معرفی لومیون نرم افزار لومیون یکی از کاربردی ترین و بهترین نرم افزار ها برای رندر گیری و انیمیشن سازی است. نرم افزار لومیون در رشته معماری نیز کاربرد های […]

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی لومیون

نرم افزار لومیون یکی از کاربردی ترین و بهترین نرم افزار ها برای رندر گیری و انیمیشن سازی است. نرم افزار لومیون در رشته معماری نیز کاربرد های فراوانی دارد. می توانید با فرا گیری آموزش های کاربردی لومیون به راحتی بر نرم فزار لومیون مسلط شوید.

نرم افزار لومیون برای طراحی های سه بعدی فوق العاده است و شما با آموزش صفر تا صد لومیون می توانید به راحتی مدل های معماری و تصاویر سه بعدی انیمیشن را بسازید. نرم افزار لومیون با باقی نرم افزار های موجود در بازار هماهنگ هست و شما می توانید فایل های طراحی شده در بقیه نرم افزار های سه بعدی را در نرم افزار لومیون ویرایش و تغییر دهید. آموزش لومیون حرفه ای به شما اموزش های کامل در زمینه طراحی های سه بعدی و آموزش کار با لومیون را اموزش می دهد.

رندر گیری در نرم افزار لومیون به سرعت انجام می شود از همین رو انیمیشن های پیچیده را به راحتی طراحی کرد. ما در آموزش کار با لومیون و آموزش لومیون بصورت گام به گام به تمامی این موارد پرداختیم. برای دانلود آموزش لومیون به زبان فارسی که به شکل آموزش لومیون lumion به صورت فیلم تهیه شده، می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

این ایده توسط دو برنامه نویس رایانه هلندی که علاقه زیادی به سه بعدی، گرافیک و شبیه سازی داشتند، ایجاد یک برنامه آسان بدون نیاز به تجربه زیاد در زمینه گرافیک و نرم افزارهای سه بعدی به طور کلی بود. هدف اصلی نیز تولید نتایج سریع و سریع برای معماران بود. در سال 2007، شرکت Act-3D به سرپرستی دو برنامه نویس هلندی شروع به کار بر روی نرم افزار برای معماران کرد و در سال 2010 اولین نسخه Lumion منتشر شد. نرم افزار لومیون برای تجسم سازی و مخصوصا برای رشته معماری بسیار مفید و کاربردی است. آموزش لومیون از مبتدی تا پیشرفته به صفر تا صد نرم افزار لومیون پرداخته و این نرم افزار را بطور کامل اموزش داده است.

در گذشته، معماران برای تجسم پروژه های خود به طرح های دستی و سه بعدی تکیه می کردند. در نهایت این مرحله آخرین مرحله بود که پروژه را در انتها به پایان رساندیم و نشان دادیم، اما نمی‌توان بافت‌ها و متریال‌های مختلف را امتحان کرد تا ببینیم آیا واقعاً با طرح و کار مطابقت دارد یا خیر، کار را ساخت معماران کمی دشوار است. اما در حال حاضر با وجود نرم افزار هایی مانند لومیون نیازی به کارها و طراح های دستی نیست. شما می توانید با آموزش لومیون از مبتدی تا پیشرفته به صفر تا صد نرم افزار لومیون مسلط شوید.

امروزه سه بعدی آخرین مرحله نیست، از همان ابتدا با کل فرآیند مورد استفاده قرار می گیرد، اکنون برای معماران بسیار راحت تر است که اشکال، مواد و همه کارها را به صورت سه بعدی ببینند و تغییرات لازم را برای انجام بهتر کار انجام دهند. از همین رو ما به آموزش لومیون بصورت گام به گام پرداختیم. ضمنا ما در آموزش لومیون از مبتدی تا پیشرفته به صفر تا صد نرم افزار لومیون نیز پرداختیم تا برای همه مخاطبان نرم افزار لومیون مناسب باشد. 

استفاده از Lumion می تواند به شما این امکان را بدهد که پروژه خود را قبل از ایجاد در دنیای واقعی تجسم کنید، امکان ترکیب پروژه با انواع مختلف صحنه ها، منظره، جزیره ها، جنگل ها و محیط شهری وجود دارد، همچنین می توانید انواع خارجی را اضافه کنید. اشیاء، مانند اتومبیل، گیاهان، مردم و درختان، Lumion شامل بیش از 5600 شی است. لومیون دارای قابلیت های زیادی است که ما تلاش کردیم تمامی این موارد را در آموزش لومیون از مبتدی تا پیشرفته، اموزش دهیم. با آموزش کار با لومیون می توانید صفر تا صد نرم افزار لومیون را به راحتی یاد بگیرید.

از طریق لومیون می توانید تمام مواد مانند چوب، دیوارها، شیشه، آلومینیوم، فلز، سنگ، کفپوش را پیدا کنید، لومیون شامل بیش از 1200 متریال و بافت است، بهترین چیز در مورد lumion این است که کتابخانه بدون نیاز به دانلود و جستجو برای مواد و اشیاء در نرم افزار ادغام شده است. آموزش کار با لومیون  بسیا ساده است و شما بعد از دیدن آموزش کار با لومیون و تمرین به راحتی می توانید با نرم افزار لومیون کار کنید.

علاوه بر این، در Lemion، امکان افزودن افکت های مختلف به عکس ها یا فیلم ها قبل از رندر نیز وجود دارد، می توانید با خورشید بازی کنید، ابرهای بیشتری اضافه کنید، برف یا باران، سایه ها و حتی باد اضافه کنید در نتیجه عکس ها بیشتر می شوند. واقع بینانه، نزدیک به واقعیت معمولا پردازش یک تصویر در Lumion حدود 30 ثانیه طول می کشد، که شگفت انگیز است، تا زمان به حداقل برسد و به نتایج سریع برسید، زیرا فیلم ها و انیمیشن ها کمی بیشتر طول می کشد. نرم افزار لومیون جزئیات زیادی دارد که ما درآموزش لومیون از مبتدی تا پیشرفته به ان پرداختیم.

قابلیت های نرم افزار لومیون:

نرم افزار لومیون دارای قابلیت های زیادی است که برای بسیاری از موارد کاربرد دارد. برای دانلود آموزش لومیون به زبان فارسی که به شکل آموزش لومیون lumion به صورت فیلم تهیه شده، می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

با هر تکرار و ارائه در آخرین لحظه مشتری، Lumion مستقیماً در هر فرآیند طراحی اسلاید می شود و یک گردش کاری رضایت بخش منحصر به فرد ایجاد می کند. شما می توانید از احاطه طرح خود با کوه های باشکوه، آب نماهای ایده آل، جنگل های فریبنده، شهرهای پر انرژی و حومه های خواب آلود لذت ببرید.

طرح ها را زنده کنید

برای داستان سرایی تجسم معماری، Lumion شامل ابزارها، دارایی ها و جلوه هایی است که برای زنده کردن طرح های خود نیاز دارید.

Lumion خلاقیت را در طول فرآیند طراحی تحریک می کند. چه از آن برای توسعه طراحی خود استفاده کنید یا تصاویر، ویدیوهای عکس یا تصاویر پانورامای 360 همه جانبه را به مشتریان ارائه دهید. جدیدترین ویژگی ها را در اینجا کشف کنید. آموزش صفر تا صد لومیون در کار های فراوانی کاربرد دارد. که می توان در کارهای روزمره هم از ان استفاده کرد. 

با Lumion می توانید زیبایی زندگی را به کار خود تبدیل کنید. نمایش انواع مختلف حالات و فضاها ساده است.  برای دانلود آموزش لومیون به زبان فارسی که به شکل آموزش لومیون lumion به صورت فیلم تهیه شده، می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

با کتابخانه محتوای بزرگ شخصیتی را ضبط کنید

وقتی زندگی را به طراحی تبدیل می‌کنید، تجربیات واقعی زندگی را که افراد می‌توانند هنگام تعامل با آن داشته باشند، پس از ساخته شدن نشان می‌دهید. شما از جزئیات دقیق استفاده می کنید تا نشان دهید که چگونه مبلمان موجود در اتاق حال و هوای خاصی می دهد، درختان و طبیعت چگونه می توانند احساسات را منتقل کنند.

کتابخانه محتوای Lumion – بیش از 6900 مورد را ارائه می دهد. این موارد شامل اقلام ظریف طبیعت مانند درختان و گیاهان، مبلمان داخلی و خارجی، ماشین ها، افراد متحرک و موارد دیگر است.

کتابخانه مواد لومیون – متشکل از بیش از 1350 متریال است که به شما امکان می دهد تجارب snoori همه جانبه ایجاد کنید. رندرهای زیبا بیشتر از انتقال انتخاب های متریال پروژه شما انجام می دهند. آنها هنگام تولید با استفاده از اثرات جوی فراوان، ابزارها و محتوای موجود در Lumion، تمام حواس را مشتعل می کنند. ما تلاش کردیم تا در آموزش صفر تا صد لومیون   به صفر تا صد نرم افزار لومیون بپردازیم و یک آموزش لومیون حرفه ای و کامل را داشته باشیم.

گردش کار پردازش بصری

Lumion در جریان‌های کاری و شیوه‌های معماری فعلی، از اولین طرح‌های شکل و فرم گرفته تا ایجاد نهایی یک سند طراحی، ادغام می‌شود. یادگیری نرم افزار رندر آسان و استفاده آسان است و فرآیند رندر را به تجربه ای رضایت بخش و لذت بخش تبدیل می کند.

با رابط بصری و تجربه یادگیری ساده، به عنوان اولین کاربر به راحتی رندرهای زیبا ایجاد کنید. Lumion همچنین شامل طیف گسترده ای از آموزش ها برای کاربران جدید است تا به کاهش منحنی یادگیری در حال حاضر کوتاه کمک کند. آموزش صفر تا صد لومیون که به صفر تا صد نرم افزار لومیون می پردازد به شکلی جذاب تهیه شده تا از آموزش لومیون بصورت گام به گام لذت ببرید و در مدت زمان کوتاهی آموزش کار با لومیون را یاد بگیرید.   برای دانلود آموزش لومیون به زبان فارسی که به شکل آموزش لومیون lumion به صورت فیلم تهیه شده، می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

کاملاً با تقریباً هر برنامه 3 بعدی و CAD سازگار است

ایده پشت Lumion سازگاری گسترده است تا اطمینان حاصل شود که رندر معماری ساده و سریع برای هر معمار و طراح، صرف نظر از مدل سازی سه بعدی یا نرم افزار CAD که استفاده می کنند، در دسترس است.

همه چیز برای صرفه جویی در وقت شما طراحی شده است. با افزونه LiveSync، ویژگی رندر بلادرنگ Lumion، می توانید یک ارتباط زنده بین Lumion و برنامه های اصلی CAD مانند SketchUp، Revit، Rhino، ArchiCAD و چند برنامه دیگر ایجاد کنید.

حتی اگر LiveSync برای نرم‌افزار CAD خاص شما در دسترس نباشد، همچنان می‌توانید از واردات بی‌وقفه، واردات مجدد مدل و سازگاری لذت ببرید. در آموزش های کاربردی لومیون به این موارد پرداختیم و تلاش کردیم با آموزش صفر تا صد لومیون بتوانیم این نرم افزار را بصورت کامل به شما اموزش دهیم.  برای دانلود آموزش لومیون به زبان فارسی که به شکل دانلود آموزش لومیون به زبان فارسی تهیه شده، می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

خدمات مشتری

با مجوز Lumion، برای تمام سوالات فنی و مجوز خود به تیم خدمات مشتری جهانی سریع و دوستانه دسترسی خواهید داشت. پشتیبانی از دوشنبه تا جمعه (به زبان انگلیسی) در دسترس است. ما تلاش کردیم تا با آموزش لومیون از مبتدی تا پیشرفته، این نرم افزار را بطور کامل اموزش دهیم و یک آموزش صفر تا صد لومیون را داشته باشیم.  برای دانلود آموزش لومیون به زبان فارسی که به شکل آموزش لومیون lumion به صورت فیلم تهیه شده، می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

بازار کار لومیون

 

لومیون بازار کار بسیار خوبی در رشته معماری دارد که می توانید پروژه ای زیادی را تقبل کنید و به کسب درآمد برسید. بسیاری از دانشجویان معماری علاقه مند هستند که پروژه های دانشجویی و یا پایان نامه های خود را به صورت انیمیشن ارائه دهند،  حتی بساری از افراد علاقه دارند که در مسابقات معماری به همراه گروه طراحی، طرح های خود را به صورت انیمیشن نیز ارائه دهند. آنها بر این عقیده اند که در نمایش انیمیشن میتوان، به بهترین شکل ممکن جزییات موضوع را ارائه داد. و در مقابل ، بیننده نیز راحت تر با آن ارتباط برقرار خواهد کرد. و این موضوع بازار کار بسیار خوبی را پیش روی شما قرار می دهد. یکی از بهترین و شایسته ترین اتفاقات در صنعت معماری، حظور نرم افزار لومیون در این عرصه می باشد.این نرم افزار در چند سال اخیر به اندازه ای  قدرتمند شده ، که باعث شد بیشتر شرکت های معماری این نیاز را در خود حس کنند که آن را یاد گرفته و حتی این خلا را در شرکت حس کنند که نیاز به شخصی در تیم طراحی خود دارند، که انیمیشن سازی را با این نرم افزار انجام دهد. ما در آموزش صفر تا صد لومیون که به صفر تا صد نرم افزار لومیون می پردازد به آموزش لومیون بصورت گام به گام نیز پرداختیم.  برای دانلود آموزش لومیون به زبان فارسی که به شکل آموزش لومیون lumion به صورت فیلم تهیه شده می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

آموزش لومیون رسانه آموزشی مکتب تی وی

این دوره آموزش نرم افزار لومیون به صورت گام به گام رسانه آموزشی مکتب تی وی به صورت تعاملی با استاد بوده و شما می توانید با شرکت در دوره آموزش کامل نرم افزار لومیون در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. در این دوره آموزش لومیون شما علاوه بر آموزش مقدماتی سینمافوردی تا آموزش پیشرفته این نرم افزار را فرا میگیرید. این دوره جامع آموزش لومیون بدون پیش نیاز بوده و گذراندن آن شما را از شرکت در هر دوره آموزشی دیگری بی نیاز می کند.

Lumion لومیون نرم افزاری است که عمدتاً برای معماران طراحی شده است، اما فوق العاده آسان است که هرکسی می تواند با آن کار کند، نیازی به دانش زیادی در نرم افزار سه بعدی ندارد، گزینه ها و رابط به هیچ وجه پیچیده نیست، در واقع شبیه یک بازی ویدیویی است. و درک نحوه عملکرد نرم افزار زمان کوتاهی می برد و می توانید مستقیماً کار را شروع کنید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش لومیون

دوره جامع لومیون

0. معرفی

در این قسمت از آموزش لومیون صفر تا صد و پروژه محور به معرفی نرم افزار،معرفی بازار کار و فرصت های شغلی،معرفی مدرس دوره نرم افزار لومیون،معرفی مطالب مطرح شده در دوره نرم افزار لومیون و دیدن نمونه کارها میپردازیم. برای دانلود آموزش لومیون به زبان فارسی که به شکل آموزش لومیون lumion به صورت فیلم تهیه شده می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

1.  آشنایی با محیط اولیه نرم افزار

در این قسمت از دوره نرم افزار لومیون با محیط اولیه نرم افزار ،یکسری تنطیمات اولیه و یکسری اصول اولیه مثل نحوه ی حرکت داخل محیط نرم افزار و نحوه ی کنترل دوربین آشنامیشیم.

2. وارد کردن آبجکت و مدل سه بعدی

دراین قسمت از دوره نرم افزار لومیون یادمیگیریم چه جوری آبجکت هاو مدل سه بعدیمون رو وارد محیط نرم افزارکنیم و چه جوری از کارمون خروجی بگیریم و اون رو ذخیره کنیم.

3. نحوه ی ادیت ابجکت ها

در این قسمت از دوره نرم افزار لومیون قراره با یکسری از ابزارها آشنا بشیم که به ما امکان ادیت آبجکت هارو میدن و با قسمتmove mode آشنا میشیم.

4. Context menu

در این قسمت از دوره نرم افزار لومیون با ابزاری پرکاربرد به نامcontext menuآشنا خواهیم شد.

5. Weather-landscape

در این قسمت از آموزش لومیون بصورت گام به گام قراره با ابزار های weatherوlandscapeآشنا بشیم.

6. Weather

در این قسمت از آموزش لومیون بصورت گام به گام قراره با بقیه ی زیرمجموعه های ابزارWeatherآشنا بشیم.

7. material

در این قسمت از آموزش لومیون بصورت گام به گام قراره یاد بگیریم که چه جوری به مدل سه بعدیمون متریال بدیم.

8. Lights

در این قسمت از آموزش لومیون حرفه ای ما قراره راجع به نور و انواع نورپردازی صحبت کنیم.

9. Layers

در این قسمت از آموزش لومیون حرفه ای قراره راجع به لایه ها و نحوه ی لایه بندی باهم صحبت کنیم.

10. setting

دراین قسمت از آموزش لومیون حرفه ای قراره راجع به یکسری از تنظیمات نرم افزار با همدیگه صحبت کنیم.

آشنایی با انواع خروجی در نرم افزار لومیون

11. Photo

در این قسمت از آموزش لومیون حرفه ای قراره یادبگیریم که چه جوری میتونیم از کارمون خروجی به صورت Image بگیریم.

12. Photo(effects)

در این قسمت از آموزش لومیون صفر تا صد و پروژه محور ما قراره راجع بهeffectبخش photoباهمدیگه صحبت کنیم.

13. Photo(effects)

در این قسمت از آموزش لومیون صفر تا صد و پروژه محور ما قراره راجع بهeffectبخش photoباهمدیگه صحبت کنیم.

14. Photo(effects)

در این قسمت از آموزش لومیون صفر تا صد و پروژه محور ما قراره راجع بهeffectبخش photoباهمدیگه صحبت کنیم.

15. Movie

در این قسمت از آموزش لومیون صفر تا صد و پروژه محور قراره راجع به بخش movie و نحوه ی ساخت انیمیشن باهم صحبت کنیم.

16. Movie(effects)

در این قسمت از آموزش لومیون صفر تا صد و پروژه محور ما قراره راجع به effect بخش movie باهمدیگه صحبت کنیم.

17. Panorama

در این قسمت از آموزش لومیون از مبتدی تا پیشرفته قراره یادبگیریم که چه جوری میتونیم از کارمون خروجی بصورتpanoramaبگیریم.

سرفصل ها

1 فصل ۱۸ جلسه 4:25:07 ساعت

دوره جامع آموزش نرم افزار لومیون

۱۸ قسمت 4:25:07

0.

۰۰:۰۸:۳۲

1.

۰۰:۰۸:۴۲

2.

۰۰:۱۶:۱۳

3.

۰۰:۱۷:۳۲

4.

۰۰:۱۵:۲۴

5.

۰۰:۲۰:۱۶

6.

۰۰:۰۸:۵۳

7.

۰۰:۱۹:۱۵

8.

۰۰:۱۰:۲۵

9.

۰۰:۰۴:۵۵

10.

۰۰:۱۲:۱۲

11.

۰۰:۱۳:۱۳

12.

۰۰:۲۳:۳۶

13.

۰۰:۲۷:۳۱

14.

۰۰:۱۵:۰۵

15.

۰۰:۰۸:۵۵

16.

۰۰:۲۱:۰۳

17.

۰۰:۱۳:۱۶

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

1.چطور میتونم در دوره آموزش لومیون ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش لومیون از مبتدی تا پیشرفته دسترسی پیدا کنید.

2.آیا در حین دوره آموزش لومیون از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی این آموزش لومیون از مبتدی تا پیشرفته شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزش لومیون از مبتدی تا پیشرفته شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

3. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش لومیون به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره آموزش لومیون از مبتدی تا پیشرفته مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

4.مدرس دوره جامع آموزش لومیون به چه صورت با ما تمرین میکنه؟

مدرس دوره آموزش صفر تا صد لومیون که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزش لومیون بصورت گام به گام و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش لومیون حرفه ای میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش صفر تا صد لومیون مراجعه نمایید. و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام آموزش صفر تا صد لومیون که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش صفر تا صد لومیون حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

5.چطور از کیفیت و فن بیان مدرس دوره آموزش لومیون اطمینان پیدا کنم؟

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش صفر تا صد لومیون متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار و آموزش کار با لومیون نیاز دارید در این دوره آموزش لومیون بصورت گام به گام ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزش لومیون بصورت گام به گام و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزش لومیون حرفه ای و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش در آموزش صفر تا صد لومیون قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید. برای دانلود آموزش لومیون به زبان فارسی که به شکل آموزش لومیون lumion به صورت فیلم تهیه شده می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

حدیث طور سواد کوهی

مدرس دوره: حدیث طور سواد کوهی

مدرس و متخصص لومیون

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه