آموزش طراحی آلبوم ژورنال عروس در فتوشاپ

آموزش طراحی آلبوم ژورنال عروس در فتوشاپ

آلبوم ها در واقع بهانه ای برای مرور خاطرات لحظه های زندگی هستند. امروزه به طراحی آلبوم عروس می توان به منظر یک شغل نیز نگاه کرد. معمولا عکس هایی که از عروس و داماد در روزهای عروسی و فرمالیته گرفته می شود را به صورت آلبومی با ماندگاری بالا در می آورند تا سال ها ی سال یادآور زیبا ترین روزهای زندگی شان باشد. یادگیری طراحی آلبوم در آموزش ادیت عکس و آموزش فتوشاپ امروزه متقاضی زیادی دارد. در واقع طراحی آلبوم کار سختی نخواهد بود کافی است بعد از دیدن آموزش نمونه کار های متنوع و به روز را پیدا کنید و از آن ها ایده بگیرید. بسیار مهم است که بعد از مدتی کار خود را آپدیت کنید و همراه با روز آنچه که محبوب تر است را پیاده سازی کنید.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

آنچه در صفحه دوره آموزشی طراحی آلبوم خواهید دید

معرفی آلبوم عروس

معرفی طراحی آلبوم در دوره آموزش طراحی آلبوم

آلبوم عروس و یا آلبوم دیجیتال عروس ، آلبوم ایتالیایی و همینطور ژورنال عروس نام هایی هستند که دارای یک معنی بوده و آلبومی بوده که توسط استودیو ها و آتلیه های عکاسی به مشتری ها که عروس و دامادها هستند تحویل شده و در آن از عکس های آتلیه و باغ و معمولا عکس های روز عروسی عروس و داماد و معمولا عکس های اسپرت که در لوکیشن متفاوت تری گرفته شده است استفاده میشود. آلبوم های عروس معمولا از عرض سی و ارتفاع شصت سانتی متر شروع میشوند و نکته ی مهم و قابل توجه در آنها ابعاد آن ها و همینطور طراحی خاص به کار رفته در صفحات آن می باشد. آلبوم عکس در اولویت هر عروس و دامادی برای ثبت خاطرات مراسم آن ها می باشد چرا که با طراحی منحصر به فرد و جنس متریال به کار رفته در انواع آلبوم زیبایی خاصی در آن خواهد بود و همینطور ماندگاری آن نیز برای این زوج اهمیت فراوانی خواهد داشت. عکاسان و آتلیه ها برای طراحی آلبوم دیجیتال عروسی زمان زیادی را صرف می کنند. شما می توانید با آموزش ساخت آلبوم عکس دیجیتال که برای شما فراهم کردیم و مشاهده فیلم آموزش حرفه ای طراحی آلبوم عروس بتوانید در این زمینه فعالیت کنید. برای دانلود آموزش ساخت آلبوم عکس دیجیتال و دیدن فیلم طراحی البوم wedding می توانید به ابتدا صفحه مراجعه کنید.

بازار کار طراحی آلبوم دیجیتال

بازار کار طراحی آلبوم در صفحه دوره آموزش طراحی آلبوم

برای بسیاری از آتلیه ها، آلبوم عروس و طراحی البوم wedding موردی بسیار پولساز میباشد. شما در نظر بگیرید که با تمام متریال به کار رفته و اقدامات خدماتی قبلی مانند عکاسی و طراحی در یک آلبوم عروس با توجه به قیمت روز مواد به کار رفته مانند کاغذ و… در نهایت هزینه ای که برای آتلیه آب میخورد چیزی حدود ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود. این در حالی است که قیمتی که عروس و داماد ها از آتلیه ها دریافت می کنند چیزی حدود ۹۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان است! این یعنی حداقل ۳ برابر قیمت تمام شده! شما می توانید با فراگیری آموزش طراحی ژورنال عروس و ساخت آلبوم دیجیتال با فتوشاپ به یک طراح برای طراحی آلبوم دیجیتال تبدیل شوید. برای دانلود آموزش طراحی ژورنال عروس و طراحی آلبوم دیجیتال می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

در این شرایط بازار کار طراحی البوم wedding را در سه حالت می توان تعریف نمود.

  • در حالت اول شما آتلیه دارید و یکی از مهمترین مهارت های کسب درآمد خود را در سطحی یاد می گیرید که بدون نیاز به فایل های آماده که همه ی آنها بدون استثنا ایرادات زیادی دارند و کار مورد قبولی برای مشتری به ارمغان نمی آورند، آلبوم های خود را طراحی نموده و در هزینه های خود نیز برای برون سپاری این مورد صرفه جویی نمایید.
  • در حالت دوم می توانید با این مهارت با حقوق ماهانه در آتلیه ای استخدام شوید.
  • در حالت سوم هم به عنوان فریلنسر یا آزادکار می توانید به صورت تمام وقت یا پاره وقت از آتلیه ها سفارش کار بگیرید و آلبوم های آن ها را بزنید. یا مانند creativelive ویدیوهای آموزشی خود را بسازید و در کنار سایر فعالیت های طراحی، تدریس کنید.

آموزش طراحی ژورنال عروس و طراحی آلبوم دیجیتال زیادی در رسانه های مختلف هست که می توانید ازآن استفاده کنید. اما ما در آموزش طراحی ژورنال عروس تلاش کردیم بصورت گام به گام و جامع تمامی مباحث مورد نیاز برای آموزش طراحی ژورنال عروس  و آموزش حرفه ای طراحی آلبوم عروس را بیان کردیم تا برای همه افراد مناسب باشد. برای دانلود آموزش طراحی ژورنال عروس و دیدن فیلم های آموزش حرفه ای طراحی آلبوم عروس می توانید به ابتدای صفحه مراجعه کنید.

نقشه راه ورود به بازار کار طراحی آلبوم دیجیتال

بهترین نقشه ی راه شما برای ساخت آلبوم دیجیتال با فتوشاپ این است که همراه با استاد تمام مراحل ساخت آلبوم دیجیتال با فتوشاپ حرفه ای را دنبال کنید و با استفاده از عکس های عروس و داماد خارجی و مدل که با یک سرچ ساده در گوگل به دست آیند یک آلبوم حرفه ای در ابعاد دلخواه طراحی نمایید و به عنوان نمونه کار طراحی البوم wedding حرفه ای همراه داشته باشید. پس از آن می توانید از طریق آگهی های روزنامه و مجلات و همینطور سایت هایی که برای معرفی خدمات عروسی به معرفی آتلیه ها می پردازند به آتلیه های بزرگ شهر دسترسی پیدا کنید. پس از آن از بزرگ ترین آتلیه که مهارت خود را در سطح آن میبینید شروع کنید و نمونه کار طراحی البوم wedding خود را ارائه دهید و با قیمت مناسب پیشنهاد همکاری بدهید. پس از چند ماه کار با حقوق پایین و بودن در بین همکاران و مشتری های آن ها خودتان قادرید تا هم به یک استخدام خوب دست پیدا کنید و هم قادرید تا سفارش کارهای مناسبی را در این بین دریافت کنید. از همین رو ما دوره آموزش ساخت آلبوم عکس دیجیتال را تهیه کردیم تا علاقه مندان به ساخت آلبوم دیجیتال با فتوشاپ و طراحی البوم wedding بتوانند از آن استفاده کنند. برای دانلود آموزش ساخت آلبوم عکس دیجیتال و مشاهده فیلم های ساخت آلبوم دیجیتال با فتوشاپ می توانید از ابتدا صفحه اقدام کنید. در آموزش ساخت آلبوم عکس دیجیتال سعی شده تا یک دوره ساخت آلبوم دیجیتال با فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته را آماده کنیم تا برای افراد تازه نیز مناسب باشد.

آموزش طراحی آلبوم عروس رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش حرفه ای طراحی آلبوم عروس از مکتب تی وی با دوره ای مواجه خواهید بود که در کامل ترین سرفصل و کمترین زمان ممکن میتوانید در یک دوره آموزشی تعاملی به راحتی به تخصص و آموزش حرفه ای طراحی آلبوم عروس لازم در این زمینه برسید و به بازار کاری که پس از آموزش حرفه ای طراحی آلبوم عروس  اشاره  شد برسید. این دوره آموزش طراحی آلبوم در فتوشاپ از امکانات فنی خوبی برای ضبط و همینطور محیط استودیو بهره برده است و با چند مرحله تدوین بدون هدر رفت وقت، شما را در اسرع وقت به هدف خود در تخصص لازم در طراحی آلبوم های عروسی خواهد رساند. برای دانلود آموزش طراحی آلبوم در فتوشاپ و استفاده از فیلم ای آموزش طراحی آلبوم در فتوشاپ می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

آموزش طراحی آلبوم

در دوره آموزش طراحی آلبوم در فتوشاپ شما در یک دوره تعاملی قرار خواهید داشت. یعنی مطابق سناریو آموزشی از پیش تعریف شده استاد تمام فایل های تمرینی آموزش طراحی آلبوم در فتوشاپ مثل فایل های psd را در کنار ویدیو آموزشی قرار داده و خود هم دقیقا با همین فایل ها پروژه های طی آموزش را به انجام رسانده است. از این رو شرایط برای دانشجو بسیار آسان بوده و همراه با استاد قدم به قدم تمرین میکند. این نکته ی مهمی است که در یک آموزش طراحی آلبوم در فتوشاپ صرفا کارهای انجام شده توسط استاد را نظاره گر نباشید  و خود شما هم همراه با وی پیش بروید. چرا که قطعا نباید انتظار داشته باشید با مشاهده کارهای انجام شده توسط یک نفر همان را بتوانید به انجام برسانید.

آیا هزینه این دوره آموزشی توجیه پذیر است؟

شما با هزینه ی بسیار کمتری نسبت به هزینه ی کلاس های حضوری طراحی آلبوم و چیزی کمتر از هزینه ۳ عدد پیتزا به این دوره آموزش طراحی آلبوم عروس با فتوشاپ دسترسی پیدا میکنید و همانطور که راه دقیق ورود خود به بازار کار را مشاهده کردید باید بگیم که چند برابر این هزینه را در حقوق ماه اول و حتی سفارش کار اول خود به دست خواهید آورد و این سرمایه مهارت را تا آخر عمر با خود به همراه خواهید داشت.

معرفی قسمت های دوره جامع طراحی آلبوم

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت آموزش طراحی آلبوم عروس با فتوشاپ روی آن کلیک نمایید.

1.معرفی دوره آموزش آلبوم عروس و ترکیب بندی عکس

در قسمت اول از آموزش طراحی آلبوم عروس با فتوشاپ که موضوع آن معرفی دوره و آشنایی اولیه با تکنیک های ترکیب بندی است ، در مورد ابعاد (resolution) و دقت پذیری فایل های درست شده  صحبت میکنیم و در ادامه آموزش ساخت آلبوم عکس دیجیتال با یک روش ساده ی ترکیب بندی آشنا میشیم ، طراحی قاب های سه بعدی رو آموزش می دهیم ، ابزار شکل (shape) رو معرفی میکنیم و تنظیمات مربوط به اون رو توضیح میدیم .

2.معرفی و آموزش نحوه به کارگیری وکتور ها و تصاویر

در قسمت دوم  از آموزش ساخت آلبوم دیجیتال در فتوشاپ به معرفی فایل های وکتور و png  می پردازیم . نحوه دانلود اون ها و نحوه استفاده و به کارگیریشون در ترکیب بندی و طراحی خلاقانه آلبوم عروس رو آموزش میدیم.

3.طراحی بکگراند سه بعدی و افکت های (shape)

در قسمت سوم دوره آموزش طراحی آلبوم عروس با فتوشاپبه طراحی بک گراند و ترکیب بندی خلاقانه میپردازیم ، همچنین افکت ها و تنظیمات ابزار شکل  (shape) رو مورد بررسی و آموزش قرار میدیم.

4.تبدیل تصاویر jpeg به png و معرفی new guide layout

در قسمت چهارم از دوره آموزش ساخت آلبوم دیجیتال در فتوشاپ به معرفی یکی از تکنیک های سلکت میپردازیم و کار با اون رو به طور کامل آموزش می دهیم ، در ادامه با ابزار new guide layout آشنا میشیم و در ادامه تکنیک clipping mask  رو خدمتتون در آموزش طراحی آلبوم عروس با فتوشاپ، آموزش میدیم .

5.ادامه کار new guide layout و به کارگیری لایه های مختلف

در این قسمت پنجم از دوره آموزش طراحی آلبوم، استفاده کاربردی از ابزار new guide layout رو مورد بررسی قرار میدیم و یاد میگیریم چطور با کمک لایه های متفاوت ترکیب بندی بهتری داشته باشیم ، همینطور در مورد ایجاد گروه در بخش لایه ها و منظم کردن محیط کاری در فتوشاپ مختصرا در آموزش ساخت آلبوم دیجیتال در فتوشاپ صحبت میکنیم .

6.استفاده خلاقانه از ماسک و براش ها

در قسمت ششم از دوره آموزش طراحی آلبوم به استفاده خلاقانه از ماسک می پردازیم و از اون برای طراحی در آلبوم عروس کمک میگیریم . همینطور با استفاده از براش های متفاوت به طراحی های خاص می پردازیم . نحوه دانلود ابزار ها ، تصاویر و براش های مشابه رو نیز در این قسمت از آموزش ساخت آلبوم دیجیتال در فتوشاپ خدمتتون بیان می کنیم .

7.نوردهی دوگانه در طراحی آلبوم

فارغ از موضوعات مربوط به قسمت های قبلی از آموزش طراحی آلبوم عروس با فتوشاپ، در این قسمت از دوره آموزش طراحی آلبوم، با استفاده از ترفند نوردهی دوگانه (Double Exposure) به طراحی بخشی از آلبوم عروس می پردازیم. هنگامی که نوردهی دوگانه بر روی یک تصویر اعمال میشود، ما میتوانیم همزمان دو تصویر را در یک تصویر با ترکیبی زیبا داشته باشیم، که این می تواند در طراحی آلبوم عروس بسیار کاربردی و مفید باشد.

این تکنیک به شدت مشهور است.

8.ساخت پالت رنگی و به کارگیری ترکیبی آموزش های بیان شده تا به اینجا

در این قسمت از دوره آموزش طراحی آلبوم ، ابتدا به ساخت یک پالت رنگی مناسب با تصویر شما می پردازیم، فراموش نکنید که در طراحی یک آلبوم عروس حرفه ای ترکیب رنگ های مناسب مهم ترین بخش کار است . در ادامه آموزش طراحی آلبوم عروس با فتوشاپ با کمک ابزار های شکل (shape) و فایل های png به طراحی آلبوم عروس می پردازیم. همچنین افکت drop shadow  رو به طور کامل معرفی میکنیم .

9.ایجاد تم های سرد و گرم بر روی عکس

در این قسمت از دوره آموزش ساخت آلبوم دیجیتال در فتوشاپ مختصرا به معرفی blend if  میپردازیم و در ادامه آموزش ساخت آلبوم دیجیتال در فتوشاپ با کمک رنگ ها ی خالص   (solid color)و blend if  و blend mode   به ایجاد و خلق افکت های سرد و گرم در عکس می پردازیم .

سرفصل ها

1 فصل 9 جلسه 1:18:09 ساعت

دوره جامع طراحی آلبوم

9 قسمت 1:18:09

1.معرفی دوره آموزش آلبوم عروس و ترکیب بندی عکس

رایگان (پخش زنده)
00:09:53

2.معرفی و آموزش نحوه به کارگیری وکتور ها و تصاویر

00:10:15

3.طراحی بکگراند سه بعدی و افکت های (shape)

00:06:14

4.تبدیل تصاویر jpeg به png و معرفی new guide layout

00:13:28

5.ادامه کار new guide layout و به کارگیری لایه های مختلف

00:05:40

6.استفاده خلاقانه از ماسک و براش ها

00:07:58

7.نوردهی دوگانه در طراحی کاور موسیقی

00:06:28

8.ساخت پالت رنگی و به کارگیری ترکیبی آموزش های بیان شده تا به اینجا

00:13:33

9.ایجاد تم های سرد و گرم بر روی عکس

00:04:35

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

1. میخواهم مهارت طراحی آلبوم را شروع کنم، از کجا باید آغاز کنم؟

در صورتی که شما آشنایی حدودی با نرم افزار فتوشاپ دارید می توانید بلافاصله همین دوره آموزشی را آغاز نمایید.

ولی در صورتی که آشنایی حداقلی هم با فتوشاپ نداشته باشید پیشنهاد میشود دوره جامع فتوشاپ را در ابتدا بگذرانید تا به صورت اصولی با تمام پایه نرم افزار فتوشاپ آشنا شوید تا پس از آن بتوانید تکنیک ها و ابزارهای مورد استفاده در دوره آموزش طراحی آلبوم را به خوبی درک نمایید.

2. آموزش های دوره آموزش طراحی آلبوم به صورت عملی است یا تئوری؟

این دوره آموزش طراحی آلبوم به صورت تعاملی ضبط شده است.

یعنی تمام فایل هایی استاد دوره در حال کار بر روی آنهاست در اختیار شما نیز قرار میگیرد و شما هم همراه با استاد به تمرین در طی دوره آموزشی خواهید پرداخت.

که راه ساخت پورتفولیو و ورود به این بازار پر درآمد نیز در قسمت بازار کار طراحی آلبوم عروس برای شما شرح داده شده است.

3. چگونه از کیفیت محتوای این دوره آموزشی در این زمان اطمینان پیدا کنم؟

همانطور که در توضیحات این دوره آموزشی ذکر شد این دوره در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر نیست.

همینطور برای ضبط قسمت های اسکرین کپچر و برای ضبط صدا و تصویر باکیفیت مخصوصا صدا از لوازم حرفه ای استفاده شده است.

بنابراین از بابت کیفیت سمعی و بصری دوره یک سرو گردن بالاتر از دوره هایی که تاکنون دیده اید را انتظار داشته باشید. برای اطمینان هم میتوانید پیش نمایش هایی در فهرست عناوین را مشاهده کنید.

4. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش طراحی آلبوم به چه صورت است؟

شما برای مشکلات و سوالات متداول خود میتوانید از سه طریق تماس تلفنی و لایوچت در پایین سمت راست و همینطور اکانت پشتیبانی ما در تلگرام به پاسخ سوالات خود برسید.

همینطور برای رفع ایرادات و مشکلات فنی میتوانید با اعلام به پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضو شوید که تا همیشه پاسخگوی سوالات شما و همینطور اعلام نظر درباره سطح پیشرفت شما باشند.

علی شهاب

مدرس دوره: علی شهاب

در دوره جامع آموزش طراحی آلبوم با کمک تجربه آقای شهاب در این زمینه و همینطور استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی جامعی تولید شد که همه ی مخاطبین این زمینه در حداقل زمان و با صرف کمترین هزینه ممکن بتوانند به نقطه مهارت مورد نظر خود برسانند.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
kamyabweb.ir
kamyabweb.ir
2 سال قبل

سلام
هیچ پیش نمایشی از این دوره وجود نداره

الهام
الهام
2 سال قبل

کل دوره یکساعت وهیجده دقیقه هست ؟

Alp1979
Alp1979
2 سال قبل

با عرض سلام
این دوره بسیار جامع ومفید بوده و در زمان نسبتا کوتاهی یکی از پرکاربردترین امکانات فتوشاپ به صورت حرفه ای آموزش می دهد

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه