آموزش نرم افزار موهو از مقدماتی تا پیشرفته

آموزش نرم افزار موهو از مقدماتی تا پیشرفته

نرم افزار موهو برنامه ای محبوب و حرفه ای در آموزش انیمیشن دو بعدی است. از ویژگی های این نرم افزار به قدرت رندر بالای آن می توان اشاره کرد علاوه بر آن این نرم افزار وکتوری است و کیفیت خروجی را حفظ می کند.این نرم افزار به تنهایی و بدون نیاز به نصب پلاگین روی آن در تمام مراحل پروژه پاسخگوی نیاز های طراحی شما می باشد و همچنین از سرعت این برنامه نیز به خوبی یاد میشود و معتقدند با کمترین و بهینه ترین زمان می توان به طراحی انیمیشن در این برنامه پرداخت. در واقع اگر در ابتدای مسیر هستید محیط کاربری آسان این برنامه بسیار به شما کمک خواهد کرد و با کمی تمرین و تکرار طراحی در آن دستتان آمده و به سرعت پیشرفت خواهید کرد.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی موهو

آموزش نرم افزار موهو از مقدماتی تا پیشرفته 1

قبل از پرداختن به دوره جامع آموزش موهو از مقدماتی تا فوق پیشرفته در رسانه آموزشی مکتب تی وی به معرفی مختصری از خود نرم افزار موهو می پردازیم. نرم افزار موهو در ابتدا توسط شرکت طراحی گرافیک لاست ماربل و پس از آن هم شرکت ای فرانتیر  آن را وارد دنیای انیمیشن نمود که در ابتدا با نام «انیمه استودیو» شناخته میشده است.

از 2007 به بعد شرکت اسمیت میکرو توزیع نرم افزار را به عهده داشته که از 2016 به بعد نام انیمه استودیو را به نام فعلی آن یعنی ( موهو ) تغییر داده است.

نرم افزار موهو یک نرم افزار تخصصی ساخت انیمیشن دو بعدی می باشد که که اساس آن برپایه وکتور بوده و هر آنچه را در زمینه انیمیشن دو بعدی به آن نیاز داشته باشید را می تواند با کمک سیستم ریگینگ قدرتمند خود و سایر ابزارهای قدیمی خود خلق نماید.

نرم افزار Moho برای Windows و macOS به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، روسی، آلمانی، چینی و ژاپنی در دسترس است و شما می توانید با آموزش کامل نرم افزار moho به این ویژگی دست پیدا کنید.

در ادامه این آموزش نرم افزار انیمیشن سازی موهو با کاربردهای این نرم افزار آشنا می شوید.

کاربردهای موهو

در این بخش از آموزش برنامه موهو کاربردهای این نرم افزار را بیان می کنیم.

 • ساخت انیمیشن
 • ساخت جلوه های ویژه
 • طراحی شخصیت انیمیشن
 • ریگ بندی
 • و…

در این قسمت از آموزش کار با برنامه انیمه استودیو برخی از کاربردهای این نرم افزار را بیان کردیم. برای شناخت بیشتر این کاربردها می توانید نسبت به دانلود آموزش نرم افزار موهو و تماشای فیلم آموزش موهو پیشرفته اقدام نمایید. همچنین شما می توانید با خرید آموزش moho نیز به صورت کامل با کاربردهای این نرم افزار آشنا شوید.

در بخش بعد از این آموزش برنامه موهو ویژگی های این نرم افزار را بیان می کنیم.

ویژگی های نرم افزار موهو

در این قسمت از آموزش پروژه محور موهو با ویژگی های نرم افزار موهو آشنا می شوید.

یکی از ویژگی های موهو که در این دوره آموزش موهو انیمه استودیو به آن پرداخته شده است این موضوع است که Moho شامل انواع مختلفی از لایه ها برای آثار هنری و همچنین برای گروه بندی و مبادله دارایی ها است. لایه ها را می توان در پرسپکتیو متحرک کرد.

ویژگی دیگر نرم افزار موهو این است که در این نرم افزار می توان ترتیب لایه ها را متحرک کرد. یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار موهو که در آموزش برنامه انیمه استودیو به آن اشاره شده است، این است که قابلیت حرکت دوربین در این نرم افزار وجود دارد. از ویژگی های دیگر این نرم افزار در آموزش برنامه موهو می توان به امکان ماسک در موهو اشاره کرد. یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار این است که این نرم افزار شامل یک جدول زمانی با فریم های کلیدی است.

قابلیت دیگر نرم افزار موهو که در آموزش کامل موهو به آن پرداخته شده است، پشتیبانی آن از فایل های لایه ای فتوشاپ است. از دیگر ویژگی های این نرم افزار که در آموزش پروژه محور نرم افزار موهو معرفی شده است، قابلیت تایم لاین و key frame در موهو است. ویژگی دیگر نرم افزار موهو در آموزش نرم افزار انیمیشن سازی موهو امکان اضافه کردن فایل های صوتی به تصاویر و فیلم ها در این نرم افزار است.

یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار انیمه استودیو که در آموزش برنامه انیمه استودیو به آن پرداخته شده است، Smart Warp، مش های چهارگانه و مش های زنده است. قابلیت دیگر نرم افزار موهو در آموزش فارسی موهو، اشکال برداری و پویانمایی استخوانی است. دارابودن افکت‌های محیطی مانند دود، آتش، باران و… از دیگر قابلیت های موهو است که در آموزش برنامه انیمه استودیو معرفی شده است.

در این بخش از آموزش نرم افزار انیمه استودیو برخی از ویژگی های این نرم افزار را بیان کردیم. برای آشنایی بیشتر با این ویژگی ها می توانید پکیج آموزش موهو انیمه استودیو را خریداری کرده یا نسبت به دانلود آموزش انیمه استودیو و خرید آموزش moho اقدام نمایید.

در ادامه این آموزش نرم افزار انیمیشن سازی موهو با ویژگی های نرم افزار Moho Pro آشنا می شوید.

ویژگی های Moho Pro

نرم افزار موهو در دو نسخه Moho Debut و Moho Pro ارائه شده است. برای فراگیری آموزش کامل موهو و آموزش نرم افزار moho pro می توانید در دوره های آموزش حرفه ای انیمه استودیو شرکت کنید. تفاوت هایی بین نسخه اولیه نرم افزار موهو و moho pro وجود دارد که با شرکت در دوره های آموزش نرم افزار moho pro می توانید به شناخت این تفاوت ها بپردازید. برخی از امکانات نرم افزار moho pro به شرح زیر است:

 • اسکریپت
 • امکان فریم به فریم
 • لایه های سه بعدی
 • Smart Bones
 • فرمول های فیزیک
 • و…

در ادامه این بخش از آموزش نرم افزار moho pro ویژگی های این نرم افزار را بیان می کنیم.

 • ابزار طراحی پیشرفته
 • امکان استفاده از کاراکترهای آماده
 • رابط کاربر گرافیکی آپدیت شده
 • امکان گرفتن خروجی در فرمت های مختلف ویدیویی
 • امکان نقاشی و طراحی در برنامه
 • ساخت انیمیشن به صورت فریم به فریم
 • امکان ضبط دیالوگ
 • و…

اینها نمونه هایی از ویژگی های نرم افزار moho pro است که در فیلم آموزش نرم افزار moho pro می توانید ویژگی های دیگر آن را مشاهده کنید.

در قسمت بعد از این آموزش حرفه ای موهو تفاوت های نرم افزار Moho و Animate CC را بیان می کنیم.

مقایسه نرم افزار های Moho و Animate CC

در این بخش از آموزش انیمه استودیو از صفر تا صد به مقایسه نرم افزار Moho و Animate CC می پردازیم. یکی از ویژگی های نرم افزار موهو که در آموزش حرفه ای موهو آمده است، کاراکترهای قابل استفاده مجدد هستند. یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار موهو که در آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار انیمیشن سازی موهو به آن اشاره شده است، محتوایی با برنامه زمانی بسیار فشرده است. از دیگر ویژگی های موهو که در آموزش انیمه استودیو از صفر تا صد معرفی شده است، دستگاه های قدرتمند شخصیت هستند. 

نرم افزار Animate CC دارای ویژگی هایی است که در این قسمت معرفی شده اند. این ویژگی ها عبارتنداز: انیمیشن های روایی، محتوای وب تعاملی، شخصیت های عروسکی یا انیمیشن دستی و… . Adobe Animate یکی از آسان‌ترین برنامه‌های انیمیشن برای یادگیری است. رابط اصلی و گردش کار برای ساخت انیمیشن در Adobe Animate عموماً بصری است.

اگر به انجام انیمیشن های عروسکی دستکاری شده علاقه دارید و می خواهید بتوانید با منحنی یادگیری کمتر از حد متوسط به نتایج چشمگیر و بالاتر از حد متوسط برسید، Moho را انتخاب کنید و برای فراگیری آموزش برنامه انیمه استودیو، پکیج آموزش موهو انیمه استودیو را بخرید یا فیلم آموزش موهو پیشرفته را دانلود کنید.

اگر راه ساده‌ای برای شروع کار با انیمیشن می‌خواهید، یا اگر به دنبال راه‌هایی برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه با استفاده از انیمیشن‌های محدود یا شخصیت‌های ساختگی عروسکی علاوه بر انیمیشن فریم به فریم هستید، Animate CC را برگزینید.

در بخش بعد از آموزش نرم افزار انیمه استودیو با بازار کار موهو آشنا می شوید.

بازار کار موهو

بازار کار نرم افزار موهو در صفحه دوره آموزش موهو

شاید بهتر باشد بازار کار نرم افزار موهو را در انیمیشن سازی خلاصه نمود و هرجایی که بتوان در  زمینه انیمیشن دو بعدی مانند انیمیشن ها داستانی و کوتاه و انیمیشن های تبلیغاتی که در شرکت های مختلفی  مانند آژانس ها تبلیغاتی و شرکت های سینمایی تولید میشوند فعالیت نمود، استخدام شد و یا پروژه هایی در این زمینه ها را به صورت فریلنسری و یا تیمی انجام داد. برای کار در این حوزه ها شما نیاز به فراگیری آموزش کامل نرم افزار moho و شرکت در دوره اموزش پیشرفته موهو دارید. برای اینکار می توانید نسبت به دانلود آموزش نرم افزار موهو و تماشای فیلم آموزش موهو پیشرفته اقدام نمایید یا پکیج آموزش موهو از مقدماتی تا فوق پیشرفته را خریداری کنید.

بعد از گذراندن دوره آموزش حرفه ای موهو چگونه بازار کار در انتظار خود را پیدا کنم؟

شما میتوانید با سرچ عبارت ( پروژه های انیمیشن پونیشا ) لیست پروژه های انیمیشن را که در پلتفرم پونیشا قابل انجام است را مشاهده کنید که میتوانید پس از گذراندن این دوره اموزش پیشرفته موهو پوتفولیو خود را به راحتی آماده نموده و در اختیار کارفرما برای گرفتن پروژه های انیمیشن قرار دهید.

همینطور با سرچ کردن عبارت ( استخدام انیماتور ) در سایت های مختلفی موقعیت های شغلی ای را که در زمینه انیمیشن وجود دارد را مشاهده نمایید تا پس از دوره آموزش موهو پیشرفته و البته تمرین و تکرار و کامل کردن پورتفولیوی خود بتوانید یکی از این موقعیت های شغلی را شکار نمایید.

مزایای دوره آموزش موهو مکتب تی وی

آموزش جامع نرم افزار موهو رسانه آموزشی مکتب تی وی

دوره آموزشی موهو در رسانه آموزشی مکتب تی وی که توسط یکی از اساتید مطرح حوزه هنری تولید شده است در کمترین زمان ممکن یعنی کمتر از 8 ساعت شما را با هر آنچه که در این نرم افزار نیاز دارید آشنا نموده و با آموزش جامع موهو به صورت تعاملی میتوانید پورتفولیوی خود را همراه با استاد قدم به قدم آماده نمایید.

این پکیج آموزش موهو از مقدماتی تا فوق پیشرفته با کمترین هزینه شما را از آموزش های گران قیمت بازار بی نیاز می کند و با عضویت در گروه های تخصصی انیمیشن میتوانید روند پیشرفت خود را ارزیابی نموده و یا سوالات فنی احتمالی خود را مطرح نمایید.

در این دوره اموزش پیشرفته موهو به آموزش صفر تا صد نرم افزار موهو و آموزش پروژه محور نرم افزار موهو می پردازیم و با ابزارها و تکنیک های این نرم افزار آشنا می شویم. این دوره آموزش موهو از مقدماتی تا فوق پیشرفته بدون پیش نیاز بوده و شما را از شرکت در دوره آموزش انیمه موهو دیگر مبرا می کند. شما می توانید با گذراندن این آموزش انیمه استودیو از صفر تا صد در کمترین زمان ممکن آموزش کامل نرم افزار moho را فرابگیرید. این دوره آموزش کامل موهو برای افرادی که به تازگی در حوزه انیمیت وارد شده اند نیز مناسب است. مخاطبان این دوره آموزش جامع موهو طراحان انیمیشن و افراد علاقه مند به این حوزه هستند. همچنین این دوره آموزش موهو انیمه استودیو برای موشن گرافرها نیز مفید است. افرادی که به دنبال ساخت یک رزومه قوی برای استخدام در استودیوهای انیمیشن سازی هستند نیز می توانند این دوره آموزش کار با برنامه انیمه استودیو را بگذرانند. هدف این دوره آموزش پروژه محور نرم افزار موهو نیز آشنایی کامل با نرم افزار موهو و تسلط بر تکنیک ها و ابزارهای این نرم افزار است.

علاقه مندان می توانند جهت فراگیری آموزش موهو از مقدماتی تا فوق پیشرفته دوره آموزشی موهو را گذرانده یا نسبت به دانلود آموزش نرم افزار موهو اقدام نمایند. همچنین می توانند پکیج آموزش موهو انیمه استودیو و فیلم آموزش موهو از مقدماتی تا فوق پیشرفته را از طریق همین صفحه دانلود کنند.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش موهو

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.معرفی دوره

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار انیمیشن سازی موهو به معرفی این دوره خواهیم پرداخت.

2.نصب نرم افزار

ما در این قسمت از آموزش صفر تا صد نرم افزار موهو به آموزش نصب نرم افزار خواهیم پرداخت.

3.معرفی محیط نرم افزار

ما در این قسمت از اموزش موهو حرفه ای محیط نرم افزار را به شما معرفی می کنیم و شما با بخش اول پنجره ها و پنل ها آشنا خواهید شد.
و هم چنین در ادامه این آموزش حرفه ای موهو شما با منوهای اصلی نرم افزار آشنا خواهید شد.

4.معرفی محیط نرم افزار

ما در این قسمت از آموزش صفر تا صد نرم افزار موهو محیط نرم افزار را به شما معرفی می کنیم و شما با بخش دوم پنجره ها و پنل ها آشنا خواهید شد.
در ادامه این قسمت آموزش انیمه موهو نیز با Workspace و پلت های نرم افزار انیمه استادیو به خوبی اشنا خواهید شد.

5.معرفی محیط نرم افزار

ما در این قسمت از آموزش پروژه محور نرم افزار موهو محیط نرم افزار را به شما معرفی می کنیم و شما با بخش سوم پنجره ها و پنل ها آشنا خواهید شد. و هم چنین در ادامه این بخش آموزش انیمه استودیو از صفر تا صد با ابزار پنل Tools  اشنا خواهید شد.

6.معرفی محیط نرم افزار

ما در این قسمت از اموزش موهو حرفه ای محیط نرم افزار را به شما معرفی می کنیم و شما با بخش آخر پنجره ها و پنل های Tools  و نوار زمان  آشنا خواهید شد.

7.پنل Draw قسمت اول

ما در این قسمت از آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار انیمیشن سازی موهو با بخش اول ابزارهای طراحی آشنا میشویم و شروع به طراحی خواهیم کرد.و هم چنین در این بخش آموزش نرم افزار انیمه استودیو با ابزارهای پنل Draw شروع به کار می کنیم.

8.پنل Draw قسمت دوم

ما در این قسمت از دوره آموزش موهو پیشرفته با بخش دوم ابزارهای طراحی آشنا میشویم و شروع به طراحی خواهیم کرد.و هم چنین با ابزارهای پنل Draw شروع به کار می کنیم.

9.پنل Draw قسمت سوم

ما در این قسمت از آموزش برنامه موهو با بخش سوم ابزارهای طراحی آشنا میشویم و شروع به طراحی خواهیم کرد.و هم چنین با ابزارهای پنل Draw شروع به کار می کنیم.

10.پنل Draw قسمت چهارم

ما در این قسمت از آموزش موهو با بخش بعدی ابزارهای طراحی آشنا میشویم و شروع به طراحی خواهیم کرد و هم چنین با ابزار رنگ امیزی اشکال طراحی شده با ابزارهای Draw اشنا خواهیم شد

11.پنل Draw قسمت پنجم

ما در این قسمت از آموزش پروژه محور موهو با بخش پنجم ابزارهای طراحی آشنا میشویم و شروع به طراحی خواهیم کرد و هم چنین با ابزار رنگ امیزی اشکال طراحی شده با ابزارهای Draw اشنا خواهیم شد

12.پنل Draw قسمت ششم

ما در این قسمت از آموزش جامع موهو با ابزارهای  پنل Draw آشنا خواهیم شد.در این قسمت اموزش موهو حرفه ای ما به خوبی با ابزارهای این پنل کار خواهیم کرد تا درک درستی از این ابزارها به دست بیاوریم.

13.پنل Draw قسمت هفتم

ما در این قسمت از آموزش کار با برنامه انیمه استودیو با ابزارهای  پنل Draw آشنا خواهیم شد.ما در این ویدیو مروری بر همه ابزارهای این پنل که کار خواهیم کرد و درک کاملی از مبحث طراحی در نرم افزار انیمه استادیو به دست خواهیم آورد.

14.پرسپکتیو و براش ها

ما در این قسمت از آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار انیمیشن سازی موهو با ابزارهای پرسپکتیو و همچنین ابزارهای براش آشنا خواهیم شد و کار می کنیم.

15.طراحی کارکتر خروس 1

ما در این قسمت از آموزش کامل موهو بر اساس آموزش های قبلی شروع به طراحی یک کارکتر خروس می کنیم.

16.طراحی کارکتر خروس 2

ما در این قسمت از آموزش صفر تا صد نرم افزار موهو به بخش دوم طراحی یک کارکتر خروس می پردازیم.

17.طراحی کارکتر خروس 3

ما در این قسمت از آموزش فارسی موهو با ابزارهای پرسپکتیو و همچنین ابزارهای براش آشنا خواهیم شد و کار می کنیم.

18.طراحی کارکتر خروس 4

ما در این قسمت از آموزش حرفه ای انیمه استودیو طراحی کارکتر خروس را به پایان خواهیم برد و کاملا با طراحی بر اساس وارد کردن تصویر آشنا خواهیم شد.

19.ابزار پارتیکل

ما در این قسمت از آموزش کامل نرم افزار moho با ابزارهای پارتیکل در نرم افزار انیمه استدیو آشنا خواهیم شد و درک خوبی از این ابزار به دست خواهیم آورد.

20.کار با ابزارهای مختلف

ما در این قسمت از آموزش پروژه محور نرم افزار موهو با ابزارهای  Workspace آشنا خواهیم شد. همچنین در ادمه این بخش از دوره آموزشی موهو با ابزارهای دوربین و نماهای مختلف در نرم افزار انیمه استدیو به خوبی اشنا خواهیم شد.

21.پنل Bone

ما در این قسمت از آموزش برنامه انیمه استودیو با ابزار Bone اشنا می شویم و بخشی از این ابزارها را به شما معرفی خواهیم کرد.

22.لایه صدا و متن

ما در این قسمت از آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار انیمیشن سازی موهو با لایه های صدا و متن آشنا خواهیم شد و چگونه وارد کردن صدا به نرم افزار را به شما یاد خواهیم داد همچنین در این بخش از آموزش پروژه محور موهو با ایجاد متن و ویرایش متن در نرم افزار انیمه استدیو آشنا خواهیم شد.

23.کار با تایم لاین

ما در این قسمت از اموزش موهو حرفه ای با پنجره تایم لاین اشنا می شویم و این بخش را به شما معرفی می کنیم.

24.ابزارهای افکت 1

ما در این قسمت از آموزش صفر تا صد نرم افزار موهو با ابزارهای افکت دادن به طراحی هایی که انجام داده ایم اشنا خواهیم شد.

25.ابزارهای افکت 2

ما در این قسمت از آموزش انیمه موهو با ادامه ویدیو قبلی با ابزارهای افکت بیشتر آشنا خواهیم شد.

26.ابزارهای افکت 3

ما در این قسمت از آموزش جامع موهو ابزارهای مربوط به افکت دادن را به اتمام میرسانیم ودر پایان این بخش آموزش نرم افزار انیمه استودیو درک خوبی از افکت ها را به دست خواهیم آورد.

27.کار با ابزار های رنگ

ما در این قسمت از آموزش فارسی موهو با ابزارهای مربوط به رنگ آمیزی و انواع آن اشنا خواهیم شد و شروع به طراحی یه فضای بیرونی خواهیم کرد.

28.طراحی فضای بیرونی 1

ما در این قسمت از اموزش موهو حرفه ای ، یک تصویر از نمای بیرونی وارد انیمه استدیو می کنیم و شروع به طراحی از فضای بیرونی بر اساس تصویر می کنیم.

29.طراحی فضای بیرونی 2

ما در این قسمت از دوره اموزش پیشرفته موهو ، در ادامه بخش قبل شروع به طراحی از فضای بیرونی بر اساس تصویر می کنیم.

30.طراحی شخصیت فانتزی 1

ما در این قسمت از آموزش کار با برنامه انیمه استودیو شروع به طراحی یک شخصیت فانتزی ازروی یک تصویر بر اساس آنچه یاد گرفتیم خواهیم کرد.

31.طراحی شخصیت فانتزی 2

ما در این قسمت از آموزش برنامه موهو به بخش دوم طراحی یک شخصیت فانتزی ازروی یک تصویر می پردازیم.

32.طراحی شخصیت فانتزی 3

ما در این قسمت از آموزش پروژه محور موهو به بخش سوم طراحی یک شخصیت فانتزی ازروی یک تصویر می پردازیم.

34.طراحی شخصیت فانتزی 4

ما در این قسمت از آموزش کامل موهو به بخش آخر طراحی یک شخصیت فانتزی ازروی یک تصویر بر اساس آنچه یاد گرفتیم می پردازیم.

35.لایه سویچ

ما در این قسمت از آموزش حرفه ای موهو با لایه سویچ آشنا می شویم و شروع به کار با این لایه خواهیم کرد.

36.لایه سویچ بخش دوم

ما در این قسمت از آموزش کامل نرم افزار moho حالات چهره یک کارکتر را در لایه سویچ قرار می دهیم و با آنها کار خواهیم کرد.

37.پنل Bone بخش اول

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار انیمیشن سازی موهو با ابزارهای استخوان گذاری Bone آشنا خواهیم شد و شروع به کار با این ابزار بر روی یک کارکتر خواهیم کرد.

38.پنل Bone بخش دوم

ما در این قسمت از آموزش انیمه استودیو از صفر تا صد در ادامه بخش قبلی با ابزارهای استخوان گذاری Bone بیشتر آشنا خواهیم شد.

39.پنل Bone بخش سوم

ما در این قسمت از آموزش صفر تا صد نرم افزار موهو با بخش سوم ابزارهای استخوان گذاری Bone آشنا خواهیم شد.

40.استخوان گذاری کارکتر 1

ما در این قسمت از دوره اموزش پیشرفته موهو یک کارکتری که در انیمه استدیو طراحی شده را وارد می کنیم و شروع به استخوان گذاری و اسکین کردن خواهیم پرداخت.

41.استخوان گذاری کارکتر 2

ما در این قسمت از آموزش مقدماتی تا پیشرفته نرم افزار انیمیشن سازی موهو به بخش دوم استخوان گذاری و اسکین کردن کاراکتر خواهیم پرداخت.

42.استخوان گذاری کارکتر 3

ما در این قسمت از آموزش پروژه محور نرم افزار موهو به بخش سوم استخوان گذاری و اسکین کردن کاراکتر خواهیم پرداخت.

43.استخوان گذاری کارکتر 4

ما در این قسمت از آموزش انیمه موهو به بخش بعدی استخوان گذاری و اسکین کردن خواهیم پرداخت.

44.استخوان گذاری کارکتر 5

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار انیمه استودیو آموزش فارسی موهو به بخش پنجم استخوان گذاری و اسکین کردن خواهیم پرداخت.

45.استخوان گذاری کارکتر 6

ما در این قسمت از آموزش پروژه محور موهو به بخش آخر استخوان گذاری و اسکین کردن کاراکتر خواهیم پرداخت.

46.ابزار انیمیشن 1

ما در این قسمت از آموزش جامع موهو با ابزارهای انیمیشن آشنا خواهیم شد و شروع به کار خواهیم کرد.

47.ابزار انیمیشن 2

ما در ادامه  قسمت قبلی از آموزش انیمه موهو با ابزارهای متحرک سازی در نرم افزار بیشتر آشنا خواهیم شد.

48.ابزار انیمیشن 3

ما در ادامه  قسمت قبلی از دوره آموزش موهو پیشرفته با ابزارهای متحرک سازی در نرم افزار بیشتر آشنا خواهیم شد.

49.خروجی گرفتن از پروژه

ما در این قسمت از آموزش کار با برنامه انیمه استودیو به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانیم از پروژه های که انجام دادیم در نرم افزار خروجی بگیریم.

 

سرفصل ها

۱ فصل ۴۹ جلسه ۷:۳۹:۰۱ ساعت

دوره جامع آموزش نرم افزار موهو از مقدماتی تا پیشرفته

۴۹ قسمت ۷:۳۹:۰۱

1. معرفی دوره

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۰۴:۴۰

2. نصب نرم افزار موهو

۰۰:۰۸:۱۴

3. بخش اول معرفی محیط نرم افزار موهو

۰۰:۰۸:۲۱

4. بخش دوم معرفی محیط نرم افزار موهو

۰۰:۰۸:۲۲

5. بخش سوم معرفی محیط نرم افزار

۰۰:۰۵:۲۲

6. بخش چهارم معرفی محیط نرم افزار

۰۰:۱۰:۰۲

7. بخش اول پنل Draw

۰۰:۰۹:۳۴

8. بخش دوم پنل Draw

۰۰:۰۷:۵۵

9. بخش سوم پنل Draw

۰۰:۰۹:۱۰

10. بخش چهارم پنل Draw

۰۰:۰۹:۲۸

11. بخش پنجم پنل Draw

۰۰:۰۸:۲۹

12. بخش ششم پنل Draw

۰۰:۱۰:۰۰

13. بخش هفتم پنل Draw

۰۰:۰۷:۱۱

14. پرسپکتیو و براش ها

۰۰:۱۰:۲۷

15. بخش اول طراحی کارکتر خروس

۰۰:۱۰:۳۲

16. بخش دوم طراحی کارکتر خروس

۰۰:۱۰:۳۵

17. بخش سوم طراحی کارکتر خروس

۰۰:۱۰:۳۳

18. بخش چهارم طراحی کارکتر خروس

۰۰:۱۰:۴۱

19. ابزار پارتیکل

۰۰:۰۸:۳۰

20. کار با ابزارهای مختلف

۰۰:۱۰:۴۱

21. بخش اول پنل Bone

۰۰:۰۸:۳۰

22. لایه صدا و متن

۰۰:۱۰:۳۸

23. کار با تایم لاین

۰۰:۰۹:۲۵

24. بخش اول ابزارهای افکت

۰۰:۱۰:۳۸

25. بخش دوم ابزارهای افکت

۰۰:۱۰:۳۴

26. بخش سوم ابزارهای افکت

۰۰:۰۷:۳۷

27. کار با ابزار های رنگ

۰۰:۱۰:۴۰

28. بخش اول طراحی فضای بیرونی

۰۰:۱۰:۰۲

29. بخش دوم طراحی فضای بیرونی

۰۰:۱۰:۵۴

30. بخش سوم طراحی فضای بیرونی

۰۰:۱۰:۳۹

31. بخش اول طراحی شخصیت فانتزی

۰۰:۱۰:۳۲

32. بخش دوم طراحی شخصیت فانتزی

۰۰:۱۰:۰۷

33. بخش سوم طراحی شخصیت فانتزی

۰۰:۱۰:۴۹

34. بخش چهارم طراحی شخصیت فانتزی

۰۰:۱۰:۴۵

35. بخش اول لایه سویچ

۰۰:۰۹:۳۷

36. بخش دوم لایه سویچ

۰۰:۱۰:۳۱

37. بخش دوم پنل Bone

۰۰:۱۰:۰۴

38. بخش سوم پنل Bone

۰۰:۰۹:۱۸

39. بخش چهارم پنل Bone

۰۰:۱۰:۳۷

40. بخش اول استخوان گذاری کارکتر

۰۰:۰۹:۲۷

41. بخش دوم استخوان گذاری کارکتر

۰۰:۰۸:۳۰

42. بخش سوم استخوان گذاری کارکتر

43. بخش چهارم استخوان گذاری کارکتر

۰۰:۰۸:۱۱

44. بخش پنجم استخوان گذاری کارکتر

۰۰:۰۹:۳۵

45. بخش ششم استخوان گذاری کارکتر

۰۰:۰۸:۵۴

46. بخش اول ابزار انیمیشن

۰۰:۱۰:۲۰

47. بخش دوم ابزار انیمیشن

۰۰:۱۰:۲۵

48. بخش سوم ابزار انیمیشن

۰۰:۱۰:۲۹

49. خروجی گرفتن از پروژه

۰۰:۱۰:۱۳

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. چطور میتونم در دوره آموزش موهو ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی مکتب تی وی در قسمت سوالات متداول سایت می توانید در دوره آموزش موهو نیز ثبت نام نمایید.

۲. آیا در حین دوره آموزش موهو از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی این آموزش موهو شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

۳. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش موهو به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

۴. مدرس دوره جامع آموزش موهو به چه صورت با ما تمرین میکند؟

مدرس دوره آموزشی موهو که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش موهو میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش موهو مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش موهو حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

۵. چطور از کیفیت و فن بیان مدرس دوره آموزش موهو اطمینان پیدا کنم؟

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش موهو متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزش موهو ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی موهو و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

حمیدرضا روستا

مدرس دوره: حمیدرضا روستا

مدرس رسمی حوزه هنری در زمینه نرم افزار موهو که سال ها است این نرم افزار را در حوزه هنری آموزش می دهند و طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی جامع و استانداردی را در زمینه نرم افزار موهو ترتیب داده اند که از هر دوره آموزشی دیگری کاربر را بی نیاز نماید.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Alp1979
Alp1979
2 سال قبل

با عرض سلام دوره خوبی بود خواهشمندم دوره پیشرفته این برنامه هم تهیه و در اختیار هنر آموزان قرار بگیرد

Alp1979
Alp1979
2 سال قبل

با عرض سلام و ادب مجدد من مشکلی در دانلود و مشاهده قسمت 42 داشتم خواهشندم راهنمایی بفرمائید

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه