آموزش ساخت لوگو موشن در افتر افکت و ایلوستریتور

آموزش ساخت لوگو موشن در افتر افکت و ایلوستریتور

موشن لوگو به لوگوهای انیمیت شده و یا حرکت داده شده گفته میشود که معمولا یک برند صاحب آن لوگو برای ابتدا و انتها و همینطور استفاده در محتوای ویدیویی خود از آن استفاده مینماید. باتوجه به فراهم آمدن نمایش محتوای ویدیویی در اینترنت و شبکه های اجتماعی اهمیت موشن لوگو بیش از پیش روشن شده چرا که میتواند اعتبار به آن برند صاحب لوگو ببخشد و جذابیت محتوای ویدیویی را دوچندان نماید. پروژه های آماده افترافکت اغلب کار ساخت موشن لوگو را انجام میدهند اما برای ساخت موشن به صورت حرفه ای باید با استفاده از ایلوستریتور و آموزش افتر افکت به صورت شخصی سازی شده یک لوگو را با استفاده از ایلوستریتور ساخته و پرداخته نموده و با افترافکت کار انیمیت، طبق آموزش انیمیشن سازی، و افکت های مختلف آن را به انجام رساند.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

آنچه در صفحه دوره آموزش ساخت موشن لوگو خواهید دید

معرفی موشن لوگو

این روزها به علت فراهم شدن امکان نمایش موشن گرافیک در فضای مجازی تمایل استفاده برندها به استفاده از موشن گرافیک به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی خود گسترش یافته است. همینطور در داخل موشن گرافیک یکی از مهم ترین قسمت هایی که کسب و کار های روی آن تاکید دارند نمایش لوگو ( نشان برند ) آن ها میباشد.

معرفی موشن لوگو در صفحه دوره آموزش ساخت موشن لوگو

برای آن که لوگوی برند در موشن گرافیک به خوبی نمایش داده شود اغلب در ابتدا و انتهای پروژه های ( حتی غیر موشن گرافیک ) شما یک سری جرکت ها وافکت هایی را روی لوگو مشاهده میکنید که اصطلاحا به آن موشن لوگو گفته میشود. موشن لوگوها نمای بسیار زیبایی روی لوگوی برندها ایجاد میکنند و باعث ایجاد حس خوش آیندی نسبت به آن برند میشوند.

برای ساخت موشن لوگو غالبا از نرم افزار Adobe After effects استفاده میگردد و دلیل آن هم ابزار و پلاگین های مناسب و همینطور مناسب بودن برای ماهیت موشن لوگو یعنی دو بعدی می باشد و از جمله دلایل مهم دیگر می توان به ارتباط مناسب این نرم افزار با سایر نرم افزارهایی که لوگو در آن ها ساخته میشود مانند فتوشاپ و ایلوستریتور اشاره نمود که در همین دوره اموزش لوگو موشن حرفه ای هم بعد از طراحی لوگو در ایلوستریتور آن را به داخل افتر افکت میاوریم.

در ادامه این آموزش ساخت لوگو موشن با افتر افکت به زبان فارسی با انواع لوگو موشن آشنا می شوید.

انواع لوگو موشن

در این بخش از آموزش ساخت لوگو موشن در افترافکت انواع لوگو موشن را بررسی می کنیم.

1. لوگو موشن فلت

اولین نوع لوگو موشن که در اموزش لوگو موشن حرفه ای به آن اشاره شده است، لوگوموشن فلت است. این لوگو موشن به صورت دو بعدی می باشد و هزینه کمتری نسبت به لوگو موشن سه بعدی دارد. لوگو موشن فلت برای نمایش برند یک شرکت از افکت های صوتی و گرافیکی استفاده می کند.

2. لوگو موشن سه بعدی

لوگو موشن سه بعدی نوع دیگر لوگو موشن است که در آموزش ساخت لوگو موشن در افتر افکت بررسی شده است. در ساخت این لوگو موشن از افکت های سه بعدی استفاده می شود. لوگو موشن سه بعدی باعث می شود برند یک شرکت به صورت حرفه ای تبلیغ شود.

3. لوگو موشن آماده

یکی دیگر از انواع لوگو موشن که در آموزش ساخت لوگو متحرک در افترافکت به آن پرداخته شده است، لوگو موشن آماده می باشد. صاحبان کسب و کار برای تبلیغات شرکت خود از لوگوموشن های آماده استفاده می کنند.

در این بخش از آموزش ساخت لوگو موشن در افترافکت انواع لوگو موشن بررسی شد. در قسمت بعد این آموزش ساخت لوگو موشن در افتر افکت کاربردهای لوگو موشن را بیان می کنیم.

کاربرد لوگو موشن

در این قسمت از آموزش جامع ساخت لوگو موشن در افترافکت کاربردهای لوگو موشن را بررسی می کنیم.

  • استفاده از لوگو موشن در تبلیغات
  • استفاده از لوگو موشن در صفحات وب و شبکه های اجتماعی
  • استفاده از لوگو موشن در ویدیوهای آموزشی و تبلیغاتی

در این بخش از آموزش ساخت لوگو متحرک در افترافکت با برخی از کاربردهای لوگو موشن آشنا شدید. برای شناخت بیشتر این کاربردها می توانید در دوره آموزش ساخت لوگو موشن حرفه ای با افتر افکت شرکت کرده یا پکیج آموزش ساخت لوگو موشن با افتر افکت به زبان فارسی را خریداری نمایید.

در بخش بعد آموزش ساخت لوگوی متحرک در افتر افکت مزایای لوگو موشن را شرح می دهیم.

مزایای استفاده از لوگو موشن

در این قسمت از آموزش ساخت لوگو متحرک در افترافکت به بررسی مزایای استفاده از لوگو موشن می پردازیم.

ماندگاری در ذهن

استفاده از تصاویر متحرک و ویدیوها ماندگاری و تأثیر بیشتری در ذهن مخاطب دارند. طبق نتایج به دست آمده، افرادی که از لوگو موشن استفاده می کنند و بر روی آن سرمایه گذاری کرده اند، تأثیر آن را در رشد کسب و کار خود مشاهده کرده اند.

افزایش اعتماد

یکی دیگر از مزیت های استفاده از لوگو موشن که در آموزش جامع ساخت لوگو موشن در افترافکت به آن اشاره شده است، افزایش اعتماد در افراد است. لوگو موشن تأثیر شگرفی بر اعتماد سازی و احساسات مخاطبان می گذارد. شما با استفاده از یک لوگو موشن می توانید احساسات و اعتماد مخاطبتان را جلب کنید.

پرستیژ کسب و کار

مزیت دیگر لوگو موشن که در آموزش ساخت لوگو موشن در افتر افکت به آن پرداخته شده است، بالابردن کلاس کاری و پرستیژ کسب و کار است. طراحی لوگو موشن در کسب و کار باعث می شود برند شما در دید مخاطب حرفه ای تر به نظر برسد.

افزایش آگاهی از برند

افزایش آگاهی از برند مزیت دیگر لوگو موشن است که در آموزش ساخت لوگو متحرک در افترافکت به آن پرداخته شده است. از آنجا که لوگو موشن در جذب مشتری تأثیر دارد، باعث افزایش آگاهی افراد از برندتان می شود.

نشان دادن شخصیت برند

یکی دیگر از مزایای لوگو موشن که در آموزش جامع ساخت لوگو موشن در افترافکت به آن اشاره شده است، نشان دادن شخصیت یک برند است. لوگو موشن به ایجاد یک ارتباط عاطفی با مشتری کمک می کند. با استفاده از انیمیشن، موسیقی، افکت و… می توان این ارتباط را به دست آورد.

در این بخش از آموزش ساخت لوگو موشن در افترافکت برخی از مزایای استفاده از لوگو موشن را بیان کردیم. برای آشنایی بیشتر با این مزایا می توانید دوره اموزش ساخت لوگو موشن با افتر افکت را گذرانده یا پکیج آموزش ساخت لوگو موشن با افتر افکت به زبان فارسی را خریداری کنید. همچنین برای یادگیری نحوه ساخت لوگو موشن حرفه ای با افترافکت می توانید فیلم آموزش موشن لوگو با افتر افکت را دانلود نمایید.

در بخش بعد این آموزش لوگو موشن در افتر افکت با برخی از سایت های ساخت لوگو موشن انلاین آشنا می شوید.

ساخت لوگو موشن انلاین

ذر این قسمت از آموزش لوگو موشن در افتر افکت برخی از سایت های ساخت لوگو موشن انلاین را معرفی می کنیم.

وب سایت Logogenie

یکی از وب سایت های ساخت لوگو موشن انلاین که در آموزش ساخت لوگوی متحرک در افتر افکت معرفی شده است، وب سایت Logogenie است. این پلتفرم ساخت لوگو موشن انلاین مبتنی بر فضای ابری است و برای ساخت لوگو موشن انلاین در آن نیاز به دانلود نرم افزار نیست. کار اب این وبسایت بسیار آسان بوده و به راحتی می توانید به قالب های آماده برای ساخت لوگو موشن دسترسی پیدا کنید.

سایت Crello

سایت Crello یکی دیگر از ابزارهای ساخت لوگو موشن انلاین است که در آموزش لوگو موشن در افتر افکت به آن پرداخته شده است. این سایت نیز دارای قالب های جذاب و متنوع برای ساخت لوگو موشن انلاین است. ویژگی مهم این وبسایت این است که ویدیوها و انیمیشن های از پیش آماده دارد که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

سایت Renderforest

یکی دیگر از سایت های ساخت لوگو موشن انلاین سایت Renderforest است. این وبسایت دارای ابزارهای کاربردی رایگان برای ساخت لوگو موشن است و با استفاده از آیکون های مختلف و کاراکترهای متحرک می توانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه لوگوموشن بسازید.

وبسایت PowToon

وبسایت PowToon یک ابزار دیگر برای ساخت لوگو موشن انلاین است. این یک ابزار کاربردی برای ساخت لوگو موشن است که در آن به صورت رایگان می توانید از افکت های متنوع و جذاب، اشکال متحرک، کاراکترها و تصاویر متنوع و… استفاده کنید.

در این قسمت از آموزش لوگو موشن در افتر افکت برخی از سایت های ساخت لوگو موشن انلاین را معرفی کردیم. شما می توانید برای فراگیری اموزش لوگو موشن حرفه ای در دوره های آموزش لوگو موشن در افتر افکت شرکت کرده یا پکیج آموزش ساخت لوگو موشن با افتر افکت را بخرید.

در بخش بعد این آموزش ساخت لوگو موشن حرفه ای با افتر افکت بازار کار لوگو موشن را بررسی می کنیم.

بازار کار طراحی موشن لوگو

حتما شما هم از هزینه های خوبی که میتوان از کارفرماهای پروژه های موشن گرافیک گرفت اطلاع دارید. بسیاری از برندها شاید نخواهند روی موشن گرافیک هزینه کنند اما قطعا تعدادی بسیار بیشتری از کسب و کارها از یک مغازه کوچک گرفته تا یک هولدینگ بین المللی برای ابتدا و انتهای پست اینستاگرام و پروژه های دیگر خود و…. از موشن لوگوی برند خود استقبال زیادی را خواهند داشت.

بازار کار بعد از دوره آموزش ساخت موشن لوگو

به همین واسطه شما میتوانید در حین این دوره آموزش طراحی لوگو همراه با استاد و با استفاده از پروژه هایی که خود استاد در حال کار کردن روی آن ها میباشد و همینطور در اختیار شما نیز هست برای یک برند شناخته شده برای مثال دیجیکالا، لوگوی آن را دانلود کرده و همراه با استاد به ساخت موشن لوگو برای برند نمایید. به این صورت شما خواهید توانست با ارائه این موشن لوگو به راحتی نظر کارفرما را جلب نمایید و پروژه های موشن لوگوی زیادی را از طریق بازاریابی در شبکه های اجتماعی و سایت های فریلنسری مانند پونیشا و همینطور شرکت های تبلیغاتی به دست آورید.

مزایای دوره آموزش ساخت موشن لوگو

آموزش جامع ساخت موشن لوگو رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره جامع آموزش ساخت موشن لوگو و آموزش ساخت لوگو با ایلوستریتور در رسانه آموزشی مکتب تی وی، شما به راحتی در 2 ساعت با تمام ابزارها و پلاگین ها و تکنیک های مورد نیاز در نرم افزار افترافکت برای ساخت موشن لوگو آشنا خواهید شد. همینطور قبل از آن مرور کلی به طراحی لوگوی مورد نظر خواهیم داشت به آموزش ساخت لوگو با ایلوستریتور می پردازیم تا بعد از آن روی موارد مورد نظر خود در نرم افزار افتر افکت کار کنیم.

در این دور آموزش ساخت لوگو موشن با افتر افکت به زبان فارسی به صورت پروژه محور با تکنیک ها و ابزارهای ساخت لوگو موشن با افتر افکت و نحوه ساخت لوگو موشن حرفه ای با افترافکت آشنا می شوید. پس از گذراندن این دوره آموزش جامع ساخت لوگو موشن در افترافکت می توانید انواع موشن لوگو را طراحی و تولید کنید و برای ورود به بازار کار در این حوزه آماده شوید. پیش نیاز این دوره اموزش ساخت لوگو موشن با افتر افکت نیز آموزش افترافکت است. مخاطبان این دوره آموزش ساخت لوگوی متحرک در افتر افکت افراد علاقه مند به موشن گرافیک هستند. همچنین این دوره آموزش ساخت لوگو موشن با افتر افکت به زبان فارسی برای طراحان گرافیک نیز مناسب است. هدف این دوره اموزش ساخت لوگو موشن با افتر افکت نیز یادگیری نحوه ساخت لوگو موشن حرفه ای با افترافکت و آشنایی با تکنیک های ساخت لوگو موشن با افتر افکت برای کسب درآمد در این حوزه است.

علاقه مندان می توانند جهت فراگیری آموزش ساخت لوگو موشن با افتر افکت به زبان فارسی در دوره اموزش ساخت لوگو موشن افتر افکت شرکت کرده یا نسبت به خرید پکیج آموزش ساخت لوگو موشن با افتر افکت و تماشای فیلم آموزش ساخت لوگو موشن حرفه ای با افتر افکت از طریق همین صفحه اقدام نمایید.

برای مشاهده مباحث مطرح شده در دوره جامع آموزش ساخت موشن لوگو به فهرست عناوین در پایینتر از این مطلب مراجعه کنید. همچنین این دوره آموزش ساخت لوگو موشن حرفه ای با افتر افکت دارای مزیت هایی نسبت به سایر دوره های آموزشی میباشد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش ساخت لوگو موشن

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1. مقدمه و طراحی لوگو با ایلاستریتور

در اولین قسمت این دوره آموزش جامع ساخت لوگو موشن در افترافکت و آموزش ساخت لوگو با ایلوستریتور ما توضیحی بر این دوره اموزش لوگو موشن حرفه ای خواهیم داشت و برای ایجاد یک مدل موشن لوگوی لامپ نئونی شروع به طراحی یک لوگوی فرضی در نرم افزار ایلوستریتور مینماییم

2. شروع به کار با افترافکت و ایجاد لامپ نئونی

در این قسمت از آموزش ساخت لوگو موشن در افتر افکت نرم افزار افتر افکت را باز کرده و شروع به ساخت موشن لوگو و شروع مراحل آن مینماییم.

3. پرده سبز و ایجاد جلوه باران

در این قسمت از آموزش ساخت لوگو موشن حرفه ای با افتر افکت به معرفی پرده سبز و نحوه پیاده سازی آن در ویدیو خود میپردازیم که چگونه میتوانیم از آن در پروژه های خود استفاده کنیم.

4. سایه ها

در این قسمت از اموزش لوگو موشن در افترافکت به این مورد میپردازیم که چطور سایه ها را ایجاد کنیم و چطور میتوانیم سایه های لامپ های نئونی خود را روی زمین بندازیم و اینکه چطور میتوانیم آن ها را طبیعی جلوه بدهیم.

5. Blur و ادامه ایجاد سایه ها

در این قسمت از آموزش ساخت لوگو متحرک در افترافکت به ادامه مبحث ایجاد سایه ها میپردازیم و این مورد را بررسی میکنیم که چطور میتوان در موشن لوگوی ایجاد شده خود سایه ها را بیندازیم.

 

سرفصل ها

۱ فصل ۵ جلسه ۲:۰۵:۳۰ ساعت

دوره جامع آموزش ساخت لوگو موشن در افتر افکت و ایلوستریتور

۵ قسمت ۲:۰۵:۳۰

1. مقدمه دوره جامع آموزش طراحی موشن لوگو و طراحی لوگو با نرم افزار ایلاستریتور

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۲۵:۲۶

2. شروع به کار با افترافکت و ایجاد لامپ نئونی

۰۰:۱۲:۵۷

3. پرده سبز و ایجاد جلوه باران

۰۰:۲۸:۳۰

4. سایه ها

۰۰:۳۶:۰۴

5. Blur و ادامه ایجاد سایه ها

۰۰:۲۲:۳۰

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. چطور میتونم در دوره آموزش ساخت موشن لوگو ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی مکتب تی وی در قسمت سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش ساخت موشن لوگو دسترسی پیدا کنید.

۲. آیا در حین دوره آموزش ساخت موشن لوگو از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی این آموزش ساخت موشن لوگو شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

۳. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش ساخت موشن لوگو به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

۴. مدرس دوره جامع آموزش ساخت موشن لوگو به چه صورت با ما تمرین میکنه؟

مدرس دوره آموزشی ساخت موشن لوگو که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش ساخت موشن لوگو میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش ساخت موشن لوگو مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش ساخت موشن لوگو حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

مهران زندی

مدرس دوره: مهران زندی

این دوره آموزشی طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی توانست تمام علاقه مندان به مبحث موشن لوگو را یک بار برای همیشه از سایر منابع آموزشی بی نیاز نماید.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
عباس
عباس
1 سال قبل

سلام اگر بعد از خرید دوره آموزش ساخت موشن لوگو برای مشاده جلسات با مشکل مواجه بشیم پشتیبانی پاسخگو خواهد بود؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  عباس
1 سال قبل

درود بر شما کاربر عزیز بله میتونین با تماس با پشتیبانی به صورت کامل راهنمایی بشین در این زمینه

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه