70% تخفیف تمام دوره های مکتب تی وی برای شما تا زمان محدود
آموزش نرم افزار یونیتی از صفر تا صد

آموزش نرم افزار یونیتی از صفر تا صد

یونیتی یک موتور بازی سازی قدرتمند است که به علت آسان بودن کار با آن و قدرت رندر بالا محبوبیت پیدا کرده است. از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به قابلیت شخصی سازی محیط برنامه و توانایی ساخت همزمان بازی های دو و سه بعدی اشاره کرد. این نرم افزار قابلیت پشتیبانی زبان های معروف برنامه نویسی مثل c# را دارد و در عین حال نیاز به برنامه نویسی در این برنامه زیاد حس نمی شود. این برنامه شامل بسته های آماده ای است که که با کمک آن ها می توان به روند پروژه سرعت بخشید. درواقع دانلود موتور بازی سازی unity و آموزش یونیتی اولین گام ها در آموزش بازی سازی به حساب می آید. آموزش انیمیشن نیز در روند طراحی بازی کمک شما خواهد بود.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

آنچه در صفحه دوره آموزش نرم افزار یونیتی خواهید دید

معرفی یونیتی

قبل از پرداختن به آموزش یونیتی به معرفی خود نرم افزار یونیتی می پردازیم. نرم افزار یونیتی که یک مجموعه کامل ساخت بازی های رایانه ای متشکل از محیط پیشرفته توسعه با برنامه نویسی و همینطور موتور قدرتمند بازی تولید کمپانی Unity Technologies می باشد.

معرفی یونیتی در صفحه دوره آموزش یونیتی

یونیتی دارای ساختار کاری ساده و بهینه ای بوده و علت ساده بودن کار با آن نیز امکان انجام بیشتر پروسه ی انجام کارها در محیط ویژوال و گرافیکی آن می باشد و با استفاده ی کم از محیط توسعه و برنامه نویسی میتوان پروژه ها را به انجام رساند. همچنین این نرم افزار از خروجی نرم افزارهای سه بعدی میتواند استفاده کند و  از زبان های برنامه نویسی معروف هم پشتیبانی می کند.

نرم افزار یونیتی دارای یک موتور بازی سازی کراس پلتفرم بوده به این معنی که شما میتوانید بازی های ساخته شده در این نرم افزار را در پلتفرم های مختلفی مانند ویندوز و اندروید و ios پورت نمایید. برای کار با نرم افزار یونیتی شما نیاز به فراگیری اموزش نرم افزار بازی سازی یونیتی دارید که برای این کار می توانید نسبت به دانلود آموزش نرم افزار یونیتی و خرید آموزش صفر تا صد نرم افزار یونیتی اقدام نمایید.

در ادامه آموزش کار با نرم افزار unity به بررسی کاربردهای نرم افزار یونیتی می پردازیم.

کاربرد نرم افزار یونیتی

در این قسمت از آموزش کار با نرم افزار unity کاربردهای نرم افزار یونیتی را بررسی می کنیم.

  • ساخت و توسعه بازی
  • معماری
  • ساخت انیمیشن
  • شبیه سازی دو بعدی و سه بعدی

در این بخش از اموزش نرم افزار بازی سازی یونیتی برخی از کاربردهای این نرم افزار را بیان کردیم. برای آشنایی بیشتر با کاربردهای نرم افزار یونیتی می توانید در دوره آموزش کار با نرم افزار unity شرکت کرده یا نسبت به دانلود آموزش نرم افزار یونیتی و تماشای فیلم آموزش نرم افزار یونیتی از مقدماتی تا پیشرفته اقدام نمایید.

در قسمت بعد این دوره اموزش نرم افزار بازی سازی یونیتی با بازار کار نرم افزار یونیتی آشنا می شوید.

بازار کار نرم افزار یونیتی

از نظر ما در مکتب تی وی شما قبل از ورود به بازار کار، مهم ترین چیزی که نیاز دارید یک پورتفولیوی قوی است. بنابراین در حین شروع این دوره جامع آموزش نرم افزار یونیتی به زبان فارسی که اتفاقا آموزش پروژه محور یونیتی نیز هست همراه با استاد با کمک فایل های تمرینی که در کنار ویدیوهای این پکیج آموزش نرم افزار یونیتی قرار دارد، می توانید در راحتترین شکل ممکن بلافاصله پس از پایان دوره آموزشی یونیتی به شرط تمرین و ممارست یک پورتفولیوی خوب داشته باشید و آماده ورود به بازار کار بازی سازی و نرم افزار یونیتی باشید.

بازار کار پس از دوره آموزش یونیتی

پس از داشتن یک پورتفولیوی قوی شما میتوانید به صورت آنلاین در محیط های آنلاین فریلنسری مانند پونیشا و همینطور شبکه های اجتماعی و مهم تر از آن شرکت های بازی سازی وارد شده و با ارائه پورتفولیوی خود در این شرکت ها استخدام شوید.

صنعت گیم در ایران صنعت رو به رشد و آینده داریست و آمارها نشان میدهند که حدود 25 میلیون نفر در ایران بازی های رایانه ای و با تلفن همراه را انجام میدهند و تعداد آنها نیز رو به افزایش است.

مزایای دوره آموزش یونیتی

آموزش نرم افزار یونیتی رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره جامع آموزش نرم افزار یونیتی پروژه محور از رسانه آموزشی مکتب تی وی شما به صورت جامع تمام ابزارها و تکنیک های مورد نیاز خود را یاد گرفته و به صورت عملی در قالب پروژه های واقعی با آن ها کار میکنید. همچنین این دوره جامع آموزش نرم افزار یونیتی از مباحث پایه تا مقدماتی را به صورت جامع در بر گرفته است.

در این دوره آموزش نرم افزار یونیتی به صورت گام به گام و پروژه محور می پردازیم و تمام تکنیک ها و ابزارهای نرم افزار یونیتی را آموزش می دهیم. این دوره جامع آموزش نرم افزار یونیتی پروژه محور به صورت تعاملی با استاد بوده و شما با شرکت در این دوره آموزش صفر تا صد نرم افزار یونیتی در کمترین زمان ممکن آموزش کار با نرم افزار unity را فرامیگیرید و می توانید وارد بازار کار در این زمینه شوید. این دوره آموزش نرم افزار unity بدون پیش نیاز است. مخاطبان این دوره اموزش نرم افزار بازی سازی یونیتی نیز افراد علاقه مند به حوزه بازی سازی با موتور یونیتی هستند.

علاقه مندان می توانند جهت فراگیری آموزش صفر تا صد نرم افزار یونیتی دوره آموزش کار با نرم افزار unity را بگذرانند یا نسبت به دانلود آموزش نرم افزار یونیتی به صورت گام به گام و خرید پکیج آموزش نرم افزار unity از طریق همین صفحه اقدام نمایند.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش نرم افزار یونیتی

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1. مقدمه

در این قسمت از پکیج آموزش نرم افزار unity به زبان فارسی در مورد دوره صحبت شده که قراره تو این دوره چه کارهایی انجام دهیم و همچنین گفته شده چه پکیج هایی نیاز داریم برای این دوره نصب کنیم.

2. نصب یونیتی

در این قسمت از آموزش صفر تا صد نرم افزار یونیتی چگونگی نصب یونیتی را آموزش داده ایم و همچنین در مورد نرم افزار unity hub صحبت کردیم که چه نرم افزاری است و چه قابلیت هایی دارد.

3. آشنایی با محیط یونیتی

در این قسمت از پکیج کامل آموزش نرم افزار یونیتی به صورت گام به گام بصورت پاور پوینت در مورد محیط یونیتی توضیح می دهیم و می گوییم که محیط یونیتی از چه بخش های تشکیل شده و هر بخش چه نقشی در پروژه ما دارد همچنین در مورد زبان برنامه نویسی صحبت می کنیم که با چه زبانی می خواهیم برنامه نویسی کنیم.

4. آشنایی با ابزارهای یونیتی

در این قسمت از اموزش نرم افزار بازی سازی یونیتی ما ابزارهای یونیتی را به شما معرفی خواهیم کرد و می گوییم که هر ابزاری چه کاربردی در روند کار ما دارد همچنین در ادامه در مورد Component ها صحبت خواهیم کرد که در صورت عدم آشنایی با هر کدام بتوانید به سایت یونیتی مراجعه کنید و اطلاعاتی در مورد آن کسب کنید.

5. آشنایی با Game Object و Package Manager

در این قسمت از دوره آموزش نرم افزار یونیتی به زبان فارسی ابتدا در مورد Game Object ها صحبت می کنیم که چه کاربردی دارند و همچنین چگونه میتوان عملکرد آنها را تغییر داد و در ادامه در مورد Package Manager صحبت خواهیم کرد که چگونه از طریق خود نرم افزار یونیتی و همچنین از طریق Assets Store میتوان پکیج مربوطه را نصب کنیم و اشاره کوتاهی به پسوند های فایل ها که نیاز است در نرم افزار استفاده کنیم می پردازیم.

6. آشنایی با متریال

در این قسمت از فیلم آموزش نرم افزار یونیتی از مقدماتی تا پیشرفته در مورد چگونگی ایجاد متریال و همچنین تنظیمات مربوط به متریال صحبت می کنیم و اینگه چگونگه می توان یک متریال را به یک شی داد و همچنین به متریال خود Texture مربوطه را بدهیم تا آن شی به واقعیت نزدیک تر شود.

7. آشنایی با Prefab

در این قسمت از اموزش کار با نرم افزار unity به زبان فارسی در مورد چگونگی ایجاد Prefab و همچنین مزایایی که دارد صحبت می کنیم و در ادامه یکسری نکاتی را در مورد Prefab خواهیم گفت.

8. کار با Pro Builder

در این قسمت از آموزش صفر تا صد نرم افزار یونیتی ما با ابزار Pro Builder کار خواهیم کرد و توضیحاتی در مورد این ابزار خواهیم داد و چگونگی کار کردن با آن را آموزش خواهیم داد و همچنین ابزارهای آن را توضیح می دهیم که هر ابزاری چه کاربردی در روند کار ما دارد.

9. کار با انیمیشن

در این قسمت از آموزش نرم افزار unity ما با انیمیشن کار خواهیم کرد و توضیح خواهیم داد که روند ساخت انیمیشن در یونیتی چگونه است و با فریم ها کار خواهیم کرد و در ادامه با Animator کار خواهیم کرد که بتوانیم انیمیشن هایی را که ساخته ایم کنترل کنیم.

10. کار با Righid body و Physic

در این قسمت از فیلم آموزش نرم افزار یونیتی از مقدماتی تا پیشرفته ما به یک شی جاذبه می دهیم که چگونه جاذبه داشته باشد و همچنین فیزیک که جاذبه روی آن شی تاثیر داشته باشد.

11. کار با Collider ها

در این قسمت از دوره جامع آموزش نرم افزار یونیتی پروژه محور ابتدا ما کاراکتر اول شخص را وارد صحنه می کنیم و در ادامه توضیحاتی در مورد انواع کلایدر ها و همچنین نحوه کار با آنها و اینکه هر کلایدری مربوط به چه جسمی است توضیح خواهیم داد.

12. کار با صدا

در این قسمت از فیلم آموزش نرم افزار یونیتی از مقدماتی تا پیشرفته ابتدا پسوند های مربوط به صدا را خواهیم گفت و در ادامه توضیح خواهیم داد که چگونه میتوان به صحنه صدا اضافه کنیم و همچنین به یک شی صدا بدهیم و در ادامه در مورد Audio Mixer صحبت خواهیم کرد که چگونه صدا ها را مدیریت کنیم.

13. نور پردازی در یونیتی 1

در این قسمت از آموزش نرم افزار یونیتی به زبان فارسی ما نورپردازی در یونیتی را به شما آموزش خواهیم داد در ابتدا در مورد Direction Light صحبت خواهیم کرد که مانند خورشید عمل میکند و به شومینه خود به وسیله ی Point Light نور می دهیم و همچنین به وسیله ی Spot Light به لامپ های خونه نور می دهیم.

14. نور پردازی در یونیتی 2

در این قسمت از آموزش صفر تا صد نرم افزار یونیتی که ادامه قسمت قبلی است ما به تلویزیون خود روشنایی می دهیم و کاوری رو تلویزیون خود می اندازیم و همچنین در ادامه این بخش آموزش نرم افزار یونیتی به زبان فارسی با یکی دیگر از ابزارهای روشنایی برای زیر کابیت ها خود نور ایجاد خواهیم کرد.

15. پارتیکال سیستم 1

در این قسمت از آموزش نرم افزار یونیتی پروژه محور ما سیستم ذرات را توضیح خواهیم داد که چگونه میتوان در صحنه خود دود آتش را شبیه سازی کنیم و با یکسری تنظیمات مربوطه میتوان دود آتش را برای شومینه خود شبیه سازی کنیم.

16. پارتیکال سیستم 2

در این قسمت از آموزش نرم افزار unity که ادامه قسمت قبلی است شبیه سازی برای آتش انجام می دهیم که علاوه بر دود، بتوانیم برای شومینه خود آتش را شبیه سازی کنیم.

17. TimeLine

در این قسمت از دوره آموزش نرم افزار یونیتی به صورت گام به گام ما با TimeLine کار خواهیم کرد و اینکه توضیح خواهیم داد چه کاربردی دارد و اینکه چگونه میتوان با استفاده TimeLine از تمام صحنه با استفاده از دوربین تصاویری را ضبط کنیم.

18. اسکریپت نویسی

در این قسمت از فیلم آموزش نرم افزار یونیتی از مقدماتی تا پیشرفته ما اسکریپت نویسی را به شما آموزش خواهیم داد و توضیحاتی در مورد اسکریپت خواهیم گفت و اینکه کدی خواهیم نوشت که وقتی کاراکار ما به جسمی نزدیک میشود صدای مربوطه به آن جسم پخش شود.

19. ساخت فیلم از یونیتی (Unity Recorder)

در این قسمت از پکیج آموزش نرم افزار یونیتی به زبان فارسی ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می توانید از پروژه خود توسط خود یونیتی فیلم بگیرید و برای مشتریتان ارسال کنید.

20. خروجی گرفتن

در این قسمت از آموزش صفر تا صد نرم افزار یونیتی ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از پروژه خود خروجی Pc بگیرید.

معرفی واقعیت افزوده AR

1.معرفی AR

در این قسمت از دوره آموزش نرم افزار یونیتی پروژه محور بصورت پاورپوینت توضیحاتی در مورد واقعیت افزوده می دهیم و اینکه واقعیت افزوده چیست؟ چگونه کار میکند و چه کاربردهایی دارد و همچنین انواع AR را خواهیم گفت و اینکه چه استفاده هایی میتوان از آن کرد.

2.ثبت نام در Vuforia

در این قسمت از دوره جامع آموزش نرم افزار یونیتی به صورت گام به گام، ما باید ابتدا در سایت وفوریا ثبت نام کنیم و نحوه کار با سایت را به شما آموزش خواهیم داد و اینکه چگونه یک لاینسس ایجاد کنیم و توضیحاتی در مورد اینکه یک عکس خوب انتخاب کنیم تا وفوریا به ما بهترین امتیاز را بدهد خواهیم داد.

3.ایجاد کردن پروژه AR

ما در این قسمت از فیلم آموزش نرم افزار یونیتی از مقدماتی تا پیشرفته  پکیج مربوطه به AR را وارد پروژه خود میکنیم و همچنین در مورد Game Object های مربوط به پکیج توضیحاتی خواهیم داد و یکسری تنظیماتی برای پروژه انجام می دهیم تا کارهای اولیه را برای پروژه انجام داده باشیم.

4.کار با UI

ما در این قسمت از آموزش بازی سازی با یونیتی در مورد رابط کاربری صحبت خواهیم کرد و اینکه چگونه بتوانیم با Canvas دکمه های خود را در صفحه جایگذاری کنیم که در تمام ابعاد گوشی قابل مشاهده باشد.

5.اسکریپت نویسی برای UI

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار یونیتی پروژه محور ما توضیحاتی در مورد نحوه اسکریپت نویسی را می دهیم و در ادامه کدی مینویسیم برای Game Object ها با استفاده از لیست و توضیحاتی در مورد لیست خواهیم گفت و در آخر کدی خواهیم نوشت برای دکمه back گوشی

6.اسکریپت نویسی برای دکمه ها

ما در این قسمت از دوره جامع آموزش نرم افزار یونیتی به زبان فارسی اسکریپتی خواهیم نوشت برای دکمه ها که بتوان به وسیله ی دکمه ها Game Object های خود را عوض کنیم و هربار زدن روی دکمه سمت راست Game Object عوض شود و کد را به دکمه ها نسبت خواهیم داد.

7.تست پروژه

ما در این قسمت از فیلم آموزش نرم افزار یونیتی از مقدماتی تا پیشرفته بعد از نوشتن اسکریپت  پروژه خود را تست میکنیم و نحوه عملکرد پروژه را به شما نشان میدهیم.

8.خروجی اندروید

ما در این قسمت از دوره آموزش نرم افزار یونیتی به صورت گام به گام از پروژه خود خروجی اندروید خواهیم گرفت و تمام مواردی که برای خروجی گرفتن اندروید لازم است که رعایت کنید در این قسمت به شما خواهیم گفت.

سرفصل ها

۲ فصل ۲۸ جلسه 3:37:29 ساعت

فصل اول دوره جامع آموزش نرم افزار یونیتی از صفر تا صد

۲۰ قسمت 2:08:25

1. مقدمه

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۰۳:۳۸

2. نصب یونیتی

۰۰:۰۳:۴۸

3. آشنایی با محیط یونیتی

۰۰:۰۳:۵۳

4. آشنایی با ابزارهای یونیتی

۰۰:۰۴:۲۱

5. آشنایی با Game Object و Package Manager

۰۰:۰۷:۴۷

6. آشنایی با متریال

۰۰:۰۹:۰۰

7. آشنایی با Prefab

۰۰:۰۳:۳۸

8. کار با Pro Builder

۰۰:۰۹:۴۱

9. کار با انیمیشن

۰۰:۰۶:۱۷

10. کار با Righid body و Physic

۰۰:۰۴:۵۹

11. کار با Collider ها

۰۰:۰۹:۴۱

12. کار با صدا

۰۰:۱۱:۲۷

13. نور پردازی در یونیتی 1

۰۰:۱۰:۰۸

14. نور پردازی در یونیتی 2

۰۰:۰۵:۳۱

15. پارتیکال سیستم 1

۰۰:۰۸:۴۶

16. پارتیکال سیستم 2

۰۰:۰۶:۳۳

17. TimeLine

۰۰:۰۴:۳۹

18. اسکریپت نویسی

۰۰:۰۷:۰۰

19. ساخت فیلم از یونیتی (Unity Recorder)

۰۰:۰۳:۴۷

20. خروجی گرفتن

۰۰:۰۳:۱۱

فصل دوم: معرفی واقعیت افزوده AR

۸ قسمت 1:29:03

1. مقدمه و معرفی AR

۰۰:۰۹:۲۹

2. ثبت نام در Vuforia

۰۰:۱۳:۳۸

3. ایجاد کردن پروژه AR

۰۰:۱۱:۲۲

4. کار با UI

۰۰:۱۲:۰۹

5. اسکریپت نویسی برای UI

۰۰:۱۲:۵۴

6. اسکریپت نویسی برای دکمه ها

۰۰:۱۱:۱۳

7. تست پروژه

۰۰:۰۶:۴۸

8. خروجی اندروید

۰۰:۱۱:۲۶

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. یک دوره آموزش یونیتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا برای آموزش انتخاب شود؟

در یک دوره آموزش نرم افزار یونیتی در دو نگاه باید بررسی های لازم را مورد توجه قرار داد: 1- مطالب ارائه شده برای برنامه آموزشی 2- نحوه ارائه مطالب آموزشی در مورد اول یعنی مطالب ارائه شده بایستی تمام موارد مورد نیاز ارائه شده به صورتی که دیگر به منبع آموزشی دیگری نیاز پیدا نکنید و در عین حال تمام مطالب تئوری که لزومی به یادگیری آن ها نبوده و برنامه مفید آموزشی نداشته باشد نیز حذف شده باشند. در مورد دوم یعنی نحوه ارائه مطالب آموزشی بایستی مطالب به گونه ای باشد که دارای استانداردهای سمعی و بصری مناسب و همینطور دارای فن بیان مناسب مدرس دوره بوده تا دانشجوی دوره آموزشی در حین دوره احساس خستگی نکرده و به راحتی دوره آموزشی خود را به پایان ببرد. در رسانه آموزشی مکتب تی وی در هر دو زمینه مورد نظر یعنی مطالب ارائه شده کاملا بر اساس اصول بازار کار و تجربه مدرسی که سال ها در زمینه مورد نظر متمرکز بوده چیده شده است و در مورد دوم نیز دارای تمام امکانات سمعی بصری مانند موشن گرافیک و و پلاتو و پرده سبز و صداگذاری و… میباشد.

۲. چطور میتونم در دوره آموزش نرم افزار یونیتی ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی در قسمت سوالات متداول در منوی اصلی سایت میتوانید دوره جامع آموزش یونیتی را هم مانند باقی دوره ها خریداری نمایید.

۳. آیا در حین دوره آموزش نرم افزار یونیتی از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی این آموزش نرم افزار یونیتی شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

۴. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش نرم افزار یونیتی به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

۵. مدرس دوره جامع آموزش نرم افزار یونیتی به چه صورت با ما تمرین میکنه؟

مدرس دوره آموزشی یونیتی که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش یونیتی میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش یونیتی مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش یونیتی حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

ابراهیم یعقوبی

مدرس دوره: ابراهیم یعقوبی

آقای یعقوبی متخصص بازی سازی در نرم افزار یونیتی بوده و با سابقه خوبشون و بیان روان تونستن طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره خیلی جامع و مفیدی رو برای شروع بازی سازی و همینطور کار با نرم افزار یونیتی برای علاقه مندانش بسازند.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رضا قشونی
رضا قشونی
1 سال قبل

با سلام و احترام

متقاضی طراحی بازی ماشین سواری مشابه Mario Kart توسط نرم افزار یونیتی میباشم. طراحی کاراکترها، محیط بازی و مراحل بازی بصورت مشابه. لطفا در صورت امکان ساخت، هزینه و مدت زمان مورد نیاز را برای اینجانب ارسال فرمایید.

با تشکر
قشونی

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  رضا قشونی
1 سال قبل

درود بر شما کاربر عزیز ما صرفا آموزش نرم افزار یونیتی و مهارت های وابسته به آن و به طور کلی بازی سازی رو ارائه میکنیم و کار اجرایی انجام نمیدیم در صورت تمایل میتونین اعلام کنین از دانش پذیران این حوزه که متخصص این حوزه نیز شدند هم بهتون معرفی داشته باشیم

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه