آموزش طراحی کاراکتر در ایلوستریتور

آموزش طراحی کاراکتر در ایلوستریتور

از اصولی ترین و پایه ترین مراحل آموزش انیمیشن و موشن گرافیک طراحی کاراکترهاست. منظور از طراحی کاراکتر جان بخشیدن و زندگی دادن به شخصیت های خیالی در سناریو نوشته شده است. درواقع کیفیت نهایی کار شما بسیار بستگی به طراحی شخصیت های انیمیشن دارد به عبارت دیگر هر چه خلاقانه تر و حرفه ای تر این مهم را به انجام برسانید، خروجی نهایی از کیفیت و محبوبیت بیشتر برخوردار است.خیلی هم دور از ذهن نیست زیرا این شخصیت های داستان هستند که توجه مخاطب را به سرعت به خود جلب می کنند. پس چه بهتر است آن ها را به شیوه ای شگفت اننگیز و خیره کننده طراحی کنید که هر مخاطبی را مجذوب خود کنند. نرم افزاری که می توانید از آن در طراحی های خود کمک بگیرید برنامه ایلوستریتور است. اگر با آن آشنایی ندارید آموزش ایلوستریتور در ابتدای مسیر به شما کمک خواهد کرد.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

آنچه در صفحه دوره آموزشی طراحی کاراکتر خواهید دید

معرفی طراحی کاراکتر

معرفی طراحی کاراکتر در دوره آموزش طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر را می توان جان بخشیدن به شخصیت های منحصر به فردی تعریف کرد که با استفاده از اصول طراحی ایجاد خواهند شد

که به منظور ارتباط بیشتر و سریعتر با مشتریان در جهت ماندگاری در ذهن آنها طراحی شده است. در حقیقت با طراحی هر کاراکتر شما بیننده را با داستان های پشت آن کاراکتر آشنا خواهید نمود و از این نظر تمام اجزا و نحوه پیاده سازی آن ها حائز اهمیت خواهد بود. در قسمت بعد از آموزش طراحی کاراکتر به زبان ساده با نحوه طراحی کاراکتر و همچنین نکاتی برای طراحی کاراکتر آشنا می شود.

نحوه طراحی کاراکتر

طراحان شخصیت باید شخصیت و داستانی که شخصیت در آن زندگی می کند را کاملاً درک کنند. برای ایجاد یک شخصیت، حتما تحقیق کنید و به دنبال بازخورد باشید.

 • دنیای واقعی را بیاموزید. دانستن اینکه انسان‌ها و حیوانات چگونه حرکت می‌کنند و احساسات را نشان می‌دهند، به شما کمک می‌کند شخصیت‌های مرتبط با حالات چهره باورپذیر خلق کنید.
 • طراحی کاراکتر های معروف را تجزیه و تحلیل کنید. برای تعیین جذابیت بصری و چگونگی پشتیبانی طراحی کاراکتر از داستان، شخصیت های مورد علاقه خود را بررسی کنید. هنگامی که درک کردید طراحی شخصیت های مورد علاقه شما چگونه کار می کند، برای ساختن شخصیت های خود مجهزتر خواهید شد.
 • دریافت انتقادات و پیشنهادات. از هنر مفهومی گرفته تا طرح اولیه تا هنر کاراکتر تا تصویرسازی نهایی کاراکتر، ضروری است مطمئن شوید که هنر کاراکتر شما یک شخصیت ثابت و متناسب با فیلمنامه را نشان می‌دهد. در طول فرآیند از بینندگان بازخورد بخواهید.

در این قسمت از آموزش طراحی کاراکتر حرفه ای با نحوه طراحی کاراکتر آشنا شدیم. در ادامه این دوره آموزش صفر تا صد طراحی کاراکتر، چند نکته درمورد طراحی کاراکتر را بیان می کنیم.

طراح کاراکتر مفاهیم طراحی شخصیت را با استفاده از تصاویر، نقاشی های دیجیتال و موارد دیگر ایجاد می کند. در این قسمت از آموزش طراحی کاراکتر به زبان ساده نکاتی درباره طراحی کاراکتر را بیان می کنیم.

 • مخاطب هدف خود را بشناسید. جمعیت شناسی پروژه به تعیین سادگی یا پیچیدگی طراحی کاراکتر کمک می کند. به عنوان مثال، طرح‌های کتاب‌ها و فیلم‌های کودکان ممکن است دارای شخصیت‌هایی با رنگ‌های روشن با اشکال ساده باشند. شخصیت‌های بازی ویدیویی برای جمعیتی قدیمی‌تر ممکن است جزئیات و سایه‌های بیشتری داشته باشند.
 • نکته دیگر درباره طراحی کاراکتر که در این آموزش ساده طراحی کاراکتر بیان شده است، این است که جهان سازی را تمرین کنید. در مورد نوع دنیایی که کاراکتر اشغال می کند فکر کنید تا مشخص شود کاراکتر چگونه به نظر می رسد و چه لباسی می پوشد. به عنوان مثال، اگر شخصیت در یک محیط علمی تخیلی زندگی می کند، طراحی آنها ممکن است بیشتر رباتیک و فلزی باشد تا شخصیتی که در یک محیط فانتزی یا روستایی زندگی می کند.
 • زبان شکل را درک کنید. یکی از هسته های طراحی کاراکتر استفاده از اشکال اولیه برای ساخت یک کاراکتر است. ساختار بدن می تواند به انتقال شخصیت و زبان بدن شخصیت کمک کند.
 • شخصیت کاراکتر را کاوش کنید. دانستن اینکه کاراکتر شما چه کسی است به شما کمک می کند یک کاراکتر منحصر به فرد طراحی کنید. کاراکتری با ویژگی های شخصیتی خوشبین ممکن است پالت رنگ روشن تری نسبت به شخصیت بدبین داشته باشد. شما همچنین می توانید کاراکتر خود را از طریق ژست های شخصیت بیان کنید.
 • نکته دیگر که در این آموزش طراحی کاراکتر از مبتدی تا پیشرفته به آن پرداخته شده است، این موضوع است که با رنگ آزمایش کنید. طرح رنگ کاراکتر نیز می تواند به نشان دادن شخصیت کمک کند.
 • ساده نگه داشتن کاراکتر. طراحی خوب کاراکتر به بینندگان کمک می کند تا با نگاه کردن سریع به آنها بفهمند شخصیت شما کیست. هنگام ایجاد یک کاراکتر متحرک، سادگی نیز ضروری است. از آنجایی که انیماتورها باید کاراکتر ها را چندین بار رندر کنند، طراحی ساده کاراکتر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه تولید می شود. بنابراین این افراد به آموزش ساده طراحی کاراکتر نیاز دارند.

در این بخش از آموزش صفر تا صد طراحی کاراکتر به بررسی نکاتی درباره طراحی کاراکتر پرداختیم. برای آشنایی بیشتر با نحوه طراحی کاراکتر می توانید پکیج اموزش طراحی کاراکتر ایلوستریتور را از طریق همین صفحه خریداری کنید و آموزش طراحی کاراکتر ساده و آموزش طراحی کاراکتر حرفه ای را فرابگیرید.

نرم افزار ایلاستریتور نرم افزار قدرتمندی برای طراحی کاراکتر، لوگو و… است. این نرم افزار طراحی کاراکتر برای افرادی که می خواهند طراحی های دستی خود را به طراحی های دیجیتال تبدیل کنند، فوق العاده است. در ایلوستریتور با استفاده از ابزار ساده و متنوع می توانید کاراکتر یک انیمیشن را طراحی کنید. برای آشنایی با ابزارهای این نرم افزار گذراندن دوره آموزش طراحی کاراکتر از مبتدی تا پیشرفته و همچنین خرید پکیج اموزش طراحی کاراکتر ایلوستریتور پیشنهاد می شود.

در ایلوستریتور طراحی ها به شکل بردار یا وکتور انجام می شود. یعنی طرح های رسم شده در این نرم افزار را می توان بدون افت کیفیت، در ابعاد دلخواه چاپ کرد. این ویژگی ایلوستریتور باعث شده طراحان کاراکتر برای ساخت کاراکتر از این نرم افزار استفاده کنند. این افراد به آموزش ساخت کاراکتر در ایلوستریتور و همچنین دانلود فیلم آموزش طراحی کاراکتر ساده و آموزش طراحی کاراکتر حرفه ای برای انجام کار خود نیاز دارند. در بخش بعدی از آموزش ساخت کاراکتر در ایلوستریتور روش طراحی کاراکتر را بیان می کنیم.

روش طراحی کاراکتر

در این قسمت از آموزش صفر تا صد طراحی کاراکتر روش طراحی کاراکتر در ایلوستریتور را به صورت خلاصه بیان می کنیم.

 • انتخاب ابزار مناسب طراحی به عنوان مثال نرم افزار طراحی کاراکتر ایلوستریتور
 • شروع کار با رسم منحنی
 • طراحی صورت و چشمهای کاراکتر
 • طراحی ژست و زبان بدن
 • طراحی لباس کاراکتر
 • استفاده از رنگ برای شخصیت پردازی کاراکتر
 • ایجاد خلق و خو

برای آشنایی بیشتر با نرم افزار طراحی کاراکتر ایلوستریتور و همچنین آموزش کاراکتر سازی در ایلوستریتور می توانید در دوره آموزش طراحی کاراکتر در ایلوستریتور شرکت کرده یا پکیج اموزش طراحی کاراکتر ایلوستریتور را از طریق همین صفحه آموزش طراحی کاراکتر در ایلوستریتور دانلود کنید. در بخش بعد آموزش فارسی طراحی کاراکتر، با ویژگی های طراحی کاراکتر حرفه ای آشنا می شوید.

ویژگی های یک طراحی کاراکتر حرفه ای

در این بخش از آموزش طراحی کاراکتر با ایلوستریتور ویژگی های یک طراحی کاراکتر را معرفی می کنیم.

شخصیت مناسب کاراکتر

اولین ویژگی یک طراحی کاراکتر که در آموزش طراحی کاراکتر در ایلوستریتور به آن پرداخته شده است، شخصیت مناسب برای کاراکتر است. شخصیت کاراکتر باید با توجه به مخاطبانش و بر اساس معیارهایی مانند سن، جنسیت، رنگ و… طراحی شود.

رنگ بندی و طرح مناسب کاراکتر

ویژگی دیگر که در آموزش کاراکتر سازی در ایلوستریتور برای طراحی کاراکتر معرفی شده است، رنگ و طرح مناسب برای کاراکتر است. با رنگ آمیزی مناسب کاراکتر می توان به کاراکتر شخصیت و احساس داد.

 مناسب برای استفاده در تبلیغات

مناسب بودن کاراکتر برای استفاده از آن در تبلیغات ویژگی دیگر طراحی کاراکتر است که در آموزش ساخت کاراکتر در ایلوستریتور به آن پرداخته شده است. هدف از سفارش کاراکتر استفاده از آن در زمینه تبلیغات است. بنابراین طراحی کاراکتر ایلوستریتور باید به گونه ای انجام شود که در هر شبکه ای قابل استفاده باشد.

جذاب و گیرا

یکی دیگر از ویژگی های کاراکتر که در آموزش طراحی کاراکتر به زبان ساده بیان شده است، جذاب و گیرا بودن کاراکتر است. طراح کاراکتر انیمیشن باید به گونه ای کاراکتر را طراحی کند که مورد پسند مخاطب باشد. همچنین طراح کاراکتر انیمیشن باید از رنگ های پویا در طراحی خود استفاده کند تا برای همه گروه های سنی جذابیت داشته باشد.

طراحی کاراکتر توسط طراح کاراکتر حرفه ای

آخرین ویژگی طراحی کاراکتر که در آموزش کشیدن کاراکتر در ایلوستریتور به آن پرداخته شده است، این موضوع است که کاراکتر باید توسط طراح کاراکتر حرفه ای طراحی شده باشد. رعایت اصول طراحی کاراکتر و جان بخشی به کاراکتر، برای طراح کاراکتر امری چالش برانگیز است. اما با شرکت در دوره آموزش طراحی کاراکتر در ایلوستریتور و فراگیری آموزش کشیدن کاراکتر در ایلوستریتور به صورت حرفه ای امکان پذیر است.

در این بخش از آموزش طراحی کاراکتر به زبان ساده، ویژگی های طراحی کاراکتر حرفه ای را شرح دادیم. برای شناخت بیشتر این ویژگی ها می توانید دوره آموزش طراحی کاراکتر در ایلوستریتور را گذرانده یا نسبت به خرید پکیج اموزش طراحی کاراکتر اقدام نمایید.

مراحل طراحی کاراکتر

در این بخش از آموزش طراحی کاراکتر با ایلوستریتور ، ۷ گام برای مراحل طراحی کاراکتر را شرح می دهیم.

تحقیق

اولین قدم قبل از شروع طراحی که در آموزش طراحی کاراکتر به زبان ساده به آن برسی شده است، انجام تحقیق درباره کاراکتر مورد نظر است. روش های زیادی برای تحقیق وجود دارد. به عنوان مثال می توان از گوگل برای کسب اطلاعات درباره کاراکتر مورد نظر استفاده کرد.

شناخت آناتومی

گام بعدی در طراحی کاراکتر که در آموزش فارسی طراحی کاراکتر بیان شده است، شناخت آناتومی است. ضروری است که درک درستی از آناتومی داشته باشید تا شکل اصلی را درک کنید. تنها در این صورت است که می توانید شروع به انتزاع موثر آن کنید.

شناخت جهان

شناخت جهان برای طراحی کاراکتر گام بعدی در این آموزش طراحی کاراکتر با ایلوستریتور است. طراحی شخصیت ها باید در خدمت ظاهر کلی فیلم باشد! «خودپسندی طراحی» یا «نگاه» فیلم چیزی است که به عنوان بخشی از فرآیند پیش تولید ایجاد می شود. اگر طرح ها و تصاویر طراح کاراکتر به نظر نمی رسد که به دنیای فیلم تعلق دارند، هر بار توسط یک کارگردان هنری رد می شوند.

درک داستان و شخصیت

قدم بعدی برای طراحی کاراکتر که در آموزش کشیدن کاراکتر در ایلوستریتور معرفی شده است، درک داستان و کاراکتر آن است. مهم نیست نقش یک کاراکتر در فیلم چقدر بزرگ یا کوچک باشد، فهمیدن جایگاه او در داستان و انگیزه های آنها مفید است. موضوع فقط دانستن داستان نیست. باید انگیزه های آنها را بدانید… شخصیت شما چگونه فکر می کند؟ نیازهای آنها چیست؟ آیا آنها خوشحال هستند آیا آنها غمگین هستند چرا؟

تمام این اطلاعات ظاهر شخصیت را نشان می دهد و به طرح ها حس نگرش و زندگی می بخشد. این همان چیزی است که در نهایت به مخاطب کمک می کند تا با شخصیت ارتباط برقرار کند.

طراحی شخصیت

این مرحله از آموزش کاراکتر سازی در ایلوستریتور برای طراحی کاراکتر، طراحی شخصیت است. در طول مرحله طراحی، سعی می‌کنید نگرش‌ها و عباراتی را پیدا کنید که ممکن است شخصیت شما نیاز داشته باشد در فیلم نشان دهد.

ایجاد صفحات مدل و حالت های کلیدی

اکنون زمان آن رسیده است که کاراکتر خود را وارد دنیای داستان کنید. در این مرحله صفحات مدل ایجاد می شود تا اطمینان حاصل شود که انیماتورها قادر به حفظ ثبات در طول فیلم هستند.

حرکت دادن کاراکتر

آخرین قدم برای طراحی کاراکتر در آموزش کاراکتر سازی در ایلوستریتور، تست حرکت طرح است. حرکت دادن کاراکتر بر روی صفحه نمایش قبل از اینکه وارد مرحله تولید کامل شود، یک گام مهم برای اطمینان از این است که طراحی واقعاً کار می کند.

برای شناخت بیشتر این مراحل می توانید در دوره آموزش کشیدن کاراکتر در ایلوستریتور شرکت کرده یا فیلم آموزش کاراکتر سازی در ایلوستریتور را دانلود کنید.

بازار کار آموزش طراحی کاراکتر

بازار کار طراحی کاراکتر پس از آموزش طراحی کاراکتر

کاراکتر در حوزه های مختلفی مانند:

 • انیمیشن و موشن گرافیک که این روزها بازار داغی را تجربه میکند و می تواند همکاری گسترده ای با موشن گرافیست ها وشرکت های تبلیغاتی شکل داد.
 • اپلیکیشن که با توجه به وجود مارکت هایی مانند کافه بازار در ایران و اپ استور و گوگل پلی و گسترش اسمارت فون ها در بین مردم تعداد بالایی را دارد و طراحی کاراکتر برای اجزای مختلف آن نیز باید رونق فراوانی را به خود بگیرد.
 • بازی سازی که صنعت رو به رشدی را می بیند و تیم های بازی سازی قطعا پذیرای طراحان کاراکتر خواهند بود.
 • طراحی سایت هم که با توجه به گسترش کسب و کارهای اینترنتی در درون رابط کاربری خود به راحتی می تواند از کاراکتر بهره ببرد.
 • تیزر های تبلیغاتی پخش شده از شبکه های اجتماعی و تلویزیون
 • اسباب بازی های فیزیکی برای کودکان ساخته می شوند.
 • کمیک استریپ ها که در مجلات و کتاب ها و روزنامه مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربرد داشته و قطعا هرکدام از موارد بالا فضاهای کاری گسترده ای را در اختیار طراح کاراکتر حرفه ای که خروجی این دوره آموزش طراحی کاراکتر از مبتدی تا پیشرفته میباشد، خواهد گذاشت. طراحان کاراکتر می توانند با گذراندن دوره آموزش ساخت کاراکتر با ایلوستریتور و خرید پکیج اموزش طراحی کاراکتر ایلوستریتور، به صورت کامل آموزش طراحی کاراکتر سه بعدی در ایلوستریتور و آموزش طراحی کاراکتر دو بعدی در ایلوستریتور را فراگیرند.

شنیدن کی بود مانند دیدن!

از آنجایی که میخواهیم به صورت عینی بازار کاری که پس از کسب مهارت در این دوره آموزشی پیش روی شماست را ببینید،

می توانید ( پروژه های طراحی کاراکتر ) را سرچ کرده و در لینک اول در سایت پونیشا پروژه های آن را مشاهده نمایید.

به سایت ( ایران استخدام ) مراجعه کنید و عبارت ( طراح کاراکتر ) را جستجو کنید و انبوهی از آگهی های استخدامی که پیش روی شما خواهد بود را می توانید مشاهده نمایید.

آیا این دوره آموزش طراحی کاراکتر به زبان ساده برای پرداخت هزینه آن توجیه پذیر است؟!

شما با پرداخت هزینه کمتر از ۳ عدد پیتزا به این دوره آموزشی دسترسی پیدا میکنید

که با توجه به رقم های بالایی که پروژه های کاراکتر و همینطور حقوق استخدام متخصصین آن دارد، چندین برابر این هزینه را دریافت خواهید کرد.

پس روی دکمه دانلود کامل دوره کلیک کنید و باید بگوییم به جمع طراحان کاراکتر خیلی خوش آمدید!

آموزش طراحی کاراکتر رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزش طراحی کاراکتر از مبتدی تا پیشرفته از سری دوره های آموزش ایلوستریتور در مکتب تی وی شما یک محیط تعاملی را در آموزش تجربه خواهید کرد

و در داخل نرم افزار طراحی کاراکتر ایلوستریتور که برای این مدل کار ساخته شده است، به صورت اصولی در قالب یک سرفصل استاندارد برنامه ریزی شده  قدم به قدم با اصول مورد نیاز خود و همینطور طراحی چند کاراکتر مختلف آشنا خواهید شد.

در کنار این دوره آموزش طراحی کاراکتر حرفه ای، می توانید از creatureartteacher هم کمک بگیرید.

مخاطبان این دوره آموزش صفر تا صد طراحی کاراکتر انیماتورهای دوبعدی و سه بعدی، طراحان کاراکتر انیمیشن، طراحان شرکت های تبلیغاتی و دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته انیمیشن هستند. همچنین سازندگان بازی های کامپیوتری و تصویرسازان کتاب و مجله نیز از مخاطبان این دوره آموزش کشیدن کاراکتر در ایلوستریتور هستند.

پس از گذراندن این دوره آموزش ساخت کاراکتر با ایلوستریتور، افراد می توانند انواع کاراکترهای مورد نظر خود را طراحی کرده و در ساخت انیمیشن از آن استفاده کنند.

آموزش طراحی کاراکتر

معرفی قسمت های دوره جامع طراحی کاراکتر

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.اصول کلی طراحی کاراکتر

در این قسمت از  دوره طراحی کاراکتر در رابطه با اصول طراحی کاراکتر در نرم افزار طراحی کاراکتر ایلوستریتور صحبت میکنیم

و نحوه ی طراحی یک کاراکتر فلت به وسیله ی سرهم کردن اشکال هندسی رو بهتون آموزش میدیم.

همچنین شما رو با انواع اندام ها، انواع فرم چهره، انواع حالت چهره ( عصبانی، خوشحال، افسرده و نرمال )، چندین مدل لباس و انواع مو و دهان و بینی آشنا میکنیم .

با استفاده از ابزارهای direct selection – shape builder – eye dropper و همچنین پنل path finder  آشنا میشیم. و در آخر ۵ کاراکتر مختلف رو یاد میگیریم.

قسمت اول | دوره جامع آموزش طراحی کاراکتر

2.طراحی کاراکتر کارمند

در این قسمت از دوره آموزش طراحی کاراکتر حرفه ای ،کاراکتر یک کارمند رو طراحی میکنیم

و با نحوه کشیدن سبیل ، پیراهن چهار خونه، یقه، کیف، ساعت مچی و کمربند آشنا میشیم

و با ابزار های direct selection و shape builder کار میکنیم.

قسمت دوم | دوره جامع آموزش طراحی کاراکتر

3.طراحی کاراکتر کشاورز

در این قسمت دوره آموزش طراحی کاراکتر از مبتدی تا پیشرفته باهم قدم به قدم یک کاراکتر کشاورز رو طراحی میکنیم

و با نحوه طراحی موهای فر، پیراهن سرهم و چکمه آشنا می شیم

و از ابزارهای direct selection و shape builder و پنل path finder و rotate و رفلکت استفاده میکنیم.

قسمت سوم | دوره جامع آموزش طراحی کاراکتر

4.طراحی کاراکتر پیرمرد

در این قسمت از آموزش ساخت کاراکتر با ایلوستریتور، علاوه بر کارکردن با ابزارهای direct selection و shape builder و shape ها، دستورهای reflect و rotate ،

یاد میگیریم که چطور یک کاراکتر نشسته پیرمرد و یک کاراکتر دختر بچه را طراحی کنیم.

در ادامه آموزش صفر تا صد طراحی کاراکتر، دو مدل موی جدید را خواهیم آموخت و همینطور نحوه ی کشیدن عینک، کاناپه، آباژور و همینطور سایه انداختن آشنا خواهیم شد.

همینطور یک بک گراند برای کاراکتر هامون طراحی میکنیم.

قسمت چهارم | دوره جامع آموزش طراحی کاراکتر

سرفصل ها

۱ فصل ۴ جلسه ۴:۰۰:۲۴ ساعت

آموزش دوره جامع طراحی کاراکتر

۴ قسمت ۴:۰۰:۲۴

1.اصول کلی طراحی کاراکتر

رایگان (پخش زنده)
۱:۰۶:۳۱

2.طراحی کاراکتر کارمند

۰۰:۲۹:۰۰

3.طراحی کاراکتر کشاورز

۱:۰۳:۳۹

4.طراحی کاراکتر پیرمرد

۱:۲۱:۱۳

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. میخوام طراحی کاراکتر را شروع بکنم از کجا باید شروع بکنم؟

در صورتی که شما برای کار با ابزارها و تکنیک های ذکر شده در فهرست عناوین دوره طراحی کاراکتر، آشنایی نسبی دارید میتوانید از همین دوره آموزشی طراحی کاراکتر را آغاز نمایید. در غیر این صورت پیشنهاد میکنیم یک بار برای همیشه صرفا تمام ابزارها و تکنیک ها در حد نرم افزار ایلوستریتور را در دوره جامع آموزش ایلوستریتور مشاهده فرمایید. تا با پایه ای قوی در نرم افزار ایلوستریتور به این دوره آموزش جامع طراحی کاراکتر بپردازید.

۲. دوره آموزش جامع طراحی کاراکتر به صورت تئوری است یا عملی؟

در این دوره آموزشی شما ابتدا با اصول کلی طراحی کاراکتر آشنا میشوید که همان اصول هم در قالب پروژه واقعی به شما آموزش داده میشود. پس از آن تمام چیزی که برای شرایط مختلف به آن نیاز پیدا خواهید کرد در کاراکترهای واقعی به شما تفهیم خواهد شد. بنابراین دوره آموزش کاربردی طراحی کاراکتر همانطور که در قسمت نمونه میتوانید ببینید کاملا عملی است.

۳. چطور از کیفیت دوره آموزش جامع طراحی کاراکتر و فن بیان مدرس آن اطمینان پیدا کنم؟

شما میتونین پیش نمایش ویدیویی که جهت نمونه برای شما قرا گرفته است را مشاهده کنید و کیفیت فن بیان و تسلط مدرس نسبت به موضوع را متوجه شوید. همینطور برای کیفیت محتوای دوره آموزشی می توانید با توضیحاتی که درباره هر قسمت از دوره طراحی کاراکتر آورده شده است از کیفیت محتوایی دوره آموزش جامع طراحی کاراکتر اطمینان پیدا کنید.

۴. تمایز این دوره طراحی کاراکتر با سایر دوره ها در چیست؟

همان طور که در توضیحات دوره آموزشی طراحی کاراکتر دیدید کمتر دوره ای در این حوزه با این مزایای ذکر شده یافت میشود که شما بتوانید پس از پایان دوره آموزشی به نتیجه اطمینان داشته باشید و از این بابت ضمانت دریافت کنید.

عاطفه کمالی

مدرس دوره: عاطفه کمالی

گرافیست مطرح در بازار کار ایران که سابقه طراحی کاراکترهای متعددی در پروژه های مختلف را داشته است و در این دوره آموزشی با استانداردهای آموزشی رسانه آموزشی مکتب تی وی توانسته تمام قواعد و مواردی که احتمال دارد برای طراحی کاراکتر به آن نیاز پیدا شود در قالب پروژه های واقعی پیاده سازی نماید.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسین سلامی
حسین سلامی
2 سال قبل

باسلام این دوره آموزشی تمام مباحث برای طراحی یک کاراکتر رو پوشش میده؟
من میخوام برای استفاده در کاراکترهای پروژه های موشن گرافیکم استفاده کنم

Alp1979
Alp1979
2 سال قبل

با عرض سلام دوره خیلی خوب و مفید بود خواهشمندم دوره پیشرفته طراحی کاراکتر هم تهیه گردد با تشکر

taheri
taheri
1 سال قبل

با سلام و تشکر از آموزش های خوبتون
یکی از بهترین دوره های طراحی کاراکتر بود که گذروندم
پایدار باشید

مائده
مائده
1 سال قبل

سلام. شرکت در دوره آموزش طراحی کاراکتر رده سنی خاصی داره ؟

sina.t
sina.t
1 سال قبل

سلام در این دوره، آموزش طراحی کاراکتر به صورت پروژه محور هست؟

faeze mh
faeze mh
1 سال قبل

سلام فایل تمریناتی که در حین آموزش طراحی کاراکتر بیان میشن هم قابل دانلوده؟

اشرفی
اشرفی
1 سال قبل

سلام این پکیج شامل گواهینامه گذروندن آموزش طراحی کاراکتر هم میشه؟

زهرا مبشر
زهرا مبشر
1 سال قبل

سلام طراحی کاراکتر رو با چه نرم افزاری آموزش میدین؟

عابدی
عابدی
1 سال قبل

سلام
برای این دوره آموزشی امکان پرسیدن سوال و رفع اشکال از استاد وجود داره؟

v.yari
v.yari
1 سال قبل

این دوره فقط 4 قسمته یا ادامه داره؟

Yegane
Yegane
7 ماه قبل

لینک؟

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه