آموزش ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی

آموزش ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی

همین الان با وارد کردن اطلاعات خود در فرم، دوره آموزش ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی را به صورت رایگان دریافت نمایید.

دانلود رایگان
توضیحات

معرفی تیزر تبلیغاتی

تبلیغات یکی از اولیه‌ترین و اصولی‌ترین عناصر شناخته‌ شده شدن در میان مشتریان است. در این میان داشتن تیزر تبلیغاتی به‌ خصوص برای محصولات جدید مانند سکوی پرتاب است. در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی، تبلیغات بصری در رسانه‌های تصویری محبوبیت بیشتری نسبت به شیوه سنتی پیدا کرده اند. یکی از مهم ترین استراتژی های کسب وکار ها تیزر تبلیغاتی هستند، بنابراین آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی برای علاقه مندان به مباحث گرافیکی و فیلم سازی در اینجاست که جذاب میشود.

آموزش ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی 1

یک‌ راه مؤثر برای افزایش فروش و معرفی نام تجاری تیزر تبلیغاتی هست. یکی از بارزترین مزایای تیزر تبلیغاتی این هست که افراد برای آشنایی دیگران با برندشان به‌ جای خواندن یک متن طولانی آن‌ها را به تماشای یک فیلم جذاب دعوت می‌کند. آگهی‌های تبلیغاتی موجب رشد برند می‌شود و افراد را برای خرید مشتاق می‌کند. ارائه تیزرها در وب‌سایت، پیج اینستاگرام و کانال و گروه های تلگرامی و صفحه فیس‌بوک، کانال یوتیوب و آپارات و… در سرعت بخشیدن به معروفیت کمک می‌کند.

پس تیزرهای تبلیغاتی دامنه‌ی کاربردی وسیعی دارند. شما می توانید با گذراندن دوره رایگان ورود به بازار کار ساخت تیزرهای تبلیغاتی و آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی برای اشخاص و مؤسسات تجاری به کسب درآمد مطلوبی برسید. در این دوره آموزش رایگان ساخت تیزر تبلیغاتی از رسانه مکتب تی وی شما با تکنیک‌ها و ابزارهای ساخت تیزر تبلیغاتی آشنا می‌شوید. این دوره رایگان ساخت تیزرهای تبلیغاتی خیلی سریع شما را وارد بازار کار می‌کند.

هدف کارفرما از ساخت تیزر تبلیغاتی چیست؟ افزایش فروش یا معرفی نام تجاری‌تان! فرقی نمی‌کند. تیزر تبلیغاتی یک استراتژی مؤثر برای رسیدن به این دو هدف است. متخصصان هستند تا خلاقانه‌ ترین تیزر را برای معرفی برند شما استفاده نمایند.

آموزش رایگان ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش رایگان ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی از رسانه آموزشی مکتب تی وی ما تمام ابزارها که به صورت کلی منظور همه برنامه هایی است که به آن نیاز خواهید داشت و برای خروجی مطلوب در کار است را مانند پریمیر و افتر افکت آموزش میدهیم و سپس به تمام تکنیک های رایج در ساخت تیزرهای تبلیغاتی می پردازیم. در این دوره رایگان ساخت تیزرهای تبلیغاتی تمام مزایای دوره های آموزشی رسانه آموزشی مکتب تی وی را نیز خواهید داشت.

در این دوره آموزش رایگان ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی به صورت کامل و جامع به آموزش رایگان ساخت تیزر تبلیغاتی و ابزارهای مورد نیاز برای ساخت تیز تبلیغاتی می پردازیم. مخاطبان این دوره آموزش رایگان ساخت تیزر تبلیغاتی طراحان گرافیک، فیلمسازان و ادمین شبکه های اجتماعی هستند. همچنین این دوره رایگان ورود به بازار کار ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای مدیران کسب و کار، مدیران بازاریابی و تبلیغات نیز مناسب است. هدف این دوره رایگان ساخت تیزرهای تبلیغاتی نیز آشنایی با مبانی و اصول تولید تیزرهای تبلیغاتی و همچنین ابزارهای مورد نیاز برای ورود به بازار کار است.

شما می توانید جهت فراگیری آموزش رایگان ساخت تیزر تبلیغاتی در دوره رایگان ورود به بازار کار ساخت تیزرهای تبلیغاتی از طریق همین صفحه شرکت نمایید.


معرفی قسمت های دوره آموزش رایگان ساخت تیزر تبلیغاتی

1. تعریف تبلیغات

در قسمت اول از آموزش رایگان ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی به تعریف تبلیغات و ترکیب آن و انواع تبلیغات  همینطور تعریف تئوری تیزر تبلیغاتی پرداخته میشود.

2. مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

در قسمت دوم از این دوره رایگان ورود به بازار کار ساخت تیزرهای تبلیغاتی به مراحل و گام های ساخت یک تیزر تبلیغاتی و همینطور انواع جاذبه در تبلیغات میپردازیم.

3. تیزر رئال

در این قسمت از دوره رایگان ساخت تیزرهای تبلیغاتی نیز به انواع تیزر های تبلیغاتی و آموزش ساخت تیزر رئال میپردازیم.

4. تیزر انیمیشن

در قسمت چهارم از آموزش رایگان ساخت تیزر تبلیغاتی نیز به انواع تیزر های تبلیغاتی و آموزش ساخت تیزر انیمیشن میپردازیم.

5. تیزر رئال انیمیشن

در این قسمت از آموزش رایگان ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی نیز انواع تیزر های تبلیغاتی ؛ آموزش ساخت تیزر رئال / انیمیشن را مورد بررسی قرار میدهیم.

6. تیزر موشن گرافیک

در قسمت ششم از دوره رایگان ساخت تیزرهای تبلیغاتی نیز انواع تیزر های تبلیغاتی ؛ آموزش ساخت تیزر موشن گرافیک را مورد بررسی قرار میدهیم.

7. صدا در تیزر تبلیغاتی

در این قسمت از دوره رایگان ورود به بازار کار ساخت تیزرهای تبلیغاتی به نقش صدا در تیزر های تبلیغاتی میپردازیم و ابعاد مختلف آن را مورد بررسی قرار میدهیم.

8. خروجی مطلوب و روانشناسی فروش

در این قسمت از آموزش رایگان ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی به خروجی مطلوب و روانشناسی فروش در تیزرهای تبلیغاتی خواهیم پرداخت.

سرفصل ها

۱ فصل ۸ جلسه ۲:۰۱:۰۶ ساعت

دوره آموزش ورود صنعت تیزرهای تبلیغاتی

۸ قسمت ۲:۰۱:۰۶

1. تعریف تبلیغات

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۱۰:۵۲

صنعت تیزرهای تبلیغاتی

۰۰:۲۵:۲۳

3. تیزر رئال

۰۰:۱۷:۰۲

4. تیزر انیمیشن

۰۰:۱۶:۲۳

5. تیزر رئال انیمیشن

۰۰:۱۲:۳۰

6. تیزر موشن گرافیک

۰۰:۰۹:۲۲

7. صدا در تیزر تبلیغاتی

۰۰:۱۴:۰۶

8. خروجی مطلوب و روانشناسی فروش

۰۰:۱۵:۲۴

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. چگونه از محتوای دوره آموزش ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی اطمینان پیدا کنم؟

در فهرست عناوین دوره آموزش ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است. برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره ها در سطح اینترنت را مقایسه نمایید. خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی خواهید شد.

۲. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی به چه صورت است؟

در دوره آموزش ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید. در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

عرفان موحدی

مدرس دوره: عرفان موحدی

آقای موحدی فارغ التحصیل رشته ساخت تیزرهای تبلیغاتی با استفاده از تحصیلات آکادمیک خودشون و همینطور تجربیاتی که در زمینه ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی داشتند تونستن با کمک استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی خوبی رو جهت ورود علاقه مندان این حوزه به این صنعت پولساز تولید کنند.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لعیا
لعیا
1 سال قبل

سلام تمرینات دوره آموزش ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی چقدر مشابه پروژه های واقعی در بازار کار هستند؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  لعیا
1 سال قبل

درود بر شما این دوره صرفا در جهت بیزینسی این صنعت و برای معرفی هر نرم افزار ویژه هر کاری در امور تیزرهای تبلیغاتی میباشد

meraj1682h1382
meraj1682h1382
11 ماه قبل

خیلی خوب

عماد منوچهرپور
عماد منوچهرپور
6 ماه قبل

سلام اینجا نوشته دانلود رایگان دوره ولی نمی شود

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  عماد منوچهرپور
6 ماه قبل

درود دکمه دانلود رایگان دوره رو بزنین

آموزش ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی

همین الان با وارد کردن اطلاعات خود در فرم، دوره آموزش ورود به صنعت تیزرهای تبلیغاتی را به صورت رایگان دریافت نمایید.

مشاهده جزییات دریافت مشاوره
آموزش ساخت تیزر تبلیغاتی

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه