دوره ساخت انیمیشن سه بعدی در سینمافوردی

دوره ساخت انیمیشن سه بعدی در سینمافوردی

نرم افزار سینمافوردی مرسوم ترین برنامه در تولید انیمیشن های سه بعدی است. علاوه بر این دارای قابلیت هماهنگی و ارتباط با نرم افزار محبوب افترافکت در زمینه آموزش انیمیشن نیز هست. اگر با موشن گرافیک آشنایی داشته باشید حتما نام سینما فوردی را در کنارش شنیده اید. در واقع موشن گرافیک مجموعه ای از فریم هاست که با هدف نشان دادن سناریو شما در کنار هم آورده می شوند. با آموزش سینما فوردی و ابزار ها و تکنیک های این نرم افزار در طراحی موشن گرافیک سه بعدی نیز می توانید با خیال راحت قدم گذارید و به مرور با تمرین و تکرار شاهد پیشرفت چشمگیر خود باشید.

توضیحات

معرفی انیمیشن سازی در سینمافوردی

قبل از اینکه به معرفی ساخت موشن گرافیک با استفاده از نرم افزار Cinema 4D بپردازیم، کمی درباره موشن گرافیک صحبت میکنیم. در تعریف موشن گرافیک آمده است که به مجموعه فریم ها ( عکس ها ) که در کنار هم با سناریو مشخصی آمده و تشکیل دهنده ی یک فیلم یا مجموعه ای از عکس های به هم پیوسته است که با حرکت خود یک داستان و مفهوم را روایت میکند.

نرم افزار افتر افکت شاید بهترین نرم افزار از لحاظ کاربری و پلاگین ها و فایل های آماده موجود و همینطور ارتباط با سایر نرم افزارهای ادوبی بوده است اما موردی که مشهود است عدم توانایی نرم افزار افترافکت در 3D و یا سه بعدی می باشد، از این رو نرم افزار Cinema 4D  که قابلیت بهینه و خوبی در تولید انیمیشن های سه بعدی دارد و همینطور دارای قابلیت برقراری ارتباط با نرم افزار افترافکت میباشد، شاید بهترین گزینه برای رفع این نیاز باشد.

از این رو برای رفع نیاز در موشن گرافیک سه بعدی 3D دوره آموزش موشن گرافیک در سینمافوردی در رسانه آموزشی مکتب تی وی ضبط شده تا بتواند این نیاز را در پروژه های موشن گرافیک به خوبی پوشش دهد.

بازار کار انیمیشن سازی سه بعدی

به طوری کلی برای ورود به بازار کار موشن گرافیک سه بعدی شما باید بتوانید ویترین خدمات خود را به نحو احسنت تکمیل نمایید. شما میتوانید در حین این دوره آموزشی همراه با استاد با استفاده از فایل های تمرینی که خود استاد در حین ساخت پروژه های موشن گرافیک و آموزش تکنیک ها و ابزارهای نرم افزار سینمافوردی با آن ها کار میکند، آن ها را سفارشی کرده و هرچه بیشتر روی آن ها کار کنید . حال شما پورتفولیو خود را دارید و آماده ورود به بازار کار هستید.

موشن گرافیک سه بعدی دارای بازار کار خاص تر و گران تری نسبت به دوبعدی بوده چرا که با توجه به گرانتر بودن پروژه های آن، سفارشات سطح بالاتری را میتوانید بگیرید. این سفارشات میتواند در حوزه تبلیغاتی و داستانی باشد و شما میتوانید هم به صورت فریلنسری و یا دورکاری خود شما پروژه بگیرید و یا در پروژه های سنگین تر همراه با تیم پروژه را پیش ببرید.

همچنین میتوانید با استخدام در شرکت های تبلیغاتی و شرکت های سینمایی و یا مراکزی مانند صداوسیما و حوزه هنری و… به فعالیت در این حوزه بپردازید که هرکدام از آن ها به شرط هرچه بیشتر کار کردن روی پورتفولیو یا نمونه ها کارهای شما برای شما بیشتر میسر خواهد شد.

آموزش ساخت انیمیشن در سینمافوردی رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزشی شما ساخت موشن گرافیک سه بعدی را در نرم افزار سینمافوردی طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی فرا میگیرید و میتوانید از آن برای ساخت قسمت های سه بعدی پروژه های موشن گرافیک خود در کنار نرم افزار افترافکت استفاده نمایید.

میتوانید ابزارها و تکینک هایی که در طی دوره به آن پرداخته شده است را از قسمت معرفی قسمت های دوره جامع آموزش موشن گرافیک در سینما فوردی​ مشاهده کنید. همچنین این دوره آموزشی مانند سایر دوره های آموزشی در مکتب تی وی دارای مزایایی است که به آن می پردازیم.

 • سرفصل های آموزشی استاندارد

  این دوره آموزشی صرفا بر روی تکنیک ها و ابزارهای موشن گرافیک  تمرکز داشته و به خود نرم افزار سینمافوردی نمی پردازد. این باعث شده تا از لحاظ محتوایی چیزی کم نداشته باشد. این مورد مورد تایید بسیاری از متخصصین موشن گرافیک سه بعدی بوده و با نگاهی به سرفصل ها قطعا این موضوع را تایید خواهید کرد.

 • آموزش واقعا عملی ( تمرین همراه با استاد )

  در این دوره از مکتب تی وی شما یک محیط تعاملی رو در طی دوره تجربه میکنین. تعاملی یعنی سناریو آموزشی از پیش تعریف شده که استاد با کمک فایل های تمرینی که در کنار ویدیو ها آماده کرده و خود وی هم در طی آموزشی با همان فایل ها کار میکند! و در طول آموزش هم شما رو به فایل ها ارجاع می دهد تا با تعامل با هم سرفصل های آموزشی را بگذرانید.

 • ضبط در محیط استودیو و چند مرحله تدوین دوره آموزشی

  این دوره آموزشی در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر ( ضبط صفحه اسکرین کامپیوتر ) نیست و تمامی جوانب آن از لحاظ سمعی و بصری در طی سناریو آموزشی رعایت شده تا کاربر در طی آموزش احساس خستگی نکند و به راحتی سناریو آموزشی را از ابتدا تا انتها طی نماید. این دوره آموزشی در چند مرحله تدوین شده است یعنی در مرحله اول تمامی لحظات اضافه حذف شده تا وقتی از آموزش تلف نشود و در مرحله بعدی از لحاظ مباحث سمعی و بصری پردازش شده است و از جمله این موارد می توان به پلاتو ( اجرای جلوی دوربین )، صداگذاری، انیمیشن و…. در طول آموزش اشاره نمود.

 • یادگیری در حداقل زمان ممکن در عین کامل بودن

  همه ی ما علاقه به یادگیری در کامل ترین حالت ممکن داریم. اما تا به حال چند مجموعه آموزشی در هارد سیستم شما وجود دارد که هنوز که هنوز است تمام نشده؟!
  احتمالا شما هم چن تایی داشته باشید! ولی این کامل بودن باید در عین حال در کمترین زمان ممکن اتفاق بیفتد و این دوره آموزشی با تمام ویژگی های بالا یعنی استاندارد بودن در سرفصل ها و انجام تمرینات متوالی، در کمترین زمان ممکن ارائه شده تا با ساختار تدوین انجام شده روی دوره آموزشی کاربر به سادگی از ابتدا تا انتها به پیش برود.

 • مزایای کلاس حضوری در یک دوره آموزشی

  به نظرتون نمیشه مزایای کلاس حضوری موشن گرافیک یعنی تعامل با استاد و رفع اشکال رو در دوره آموزشی خود داشته باشیم؟
  در صورتی که شرایط برای تعامل با استاد موشن گرافیک فراهم باشه یعنی وقتی دارید فیلم رو میبینید انگار استاد جلوتون وایستاده بله ممکنه! فقط موضوع رفع اشکال میمونه که باید بگم رفع اشکال برای وقتی که شما آموزشتون تموم شد و می خواهید پروژه واقعی انجام بدین باید تازه انجام بشه که باید بگم شما رو به گروه هایی در شبکه های اجتماعی هدایت میکنیم که متخصصین اونجا آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

 • دسترسی دائمی و راحت به فایل های آموزشی با کیفیت HD

  این دوره آموزشی دارای هیچ قفل و کرکی نبوده و شما پس از زدن دکمه (دانلود کامل دوره) پس از ۲ مرحله به لینک دانلود دوره دسترسی پیدا میکنید و پس از دریافت دوره آموزش موشن گرافیک فایل های ویدیویی + فایل های تمرینی را به تفکیک هر پوشه دریافت میکنید و به راحتی می توانید برای همیشه در هر دستگاهی مانند کامپیوتر و لپ تاپ و موبایل و تلویزیون و تبلت و… مشاهده نمایید.

 • استاد دوره آموزش موشن گرافیک

  استاد همه کاره و هیچ کاره در هیچ دوره آموزشی نباید مصداق پیدا کند! حتما تاکید میکنید که استادی که همزمان با تخصص موشن گرافیک آموزش نرم افزار های گرافیکی دیگر را میدهد و تمرکز وی روی آموزش موشن گرافیک و نرم افزار سینمافوردی نیست نمیتواند به اندازه استادی که در این زمینه متمرکز است عمل نماید. استاد این دوره همزمان با تدریس در بازار کار نیز فعال بوده و همین باعث شده تا آموزشی کاملا بازاری را شاهد باشید! لحن استاد این دوره بسیار روان و ساده و بوده و سخت ترین مسائل را به راحتی خواهید توانست بیاموزید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش موشن گرافیک در سینما فوردی

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.Colider & Rigid Tag

در این قسمت از پکیج آموزش سینما فوردی در سینما فوردی پس از معرفی دو تگ پر استفاده از خانواده تگ سیمیولیشن اقدام به ایجاد برخورد مگنتیک یک توپ با تعدادی شی کوچک می کنیم .

2.Page Turn

در این قسمت از آموزش موشن گرافیک با cinema 4d  با معرفی دی فورمرهای اسپیلاین رپ و مولد مواسپیلاین اقدام به شبیه سازی حرکت ورق خوردن کتاب می نماییم.

3.Morph

در این قسمت از دوره آموزشی جامع طراحی موشن گرافیک با سینمافوردی با استفاده از امکانات مولد کلونر و افکتور اسپیلاین ایجاد مورف بین اشیا مختلف را کار می کنیم.

4.MoText

در این قسمت از آموزش موشن گرافیک در سینما فوردی با استفاده از قابلیت موتکست و تگ های سیمیولیشن به ایجاد یک موشن مبتنی بر تکست می پردازیم.

5.Spiline Motion

در این قسمت از آموزش موشن گرافیک در سینما فوردی با استفاده از تگ های دینامیک اسپیلاین به شبیه سازی حرکت کش و قوص دار (مار گونه) اشیا می پردازیم.

6.Chain

در این قسمت از آموزش موشن گرافیک در سینما فوردی با استفاده از ترکیبی از برچسب ها و مولد ها و تاکید بر اسفاده از ابزار استپ step به آموزش شبیه سازی حرکت زنجیر می پردازیم.

7.Particle Cube-text

در این قسمت از آموزش موشن گرافیک در سینما فوردی با تکنیک ظاهر سازی متن به صورت پارتیکلی با استفاده از ابزار کلونر cloner  و بول boole   می پردازیم.

8.Water Displacer

در این قسمت از آموزش موشن گرافیک در سینما فوردی با استفاده از ابزار displacer به شبیه سازی حرکت مواج سطح آب می پردازیم.

9.Constraint

در این قسمت از آموزش موشن گرافیک در سینما فوردی با معرفی دو تگ مختلف constraint   به شبیه سازی حرکت شی روی آب و همچنین نخ آویزان از سقف می پردازیم.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش موشن گرافیک

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش موشن گرافیک داشته باشید

تمام مطالب این دوره آموزش موشن گرافیک بر اساس این است که شما مطالب نرم افزار سینمافوردی را کاملا درک کنید. بنابراین در طی پروژه های واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

در فهرست عناوین دوره آموزش تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از موشن گرافیک بلد نباشید. برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش موشن گرافیک در سطح اینترنت را مقایسه نمایید. خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش لایت روم خواهید شد.

دوره آموزش موشن گرافیک سه بعدی همانطور که بیان شد در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است. این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

برای آموزش موشن گرافیک سه بعدی همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت که به صورت آکادمیک کار با نرم افزار و کار در این عرصه یعنی موشن گرافیک رو بلد باشه  تا شما در حین آموزش مطالب پایه موشن گرافیک را نیز فرا بگیرید.

در این دوره شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید. در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما در حین یادگیری لایت روم خواهند بود.

ارجمندی

مدرس این دوره : محمد مهدی ارجمندی

در دوره جامع آموزش موشن گرافیک سه بعدی همان اصل مدنظرمان یعنی مشخص کردن هدف را تعیین کردیم که ماحصل آن دوره ای شد که فقط به موشن گرافیک بپردازد و در آن خبری از آموزش خود نرم افزار سینمافوردی نباشد! چرا که موشن گرافیک به اندازه کافی تکنیک و ابزار و… برای آموزش دارد. از این رو طبق استانداردهای مکتب تی وی و تجربه منحصر به فرد آقای ارجمندی در این زمینه دوره کامل و جامعی در رابطه با موشن گرافیک سه بعدی ساخته شد

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

سرفصل ها

۱ فصل ۹ جلسه ۲:۳۳:۰۰ ساعت

دوره جامع ساخت انیمیشن سه بعدی در سینمافوردی

۹ قسمت ۲:۳۳:۰۰

1. Colider & Rigid Tag

رایگان

2. Page Turn

3. Morph

4. MoText

5. Spiline Motion

6. Chain

7. Particle Cube-text

8. Water Displacer

9.Constraint

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. میخواهم موشن گرافیک سه بعدی را شروع بکنم از کجا باید شروع بکنم؟

برای یادگیری نرم افزار موشن گرافیک اول باید با محیط کاری نرم افزار آشنا بشید و با تمام ابزارها و تکنیک هایی که در هر حالتی نیاز دارید و اصطلاحا پایه ی نرم افزار سینمافوردی می باشد را یاد بگیرید و پس از آن در هر زمینه ای که میخواهید دوره را با استاد مخصوص به خودش آغاز نمایید.

۲. این دوره آموزش موشن گرافیک تئوری است یا عملی؟

تمام مطالب این دوره آموزش موشن گرافیک بر اساس این است که شما مطالب نرم افزار سینمافوردی را کاملا درک کنید. بنابراین در طی پروژه های واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

۳. چگونه از محتوای دوره آموزش موشن گرافیک اطمینان پیدا کنم؟

در فهرست عناوین دوره آموزش تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از موشن گرافیک بلد نباشید. برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش موشن گرافیک در سطح اینترنت را مقایسه نمایید. خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش لایت روم خواهید شد.

۴. چگونه از کیفیت سمعی و بصری دوره آموزش موشن گرافیک و فن بیان مدرس اطمینان پیدا کنم؟

دوره آموزش موشن گرافیک سه بعدی همانطور که بیان شد در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است. این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

۵. مدرس دوره چرا فرد مناسبی برای این دوره است؟

برای آموزش موشن گرافیک سه بعدی همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت که به صورت آکادمیک کار با نرم افزار و کار در این عرصه یعنی موشن گرافیک رو بلد باشه  تا شما در حین آموزش مطالب پایه موشن گرافیک را نیز فرا بگیرید.

محمدمهدی ارجمندی

مدرس دوره: محمدمهدی ارجمندی

در دوره جامع آموزش موشن گرافیک سه بعدی همان اصل مدنظرمان یعنی مشخص کردن هدف را تعیین کردیم که ماحصل آن دوره ای شد که فقط به موشن گرافیک بپردازد و در آن خبری از آموزش خود نرم افزار سینمافوردی نباشد! چرا که موشن گرافیک به اندازه کافی تکنیک و ابزار و... برای آموزش دارد. از این رو طبق استانداردهای مکتب تی وی و تجربه منحصر به فرد آقای ارجمندی در این زمینه دوره کامل و جامعی در رابطه با موشن گرافیک سه بعدی ساخته شد.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

1 دیدگاه برای دوره ساخت انیمیشن سه بعدی در سینمافوردی

 1. مهتاب

  سلام سرفصل های دوره آموزش ساخت انیمیشن در سینمافوردی برای انجام پروژه های جامع و کافی است؟

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود بر شما بله این مورد برای انجام این بحثی که شما میفرمایید کامل هستش.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دوره‌های مرتبط

شروع مسیر آموزشی شما با آموزش نرم افزارها

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه