آموزش نرم افزار سینما فوردی از صفر تا صد

آموزش نرم افزار سینما فوردی از صفر تا صد

نرم افزار سینمافوردی برنامه ای حرفه ای و قدرتمند است. این نرم افزار در ساخت مدل های سه بعدی در صنعت معماری و همچنین در آموزش انیمیشن سازی و موشن گرافیک بسیار محبوب واقع شده است. محبوبیت این نرم افزار در ساخت موشن گرافیک لقب MOGRAPH را برای آن به همراه داشته است. محیط کار و کارکردن با این نرم افزار راحت به نظر می رسد و همین امر در کنار ارتباط آن با سایر نرم افزار های گرافیکی مخاطبان زیادی را به سمت آن جذب کرده است. درواقع برای قدم گذاشتن در این مسیر با تمرین و ساخت پروژه های این دوره ی آموزش سینما فوردی بیشتر کارکردن با نرم افزار برایتان راحت تر می شود وسرعت کارتان را بالاتر می برد.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

آنچه در صفحه دوره آموزش نرم افزار سینما فوردی خواهید دید

معرفی نرم افزار سینمافوردی

معرفی نرم افزار سینما فوردی C4D یا اینکه سینما فوردی چیست ؟

در ابتدا قبل از پرداختن به مبحث آموزش سینمافوردی باید به معرفی cinema 4d بپردازیم. یک نرم افزار کامل و قدرتمند و البته ساده که به صورت سه بعدی که برای مدل سازی سه بعدی و و موشن گرافیک و انیمیشن و رندرینگ مورد استفاده متخصصین خود قرار می گیرد.

معمولا نرم افزار سینما فوردی را به خاطر محبوبیت در ساخت موشن گرافیک به MOGRAPH می شناسند که البته در سایر زمینه های جلوه های ویژه و و انیمیشن و معماری و… هم به اندازه کافی محبوبیت دارد که ما در رسانه آموزشی مکتب تی وی هم به همین خاطر در دوره های مجزایی علاوه بر این دوره آموزش صفر تا صد سینمافوردی ، آموزش موشن گرافیک سینمافوردی و جلوه های ویژه را با تمرکز روی آن موارد ارائه نمودیم.

نرم افزار سینمافوردی توسط شرکت مکسون (MAXON Computer GmbH)  تولید شده است که یک شرکت آلمانی بوده با ابزارهای جامع و قدرتمندی که دارد کمک شایانی در ساخت آثار سه بعدی می نماید.

در ادامه آموزش پروژه محور نرم افزار سینما فوردی با ماژول های این نرم افزار آشنا می شوید.

ماژول های نرم افزار سینما فوردی

در این قسمت از دوره صفر تا صد آموزش نرم افزار سینما فوردی ماژول های این نرم افزار را معرفی می کنیم.

 • رندر پیشرفته (نورپردازی سراسری/HDRI، انسداد محیط و شبیه سازی آسمان)
 • BodyPaint 3D
 • مو (برای شبیه سازی مو، چمن و غیره)
 • MOCCA (انیمیشن شخصیت و شبیه سازی لباس)
 • MoGraph (مجموعه ابزارهای مدل سازی رویه ای و انیمیشن موشن گرافیک)
 • NET Render (برای رندر کردن انیمیشن ها از طریق شبکه TCP/IP)
 • PyroCluster (برای شبیه سازی اثرات دود و آتش)

در این بخش از دوره جامع آموزش سینما فوردی برخی از ماژول های نرم افزار سینمافوردی را معرفی کردیم. برای آشنایی بیشتر با ماژول های این نرم افزار می توانید نسبت به دانلود آموزش صفر تا صد سینما فوردی و شرکت در دوره آموزش نرم افزار cinema 4d اقدام نمایید.

در قسمت بعد این آموزش فارسی نرم افزار cinema 4d ویژگی های این نرم افزار را بررسی می کنیم.

ویژگی های نرم افزار سینما فوردی

در این بخش از دوره آموزش کامل نرم افزار سینما فوردی ویژگی های این نرم افزار را به طور خلاصه بیان می کنیم.

 • رابط کاربری آسان
 • قابلیت ذخیره و مدیریت چندین ویرایش از صفحه
 • بافت
 • نام گذاری آسان
 • کنترل های HUD

برای شناخت بیشتر این ویژگی ها می توانید دوره آموزشی cinema 4d را گذرانده یا نسبت به دانلود آموزش صفر تا صد سینما فوردی اقدام کنید.

در بخش بعد از دوره صفر تا صد آموزش نرم افزار سینما فوردی کاربردهای نرم افزار سینما فوردی را بیان می کنیم.

کاربرد نرم افزار سینمافوردی

در این قسمت از دوره صفر تا صد آموزش نرم افزار سینما فوردی کاربردهای این نرم افزار را بررسی می کنیم.

ساخت فیلم

یکی از کاربردهای نرم افزار سینما فوردی که در این دوره آموزش نرم افزار cinema 4d به آن پرداخته شده است، در زمینه ساخت فیلم است. این نرم افزار ابزارهای زیادی برای ساخت جلوه های بصری در فیلم ها ارائه می کند.

معماری

کاربرد دیگر نرم افزار سینما فوردی که در دوره آموزشی cinema 4d به آن اشاره شده است، در زمینه معماری است. با استفاده از نرم افزار سینما فوردی شما می توانید مفاهیم ذهنیتان در زمینه معماری را در قالب انیمیشن یا عکس اجرا کنید.

تبلیغات و طراحی

تبلیغات و طراحی کاربرد دیگر سینما فوردی است که در آموزش فارسی نرم افزار cinema 4d بررسی شده است. کاربران با استفاده از ابزارهای متنوع در این نرم افزار و تلفیق این برنامه با فتوشاپ و ایلوستریتور می توانند طراحی های منحصر به فرد انجام دهند.

بازی های کامپیوتری

یکی دیگر از کاربردهای سینمافوردی که در آموزش cinema 4d به زبان فارسی به آن اشاره شده است، در زمینه بازی های کامپیوتری است. نرم افزار سینما فوردی دارای ابزارهای کاملی برای طراحی محیط و شخصیت های بازی است. علاوه بر این با استفاده از ابزارهای این نرم افزار می توان تصاویر متحرک پیچیده به بازی اضافه کرد.

مصورسازی فنی

مصورسازی های فنی کاربرد دیگر سینما فوردی است که در دوره آموزش نرم افزار cinema 4d به آن پرداخته شده است. این نرم افزار در تصویرسازی پزشکی نقش اساسی دارد.

در این بخش از دوره صفر تا صد آموزش نرم افزار سینما فوردی برخی از کاربردهای این نرم افزار را بیان کردیم. برای آشنایی بیشتر با این کاربردها می توانید نسبت به دانلود آموزش صفر تا صد سینما فوردی و خرید پکیج آموزش cinema 4d به زبان فارسی اقدام نمایید.

در بخش بعد از دوره جامع آموزش سینما فوردی با بازار کار سینما فوردی آشنا می شوید.

بازار کار سینما فوردی

بازار کار نرم افزار سینمافوردی بعد از آموزش سینمافوردی

همانطور که در معرفی سینمافوردی ذکر شد، در بازار کار سینما فوردی که بعد از آموزش نرم افزار سینما فوردی به صورت گام به گام برای متخصصین سینمافوردی وجود دارد می توان در ابتدا به موشن گرافیک اشاره نمود که در ارتباطی که با نرم افزار افترافکت وجود دارد می توان از آن در استفاده از عناصر سه بعدی در طی پروژه ها استفاده لازم را داشت.

و شما میتوانید برای گرفتن پروژه ها و فرصت های استخدامی در زمینه موشن گرافیک و انیمیشن پس از گذراندن این دوره آموزش سینمافوردی با تکمیل پورتفولیو و رزومه خود پروژه گرفته و یا استخدام شوید.

و در ادامه هم در باقی قابلیت هایی که در بحث سه بعدی و رندرینگ این نرم افزار وجود دارد می توانید در شرکت های معماری شامل دکوراسیون و طراحی داخلی و همینطور شرکت های طراحی صنعتی برای مثال طراحی اتومبیل مشغول به کار شوید.

همینطور نرم افزار سینمافوردی در خارج از کشور بسیار شناخته شده است و میتوانید به عنوان یک برگ برنده در زمینه مهاجرت روی آن حساب کنید. بنابراین شما به گذراندن دوره آموزش کامل نرم افزار سینما فوردی و دانلود آموزش صفر تا صد سینما فوردی نیاز دارید.

چگونه پس از دوره آموزش سینمافوردی این فرصت ها را در بازار کار سینما فوردی پیدا کنم؟

شما میتوانید با سرچ کردن عبارت ( پروژه های 3D Animation پونیشا ) پروژه هایی که با استفاده از تخصصی که در نرم افزار سینمافوردی پیدا میکنید را بیابید.

همچنین با سرچ کردن عبارت ( استخدام انیماتور ) می توانید فرصت های شغلی که پس از کسب تخصص در دوره جامع آموزش سینما فوردی پیدا کردید را ببینید و پس از ایجاد نمونه کار و یا پورتفولیوی قوی برای خود یکی از این فرصت های شغلی را شکار نمایید.

آموزش نرم افزار سینما فوردی رسانه آموزشی مکتب تی وی

این دوره آموزش نرم افزار سینما فوردی به صورت گام به گام رسانه آموزشی مکتب تی وی به صورت تعاملی با استاد بوده و شما می توانید با شرکت در دوره آموزش کامل نرم افزار سینما فوردی در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. در این دوره آموزش سینمافوردی شما علاوه بر آموزش مقدماتی سینمافوردی تا آموزش پیشرفته این نرم افزار را فرا میگیرید و میتوانید بر تمام ابزارها و تکنیک هایی که به آن نیاز پیدا خواهید کرد مسلط شوید. این دوره جامع آموزش سینما فوردی بدون پیش نیاز بوده و گذراندن آن شما را از شرکت در هر دوره آموزش نرم افزار cinema 4d دیگر مبرا می کند. مخاطبان این دوره آموزش پروژه محور نرم افزار سینما فوردی نیز دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های گرافیک، عکاسی و نقاشی هستند. این دوره آموزش نرم افزار سینما فوردی به صورت گام به گام برای افرادی که به دنبال بازار کار در زمینه های تبلیغات، موشن گرافیک، مدلسازی سه بعدی، طراحی گرافیک و… نیز مفید است. همچنین افراد علاقه مند به حوزه های موزیک ویدیو، تیتراژ، ویویو آرت می توانند در این دوره جامع آموزش سینما فوردی شرکت کنند. هدف این دوره آموزشی cinema 4d یادگیری کامل نرم افزار سینمافوردی و تسلط بر ابزارها و تکنیک های آن و همچنین آمادگی برای ورود به بازار کار سینما فوردی است.

شما می توانید جهت فراگیری صفر تا صد آموزش نرم افزار سینما فوردی در دوره آموزشی cinema 4d شرکت کرده یا نسبت به دانلود آموزش صفر تا صد سینما فوردی و خرید پکیج آموزش فارسی نرم افزار cinema 4d از طریق همین صفحه اقدام نمایید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزشی سینما فوردی

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1. معرفی نرم افزار C4D

در این قسمت از آموزش نرم افزار cinema 4d به معرفی کلی نرم افزار به  همراه توضیحات برخی قابلیت های جدید می پردازیم.

2.تنظیمات محیط کابری (interface )

در این قسمت از آموزش نرم افزار سینما فوردی به صورت گام به گام شخصی سازی پیکربندی برنامه آموزش داده میشود.

3.ابزارها Tools

در این قسمت از آموزش پروژه محور نرم افزار سینما فوردی کلیاتی از ابزارهای نرم افزار و نوع استفاده از آن را آموزش می دهیم.

4.اشکال سه بعدی 3D Shapes

در این قسمت از آموزش نرم افزار سینمافوردی به بررسی نحوه ایجاد شکل های سه بعدی و تنظیمات آن پرداخته شده است. در پایان این جلسه می توانید انوتع و اقسام شکل های سه بعدی را ایجاد کرده و ابعاد آن را به دلخواه تغییر دهید.

5.اشکال دو بعدی و متن Text & Spilines

در این قسمت از دوره آموزش نرم افزار cinema 4d در مورد اسپیلاین ها و نحوه استفاده و کاربردهای آن توضیح داده می شود و شما می توانید با ابزار هایی نظیر Pen طراحی مد نظر خود را انجام دهید.

6.مولدها Generators

در این قسمت از آموزش نرم افزار سینما فوردی به صورت گام به گام به نحوه فراخوانی مولد ها و شیوه استفاده از آنها  و  طرز ایجاد حجم برای آبجکت های دو بعدی پرداخته می شود  و توضیحاتی در مورد Extrude Sweep Loft داده می شود.

7.موگراف Mograph

در این قسمت از آموزش نرم افزار cinema 4d درباره ماهیت اصلی موگراف و قابلیت ها و نحوه استفاده از آنها آموزش داده میشود  و به طور کامل با هسته مرکزی آن یعنی Cloner ها آشنا میشویم.

8.دی فورمرها Deforemers

در این قسمت از دوره آموزش کامل نرم افزار سینما فوردی با تغییر شکل دهنده ها کار می کنیم و توضیخاتی دد مورد نحوه صحیح استفاده از آن داده میشود.

9.نور و دوربین Lights & Camera

در این قسمت از آموزش فارسی نرم افزار cinema 4d در مورد انواع دوربین و نور آموزش داده می شود و تاثیر آن در خروجی نهایی معین می گردد.

10.انیمیشن 1

در این قسمت از آموزش پروژه محور نرم افزار سینما فوردی در مورد ماهیت انیمت و keyframe  و نحوه کار در C4D توضیح داده میشود و پس از آن می توانیم قابلیت های مختلف را تبدیل به انیمیشن کنیم.

11.انیمیشن 2

در این قسمت از دوره جامع آموزش سینما فوردی درباره برخی تکنیک های موشن گرافیکی نظیر تعیین مسیر برای دوربین و … توضیحاتی داده میشود.

12.متریال Material

در این قسمت از آموزش نرم افزار سینما فوردی به صورت گام به گام درباره دادن بافت های مختلف و رنگ ها و سایه ها به آبجکت ها توضیح داده میشود  و می توان خروجی واقعی تری از صحنه ساخت.

13.ولیوم بیلد و ولیوم مشر Volume Builder & Mesher

در این قسمت از آموزش صفر تا صد نرم افزار سینما فوردی از اموزش در مورد روش نوین مدلینگ و ماهیت ولیوم بیلدر ها توضیح داده می شود.

14.افکتور ها و فیلد ها Effectors & Fields بخش اول

در این دو قسمت از آموزش پروژه محور نرم افزار سینما فوردی در مورد تکنیک و نحوه استفاده از فیلد ها  و افکتور ها توضیحاتی داده می شود.انواع فیلد ها و تاثیرات آن را یاد می گیریم و کاربرد افکت های مختلف را می بینیم.

15.افکتور ها و فیلد ها Effectors & Fields بخش دوم

در این دو قسمت از دوره آموزشی cinema 4d در مورد تکنیک و نحوه استفاده از فیلد ها  و افکتور ها توضیحاتی داده می شود.

16.نکات تکمیلی

در این  قسمت از دوره آموزش کامل نرم افزار سینما فوردی برخی نکات ریز باقی مانده مرور می شود.

17.رندر Render

در این  قسمت از آموزش فارسی نرم افزار cinema 4d در مورد تنظیمات خروجی و گرفتن خروجی از  پروژه توضیح داده می شود.

سرفصل ها

۱ فصل ۱۷ جلسه 6:23:01 ساعت

دوره جامع آموزش نرم افزار سینما فوردی از صفر تا صد

۱۷ قسمت 6:23:01

1. معرفی نرم افزار C4D

رایگان (پخش زنده)
00:06:52

2. تنظیمات محیط کابری (interface)

00:18:19

3. ابزارها Tools

00:35:30

4. اشکال سه بعدی 3D Shapes

00:28:14

5. اشکال دو بعدی و متن Text & Spilines

00:21:18

6. مولدها Generators

00:26:44

7. موگراف Mograph

00:21:30

8. دی فورمرها Deforemers

00:21:30

9. نور و دوربین Lights & Camera

00:23:06

10. انیمیشن 1

00:26:27

11. انیمیشن 2

00:20:23

12. متریال

00:27:57

13. ولیوم بیلد و ولیوم مشر Volume Builder & Mesher

00:10:51

14. افکتور ها و فیلد ها 1 Effectors & Fields

00:23:06

15. افکتور ها و فیلد ها 2 Effectors & Fields

00:16:53

16. نکات تکمیلی

00:24:05

17. رندر Render

00:30:07

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. چطور میتونم در دوره آموزش نرم افزار سینما فوردی ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش نرم افزار سینما فوردی دسترسی پیدا کنید.

۲. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش نرم افزار سینما فوردی به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

۳. چطور از کیفیت و فن بیان مدرس دوره آموزش نرم افزار سینما فوردی اطمینان پیدا کنم؟

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزشی سینما فوردی متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزش سینما فوردی ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی سینما فوردی و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

۴. آیا در حین دوره آموزش نرم افزار سینما فوردی از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی این آموزش نرم افزار سینما فوردی شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

محمدمهدی ارجمندی

مدرس دوره: محمدمهدی ارجمندی

محمد مهدی ارجمندی از جمله متخصصین نرم افزار سینمافوردی بوده که با بیانی جامع این دوره جامع آموزش سینمافوردی و همینطور دوره های مهارت محور موشن گرافیک و همینطور سینمافوردی را در این نرم افزار آموزش داده است.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فاطمه صادقی
فاطمه صادقی
1 سال قبل

سلام شیوه ی تدریس استاد این دوره برای آموزش سینمافوردی به چه صورته؟ مباحث به صورت عملی و تمرین بیان شده یا صرفا یکسری توضیحات اصول کار و مفاهیم هست؟
ممنون

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  فاطمه صادقی
1 سال قبل

درود بر شما در دوره آموزش سینمافوردی مانند سایر دوره های رسانه آموزشی مکتب تی وی تمام دوره ها به این صورت آماده شده اند که شما صرفا ناظر آموزش نباشید و بتوانید با استفاده از فایل های تمرینی که استاد در اختیار شما قرار میدهد همراه با وی به تمرین بپردازید

ehsan_mn
ehsan_mn
1 سال قبل

ببخشید پیشنیاز دوره آموزش سینمافوردی چیه؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  ehsan_mn
1 سال قبل

درود کاربر عزیز این دوره آموزش سینمافوردی هیچ پیش نیازی رو نداره و شما به راحتی میتونین بدون هیچ آموزش قبلی مسیرتون رو از این اموزش شروع کنید

niloofar
niloofar
1 سال قبل

سلام پشتیبانی برای این دوره دائمیه؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  niloofar
1 سال قبل

درود برای دوره آموزش سینمافوردی شما برای همیشه میتونین از محصول استفاده کنین و در صورتی که نیاز به پشتیبانی فنی داشته باشید میتونین با پشتیبانی در تلگرام در تماس باشید تا شما رو در گروه هایی عضو کنند که برای همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما باشند.

ابراهیم آبادی
ابراهیم آبادی
1 سال قبل

سلام
من تقریبا افتر افکت رو بلدم به نظر شما استفاده از آموزش سینمافوردی توی ساخت تیزرها میتونه بیشتر کمکم کنه؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  ابراهیم آبادی
1 سال قبل

بله قطعا و برای موشن گرافیک سه بعدی هم میتونین از همین دوره آموزش سینمافوردی شروع کنین

سارا نوروزی
سارا نوروزی
1 سال قبل

سلام در این آموزش از کدام ورژن سینمافوردی استفاده شده؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  سارا نوروزی
1 سال قبل

درود از آخرین ورژن نرم افزار سینمافوردی در دوره جامع آموزش سینمافوردی استفاده شده است.

فاضلی
فاضلی
1 سال قبل

میخواستم بدونم این دوره شامل آموزش مبتدی، متوسط، پیشرفته سینمافوردی میشه یا هر کدوم رو جدا باید تهیه کرد?

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  فاضلی
1 سال قبل

درود بر شما خیر همین دوره آموزش سینمافوردی به صورت جامع میباشد. پس از آن برای جلوه های ویژه و یا موشن گرافیک میتونین به دوره های مورد نظرش مراجعه کنید.

محمددوست
محمددوست
1 سال قبل

سلام برای طرح سوالات با استاد دوره از چه طریقی میتونیم اقدام کنیم؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  محمددوست
1 سال قبل

درود بر شما کاربر عزیز بعد از تهیه دوره آموزش سینما فوردی و همینطور سایر دوره های مکتب تی وی میتونین با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی عضویت یابید که هم خروجی کارهای شما رو مورد نقد و بررسی قرار داده و هم به رفع اشکالات شما بپردازند.

m.kafi
m.kafi
1 سال قبل

سلام وقت بخیر. بعد از خرید دوره آموزش سینمافوردی لینک دانلود آموزش تا چه زمانی قابل استفاده هست؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  m.kafi
1 سال قبل

درود بر شما سعی کنید در لحظه خرید از لینک های دانلود استفاده بفرمایید ولی لینک دانلود برای همیشه قابل استفاده خواهد بود و مشکلی بابت این موضوع وجود ندارد.

karbasi
karbasi
1 سال قبل

سلام مدرک هم برای این دوره آموزشی میدید؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  karbasi
1 سال قبل

درود بر شما خیر برای دوره آموزش سینما فوردی و سایر دوره های مکتب تی وی مدرک ارائه نمیشوند.

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه