آموزش موشن گرافیک

تصویر شاخص

تفهیم کامل تکنیک ها و پلاگین های لازم در آموزش موشن گرافیک+تمرین با ۲۱ پروژه واقعی و عینی

معرفی موشن گرافیک:

در گذشته همه ی ما معرفی کردن یا اصطلاحا (presentation) کسب و کار را صرفا در کارت ویزیت و بروشور و …. میدیدم اما با گسترش فضای مجازی اولین گزینه برای معرفی کسب و کارها و محصولات، موشن گرافیک خواهد بود. موشن گرافیک اصطلاحا تبدیل کلمات متحرک، لوگو، متن، و اعداد به المان های متحرکی می باشد که در طی یک داستان و اغلب به صورت صداگذاری شده مشاهده می شوند. و این خود موضوع جذابی برای کسب و کارها و موضوعات مختلف دیگر است تا با دستانی کاملا باز داستان مورد نظر را به مشتری خود روایت کنند.

 

معرفی موشن گرافیک در آموزش موشن گرافیک

موشن گرافیک را در جاهای مختلفی مشاهده کردید. شبکه های تلویزیونی، شبکه های اجتماعی، سایت های بر بستر ویدیو مانند یوتیوب و آپارات، تلویزیون های شهری و… ۹۰ درصد کارهایی که در آن ها مشاهده می کنید با استفاده از نرم افزار افترافکت ایجاد شده است و ابزار کار متخصصین موشن گرافیک افترافکت بوده است. شما در اینجا پس از آموزش موشن گرافیک میخواهید ساخت آنها را خودتان بتوانید انجام دهید.

پس اگر به این نرم افزار تسلط نسبی ندارید پیشنهاد میشود قبل از دوره آموزش موشن گرافیک دوره آموزش افترافکت را قبل از شروع این دوره ببینید تا کار شما راحت تر باشد. البته این دوره آموزش موشن گرافیک از شروع مفاهیم پایه است و هر آنچه نیاز دارید را مانند گرفتن خروجی مناسب و… را مطرح میکند ولی برای راحتی و تسلط کامل پیشنهاد میشود دوره خود نرم افزار را قبل از این دوره آموزش موشن گرافیک در برنامه خود قرار دهید.در عین حال تمام پروژه های دوره آموزش موشن گرافیک از صفر تا صد به انجام رسیده و مدرس در حین آموزش موشن گرافیک به تمام موارد لازم هنرجو اشاره میکند.


بازار کار و کسب درآمد موشن گرافیک

حال دیگر همه ی ما گستره ی روزافزون بازار کار این مهارت به علت افزایش گستره ی شبکه های مجازی آشنا هستیم.

 

بازار کار موشن گرافیک

استخدام به عنوان متخصص موشن گرافیک

شما پس از پایان دوره آموزش موشن گرافیک و انجام تمرینات لازم قادر خواهید بود تا در:

 • شرکت های تبلیغاتی که پروژه های موشن گرافیک تبلیغاتی برای پخش در تلویزیون گرفته تا برای شبکه های اجتماعی مشتری و کسب و کار مدنظر می سازند و شما پس از دوره آموزش موشن گرافیک میتوانید یکی از اعضای تیم آنها باشید.
 • شرکت های سینمائی : که به تولید موشن گرافیک هایی با محتوای داستانی برای ساخت فیلم و سریال می پردازند و شما با آموزش موشن گرافیک میتوانید اقدام به ساخت یک انیمیشن داستانی نمایید.
 • شرکت های تولید محتوا که سفارشاتی از ادارات دولتی و شرکت های خصوصی برای موضوع مشخصی دارند و شما پس از دوره آموزش موشن گرافیک میتوانید اقدام به تولید محتوا در راستای نیازهای آنها نمایید.
 • خبرگزاری ها که برای رویدادهای مختلف برای اطلاع رسانی و همینطور فرهنگ سازی در مواردی اقدام به ساخت موشن گرافیک می نمایند که در موضوعات مهم نیز می توانید نمونه آن را در بخش های خبری صداوسیما نیز مشاهده نمایید و شما پس از دوره آموزش موشن گرافیک میتوانید برای رویدادهای خبر و مسائل اطلاع رسانی به جامعه با استفاده از موشن گرافیک اقدام نمایید.
 • شبکه های صداوسیما که برای برنامه های مختلف تلویزیون نیاز به استفاده از موشن گرافیک دارند و همینطور شبکه هایی که به صورت اختصاصی به ساخت موشن گرافیک و انیمیشن می پردازند مانند شبکه پویا در صدا و سیما که برای قشر کودک تولید محتوا می کنند. و شما بعد از دوره آموزش موشن گرافیک و انجام پروژه های فریلنسری برای تکمیل پورتفولیوی خود میتوانید رزومه خود را به راحتی به آن ها ارائه نمایید.
 • تیم های بازی سازی که از موشن گرافیست ها در پروژه های خود خود مبتنی بر سیستم عامل های مختلف استفاده می نمایند و شما با آموزش موشن گرافیک میتوانید در تیم های بازی سازی مشغول به کار شوید.

پروژه های موشن گرافیک

موضوع جذابی که در موشن گرافیک وجود دارد امکان غیرحضوری کارکردن آن است و چون معمولا پروژه های موشن گرافیک از رقم های بالایی برخوردارند و شما پس از دوره آموزش موشن گرافیک در هر شهری از ایران که باشید می توانید پروژه های شهر های دیگر را از کانال های مختلف از آن خود کنید . حال بحث درآمد دلاری از طریق پروژه های بین المللی نیز بسیار می تواند به جذابیت کار بیفزاید.

مشاهده عینی بازار کار موشن گرافیک

از آنجا که شنیدن کی بود مانند دیدن میتوانید به صورت عینی خودتان بازار کار در انتظار خود را ببینید. با سرچ عبارت (پروژه های موشن گرافیک پونیشا) یا موقعیت های شغلی استخدامی که با سرچ (استخدام موشن گرافیست جابینجا) را ببینید.

موشن گرافیک موضوع بسیار جذابی به نظر میرسه و اگه میخواین از پس هر پروژه موشن گرافیک با رقم بسیار بالا بر بیاید این دوره آموزش موشن گرافیک میتونه انتخاب خوبی باشه و ازتون دعوت میکنم تا آخر بخش توضیحات این دوره همراهی کنید.


چرا آموزش موشن گرافیک ؟

ترسناکه اگه موشن گرافیک بلد نباشیم چونکه:

به علت افزایش روزافزون گستره شبکه های اجتماعی و فضای مجازی تولید محتوا برای آن ها افزایش چشمگیری پیدا کرده و افراد زیادی آموزش موشن گرافیک رو جدی میگیرند. این قضیه تا حدی پیش رفته که برای شرکت های تولید محتوا و هر شرکتی که در این راستا فعالیت میکنه مهارت ساخت موشن گرافیک یه اولویت جدی برای استخدام محسوب میشه و همه افرادی که مخصوصا در حوزه تولید محتوا فعالیت دارند رو به این مهارت آورند پس بلد نبودن این مهارت کمی ترسناک به نظر میرسه!

با مهارت موشن گرافیک دیده میشویم:

اگر از دوستانی که موشن گرافیست هستند بپرسید قطعا در محیطی که صاحبان کسب و کار حضور دارند مهارت خود را معرفی کنند قطعا چند نفر برای کسب و کار تقاضای موشن گرافیک میکنند. این به علت تسهیل و ارزان شدن قابلیت نمایش موشن گرافیک معرفی یک کسب و کار در شبکه های اجتماعی بوده است پس موشن گرافیست ها معمولا خیلی دیده میشوند! با یادگیری این مهارت به این کاملی سفارشات زیادی روانه این افراد میشود.

حس لذت بخش ساخت داستان های درون ذهن:

پس از پایان دوره آموزش موشن گرافیک چون همراه با استاد تمرین کرده ایدو فارغ از آموزش های تئوری و سطحی  به راحتی می توانید داستان های درون ذهن خود را به واقعیت تبدیل کنید و حس لذت بخشی را تجربه کنید ضمنا لذت مبالغ سفارشاتی که به صورت آنلاین و غیر آنلاین را نیز به آن اضافه کنید.

شروع یک درآمدزایی بی نظیر:

با این دوره آموزشی صرفه جویی زیادی در هزینه های آموزش خود داشته اید چرا که از شر هزینه های میلیونی کلاس های حضوری هم خلاص شدید هم زمان خود را صرف رفت و آمد به آن نکرده اید. و پس از آن با هزینه ناچیزی پروژه های زیادی را به سمت خود روانه ساخته اید و درآمد بالای پروژه های موشن گرافیک هم از آن شماست!

تحقق یک آرزو:

دیگر مشاهده موشن گرافیک های خارق العاده برای برندهای مختلف و داستان های متفاوت برای علاقه مندان موشن گرافیک یک آرزو نیست و به راحتی می توان با حداقل هزینه با این دوره آموزش موشن گرافیک به این آرزو تحقق بخشید.


آموزش موشن گرافیک رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزشی موشن گرافیک رسانه آموزشی مکتب تی وی با در یک محیط تعاملی یعنی تمرین همراه با استاد در ۲۱ پروژه عینی واقعی و تعریف سناریو آموزشی برای دوره، تا درجه تخصص کامل در موشن گرافیک پیش خواهید رفت. استاد این دوره آموزشی یکی از موشن گرافیست ها و کارگردان های تیزر تبلیغاتی مطرح در بازار کار میباشد و پس از پایان این دوره به شرط انجام تمام تمرینات میتوانید به سطح ایشان برسید!

 

آموزش موشن گرافیک

سرفصل های آموزشی استاندارد

این دوره آموزشی صرفا بر روی تکنیک ها و ابزارهای موشن گرافیک تمرکز داشته و این باعث شده تا یکی از کاملترین آموزش های موشن گرافیک در سطح اینترنت را به زبان فارسی به ارمغان بیاورد. این مورد مورد تایید بسیاری از متخصصین موشن گرافیک بوده و با نگاهی به تب (سرفصل ها) قظعا این موضوع را تایید خواهید کرد. پس با کامل بودن آموزش در تمام تکنیک ها و پلاگین ها دانشجوی دوره پس از اتمام به راحتی از پس هر پروژه ای در سطح خلاقیت خود بر خواهد آمد.

آموزش عملی ( تمرین همراه با استاد )

در آموزش موشن گرافیک مکتب تی وی شما یک محیط تعاملی رو در طی دوره تجربه میکنین. تعاملی یعنی سناریو آموزشی از پیش تعریف شده که استاد با کمک فایل های تمرینی که در کنار ویدیو ها آماده کرده و خود وی هم در طی آموزشی با همان فایل ها کار میکند! و در طول آموزش هم شما رو به فایل ها ارجاع می دهد تا با تعامل با هم سرفصل های آموزشی را بگذرانید. در طی آموزش شما ۲۱ پروژه واقعی رو برای طی آموزش آن تکنیک یا پلاگین تمرین خواهید کرد که این فوق العاده شما را ورزیده میکنه!

ضبط در محیط استودیو و چند مرحله تدوین دوره آموزشی

این دوره آموزشی در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر ( ضبط صفحه اسکرین کامپیوتر ) نیست و تمامی جوانب آن از لحاظ سمعی و بصری در طی سناریو آموزشی رعایت شده تا کاربر در طی آموزش احساس خستگی نکند و به راحتی سناریو آموزشی را از ابتدا تا انتها طی نماید. این دوره آموزشی در چند مرحله تدوین شده است یعنی در مرحله اول تمامی لحظات اضافه حذف شده تا وقتی از آموزش تلف نشود و در مرحله بعدی از لحاظ مباحث سمعی و بصری پردازش شده است و از جمله این موارد می توان به پلاتو ( اجرای جلوی دوربین )، صداگذاری، انیمیشن و…. در طول آموزش اشاره نمود.

یادگیری در حداقل زمان ممکن در عین کامل بودن

همه ی ما علاقه به یادگیری در کامل ترین حالت ممکن داریم. اما تا به حال چند مجموعه آموزشی در هارد سیستم شما وجود دارد که هنوز که هنوز است تمام نشده؟!
احتمالا شما هم چن تایی داشته باشید! ولی این کامل بودن باید در عین حال در کمترین زمان ممکن اتفاق بیفتد و این دوره آموزشی با تمام ویژگی های بالا یعنی استاندارد بودن در سرفصل ها و انجام تمرینات متوالی، در کمترین زمان ممکن ارائه شده تا با ساختار تدوین انجام شده روی دوره آموزشی کاربر به سادگی از ابتدا تا انتها به پیش برود.

مزایای کلاس حضوری در یک دوره آموزشی

به نظرتون نمیشه مزایای کلاس حضوری موشن گرافیک یعنی تعامل با استاد و رفع اشکال رو در دوره آموزشی خود داشته باشیم؟
در صورتی که شرایط برای تعامل با استاد موشن گرافیک فراهم باشه یعنی وقتی دارید فیلم رو میبینید انگار استاد جلوتون وایستاده بله ممکنه! فقط موضوع رفع اشکال میمونه که باید بگم رفع اشکال برای وقتی که شما آموزشتون تموم شد و می خواهید پروژه واقعی انجام بدین باید تازه انجام بشه که باید بگم شما رو به گروه هایی در شبکه های اجتماعی هدایت میکنیم که متخصصین اونجا آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

دسترسی دائمی و راحت به فایل های آموزشی با کیفیت HD

این دوره آموزشی دارای هیچ قفل و کرکی نبوده و شما پس از زدن دکمه (دانلود کامل دوره) پس از ۲ مرحله به لینک دانلود دوره دسترسی پیدا میکنید و پس از دریافت دوره آموزش موشن گرافیک فایل های ویدیویی + فایل های تمرینی را به تفکیک هر پوشه دریافت میکنید و به راحتی می توانید برای همیشه در هر دستگاهی مانند کامپیوتر و لپ تاپ و موبایل و تلویزیون و تبلت و… مشاهده نمایید.

استاد دوره آموزش موشن گرافیک

استاد همه کاره و هیچ کاره در هیچ دوره آموزشی نباید مصداق پیدا کند! حتما تاکید میکنید که استادی که همزمان با تخصص موشن گرافیک آموزش نرم افزار های گرافیکی دیگر را میدهد و تمرکز وی روی آموزش موشن گرافیک و نرم افزار افترافکت نیست نمیتواند به اندازه استادی که در این زمینه متمرکز است عمل نماید. استاد این دوره همزمان با تدریس در بازار کار نیز فعال بوده و همین باعث شده تا آموزشی کاملا بازاری را شاهد باشید! لحن استاد این دوره بسیار روان و ساده و بوده و سخت ترین مسائل را به راحتی خواهید توانست بیاموزید.


آیا پرداخت هزینه این دوره آموزش موشن گرافیک توجیهی دارد؟

 1. تا به حال پیتزا میل کرده اید؟! شما با پرداخت ۳ تا از این پیتزاهای خوشمزه به این دوره آموزشی دسترسی پیدا میکنید که برای حالت حضوری و غیرحضوری مطالب به شیوه مطرح شده باید مبالغ خیلی بیشتر را پرداخت کنید.
 2. با پرداخت همین هزینه به پروژه و استخدامی هایی که حتما به شیوه گفته شده از نزدیک و به صورت ملموس دیدید را میتوانید داشته باشید که قطعا بعد از اولین پروژه و یا بعد از اولین ماه دریافت حقوق چند برابر این مبلغ را دریافت کرده اید.

هم اکنون تعداد زیادی از رقبای آینده شما در حال آموزش در این دوره آموزش موشن گرافیک هستند برای پیوستن به جمع این دوستان
پس از زدن دکمه ( دانلود کامل دوره ) شما نیز به موشن گرافیست های ایرانی بپیوندید

فهرست عناوین دوره جامع آموزش موشن گرافیک

قسمت اول | آموزش موشن گرافیک

در قسمت اول دوره آموزش موشن گرافیک کار با کی فریم رو یاد میگیریم که از مهمترین ابزار ها برای ساخت موشن گرافیک هست و نحوه حرکت انیمیشن ها رو بصورت آرام و سریع و حالت های  مختلف حرکت و تغییر مسیر آنها را بررسی می کنیم.آموزش کیفریم در موشن گرافیک

قسمت دوم | آموزش موشن گرافیک

در  این دوره آموزش موشن گرافیک قسمت کار با گراف های افترافکت رو یاد میگیریم که میشه گفت مرتبط با درس قبلی هستش و ادامه بحث کی فریم هاست چون ارتباط زیادی با اونها داره،گراف جزو پیشرفته ترین ابزارها برای حرکت های موشن گرافیک به حساب میاد.

گراف ها در افترافکت

قسمت سوم | آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافیک تکنیک موشن بلر رو یاد میگیریم این حالت یک افکت رو شبیه سازی میکنه که در دنیای واقعی هم وجود داره و بر اثر سرعت بالای اجسام ، حین حرکت جلوی چشم انسان بوجود میاد،حالا ما میخوایم این افکت را داخل افترافکت بسازیم.

تکنیک motion blur

قسمت چهارم | آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافیک آموزش کار با ابزار موشن اسکچ رو یاد میگیریم این ابزار حرکت موس رو برای ما ضبط میکنه و میتونیم اون رو برای اشکال و لایه های موجود در پروژه ها اجرا کنیم و حرکت ریل تایم real time داشته باشیم.

قسمت پنجم | آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافیک یکی از مهمترین بخش های افترافکت رو یاد میگیریم که بخش کد نویسی هست ،یادگیری این بخش هم برای ساخت موشن گرافیک ها بسیار مهم هست و در این قسمت مقدمه ای رو درباره اکسپرشن یاد میگیریم.

قسمت ششم | آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافیک کد ویگل رو یاد  می گیریم این جزو ساده ترین و درعین حال جالب ترین کد هایی هست که در ساخت موشن گرافیک ها از اون استفاده میشه، همچنین در این آموزش بصورت تکی برای هر کدام از مقادیر  xyz عدد مخصوص تعیین میکنیم.

قسمت هفتم | آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافیک کد بسیار پر کاربرد تایم یا زمان رو بهتون آموزش میدیم که از مهمترین ابزار ها برای ساخت موشن گرافیک هست در این ویدیو با استفاده از این کد محدوده عملکرد یک کد دیگر مثلا ویگل را تعیین میکنیم یا شروع و یا پایان آن را به تنهایی تعیین میکنیم.

قسمت هشتم |آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک استفاده از slider control رو یاد میگیریم این ابزار مستقیما از ابزار کدنویسی افترافکت استفاده میکند و پارامتر های عددی کد ها رو بصورت اسلایدر نمایش میدهد که قابلیت انیمیت رو هم دارند.

قسمت نهم | آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک کار با قسمت سه بعدی رو شروع میکنیم و به صورت عملی آبجکت سه بعدی میسازیم تا با پارامتر های این بخش آشنا بشید.

قسمت دهم | آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک یک موشن گرافیک میسازیم که در اون هم از ابزار سه بعدی استفاده هم با استفاده از تکنیک عمق میدان به موشن گرافیک حالت جذابی میدیم این بخش روی یادگیری بخش سه بعدی تمرکز دارد.

قسمت یازدهم | آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک بخش ماسک رو بهتون آموزش میدیم که در افترافکت چه بخش موش گرافیک چه در بخش های ساخت vfx کاربرد زیادی داره ، همچنین یاد میگیریم که از تصاویر خودمون در پروژه ها ماسک بسازیم که در آینده از اون استفاده میکنیم.

قسمت دوازدهم |آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک یک متن نوشته رو انیمیت می کنیم و از بخش انیمیت مخصوص تکست استفاده میکنیم ،همچنین از بخش افکت های ویژه تکست هم استفاده میکنیم.

قسمت سیزدهم |آموزش موشن گرافیک

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک کار با نورهای سه بعدی در افترافکت رو بهتون آموزش میدیم و انواع نور ها رو بررسی میکنیم و پارامتر های مختلف اون رو یاد میگیریم که در صحنه های سه بعدی ازشون استفاده میکنیم.

قسمت چهاردهم|آموزش موشن گرافیک

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک مدهای مختلف نوری و کاربرد اونها رو بررسی میکنیم بخش های بلندینگ مد رو یاد میگیریم در ادامه این ویدیو استایل ها رو بهتون آموزش میدیم که در فتوشاپ هم مشابه اون وجود دارند.

قسمت پانزدهم |آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک با استفاده ابزار های خود افترافکت برای موشن گرافیک هایمان زمینه تصویری میسازیم تاکید این بخش بیشتر بر یادگیری تکنیک ساخت و کار با افکت هاست.

قسمت شانزدهم|آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک ساخت انیمیشن برخورد توپ به زمین را تمرین میکنیم این تمرین یکی از تمرینات مهم برای درک انیمیشن سازی است ما این کار را با استفاده از کی فریم ها انجام میدیم.

قسمت هفدهم |آموزش موشن گرافیک

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک از اشکال داخل نرم افزار افترافکت برای طراحی استفاده می کنیم و انواع مختلف اشکال و نحوه ترسیم اون ها رو یاد میگیریم همچنین نحوه رنگ کردن و ایجاد سایه گرادینت و مربوط به شیپ رو یاد می گیریم.

قسمت هجدهم|آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک یکی از مهمترین انیمیشن های که با اشکال ساخته میشه و برای موشن گرافیک ها بسیار کاربردی هست رو باهم میسازیم با trim path میشه انواع افکت ها رو میشه ساخت از جمله ترانزیشن ها رو میشه ساخت.

قسمت نوزدهم|آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک می خواهیم یک افکت بسیار زیبا رو بسازیم که در موشن گرافیک خیلی استفاده میشه ایمن افکت انفجار مانند که بطور خاص از شیپ ها  استفاده میکنه باعث میشه با قسمت های مختلف این بخش آشنا بشید.

قسمت بیستم|آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک ساخت ماسک ماسک و شیپ از لایه های متنی رو یاد می گیریم که برای بعدا برای انیمیت اونها مورد استفاده قرار می گیرد.

قسمت بیست و یکم |آموزش موشن گرافیک

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک صرفا آموزش فتوشاپ رو داریم و بخش شیپ رو در فتوشاپ کامل آموزش میدیم این بخش برای طراحی کاراکتر و آبجکت ها استفاده میشه.

قسمت بیست و دوم|آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک موشن فلت رو معرفی میکنیم همراه با مثال که در واقع سبک طراحی امروزه در دنیای وب و دیزاین و اپ هاست همچنین با همین سبک یک لوگو رو داخل افترافکت طراحی میکنیم و در ویدیو بعدی میخوایم اون رو انیمیت کنیم.

قسمت بیست و سوم|آموزش موشن گرافیک

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک لوگویی که در ویدیوی قبلی به سبک فلت دیزاین طراحی کردیم ،بخش های مختلفش رو از جمله بدنه و لنز و فلش و سایر جزییات رو خیلی روان انیمیت میکنیم  و برای این کار از گراف ها و کیفریم ها استفاده میکنیم.

قسمت بیست و چهارم|آموزش موشن گرافیک

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک پلاگین موشن ورژن ۲ رو بهتون آموزش میدیم این پلاگین ابزار فوق العاده برای موشن گرافیست ها داره که هر موشن گرافیست از اون برای ساخت موشن ها استفاده می کنه.

قسمت بیست و پنجم|آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک پلاگین لانگ شادو long shadow بهتون آموزش میدیم که می تونید با استفاده از اون سایه های بلند برای متن نوشته و اشکال خودتون بسازید.

قسمت بیست و ششم | آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک پلاگین بسیار معروف و کاربردی نیوتون رو بهتون آموزش میدیم که شبیه سازی فیزیکی برخورد و نیرو و انرژی گرانش و جاذبه و غیره رو ایجاد میکنه.

قسمت بیست و هفتم | آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک با استفاده از همون پلاگین نیوتون ساخت طناب رو بهتون آموزش میدیم و از یک اسکریپت هم برای این کار استفاده میکنیم.

قسمت بیست و هشتم | آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک ابزار pupet pin رو بهتون آموزش میدیم که یک ابزار ساده و سریع برای متحرک سازی و جانبخشی به کاراکتر ها و انیمیت اون ها به حساب میاد و به راحتی این کار رو انجام میده.

قسمت بیست و نهم|آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک پلاگین مهم دوییک رو بهتون آموزش میدیم این پلاگین استخوان بندی کاراکتر های انسانی و غیر انسانی رو میسازه و از پرکاربردترین پلاگین های افترافکت محسوب میشه .در این ویدیو استخوان بندی یک کاراکتر انسانی از صفر شروع میکنیم.

قسمت سی ام|آموزش موشن گرافیک

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک سیکل راه رفتن رو برای پلاگین دوییک و کاراکتری که در ویدیو قبلی ساخته بودیم انجام یدیم و تنظیمات اون رو بررسی میکنیم.

قسمت سی و یکم|آموزش موشن گرافیک

دراین قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک رندرگرفتن از پروژه نهایی رو بهتون آموزش میدیم و تنظیمات بهینه رو برای رندر خوب تنظیم میکنیم.

3.7/5 (3 Reviews)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

.rar

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 2
امتیاز کلی : 5.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 2 فروش
1
0
0
0
0
 1. ماندانا حصاری

  در تاریخ

  دانشجو
  پاسخ

  من الان اواسط این دوره آموزشی هستم و دلم میخواد تجربه خودمو از این دوره آموزشی با بقیه به اشتراک بذارم. در ابتدا یه مقدار شک داشتم تو خریدم اما وارد مجموعه که شدم چون تمام محتوایی که برای ساخت موشن بهش نیاز دارم رو در داخل مجموعه پوشش داده و همینطور استاد صرفا نکته نمیگه بلکه همراه با ما تمرین میکنه، کاملا رضایت دارم از خرید این دوره آموزشی و احساس میکنم بعد از پایان دوره بتونم یه موشن گرافیک رو کامل بسازم!

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   سپاس از به اشتراک گذاشتن تجربه شما کاربر گرامی موفق باشید

 2. سید رضا ملکوتی تبار

  در تاریخ

  پاسخ

  سلام
  وقت بخیر
  من تازه با سایت و دوره های آموزشی شما آشنا شدم
  تا به حال آموزش به این خوبی و کاملی جایی ندیدم
  با وجود اینکه هنوز آموزش هارو دانلود نکردم اما واقعا برام جالب بود و خیلی وقت بود دنبال آموزش موشن گرافیک بودم …

  ممنون از زحماتتون

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   باعث افتخار ماست جناب ملکوتی سپاس از حسن نظر شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

قیمت دوره

98.000 تومان

امتیاز 5 از 1 رای
چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

محمد نوشیروانی

مدرس افترافکت و موشن گرافیک
قیمت دوره

98.000 تومان