آموزش پلاگین های افترافکت

After Effects Plugins Tutorial

معرفی پلاگین های افترافکت

معرفی پلاگین های افترافکت در صفحه محصول دوره جامع آموزش پلاگین های افتر افکت

در ابتدای دوره آموزش پلاگین های افترافکت با معنی و مفهوم خود پلاگین آشنا میشویم. پلاگین که در زبان فارسی آن را به افزونه ترجمه کرده اند از ترکیب دو واژه plug و in  ساخته شده است که plug هم به معنی پریز برق است که از آن می توان برداشت نمود که خود پلاگین (پریز برق) به تنهایی کاربردی نداشته با اتصال به شبکه برق (نرم افزار اصلی) می تواند مورد استفاده در جهات مختلف قرار بگیرد.

همه ما نرم افزار افترافکت را میشناسیم و میدانیم که تقریبا تمام نیازهای دنیای فیلم و انیمیشن را برآورده میسازد. اما همه ی خروجی که در رسانه های مختلف از این نرم افزار شاهد بوده اید از خود نرم افزار افترافکت به تنهایی بر نمی آید. از این رو برای این نرم افزار قابلیت توسعه پلاگین فراهم شده است تا علاوه بر هسته اصلی هرکس بنا به نیاز خود پلاگین تولید شده توسط کمپانی های فعال در این حوزه را روی آن نصب نماید. پلاگین های افترافکت در دو حالت برای این نرم افزار ایجاد شده اند:

  • افزودن قابلیت هایی که تاکنون در نرم افزار وجود نداشته اند.
  • بهینه سازی مواردی که در داخل نرم افزار قابل انجام بوده از لحاظ سرعت انجام و بهبود روند کار در جهت خروجی بهتر.

 

ارتقا سطح کاری متخصصین افترافکت

بازار کار رو به روی شما پس از آموزش پلاگین های افتر افکت

درآمد متخصصین افترافکت را همه ی ما می دانیم که پروژه هایی که با استفاده از این نرم افزار انجام می شود مبالغ بالایی را دارد، اما با یادگیری پلاگین ها در دوره آموزش پلاگین های افترافکت قطعا سطح کاری شما افزایش یافته و به نوعی کاری نیست که شما از لحاظ ابزاری بر آن تسلط نداشته باشید.

 

برای مشاهده دقیق تر بازاری که بعد آموزش پلاگین های افترافکت در انتظار شماست، می توانید عبارت ( لیست پروژه های ادوبی افتر افکتس پونیشا ) را سرچ کنید و در نتیجه اول در سایت پونیشا پروژه هایی که در انتظار شماست را مشاهده نمایید و همینطور استخدام متخصص افترافکت نیز را هم می توانید در سایت ( ایران استخدام ) با سرچ عبارت افترافکت مشاهده نمایید.

 

0
تا دلیل که باید به پلاگین های افتر افکت مسلط بشیم

 

 

آموزش پلاگین های افترافکت رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش پلاگین های افترافکت شما با تمام پلاگین هایی که احتمال دارد در حوزه های مختلف از آن استفاده نمایید، به صورت تعاملی در حداقل زمان ممکن خواهید آموخت. پس از این دوره آموزش پلاگین های افترافکت شما هر پلاگینی که برای مقصود شما مورد استفاده قرار میگیرد را به راحتی خواهید آموخت. این دوره آموزش پلاگین های افترافکت در محیط استودیو و با بالاترین شاخص های کیفیت سمعی و بصری ضبط شده است و از استاد باتجربه در بازارکار نیز برای رسیدن هرچه سریعتر دانشجوی دوره به فرضیات بازارکار، بهره مند شده است. و بهتر است که قبل از این دوره آموزشی دوره جامع آموزش افترافکت برای استفاده بهتر و یادگیری موثرتر از دوره آموزش پلاگین های افترافکت را در صورتی که به نرم افزار افترافکت تسلط کافی ندارید بگذرانید.

آموزش پلاگین های افتر افکت

آیا پرداخت هزینه این دوره آموزشی توجیه دارد؟

شما با پرداخت هزینه کمتر از ۳ عدد پیتزا به تمام محتوای این دوره آموزشی دسترسی پیدا میکنید که این دوره آموزشی به صورت حضوری حداقل ۱۰ برابر هزینه این دوره آموزشی برای شما هزینه خواهد داشت که همانطور که دیدید در مکتب تی وی شرایطی را فراهم آورده ایم تا به کلاس های حضوری هیچ نیازی نداشته باشید. همینطور قطعا پس از این دوره آموزشی پروژه های و فرصت های استخدامی که مشاهده کردید در اولین پروژه و یا اولین حقوق استخدامی چند برابر این مبلغ را به شما بازگشت خواهد داد.

پس از کلیک بر روی دانلود کامل دوره به جمع متخصصین طراز اول افترافکت در ایران خواهید پیوست. خوش آمدید!

 

در صورتی که شما این دوره آموزش پلاگین های افترافکت را ....

این شانس رو دارید بتونید پلاگین های افترافکت بشناسید و با آن ها کار کنید و  دست به خلاقیت در نرم افزار افتر افکت بزنید و در بازار کار افتر افکت سطح کاری خود رو گسترش بدین و نمونه کارهای پیشرفته تری در پورتفولیو خودتون داشته باشید.

بهترین فرصت  رو  برای یادگیری پلاگین های  افترافکت  از دست داده و باید هزینه های زیادی چه از نظر زمانی و هزینه ای برای یادگیری  پلاگین های  افترافکت پرداخت کنید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت در دوره آموزش پلاگین های  افترافکت مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش پلاگین های افترافکت

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از آموزش پلاگین های افتر افکت ، پلاگین بوریس با داشتن ۱۰۰ها افکت و پریست های آماده و پنل مخصوص ادیت افکت ها یکی از کامل ترین پلاگین های موجود برای افترافکت میباشد که  با fx browser این پلاگین آشنا میشویم.

 

 در این بخش از آموزش پلاگین های افتر افکت ، به یکی از امکاناتی که بوریس در اختیار ما قرار میدهد استفاده از پلاگین موکا درون این پلاگین میباشد که با استفاده از آن می توان ماسک برای افکت ساخت و حتی آن ماسک را ترک و ردیابی کرد که به آن خواهیم پرداخت.

Red giant نیز مانند بوریس یک پلاگین جامع با تعداد زیادی افکت و پریست آماده و قابل تغییر است که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به چند افکت ساده ازین پلاگین میپردازیم.

پلاگین red giant trapcode بیشتر برای فضای ۳ بعدی کاربرد دارد و افکت هایی برای ساختن مسیرو شکل های ۳ بعدی در اختیار ما قرار میدهد که در قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن می پردازیم.

پلاگین sapphire هم از مجموعه افکت های تشکیل شده که قابلیت کار در فضای ۲ بعدی و ۳ بعدی را به ما میدهد. همچنین این پلاگین پریست های آماده با قابلیت شخصی سازی در درون browser خودش را به ما میدهد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن خواهیم پرداخت.

اگر با برنامه های nuke و اصطلاحا برنامه های node base آشنا باشید میدانید که کار کردن با برنامه های node base بسیار آسانتر میباشد و پلاگین sapphire این قابلیت را بصورت محدود اما کارآمد در اختیار کاربر میگذارد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن خواهیم پرداخت.

خود برنامه ی افترافکت قابلیت ساختن پارتیکل یا ذرات را بصورت محدودی را در اختیار ما میگذارد. اما اگر میخواهید که ذرات شما فیزیک، شکل، و یا درخشش خاصی داشته باشد،استفاده از پلاگین های trapcode particular و BCC particle emitter3D به شما توصیه می شود که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به صورت کامل بررسی میکنیم.

با استفاده از trapcode form میتوانیم که شکل خاصی را با استفاده از particle ها یا ذرات بسازیم که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن میپردازیم.

پلاگین plexus امکانات زیادی در اختیار ما قرار میدهد که میتوان روی ذراتی که با این پلاگین تولید میکنیم اجرا نمود و ذرات با توجه به این امکانات تغییر میکنند که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن می پردازیم.

در این قسمت از آموزش پلاگین های افتر افکت ، به معرفی پلاگین Pastiche می پردازیم این  پلاگین ساده و کم حجمی است که با استفاده از آن می توان متون و اشکال را روی لایه های مختلف قرار داد و این متون با توجه به شکل لایه بصورت خودکار و با زدن یک کلید انیمیت میشوند.

یکی از مهمترین قسمت های ادیت فوتیج و فیلم تنظیم و اصلاح رنگ می باشد تا بتوان به فایل خروجی رنگ و زیبایی بخشید. این پلاگین ها ب ما کمک میکنند تا با انتخاب رنگ خاصی از ویدئو آن را اصلاح کرد. در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت با اصلاح رنگ پوست سوژه بیشتر آشنا می شویم.

اگر علاقه مند به کار در فضای ۳ بعدی هستین.پلاگین قدرتمند element3D این امکان را برای شما درون افتر افکت به ارمغان می آورد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن می پردازیم.

در بخش از آموزش پلاگین های افتر افکت به معرفی پلاگین mettle  می پردازیم .این پلاگین بما امکان ایجاد بهم ریختگی، نامنظمی و تورفتگی و بیرون زدگی قسمتی از تصویر را بما میدهد. همچنین با shape shifter میتوان اشکال ۳ بعدی را نیز انیمیت کرد.

این پلاگین منحصرا برای ایجاد صحنه های ۳ بعدی با نورپردازی مخصوص میباشد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن می پردازیم.

یکی دیگر از قسمت های آموزشی پلاگین های افتر افکت به یکی از مهمترین قسمت های تولید، کی فریم گذاری می پردازیم  که اسکریپت ها و پلاگین های مختلفی برای راحت تر کردن کار ما وجود دارند که با پریست های آماده و expression های آماده به این امر بسیار کمک میکنند.

نیوتن پلاگین بسیار مناسبی برای ایجاد فضای ۲بعدی داینامیک و پویا میباشد و بسیار راحت میتوان به اشیا درون یک کامپوزیشن جان بخشید که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن می پردازیم.

انیمیشن کامپوزر از محموعه پریست ها و ترنزیشن های آماده ای تشکیل که شده که قابل آپدیت میباشند و قبل از اعمال تغییرات و کی فریم گذاری در پنل مخصوص خودش به شما پیش نمایش افکت را میدهد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به حضورتان تقدیم می گردد.

Typemonkey برای انیمیت متن ها و layermonkey برای انیمیت لایه ها استفاده میشود که حالت های قابل تغییر زیادی را در اختیار کاربر قرار میدهد و در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن خواهیم پرداخت.
لنز فلرها برای ایجاد نوری که به دوربین می تابد استفاده میشوند و پلاگین های بوریس و sapphire با داشتن پریست های متنوع و قابل تغییر جز مناسبترین پلاگین ها برای ایجاد لنزفلر میباشند که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن میپردازیم.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش پلاگین های افتر افکت

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش پلاگین های افتر افکت داشته باشید

در جواب باید گفت کاملا بستگی به کاری که شما قرار است با نرم افزار افترافکت انجام دهید بستگی دارد. در صورتی که شما پروژه هایی قرار است انجام دهید که صرفا از قابلیت های پلاگین های افترافکت بر می آید ( که میتوانید قابلیتهای پلاگین ها را در فهرست عناوین ببینید)، پیشنهاد میشود پس از دوره جامع آموزش نرم افزار افکت و همینطور مسیر مورد نظر شما برای موشن گرافیک و یا جلوه های ویژه، دوره آموزش پلاگین های افترافکت را نیز بگذرانید.

آموزش های این مجموعه هم همانند سایر آموزش های رسانه آموزشی مکتب تی وی به صورت تعاملی ضبط شده است. یعنی شما همان پروژه ها و فوتیج هایی که مدرس در حال تدریس روی آنهاست را در اختیار دارید و به این ترتیب میتوانید همراه با استاد به تمرین بپردازید تا تمام تکنیک های کار با پلاگین ها را در حافظه بلند مدت خود ثبت کرده و پس از پایان دوره به راحتی بتوانید در محیط واقعی یعنی پروژه های شخصی خود از این پلاگین ها استفاده نمایید.

شما میتوانید تمام پلاگین ها و کاربرد آن ها یعنی آنچه برای شما به ارمغان می آورند را میتوانید در فهرست عناوین دوره جامع آموزش پلاگین های افتر افکت مشاهده کنید. ما تمامی پلاگین های پرکاربرد که احتمال دادیم در طی پروژه ها در زمینه های موشن گرافیک و جلوه های ویژه مورد استفاده قرار گیرند را آورده ایم.

این دوره آموزشی برخلاف دوره های اندک دیگری که در بازار هم وجود دارد صرفا اسکرین کپچر نیست. یعنی شما در تمام طول دوره آموزشی صرفا محیط نرم افزار را به صورت خسته کننده تحمل نمیکنید و برای این دوره آموزشی از محیط استودیو و چند مرحله تدوین بهره برده شده است. و شما هم میتوانید از پیش نمایش های این دوره آموزشی متوجه این موضوع بشوید.

شما برای پاسخ گرفتن در زمینه سوالات متداول خود مانند تهیه دوره و حتی اطلاعات بیشتری از دوره آموزشی از طریق لایو چت سایت و تماس تلفنی و اکانت تلگرام رسانه آموزشی مکتب تی وی با ما در ارتباط باشید و همینطور اگر در زمینه موارد فنی مشکلی داشتید از طریق همان پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا خواهید کرد که برای همیشه پاسخگوی سوالات فنی شما خواهند بود و یا درباره خروجی پروژه های شما در این زمینه و پیشرفت شما نظر خواهند داد.

آموزش پلاگین های افترافکت 1

مدرس این دوره : محمدرضا گنج کاو

پلاگین های افتر افکت موردی هست که اگر فراگرفته شود قابلیت های بسیاری را به نرم افزار اضافه کرده و دست کاربر را بازتر نگه میدارد. از این رو با توجه به استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی و همینطور تجربه خوب آقای گنج کاو در کار با پلاگین های مختلف تقریبا تمام پلاگین های کاربردی را تجمیع کرده و در قالب این مجموعه پیاده سازی نمودیم.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش پلاگین های افترافکت 2

معرفی دورهنمایش رایگان

1.آشنایی با boris fx و boris effect browser و آشنایی مقدماتی با transition ها و effect های بوریسنمایش رایگان

2.استفاده از پلاگین mocha و بوریس برای حذف آبجکت های ناخواسته در صحنه

3.آشنایی با red giant effect suite و کار با پلاگین های light factory ,reflection و text grid ازاین پلاگین

4.آشنایی با red giant trapcode و کار با پلاگین TAO برای ساختن path های ۳بعدی

5.آشنایی با sapphire و پریست های آماده آن

6.استفاده از S_effect از پلاگین sapphire برای تولید افکت های مختلف و ایجاد جلوه های بصری قابل کنترل بصورت node base

7.آشنایی با پلاگین cc particle world از افترافکت و آشنایی با trapcode particular

8.استفاده از trapcode form و BCC particle emitter 3D برای ساختن ذرات ۳ بعدی

9.آشنایی با پلاگین plexus برای ساختن ذرات ۳ بعدی

10.آشنایی با pastiche برای انیمیت کردن اشکال و متن روی یک لایه دیگر

11.آشنایی با ابزار color correction و کار با پلاگین های beauty box , BCC beauty studio , S_beauty

12.معرفی پلاگین قدرتمند element 3D برای کار در فضای ۳ بعدی

13.معرفی پلاگین mettle و کار با افکت های free form pro و shapeshifter

14.معرفی پلاگین zaxwerks برای تولید صحنه ی ۳ بعدی و نورپردازی آن

15.معرفی اسکریپت های ease & wease و iexpression برای ایجاد کی فریم های انیمیت شده

16.معرفی پلاگین newton 3 برای ایجاد فضای ۲بعدی داینامیک و پویا

17.معرفی animation composer برای تولید انیمیشن های زیبا با استفاده از پریست های آماده

18.معرفی typemonkey و layermonkey برای انیمیت کردن متن و اشکال ۲ بعدی

19.معرفی lens flare ها و پلاگین های boris و sapphire و کار با افکت های مخصوص lens flare

فایل های تمرینی این دوره

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش پلاگین های افترافکت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

64.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
زمان دوره:

4 ساعت و 28 دقیقه

حجم دوره:

2.74 گیگابایت

پیش نیاز:

آموزش افتر افکت

نرم افزار:

Adobe After Effects

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

19 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

محمدرضا گنج کاو

متخصص و مدرس افتر افکت
قیمت دوره

64.000 تومان