آموزش کورل

تصویر شاخص

معرفی کورل

معرفی کورل یا کورل چیست در صفحه محصول آموزش کورل

 

 

نرم افزار کورل و یا اصطلاحا کورل دراو Corel Draw یک نرم افزار گرافیکی برداری بوده که در شهر اتاوای کانادا به دست بنگاه کورل برنامه نویسی شده است. این نرم افزار به علت سادگی رابط کاربری خود توانسته طرفداران زیادی را در بحث طراحی گرافیکی به صورت برداری جلب نماید. اگر با گرافیک برداری آشنا نیستید به این صورت باید آن را تعریف نمود که به طور کلی گرافیک برداری و گرافیک پیکسلی را داریم و در گرافیک پیکسلی یک گل را به صورت پیکسل های دارای رنگ های مختلف میبنیم و در طراحی گرافیکی برداری به صورت چند دایره و خط مشخص میشوند.

 

این به معنی تعریفی ریاضی وار، در  گرافیک برداری خواهد بود. این موجب میشود که در تغییر اندازه ها ما به سایز اصلی پیکسل ها میرسیم و تصویر حالت دانه دانه و جدا از هم پیدا میکند که به نوعی بی کیفیت نشان داده میشود ولی در گرافیک برداری به واسطه نوع کار آن، تغییر اندازه و یا زوم کردن در تصویر تاثیر خاصی روی کیفیت تصویر نخواهد داشت. از این رو در مواردی مانند لوگو که جزئیات تصویر اهمیت زیادی پیدا میکند و همینطور موارد دیگری که حالت غیر واقعی و یا نقاشی دارد از گرافیک برداری استفاده میشود. اینجاست که نرم افزار کورل مورد توجه این طراحان قرار میگیرد.

 

بازار کار کورل

 

بازار کار کورل در صفحه محصول آموزش کورل

 

یک متخصص کورل با توجه به استقبال کارفرمایان از این نرم افزار به راحتی میتواند در شرکت های مرتبط استخدام شده و یا پروژه های مربوط را در این نرم افزار به انجام برساند. این نرم افزار سرعت کار را به طرز قابل توجهی در کار افزایش میدهد که میتوان گفت دلیل اقبال فراوان به آن هم همین است. شما با استفاده از نرم افزار کورل میتوانید موارد زیر را به انجام برسانید:

 

 • طراحی لوگو: تمام مشاغل و کسب و کارها از یک فریلنسر بگیر تا مدیر یک شرکت بزرگ و همینطور از یک مغازه کوچک گرفته تا بزرگترین ارگان های خصوصی و دولتی نیازمند نشان یا لوگو میباشند و به واسطه برداری یا وکتوری بودن نرم افزار کورل همانطور که توضیح داده شد، بهتر است که از این نرم افزار برای طراحی لوگو بهره برده شود. با استفاده از کورل میتوان خروجی های متفاوتی را به مشتری ارائه کرد و به علت ساده بودن محیط کاری در حداقل زمان ممکن میتوان یک لوگوی حرفه ای را پیاده سازی نمود.
 •  
 • موارد مورد استفاده در صنعت چاپ و تبلیغات: در صورت پیاده سازی طراحی های مواردی مانند کارت ویزیت و پوستر و بروشور و مجلات و … در نرم افزار کورل به راحتی میتوان از خاصیت برداری بودن آن بهره جست و با فرمت های مناسب چاپ، کار را به مرحله چاپ رساند.
 •  
 • طراحی های مورد استفاده در صنعت برش : برش دادن محصولاتی مانند محصولات چرم، استفاده از نرم افزار کورل موجب میشود تا مانع تاثیر منفی هرگونه خروجی و طرحی در کیفیت برش گردد و خروچی کار دچار دندانه دندانه شدگی نشود.همچنین برای طراحی انواع چاپ های سرد نظیر سیلک و یا تامپو و لیزر نیز ایز این نرم افزار استفاده میشود چرا که استفاده از دیگر خروجی ها دچار رنجه دار شدن تصویر و کیفیت پایین چاپ خواهند گردید. همینطور برای استفاده در طراحی ها جهت چاپ روی پارچه نیز در کارخانجات نساجی میتوان از این نرم افزار بهره جست.
  

 

 

از آنجایی که شنیدن کی بود مانند دیدن شما میتوانید با جستجوی عبارت ( استخدام کورل کار ) در سایت ایران استخدام به آگهی های فراوانی که در این زمینه درج شده است دسترسی پیدا کنید و بر حسب منطقه زندگی خود از آنها بهره ببرید.

 

پیشنهاد ما این است که در حین دوره آموزشی تمام تمرینات را به انجام رسانده و تا مرحله خروجی گرفتن پیش ببرید چرا که مهمترین چیزی که طبق تجربه از یک کورل کار درخواست میشود نمونه کارهای وی خواهد بود.

 

 

 

 

 

همچنین پروژه های فراوانی که در سایت هایی مثل سایت فریلنسری مانند پونیشا هستند در هر یک از زمینه های ذکر شده میتوانند توسط شما پس از گذراند این دوره آموزشی انجام شوند.

0
تا دلیل که باید به کورل مسلط بشیم
 • محبوب کوچه بازار گرافیک!

  آگهی های استخدام طراحان گرافیک را بررسی کنید. حتی می توانید سری به خیابان بهارستان تهران بزنید. تمام آگهی های استخدام برای متخصصین نرم افزار کورل و یا در اصطلاح عامیانه کورل کار خلاصه میشوند. این به واسطه رابط کاربری ساده کورل بوده که خیلی از کسب و کارها به آن تاکید دارند. به همین واسطه طراحی های خود را نیز در آن نگه داشته اند. به نظر کمی ترسناک است که در خیل عظیم استقبال از کورل در بازار کار شما به این نرم افزار مسلط نباشید. ولی دیگر جای نگرانی نیست چرا که شما میخواهید یکبار برای همیشه این نرم افزار را به طور کامل یاد بگیرید.

 • ساخت طرح های چشم نواز

  نرم افزارهای وکتوری برای ساخت طرح های گرافیکی ساخته شده اند. به واسطه توسعه فضای مجازی دربین مردم طرح های گرافیکی چشم نواز اهمیت زیادی پیدا کرده اند. شما با استفاده از نرم افزار کورل میتوانید طرح های چشم نوازی خلق کرده و در خیل عظیم طرح های گرافیکی طراحی های خیره کننده ای را ایجاد کرده و در بین همکاران دیگری که طراحی گرافیکی به صورت وکتوری را بلد نیستند متمایز شوید.

 • لذت خلاقیت

  در طراحی گرافیکی شما از صفر یک کاراکتر را برای مثال خلق می کنید. همیشه ایجاد کردن چیزهایی که تا به حال وجود نداشته اند حس بسیار لذتبخشی را فراهم می آورد. طراحی گرافیکی تخصص نرم افزار کورل است که بر پایه وکتور هم کار میکند. لذا طراحی هایی که در آینده در نرم افزار کورل برای خود ایجاد میکنید آمیخته با حس لذت بخشی خواهد بود.

 • سرمایه گذاری برای پروژه های گران قیمت

  همانطور که اشاره شد استخدام های طراحان گرافیکی بیشتر بر پایه نرم افزار کورل هستند. بنابراین شما در حال سرمایه گذاری برای ایجاد یک درآمد پایدار و مانا برای خود هستید. و علاوه بر استخدام انجام پروژه های متفاوتی که از طرق مختلف قابل دسترسی است نیز میتوانید به آن اضافه کنید که معمولا طراحی های گرافیکی که با کورل انجام می شوند مانند لوگو و طرح های تبلیغاتی چاپی، قیمت پایینی ندارند.

 • طراحی خیره کننده

  قطعا شما هم با دیدن طراحی های خیره کننده به این آرزو فکر کرده اید که روزی خودتان این کارها را انجام دهید و یا اینکه در شرکت تبلیغاتی بزرگی برای مثال استخدام شوید. با تسلط بر این نرم افزار در این دوره آموزش کورل این مورد دیگر یک آرزو برای شما نیست و میتوانید به آن جامه ی عمل بپوشانید.

 

آموزش کورل رسانه آموزش مکتب تی وی

در دوره آموزش کورل رسانه آموزشی مکتب تی وی شما با یکی از کاملترین دوره های آموزش کورل به زبان فارسی مواجه خواهید بود. شما در این دوره آموزشی در قالب پروژه های واقعی تمام ابزارها، تکنیک ها و محیط نرم افزار کورل را خواهید آموخت. این دوره آموزشی به صورت تعاملی توسط یکی از بهترین متخصصین نرم افزار کورل ضبط شده است و شما با استفاده از ضبط آن در محیط استودیو و دسترسی آسان به فایل های آموزشی به راحت خواهید توانست دوره آموزش کورل خود را بدون خستگی به پایان ببرید.

 

 

آموزش کورل

 • آموزش کورل به صورت تعاملی

  حتما تایید میکنید که برای آموزش کورل صرفا با مشاهده ویدیوهای آن و خیره شدن به مانیتور نمی توان به نرم افزار مسلط شد و خلاقیت خود را در آن افزایش داد. در دوره آموزش کورل رسانه آموزشی مکتب تی وی شما به صورت تعاملی با استاد جلو میروید. یعنی در یک سناریو آموزشی از پیش تعریف شده استاد یا یک سری پروژه و فایل های فوتیج (خام) کارمیکند. و همان فایل هایی که استاد در طی آموزش با آن کار کرده در اختیار شما قرار میگیرد. به این صورت در حین مشاهده ویدیوهای آموزشی شما در راحت ترین حالت ممکن تمرین میکنید. بدون آنکه نیاز باشد به دنبال فایل ها و یا ایجاد پروژه از صفر باشید. پس از دوره آموزشی می توان گفت که بار آموزشی به حافظه بلند مدت شما منتقل شده و شما میتوانید به راحتی در کار با نرم افزار از دانسته های خود لذت ببرید.

 • سرفصل های استاندارد آموزش کورل

  این پکیج آموزش کورل دراو تمام نیازهای بازار کار ایران را مهندسی معکوس کرده است. یعنی پس از تمام چیزهایی که کارفرما از یک طراح نیاز دارد و یا موارد احتمالی که طراح در نرم افزار کورل به آن نیاز پیدا خواهد کرد را پوشش داده و همانطور که در فهرست عناوین دوره آموزشی کورل میبینید موردی در این نرم افزار نیست که در این آموزش پوشش داده نشده باشد.

 • فارغ از هرگونه هجوه و اضافات در طی آموزش

  این دوره آموزش علاوه بر چند مرحله تدوین برای حذف اضافات مواردی مانند فراخوانی فایل داخل نرم افزار و ... را حذف کرده که در مجموع چیزی غیر از سناریو آموزشی در نظر گرفته شده برای آن پوشش داده نشود. همچنین تمام قسمت هایی که در حین ضبط به صورت احتمالی دچار مشکل شده مانند سرفه و تپق و .... هم از آن حذف شده است. همچنین استاد برای انجام یک پروژه بارها و بارها شانس خود را امتحان نمیکند! بلکه همه چیز با برنامه ریزی قبلی و کاملا حرفه ای پیش میرود.

 • ضبط دوره آموزش کورل در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

  پکیج آموزش کورل دراو رسانه آموزشی مکتب تی وی صرفا اسکرین کپچر نیست. یعنی در طی آموزش همانطور که در پیش نمایش ها مشاهده کردید صرفا با محیط خود نرم افزار مواجه نیستید. بلکه از محیط استودیو برای بیان نکات آموزشی استفاده شده است و پس از آن در مرحله اول تدوین همانطور که گفته شد تمام قسمت های اضافه ویدیو از آن برداشته شده و در مراحل بعدی تدوین نیز مواردی مثل پلاتو و موشن گرافیک و صداگذاری و... در جهت افزایش جذابیت دوره آموزشی برای دانشجو گذاشته شده است.

 • مدرس با تجربه دوره آموزشی کورل

  استاد این دوره آموزشی پس از بررسی های فراوان طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی انتخاب شده است و در طی مراحل آموزشی کاملا بر روند ضبط دوره نظارت کامل صورت پذیرفته است. این تجربه منجر شده تا پروژه های کاملا حرفه ای در حین کار به انجام برسد و همینطور تجربیات مدرس در حین آموزش راهگشای دانشجویان گردد.

در صورتی که شما این دوره آموزش کورل را ....

این شانس رو دارید بتونید تری دی مکس رو تخصص و کامل یاد بگیرید و در این دنیای تر دی مکس  شروع به فعالیت کنید و درآمد کسب کنید شما می توانید

بهترین فرصت  رو  برای یادگیری تری دی مکس   از دست داده و باید هزینه های زیادی چه از نظر زمانی و هزینه ای برای یادگیری  این دوره  پرداخت کنید. و احتمال دارد در مراجعه بعدی با هزینه های بالا رو به رو شوید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش کورل

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

فصل اول : معرفی برنامه کورل دراو

در این قسمت از آموزش پلاگین های افتر افکت ، پلاگین بوریس با داشتن ۱۰۰ها افکت و پریست های آماده و پنل مخصوص ادیت افکت ها یکی از کامل ترین پلاگین های موجود برای افترافکت میباشد که  با fx browser این پلاگین آشنا میشویم.

 

فصل دوم : ابزارهای انتخاب و تغییر فرم

در این قسمت از آموزش پلاگین های افتر افکت ، پلاگین بوریس با داشتن ۱۰۰ها افکت و پریست های آماده و پنل مخصوص ادیت افکت ها یکی از کامل ترین پلاگین های موجود برای افترافکت میباشد که  با fx browser این پلاگین آشنا میشویم.

 

سوالات متدوال دوره جامع کورل

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش کورل داشته باشید

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش کورل دسترسی پیدا کنید.

در طی آموزش کورل شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزش کورل که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش آموزش کورل میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش کورل مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش کورل حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش کورل متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزش آموزش کورل گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی کورل و  همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

حساسیتی که برای مدرس دوره آموزش کورل وجود دارد این است که مدرس آموزش کورل باید فردی متخصص و در این زمینه حرفه ای باشد تا با استفاده از تجربیات خود بتواند به خوبی مطالب را به دانشجویی این دوره  منتقل نماید.

مدرس این دوره : سجاد رسول نژاد

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

5/5 (1 Review)

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1
امتیاز کلی : 4.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 1 فروش
0
1
0
0
0
 1. سارا حسن نژاد

  در تاریخ

  پاسخ

  دوره آموزشی پروژه های واقعی رو در کورل پیاده سازی میکنه؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

69.000 تومان

امتیاز 4 از 1 رای
چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

حسین بافنده

قیمت دوره

69.000 تومان