آموزش پلاگین های کاربردی افترافکت

آموزش پلاگین های کاربردی افترافکت

پلاگین که در زبان فارسی و در معنای عام خود به آن افزونه نیز گفته میشود. پلاگین  افترافکت به معنی این است که در یک نرم افزار قابلیت انجام یک کاری که قابل اجرا نیست را به آن اضافه نموده و یا نحوه یک قابلیت قابل اجرا را بهینه سازی نمایید. در پلاگین های افترافکت هم به همین صورت است که مواردی مانند ادیت فوتیج و فیلم تنظیم و اصلاح رنگ که در افترافکت به نحوی قابل انجام است را بهینه سازی مینماید و یا مواردی مانند کار در محیط سه بعدی که در افترافکت قابل انجام نیست را به آن اضافه نماید. بنابراین در آموزش افتر افکت بهتر است تمام پلاگین های کاربردی نرم افزار Adobe After Effects را نیز بررسی کرد. از آنجایی که افترافکت در آموزش انیمیشن سازی نیز نقش مهمی دارد این پلاگین ها در این زمینه نیز کمک کننده خواهد بود.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی پلاگین های افترافکت

معرفی پلاگین های افترافکت در صفحه محصول دوره جامع آموزش پلاگین های افتر افکت

در ابتدای دوره آموزش پلاگین های افترافکت با معنی و مفهوم خود پلاگین آشنا میشویم. پلاگین که در زبان فارسی آن را به افزونه ترجمه کرده اند از ترکیب دو واژه plug و in  ساخته شده است که plug هم به معنی پریز برق است که از آن می توان برداشت نمود که خود پلاگین (پریز برق) به تنهایی کاربردی نداشته با اتصال به شبکه برق (نرم افزار اصلی) می تواند مورد استفاده در جهات مختلف قرار بگیرد.

همه ما نرم افزار افترافکت را میشناسیم و میدانیم که تقریبا تمام نیازهای دنیای فیلم و انیمیشن را برآورده میسازد. اما همه ی خروجی که در رسانه های مختلف از این نرم افزار شاهد بوده اید از خود نرم افزار افترافکت به تنهایی بر نمی آید. از این رو برای این نرم افزار قابلیت توسعه پلاگین فراهم شده است تا علاوه بر هسته اصلی هرکس بنا به نیاز خود پلاگین تولید شده توسط کمپانی های فعال در این حوزه را روی آن نصب نماید. پلاگین های افترافکت در دو حالت برای این نرم افزار ایجاد شده اند:

 • افزودن قابلیت هایی که تاکنون در نرم افزار وجود نداشته اند.
 • بهینه سازی مواردی که در داخل نرم افزار قابل انجام بوده از لحاظ سرعت انجام و بهبود روند کار در جهت خروجی بهتر.

پلاگین های زیادی در نرم افزار افترافکت وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید پروژه های حیرت انگیز بسازید. برای یادگیری کامل این پلاگین ها می توانید به آموزش پلاگین در افتر افکت مراجعه کرده یا فیلم آموزش استفاده از پلاگین در افتر افکت را دانلود کنید.

در ادامه آموزش تخصصی پلاگین افترافکت کاربرد پلاگین افتر افکت را بررسی می کنیم.

کاربرد پلاگین افتر افکت

در این بخش از آموزش جامع پلاگین های افترافکت به بررسی کاربردهای پلاگین افتر افکت می پردازیم. این کاربردها شامل:

 • ساخت موشن گرافیک
 • ساخت مدل های سه بعدی
 • ساخت انیمیشن
 • استفاده در آتلیه های عکاسی
 • و…

برای آشنایی بیشتر با این کاربردها می توانید دوره آموزش تخصصی پلاگین افترافکت و آموزش استفاده از پلاگین در افتر افکت را بگذرانید یا نسبت به دانلود آموزش پلاگین افترافکت اقدام کنید.

در قسمت بعد آموزش استفاده از پلاگین در افتر افکت تفاوت پلاگین و اسکریپت را شرح می دهیم.

تفاوت اسکریپت و پلاگین در افترافکت

در این قسمت از آموزش کار با پلاگین های افتر افکت به بررسی تفاوت های پلاگین و اسکریپت در افترافکت می پردازیم. پلاگین ها و اسکریپت ها ابزارهای جانبی هستند که موجب افزایش کارایی نرم افزار افتر افکت می شوند. اسکریپت مانند پلاگین با استفاده از یک زبان برنامه نویسی ایجاد می شود اما به جای اینکه نرم افزار را شخصی سازی کند، فرایند درون نرم افزار را خودکار می کند. اسکریپت ها هم مانند پلاگین ها به فرایند ساخت و تولید یک پروژه کمک می کنند. اسکریپت ها در افزایش سرعت عملکرد طراحان نقش دارند.

در بخش بعد از آموزش تخصصی پلاگین افترافکت بهترین پلاگین های افتر افکت را معرفی می کنیم.

بهترین پلاگین های افتر افکت

در این قسمت از آموزش پلاگین های کاربردی after effects به معرفی بهترین پلاگین های افتر افکت می پردازیم.

Trapcode Suit

Trapcode Suit یکی از معروف ترین پلاگین های افترافکت است. این پلاگین به کاربران امکان طراحی موشن گرافیک سه بعدی، اشکال هندسی و افکت های پیچیده می دهد.

Flow

یک پلاگین افتر افکت دیگر Flow است. طراحان گرافیک برای متحرک سازی لایه ها از graph editor استفاده می کنند. پلاگین Flow کار با graph editor را آسان می کند.

Mocha

Mocha یکی دیگر از پلاگین های افتر افکت است که در آموزش تخصصی پلاگین افترافکت به آن اشاره شده است. این پلاگین کارهایی مانند حذف اجسام، روتوسکوپی، ردیابی مسطح و… را آسان می کند.

plexus

یکی دیگر از پلاگین های افترافکت plexus است که در آموزش جامع پلاگین های افترافکت معرفی شده است. با استفاده از این پلاگین می توانید اشکال و ذرات سه بعدی ایجاد کنید. افزودن جلوه ها و سازماندهی اجسام شبکه در این پلاگین آسان است.

Red Giant Trapcode Particular

Red Giant Trapcode Particular پلاگین افتر افکت دیگری است که در آموزش پلاگین های کاربردی افتر افکت به صورت گام به گام به آن اشاره شده است. با استفاده از این پلاگین می توانید ذرات سفارشی ایجاد کنید. همچنین با استفاده از این پلاگین می توانید چندین جلوه را برای ایجاد انیمیشن با هم ترکیب کنید.

Element 3D

یکی دیگر از پلاگین های افترافکت که در آموزش کار با پلاگین های افترافکت به معرفی آن پرداخته شده است، پلاگین Element 3D است. این یک روش آسان برای استفاده از مدل های سه بعدی است. با استفاده از این پلاگین می توانید از ویژگی ها محیط های چندوجهی، سایه ها و انعکاس برای ساخت انیمیشن های ترکیبی استفاده کنید.

در این قسمت از اموزش کار با پلاگین های افتر افکت با برخی از پلاگین های افترافکت آشنا شدید. برای آشنایی بیشتر با پلاگین ها افترافکت می توانید در دوره آموزش پلاگین های کاربردی افتر افکت به صورت گام به گام شرکت کرده یا نسبت به دانلود فیلم آموزش استفاده از پلاگین در افتر افکت اقدام نمایید.

در بخش بعد از آموزش استفاده از پلاگین در افتر افکت به بازار کار آموزش پلاگین افترافکت می پردازیم.

ارتقا سطح کاری متخصصین افترافکت

بازار کار رو به روی شما پس از آموزش پلاگین های افتر افکت

درآمد متخصصین افترافکت را همه ی ما می دانیم که پروژه هایی که با استفاده از این نرم افزار انجام می شود مبالغ بالایی را دارد، اما با یادگیری پلاگین ها در دوره آموزش پلاگین های افترافکت قطعا سطح کاری شما افزایش یافته و به نوعی کاری نیست که شما از لحاظ ابزاری بر آن تسلط نداشته باشید.

برای مشاهده دقیق تر بازاری که بعد آموزش پلاگین های افترافکت در انتظار شماست، می توانید عبارت ( لیست پروژه های ادوبی افتر افکتس پونیشا ) را سرچ کنید و در نتیجه اول در سایت پونیشا پروژه هایی که در انتظار شماست را مشاهده نمایید و همینطور استخدام متخصص افترافکت نیز را هم می توانید در سایت ( ایران استخدام ) با سرچ عبارت افترافکت مشاهده نمایید.

آموزش پلاگین های افترافکت رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش پلاگین های افترافکت شما تمام پلاگین هایی را که احتمال دارد در حوزه های مختلف از آن استفاده نمایید، به صورت تعاملی در حداقل زمان ممکن خواهید آموخت. پس از این دوره آموزش پلاگین های افترافکت شما هر پلاگینی که برای مقصود شما مورد استفاده قرار میگیرد را به راحتی خواهید آموخت. این دوره آموزش پلاگین های افترافکت در محیط استودیو و با بالاترین شاخص های کیفیت سمعی و بصری ضبط شده است و از استاد باتجربه در بازارکار نیز برای رسیدن هرچه سریعتر دانشجوی دوره به فرضیات بازارکار، بهره مند شده است. و بهتر است که قبل از این دوره آموزش پلاگین های کاربردی افتر افکت به صورت گام به گام دوره جامع آموزش افترافکت برای استفاده بهتر و یادگیری موثرتر از دوره آموزش پلاگین های افترافکت را در صورتی که به نرم افزار افترافکت تسلط کافی ندارید بگذرانید.

در این دوره آموزش پلاگین های کاربردی after effects به آموزش تخصصی پلاگین افترافکت پرداخته شده است و به صورت کامل آموزش کار با پلاگین های افتر افکت و مهارت های لازم برای استفاده از این پلاگین ها را فرامیگیرید. مخاطبان این دوره آموزش جامع پلاگین های افترافکت نیز طراحان گرافیک و طراحان رابط کاربری است. همچنین این دوره آموزش کار با پلاگین های افترافکت برای موشن گرافرها نیز مفید است. هدف این دوره آموزش پلاگین های کاربردی افتر افکت به صورت گام به گام آموزش تمامی پلاگین های مورد استفاده در حوزه های مختلف در نرم افزار افترافکت است.

شما می توانید برای آموزش پلاگین های کاربردی افتر افکت به صورت گام به گام دوره آموزش جامع پلاگین های افترافکت را گذرانده یا فیلم آموزش پلاگین های کاربردی after effects را از طریق همین صفحه دانلود نمایید.

آموزش پلاگین های افتر افکت

آیا پرداخت هزینه این دوره آموزشی توجیه دارد؟

شما با پرداخت هزینه کمتر از ۳ عدد پیتزا به تمام محتوای این دوره اموزش کار با پلاگین های افتر افکت دسترسی پیدا میکنید که این دوره آموزشی به صورت حضوری حداقل ۱۰ برابر هزینه این دوره آموزشی برای شما هزینه خواهد داشت که همانطور که دیدید در مکتب تی وی شرایطی را فراهم آورده ایم تا به کلاس های حضوری هیچ نیازی نداشته باشید. همینطور قطعا پس از این دوره آموزش پلاگین در افتر افکت پروژه های و فرصت های استخدامی که مشاهده کردید در اولین پروژه و یا اولین حقوق استخدامی چند برابر این مبلغ را به شما بازگشت خواهد داد.

پس از کلیک بر روی دانلود کامل دوره به جمع متخصصین طراز اول افترافکت در ایران خواهید پیوست. خوش آمدید!

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش پلاگین های افترافکت

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.آشنایی با boris fx و boris effect browser و آشنایی مقدماتی با transition ها و effect های بوریس

در این قسمت از آموزش پلاگین های افتر افکت ، پلاگین بوریس با داشتن ۱۰۰ها افکت و پریست های آماده و پنل مخصوص ادیت افکت ها یکی از کامل ترین پلاگین های موجود برای افترافکت میباشد که  با fx browser این پلاگین آشنا میشویم.

2.استفاده از پلاگین mocha و بوریس برای حذف آبجکت های ناخواسته در صحنه

در این بخش از آموزش پلاگین های کاربردی after effects ، به یکی از امکاناتی که بوریس در اختیار ما قرار میدهد استفاده از پلاگین موکا درون این پلاگین میباشد که با استفاده از آن می توان ماسک برای افکت ساخت و حتی آن ماسک را ترک و ردیابی کرد که به آن خواهیم پرداخت.

3.آشنایی با red giant effect suite و کار با پلاگین های light factory ,reflection و text grid ازاین پلاگین

Red giant نیز مانند بوریس یک پلاگین جامع با تعداد زیادی افکت و پریست آماده و قابل تغییر است که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به چند افکت ساده ازین پلاگین میپردازیم.

4.آشنایی با red giant trapcode و کار با پلاگین TAO برای ساختن path های ۳بعدی

پلاگین red giant trapcode بیشتر برای فضای ۳ بعدی کاربرد دارد و افکت هایی برای ساختن مسیرو شکل های ۳ بعدی در اختیار ما قرار میدهد که در قسمت از دوره آموزش کار با پلاگین های افتر افکت به آن می پردازیم.

5.آشنایی با sapphire و پریست های آماده آن

پلاگین sapphire هم از مجموعه افکت های تشکیل شده که قابلیت کار در فضای ۲ بعدی و ۳ بعدی را به ما میدهد. همچنین این پلاگین پریست های آماده با قابلیت شخصی سازی در درون browser خودش را به ما میدهد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن خواهیم پرداخت.

6.استفاده از S_effect از پلاگین sapphire برای تولید افکت های مختلف و ایجاد جلوه های بصری قابل کنترل بصورت node base

اگر با برنامه های nuke و اصطلاحا برنامه های node base آشنا باشید میدانید که کار کردن با برنامه های node base بسیار آسانتر میباشد و پلاگین sapphire این قابلیت را بصورت محدود اما کارآمد در اختیار کاربر میگذارد که در این قسمت از دوره آموزش جامع پلاگین های افترافکت به آن خواهیم پرداخت.

7.آشنایی با پلاگین cc particle world از افترافکت و آشنایی با trapcode particular

خود برنامه ی افترافکت قابلیت ساختن پارتیکل یا ذرات را بصورت محدودی را در اختیار ما میگذارد. اما اگر میخواهید که ذرات شما فیزیک، شکل، و یا درخشش خاصی داشته باشد،استفاده از پلاگین های trapcode particular و BCC particle emitter3D به شما توصیه می شود که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به صورت کامل بررسی میکنیم.

8.استفاده از trapcode form و BCC particle emitter 3D برای ساختن ذرات ۳ بعدی

با استفاده از trapcode form میتوانیم که شکل خاصی را با استفاده از particle ها یا ذرات بسازیم که در این قسمت از دوره اموزش کار با پلاگین های افتر افکت به آن میپردازیم.

9.آشنایی با پلاگین plexus برای ساختن ذرات ۳ بعدی

پلاگین plexus امکانات زیادی در اختیار ما قرار میدهد که میتوان روی ذراتی که با این پلاگین تولید میکنیم اجرا نمود و ذرات با توجه به این امکانات تغییر میکنند که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین در افتر افکت به آن می پردازیم.

10.آشنایی با pastiche برای انیمیت کردن اشکال و متن روی یک لایه دیگر

در این قسمت از آموزش پلاگین های افتر افکت ، به معرفی پلاگین Pastiche می پردازیم این  پلاگین ساده و کم حجمی است که با استفاده از آن می توان متون و اشکال را روی لایه های مختلف قرار داد و این متون با توجه به شکل لایه بصورت خودکار و با زدن یک کلید انیمیت میشوند.

11.آشنایی با ابزار color correction و کار با پلاگین های beauty box , BCC beauty studio , S_beauty

یکی از مهمترین قسمت های ادیت فوتیج و فیلم تنظیم و اصلاح رنگ می باشد تا بتوان به فایل خروجی رنگ و زیبایی بخشید. این پلاگین ها ب ما کمک میکنند تا با انتخاب رنگ خاصی از ویدئو آن را اصلاح کرد. در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت با اصلاح رنگ پوست سوژه بیشتر آشنا می شویم.

12.معرفی پلاگین قدرتمند element 3D برای کار در فضای ۳ بعدی

اگر علاقه مند به کار در فضای ۳ بعدی هستین.پلاگین قدرتمند element3D این امکان را برای شما درون افتر افکت به ارمغان می آورد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های کاربردی after effects به آن می پردازیم.

13.معرفی پلاگین mettle و کار با افکت های free form pro و shapeshifter

در بخش از آموزش پلاگین های افتر افکت به معرفی پلاگین mettle  می پردازیم .این پلاگین بما امکان ایجاد بهم ریختگی، نامنظمی و تورفتگی و بیرون زدگی قسمتی از تصویر را بما میدهد. همچنین با shape shifter میتوان اشکال ۳ بعدی را نیز انیمیت کرد.

14.معرفی پلاگین zaxwerks برای تولید صحنه ی ۳ بعدی و نورپردازی آن

این پلاگین منحصرا برای ایجاد صحنه های ۳ بعدی با نورپردازی مخصوص میباشد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن می پردازیم.

15.معرفی اسکریپت های ease & wease و iexpression برای ایجاد کی فریم های انیمیت شده

یکی دیگر از قسمت های آموزشی پلاگین های افتر افکت به یکی از مهمترین قسمت های تولید، کی فریم گذاری می پردازیم  که اسکریپت ها و پلاگین های مختلفی برای راحت تر کردن کار ما وجود دارند که با پریست های آماده و expression های آماده به این امر بسیار کمک میکنند.

16.معرفی پلاگین newton 3 برای ایجاد فضای ۲بعدی داینامیک و پویا

نیوتن پلاگین بسیار مناسبی برای ایجاد فضای ۲بعدی داینامیک و پویا میباشد و بسیار راحت میتوان به اشیا درون یک کامپوزیشن جان بخشید که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های کاربردی after effects به آن می پردازیم.

17.معرفی animation composer برای تولید انیمیشن های زیبا با استفاده از پریست های آماده

انیمیشن کامپوزر از محموعه پریست ها و ترنزیشن های آماده ای تشکیل که شده که قابل آپدیت میباشند و قبل از اعمال تغییرات و کی فریم گذاری در پنل مخصوص خودش به شما پیش نمایش افکت را میدهد که در این قسمت از دوره آموزش پلاگین افترافکت به حضورتان تقدیم می گردد.

18.معرفی typemonkey و layermonkey برای انیمیت کردن متن و اشکال ۲ بعدی
Typemonkey برای انیمیت متن ها و layermonkey برای انیمیت لایه ها استفاده میشود که حالت های قابل تغییر زیادی را در اختیار کاربر قرار میدهد و در این قسمت از دوره آموزش پلاگین های افتر افکت به آن خواهیم پرداخت.
19.معرفی lens flare ها و پلاگین های boris و sapphire و کار با افکت های مخصوص lens flare
لنز فلرها برای ایجاد نوری که به دوربین می تابد استفاده میشوند و پلاگین های بوریس و sapphire با داشتن پریست های متنوع و قابل تغییر جز مناسبترین پلاگین ها برای ایجاد لنزفلر میباشند که در این قسمت از دوره آموزش کار با پلاگین های افترافکت به آن میپردازیم.

سرفصل ها

۱ فصل ۱۹ جلسه 4:28:30 ساعت

دوره جامع آموزش پلاگین های کاربردی افترافکت

۱۹ قسمت 4:28:30

1.آشنایی با boris fx و boris effect browser و آشنایی مقدماتی با transition ها و effect های بوریس

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۲۰:۳۷

2.استفاده از پلاگین mocha و بوریس برای حذف آبجکت های ناخواسته در صحنه

۰۰:۱۱:۱۶

3.آشنایی با red giant effect suite و کار با پلاگین های light factory ,reflection و text grid ازاین پلاگین

۰۰:۱۶:۵۷

4.آشنایی با red giant trapcode و کار با پلاگین TAO برای ساختن path های ۳بعدی

۰۰:۱۵:۰۸

5.آشنایی با sapphire و پریست های آماده آن

۰۰:۱۵:۵۶

6.استفاده از S_effect از پلاگین sapphire برای تولید افکت های مختلف و ایجاد جلوه های بصری قابل کنترل بصورت node base

۰۰:۰۹:۴۳

7.آشنایی با پلاگین cc particle world از افترافکت و آشنایی با trapcode particular

۰۰:۲۰:۳۳

8.استفاده از trapcode form و BCC particle emitter 3D برای ساختن ذرات ۳ بعدی

۰۰:۱۲:۵۹

9.آشنایی با پلاگین plexus برای ساختن ذرات ۳ بعدی

۰۰:۱۰:۱۵

10.آشنایی با pastiche برای انیمیت کردن اشکال و متن روی یک لایه دیگر

۰۰:۰۸:۱۱

11.آشنایی با ابزار color correction و کار با پلاگین های beauty box , BCC beauty studio , S_beauty

۰۰:۲۱:۴۱

12.معرفی پلاگین قدرتمند element 3D برای کار در فضای ۳ بعدی

۰۰:۲۱:۲۷

13.معرفی پلاگین mettle و کار با افکت های free form pro و shapeshifter

۰۰:۱۹:۰۶

14.معرفی پلاگین zaxwerks برای تولید صحنه ی ۳ بعدی و نورپردازی آن

۰۰:۱۵:۰۱

15.معرفی اسکریپت های ease & wease و iexpression برای ایجاد کی فریم های انیمیت شده

۰۰:۰۹:۱۶

16.معرفی پلاگین newton 3 برای ایجاد فضای ۲بعدی داینامیک و پویا

۰۰:۰۸:۲۲

17.معرفی animation composer برای تولید انیمیشن های زیبا با استفاده از پریست های آماده

۰۰:۰۶:۵۶

18.معرفی typemonkey و layermonkey برای انیمیت کردن متن و اشکال ۲ بعدی

۰۰:۱۲:۴۷

19.معرفی lens flare ها و پلاگین های boris و sapphire و کار با افکت های مخصوص lens flare

۰۰:۱۲:۱۱

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. آیا یادگیری پلاگین های افترافکت در کنار آموزش افتر افکت ضروری است؟

در جواب باید گفت کاملا بستگی به کاری که شما قرار است با نرم افزار افترافکت انجام دهید بستگی دارد. در صورتی که شما پروژه هایی قرار است انجام دهید که صرفا از قابلیت های پلاگین های افترافکت بر می آید ( که میتوانید قابلیتهای پلاگین ها را در فهرست عناوین ببینید)، پیشنهاد میشود پس از دوره جامع آموزش نرم افزار افکت و همینطور مسیر مورد نظر شما برای موشن گرافیک و یا جلوه های ویژه، دوره آموزش پلاگین های افترافکت را نیز بگذرانید.

۲. آموزش های دوره جامع آموزش پلاگین های افترافکت به صورت عملی است؟

آموزش های این مجموعه هم همانند سایر آموزش های رسانه آموزشی مکتب تی وی به صورت تعاملی ضبط شده است. یعنی شما همان پروژه ها و فوتیج هایی که مدرس در حال تدریس روی آنهاست را در اختیار دارید و به این ترتیب میتوانید همراه با استاد به تمرین بپردازید تا تمام تکنیک های کار با پلاگین ها را در حافظه بلند مدت خود ثبت کرده و پس از پایان دوره به راحتی بتوانید در محیط واقعی یعنی پروژه های شخصی خود از این پلاگین ها استفاده نمایید.

۳. چطور از کیفیت محتوای دوره جامع آموزش پلاگین های افترافکت اطمینان پیدا کنیم؟

شما میتوانید تمام پلاگین ها و کاربرد آن ها یعنی آنچه برای شما به ارمغان می آورند را میتوانید در فهرست عناوین دوره جامع آموزش پلاگین های افتر افکت مشاهده کنید. ما تمامی پلاگین های پرکاربرد که احتمال دادیم در طی پروژه ها در زمینه های موشن گرافیک و جلوه های ویژه مورد استفاده قرار گیرند را آورده ایم.

۴. چگونه از کیفیت سمعی و بصری و فن بیان این دوره آموزشی اطمینان پیدا کنیم؟

این دوره آموزشی برخلاف دوره های اندک دیگری که در بازار هم وجود دارد صرفا اسکرین کپچر نیست. یعنی شما در تمام طول دوره آموزشی صرفا محیط نرم افزار را به صورت خسته کننده تحمل نمیکنید و برای این دوره آموزشی از محیط استودیو و چند مرحله تدوین بهره برده شده است. و شما هم میتوانید از پیش نمایش های این دوره آموزشی متوجه این موضوع بشوید.

محمدرضا گنج کاو

مدرس دوره: محمدرضا گنج کاو

پلاگین های افتر افکت موردی هست که اگر فراگرفته شود قابلیت های بسیاری را به نرم افزار اضافه کرده و دست کاربر را بازتر نگه میدارد. از این رو با توجه به استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی و همینطور تجربه خوب آقای گنج کاو در کار با پلاگین های مختلف تقریبا تمام پلاگین های کاربردی را تجمیع کرده و در قالب این مجموعه پیاده سازی نمودیم.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شیدا
شیدا
1 سال قبل

ممنون بابت سایت عالی شما. پشتیبانی این دوره ی آموزش پلاگین های افترافکت چطور انجام میشه؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  شیدا
1 سال قبل

درود بر شما در آموزش پلاگین های افترافکت میتونین مانند سایر دوره های رسانه آموزشی مکتب تی وی از طریق تلفنی و تلگرام و لایو چت پشتیبانی دریافت نمایید.

KAHO
KAHO
10 ماه قبل

توضیحات این دوره عالی بود ممنون از مکتب تی وی عزیز به خاطر تهیه کردن این محتوای آموزشی عالی

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  KAHO
10 ماه قبل

خوشحالیم که مورد توجه شما قرار گرفته کاربر عزیز موفق باشید

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه