آموزش ساخت جلوه های ویژه در افترافکت

آموزش ساخت جلوه های ویژه در افترافکت

جلوه های ویژه و یا Visual Effects به مواردی در ویدیوها گفته میشود که در حالت عادی امکان تصویربرداری آن وجود ندارد. برای مثال آتش زدن یک ساختمان و یا حذف کردن یک ماشین از یک جاده از جمله این موارد هستند که متخصصین این حوزه که به آن ها CG Artist نیز گفته میشود آن ها بعد از تصویربرداری و در حین پروسه ی آموزش تدوین یک پروژه در نرم افزار افترافکت به انجام میرسانند. نرم افزار افترافکت به واسطه ارتباط با سایر نرم افزار ادوبی و وجود فایل های آماده بهترین گزینه برای این مهارت است که تقریبا قادر است هرکاری با ویدیو انجام دهد. جلوه های ویژه را میتوان در موارد فیلم های سینمایی و تیزرهای تبلیغاتی و کلیپ های اسپرت عروسی و موزیک ویدیو کاربردی دانست که هر متخصصی در این حوزه باید به یک سری از تکنیک ها و پلاگین ها مسلط شود که در این دوره جلوه های ویژه از سری دوره های آموزش افتر افکت میتوان به انجام رساند.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

آنچه در صفحه دوره آموزش جلوه های ویژه خواهید دید

معرفی جلوه های ویژه

آموزش ساخت جلوه های ویژه در افترافکت 1

جلوه های ویژه را میتوان اتفاقات و صحنه های ماوراء الطبیعه نامید که در حالت عادی قابل ایجاد شدن نیست. که ما در اینجا به آموزش صفر تا صد جلوه های ویژه در افترافکت می پردازیم.

از این رو با توجه به گسترش تکنولوژی و در دست داشتن مقدار زیادی از این تخصص در نرم افزار افترافکت که پیشرفت های چشمگیر و روبه گسترشی را توسط توسعه دهندگان خود در کمپانی ادوبی تجربه میکند، این صحنه ها تا حد زیادی در نرم افزار افترافکت توسط متخصصین جلوه های ویژه یا CG Artist ها انجام میگیرد. اگر به این حوزه علاقه مند هستید می توانید با آموزش صفر تا صد جلوه های ویژه در افترافکت و اموزش جلوه های ویژه سینمایی با افتر افکت می تواند در این زمین شروع به فعالیت کنید.

جلوه های ویژه صحنه های غیرطبیعی مانند انفجار اجسام و …. را که خود بیننده متوجه غیرواقعی بودن آن میشود را شامل میشود و یا صحنه هایی که در حالت عادی هزینه های زیادی برای به نمایش گذاشتن آن از لحاظ مالی و یا به خطر افتادن بازیگران حاضر در صحنه را وجود دارد را نیز میتوان نامید. مجموعه آموزشی جلوه های ویژه افتر افکت به اموزش جلوه های ویژه سینمایی با افتر افکت، آموزش جلوه های بصری کامپوتری در افتر افکت و آموزش صفر تا صد جلوه های ویژه در افترافکت می پردازد.

برای الهام گرفتن، نمونه هایی از این موارد را می توانید در lynda مشاهده کنید. ضمنا ما پکیج آموزش جلوه های ویژه در افترافکت را تهیه کردیم تا بتوانید به راحتی به آموزش جلوه های بصری کامپوتری در افتر افکت بپردازید.

بازار کار رو به روی شما پس از آموزش جلوه های ویژه

آموزش ساخت جلوه های ویژه در افترافکت 3

به دلیل اینکه اغلب جلوه های مورد نظر یک کارگردان یک اثر ویدیویی حال چه کار سینمایی باشد چه کار موزیک ویدیو و یا کلیپ یک عروس و داماد و یا حتی تیزرهای تبلیغاتی، در واقعیت و در فضای واقعی نمی تواند به علت هایی مانند کمبود بودجه و خطرات جانی و مالی و … پیاده سازی شود، از این رو اغلب از جلوه های ویژه کامپیوتری استفاده میشود که میتوان در نرم افزار افتر افکت به خوبی پیاده سازی نمود. از همین رو ما آموزش جلوه های بصری کامپوتری در افتر افکت را آماده کردیم تا تمامی مخاطبان و علاقه مندان به جلوه ویژه از پکیج آموزش جلوه های ویژه در افترافکت بهره ببرند.

در اینجا به تفکیک ۴ حوزه ای که در بازار کار مقابل شما پس از گذراندن دوره جلوه های ویژه در افترافکت خواهید دید را بیان میکنیم

تا بر حسب علاقه خود یک یا چند حوزه را انتخاب نمایید:

جلوه های ویژه سینمایی

از این رو اگر به سینما علاقه مندید، باید رده ی سطح بالایی از جلوه های ویژه سینمایی را آغاز کنید. مسیر کاری شما نیز به این صورت است که در طی دوره آموزشی همراه با استاد و فایل های تمرینی قرار داده شده،  پروژه های مخصوص به خود را میسازید و پورتفولیو خود را به زیبایی ایجاد میکنید. پس از آن نمونه کارهای خود را به کارگردان های تازه کار و یا افرادی که در انجمن سینماگران جوان مشغول به کار هستند نشان دهید و همینطور تمام نمونه کارهای خود را در شبکه های اجتماعی و آپارات و یوتیوب منتشر کنید. با شروع از کارهای سطح پایین خواهید توانست کم کم پیشرفت کرده و به پروژه های سطح بالاتر برسید. ما در پکیج آموزش جلوه های ویژه در افترافکت به آموزش جلوه های بصری کامپوتری در افتر افکت نیز میپردازیم.

موزیک ویدیو

اگر به مواردی مانند موزیک ویدیو علاقه دارید میتوانید در حین گذراندن دوره آموزش جلوه های ویژه در افترافکت تکنیک ها و آموزش ها را روی تصاویر یک خواننده برای مثال پیاده کنید و پس از آن کارخود را برای خواننده های جوانی که تازه شروع به کار کردند و قطعا مشتاقند تا برای کارهای خود موزیک ویدیو بسازند ببرید و کم کم در شبکه های تلویزیونی و سایت های موسیقی مطرح و دیده شوید. ما در پکیج آموزش جلوه های ویژه در افترافکت به آموزش جلوه های بصری کامپوتری در افتر افکت نیز میپردازیم.

کلیپ های عروسی

حوزه ساخت کلیپ های عروسی در صورتی که به این حوزه علاقه داشته باشید بسیار تکرار پذیر هستند و میتوانند آینده مالی خوبی برای شما خلق کنند. مثلا تعداد فیلم های سینمایی را مقایسه کنید با تعداد عروس دامادهایی که کلیپ عروسی دارند. قطعا تایید میکنید که تعداد بالاتری سفارش کار در انتظار این حوزه خواهد بود. برای این مورد هم شما با ساخت پورتفولیوی خود در حین دوره میتوانید با استفاده از تصاویر خامی از عروس و دامادهای خارجی که در یوتیوب موجود است پورتفولیوی خود را کامل کنید و به آتلیه ها مراجعه کرده و در شبکه های اجتماعی کارهای خود را نمایش دهید. البته جلوه های ویژه صرفا مثلا انفجار یک ساختمان نیست! بلکه مثلا ساخت یک کوه به صورت طبیعی پشت سر یک عروس داماد میتواند جلوه های ویژه نام بگیرد. ما در پکیج آموزش جلوه های ویژه در افترافکت به آموزش جلوه های بصری کامپوتری در افتر افکت نیز میپردازیم.

تیزرهای تبلیغاتی

برای تیزرهای تبلیغاتی هم روند ساخت پورتفولیو یکسان است اما شما پس از اتمام دوره آموزش جلوه های ویژه در افترافکت میتوانید به شرکتهای تبلیغاتی و آتلیه هایی که کار تبلیغاتی انجام میدهند مراجعه کنید. قطعا مطمئن باشید به علت تخصص بالای شما، پذیرای شما خواهند بود. ما در پکیج آموزش جلوه های ویژه در افترافکت به آموزش جلوه های بصری کامپوتری در افتر افکت نیز میپردازیم.

آموزش جلوه های ویژه رسانه آموزشی مکتب تی وی

ما در مکتب تی وی به علت اهمیت این دوره آموزشی و همینطور بازار کار مناسبی که پیش روی آن از جهت نشر مواردی مانند تیزرهای تبلیغاتی در فضای مجازی میسر است این دوره آموزشی را ساخته و پرداخته ایم.

با توجه به چیزی که در آموزش آنلاین به زبان فارسی وجود داشت، دوره ی آموزشی با تمام جزئیات و تکنیک ها و پلاگین های لازم در نرم افزار افترافکت آن هم با قیمتی مناسب یافت نمیشد.

از این جهت تصمیم به ساخت دوره جلوه های ویژه به صورت تعاملی با سرفصل هایی استاندارد در حداقل زمان ممکن نمودیم

تا با کیفیت سمعی و بصری مناسب بتوانید به راحتی به تخصص لازم در مهارت جلوه های ویژه دست پیدا کنید.

آموزش ساخت جلوه های ویژه در افترافکت 5

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش جلوه هاي ويژه

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

فصل اول : شفافیت

1.کیفریم گذاری دستی ماسک

توی این قسمت از آموزش ساخت جلوه های ویژه در افتر افکت و آموزش جلوه های ویژه حرفه ای در افترافکت، یاد میگیریم ک چجوری بصورت دستی ماسک هارو کی فریم بزاریم و تغییرشون بدیم

2.ردیابی و ترک کردن ماسک های در حال حرکت

در این قسمت  از آموزش ساخت جلوه های ویژه در افتر افکت و آموزش صفر تا صد جلوه های ویژه در افترافکت ، ماسکی برای صورت یک شخص میسازیم و افترافکت صورت را تشخیص میدهد و برای ما ردیابی میکند. سپس ما از شفافیت داخل صورت استفاده میکنیم تا لایه ای دیگر را روی آن نمایش بدهیم.

3.موکا

 بجای کی فریم گذاری دستی برای ماسک ،ما از موکا برای ترکینگ خودکار یک قسمت از فوتج استفاده میکنیم که در این قسمت از آموزش جلوه های ویژه حرفه ای در افترافکت بهتون میگیم.

4.روتو براش

ما در این قسمت از آموزش آموزش جلوه های ویژه حرفه ای در افترافکت با استفاده از ابزار روتو براش میتوانیم برای قسمت هایی از فوتیج ماسک بسازیم

و افترافکت خودش آن ماسک را ترک میکند و قسمت های دیگر فوتیج را ترنسپرنت یا شفاف میکند!

5.استفاده از difference matte

در این قسمت از آموزش آموزش جلوه های ویژه حرفه ای در افترافکت با استفاده از تفاوت 2 تا فوتیج ما میتوانیم قسمت های یکسان را حذف و قسمت های متفاوت را در صحنه نگه داریم.

6.استفاده از track matte

در این قسمت از آموزش جلوه های ویژه حرفه ای در افترافکت ، معرفی ترک مت بما قابلیت استفاده از روشنایی یا تاریکی یک تصویر را بعنوان ماسکی برای لایه ی زیرین خود میدهد.

فصل دوم : keying (فارسیش رو نمیدونم)

1.کروماکی چیست و garbage matte (مت آشغال)!

در این قسمت از آموزش ساخت جلوه های ویژه در افتر افکت و آموزش جلوه های ویژه حرفه ای در افترافکت به توضیحات مربوط به پرده سبز و نحوه تولید بهترین پرده سبز و استفاده از ماسک بعنوان مت آشغالی تا بتوانیم بهتر پرده سبز را حذف کنیم، می پردازیم و تجهیزات فیلم برداری را نیز از صحنه حذف کنیم می پردازیم.

2.افکت keylight

این افکت بما قابلیت حذف یک رنگ از صحنه را بما میدهد و معمولا ما برای حذف کردن پرده سبز از آن استفاده میکنیم که ما در این قسمت از آموزش صفر تا صد جلوه های ویژه در افترافکت به آن می پردازیم.

3.تمیز درآوردن keylight

در این قسمت از آموزش صفر تا صد جلوه های ویژه در افترافکت ، فراتر از قسمت قبلی رفته

و یاد میگیریم چگونه پرده سبز را بطور کلی از صحنه حذف بکنیم.

4.نور پوشاننده!

بعد از حذف پس زمینه لازم است که نورپردازی بکگراند و سوژه ما یکسان شود تا هرچه بهتر بتوان سوژه را در آن محیط بکگراند قرار داد

که در این قسمت  از مجموعه آموزشی جلوه های ویژه افتر افکت بهش میپردازیم.

5.استفاده از افکت extract

در این قسمت از آموزش ساخت جلوه های ویژه و اموزش جلوه های ویژه سینمایی با افتر افکت میخواهیم در مورد افکت extract صبحت کنیم.

این افکت به ما قابلیت استفاده از روشنایی تصویر برای ایجاد ترنسپرنسی را میدهد.

فصل سوم :ترک کردن یا ردیابی

1.ترکینگ چیست

در این قسمت از مجموعه آموزشی جلوه های ویژه افتر افکت به توضیحات کلی راجب این فصل

و نحوه های مختلف ترک کردن صحنه و آموزش ردیابی نقطه ای با افتر می پردازیم.

2.ردیابی سطوح

در این قسمت از آموزش ساخت جلوه های ویژه در مجموعه آموزشی جلوه های ویژه افتر افکت با استفاده از موکا میتوان سطوحی که حتی از شات خارج میشوند

یا حتی شئی از جلوی آن میگذرد را ترک کنیم و لایه ای را دقیقا رو آن سطح بچسبانیم.

3.استفاده از warp stabilize

در این قسمت از دوره جلوه های ویژه توضیحی در مورد افکت warp stabilize  می دهیم.

که امکان گرفتن لرزش دوربین با استفاده ازین افکت امکان پذیر است.

4.ردیابی دوربین

افتر به ما این قابلیت را میدهد که دوربین واقعی را ردیابی کند و بجای آن یک دوربین مجازی درون این برنامه بسازد.

ما ازین دوربین برای اضافه کردن فوتیج به تصویر خودمان که همزمان با دوربین مجازی حرکت میکند استفاده میکنیم

که موضوع این قسمت از مجموعه آموزشی جلوه های ویژه افتر افکت می باشد.

5.اضافه کردن کامپوزیت ها به تصویر ردیابی شده خودمان

در این قسمت از دوره آموزشی جلوه های ویژه در مورد اضافه کردن کامپوزیت ها به تصویر بحس خواهیم کرد.

فصل چهارم :افکت ها

1.استفاده از افکت ها

در این قسمت از مجموعه آموزشی جلوه های ویژه افتر افکت به بررسی  افکت های مختلف

و بررسی یک صحنه با افکت های مختلف می پردازیم.

2.استفاده از shatter effect

در این بخش از آموزش ساخت جلوه های ویژه با افتر افکت در مورد ایجاد شکنندگی و ترک برداشتن سطوح در افترافکت می پردازیم.

3.تولید آتش درون افترافکت

در این قسمت  از دوره جلوه های ویژه تولید آتش درون افترافکت به شما یاد خواهیم داد.

4.استفاده از turbulence noise

در این قسمت از آموزش ساخت جلوه های ویژه با افتر افکت استفاده از turbulence noise برای ایجاد بهم ریختگی در تصویر یا ایجاد انواع ابر ها ،مه، و .. مورد بررسی قرار مدهیم.

5.استفاده از ابزار puppet

در این قسمت از دوره آموزشی جلوه های ویژه  استفاده از ابزار puppet  برای ایجاد انفجار در صحنه و یا متحرک سازی یک لایه می پردازیم.

فصل پنجم : رندر پس های 3بعدی

1.معرفی لایه های 3 بعدی

این قسمت از آموزش ساخت جلوه های ویژه به  معرفی لایه های 3 بعدی با pass  های مختلف (pass ها شامل تمامی لایه های 3 بعدی میباشند که در برنامه های 3 بعدی بصورت جداگانه تولید میشوند)

و مرتب کردن آنها در فضای افترافکت می پردازیم.

2.کامپوزیت کردن لایه های 3بعدی

در این قسمت از آموزش ساخت جلوه های ویژه به بررسی کامپوزیت کردن لایه های 3بعدی درون افترافکت

و یکپارچه کردن آنها  و اضافه کردن لایه ها به فوتیج اصلی می پردازیم.

3.اصلاح رنگ لایه های 3 بعدی

در قسمت سوم از اموزش جلوه های ویژه سینمایی با افتر افکت به  اصلاح رنگ لایه های 3 بعدی و هماهنگ کردن آن با فوتیج اصلی می پردازیم.

4.آشنایی به پلاگین سینما 4D

در این قسمت از پکیج آموزش جلوه های ویژه در افترافکت به آشنایی به پلاگین سینما 4D که ورژن lite  آن درون افترافکت موجود میباشد می پردازیم.

5.آشنایی باdepth pass

در  این قسمت از مجموعه آموزشی جلوه های ویژه افتر افکت به آشنایی با depth pass و ایجاد عمق برای لایه های 3 بعدی و ایجاد فوکوس  و خارج از فوکوس کردن لایه های 3 بعدی می پردازیم.

فصل ششم : رندر گیری

1.آشنایی با صف رندر گیری افتر افکت

در این قسمت از پکیج آموزش جلوه های ویژه در افترافکت به آشنایی با صف رندر گیری افتر افکت و برنامه  media encoder

و سبک کردن فضای افترافکت با رندرگیری لایه هایی ک زیاد از آن استفاده میکنیم.

فصل هفتم :ویدئو های 360 درجه

1.ویدئوهای 360 درجه چیست

در قسمت اول از فصل ششم  از آموزش ساخت جلوه های ویژه با افتر افکت، ویدئوهای 360 درجه و تفاوت آن با ویدئو های 3بعدی 360 درجه و آشنایی با اسکریپتی که برای ادیت این ویدئوها استفاده میکنیم می پردازیم.

2.استفاده از اسکریپت VR comp editor

در این قسمت از آموزش جامع جلوه های ویژه استفاده از اسکریپت VR comp editor و کار با قسمت 2 بعدی آن و اضافه کردن لایه ای 2 بعدی به تصویر 360 درجه می پردازیم.

3.اضافه کردن فوتیج ترک برداشتن دیوار

در این قسمت ازاموزش جلوه های ویژه سینمایی با افتر افکت اموزش جلوه های ویژه سینمایی با افتر افکت ، اضافه کردن فوتیج ترک برداشتن دیوار و کار با قسمت 2 بعدی آن و اضافه کردن لایه ای 2 بعدی به تصویر 360 درجه می پردازیم.

4.آشنایی با قسمت 3 بعدی VR comp editor

در این قسمت از اموزش کامل جلوه های ویژه در افترافکت به آشنایی با قسمت 3 بعدی VR comp editor

و اضافه کردن پلاگین های 3 بعدی و لایه های 3 بعدی به تصویر 360 درجه می پردازیم.

5.نحوه ی ترک کردن تصاویر 360 درجه

در این بخش از دوره جلوه های ویژه  به بررسی نجوه ی ترک کردن تصاویر 360 درجه

و اضافه کردن لایه های 3 بعدی به تصویر ترک شده خودمی پردازیم.

6.آشنایی با سینما فوردی

در این قسمت از اموزش کامل جلوه های ویژه در افترافکت و اموزش جلوه های ویژه سینمایی با افتر افکت ،  آشنایی با سینما فوردی در ویدئوهای 360 درجه و اضافه کردن آبجکت های آن به ویدئوی 360 درجه می پردازیم.

سرفصل ها

۷ فصل 34 جلسه ۰۶:۰۶:۰۳ ساعت

دوره جامع آموزش جلوه های ویژه

۱ قسمت ۰۰:۰۷:۳۴

معرفی دوره

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۰۷:۳۴

فصل اول : شفافیت

۶ قسمت ۱:۱۵:۰۶

1.کیفریم گذاری دستی ماسک

۰۰:۱۲:۲۶

2.ردیابی و ترک کردن ماسک های در حال حرکت

۰۰:۱۲:۱۸

3.موکا

۰۰:۱۳:۳۸

4.روتو براش

۰۰:۱۴:۱۷

5.استفاده از difference matte

۰۰:۱۱:۲۶

6.استفاده از track matte

۰۰:۱۰:۵۹

فصل دوم : keying

۵ قسمت ۰۰:۴۸:۱۴

7.کروما کی چیست و garbage matte (مت آشغال)!

۰۰:۱۴:۱۲

8.افکت keylight

۰۰:۱۰:۳۳

9.تمیز درآوردن keylight

۰۰:۰۶:۳۱

10.نور پوشاننده!

۰۰:۰۹:۱۴

11.استفاده از افکت extract

۰۰:۰۷:۴۳

فصل سوم :ترک کردن یا ردیابی

۵ قسمت ۰۰:۴۹:۴۰

12.ترکینگ چیست

۰۰:۱۳:۴۷

13.ردیابی سطوح

۰۰:۰۷:۲۵

14.استفاده از warp stabilize

۰۰:۱۲:۰۱

15.ردیابی دوربین

۰۰:۰۹:۳۰

16.اضافه کردن کامپوزیت ها به تصویر ردیابی شده خودمان

۰۰:۰۶:۵۵

فصل چهارم :افکت ها

۵ قسمت ۱:۰۷:۰۵

17.استفاده از افکت ها

۰۰:۱۲:۱۰

18.استفاده از shatter effect

۰۰:۱۷:۲۵

19.تولید آتش درون افترافکت

۰۰:۱۵:۲۱

20.استفاده از turbulence noise

۰۰:۱۲:۵۸

21.استفاده از ابزار puppet

۰۰:۰۹:۰۹

فصل پنجم : رندر پس های 3بعدی

۵ قسمت ۰۰:۵۹:۱۹

22.معرفی لایه های 3 بعدی

۰۰:۱۰:۰۷

23.کامپوزیت کردن لایه های 3بعدی

۰۰:۱۰:۱۹

24.اصلاح رنگ لایه های 3 بعدی

۰۰:۱۲:۳۲

25.آشنایی به پلاگین سینما 4D

۰۰:۰۹:۰۷

26.آشنایی باdepth pass

۰۰:۱۷:۱۳

فصل ششم : رندر گیری

۱ قسمت ۰۰:۰۶:۰۷

27.آشنایی با صف رندر گیری افتر افکت

۰۰:۰۶:۰۷

فصل هفتم :ویدئو های 360 درجه

۶ قسمت ۰۰:۴۸:۵۵

28.ویدئوهای 360 درجه چیست

۰۰:۰۸:۱۰

29.استفاده از اسکریپت VR comp editor

۰۰:۰۷:۲۲

30.اضافه کردن فوتیج ترک برداشتن دیوار

۰۰:۱۰:۱۲

31.آشنایی با قسمت 3 بعدی VR comp editor

۰۰:۰۷:۲۴

32.نحوه ی ترک کردن تصاویر 360 درجه با قسمت 3 بعدی VR comp editor

۰۰:۱۰:۳۸

33.آشنایی با سینما فوردی

۰۰:۰۵:۰۶

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

1. چطور میتونم در دوره جلوه های ویژه ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره دسترسی پیدا کنید.

2. آیا در حین دوره آموزش از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی دوره آموزشی جلوه های ویژه شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

3. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره جامع جلوه های ویژه به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید

و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است.

همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود،

میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

4. مدرس دوره جامع جلوه های ویژه به چه صورت با ما تمرین میکنه؟

مدرس دوره آموزشی جلوه های ویژه  که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش جلوه های ویژه میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش جلوه های ویژه مراجعه نمایید.

 این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید

و در پایان دوره آموزش سینما فوردی حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

5. چطور از کیفیت و فن بیان مدرس دوره جلوه های ویژه اطمینان پیدا کنم؟

شما با مشاهده سرفصل های دوره اموزش کامل جلوه های ویژه در افترافکت متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزش جلوه های ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی سینما فوردی و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

6. استاد این دوره برای آموزش ساخت جلوه های ویژه فرد مناسبی است؟

حساسیتی که برای مدرس دوره جلوه های ویژه وجود دارد این است که مدرس جلوه های ویژه باید در حرفه ی جلوه های ویژه در رده های مختلف تجربیات حرفه ای داشته باشد تا با استفاده از تجربیات خود بتواند به خوبی مطالب را به دانشجویی این دوره  منتقل نماید.

محمدرضا گنج کاو

مدرس دوره: محمدرضا گنج کاو

دوره آموزشی جلوه های ویژه توسط آقای کنجکاو که سابقه خوبی در زمینه ساخت تیزرهای تبلیغاتی دارند طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی ضبط گردید که اولا منجر به ساخت یک دوره کامل از لحاظ سرفصلی که تمام مطالب را به صورت جامع در بربگیرد شد و ثانیا باتوجه به مهم بودن فایل های تمرینی در این زمینه تعاملی بودن آن با دانشجو مهم بود که می تواند در پایان نمونه کارهای مناسبی را برای پورتفولیوی خود در زمینه جلوه های ویژه آماده سازی نماید.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعیده
سعیده
1 سال قبل

درود ، قبل از دیدن دوره آموزش جلوه های ویژه در افترافکت ،مشاهده، آموزش نرم افزار آن در چه حد ضرورت دارد؟

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه