دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن با Adobe XD

دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن با Adobe XD

از اساسی ترین موضوعاتی که در حین طراحی اپلیکیشن های موبایل به آن توجه می شود رابط کاربری (ui) است. آموزش طراحی ui اپلیکیشن روند جلب توجه مخاطب و تعداد کاربران فعال را به مراتب بالاتر می برد. این مهم، امروزه با گسترده شدن بازار رقابت بیشتر از گذشته حس می شود و طراحان سعی بر این دارند که با طراحی ها خلاقانه و در عین حال ساده تر به اپلیکیشن جذابیت بصری شگفت انگیزی ببخشند و مخاطب را مجذوب خود کنند. درواقع هرچقدر رابط کاربری اپلیکیشنی حرفه ای تر و زیباتر طراحی شده باشد سیل مخاطبان بیشتری را به اپلیکیشن خواهد آورد. حال که به اهمیت طراحی رابط کاربری پی بردید حتما متوجه اهمیت آموزش Ui نیز خواهید بود.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

معرفی طراحی رابط کاربری موبایل

اگر شما هم به آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن علاقه دارید حتما با واژه رابط کاربری برخورد داشته اید. طراح رابط کاربری یا همان UI که مخفف عبارت User Interface می باشد، به طراح ظاهری گفته میشود که کاربر با آن در ارتباط است.

امروزه به علت گسترش اپلیکیشن های کاربردی موبایل و عجین شدن با زندگی مردم، سطح کاری این فضای آنلاین هم پیشرفت زیادی را داشته است. به همین دلیل است که طراحی رابط کاربری یا چیزی که مردم در ظاهر اپلیکیشن اهمیت زیادی پیدا کرد و امروزه یکی از مهارت های پرطرفدار برای مهندسین کامپیوتر، برنامه نویسان موبایل و همینطور طراحان گرافیک شده است. آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن از مقدماتی تا پیشرفته به شما در پیدا کردن شغل و کسب مهارت کمک می کند. شما می توانید آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن از مقدماتی تا پیشرفته و آموزش مقدماتی طراحی رابط کاربری اپلیکیشن را از  همین صفحه خریداری کنید.

طراح رابط کاربری اپلیکیشن های موبایل در ارتباط با برنامه نویسان سعی دارند تا علاوه بر طراحی رابط کاربری بسیار جذاب ساده تر کردن نحوه کار با اپلیکیشن را نیز در طی کار خود داشته باشند تا مخاطبین بیشتری را با اپلیکیشن مورد نظر همراه نمایند. از همین رو ما آموزش طراحی رابط کاربری متحرک را تهیه کردیم تا برای همه افراد در همه سطوح مناسب باشد. برای دانلود آموزش مقدماتی طراحی رابط کاربری اپلیکیشن می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

بازار کار طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن همانطور که در بالاتر بیان شد امکان انجام سمت برنامه نویسان موبایل و همینطور طراحان گرافیک را داشته و می توانند در این دوره آموزشی طراحی رابط کاربری اپلیکیشنی که انجام میشود را همراه با استاد به خوبی انجام دهند و با خلاقیت خود یک نمونه کار ایده آل را خلق نمایند. پس از از طریق رسانه های مختلفی مانند اینستاگرام و پروفایل پونیشا و … می توانند پروژه های طراحی رابط کاربری اپلیکیشن را بگیرند. آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن از مقدماتی تا پیشرفته را ما بصورت آموزش مقدماتی طراحی رابط کاربری اپلیکیشن تا پیشرفته فراهم کردیم تا برای افراد تازه کار هم مناسب باشد. برای خرید و دانلود آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن از مقدماتی تا پیشرفته و آموزش مقدماتی طراحی رابط کاربری اپلیکیشن می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

بازار کار طراحی رابط کاربری موبایل

همینطور در شرکت ها و سازمان های خصوصی و دولتی که با برنامه نویسی اپلیکیشن سروکار دارند امکان استخدام با این مهارت فراهم است. که میتوانید با عنوان طراح واسط کاربری و یا طراح رابط کاربری در آن ها مشغول به کار شوید.

مشاهده فرصت های شغلی و پروژه های طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

برای اینکه ببینید پس از این دوره آموزشی چه بازارکاری در پیش روی شماست میتوانید با جست و جوی کلمات کلیدی( لیست پروژه های طراحی تجربه کاربری ) در اولین نتیجه در سایت پونیشا لیست پروژه هایی که با این مهارت میتوانید آن ها را به انجام برسانید مشاهده کنید و همینطور در وبسایت های ( جابینجا و ایران استخدام ) هم با سرچ عباراتی مانند ( طراح رابط کاربری اپلیکیشن ) میتوانید فرصت های شغلی که در انتظار شماست را مشاهده نمایید. فقط توصیه میکنیم که رابط کاربری اپلیکیشنی که در طی آموزش به آن پرداخته میشود را به صورت جدی انجام دهید تا با دست پر به استقبال این پروژه ها و فرصت های استخدامی بروید. آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن از مقدماتی تا پیشرفته به شما فرصت های شغلی متفاوتی را نشان می دهد. برای دانلود آموزش مقدماتی طراحی رابط کاربری اپلیکیشن می توانید به ابتدای صفحه مراجعه کنید. ضمنا سعی کردیم تا به صفرتاصد طراحی رابط کاربری بپردازیم تا برای همه افراد مناسب باشد.

آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن رسانه آموزشی مکتب تی وی

دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن در مکتب تی وی از سری دوره های آموزش Ui ماطبق استاندارد های مکتب تی وی ضبط شده است. مهم ترین نکته در یک آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن به صورت ایده آل این است که علاوه بر فضای تئوری که در باب مسائل تئوری رابط کاربری در اپلیکیشن های موبایل مطرح میشود، به فضای عملی و حرفه ای بپردازد. تلاش کردیم در اموزش طراحی رابط کاربری به صفرتاصد طراحی رابط کاربری بپردازیم. که این دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن با توجه به استاد با تجربه در این زمینه و همینطور استاندارد های مکتب تی وی در باب آموزش تعاملی به این مورد به خوبی پرداخته است. مهم ترین عامل یادگیری در رابط کاربری اپلیکیشن های موبایل کسب تجربه و پیاده سازی عملی آن میباشد که در این دوره آموزشی در قدم اول توجه زیادی به آن شده است. آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن از مقدماتی تا پیشرفته را آماده کردیم تا در زمان کم و حرفه ای بتوانید آنرا فرا گیرید. آموزش مقدماتی طراحی رابط کاربری اپلیکیشن به صفرتاصد طراحی رابط کاربری نیز می پردازد. برای دانلود آموزش مقدماتی طراحی رابط کاربری اپلیکیشن و فرا گیری صفرتاصد طراحی رابط کاربری می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

آموزش طراحی رابط کاربری موبایل

آیا پرداخت هزینه دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن توجیه پذیر است؟

شما با پرداخت هزینه این دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن که کمتر از ۲ عدد پیتزا که احتمالا جزو خرید های روزانه شما میباشد میتوانید به بازار کار پررونق رابط کاربری اپلیکیشن راه پیدا کنید. همینطور از طریق راه هایی که گفته شد میتوانید مشاهده کنید که پس از کسب این مهارت با اولین پروژه و یا اولین حقوق دریافتی چندین برابر این مبلغ را بازگشت سرمایه خواهید داشت. در اموزش رابط کاربری سعی کردیم به صفرتاصد طراحی رابط کاربری بپدرازیم. با اموزش صفرتاصد طراحی رابط کاربری به راحتی می توانید به طراحی رابط کاربری مسلط  شوید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت از آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن از مقدماتی تا پیشرفته روی آن کلیک نمایید.

مقدمه : معرفی دوره جامع آموزش رابط کاربری موبایل

در این قسمت از دوره جامع آموزش رابط کاربری موبایل و رابط کاربری در اپلیکیشن به معرفی دوره و نرم افزار مورد استفاده ، طریقه‌ی نصب و سیستم مورد نیاز برای نرم افزار ، خواهیم پرداخت. در نهایت موارد آموزشی و سرفصل‌های هر قسمت از رابط کاربری در اپلیکیشن معرفی می‌شوند.

1.طراحی splash screen و آشنایی با ابزار text

در این قسمت از دوره جامع آموزش رابط کاربری و اموزش رابط کاربری در اپلیکیشن موبایل تعریف کوتاهی از splash screen و اهمیت آن ارائه می‌شود. در طول آموزش رابط کاربری در اپلیکیشن ، با ابزار text  و سایر ابزار ابتدایی و کمکی برای طراحی استفاده خواهد شد.در نهایت طراحی یک نمونه splash screen  انجام میگیرد.

از دیگر نکاتی که در این قسمت اموزش رابط کاربری در اپلیکیشن به آن خواهیم پرداخت ، میتوان به آشنایی با اصطلاحات art board  و opacity  و چگونگی وارد کردن تصویر در صفحات اشاره کرد.

2.آشنایی با ابزارهای rectangle و gradient

در این بخش از دوره آموزش طراحی ui اپلیکیشن و آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن حرفه ای با استفاده از ابزار rectangle  و سایر ابزار‌های کمکی به طراحی صفحات داخلی نرم افزار می‌پردازیم. آشنایی با اصطلاحات gradient  نحوه‌ی کپی گرفتن و استفاده از ابزار eyedropper  از موارد آموزشی این قسمت از آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن حرفه ای می‌باشد.

3.آشنایی با ابزار pen

در این قسمت از از دوره آموزش طراحی ui اپلیکیشن طراحی صفحات داخلی ادامه می‌یابد. آشنایی با ابزار pen  که از پرکاربردترین ابزار برای طراحی ‌ست و همچنین توضیح کاملی برای طرز کار با این ابزار ، در این قسمت از آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن حرفه ای ارائه می‌شود.

4.آشنایی با repeat grid و تکرار کننده ها

در این قسمت از آموزش طراحی ui اپلیکیشن، توضیح کوتاهی در ارتباط با تکرار کننده ها و اهمیت استفاده از آنها در این قسمت ارائه شده و طرز کار با ابزار repeat grid  آموزش داده می‌شود. چگونگی سرعت بخشیدن به کار و صرفه جویی در زمان از نکاتی‌ است که در این قسمت از آموزش طراحی ui اپلیکیشن به آن می پردازیم.

5.آشنایی با UI Kits

در این قسمت از از دوره اموزش رابط کاربری اپلیکیشن با xd به توضیح کوتاهی از UI kits  و نحوه‌ی دانلود و طرز استفاده از این کیت‌ها خواهیم پرداخت. در ادامه اموزش رابط کاربری اپلیکیشن با xd ، طراحی صفحات داخلی را به پایان رسانده و آنها را بهینه سازی میکنیم. از دیگر موارد آموزشی این قسمت از اموزش رابط کاربری اپلیکیشن با xd آشنایی با آماده سازی صفحات طراحی شده برای صفحه نمایش‌های مختلف است.

6.آشنایی با سایر ابزار کمکی و تکنیک mask with shape

این قسمت از دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل نحوه‌ی اجرای تکنیک mask with shape و مراحل انجام آن ، آموزش داده می‌شود. در ادامه به آموزش طرز استفاده و کار با ابزاری از قبیل polygon ،line  ،ellipse خواهیم پرداخت.

7.ایجاد و تست prototype

بعد از پایان طراحی صفحات داخلی و بهینه سازی آنها ، وارد مرحله‌ی تست prototype می‌شویم. در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل، شما را با اصطلاح پروتوتایپ و استفاده از ابزار موجود در نرم افزار برای ایجاد پروتوتایپ آشنا میکند. آشنایی با transition  و تست پروتوتایپ در دستگاه‌های مورد نظر از دیگر موارد آموزشی این قسمت از اموزش رابط کاربری اپلیکیشن با xd  می‌باشد. طراحی و تست پروتوتایپ رابط کاربری در این قسمت از اموزش رابط کاربری اپلیکیشن با xd  پایان می‌پذیرد.

8.تکنیک تکست نئونی

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل  ، نحوه‌ی اجرای تکنیک یک تکست نئونی آموزش داده می‌شود. این تکنیک روشی برای ایجاد جلوه‌های زیبا و خاص برای صفحات اپلیکیشن می‌باشد. از نکاتی که در این قسمت از اموزش رابط کاربری اپلیکیشن با xd به آن اشاره می‌شود ، کار با ابزار shadow و object blur  و همچنین روشی دیگر برای کپی گرفتن ، می باشد.

9.تکنیک spinning wheele و انیمیت کردن

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل به آموزش تکنیکی دیگر برای ایجاد جلوه‌های زیبا در طراحی و استفاده از فضای پروتوتایپ برای انیمیت کردن می‌پردازیم. استفاده از شی راهنما و همچنین نکاتی برای طراحی UI خوب از موارد آموزش این دوره می‌باشد.

10.تکنیک water twist و انیمیت کردن آن

در این قسمت از آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل ، یک تکنیک دیگر برای زیباسازی صفحات آموزش داده‌ می‌شود. و در نهایت با استفاده از فضای پروتوتایپ به انیمیت کردن آن می‌پردازیم.

11.آموزش ساخت slide bar

این بخش از آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل در مورد  Slide bar ها صبحت کنیم. Slide bar از مواردی هستند که اهمیت زیادی در طراحی دارند. در این قسمت از آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن حرفه ای از دوره موارد استفاده از slide bar  و نحوه‌ی طراحی آن و در نهایت اجرای آن ، آموزش داده می‌شود.

12.نحوه ی خروجی گرفتن و ایمپورت کردن

در این قسمت از دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن موبایل به طرز خروجی گرفتن و نکاتی که باید به آنها توجه شود، می‌پردازیم. در ادامه به توضیح ایمپورت کردن و چگونگی انجام آن می‌پردازیم.

13.توصیه ها و نکات کلی طراحی

نکات و موارد زیادی بر آموزش طراحی ui اپلیکیشن خوب تاثیر گذارند. در آخرین قسمت از دوره‌ی آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن حرفه ای به نکاتی که باید در طراحی رعایت شوند و همچنین توصیه‌هایی که برای یک طراحی بهینه مفید خواهند بود ، خواهیم پرداخت.

سرفصل ها

۱ فصل ۱۴ جلسه ۳:۳۵:۰۹ ساعت

دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن با Adobe XD

۱۴ قسمت ۳:۳۵:۰۹

۰.مقدمه: معرفی دوره جامع آموزش رابط کاربری موبایل

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۰۳:۳۶

1.طراحی splash screen و آشنایی با ابزار text

۰۰:۱۶:۱۶

2.آشنایی با ابزارهای rectangle و gradient

۰۰:۱۳:۴۷

3.آشنایی با ابزار pen

۰۰:۱۸:۵۳

4.آشنایی با repeat grid و تکرار کننده ها

۰۰:۱۲:۰۶

5.آشنایی با UI Kits

۰۰:۱۸:۴۶

6.آشنایی با سایر ابزار کمکی و تکنیک mask with shape

۰۰:۱۳:۲۱

7.ایجاد و تست prototype

۰۰:۱۳:۱۱

8.تکنیک تکست نئونی

۰۰:۱۸:۳۴

9.تکنیک spinning wheele و انیمیت کردن

۰۰:۲۲:۱۸

10.تکنیک water twist و انیمیت کردن آن

۰۰:۲۳:۴۳

11.آموزش ساخت slide bar

۰۰:۱۸:۳۹

12.نحوه ی خروجی گرفتن و ایمپورت کردن

۰۰:۱۴:۳۱

13.توصیه ها و نکات کلی طراحی

۰۰:۰۷:۲۲

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. میخوام طراحی رابط کاربری اپلیکیشن را یاد بگیرم، بهتر است از کجا شروع کنم؟

به شما پیشنهاد میکنیم در صورتی که پیش زمینه ای از نرم افزار ایکس دی ندارید ابتدا در دوره جامع آموزش ایکس دی که زمان کمی دارد و به راحتی میتوانید به صورت اصولی به این نرم افزار مسلط شوید را بگذرانید و سپس در این دوره آموزشی صرفا به ابزارها و تکنیک های مورد نیاز در رابط کاربری موبایل بپردازید.

۲. آموزش های این دوره آموزشی به صورت عملی است؟

در دوره جامع آموزش طراحی رابط کاربری موبایل شما در یک محیط کاملا عملی و علاوه بر آن تعاملی قرار دارید. یعنی اولا تمام تکنیک ها و ابزارها در قالب یک پروژه واقعی به شما ارائه شده است. ثانیا تمام موارد آن پروژه های واقعی مانند فوتیج ها و پروژه های نرم افزار ایکس دی را که استاد در حال کار روی آن ها میباشد را شما نیز در اختیار دارید.

به این صورت در راحتترین شکل ممکن هم میتوانید در طی دوره تمرینات مدنظر را همراه با استاد به انجام برسانید و همینطور پس از پایان دوره آموزشی نیز میتوانید به راحتی نمونه کارهای مورد نظر خود را از همین فایل ها تمرینی به راحتی آماده نمایید.

۳. چطور از کیفیت محتوای این دوره آموزشی اطمینان پیدا کنم؟

این دوره آموزشی در حین ضبط آن تمام دوره های آموزشی در این حوزه مورد بررسی قرار گرفتند ولی هیچ کدام به کاملی این دوره نبودند. این دوره آموزشی تمام نیاز های شما را برآورده خواهد کرد و میتوانید فهرست عناوین و همینطور توضیحات هر قسمت را بررسی نمایید.

۴. چطور میتوانم از کیفیت سمعی و بصری و فن بیان مدرس دوره اطمینان پیدا کنم؟

این دوره هم مانند سایر دوره های ما در محیط استودیو ضبط شده وصرفا اسکرین کپچر نبوده و همینطور قسمتهای اسکرین کپچر نیز با استفاده از تجهیزات جرفه ای مخصوصا در قسمت صدا ضبط شده است. بنابراین پس از چند مرحله تدوین هم قطعا از این نظر دوره ی باکیفیتی را خواهید داشت. میتوانید خودتان در پیش نمایش های این دوره آموزشی مشاهده بفرمایید.

صبا مقدم

مدرس دوره: صبا مقدم

خانم صبا مقدم به صورت آکادمیک در رشته مالتی مدیا تحصیل کردند و تمام تمرکز ایشان از زمان دانشجویی تا پروژه های متعددی که به انجام رسانده اند در زمینه طراحی رابط کابری صرفا اپلیکیشن بوده است. از این رو طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی و همینطور تجارب ایشان سرفصل بسیار جامعی برای اولین بار در این زمینه پیاده سازی شد که منجر به ساخت یکی از بهترین مناسب در زمینه طراحی رابط کاربری اپلیکیشن گردید.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Avinaa r
Avinaa r
1 سال قبل

سلام. ایا در این دوره آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن فقط اموزش ها به گونه ای هست که مخصوص طراحی اپلیکیشن هست یا میشه تکنیک ها رو برای طراحی رابط کاربری سایت هم استفاده کرد؟

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه