲۵ ساعت

۱. دوره جامع آموزش موشن گرافیک در افتر افکت

۳۱ قسمت ۷:۴۱:۲۵

1. کار با کی فریم ها

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۲۲:۴۴

2.کار با گراف

۰۰:۱۷:۱۹

3.تکنیک موشن بلر

۰۰:۱۱:۰۹

4.کار با ابزار موشن اسکچ

۰۰:۱۰:۳۴

5.بخش کد نویسی در افتر افکت

۰۰:۰۷:۳۳

6.کد ویگل

۰۰:۱۸:۲۷

7.کد تایم یا زمان

۰۰:۱۱:۵۶

8.کار با slider control

۰۰:۰۸:۴۰

9.کار با قسمت سه بعدی

۰۰:۱۹:۲۴

10.ساخت موشن گرافیک با ابزار سه بعدی

۰۰:۱۹:۳۶

11.بخش ماسک در افتر افکت

۰۰:۲۰:۵۴

12.انیمیت کردن متن

۰۰:۱۳:۳۵

13.کار با نور های سه بعدی

۰۰:۱۵:۲۶

14.مد های مختلف نوری و کاربرد

۰۰:۱۶:۴۲

15.ساخت زمینه تصویری با ابزار های افتر افکت

۰۰:۰۸:۵۰

16.انیمیشن برخورد توپ با زمین

۰۰:۱۴:۲۸

17.طراحی با اشکال افتر افکت

۰۰:۱۷:۲۷

18.ساخت انیمیشن با اشکال و کار با trim path

۰۰:۱۰:۱۶

19.ساخت افکت انفجار

۰۰:۱۲:۰۰

20.ساخت ماسک و شیب از لایه متنی

۰۰:۰۴:۵۳

21.کار با شیب در فتوشاپ

۰۰:۲۳:۰۳

22.معرفی موشن فلت

۰۰:۱۴:۲۶

23.انیمیت کردن قسمت های دوربین

۰۰:۲۵:۰۴

24.کار با پلاگین موشن ورژن 2

۰۰:۳۳:۲۲

25.کار با long shadow

۰۰:۰۷:۰۱

26.کار با پلاگین معروف نیوتون

۰۰:۲۱:۲۷

27.ساخت طناب با پلاگین نیوتون

۰۰:۰۷:۴۱

28.ابزار pupet pin

۰۰:۰۶:۲۹

29.پلاگین دوییک

۰۰:۲۴:۲۷

30.سیکل راه رفتن برای پلاگین دوییک

۰۰:۰۵:۴۱

31.رندر گرفتن

۰۰:۱۰:۳۷

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. میخواهم موشن گرافیک را شروع بکنم از کجا باید شروع بکنم؟

برای یادگیری نرم افزار موشن گرافیک اول باید با محیط کاری نرم افزار آشنا بشید

و با تمام ابزارها و تکنیک هایی که در هر حالتی نیاز دارید و اصطلاحا پایه ی نرم افزار افتر افکت می باشد را یاد بگیرید

و پس از آن در هر زمینه ای که میخواهید دوره را با استاد مخصوص به خودش آغاز نمایید.

۲. این دوره موشن گرافیک تئوری است یا عملی؟

تمام مطالب این دوره آموزشی موشن گرافیک بر اساس این است که شما مطالب نرم افزار افتر افکت را کاملا درک کنید.

بنابراین در طی پروژه های واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند

پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده

و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

۳. چگونه از محتوای دوره آموزشی موشن گرافیک اطمینان پیدا کنم؟

در فهرست عناوین دوره آموزش موشن گرافی تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است

و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از موشن گرافیک بلد نباشید.

برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش موشن گرافیک در سطح اینترنت را مقایسه نمایید.

خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش لایت روم خواهید شد.

۴. چگونه از کیفیت سمعی و بصری دوره آموزش موشن گرافی و فن بیان مدرس اطمینان پیدا کنم؟

دوره موشن گرافی همانطور که بیان شد در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است.

این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

۵. مدرس دوره آموزشی موشن گرافیک چرا فرد مناسبی برای این دوره است؟

برای یادگیری موشن گرافیک همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت

که به صورت آکادمیک کار با نرم افزار و کار در این عرصه یعنی موشن گرافیک رو بلد باشه  تا شما در حین آموزش مطالب پایه موشن گرافیک را نیز فرا بگیرید.

۶. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره جامع موشن گرافیک به چه صورت است؟

در آموزش جامع موشن گرافیک شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید.

در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید

که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما در حین یادگیری لایت روم خواهند بود.

محمد نوشیروانی

مدرس دوره: محمد نوشیروانی

در دوره جامع موشن گرافیک همان اصل مدنظرمان یعنی مشخص کردن هدف را تعیین کردیم که ماحصل آن دوره ای شد که فقط به موشن گرافیک بپردازد و در آن خبری از آموزش خود نرم افزار افترافکت نباشد! چرا که موشن گرافیک به اندازه کافی تکنیک و ابزار و پلاگین و… برای آموزش دارد. از این رو طبق استانداردهای مکتب تی وی تمام این موارد یکی از پراستقبال ترین دوره های آموزش موشن گرافیک به زبان فارسی را رقم زد.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ماندانا حصاری
ماندانا حصاری
3 سال قبل

من الان اواسط این دوره آموزشی هستم و دلم میخواد تجربه خودمو از این دوره آموزشی با بقیه به اشتراک بذارم. در ابتدا یه مقدار شک داشتم تو خریدم اما وارد مجموعه که شدم چون تمام محتوایی که برای ساخت موشن بهش نیاز دارم رو در داخل مجموعه پوشش داده و همینطور استاد صرفا نکته نمیگه بلکه همراه با ما تمرین میکنه، کاملا رضایت دارم از خرید این دوره آموزشی و احساس میکنم بعد از پایان دوره بتونم یه موشن گرافیک رو کامل بسازم!

سید رضا ملکوتی تبار
سید رضا ملکوتی تبار
2 سال قبل

سلام
وقت بخیر
من تازه با سایت و دوره های آموزشی شما آشنا شدم
تا به حال آموزش به این خوبی و کاملی جایی ندیدم
با وجود اینکه هنوز آموزش هارو دانلود نکردم اما واقعا برام جالب بود و خیلی وقت بود دنبال آموزش موشن گرافیک بودم …

ممنون از زحماتتون

KhosroAzad
KhosroAzad
2 سال قبل

سلام و سلامتی خدمت مکتب تی وی های عزیز
این مجموعه بسیار عالی هستش+ارائه مطالب جامع و کاربردی هست
فقط یه نکته قیمت هستش که کمی بالاست اما باتوجه به عالی بودنش، در
کمال تشکر رو از این تیم عالی دارم که کیفیت و آموزش رو درحد عالی به مخاطب ارائه مکنه

f.rezaee
f.rezaee
1 سال قبل

ممنون از استاد عزیز و رسانه مکتب تی وی برای تولید این دوره ارزشمند که یکی از بهترین دوره های آموزش موشن گرافیک محسوب میشه.

ترابی
ترابی
1 سال قبل

سلام. ممنون میشم راهنمایی کنین درباره اینکه بازار کار موشن گرافیک چطوره؟
با گذروندن این دوره چه جاهایی میشه فعایت کرد؟

f.hekmati
f.hekmati
1 سال قبل

سلام میخواستم بدونم شیوه تدریس در این دوره آموزش موشن گرافیک به چه صورته؟ مباحث به صورت عملی کار میشن؟

کیارش توفیقی
کیارش توفیقی
1 سال قبل

باسلام
کدام نرم افزارها در طول آموزش موشن گرافیک تدریس می شوند؟

نعیمی
نعیمی
1 سال قبل

سلام وقتتون به خیر
من از برنامه و نرم افزارهای گرافیکی چیزی نمی دونم، میتونم از این آموزش موشن گرافیک استفاده لازم رو ببرم؟؟

نعیمی
نعیمی
پاسخ به  پشتیبانی مکتب تی وی
1 سال قبل

بسیارخوب. ممنون از راهنماییتون

eskandari
eskandari
1 سال قبل

با سلام
میخواستم بپرسم که در دوره آموزش موشن گرافیک تسلط بر نرم افزار فراهم میشه یا فقط ابزارها و ظاهر و کارایی هر ابزار گفته میشه؟

ahrari
ahrari
1 سال قبل

سلام و خسته نباشید
ایا با کمک این دوره کار با نرم افزار افتر افکت برای تدوین وجلوه های ویژه هم یاد میگیریم ؟یا دوره ی دیگه ای رو پیشنهاد میدید؟

مبینا
مبینا
1 سال قبل

سلا یه سوال دارم از دوستان که این آموزش رو تجربه کردن
برای کسی که میخواد از صفر شروع کنه قابل فهم هست؟

zahra zamani
zahra zamani
10 ماه قبل

عالی بود ممنون

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه