امروزه از نرم افزار ادوب انیمیت به عنوان پلتفرمی برای توسعه دادن انیمیشن های تحت وب استفاده می کنند.محبوبیت این نرم افزار موجب شده کاربران آ ن را جایگزین نرم افزار فلش بشناسند.با پیشرفت رابط کاربری نیاز به این نرم افزار در ساخت انیمیشن های خیره کننده بسیار بیش از پیش حس می شود ودر واقع با نوشتن یک سناریو شگفت انگیز و پیاده سازی انیمیشن آن با نرم افزار Adobe Animate دیگر ترسی در آموزش ui و جلب رضایت کاربران باقی نمی ماند. در آموزش انیمیشن سازی و به دنبال آن طراحی رابط کاربری می توان از قابلیت های این برنامه نهایت استفاده را برد و با تمرین و تکرار مباحث به صورت حرفه ای به طراحی پرداخت.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

آنچه در صفحه دوره آموزش نرم افزار ادوب انیمیت خواهید دید

معرفی ادوب انیمیت

معرفی ادوب انیمیت در آموزش انیمیت

همه ی ما زمانی را  که  صفحات وب توسط نرم افزار فلش زینت داده شده بودند را به خاطر می آوریم.

اما خب به واسطه ی بهینه نبودن و لزوم استفاده ی کاربر از افزونه ی آن در مرورگر خود استفاده از آن رو به پایان نهاد و این روزها نرم افزار ادوب انیمیت برای توسعه انیمیشن های تعاملی و مبتنی بر وب و همینطور محتوای مبتنی بر HTML5 روی کار آمده است. ما دوره جامع آموزش ادوب انیمیت را اماده کردیم که آموزش فارسی ادوب انیمیت، آموزش ادوب انیمیت مقدماتی و آموزش پیشرفته adobe animate  را اموزش داده. شما برای دانلود آموزش ادوب انیمیت و آموزش کار با ادوب انیمیت می توانید از همین صفحه اقدام کنید. شما می توانید با دانلود آموزش adobe animate و فرا گیری آموزش کار با ادوب انیمیت به یک انیماتور تبدیل شوید.

نرم افزاری که از ابتدای ۲۰۱۶ توسط ادوبی معرفی گردید و دیگر مشکلات و رخنه های امنیتی که در نرم افزار فلش از آن یاد می شده است در این نرم افزار به چشم نمی خورند. نکته جذاب در مورد این نرم افزار این است که، برخلاف فلش، شما می توانید تمام طراحی های خود را برای استفاده در محیط اینترنت و HTML5 خروجی بگیرید. و موضوع قابل توجه این است که این محتوا بدون نیاز به هیچ گونه پلاگین، ازجمله Flash Player، می تواند به راحتی توسط مرورگرها اجرا شده و تمام کاربران آن را مشاهده کنند. ما یک آموزش کاربردی ادوبی انیمیت تهیه کردیم که می توانید با دانلود آموزش adobe animate آنرا فرا بگیرید. با دانلود اموزش نرم افزار adobe animate و مشاهده فیلم های آموزش کاربردی ادوبی انیمیت و تمرینات عملی می توانید به یک انیماتور تبدیل شوید.

دلیل آن هم به آنجا برمیگردد که نرم افزار Animate تمام طراحی های شما را به کدهای استاندارد و native جاوا اسکریپت و HTML5 تبدیل می کند. تلاش شده تا دوره جامع آموزش ادوب انیمیت بصورت صفر تا صد آموزش انیمیت اماده شده. شما می توانید با دانلود آموزش ادوب انیمیت و مشاهده آموزش کار با ادوب انیمیت شروع به فراگیری آموزش کار با نرم افزار adobe animate کنید. برای دانلود اموزش نرم افزار adobe animate از ابتدا همین صفحه استفاده کنید.

علاوه بر این تحول بزرگ، تمام قابلیت های نرم افزار فلش را هم به آن میتوانید اضافه کنید! همانطور که مشاهده کردید نرم افزار ادوب انیمیت یکی از پرکاربرد ترین نرم افزار ها در زمینه انیمیشن است. ما دوره جامع آموزش ادوب انیمیت را بصورت صفر تا صد آموزش انیمیت و آموزش فارسی adobe animate تهیه کردیم. دوره جامع آموزش ادوب انیمیت به آموزش کار با ادوب انیمیت مقدماتی و آموزش پیشرفته adobe animate می پردازد تا برای هر فردی و در هر سطحی مناسب باشد. برای دانلود اموزش نرم افزار adobe animate و آموزش کاربردی ادوبی انیمیت که بصورت صفر تا صد آموزش انیمیت فراهم شده، می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

کاربرد و بازار کار ادوب انیمیت

بازار کار ادوب انیمیت

از جمله کاربردهای این نرم افزار که هنرجو پس از آموزش ادوب انیمیت می تواند وارد آن حوزه ها گردد به موارد زیر می توان اشاره نمود:

 • طراحی گرافیک و انیمیشن های برداری (Vectors) برای اهداف برنامه های تلویزیونی
 • فیلم های آنلاین
 • وب سایت ها
 • برنامه های تحت وب
 • محتوای تبلیغاتی و بنرهای وب
 • ساخت بازی و اپلیکیشن برای انواع پلتفرم

که قاعدتا با توجه به نوپا بودن و کمبود تخصص این نرم افزار می تواند به راحتی پروژه گرفته و یا استخدام گردد. آموزش فارسی adobe animate مکتب تی وی به شکل آموزش کار با نرم افزار adobe animate فراهم شده تا بتوانید به راحتی آموزش کار با ادوب انیمیت را فرا بگیرید. برای دانلود آموزش ادوب انیمیت می توانید از دوره جامع آموزش ادوب انیمیت همین صفحه اقدام کنید.

پس بنابراین این هزینه برای تهیه دوره جامع آموزش ادوب انیمیت با توجه به راحتی در گرفتن پروژه و استخدام توجیه پذیر بوده و کاربر می تواند به راحتی هزینه ی آن را جبران نماید. برای  آموزش پیشرفته adobe animate و آموزش فارسی adobe animate مقدماتی می توانید از طریق لینک خرید و دانلود آموزش ادوب انیمیت همین صفحه استفاده کنید.

شما با مقایسه دوره جامع آموزش ادوب انیمیت با سایر دوره های آموزشی دیگر به راحتی متوجه مزیت های آن خواهید شد و جایگاه برتر آن را تایید خواهید کرد. ما تلاش کردیم تا یک آموزش کاربردی ادوبی انیمیت را بصورت صفر تا صد آموزش انیمیت تهیه کنیم. برای دانلود آموزش adobe animate به ابتدا صفحه مراجعه نمایید.

آموزش ادوب انیمیت رسانه آموزشی مکتب تی وی

ما این ادعا را داریم که کامل ترین آموزش ادوب انیمیت را به زبان فارسی تولید کرده ایم و سرفصل ها و برخی قسمت های آموزش را که مشاهده کنید این موضوع را تایید خواهید کرد. آموزش کاربردی ادوبی انیمیت علاوه بر آموزش کار با ادوب انیمیت به آموزش فارسی ادوب انیمیت مقدماتی و آموزش پیشرفته adobe animate می پردازد.

علاوه بر کامل ترین سرفصل، این دوره آموزشی از سری دوره های آموزش Ui در مکتب تی وی دارای حالت تعاملی در سناریو آموزشی خود بوده و در محیط استودیو ضبط شده است. اما دوره های آموزشی دیگر بقیه رسانه ها با توجه به نوپا بودن نرم افزار ادوب انیمیت،  آموزش های این نرم افزار معمولا از پختگی و کاملی مناسبی برخوردار نبوده و دارای نقصان در محتوا می باشند. یعنی در طی پرداختن به ابزار ها و تکنیک های لازم، مباحث به صورت کامل مطرح نشده و هنرجو پس از گذراندن این دوره قادر به انجام پروژه جدی نخواهد بود! ما یکی از بهترین دوره های اموزش انیمیت را ارئه دادیم که می توانید با دانلود آموزش ادوب انیمیت آنرا بدست آورید. برای دانلود آموزش adobe animate می تواتید از بتدا صفحه اقدام کنید. با دانلود اموزش نرم افزار adobe animate و مشاهده فیلم اموزش انیمیت می توانید سرعت یادگیری خود را افزایش دهید.

مزایای آموزش ادوب انیمیت

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش ادوب انیمت

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.باز کردن سند در ادوب انیمیت

در این قسمت از آموزش ادوبی انیمیت در رابطه با انواع سند ها در نرم افزار ادوب انیمیت صحبت میکنیم و تمام اجزای لازم برای ایجاد یک سند جدید را مورد بررسی قرار میدهیم.

2.تنظیمات عمومی سند ها در ادوب انیمیت

در این قسمت از آموزش ادوبی انیمیت برخی از تنظیمات سند ها مانند سایز استیج، انواع حالات زوم ، جابجایی در داخل صفحه و رنگ زمینه را مورد بررسی قرار میدهیم.

3.مدیریت فضای کاری در نرم افزار ادوب انیمیت

در این قسمت از آموزش نرم افزار ادوب انیمیت تمامی قسمت های مختلف نرم افزار ادوب انیمیت را مانند پنل ها را مورد بررسی قرار داده

و نحوه ی قرارگیری هریک از اجزای نرم افزار متناسب با نیاز کاربر را مورد بررسی قرار میدهیم

و در نهایت محیط کاری مطلوب را ذخیره و مدیریت مینماییم.

4.تفاوت استیج و پیست

در این قسمت از آموزش نرم افزار ادوب انیمیت تفاوت های بین میز کاری نرم افزار ادوب انیمیت و یا استیج  و صفحه خاکستری اطراف آن و یا پیست بورد را  مورد بررسی قرار میدهیم .

5.پنل تایم لاین

در این بخش از آموزش جامع ادوب انیمیت به مدیریت لایه ها می پردازیم

و مواردی مانند ایجاد لایه جدید، ایجاد پوشه، مواردی مانند چشم ، قفل و اوت لاین

و همینطور تنظیمات فریم را مورد بررسی قرار میدهیم.

6.پنل properties

در این قسمت از آموزش ادوبی انیمیت به یکی از پنل های مهم نرم افزار ادوب انیمیت که به تنظیمات مربوط به لایه ها و آبجکت ها و… بوده ، می پردازیم.گزینه های آن را به صورت کامل مورد بررسی قرار میدهیم.

7.ایمپورت فایل های psd و png در نرم افزار ادوب انیمیت

در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت وارد کردن انواع فوتیج ها مانند فایل های psd و فایل های png را به داخل نرم افزار

و همینطور تنظیمات مورد نیاز در حین ورود فایل ها را  مورد بررسی قرار میدهیم.

8.ایمپورت فایل های ایلوستریتور (Ai) و فایل های صوتی در نرم افزار ادوب انیمیت

در این قسمت از آموزش نرم افزار ادوب انیمیت به وارد کردن فایل های با پسوند مخصوص نرم افزار ایلوستریتور و همینطور فایل های صوتی در جهت صداگذاری در نرم افزار ادوب انیمیت می پردازیم و تنظیمات لازم را مورد بررسی قرار میدهیم

9.معرفی کلی نوار ابزار

در این قسمت از آموزش انیمیت به صورت کلی تمامی ابزارهای موجود در نوار ابزار نرم افزار ادوب انیمیت را مورد بررسی قرار میدهیم و کاربرد هرکدام را بیان میکنیم.

10. شیپ ها

در این قسمت از ‍‍آموزش فارسی ادوب انیمیت نحوه ی ترسیم شیپ های داخل خود نرم افزار ادوب انیمیت را مورد بررسی قرار میدهیم

و نحوه جابجایی و قرارگیری در کنار هم شیپ ها را مورد بررسی قرار میدهیم.

11.پینت براش

در این قسمت از آموزش فارسی ادوب انیمیت به ترسیم پینت براش می پردازیم و نحوه ی ترسیم یک براش سفارشی سازی شده را مورد بررسی قرار داده و همینطور نحوه ی ورود پترن ها یا همان براش ها را به داخل نرم افزار جهت ترسیم خطوط مدنظر مورد بررسی قرار میدهیم.

12.ابزار type در ادوب انیمیت

در این قسمت از آموزش فارسی ادوب انیمیت به نحوه ی کارکردن با متون در نرم افزار ادوب انیمیت می پردازیم

و در این راستا از نحوه ی ایجاد متن و مدیریت متن های موجود در نرم افزار گرفته تا  مدیریت فونت ها مانند ضمیمه کردن یک فونت به کار

و همینطور انواع روش های ایجاد متن در نرم افزار ادوب انیمیت خواهیم پرداخت.

13. تبدیل متن و عکس به شیپ

در این قسمت از آموزش برای ایجاد شیپ ها نشان می دهیم که میتوان از متن و عکس استفاده نمود.

بنابراین نحوه ی تبدیل آن ها به شیپ ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

14. گرادینت و بازی با رنگ ها

در این قسمت از آموزش کار با نرم افزار adobe animate به نحوه ی ایجاد گرادینت جدید و همینطور نحوه ی استفاده از رنگ ها  مانند ترکیب آنها  را مورد بررسی قرار میدهیم.

15. کار با تایم لاین

در این قسمت از آموزش فارسی ادوب انیمیت و آموزش کار با نرم افزار adobe animate نحوه ی کار با تایم لاین را آغاز کرده و  برخی موارد مانند متحرک سازی یک لاین یا خط را مورد بررسی قرار میدهیم.

16. ماسک

در این قسمت از آموزش کار با نرم افزار adobe animate و آموزش فارسی adobe animate به نحوه ی کار با ماسک ها را آغاز کرده و برخی موارد مربوط به ماسک ها را مورد بررسی قرار میدهیم.

17.سمبل

در این قسمت از آموزش جامع ادوب انیمیت به نحوه مدیریت سمبل ها (symbols) و یا نماد ها در نرم افزار ادوب انیمیت، مانند ایجاد یک سمبل جدید می پردازیم.

18.نحوه ی ایجاد سمبل های button یا دکمه

در این قسمت از آموزش فارسی ادوب انیمیت وآموزش فارسی adobe animate به نحوه ی ساخت یک button یا دکمه از طریق تبدیل سمبل به دکمه می پردازیم

و مدیریت دکمه ها در نرم افزار ادوب انیمیت را مورد بررسی قرار میدهیم.

19. لینک بار و نحوه ی انیمیت کردن آن

در این قسمت از آموزش کار با نرم افزار adobe animate و آموزش پیشرفته adobe animate به نحوه ی انیمیت و یا متحرک سازی لینک باری که در آموزش های قبلی نحوه ی ایجاد آن را فرا گرفتیم، میپردازیم.

20. تبدیل فریم اکشن به html

 • در این قسمت از آموزش کار با نرم افزار adobe animate و آموزش پیشرفته adobe animate نحوه ی تبدیل یکی از سند ها به فرمت html در جهت استفاده در محیط وب را مورد بررسی قرار میدهیم.
 • و در این راستا سند اکشن را به این فرمت تبدیل خواهیم کرد.

21. ایجاد button برای لینک بار

در این قسمت از آموزش پیشرفته adobe animate و آموزش فارسی adobe animate نحوه ایجاد دکمه برای لینک بار را آموزش دیده و در جهت تمرین یک دکمه welcome برای اولین فریم انیمیشن خود ایجاد خواهیم نمود.

سرفصل ها

۱ فصل 21 جلسه ۴:۳۸:۰۷ ساعت

دوره جامع آموزش ادوب انیمت

۲۱ قسمت ۴:۳۸:۰۷

1.باز کردن سند در ادوب انیمیت

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۰۳:۲۷

2.تنظیمات عمومی سند ها در ادوب انیمیت

۰۰:۰۴:۱۲

3.مدیریت فضای کاری در نرم افزار ادوب انیمیت

۰۰:۰۴:۰۴

4.تفاوت استیج و پیست

۰۰:۰۲:۴۷

5.پنل تایم لاین

۰۰:۰۶:۲۷

6.پنل properties

۰۰:۰۲:۴۶

7.ایمپورت فایل های psd و png در نرم افزار ادوب انیمیت

۰۰:۰۹:۳۴

8.ایمپورت فایل های ایلوستریتور (Ai) و فایل های صوتی در نرم افزار ادوب انیمیت

۰۰:۱۱:۴۸

9.معرفی کلی نوار ابزار

۰۰:۱۲:۰۱

10. شیپ ها

۰۰:۲۵:۴۷

11.پینت براش

۰۰:۰۷:۴۰

12.ابزار type در ادوب انیمیت

۰۰:۱۶:۲۴

13. تبدیل متن و عکس به شیپ

۰۰:۰۷:۴۸

14. گرادینت و بازی با رنگ ها

۰۰:۱۳:۴۰

15. کار با تایم لاین

۰۰:۲۳:۴۲

16. ماسک

۰۰:۱۱:۴۰

17.سمبل

۰۰:۱۴:۱۳

18.نحوه ی ایجاد سمبل های button یا دکمه

۰۰:۳۰:۰۸

19. لینک بار و نحوه ی انیمیت کردن آن

۰۰:۲۸:۲۹

20. تبدیل فریم اکشن به html

۰۰:۲۴:۱۱

21. ایجاد button برای لینک بار

۰۰:۱۷:۰۸

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

1. میخواهم کار با نرم افزار ادوب انیمیت را شروع بکنم از کجا باید شروع بکنم؟

در این دوره آموزشی از نصب نرم افزار برای شما در نرم افزار ادوب انیمیت آغاز شده و پس از آن تمام تکنیک ها و ابزارهای نرم افزار را به راحتی به شما آموزش میدهد. پس این دوره میتواند به راحتی در ابتدای راه بدون هیچ پیش نیازی شروع کننده ی مسیر شما باشد.

2. آموزش های هر قسمت از دوره آموزش ادوب انیمیت تئوری است یا عملی؟

3. چطور از محتوای دوره آموزش ادوب انیمیت اطمینان پیدا کنم؟

نرم افزار ادوب انیمیت به علت تازه بودن انتشار آن از سوی کمپانی ادوبی در آموزش آنلاین زیاد غنی نبود. مخصوصا در زبان فارسی دوره آموزشی مناسبی برای آن یافت نمیشد. ما دوره ی آموزشی برای این نرم افزار فرای تمام دوره های محدودی که برای آن وجود داشت سرفصل آموزشی به وجود آوردیم و پس از آن با تمام استانداردهای آموزشی مکتب تی وی دوره های در قالب پروژه های واقعی آموزش داده شد. نرم افزار ادوب انیمیت به علت تازه بودن انتشار آن از سوی کمپانی ادوبی در آموزش آنلاین زیاد غنی نبود. مخصوصا در زبان فارسی دوره آموزشی مناسبی برای آن یافت نمیشد. ما دوره ی آموزشی برای این نرم افزار فرای تمام دوره های محدودی که برای آن وجود داشت سرفصل آموزشی به وجود آوردیم و پس از آن با تمام استانداردهای آموزشی مکتب تی وی دوره های در قالب پروژه های واقعی آموزش داده شد.

4. چگونه از کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و فن بیان مدرس در بیان مطالب آموزشی اطمینان پیدا کنم؟

این دوره آموزشی به خودی خود در محیط استودیو ضبط شده است و چند مرحله تدوین روی آن انجام شده است. همچنین با بررسی های انجام شده روی فن بیان مدرس و همینطور اقدامات فنی لازم در ضبط صدا و تصویر دوره آموزشی با کیفیت ایده آلی برای شما فراهم آمده که میتوانید از طریق پیش نمایش های این دوره آموزشی آن ها را مشاهده فرمایید.

5. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در طی دوره آموزش ادوب انیمیت به چه شکل است؟

شما برای سوالات متداول برای مثال اطلاعات بیشتری از دوره آموزشی و یا نحوه خرید دوره میتوانید از طریق شماره تماس و لایو چت و تلگرام با پشتیبانی مکتب تی وی در ارتباط باشید. همینطور برای سوالات فنی خود، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی به گروه هایی در تلگرام هدایت شوید که متخصصین این نرم افزار تا همیشه پاسخگوی شما باشند.

پریسا رضایی پور

مدرس دوره: پریسا رضایی پور

فارغ التحصیل رشته انیمیشن و ارتباط تصویری که با استانداردهای تعریف شده در رسانه آموزشی مکتب تی وی توانستند دوره آموزشی جامعی علی رغم دوره های بسیار محدودی که در زمینه این نرم افزاد موجودند تهیه نمایند و شما میتوانید به راحتی بدون نیاز به منبع دیگری با استفاده از این دوره آموزشی به این نرم افزار مسلط شوید.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سیما شهابادی
سیما شهابادی
1 سال قبل

سلام دوره آموزش ادوب انیمیت به صورت پروژه محوره؟

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه