مجوز ها و نماد های اعتبار مکتب تی وی

بنر صفحه مجوزها

ما در رسانه آموزشی مکتب تی وی به عنوان یک واحد فناور زیر مجموعه پارک علم و فناوری بوده و از وزارت خانه های صنعت معدن و تجارت و ارشاد و همینطور سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور دارای مجوز میباشیم که به صورت جداگانه جهت التیام خاطر و اطمینان بخشی به کاربران عزیز به هر کدام میپردازیم.

مجوز ها و نماد های اعتبار مکتب تی وی 2
مجوز ها و نماد های اعتبار مکتب تی وی 4

۱. پارک علم و فناوری

دفتر فنی و واحد فروش مکتب تی وی در پارک علم و فناوری خراسان جنوبی مستقر بوده و پارک علم و فناوری نیز زیر مجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری میباشد. لازم به ذکر است مکتب تی وی از سه مرحله داوری برای ورود به زمره واحدهای فناور پارک علم و فناوری رد شده و به صورت مستمر تحت بررسی و نظارت پارک جهت ارایه سرویس هرچه بهتر به کاربران خود میباشد.

۲. اینماد از وزارت صمت ( مرکز توسعه تجارت الکترونیک )

مکتب تی وی دارای نماد دو ستاره از وزارت صمت ( مرکز توسعه تجارت الکترونیک بوده که بدین معناست که کلیه حقوق مادی و معنوی برای کاربران خود از لحاظ ارایه سرویس هرچه مطلوب تر را فراهم نموده است. که میتوانید با کلیک روی لوگوی اینماد در لینک زیر کلیه مشخصات را مشاهده فرمایید.

۳. نماد ساماندهی

مکتب تی وی دارای نماد ساماندهی از وزارت ارشاد ( مرکز توسعه فرهنگ و هنر فضای مجازی ) میباشد که میتوانید با کلیک بر روی آیکون زیر مشخصات آن را به صورت کامل مشاهده فرمایید.

۴. مجوز نشر دیجیتال ( نشر برخط )

رسانه آموزشی مکتب تی وی دارای مجوز از وزارت ارشاد بخش ( مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ) به شماره پرونده ۷۰۶۰ میباشد.

۵. سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

مدیریت مکتب تی وی برای انجام فعالیت در حوزه آی تی این مجوز را به شماره صدور ۹۸۲۷ دریافت نموده است که در تصویر زیر قابل رویت میباشد.

0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه