دوره رایگان اصول اولیه انیمیشن

دوره رایگان اصول اولیه انیمیشن

همین الان با وارد کردن اطلاعات خود در فرم، دوره اصول اولیه انیمیشن را به صورت رایگان دریافت نمایید.

دانلود رایگان
توضیحات

دوره رایگان اصول اولیه انیمیشن 1

در دوره آموزش اصول اولیه انیمیشن شما سعی میکنید که کاراکتر های و عناصر موجود در انیمیشن شما به خوبی قابل درک باشند برای مثال اینکه حالات چهره رو به خوبی دربیاورید تا حالت دیالوگ به صورت طبیعی شبیه سازی شود.

هر انیماتوری قصد پیاده سازی یک کاراکتر خیالی رادر پروژه انیمیشن خود دارد و در این دوره آموزش رایگان مبانی انیمیشن یاد میگیریم فارغ از نرم افزاری که قصد انجام این مورد را دارد چطور در بهترین حالت این زندگی بخشیدن به آن کاراکتر خیالی اجرا شود چرا که در طی پروسه تولید یک انیمیشن همواره یک راه بهینه تر و کوتاه تر برای رسیدن به مقصود وجود دارد!

حال در اینجا تعریف کلی خود را از انیمیشن را برای علاقه مندان ارائه میکنیم:

اگر خاطرتان باشد در زمان کودکی در کنار کتاب و دفتر یک کاراکتر را به صورت فریم به فریم در حرکات متوالی خود قرار میدادیم و با ورق زدن سریع آن یک انیمیشن خلق میشد و این ساده ترین تغریفی است که از انیمیشن میتوان ارائه نمود.

بازار کار انیمیشن

به صورت کلی انیماتورهایی که آموزش های لازم در زمینه اصول اولیه انیمیشن و همینطور نرم افزار مورد نظر و تمرین و تکرار برای رساندن خود به سطح لازم را داشته باشند، در چند زمینه میتوانند از آثار انیمیشنی آن ها در بازار کار استفاده شود:

  1. انیمیشن های داستانی که دارای فیلمنامه هستند و در شرکت های کوچک تا بزرگ به سفارش ارگان های مختلف تهیه میشوند.
  2. انیمیشن های کوتاه با هدف ارائه پیام خاصی که توسط نهادهای دولتی و خصوصی سفارش داده میشوند.
  3. طراحی بازی های انیمیشنی که انیماتورها به نرم افزارها و تکنیک های مورد نیاز در این زمینه تسلط دارند.
  4. انیمیشن های تبلیغاتی برای معرفی یک برند که اغلب در شرکت های تبلیغاتی و یا به صورت فریلنسری (انفرادی) و به سفارش هر برندی میتوانند ساخته شوند.

آموزش رایگان اصول اولیه انیمیشن رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره رایگان اصول اولیه انیمیشن که برای تمام علاقه مندان این حوزه آماده شده است، تمام مفاهیم اولیه مورد نیاز آموزش داده شده است و شما را برای ورود به دنیای انیمیشن آماده میکند تا پس از آن به فراخور قابلیت های هریک از نرم افزارهای ساخت انیمیشن مانند موهو و سینمافوردی و تری دی مکس و… به یادگیری این نرم افزارها از پایه پرداخته و در مهارت مورد نظر نیز قدم بردارید.

هدف این دوره رایگان اصول اولیه انیمیشن آشنایی با اصول و مبانی و روش های اولیه در طراحی انیمیشن است. مخاطبان این دوره آموزش رایگان اصول اولیه انیمیشن نیز دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته انیمیشن هستند. همچنین این دوره آموزش رایگان مبانی انیمیشن برای افرادی که قصد ورود به حوزه موشن گرافیک و ساخت انیمیشن دارند، مناسب است.

علاقه مندان می توانند جهت فراگیری آموزش رایگان اصول اولیه انیمیشن در دوره رایگان اصول اولیه انیمیشن شرکت نموده یا نسبت به دانلود آموزش رایگان مبانی انیمیشن از طریق همین صفحه اقدام نمایند.

دوره رایگان اصول اولیه انیمیشن 4

معرفی قسمت های دوره آموزش اصول اولیه انیمیشن

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.معرفی

در این  قسمت از دوره رایگان اصول اولیه انیمیشن مدرس درمورد ماهیت انیمیشن صحبت می کند و پیرامون شیوه آموزش و مطالب ارائه شده در این دوره به مخاطب ذهنیت می دهد و همچنین اعلام می کند که این دوره برای چه کسانی مناسب است، چه پیش نیازهایی دارد و منابع آن چیست.

2.فاکتور جذابیت

در این  قسمت از آموزش رایگان اصول اولیه انیمیشن مدرس درمورد جذابیت و شیوه دست یابی به آن در انیمیشن بحث می کند، و ضمن توضیح دادن برخی از شیوه های طراحی فانتزی، ذهن مخاطب را آماده کشف شیوه شخصی و مختص به خود در طراحی می کند.

3.طراحی قدرتمند

در این  قسمت از آموزش اصول اولیه انیمیشن  در مورد طراحی شخصیت برای انیمیشن و مراحل آن است و مدرس در مورد مدل شیت و نحوه  استفاده از آن، چگونگی تعیین رنگ، قالب های رایج در طراحی شخصیت ها، مراحل قرار دادن شخصیت در یک پوز، و برخی اشتباهات متداول در طراحی توضیح می دهد.

4.انواع نماها

در این  قسمت از آموزش رایگان مبانی انیمیشن مدرس نحوه نمایش دادن شخصیت ها و فضا در انیمیشن را از طریق درس دادن اندازه نما ها، زاویه دوربین ها و حرکت دوربین ها، آموزش می دهد.

5.Straight Ahead & Pose to Pose

در این  قسمت از دوره رایگان اصول اولیه انیمیشن مدرس دو شیوه متداول در متحرک سازی را آموزش می دهد و سپس به معرفی مفهوم سیکل حرکتی می پردازد، و آموزش خود را با بررسی دقیق سیکل حرکتی افکت آتش، دویدن انسان، سیکل راه رفتن انسان، و نحوه انیمیت کردن حرکات پارچه در باد،  کامل می کند.

6.از Thumbnail تا Story Reel

در این  قسمت از آموزش اصول اولیه انیمیشن مدرس شیوه Thumbnail زدن، دکوپاژ فیلمنامه، طراحی استوری بورد، و نحوه ساخت استوری ریل را به همراه نکات تکمیلی و کاربردی آموزش می دهد

7.Timing, Spacing, Easing

در این  قسمت از آموزش رایگان اصول اولیه انیمیشن در مورد مفاهیم کلیدی در زمان بندی حرکت هاست که در نتیجه اجرای درست، فاکتورهای فیزیکی مانند جرم و شتاب سوژه در انیمیشن به درستی پیاده سازی می شود. مدرس برای این منظور هر سه مفهوم Timing, Spacing و Easing را به همراه مثال های متعدد آموزش می دهد و همچنین به نحوه بازیگری در انیمیشن به کمک این روش ها اشاره می کند.

8. طراحی یک نمونه پاکت A4 عمودی

در این  قسمت از آموزش رایگان مبانی انیمیشن، طراحی یک ست اداری جدید، با طرحی بسیار شیک و زیبا را آغاز میکنیم که شامل چندین بخش میباشد، که آموزش طراحی پاکت A4، بخش اول آن است.

نکته ی مهم این قسمت آموزش رایگان اصول اولیه انیمیشن، آموزش ایجاد طرح تم اولیه ی ست اداری ست که به سبکی مدرن با استفاده از ابزار Pen و افکت طیف رنگی (Gradient)، توسط ما طراحی و ایده پردازی شده است.

سرفصل ها

۱ فصل ۷ جلسه ۲:۱۴:۴۲ ساعت

دوره رایگان اصول اولیه انیمیشن

۷ قسمت ۲:۱۴:۴۲

۰. معرفی

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۰۶:۴۳

۱. فاکتور جذابیت

۰۰:۱۲:۱۴

۲. طراحی قدرتمند

۰۰:۲۶:۵۶

۳. انواع نماها

۰۰:۱۹:۳۷

۴. Straight Ahead & Pose to Pose

۰۰:۲۳:۲۲

۵. از Thumbnail تا Story Reel

۰۰:۲۲:۲۷

۶. Timing, Spacing, Easing

۰۰:۲۳:۲۰

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

1. چطور میتونم در دوره آموزش اصول اولیه انیمیشن ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های مکتب تی وی در قسمت سوالات متداول سایت میتوانید مانند تمام دوره های آموزشی در این دوره رایگان ثبت نام نمایید.

2. آیا در این دوره از نرم افزار خاصی استفاده میشود؟

این دوره صرفا به مفاهیم اولیه میپردازد و در آن از نرم افزار خاصی استفاده نمیشود.

3. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش اصول اولیه انیمیشن به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

4. مدرس دوره جامع آموزش اصول اولیه انیمیشن چرا فرد مناسبی برای این مورد است؟

مدرس دوره آموزشی اصول اولیه انیمیشن که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده و متخصص این کار می باشد و همینطور فارغ التحصیل انیمیشن هست.

5. چطور از کیفیت و فن بیان مدرس دوره آموزش اصول اولیه انیمیشن اطمینان پیدا کنم؟

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش اصول اولیه انیمیشن میتوانید موارد آموزش داده شده در این دوره آموزشی را مشاهده کنید و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی اصول اولیه انیمیشن و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

شهریار قربانیان

مدرس دوره: شهریار قربانیان

فارغ التحصیل رشته انیمیشن از دانشگاه و مدرس و متخصص تولید انیمیشن

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
amir hessan
amir hessan
1 سال قبل

با درود. در این دوره ی آموزش اصول اولیه انیمیشن ، با نرم افزار افتر افکت کار میشه؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  amir hessan
1 سال قبل

درود بر شما کاربر عزیز این دوره نرم افزار خاصی ندارد و اصول کلی آن آموزش داده میشود.

meraj1682h1382
meraj1682h1382
11 ماه قبل

خیلی خوب

یوسف جعفری
یوسف جعفری
7 ماه قبل

تشکر از سایت خوبتون همه چی عالیه

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  یوسف جعفری
7 ماه قبل

درود کاربر عزیز خوشحالیم که دوره آموزش اصول اولیه انیمیشن مورد توجهتون قرار گرفته

yasaman_sol
yasaman_sol
6 ماه قبل

درود بر شما
فرصت خوبی برای داشتن اطلاعاتی در باره ی اصول اولیه انیمیشن است
سپاس

دوره رایگان اصول اولیه انیمیشن

همین الان با وارد کردن اطلاعات خود در فرم، دوره اصول اولیه انیمیشن را به صورت رایگان دریافت نمایید.

مشاهده جزییات دریافت مشاوره
اصول اولیه ساخت انیمیشن

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه