آموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتور

آموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتور

اینفوگرافیک ها در واقع تصاویری هستند که هدف آن ها انتقال سریع اطلاعات و داده ها به بیننده است. اینفوگرافیک ها جایگزین مناسبی برای متن ها به حساب می آیند و در یادگیری مفاهیم و آموزش، رزومه نویسی و گزارش ها می تواند کاربرد داشته باشند. انتقال مفاهیم با کمک تصاویری مثل نمودارها ترفندی خلاقانه است که علاوه بر سرعت بالای انتقال و نفوذ در ذهن مخاطب ، ماندگاری مطالب در ذهن را نیز بیشتر می کند. طراحی اینفوگرافیک هنری است که بر پایه اصول اولیه بنا شده است. با یادگیری این اصول و البته انتخاب نرم افزاری حرفه ای  مانند برنامه ایلوستریتور، پیاده سازی آن ها در این مسیر بسیار موفق خواهید بود. آموزش ایلوستریتور می تواند شروع مناسبی برای پیاده سازی طراحی اینفوگرافیک های شما باشد.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

 معرفی اینفوگرافیک

معرفی اینفوگرافیک در صفحه دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک

احتمالاً این جمله را بارها شنیده‌اید که «ارزش یک تصویر بیش از هزار کلمه است». اساساً این جمله بیانگر ارزش و کارایی ارتباط تصویری (visual communication) است. حقیقت آن است که بیشترین دریافت ما از محیط پیرامونمان به‎وسیله قوه بینایی صورت می‌گیرد و مغز ما علاقه زیادی به تجزیه‌وتحلیل اطلاعات به‌صورت تصویری دارد؛ بر همین اساس اگر اطلاع‌رسانی و انتقال پیام به کمک تصویر صورت پذیرد، اثرگذاری و مدت ماندگاری آن در ذهن مخاطب بیشتر خواهد بود. اینجاست که اینفوگرافیک‌ها به کمک ما می‌آیند. از همین رو ما دوره ساخت اینفوگرافیک حرفه‌ای با نرم‌افزار ایلاستریتور را فراهم آوردیم تا با آموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتوربصورت پروژه محور و طراحی یک اینفوگرافیک اصولی و حرفه‌ای بتوانید یک اینفوگرافیک کار ماهر شوید.

کاربرد اینفوگرافیک:

استفاده از اینفوگرافیک مزایای بسیار زیادی دارد، ما 10 دلیل اصلی خود را برای گنجاندن آنها در استراتژی محتوای شما محدود کرده ایم. از همین رو ما آموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتوربصورت پروژه محور و طراحی یک اینفوگرافیک اصولی و حرفه‌ای  را اماده کردیم که برای همه افراد با سطوح مختلف مناسب است.

1. اینفوگرافیک می تواند تصمیم گیری را بهبود بخشد

بصری سرعت پردازش اطلاعات را افزایش می دهد. هر چه سریعتر اطلاعات را پردازش کنید، سریعتر می توانید تصمیم بگیرید. این می تواند هنگام ارائه ایده های پیچیده، مانند تجزیه تحقیقات دانشگاهی به شکلی که به راحتی قابل هضم باشد، مفید باشد. مغز اطلاعات را در تصاویر بسیار سریعتر از کلمات پردازش می کند و انسان ها ذاتاً موجودات بصری هستند. اگر می‌خواهید چیز پیچیده‌ای را بفهمید، اینفوگرافیک به مغز شما کمک می‌کند تا سریع‌تر روی آن کار کند.این به نوبه خود به کسب و کار شما کمک می کند تا هدف نهایی خود را سریعتر و موثرتر بیان کند.

2. آنها در معرض دید محتوای شما را افزایش می دهند

نگارش یک مقاله تحقیقاتی یک تلاش زمان بر است که می تواند منابع زیادی را به خود اختصاص دهد. علاوه بر این، پس از تکمیل این تحقیق، باید زمانی را صرف تجزیه و تحلیل داده ها و تعیین آمارهای کلیدی کنید. از آنجا، طراحی یک اینفوگرافیک بر اساس این داده ها گام دیگری در روند ایجاد یک تصویر متقاعد کننده است. در حالی که هر اینفوگرافیک نیاز به ایده های اصلی ندارد، تلاشی که برای ایجاد اینفوگرافیک خود انجام می دهید گاهی اوقات تکراری نیست بلکه با دیگران به اشتراک گذاشته می شود. سازمان شما زمانی می تواند به بهترین شکل تبلیغ شود که محتوا و تصاویر شما حاوی اطلاعات مفید و معنادار برای بینندگان باشد. با انتشار اینفوگرافیک ها، پتانسیل قرار گرفتن در معرض دید خود را افزایش دهید:

مربوط به مخاطبان شماست.
از لحاظ بصری جذاب.
به دستورالعمل های برند خود پایبند باشید.
انتقال اطلاعات پیچیده در قالبی ساده
داستانی جذاب بگویید که شایسته به اشتراک گذاشتن است.

3. توانایی اشتراک گذاری محتوا را بهبود می بخشد

اینفوگرافیک ها نه تنها باید به راحتی مصرف شوند، بلکه باید برای خوانندگان نیز به راحتی به اشتراک گذاشته شوند. برای بهبود اشتراک گذاری اینفوگرافیک خود، کسب و کار شما باید: دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی بسیار قابل مشاهده را فعال کنید. یک دکمه کد جاسازی را اضافه کنید. به سایت های اینفوگرافیک ارسال کنید (در اینجا 20 مورد برای شروع آورده شده است). آن را در خبرنامه ماهانه خود ارسال کنید. شامل تصاویر اینفوگرافیک یا به اشتراک گذاری قطعات خاص برای درج در رسانه های اجتماعی، پست های وبلاگ و بیانیه های مطبوعاتی است. با اینفلوئنسرهای مرتبط و حساب های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. از اینفوگرافیک خود مسافت پیموده شده بیشتری دریافت کنید (از اشتراک گذاری اینفوگرافیک خود بیش از یک بار نترسید).

4. اینفوگرافیک ها می توانند اعتبار برند را ایجاد کنند

ایجاد گرافیک های جالب و آموزنده می تواند به مردم کمک کند تا در مورد شما یا کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب کنند و به عنوان صدای اقتدار دیده شوند. با قرار دادن خود به عنوان یک متخصص در صنعت خود، نه تنها به یک رهبر فکری تبدیل می‌شوید، بلکه اعتبار برند خود را نیز ایجاد می‌کنید. با ایجاد اینفوگرافیک های اصلی، مملو از منابع مفید و تصاویر مرتبط، به یک منبع قابل اعتماد تبدیل شوید.

برای ایجاد یک اینفوگرافیک معتبر، از نکات زیر استفاده کنید:

یک اینفوگرافیک با طراحی خوب ایجاد کنید که ارزش صحبت کردن را داشته باشد.
یک استراتژی برای ایجاد یک اینفوگرافیک قانع کننده و حفظ ثبات ایجاد کنید.
اینفوگرافیک خود را در سایت های مرتبط با اعتبار دامنه بالا منتشر کنید.
محتوای پیش‌نویسی که یک کاربر معمولی می‌تواند مصرف کند؛ مسائل را بیش از حد پیچیده نکنید.
اینفوگرافیک خود را با اینفلوئنسرهای قابل اعتماد در صنعت خود به اشتراک بگذارید.
اینفوگرافیک های خود را با استفاده از طراحان گرافیک ماهر برای ایجاد آنها حرفه ای نگه دارید.

5. آنها مکمل استراتژی برندسازی شما هستند

برای اینکه استراتژی بازاریابی محتوای شما موفق باشد، باید با پیام و هویت برند شما هماهنگ باشد. اگر شخصی یک اینفوگرافیک را در وب سایت شما یا وب سایت های شخص ثالث یا پلت فرم های اجتماعی می بیند، باید بداند که به دلیل طراحی منحصر به فرد آن از طرف شرکت شما آمده است. وقتی به درستی انجام شود، مخاطبان هدف شما قادر خواهند بود اینفوگرافیک برند شما را از دیگران متمایز کنند. هر جنبه ای از اینفوگرافیک خود را سفارشی کنید، از رنگ ها گرفته تا فونت ها و قرار دادن متن برای هماهنگی با برند خود. با انجام این کار، آگاهی از برند ایجاد می کنید و اعتبار خود را در بین مخاطبان خود افزایش می دهید.

6. اینفوگرافیک ها می توانند بک لینک هایی با کیفیت بالا بسازند

ایجاد پیوند به کسب و کار شما امکان می دهد در نتایج جستجوی ارگانیک گوگل رتبه بالاتری داشته باشد. با این حال، پیوندها باید از سایت‌های مرتبط و باکیفیت باشند که به خودی خود دارای اختیاراتی هستند تا کسب و کار شما را در جستجو به جلو ببرند. حتی سایت هایی که ممکن است مشارکت پست مهمان را نپذیرند ممکن است به انتشار اینفوگرافیک به عنوان جایگزین علاقه مند باشند. این سایت ها همچنین ممکن است علاقه مند باشند که پیوندی به اینفوگرافیک شما در یک قطعه قبلا منتشر شده در صورت مرتبط بودن با محتوا اضافه کنند. این بدان معنی است که می توانید بک لینک های با کیفیت بالا بسازید و اعتبار دامنه خود را در کنار خود تقویت کنید و در عین حال کاربران را درگیر خود کنید. اینفوگرافیک ها ثابت کرده اند که یکی از موثرترین تاکتیک های ایجاد بک لینک برای بسیاری از برندها است و می تواند برای شما نیز باشد.

7. آنها به بهبود SEO شما کمک می کنند

اینفوگرافیک ها ابزاری موثر برای هدایت ترافیک بیشتر به وب سایت شما، بهبود ROI و افزایش نرخ تبدیل هستند. آخرین اینفوگرافیک هایی را که دیده اید و جایی که آنها را دیده اید در نظر بگیرید. تصاویر اینفوگرافیک به طور گسترده در اینترنت برای اهداف مختلف از جمله بازاریابی ایمیلی، پست های وبلاگ، تبلیغات رسانه های اجتماعی و غیره استفاده می شود. احتمالاً امروز هنگام مرور بر روی تلفن یا دسکتاپ خود یکی از آنها را دیده اید. علاوه بر این، اینفوگرافیک یکی از متنوع ترین انواع محتوا برای هر کسب و کاری است و می تواند دید را تا حد زیادی بهبود بخشد. ایجاد، اشتراک گذاری و استفاده از آنها در چندین پلتفرم آسان است. و هنگامی که به درستی و با تبلیغات مناسب انجام شوند، می توانند به افزایش تعامل و تبدیل کمک کنند. برای افزایش دید سایت خود در موتورهای جستجوی محبوب، متن جایگزین، عنوان و توضیحات اینفوگرافیک را اضافه کنید. چندین راه مختلف برای بهبود سئو وجود دارد، اما یک راه برای شروع این است که مطمئن شوید اینفوگرافیک شما قابل اشتراک‌گذاری است. اگر به اندازه کافی به اشتراک گذاشته شود، افراد ممکن است از سایت ها و صفحات خود به آنها لینک دهند و شانس شما را برای بالاتر نشان دادن در جستجو افزایش می دهد.

8. اینفوگرافیک به شما کمک می کند داستانی را بیان کنید

اینفوگرافیک ها می توانند با استفاده از ابزارهای بصری مانند نمودارها، نمودارها یا نمودارها به افراد کمک کنند تا مفاهیم پیچیده را درک کنند. آنها می توانند از تصاویر و متن در قالب تصویری برای توضیح مفاهیم استفاده کنند. آنها اغلب برای اهداف بازاریابی استفاده می شوند، اما می توانند هنگام نوشتن مقاله یا به اشتراک گذاری تحقیق نیز مفید باشند. با این حال، اگر یک اینفوگرافیک چیز جدیدی را به بینندگان خود نگوید، آنها به سرعت تنظیم می شوند. در عوض، اینفوگرافیک باید با استفاده از متنی که داستانی قانع‌کننده و داده‌های مرتبط را بیان می‌کند تعادل ایجاد کند تا تصویری مؤثر و جذاب ایجاد کند. در نظر بگیرید که چگونه یک فرد معمولی یک جلد کتاب را برای پوشش می خواند. داستان های جذاب ساختار، تمرکز و هدف مشخصی دارند. اینفوگرافیک شما نیز همینطور است.

9. ردیابی نتایج آسان است

مانند هر تلاش بازاریابی، شما باید زمان و منابع خود را برای ردیابی عملکرد اینفوگرافیک خود سرمایه گذاری کنید. در حالی که برخی از ابتکارات بازاریابی شما ممکن است مبهم باشد و اندازه گیری بازگشت سرمایه دشوار باشد، این در مورد اینفوگرافیک ها صدق نمی کند. در یک دنیای عالی، هر اینفوگرافیکی که ایجاد می‌کنید، نکات کلیدی زیادی را در قالبی واضح و مختصر ارائه می‌کند. اما، برخی ممکن است بیشتر از دیگران به هدف ضربه بزنند. با ردیابی مناسب، تعیین عملکرد تلاش‌های بازاریابی اینفوگرافیک شما برای بهبود و گسترش در آینده نسبتاً آسان است. برای اینکه درک بهتری از عملکرد اینفوگرافیک خود و نحوه بهبود آن داشته باشید، باید برای هر اینفوگرافیک یک صفحه فرود ایجاد کنید. از یک پلت فرم تجزیه و تحلیل برای تعیین منابع ترافیک، رفتار سایت کاربر و بازدید از صفحه استفاده کنید. برای تعیین اینکه کدام سایت ها از اینفوگرافیک شما استفاده می کنند، یک جستجوی عکس معکوس انجام دهید. ممکن است بخواهید با سایت‌هایی که محتوای شما را منتشر کرده‌اند اما برای کسب اجازه با شما تماس نگرفته‌اند تماس بگیرید، اگر قبلاً این کار را نکرده‌اند.

10. اینفوگرافیک خواندن را بهبود می بخشد

اینفوگرافیک ها می توانند به خوانندگان کمک کنند تا محتوای متن سنگین را به راحتی هضم کنند و درک مطالب را برای یادگیرندگان بصری آسان تر کنند. همانطور که ما تبدیل به جامعه ای می شویم که به طور فزاینده ای بر روی بصری متمرکز شده است، همانطور که با ظهور پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تیک تاک که به شدت به تصاویر متکی هستند، نشان می دهد، اگر نتوانیم متن را به سرعت اسکن کنیم، محتوا تأثیر زیادی بر جای نمی گذارد. مزیت اینفوگرافیک ها این است که داستانی بصری را منتقل می کنند و با اولویت های یادگیری اکثریت قریب به اتفاق همخوانی دارند. برای بهبود خوانایی اینفوگرافیک خود: از رنگ های جذاب استفاده کنید که به برند شما می چسبد. انواع گزینه های چیدمان را آزمایش کنید تا مشخص کنید کدامیک با مخاطبان شما بیشتر طنین انداز می کند. یک الگوی اساسی برای شروع و گسترش پس از انجام آزمایش A/B کافی ایجاد کنید. از ایجاد یک پست طولانی در وبلاگ خودداری کنید و در عوض روی مهم ترین اطلاعات تمرکز کنید. مطمئن شوید که یک اینفوگرافیک جذاب ایجاد می‌کنید، نه اینکه برای ایجاد محتوای بیشتر، اینفوگرافیک‌های متوسط ​​را تولید کنید. همانطور که در بالا نشان داده شد، مزایای قابل توجه زیادی از اینفوگرافیک ها وجود دارد و آنها همچنان ترافیک واجد شرایط را هدایت می کنند، به برند کمک می کنند تا به عنوان یک چهره معتبر ظاهر شود، تلاش های سئو را بهبود بخشد، حفظ دانش را بهبود بخشد، و موارد دیگر. آنها همچنین ثابت کرده‌اند که محتوایی هستند که بیشتر از محتوای متنی الهام‌بخش مخاطبان هستند. چه به تازگی توسعه اینفوگرافیک های ساده را شروع کرده باشید یا یک حرفه ای باتجربه باشید، آنها نوعی محتوا هستند که به هر استراتژی بازاریابی تعلق دارند. به همین دلیل ما به طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتوربصورت پروژه محور و طراحی یک اینفوگرافیک اصولی و حرفه‌ای پرداختیم تا بتوانید به راحتی به طراحی یک اینفوگرافیک اصولی و حرفه‌ای بپردازید. برای دانلود فیلم طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتوربصورت پروژه محور و طراحی یک اینفوگرافیک اصولی و حرفه‌ای می توانید از همین صفحه اقدام کنید.

آموزش طراحی اینفوگرافیک رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک از سری دوره های آموزش ایلوستریتور در رسانه آموزشی مکتب تی وی شما در ۳۳ قسمت تمام مفاهیم مورد نیاز خود را بدست می آورید و پس از پایان این دوره ساخت اینفوگرافیک حرفه‌ای با نرم‌افزار ایلاستریتور میتوانید نمونه کارهای اینفوگرافیک را به پورتفولیو خود اضافه نمایید. حال با مزیت های این دوره ساخت اینفوگرافیک حرفه‌ای با نرم‌افزار ایلاستریتور همراه میشویم. در دوره ساخت اینفوگرافیک حرفه‌ای با نرم‌افزار ایلاستریتور ما آموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتوربصورت پروژه محور و طراحی یک اینفوگرافیک اصولی و حرفه‌ای را داریم و تلاش کردیم تا دوره ساخت اینفوگرافیک حرفه‌ای با نرم‌افزار ایلاستریتور تا حد امکان یک آموزش طراحی یک اینفوگرافیک اصولی و حرفه‌ای باشد. شما می توانید برای دانلود دوره ساخت اینفوگرافیک حرفه‌ای با نرم‌افزار ایلاستریتور و آموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتوربصورت پروژه محور از همین صفحه اقدام نمایید.

آموزش طراحی اینفوگرافیک

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی اینفوگرافیک

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت آموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتوربصورت پروژه محور روی آن کلیک نمایید.

مقدمه و معرفی

در این قسمت از دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک بررسی سرفصل های دوره و آشنایی با مباحثی که در این دوره به آنها پرداخته خواهد شد می پردازیم.

1.اینفوگرافیک چیست ؟

در این قسمت از دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک در ایلوستریتور آشنایی با انواع مدل  های اینفوگرافیک و مدل های طراحی را خواهیم داشت.

2. از کجا شروع کنیم ؟

در این قسمت از دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک در ایلوستریتور بررسی روند ۰ تا ۱۰۰ طراحی بصورت تئوری و مواردی که بایستی در طراحی اینفوگرافیک به آنها توجه شود، را خواهیم داشت.

3.صفحه بندی مناسب

در این بخش از دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک در ایلوستریتور  بررسی سایز صفحه ها و قالب های استفاده شده در طراحی برای نمایش هر چه بهتر در انواع پلتفرم ها را خواهیم داشت.

4.آماده سازی محیط کار

در این قسمت از دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک با ایلوستریتور آشنایی اولیه با محیط ایلوستریتور و انواع مد های رنگی و سایز بندی مناسب برای طراحی را خواهیم داشت.

5.ساخت صفحه و خطوط راهنما

در این قسمت از دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک با ایلوستریتور رسم نقشه کار اولیه بصورت دستی و قسمت بندی هر بخش از صفحه برای جایگذاری نمودارهای مختلف را خواهیم داشت.

6.رسم جایگاه

در این قسمت از دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک با ایلوستریتور ایجاد کادرهای اولیه برای جایگذاری نمودارها و بخش های مختلف طراحی شده در اینفوگرافیک در انتهای کار را خواهیم داشت.

7.انتخاب رنگ

در این قسمت از دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک با ایلوستریتور بررسی روانشناسی رنگ و انتخاب گروه رنگی مناسب برای استفاده در کار را خواهیم داشت.

8.انتخاب استایل متن

موضوع این قسمت  از دوره آموزش اینفوگرافیک در ایلوستریتور بررسی نحوه انتخاب متون و جایگذاری آنها در کار را خواهد بود.

9.GraphicStyle

در این قسمت از دوره آموزش اینفوگرافیک در ایلوستریتور به بررسی ویژگی Graphic Style در ایلوستریتور و کاربرد آن خواهیم پرداخت.

10.Opacity mask & Clipping Mask

در این قسمت از دوره آموزش اینفوگرافیک در ایلوستریتور به بررسی شیوه ی طراحی ترکیبی با استفاده از قابلیت ها و روش های Opacity mask & Clipping Mask می پردازیم.

11.ویژگی های Symbols

در این قسمت از دوره آموزش اینفوگرافیک در ایلوستریتور به بررسی ویژگی Symbols برای استفاده چند منظوره در کار و طراحی های شبیه به هم می پردازیم.

12.IsometricTransform

در این قسمت از دوره آموزش اینفوگرافیک در ایلوستریتور به بررسی تکنیک های رسم نمودار ها و المان های آیزومتریک می پردازیم.

13.Callout

در این بخش از دوره آموزش اینفوگرافیک در ایلوستریتور شیوه ی استفاده از روش های طراحی در تصاویر آیزومتریک می پردازد.

14.Timeline

در این دوره از آموزش ساخت اینفوگرافیک در نرم افزار ایلوستریتور به بررسی تکنیک طراحی ساده نمودارهای خط زمانی (Time Line) در ایلوستریتور می پردازیم.

15.طراحی نمودار ها

در این قسمت از دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک در نرم افزار ایلوستریتور به بررسی کلی به ساختار نمودار در ایلوستریتور و انواع بخش های مختلف آن و روش های شخصی سازی خواهیم پرداخت.

16.رسم نمودار با دیتای آماده

در این قسمت از دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک در نرم افزار ایلوستریتور به استفاده از دیتاهای آماده در ابلوستریتور برای طراحی نمودار خواهیم پرداخت.

17.رسم نمودار ستونی

در این قسمت از دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک در نرم افزار ایلوستریتور به رسم نمودار ستونی و شخصی سازی آن خواهیم پرداخت.

18.رسم نمودار پشته ای

در این قسمت از دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک در نرم افزار ایلوستریتور به رسم نمودار پشته ای و شخصی سازی آن می پردازیم.

19.رسم نمودار دایره ای

در این قسمت از دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک در نرم افزار ایلوستریتور به رسم نمودار دایره ای و شخصی سازی آن می پردازیم.

20.رسم نمودار خطی
در این قسمت از دوره آموزش ساخت اینفوگرافیک در نرم افزار ایلوستریتور به رسم نمودار خطی و شخصی سازی آن می پردازیم.
21.رسم نمودار ناحیه ای

در این قسمت از دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک با ایلوستریتور به رسم نمودار ناحیه  ای و شخصی سازی آن می پردازیم.

22.رسم نمودار پراکندگی

در این قسمت از دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک با ایلوستریتور به رسم نمودار پراکندگی ای و شخصی سازی آن می پردازیم.

23.رسم نمودار رادار

در این قسمت از دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک با ایلوستریتور به رسم نمودار رادار و شخصی سازی آن می پردازیم.

24.شخصی سازی نمودارها

در این قسمت از دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک با ایلوستریتور به بررسی تکنیک های مختلف در شخصی سازی و استفاده از المان های مختلف در طراحی های خلاقانه انواع نمودار ها خواهیم پرداخت.

25.شخصی سازی مارکر

در این قسمت از دوره اموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتور به طراحی و شخصی سازی نشانگرها و مارکرهای مختلف برای نشان دادن آمار و ارقام بر روی نمودار می پردازیم.

26.طراحی نمودار دوناتی

در این قسمت از دوره اموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتور به طراحی نمودار دوناتی می پردازیم.

27.طراحی نمودار Radial

در این قسمت از دوره اموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتور به طراحی نمودار Radial با استفاده از تکنیک های مختلف خواهیم پرداخت.

28.طراحی نمودار Nightingale

در این قسمت از دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتور به طراحی نمودار Nightingale با استفاده از تکنیک های مختلف خواهیم پرداخت.

29.طراحی نمودار Ribone

در این قسمت از دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتور به طراحی نمودار 2 بعدی Ribone می پردازیم.

30.تولید پروژه نهایی و خروجی گرفتن

در این قسمت از دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتور به جایگذاری نمودارهای طراحی شده در طرح اصلی می پردازیم.

31.خروجی گرفتن
در این قسمت از دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک با ایلوستریتور به بررسی انواع روش های خروجی گرفتن در ایلوستریتور می پردازیم.
32.بررسی دوره و سخن پایانی
در این قسمت از دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک با ایلوستریتور به بررسی کلی دوره و تمامی مواردی که در این دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک در ایلوستریتور بررسی شد و معرفی راه های ارتباطی با مدرس می پردازیم.

سرفصل ها

1 فصل 32 جلسه 2:57:۰۰ ساعت

دوره جامع آموزش طراحی اینفوگرافیک

32 قسمت 2:57:00

مقدمه و معرفی

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۰۵:۳۲

1.اینفوگرافیک چیست ؟

۰۰:۰۹:۴۵

2. از کجا شروع کنیم ؟

۰۰:۰۶:۳۷

3.صفحه بندی مناسب

۰۰:۰۴:۵۳

4.آماده سازی محیط کار

۰۰:۰۹:۲۵

5.ساخت صفحه و خطوط راهنما

۰۰:۰۹:۰۴

6.رسم جایگاه

۰۰:۰۶:۴۴

7.انتخاب رنگ

۰۰:۰۶:۵۷

8.انتخاب استایل متن

۰۰:۰۷:۰۹

9.GraphicStyle

۰۰:۰۴:۱۲

10.Opacity mask & Clipping Mask

۰۰:۰۶:۴۳

11.ویژگی های Symbols

۰۰:۰۶:۱۰

12.IsometricTransform

۰۰:۰۵:۱۸

13.Callout

۰۰:۰۵:۵۵

14.Timeline

۰۰:۰۶:۱۶

15.طراحی نمودار ها

۰۰:۰۴:۴۵

16.رسم نمودار با دیتای آماده

۰۰:۰۳:۳۹

17.رسم نمودار ستونی

۰۰:۰۵:۰۳

18.رسم نمودار پشته ای

۰۰:۰۳:۲۵

19.رسم نمودار دایره ای

۰۰:۰۳:۴۹

20.رسم نمودار خطی

۰۰:۰۳:۴۴

21.رسم نمودار ناحیه ای

۰۰:۰۲:۴۵

22.رسم نمودار پراکندگی

۰۰:۰۴:۲۷

23.رسم نمودار رادار

۰۰:۰۳:۳۲

24.تکنیک های مختلف در شخصی سازی

۰۰:۰۷:۳۷

25.شخصی سازی مارکر

۰۰:۰۳:۰۸

26.طراحی نمودار دوناتی

۰۰:۰۳:۵۴

27.طراحی نمودار Radial

۰۰:۰۶:۰۷

28.طراحی نمودار Nightingale

۰۰:۰۳:۱۹

29.طراحی نمودار Ribone

۰۰:۰۵:۱۷

30.تولید پروژه نهایی و خروجی گرفتن

۰۰:۰۳:۵۳

31.خروجی گرفتن

۰۰:۰۴:۴۵

32.بررسی دوره و سخن پایانی

۰۰:۰۲:۵۸

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. میخواهم مهارت طراحی اینفوگرافیک را شروع کنم، از کجا باید آغاز کنم؟

در صورتی که شما آشنایی حدودی با نرم افزار فتوشاپ دارید می توانید بلافاصله همین دوره آموزشی را آغاز نمایید. ولی در صورتی که آشنایی حداقلی هم با فتوشاپ نداشته باشید پیشنهاد میشود دوره جامع فتوشاپ را در ابتدا بگذرانید تا به صورت اصولی با تمام پایه نرم افزار فتوشاپ آشنا شوید تا پس از آن بتوانید تکنیک ها و ابزارهای مورد استفاده در دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک را به خوبی درک نمایید.

۲. آموزش های دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک به صورت عملی است یا تئوری؟

این دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک به صورت تعاملی ضبط شده است. یعنی تمام فایل هایی استاد دوره در حال کار بر روی آنهاست در اختیار شما نیز قرار میگیرد و شما هم همراه با استاد به تمرین در طی دوره آموزشی خواهید پرداخت. که راه ساخت پورتفولیو و ورود به این بازار طراحی اینفوگرافیک برای شما شرح داده شده است.

۳. چگونه از کیفیت محتوای این دوره آموزشی در این زمان اطمینان پیدا کنم؟

همانطور که در توضیحات این دوره آموزشی ذکر شد این دوره در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر نیست. همینطور برای ضبط قسمت های اسکرین کپچر و برای ضبط صدا و تصویر باکیفیت مخصوصا صدا از لوازم حرفه ای استفاده شده است. بنابراین از بابت کیفیت سمعی و بصری دوره یک سرو گردن بالاتر از دوره هایی که تاکنون دیده اید را انتظار داشته باشید. و برای اطمینان هم میتوانید پیش نمایش هایی در فهرست عناوین را مشاهده کنید.

احمدرضا براتی

مدرس دوره: احمدرضا براتی

مدرس نرم افزارهای گرافیکی

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
کیمیا
کیمیا
1 سال قبل

سلام چقدر بعد از پرداخت میتونم به دوره آموزش طراحی اینفوگرافیک دسترسی داشته باشم؟

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه