آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی در فتوشاپ

آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی در فتوشاپ

تایپوگرافی را به صورت کلی می توان هنر نمایش حروف الفبا نامید که شامل فاصله بین حروف و چینش آن ها، طرح یا فونت آن ها و همینطور ارتفاع حروف خواهد بود. در دوره ی آموزش تایپوگرافی شما می توانید به صورت گام به گام همراه با مدرس با تجربه ی دوره به فراگیری تایپوگرافی و تمام تکنیک ها و جزئیات آن بپردازید. این دوره ی آموزش فتوشاپ همراه با آموزش نقاشی دیجیتال در بهترین شرایط استودیویی ضبط شده است و از نظر کیفیت حرف اول را میزند. پس از یادگیری این دوره مانند یک متخصص کار با فتوشاپ و تایپوگرافی را یاد میگیرید و می توانید وارد بازار کار شوید.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

آنچه در صفحه دوره آموزش تایپوگرافی خواهید دید

معرفی تایپوگرافی و کالیگرافی

معرفی تایپوگرافی در صفحه دوره آموزش تایپوگرافی

تایپوگرافی را به صورت کلی می توان هنر نمایش حروف الفبا نامید که شامل فاصله بین حروف و چینش آن ها، طرح یا فونت آن ها و همینطور ارتفاع حروف خواهد بود. تمامی این موارد در دوره جامع تایپوگرافی بیان شده تا علاقه مندان به آموزش تایپوگرافی فارسی در فتوشاپ بتوانند به آموزش کامل تایپوگرافی در فتوشاپ بپردازند. برای دانلود آموزش تایپوگرافی در فتوشاپ و مشاهده آموزش کامل تایپوگرافی در فتوشاپ می توانید به ابتدای صفحه مراجعه کنید.

کالیگرافی هم یک هنر نوشتاری بوده که به بیان ساده همان پیاده سازی حالات خوشنویسی و خوشنویسی دیجیتال در نوشتار و حروف الفبا است که کالیگرافیست ها مانند خوشنویسان که با جوهر و دوات به رسم الخط می پردازند همان را در سیستم کامپیوتری پیاده سازی می نمایند. خوشنویسی دیجیتال نام دیگر کالیکرافی است. برای دانلود آموزش تایپوگرافی در فتوشاپ و دانلود آموزش کامل تایپوگرافی از همین صفحه اقدام نمایید.

تفاوت بین تایپوگرافی و کالیگرافی در نوع تعریف آنهاست که تایپوگرافی حالتی جامع از نوشتار را بیان میکند اما کالیگرافی نوع خاصی از تایپوگرافی که حالت آن بیان شد می باشد. ما به آموزش تایپوگرافی فارسی در فتوشاپ پرداختیم. در این آموزش تایپوگرافی فارسی در فتوشاپ، اموزش گام به گام تایپوگرافی پرداختیم. اموزش گام به گام تایپوگرافی برای همه افراد مناسب است و به آموزش کامل تایپوگرافی در فتوشاپ، آموزش تایپو گرافی فارسی مقدماتی و آموزش تایپو گرافی فارسی پیشرفته نیز می پردازد. شما می توانید برای دانلود آموزش تایپوگرافی در فتوشاپ و دیدن آموزش کامل تایپوگرافی در فتوشاپ از همین صفحه اقدام کنید.

بازار کار پیش روی شما پس از آموزش تایپوگرافی

بازار کار تایپوگرافی در صفحه دوره آموزش تایپوگرافی

در هر نوعی از طراحی که هدفی برای انتقال مفاهیم و کلمات در آن باشد شما با متن ها سروکار خواهید داشت. بنابراین یادگیری و آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی در فتوشاپ به صورت ایده آل به شما کمک میکند تا در طراحی های خود هرچه بهتر این مهارت را به کار ببرید. از همین رو ما آموزش تایپوگرافی فارسی در فتوشاپ را تهیه کردیم تا به اموزش گام به گام تایپوگرافی، آموزش کامل تایپوگرافی در فتوشاپ و آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی در فتوشاپ  بپردازیم. ما تلاش کردیم تا دوره آموزش تایپوگرافی فارسی در فتوشاپ بصورت آموزش کامل تایپوگرافی در فتوشاپ و جامع باشد. شما می توانید با دانلود آموزش تایپوگرافی در فتوشاپ و مشاهده فیلم آموزش تایپوگرافی حرفه ای فتوشاپ  به راحتی آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی در فتوشاپ را یاد بگیرید. برای دانلود آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی در فتوشاپ می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

در نتیجه این مورد منجر به افزایش سطح درآمدی و حقوق شما خواهد بود. در خارج از کشور هم این زمینه کاری رونق فراوانی دارد که با نگاهی به coursera این را در می یابید. بنابراین کاربرد تایپوگرافی بیشتر در افزایش سطح کاری شما خواهد بود. همچنین به صورت عینی میتوانید پروژه هایی که پس از پایان این دوره آموزش تایپوگرافی در انتظار شما هستند را ببینید. برای مشاهده حدود قیمت پروژه های تایپوگرافی به سایت ( انجام میدم ) مراجعه نموده و در قسمت سرچ آن با سرچ عنوان ( تایپوگرافی ) حدود قیمتی پروژه های آن را که شما به راحتی قادرید تا آن را انجام دهید مشاهده فرمایید. همینطور با سرچ عنوان ( پروژه های تایپوگرافی پونیشا ) در نتیجه اول در سایت پونیشا میتوانید پروژه هایی که منطبق با مهارت شما است را مشاهده نمایید. آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی در فتوشاپ به اموزش گام به گام تایپوگرافی و آموزش تایپو گرافی فارسی در فتوشاپ می پردازد. سعی کردیم تا آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی در فتوشاپ را از مبتدی تا پیشرفته تدریس کنیم تا برای همه مناسب باشد. شما برای دانلود آموزش تایپوگرافی در فتوشاپ و مشاهده اموزش گام به گام تایپوگرافی می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

آیا پرداخت هزینه این دوره آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی در فتوشاپ توجیه پذیر است؟

  1. شما با پرداخت هزینه کمتر از یکی از خرید های روزمره خود مانند ۳ عدد پیتزا به این دوره آموزش تایپوگرافی حرفه ای فتوشاپ دسترسی پیدا خواهید کرد که قطعا نسبت به دوره های آموزش تایپوگرافی حرفه ای فتوشاپ حضوری ارزشمند است که همانطور که توضیح دادیم تمام مزایای آن را نیز خواهید داشت. شما با فراگیری اموزش تایپوگرافی حرفه ای در فتوشاپ و دانلود آموزش تایپوگرافی در فتوشاپ می توانید یک آموزش تایپوگرافی حرفه ای فتوشاپ خصوصی را برای همیشه داشته باشید.
  2.  همانطور که حدود قیمت پروژه هایی که با این مهارت را مشاهده کردید پس از پایان این دوره آموزش تایپوگرافی حرفه ای فتوشاپ به راحتی با یک پروژه هزینه این دوره اموزش تایپوگرافی حرفه ای در فتوشاپ به شما بازخواهد گشت و تا آخر عمر شما این مهارت را با خود به همراه خواهید داشت. آموزش تایپوگرافی حرفه ای فتوشاپ ما شامل آموزش کالیگرافی مبتدی و پیشرفته نیز است که شما می توانید با دانلود آموزش تایپوگرافی در فتوشاپ به راحتی آنرا در اختیار داشته باشید. برای دانلود آموزش تایپوگرافی حرفه ای فتوشاپ می توانید از ابتدای صفحه اقدام کنید.

آموزش تایپوگرافی حرفه ای فتوشاپ برای همه علاقه مندان به آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی در فتوشاپ مناسب است. شما می توانید با داشتن اموزش تایپوگرافی حرفه ای در فتوشاپ و فراگیری آن براحتی در خانه کسب درآمد کنید. برای دانلود آموزش تایپوگرافی فتوشاپ فرا گیری آموزش تایپوگرافی انگلیسی در فتوشاپ می توانید به

آموزش تایپوگرافی رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره جامع آموزش تایپوگرافی به تمام تکنیک ها و ابزارهای لازم برای تایپوگرافی در نرم افزار فتوشاپ و اموزش تایپوگرافی حرفه ای در فتوشاپ اشاره خواهد شد. بهتر است از قبل اموزش تایپوگرافی حرفه ای در فتوشاپ به محیط نرم افزار فتوشاپ و همینطور ابزارهای لازم اشراف داشته باشید اما در این دوره اموزش تایپوگرافی حرفه ای در فتوشاپ تمام تکنیک ها به صورت کامل و صفر تا صد به شما آموزش داده خواهد شد. این دوره اموزش تایپوگرافی حرفه ای در فتوشاپ به صورت تعاملی آموزش داده شده است تا در راحت ترین حالت ممکن همراه با استاد تمرینات لازم را انجام دهید.

آموزش تایپوگرافی

معرفی قسمت های دوره جامع تایپوگرافی

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

معرفی دوره ی آموزش کامل تایپوگرافی و کالیگرافی

این قسمت از دوره ی آموزش کامل تایپوگرافی، برای افرادی تدوین و ساخته شده که تخصص خاصی در زمینه ی طراحی گرافیک با نرم افزارهای گرافیکی ندارند،

اما با این حال مایل هستند که کار توسط خودشان انجام شده و به سرعت در عرض چند دقیقه آماده ی ارائه باشد.

1.تفاوت های تایپوگرافی و کالیگرافی

در قسمت اول از دوره آموزش صفر تا صد تایپوگرافی و کالیگرافی حروف

پس از معرفی دوره، به بررسی تفاوت های تایپوگرافی و کالیگرافی خواهیم پرداخت،

و در پایان نمونه کارهایی که در طی این دوره با هم طراحی خواهیم کرد را بررسی میکنیم.

2. تایپ و چیدمان حروف کالیگرافی (پروژه اول)

در این قسمت از دوره تایپوگرافی و کالیگرافی طراحی اولین پروژه ی کالیگرافی را با تایپ و چیدن حروف شروع خواهیم کرد.

همچنین در این قسمت با انواع ابزارهای ایجاد انتخاب (Selection) از جمله ابزارهای Polygonal Lasso Tool و Rectangular Marquee Tool آشنا خواهیم شد.

3.سایه زنی و کالیگرافی حروف پروژه اول

آموزش نحوه ی سایه زنی و کالیگرافی روی حروف، موضوع اصلی قسمت سوم این  دوره آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی میباشد،

که توسط ابزار قلم (Pen) که از مهم ترین ابزارهای مورد استفاده در کالیگرافی است، و همچنین ابزار پاک کن (Eraser) انجام میپذیرد.

همچنین در این قسمت آموزش کامل تایپوگرافی راهکاری برای یادگیری بهتر استفاده از ابزار قلم (Pen) برای افراد مبتدی، ارائه میشود.

4.سایه زنی برخی از حروف پروژه ی اول به شکل های دیگر

در این قسمت از آموزش صفر تا صد تایپوگرافی، راه های دیگر سایه زنی برخی از حروف استفاده شده در قسمت های قبلی از دوره جامع تایپوگرافی را مورد بررسی قرار میدهیم

که از جمله ی این حروف، حرف های “و”، “ش” و “ت” هستند.

5.اعمال رنگ و قراردادن پس زمینه برای پروژه ی اول

در این قسمت از آموزش کامل تایپوگرافی نیز به اعمال برخی تغییرات بر روی پروژه ی اول کالیگرافی خود می پردازیم

که مهمترین آنها، تغییر رنگ متن، اضافه کردن ادامه متن به تصویر، قرار دادن تصویر به عنوان پس زمینه،

و ایجاد تغییرات بر روی پس زمینه با استفاده از لایه های تنظیم (Adjustment Layers) میباشد.

6.تایپ و چیدمان حروف کالیگرافی (پروژه دوم)

در این قسمت از آموزش جامع تایپوگرافی طراحی پروژه ی دوم را با تایپ و چیدمان حروف مربوط به متن آن آغاز میکنیم

که شباهت ها و البته تفاوت هایی نیز با نحوه ی چیدمان پروژه ی قبلی دارد.

از جمله این تفاوت ها کشیده نویسی برخی حروف با استفاده از شکل های دانلود شده میباشد.

7.  سایه زنی و کالیگرافی حروف پروژه دوم

در قسمت هفتم از دوره تایپوگرافی و کالیگرافی، متن پروژه دوم کالیگرافی را طبق روال پروژه قبل سایه زنی خواهیم کرد،

که البته در بخش هایی از سایه زنی ها، نیاز به اعمال ماسک برای لایه های مربوط به سایه ها خواهد بود.

بنابراین در این قسمت علاوه بر کار با ابزارهای قلم (Pen) و پاک کن (Eraser)، کار با ماسک های لایه را بیشتر می آموزیم.

8.ایجاد پوستر با استفاده از کالیگرافی پروژه دوم

در این قسمت از دوره آموزشی تایپوگرافی و کالیگرافی، پس از اعمال طرح (Texture) و رنگ بر روی متن کالیگرافی شده پروژه دوم،

با استفاده از قسمت های مختلف متن، به طراحی یک پس زمینه برای پوستر خواهیم پرداخت

که این کار با کپی کردن پی در پی بخش های مختلف متن، با استفاده از کلید Alt انجام میشود.

در ادامه ی طراحی پوستر نیز، اعمال تغییرات با استفاده از لایه های تنظیم (Adjustment Layers)، و اضافه کردن متن دوم را خواهیم داشت.

9.سایه زنی برخی از حروف پروژه ی دوم به شکل های دیگر

در این قسمت از آموزش کامل تایپوگرافی مانند قسمت چهارم از دوره تایپوگرافی، سایه زنی حروف به کار رفته در پروژه ی دوم به شکل های دیگر را خواهیم داشت

که از جمله ی آنها می توان به شکل های مختلف حروف به کار رفته در کلمه ی “گاهی” اشاره کرد.

10.آموزش پروژه محور مبحث نوردهی دوگانه در تایپوگرافی

موضوع این قسمت از دوره آموزشی تایپوگرافی و کالیگرافی، مبحث نوردهی دوگانه (Double Exposure) در زمینه ی تایپوگرافی میباشد،

که در چهار نمونه خدمتتان آموزش داده میشود.

بنابراین دراین قسمت، به طور کل با افکت نوردهی دوگانه، در زمینه ی تایپوگرافی و زمینه های دیگر، و نحوه ی ایجاد و عملکرد آن، مختصرا آشنا میشویم.

11.آموزش ترکیب متن با تصویر پرتره (نمونه اول)

در این قسمت از آموزش صفر تا صد تایپوگرافی ، ترکیب یک متن با تصویر پرتره را، به طوری که متن نسبت به پستی و بلندی های تصویر و همچنین روشنایی ها و تاریکی های آن واکنش نشان داده

و حالت اعوجاج بگیرد، خدمتتان آموزش خواهیم داد.

و در ادامه با استفاده از اعمال تغییراتی، از جمله اعمال افکت، به برجستگی متن های استفاده شده، خواهیم افزود.

12.بررسی سایه زنی اتصالات برخی از حروف (بخش اول)

در قسمت دوازدهم از دوره تایپوگرافی و کالیگرافی، سایه زنی اتصالات برخی از حروف تایپ شده با استفاده از فونت نستعلیق را بررسی خواهیم کرد

که مهمترین آنها اتصال حرف “هـ” (ه دو چشم) با حرف “د” میباشد.

در این قسمت، اضافه کردن یک بخش به حروف را به عنوان اصلاح، با استفاده از ابزار قلم (Pen) خواهیم آموخت.

13.تایپ و چیدمان حروف کالیگرافی (پروژه سوم)

شروع تایپ و چیدمان پروژه ی سوم کالیگرافی در این دوره جامع تایپوگرافی و کالیگرافی، موضوع این قسمت از آموزش تایپوگرافی می باشد.

پروژه ی سوم کالیگرافی، پیچیدگی های بیشتری نسبت به دو پروژه ی قبلی دارد، که عبور حروف از زیر و روی یکدیگر در متن این پروژه باعث این پیچیدگی میباشد.

14.سایه زنی و کالیگرافی حروف پروژه سوم

مانند پروژه ی های قبلی کالیگرافی، پس از تایپ و چیدمان حروف پروژه ی سوم،

در قسمت چهاردهم از دوره آموزش صفر تا صد تایپوگرافی و کالیگرافی سایه زنی حروف را برای متن خواهیم داشت.

15.ایجاد پوستر با استفاده از کالیگرافی پروژه سوم

در قسمت پانزدهم، با استفاده یک تصویر به عنوان تصویر پس زمینه، و با استفاده از متن کالیگرافی شده ی پروژه ی سوم،

یک پوستر طراحی می کنیم، که در این پوستر، طرح و رنگ متن، بخشی از تصویر پس زمینه خواهد بود،

که با استفاده از حالت های نمایش (Blending Modes) و لایه های تنظیم (Adjustment Layers) این متن از تصویر پس زمینه متمایز و برجسته تر خواهد شد.

16.آموزش ترکیب متن با تصویر پرتره (نمونه ی دوم)

خروجی نهایی این بخش از آموزش از دوره تایپوگرافی و کالیگرافی ، شباهت هایی با خروجی نمونه ی اول ترکیب متن با تصویر پرتره (قسمت یازدهم) دارد.

اما تفاوت اساسی روال کار در این قسمت، استفاده از اکشن های تایپوگرافی به جای استفاده از افکت جایگذاری (Displace) میباشد.

17.بررسی سایه زنی اتصالات برخی از حروف (بخش دوم)

در قسمت هفدهم از دوره آموزشی تایپوگرافی و کالیگرافی، سایه زنی بخش دیگری از اتصالات حروف را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد

که غالب این اتصالات را، شکل های مختلف اتصال حرف “ح” به حروف دیگر تشکیل میدهد.

در ادامه نیز سایه زنی اتصالات حرف “ب” به حروف “ق” و “م” را خواهیم داشت.

18.کالیگرافی دو طرفه ی حروف با استفاده از یک رنگ ثانویه

روش حرفه ای تر، و البته زیباتر کالیگرافی حروف، روش کالیگرافی دو طرفه میباشد،

که استفاده از یک رنگ دوم در این نوع سایه زنی میتواند زیبایی متن کالیگرافی شده را دوچندان کند.

در قسمت هجدهم از دوره جامع آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی این نوع کالیگرافی را با سایه زنی چند حرف به عنوان مقدمه شروع خواهیم کرد.

19.کالیگرافی پروژه ی چهارم

در قسمت نوزدهم از دوره اموزش گام به گام تایپوگرافی و کالیگرافی، کالیگرافی پروژه ی چهارم را انجام میدهیم

که این کار با چیدمان ساده ی حروف شده و با سایه زنی دو طرفه با استفاده از یک رنگ دوم، ادامه می یابد.

20.ترکیب متن با تصویر

در قسمت بیستم از دوره آموزش ساخت تایپوگرافی و کالیگرافی، آموزش نحوه ی ترکیب تصویر با متن را با استفاده از ویژگی حالت نمایش لایه (Blending Mode Layer Style) خواهیم داشت

که متن استفاده شده در آن، متن کالیگرافی شده ی پروژه ی چهارم میباشد،

و هدف از این آموزش، آموزش نحوه ی ترکیب یک لایه در فتوشاپ، با روشنایی های تاریکی های تصویر میباشد.

آموزش این نوع ترکیب متن با تصویر را در دو نوع خدمتتان آموزش می دهیم

که نوع اول ترکیب متن با روشنایی های تصویر و نوع دوم ترکیب متن با تاریکی های تصویر میباشد.

21.سه بعدی کردن متن در فتوشاپ

سه بعدی کردن متن در فتوشاپ روش های مختلفی دارد.

در این قسمت از آموزش از دوره تایپوگرافی و کالیگرافی، ما دو مورد از بهترین روش های سه بعدی کردن متن را خدمتتان آموزش میدهیم.

که روش اول به وسیله ی تغییر شکل لایه (Transform) و کپی کردن پی در پی آن با استفاده از کلید Alt و کلیدهای پیمایش (Arrow Keys) روی صفحه کلید انجام میشود،

و روش دوم و البته حرفه ای ترین روش سه بعدی کردن متن در فتوشاپ، توسط محیط سه بعدی فتوشاپ (۳D Mode) صورت میپذیرد.

22.روش دیگر سایه زنی دو طرفه ی حروف با استفاده از رنگ ثانویه

در این قسمت از دوره تایپوگرافی روش دیگری از سایه زنی حروف با استفاده از یک رنگ دوم را مختصرا خدمتتان آموزش خواهیم داد

که البته تفاوت هایی جزئی با حالت اصلی سایه زنی دو طرفه دارد.

23.آموزش ترکیب متن با تصویر پرتره (نمونه ی سوم)

در قسمت بیست و سوم از دوره آموزش کامل تایپوگرافی و کالیگرافی، و البته قسمت پایانی دوره تایپوگرافی،

آموزش نمونه ی سوم ترکیب متن با تصویر پرتره را خدمتتان آموزش میدهیم

که تفاوت این نمونه با دو نمونه ی قبلی در این است که این بار، جزئیات اصلی تصویر پرتره تنها با استفاده از متن نمایش داده میشود

و خروجی نهایی کار در آن فقط شامل متن ها و یک پس زمینه ی ساده میشود.

این ترفند نیز توسط ایجاد حالت انتخاب (Selection) با استفاده از رنج رنگی (Color Range) انجام میشود.

24.بررسی چند نمونه آثار متنی گرافیست های ایرانی

در قسمت آخر از دوره آموزش صفر تا صد تایپوگرافی و کالیگرافی، به بررسی چند نمونه از آثار گرافیست های معروف کشورمان در زمینه ی تایپوگرافی و کالیگرافی پرداخته

و نحوه ی ایجاد حالت های استفاده شده در این آثار را بررسی و ایده پردازی میکنیم.

سرفصل ها

1 فصل 24 جلسه 9:۰6:۴۷ ساعت

دوره جامع تایپوگرافی

۲۴ قسمت 9:۰6:۴۷

1.تفاوت های تایپوگرافی و کالیگرافی

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۱۶:۰۵

2. تایپ و چیدمان حروف کالیگرافی (پروژه اول)

۰۰:۱۷:۲۲

3.سایه زنی و کالیگرافی حروف پروژه اول

۰۰:۳۵:۲۸

4.سایه زنی برخی از حروف پروژه ی اول به شکل های دیگر

۰۰:۱۵:۵۶

5.اعمال رنگ و قراردادن پس زمینه برای پروژه ی اول5

۰۰:۱۹:۲۵

6.تایپ و چیدمان حروف کالیگرافی (پروژه دوم)

۰۰:۲۷:۲۸

7. سایه زنی و کالیگرافی حروف پروژه دوم

۰۰:۳۰:۵۱

8.ایجاد پوستر با استفاده از کالیگرافی پروژه دوم

۰۰:۲۶:۳۵

9.سایه زنی برخی از حروف پروژه ی دوم به شکل های دیگر

۰۰:۱۶:۵۳

10.آموزش پروژه محور مبحث نوردهی دوگانه در تایپوگرافی

۰۰:۲۴:۵۸

11.آموزش ترکیب متن با تصویر پرتره (نمونه اول)

۰۰:۲۱:۴۶

12.بررسی سایه زنی اتصالات برخی از حروف (بخش اول)

۰۰:۲۱:۰۶

13.تایپ و چیدمان حروف کالیگرافی (پروژه سوم)

۰۰:۱۵:۲۷

14.سایه زنی و کالیگرافی حروف پروژه سوم

۰۰:۴۳:۲۴

15.ایجاد پوستر با استفاده از کالیگرافی پروژه سوم

۰۰:۱۸:۵۰

16.آموزش ترکیب متن با تصویر پرتره (نمونه ی دوم)

۰۰:۳۲:۳۱

17.بررسی سایه زنی اتصالات برخی از حروف (بخش دوم)

۰۰:۳۳:۳۶

18.کالیگرافی دو طرفه ی حروف با استفاده از یک رنگ ثانویه

۰۰:۲۱:۱۴

19.کالیگرافی پروژه ی چهارم

۰۰:۳۳:۳۲

20.ترکیب متن با تصویر

۰۰:۲۰:۱۷

21.سه بعدی کردن متن در فتوشاپ

۰۰:۰۴:۲۸

22.روش دیگر سایه زنی دو طرفه ی حروف با استفاده از رنگ ثانویه

۰۰:۲۰:۰۷

23.آموزش ترکیب متن با تصویر پرتره (نمونه ی سوم)

۰۰:۲۰:۲۲

24.بررسی چند نمونه آثار متنی گرافیست های ایرانی

۰۰:۰۸:۵۵

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

1. میخواهم مهارت تایپوگرافی و کالیگرافی را شروع کنم، از کجا شروع کنم؟

در صورتی که شما آشنایی کمی با نرم افزار فتوشاپ داشته باشید میتوانید از همین دوره آموزش تایپوگرافی و کالیگرافی حروف به اهداف خود برسید.اما اگر در نرم افزار فتوشاپ هم سابقه ای ندارید میتوانید از دوره جامع آموزش فتوشاپ که به نرم افزار فتوشاپ میپردازد کمک بگیرید. تا به صورت اصولی به این نرم افزار مسلط شده و بعد وارد دوره تخصصی تایپوگرافی و کالیگرافی حروف گردید.

2. آیا این دوره به صورت عملی است؟

بله این دوره آموزشی به صورت تعاملی ضبط شده است. یعنی تمام پروژه های فتوشاپ و فوتیج های مورد استفاده قرار گرفته ی مدرس در ویدیوهای دوره آموزشی عینا در اختیار شما قرار گرفته است. تا شما هم همراه با استاد پروژه ها را جلو ببرید و به این صورت در انتهای دوره میتوانید نمونه کارهایی در حوزه تایپوگرافی و کالیگرافی به پورتفولیوی خود اضافه نمایید.

3. نحوه ی پشتیبانی و رفع اشکال دوره ی جامع تایپوگرافی به چه صورت است؟

شما برای سوالات متداول در تهیه این دوره آموزشی و اطلاعات بیشتر درباره ی آن میتوانید از سه طریق تماس تلفنی و تلگرام و همینطور لایوچت سایت با ما در ارتباط باشید.

همینطور در صورتی که در زمینه تایپوگرافی و کالیگرافی مشکل فنی داشتید و یا نیاز به نظرسنجی درباره کارهای خود داشتید،

میتوانید از طریق تماس با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که به صورت همیشگی پاسخگوی شما در این زمینه خواهند بود.

4. چطور از کیفیت محتوای دوره جامع آموزش تایپوگرافی اطمینان پیدا کنم؟

شما میتوانید با مشاهده سرفصل ها و توضیحات مربوط به آنها تمام مواردی که در زمینه ی تایپوگرافی و کالیگرافی حروف به آن نیاز پیدا می کنید را بیابید و به این صورت این اطمینان را به شما میدهیم که هیچ موردی در این زمینه از قلم نیفتاده است که با یک مقایسه ساده با سایر دوره های آموزشی در این حوزه میتوانید به همین نتیجه برسید.

سجاد رسول نژاد

مدرس دوره: سجاد رسول نژاد

دوره آموزش تایپوگرافی هم مانند تمام دوره های آموزشی مهارت محور در مکتب تی وی از دوره نرم افزاری خود متمایز شده اند چرا که در اینجا تایپوگرافی به اندازه کافی تکنیک و ابزار برای پیاده سازی دارد. از این رو در این دوره آموزشی با استفاده از مهارت های آقای رسول نژاد که پروژه های خوبی در این زمینه به انجام رسانده اند و استانداردهای مکتب تی وی دوره آموزشی جامعی تدارک دیده شد.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمدعلی
محمدعلی
1 سال قبل

خدا قوت. برای این دوره ی آموزش تایپوگرافی ، خط نستعلیق و فونت های فارسی هم آموزش داده میشه؟

فروغ پهلوانی
فروغ پهلوانی
9 ماه قبل

سلام خیلی عالی بود، استاد مطالب روخیلی ساده و قابل فهم بیان کردند.
فقط جلسه 21 کامل نیست فقط 4 دقیقه هستش و مطالب سه بعدی کردن اصلن توش نیست. تا اونجایی هست که میگین از distortاستفاده کنید.
ممنون میشم پیگیری کنید

رضا
رضا
8 ماه قبل

خوب و کار آمد

meraj1682h1382
meraj1682h1382
8 ماه قبل

دوره کاملی هست

Yegane
Yegane
7 ماه قبل

چطوری می تونم بخرم ؟ لینک نداره که

r1274061369
r1274061369
5 ماه قبل

با عرض سلام و خداقوت به تیم مکتب تی وی
این دوره بسیار جامع و کاربردی هستش ، از مدرس این دوره بسیار تشکر میکنم بابت توضیحات کافی شون
ظاهرا قسمت های ۲۱ و۲۴ این دوره به صورت ناقص قرار داده شده و یا دارای ایراد هستش
لطفا بررسی کنید
سپاس🙏🌹

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه