آموزش موشن گرافیک

Motion Graphics Tutorial

 

معرفی موشن گرافیک

معرفی موشن گرافیک در آموزش موشن گرافیک


در گذشته همه ی ما معرفی کردن یا اصطلاحا (presentation) کسب و کار را صرفا در کارت ویزیت و بروشور و …. میدیدم اما با گسترش فضای مجازی اولین گزینه برای معرفی کسب و کارها و محصولات، موشن گرافیک خواهد بود. موشن گرافیک اصطلاحا تبدیل کلمات متحرک، لوگو، متن، و اعداد به المان های متحرکی می باشد که در طی یک داستان و اغلب به صورت صداگذاری شده مشاهده می شوند. و این خود موضوع جذابی برای کسب و کارها و موضوعات مختلف دیگر است تا با دستانی کاملا باز داستان مورد نظر را به مشتری خود روایت کنند.

موشن گرافیک را در جاهای مختلفی مشاهده کردید. شبکه های تلویزیونی، شبکه های اجتماعی، سایت های بر بستر ویدیو مانند یوتیوب و آپارات، تلویزیون های شهری و… ۹۰ درصد کارهایی که در آن ها مشاهده می کنید با استفاده از نرم افزار افترافکت ایجاد شده است و ابزار کار متخصصین موشن گرافیک افترافکت بوده است. شما در اینجا پس از آموزش موشن گرافیک میخواهید ساخت آنها را خودتان بتوانید انجام دهید.

پس اگر به این نرم افزار تسلط نسبی ندارید پیشنهاد میشود قبل از دوره آموزش موشن گرافیک دوره آموزش افترافکت را قبل از شروع این دوره ببینید تا کار شما راحت تر باشد. البته این دوره آموزش موشن گرافیک از شروع مفاهیم پایه است و هر آنچه نیاز دارید را مانند گرفتن خروجی مناسب و… را مطرح میکند ولی برای راحتی و تسلط کامل پیشنهاد میشود دوره خود نرم افزار را قبل از این دوره آموزش موشن گرافیک در برنامه خود قرار دهید.در عین حال تمام پروژه های دوره آموزش موشن گرافیک از صفر تا صد به انجام رسیده و مدرس در حین آموزش موشن گرافیک به تمام موارد لازم هنرجو اشاره میکند.

 

بازار کار و کسب درآمد موشن گرافیک

حال دیگر همه ی ما گستره ی روزافزون بازار کار این مهارت به علت افزایش گستره ی شبکه های مجازی آشنا هستیم.

بازار کار موشن گرافیک

 

 

استخدام به عنوان متخصص موشن گرافیک

شما پس از پایان دوره آموزش موشن گرافیک و انجام تمرینات لازم قادر خواهید بود تا در:

 • شرکت های تبلیغاتی که پروژه های موشن گرافیک تبلیغاتی برای پخش در تلویزیون گرفته تا برای شبکه های اجتماعی مشتری و کسب و کار مدنظر می سازند و شما پس از دوره آموزش موشن گرافیک میتوانید یکی از اعضای تیم آنها باشید.
 •  
 • شرکت های سینمائی : که به تولید موشن گرافیک هایی با محتوای داستانی برای ساخت فیلم و سریال می پردازند و شما با آموزش موشن گرافیک میتوانید اقدام به ساخت یک انیمیشن داستانی نمایید.
 •  
 • شرکت های تولید محتوا که سفارشاتی از ادارات دولتی و شرکت های خصوصی برای موضوع مشخصی دارند و شما پس از دوره آموزش موشن گرافیک میتوانید اقدام به تولید محتوا در راستای نیازهای آنها نمایید.
 •  
 • خبرگزاری ها که برای رویدادهای مختلف برای اطلاع رسانی و همینطور فرهنگ سازی در مواردی اقدام به ساخت موشن گرافیک می نمایند که در موضوعات مهم نیز می توانید نمونه آن را در بخش های خبری صداوسیما نیز مشاهده نمایید و شما پس از دوره آموزش موشن گرافیک میتوانید برای رویدادهای خبر و مسائل اطلاع رسانی به جامعه با استفاده از موشن گرافیک اقدام نمایید.
 •  
 • شبکه های صداوسیما که برای برنامه های مختلف تلویزیون نیاز به استفاده از موشن گرافیک دارند و همینطور شبکه هایی که به صورت اختصاصی به ساخت موشن گرافیک و انیمیشن می پردازند مانند شبکه پویا در صدا و سیما که برای قشر کودک تولید محتوا می کنند. و شما بعد از دوره آموزش موشن گرافیک و انجام پروژه های فریلنسری برای تکمیل پورتفولیوی خود میتوانید رزومه خود را به راحتی به آن ها ارائه نمایید.
 •  
 • تیم های بازی سازی که از موشن گرافیست ها در پروژه های خود خود مبتنی بر سیستم عامل های مختلف استفاده می نمایند و شما با آموزش موشن گرافیک میتوانید در تیم های بازی سازی مشغول به کار شوید.
 •  

پروژه های موشن گرافیک

موضوع جذابی که در موشن گرافیک وجود دارد امکان غیرحضوری کارکردن آن است و چون معمولا پروژه های موشن گرافیک از رقم های بالایی برخوردارند و شما پس از دوره آموزش موشن گرافیک در هر شهری از ایران که باشید می توانید پروژه های شهر های دیگر را از کانال های مختلف از آن خود کنید . حال بحث درآمد دلاری از طریق پروژه های بین المللی نیز بسیار می تواند به جذابیت کار بیفزاید.

مشاهده عینی بازار کار موشن گرافیک

از آنجا که شنیدن کی بود مانند دیدن میتوانید به صورت عینی خودتان بازار کار در انتظار خود را ببینید. با سرچ عبارت (پروژه های موشن گرافیک پونیشا) یا موقعیت های شغلی استخدامی که با سرچ (استخدام موشن گرافیست جابینجا) را ببینید.

موشن گرافیک موضوع بسیار جذابی به نظر میرسه و اگه میخواین از پس هر پروژه موشن گرافیک با رقم بسیار بالا بر بیاید این دوره آموزش موشن گرافیک میتونه انتخاب خوبی باشه و ازتون دعوت می کنم تا آخر بخش توضیحات این دوره همراهی کنید.

0
تا دلیل که باید به موشن گرافیک مسلط بشیم

آموزش موشن گرافیک رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزشی موشن گرافیک رسانه آموزشی مکتب تی وی با در یک محیط تعاملی یعنی تمرین همراه با استاد در ۲۱ پروژه عینی واقعی و تعریف سناریو آموزشی برای دوره، تا درجه تخصص کامل در موشن گرافیک پیش خواهید رفت. استاد این دوره آموزشی یکی از موشن گرافیست ها و کارگردان های تیزر تبلیغاتی مطرح در بازار کار میباشد و پس از پایان این دوره به شرط انجام تمام تمرینات میتوانید به سطح ایشان برسید!

 

 

آموزش موشن گرافیک

 1. آیا پرداخت هزینه این دوره آموزش موشن گرافیک توجیهی دارد؟

 2. تا به حال پیتزا میل کرده اید؟! شما با پرداخت ۳ تا از این پیتزاهای خوشمزه به این دوره آموزشی دسترسی پیدا میکنید که برای حالت حضوری و غیرحضوری مطالب به شیوه مطرح شده باید مبالغ خیلی بیشتر را پرداخت کنید.
 3. با پرداخت همین هزینه به پروژه و استخدامی هایی که حتما به شیوه گفته شده از نزدیک و به صورت ملموس دیدید را میتوانید داشته باشید که قطعا بعد از اولین پروژه و یا بعد از اولین ماه دریافت حقوق چند برابر این مبلغ را دریافت کرده اید.
 4.  

هم اکنون تعداد زیادی از رقبای آینده شما در حال آموزش در این دوره آموزش موشن گرافیک هستند برای پیوستن به جمع این دوستان
پس از زدن دکمه ( دانلود کامل دوره ) شما نیز به

موشن گرافیست های ایرانی بپیوندید

در صورتی که شما این دوره آموزش موشن گرافیک را ....

در یکی از بهترین دوره های آموزش موشن گرافیک میتوانید وارد تخصص پررونق موشن گرافیک شوید و شانس این را دارید که با کمترین هزینه به این سطح برسید.

یک فرصت استثنایی برای یادگیری این دوره موشن گرافیک  را از دست داده و باید هزینه های زیادی برای یادگیری این دوره چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ مبلغی پرداخت نمایید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش موشن گرافیک

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در قسمت اول دوره آموزش موشن گرافیک کار با کی فریم رو یاد میگیریم که از مهمترین ابزار ها برای ساخت موشن گرافیک هست و نحوه حرکت انیمیشن ها رو بصورت آرام و سریع و حالت های  مختلف حرکت و تغییر مسیر آنها را بررسی می کنیم.

 

آموزش کیفریم در موشن گرافیک

در  این دوره آموزش موشن گرافیک قسمت کار با گراف های افترافکت رو یاد میگیریم که میشه گفت مرتبط با درس قبلی هستش و ادامه بحث کی فریم هاست چون ارتباط زیادی با اونها داره،گراف جزو پیشرفته ترین ابزارها برای حرکت های موشن گرافیک به حساب میاد.

 

گراف ها در افترافکت

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافیک تکنیک موشن بلر رو یاد میگیریم این حالت یک افکت رو شبیه سازی میکنه که در دنیای واقعی هم وجود داره و بر اثر سرعت بالای اجسام ، حین حرکت جلوی چشم انسان بوجود میاد،حالا ما میخوایم این افکت را داخل افترافکت بسازیم.

 

 

تکنیک motion blur

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافیک آموزش کار با ابزار موشن اسکچ رو یاد میگیریم این ابزار حرکت موس رو برای ما ضبط میکنه و میتونیم اون رو برای اشکال و لایه های موجود در پروژه ها اجرا کنیم و حرکت ریل تایم real time داشته باشیم.

آموزش موشن گرافیک 1

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافیک یکی از مهمترین بخش های افترافکت رو یاد میگیریم که بخش کد نویسی هست ،یادگیری این بخش هم برای ساخت موشن گرافیک ها بسیار مهم هست و در این قسمت مقدمه ای رو درباره اکسپرشن یاد میگیریم.

 

آموزش موشن گرافیک 2

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافیک کد ویگل رو یاد  می گیریم این جزو ساده ترین و درعین حال جالب ترین کد هایی هست که در ساخت موشن گرافیک ها از اون استفاده میشه، همچنین در این آموزش بصورت تکی برای هر کدام از مقادیر  xyz عدد مخصوص تعیین میکنیم.

 

آموزش موشن گرافیک 3

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافیک کد بسیار پر کاربرد تایم یا زمان رو بهتون آموزش میدیم که از مهمترین ابزار ها برای ساخت موشن گرافیک هست در این ویدیو با استفاده از این کد محدوده عملکرد یک کد دیگر مثلا ویگل را تعیین میکنیم یا شروع و یا پایان آن را به تنهایی تعیین میکنیم.

آموزش موشن گرافیک 4

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک استفاده از slider control رو یاد میگیریم این ابزار مستقیما از ابزار کدنویسی افترافکت استفاده میکند و پارامتر های عددی کد ها رو بصورت اسلایدر نمایش میدهد که قابلیت انیمیت رو هم دارند.

 

آموزش موشن گرافیک 5

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک کار با قسمت سه بعدی رو شروع میکنیم و به صورت عملی آبجکت سه بعدی میسازیم تا با پارامتر های این بخش آشنا بشید.

 

آموزش موشن گرافیک 6

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک یک موشن گرافیک میسازیم که در اون هم از ابزار سه بعدی استفاده هم با استفاده از تکنیک عمق میدان به موشن گرافیک حالت جذابی میدیم این بخش روی یادگیری بخش سه بعدی تمرکز دارد.

 

آموزش موشن گرافیک 7

در  این بخش از دوره آموزش موشن گرافیک بخش ماسک رو بهتون آموزش میدیم که در افترافکت چه بخش موش گرافیک چه در بخش های ساخت vfx کاربرد زیادی داره ، همچنین یاد میگیریم که از تصاویر خودمون در پروژه ها ماسک بسازیم که در آینده از اون استفاده میکنیم.

آموزش موشن گرافیک 8

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک یک متن نوشته رو انیمیت می کنیم و از بخش انیمیت مخصوص تکست استفاده میکنیم ،همچنین از بخش افکت های ویژه تکست هم استفاده میکنیم.

 

آموزش موشن گرافیک 9

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک کار با نورهای سه بعدی در افترافکت رو بهتون آموزش میدیم و انواع نور ها رو بررسی میکنیم و پارامتر های مختلف اون رو یاد میگیریم که در صحنه های سه بعدی ازشون استفاده میکنیم.

 

آموزش موشن گرافیک 10

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک مدهای مختلف نوری و کاربرد اونها رو بررسی میکنیم بخش های بلندینگ مد رو یاد میگیریم در ادامه این ویدیو استایل ها رو بهتون آموزش میدیم که در فتوشاپ هم مشابه اون وجود دارند.

 

آموزش موشن گرافیک 11

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک با استفاده ابزار های خود افترافکت برای موشن گرافیک هایمان زمینه تصویری میسازیم تاکید این بخش بیشتر بر یادگیری تکنیک ساخت و کار با افکت هاست.

 

آموزش موشن گرافیک 12

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک ساخت انیمیشن برخورد توپ به زمین را تمرین میکنیم این تمرین یکی از تمرینات مهم برای درک انیمیشن سازی است ما این کار را با استفاده از کی فریم ها انجام میدیم.

 

آموزش موشن گرافیک 13

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک از اشکال داخل نرم افزار افترافکت برای طراحی استفاده می کنیم و انواع مختلف اشکال و نحوه ترسیم اون ها رو یاد میگیریم همچنین نحوه رنگ کردن و ایجاد سایه گرادینت و مربوط به شیپ رو یاد می گیریم.

 

آموزش موشن گرافیک 14

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک یکی از مهمترین انیمیشن های که با اشکال ساخته میشه و برای موشن گرافیک ها بسیار کاربردی هست رو باهم میسازیم با trim path میشه انواع افکت ها رو میشه ساخت از جمله ترانزیشن ها رو میشه ساخت.

 

آموزش موشن گرافیک 15

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک می خواهیم یک افکت بسیار زیبا رو بسازیم که در موشن گرافیک خیلی استفاده میشه این افکت مانند انفجار  که بطور خاص از شیپ ها  استفاده میکنه باعث میشه با قسمت های مختلف این بخش آشنا بشید.

آموزش موشن گرافیک 16

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک ساخت  ماسک و شیپ از لایه های متنی رو یاد می گیریم که برای بعدا برای انیمیت اونها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

آموزش موشن گرافیک 17

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک صرفا آموزش فتوشاپ رو داریم و بخش شیپ رو در فتوشاپ کامل آموزش میدیم این بخش برای طراحی کاراکتر و آبجکت ها استفاده میشه.

 

آموزش موشن گرافیک 18

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک موشن فلت رو معرفی میکنیم همراه با مثال که در واقع سبک طراحی امروزه در دنیای وب و دیزاین و اپ هاست همچنین با همین سبک یک لوگو رو داخل افترافکت طراحی میکنیم و در ویدیو بعدی میخوایم اون رو انیمیت کنیم.

 

آموزش موشن گرافیک 19

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک لوگویی که در ویدیوی قبلی به سبک فلت دیزاین طراحی کردیم ،بخش های مختلفش رو از جمله بدنه و لنز و فلش و سایر جزییات رو خیلی روان انیمیت میکنیم  و برای این کار از گراف ها و کیفریم ها استفاده میکنیم.

 

آموزش موشن گرافیک 20

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک پلاگین موشن ورژن ۲ رو بهتون آموزش میدیم این پلاگین ابزار فوق العاده برای موشن گرافیست ها داره که هر موشن گرافیست از اون برای ساخت موشن ها استفاده می کنه.

 

آموزش موشن گرافیک 21

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک پلاگین لانگ شادو long shadow بهتون آموزش میدیم که می تونید با استفاده از اون سایه های بلند برای متن نوشته و اشکال خودتون بسازید.

 

آموزش موشن گرافیک 22

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک پلاگین بسیار معروف و کاربردی نیوتون رو بهتون آموزش میدیم که شبیه سازی فیزیکی برخورد و نیرو و انرژی گرانش و جاذبه و غیره رو ایجاد میکنه.

 

آموزش موشن گرافیک 23

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک با استفاده از همون پلاگین نیوتون ساخت طناب رو بهتون آموزش میدیم و از یک اسکریپت هم برای این کار استفاده میکنیم.

 

آموزش موشن گرافیک 24

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک ابزار pupet pin رو بهتون آموزش میدیم که یک ابزار ساده و سریع برای متحرک سازی و جانبخشی به کاراکتر ها و انیمیت اون ها به حساب میاد و به راحتی این کار رو انجام میده.

 

آموزش موشن گرافیک 25

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک پلاگین مهم دوییک رو بهتون آموزش میدیم این پلاگین استخوان بندی کاراکتر های انسانی و غیر انسانی رو میسازه و از پرکاربردترین پلاگین های افترافکت محسوب میشه .در این ویدیو استخوان بندی یک کاراکتر انسانی از صفر شروع میکنیم.

 

آموزش موشن گرافیک 26

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک سیکل راه رفتن رو برای پلاگین دوییک و کاراکتری که در ویدیو قبلی ساخته بودیم انجام یدیم و تنظیمات اون رو بررسی میکنیم.

 

آموزش موشن گرافیک 27

دراین قسمت از دوره آموزش موشن گرافیک رندر گرفتن از پروژه نهایی رو بهتون آموزش میدیم و تنظیمات بهینه رو برای رندر خوب تنظیم میکنیم.

آموزش موشن گرافیک 28

سوالات متدوال دوره جامع آموزش موشن گرافیک

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش موشن گرافیک داشته باشید

برای یادگیری نرم افزار موشن گرافیک اول باید با محیط کاری نرم افزار آشنا بشید و با تمام ابزارها و تکنیک هایی که در هر حالتی نیاز دارید و اصطلاحا پایه ی نرم افزار افتر افکت می باشد را یاد بگیرید و پس از آن در هر زمینه ای که میخواهید دوره را با استاد مخصوص به خودش آغاز نمایید.

تمام مطالب این دوره آموزش موشن گرافیک بر اساس این است که شما مطالب نرم افزار افتر افکت را کاملا درک کنید. بنابراین در طی پروژه های واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

در فهرست عناوین دوره آموزش موشن گرافیک تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از موشن گرافیک بلد نباشید. برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش موشن گرافیک در سطح اینترنت را مقایسه نمایید. خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش لایت روم خواهید شد.

دوره آموزش موشن گرافیک همانطور که بیان شد در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است. این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

برای آموزش موشن گرافیک همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت که به صورت آکادمیک کار با نرم افزار و کار در این عرصه یعنی موشن گرافیک رو بلد باشه  تا شما در حین آموزش مطالب پایه موشن گرافیک را نیز فرا بگیرید.

در دوره جامع آموزش موشن گرافیک شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید. در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما در حین یادگیری لایت روم خواهند بود.

آموزش موشن گرافیک 29

مدرس این دوره : محمد نوشیروانی

در دوره جامع آموزش موشن گرافیک همان اصل مدنظرمان یعنی مشخص کردن هدف را تعیین کردیم که ماحصل آن دوره ای شد که فقط به موشن گرافیک بپردازد و در آن خبری از آموزش خود نرم افزار افترافکت نباشد! چرا که موشن گرافیک به اندازه کافی تکنیک و ابزار و پلاگین و... برای آموزش دارد. از این رو طبق استانداردهای مکتب تی وی تمام این موارد یکی از پراستقبال ترین دوره های آموزش موشن گرافیک به زبان فارسی را رقم زد.

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش موشن گرافیک 30

چرا به یادگیری و آموزش موشن گرافیک نیازمندیم؟ این سوال خوبی آموزش موشن گرافیک است تا پایمان را حساب شده وارد دنیای آموزش موشن گرافیک، نرم افزار آموزش موشن گرافیک و بازار کار آموزش موشن گرافیک بگذاریم و با آموزش موشن گرافیک بیشتر آشنا شویم.

چرا به یادگیری و آموزش موشن گرافیک نیازمندیم؟ این سوال خوبی آموزش موشن گرافیک است تا پایمان را حساب شده وارد دنیای آموزش موشن گرافیک، نرم افزار آموزش موشن گرافیک و بازار کار آموزش موشن گرافیک بگذاریم و با آموزش موشن گرافیک بیشتر آشنا شویم. یک طراح گرافیک سه‌بعدی آموزش موشن گرافیک که یک طراح گرافیک 2D است می‌تواند شغل خوبی داشته باشد. آموزش موشن گرافیک خلاقیت را با این فرصت ترکیب می‌کند تا شغل آموزش موشن گرافیک نصیب شما شود، چرا که شغل طراحی آموزش موشن گرافیک اکنون بیش از پیش خواستار دارد.

با این حال، قبل از اینکه تصمیم بگیرید که آموزش موشن گرافیک را دنبال کنید، باید بدانید که این یک حرفه جدی است که زمان مناسبی برای یادگیری می برد. بنابراین، قبل از هر تصمیم گیری آموزش موشن گرافیک ابتدا در مورد آن تحقیق کنید. آموزش موشن گرافیک یک سرگرمی ویژه و راهی برای بهبود خلاقیت آموزش موشن گرافیک تان بعد از پایان هر پروژه تازه است. پس اگر به آموزش موشن گرافیک نیاز دارید، از اینجا شروع کنید.

آموزش موشن گرافیک 31

پاسخ به سوال اساسی، چرا به آموزش موشن گرافیک نیازمندیم؟

توانایی کار با آموزش موشن گرافیک از کامپیوترهای شخصی هنوز هم تازگی دارد. آموزش موشن گرافیک ۲ بعدی تنها برای مدتی کوتاه مورد استفاده قرار گرفته‌است، و هنوز منابع زیادی برای مبتدیان در دسترس نیستند. آموزش موشن گرافیک آسان است. با این حال آموزش موشن گرافیک سه بعدی بیشتر جذابیت دارد. به واسطه آموزش موشن گرافیک شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن آموزش موشن گرافیک به یک فرد حرفه ای بعد از آموزش موشن گرافیک تبدیل شوید.

اصلا، آموزش موشن گرافیک چیست؟

در این کلمه آموزش موشن گرافیک ابهام وجود دارد؟ بسیاری می پرسند آیا آن‌ها فیلم هستند؟ کارتون‌ها هستند؟ اساسا، موشن گرافیک و آموزش موشن گرافیک یعنی فیلم انیمیشنی. آموزش موشن گرافیک شامل آموزش موشن گرافیک ۲ بعدی، سه‌بعدی یا گیف ها را تشکیل می دهند. آموزش موشن گرافیک شامل آموزش موشن گرافیک براساس افکت های صوتی آموزش موشن گرافیک ، صداگذاری آموزش موشن گرافیک و مواردی مشابه این باشند. آموزش موشن گرافیک همچنین از تکنولوژی مانند ویدئوی ۳۶۰ درجه، واقعیت مجازی یا واقعیت تقویت‌شده استفاده می کند و سپس از آنها برای ساخت موشن گرافیک استفاده می شود. احتمالا بیشتر با آن‌ها به عنوان فیلم‌های انیمیشنی آشنا هستید.

آموزش موشن گرافیک برای ساخت انیمیشن های محدود و ساده تا انیمیشن های خاص آموزش موشن گرافیک با جلوه های تصویری ویژه آموزش موشن گرافیک و پیشرفته صورت می گیرد و این روش آموزش مانند دیگر سطوح آموزش نرم افزار ها و حوزه های مشابه از مقدماتی تا تخصصی دسته بندی می شود.

پکیج آموزش موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک مقدماتی، آموزش ساخت موشن گرافیک، نرم افزار آموزش موشن گرافیک، دانلود رایگان آموزش موشن گرافیک به زبان فارسی، آموزش پروژه محور موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک با پریمیر، آموزش موشن گرافیک صفر تا صد رایگان، دانلود رایگان آموزش موشن گرافیک، دانلود رایگان پکیج آموزش موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک به زبان فارسی، آموزش رایگان کامل موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک جامع در افتر افکت، خرید بسته آموزش موشن گرافیک، دانلود آموزش موشن گرافیک از مبتدی تا پیشرفته، نرم افزار ساخت موشن گرافیک، آموزش پروژه محور موشن گرافیک همگی در این سایت موجود هستند و تضمین شده به شما آموزش موشن گرافیک با جدیدترین متد های روز دنیا را ارائه می دهند.

آموزش موشن گرافیک دو بعدی دقیقا چه است، و برای چه چیزی استفاده می‌شود؟

آموزش موشن گرافیک دو بعدی سبک انیمیشن آموزش موشن گرافیک دیجیتال است که موشن (و حرکت)را به تصویر می‌دهد. این تصاویر می‌توانند از هر منبع دیجیتالی حاصل شوند. آن‌ها شامل عکس‌ها، بردارها و غیره باشند. در آموزش موشن گرافیک دو بعدی انواع بسیار زیادی از تصاویر دیجیتال آموزش موشن گرافیک را می توان به عنوان نقطه آغاز مورد استفاده قرار داد. جادو آموزش موشن گرافیک در دستکاری تصویر (تصاویر)- تبدیل چهره به یک کاراکتر متحرک آموزش موشن گرافیک ، یک عکس به یک کلیپ ویدیویی پویا آموزش موشن گرافیک ، و غیره در این روند آموزش موشن گرافیک دو بعدی اتفاق می افتد. آموزش موشن گرافیک دو بعدی به شما اجازه می دهد تا یک فیلم ساده و در عین حال خلاقانه بسازید و به واسطه آن به در آمد زایی خوبی برسید.

مزیت اصلی آموزش موشن گرافیک دو بعدی چیست؟

یک مزیت بزرگ برای آموزش موشن گرافیک وجود دارد، که تا همین اواخر وجود نداشت. شما می‌توانید بعد از اتمام آموزش موشن گرافیک دو بعدی پروژه ها را روی کامپیوتر خود انجام دهید. با یک کامپیوتر معمولی با مشخصات متعارف، شما می‌توانید انیمیشن با کیفیت بالا آموزش موشن گرافیک ایجاد کنید. همچنین یک مزیت متمایز وجود دارد که آموزش موشن گرافیک دو بعدی از دیگر انواع انیمیشن استفاده می‌کند. انیمیشن سنتی وقت گیر است اما آموزش موشن گرافیک دو بعدی به شما اجازه می دهد سریع عمل کنید و یک پروژه قابل قبول تولید نمایید. البته در آموزش موشن گرافیک شما می‌توانید آموزش موشن گرافیک سه بعدی را با یک کامپیوتر شخصی انجام دهید، اما زمان بیشتری برای انجام این کار لازم دارید. هم آموزش موشن گرافیک سه بعدی بیشتر از آموزش موشن گرافیک دو بعدی وقت گیر است و هم ساخت پروژه با آن. این امر کاملا طبیعی است. چرا که ساختار آموزش موشن گرافیک دو بعدی ساده تر از آموزش موشن گرافیک سه بعدی است.

آموزش موشن گرافیک 32

کدام صنایع از آموزش موشن گرافیک دو بعدی استفاده می‌کنند؟

این یکی از زیباترین انتخاب رسانه‌های دیجیتال آموزش موشن گرافیک برای هر کسی است که بخواهد با کمک آموزش موشن گرافیک دو بعدی به درآمد زایی برسد. آموزش موشن گرافیک دو بعدی بعد از اتمام در تبلیغات آموزش موشن گرافیک ، فیلم آموزش موشن گرافیک ، ساخت ویدیو آموزش موشن گرافیک ، تبلیغات تلویزیونی آموزش موشن گرافیک و چیزهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر شرکت رسانه‌ای آموزش موشن گرافیک نیاز بزرگی به شخصی دارد که آموزش موشن گرافیک دو بعدی و آموزش موشن گرافیک سه بعدی را از سر گذرانده باشد.

نگاهی به بازار کار آموزش موشن گرافیک

شما در صورتی که آموزش موشن گرافیک ببینید و وارد بازار کار آموزش موشن گرافیک شوید، آینده خوبی خواهید داشت.  اما به چه دلیل؟ برای بازاریابان آموزش موشن گرافیک این یک فرصت هیجان‌انگیز است. مهم نیست به آن نیاز داشته باشید یا خیر، برنامه‌های زیادی برای ساخت و آموزش موشن گرافیک وجود دارد که نیاز به نصب روی سیستم های خاص و پیچیده آموزش موشن گرافیک ندارند.

شما به واسطه آموزش موشن گرافیک می توانید ویدئوهای تبلیغاتی آموزش موشن گرافیک بسازید: ویدیوهای ویروسی، مطالعات موردی، ویدئو های اطلاعاتی، مرور محصول و هر چیزی که کار یا نام تجاری یک برند را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد. این ویدئوها آموزش موشن گرافیک عبارتند از: معرفی محصول، نظرات دیگر مشتریان، فرایندها، برنامه‌های آموزشی برای محصولات، خدمات و یا ایده‌ها.

ویدئو بازاریابی برای نشان دادن برند، افراد و محصولات با موشن گرافیک

فیلم‌های اجتماعی آموزش موشن گرافیک: محتوا آموزش موشن گرافیک برای تعامل با کاربران در فیس بوک، تلگرام، اینستاگرام، اسنپ چت، یوتیوب و غیره می‌تواند سرگرمی آموزش موشن گرافیک محض باشد. به طور کلی آموزش موشن گرافیک ، 46 درصد از کاربران شبکه های اجتماعی اظهار می کنند که آن‌ها یک خرید را در نتیجه تماشای یک فیلم نشان تجاری آموزش موشن گرافیک در رسانه‌های اجتماعی انجام داده‌اند. پس شما به عنوان شخصی که آموزش موشن گرافیک می بیند و وارد این بازار کار آموزش موشن گرافیک می شود می توانید چنین تاثیری روی ذهن مشتریان بالقوه یک برند با آموزش موشن گرافیک داشته باشید.

همچنین به واسطه آموزش موشن گرافیک و اعمال آن برای آموزش موشن گرافیک کار می توان اطلاعات شرکت، اطلاعات محصول، یا هر چیزی که یک تیم فروش آموزش موشن گرافیک به طور مرتب به آن نیاز دارد را با این دست فیلم ها تولید و عرضه نمود. (برگرداندن اطلاعات آموزش موشن گرافیک به یک نمودار متحرک می‌تواند زمان و انرژی را ذخیره کند).

پکیج آموزش موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک مقدماتی، آموزش ساخت موشن گرافیک، نرم افزار آموزش موشن گرافیک، دانلود رایگان آموزش موشن گرافیک به زبان فارسی، آموزش پروژه محور موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک با پریمیر، آموزش موشن گرافیک صفر تا صد رایگان، آموزش موشن گرافیک دانلود رایگان آموزش موشن گرافیک، دانلود رایگان پکیج آموزش موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک به زبان فارسی، آموزش رایگان کامل موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک جامع در افتر افکت، خرید بسته آموزش موشن گرافیک، دانلود آموزش موشن گرافیک از مبتدی تا پیشرفته، آموزش موشن گرافیک نرم افزار ساخت موشن گرافیک، آموزش پروژه محور موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک سریع و غیره همگی در این سایت موجود هستند و تضمین شده به شما آموزش موشن گرافیک با جدیدترین متد های روز دنیا را ارائه می دهند.

از کجا باید آموزش موشن گرافیک را شروع کرد؟

یک تصمیم مهم که شما باید قبل از شروع آموزش موشن گرافیک بگیرید این است که نرم‌افزار یاد بگیرید. بیشتر انیماتور ها و اینفلوئنسر ها توصیه می‌کنند که برنامه‌های ادوبی را یاد بگیرید. به همین واسطه، شما می توانید آموزش موشن گرافیک دو بعدی را ببینید یا بعد از آن برای یادگیری آموزش موشن گرافیک سه بعدی اقدام کنید. نرم افزار های آموزش موشن گرافیک شامل موارد زیر هستند:

 • آموزش موشن گرافیک با افتر افکت: این همان چیزی است که شما برای مراحل انیمیشن از آن استفاده می‌کنید.
 • آموزش موشن گرافیک با ایلوستریتور شما به واسطه این نرم افزار آموزش موشن گرافیک می‌توانید اشیا برداری را در آموزش موشن گرافیک ایجاد کنید (تصاویری که می‌توانید به هر اندازه آموزش موشن گرافیک بدون از دست دادن کیفیت)برای استفاده در آموزش موشن گرافیک استفاده کنید.
 • آموزش موشن گرافیک با فتوشاپ. همه آموزش موشن گرافیک با فتوشاپ را بیشتر دنبال می کنند با اینکه این نرم افزار فارغ از آموزش موشن گرافیک برای ویرایش عکس آموزش موشن گرافیک هم کاربرد دارد. یعنی، شما می‌توانید تصاویر را ویرایش و دستکاری کنید، اما آموزش موشن گرافیک با این برنامه به شما این امکان را می‌دهد تا تصاویری انیمیشنی آموزش موشن گرافیک ایجاد کنید که کیفیت و دقت لازم را دارند.
 • آموزش موشن گرافیک با پریمیر: شما تمام کار خود را در فرمت ویدیویی با این نرم افزار آموزش موشن گرافیک انجام خواهید داد.
 • علاوه بر برنامه های نامبرده برای آموزش موشن گرافیک یک ابزار مفید دیگر برای یادگیری آموزش موشن گرافیک سینما 4D است. این یک محصول از شرکت ادوبی آموزش موشن گرافیک نیست، اما به طور گسترده‌ای برای آموزش موشن گرافیک و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد و قطعا برای آموزش موشن گرافیک یک نیاز است. اما به عنوان آموزش موشن گرافیک مبتدی یا آموزش موشن گرافیک از پایه لازم نیست اطلاعی برای کار با آن داشته باشید. بعد از دوره آموزش موشن گرافیک مقدماتی می توانید به سراغ کار با این نرم افزار برای آموزش موشن گرافیک بروید و توانایی خود را قدرت و سرعت ببخشید.

پکیج آموزش موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک مقدماتی، آموزش ساخت موشن گرافیک، نرم افزار آموزش موشن گرافیک، دانلود رایگان آموزش موشن گرافیک به زبان فارسی، آموزش پروژه محور موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک با پریمیر، آموزش موشن گرافیک صفر تا صد رایگان، دانلود رایگان آموزش موشن گرافیک، دانلود رایگان پکیج آموزش موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک به زبان فارسی، آموزش رایگان کامل موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک جامع در افتر افکت، خرید بسته آموزش موشن گرافیک، دانلود آموزش موشن گرافیک از مبتدی تا پیشرفته، نرم افزار ساخت موشن گرافیک، آموزش پروژه محور موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک کوتاه، همگی در این سایت موجود هستند و تضمین شده به شما آموزش موشن گرافیک با جدیدترین متد های روز دنیا را ارائه می دهند.

آموزش موشن گرافیک مقدماتی

نکته 1: آموزش موشن گرافیک مشابه کار با افتر افکت نیست.

برخی از مبتدی ها آموزش موشن گرافیک (و فراتر از آن) فکر می‌کنند که آموزش موشن گرافیک و افتر افکت مشابه یکدیگر هستند و شما می‌توانید می توانید جای آنها را با هم عوض کنید. این کار به هیچ وجه مشابه یکدیگر نیستند. هر کدام این موارد آموزش موشن گرافیک برای یک مورد خاص کاربرد آموزش موشن گرافیک دارند و شما بعد از آموزش موشن گرافیک به طور دقیق تر متوجه این موضوع خواهید شد. در اصل افتر افکت یک نرم‌افزار است. آموزش موشن گرافیک اما یک تکنیک آموزش موشن گرافیک انیمیشن است. شما باید هر دو را در آموزش موشن گرافیک کنترل کنید، اما بدانید که یکی از این دو ابزار آموزش موشن گرافیک است، و دیگری یک هنر آموزش موشن گرافیک است.

نکته 2: با پلاگین ها و اسکریپت ها کار نکنید.

این هم یک حقه دیگر آموزش موشن گرافیک است. بسیاری از مبتدی‌ها قبل از آموزش موشن گرافیک  به این موضوع فکر خواهند کرد و اصول اولیه آموزش موشن گرافیک  را فراموش خواهند کرد. بسیاری از افراد فکر می کنند که آموزش موشن گرافیک یعنی کار با اسکریپت ها کمک می‌کند که این کار را سریع و با کیفیت بالا انجام دهند. اما واقعیت این است که هیچ جایگزینی برای آموزش موشن گرافیک  وجود ندارد. فراموش نکنید که کیفیت، خلاقیت و راه‌حل‌ها آموزش موشن گرافیک از ذهن و تصمیمات شما بعد از آموزش موشن گرافیک  سرچشمه می‌گیرند. ابته این به این معنا نیست که شما باید از همه پلاگین ها و اسکریپت ها آموزش موشن گرافیک دوری کنید، اما اول باید ایده خود را داشته باشید و سپس به دنبال راه‌حل آموزش موشن گرافیک باشید. پس بهترین توصیه ای که برای شما در آموزش موشن گرافیک به عنوان یک مبتدی آموزش موشن گرافیک  یا یک شخص آشنا به آموزش موشن گرافیک وجود دارد این است که تمام آموزش های ممکن را بیاموزید و بعد پله پله با آموزش موشن گرافیک  پیش بروید. آموزش موشن گرافیک   به شما کمک خواهد کرد تا هر آنچه را می خواهید به دست آورید.

پکیج آموزش موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک مقدماتی، آموزش ساخت موشن گرافیک، نرم افزار آموزش موشن گرافیک، دانلود رایگان آموزش موشن گرافیک به زبان فارسی، آموزش پروژه محور موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک با پریمیر، آموزش موشن گرافیک صفر تا صد رایگان، دانلود رایگان آموزش موشن گرافیک، دانلود رایگان پکیج آموزش موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک به زبان فارسی، آموزش رایگان کامل موشن گرافیک، آموزش موشن گرافیک جامع در افتر افکت، خرید بسته آموزش موشن گرافیک، دانلود آموزش موشن گرافیک از مبتدی تا پیشرفته، نرم افزار ساخت موشن گرافیک، آموزش پروژه محور موشن گرافیک همگی در این سایت موجود هستند و تضمین شده به شما آموزش موشن گرافیک با جدیدترین متد های روز دنیا آموزش موشن گرافیک را ارائه می دهند.

معرفی دورهنمایش رایگان

1. کار با کی فریم هانمایش رایگان

2.کار با گراف

3.تکنیک موشن بلر

4.کار با ابزار موشن اسکچ

5.بخش کد نویسی در افتر افکت

6.کد ویگل

7.کد تایم یا زمان

8.کار با slider control

9.کار با قسمت سه بعدی

10.ساخت موشن گرافیک با ابزار سه بعدی

11.بخش ماسک در افتر افکت

12.انیمیت کردن متن

13.کار با نور های سه بعدی

14.مد های مختلف نوری و کاربرد

15.ساخت زمینه تصویری با ابزار های افتر افکت

16.انیمیشن برخورد توپ با زمین

17.طراحی با اشکال افتر افکت

18.ساخت انیمیشن با اشکال و کار با trim path

19.ساخت افکت انفجار

20.ساخت ماسک و شیب از لایه متنی

21.کار با شیب در فتوشاپ

22.معرفی موشن فلت

23.انیمیت کردن قسمت های دوربین

24.کار با پلاگین موشن ورژن 2

25.کار با long shadow

26.کار با پلاگین معروف نیوتون

27.ساخت طناب با پلاگین نیوتون

28.ابزار pupet pin

29.پلاگین دوییک

30.سیکل راه رفتن برای پلاگین دوییک

31.رندر گرفتن

3 دیدگاه برای آموزش موشن گرافیک

 1. ماندانا حصاری

  در تاریخ

  دانشجو
  پاسخ

  من الان اواسط این دوره آموزشی هستم و دلم میخواد تجربه خودمو از این دوره آموزشی با بقیه به اشتراک بذارم. در ابتدا یه مقدار شک داشتم تو خریدم اما وارد مجموعه که شدم چون تمام محتوایی که برای ساخت موشن بهش نیاز دارم رو در داخل مجموعه پوشش داده و همینطور استاد صرفا نکته نمیگه بلکه همراه با ما تمرین میکنه، کاملا رضایت دارم از خرید این دوره آموزشی و احساس میکنم بعد از پایان دوره بتونم یه موشن گرافیک رو کامل بسازم!

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   سپاس از به اشتراک گذاشتن تجربه شما کاربر گرامی موفق باشید

 2. سید رضا ملکوتی تبار

  در تاریخ

  پاسخ

  سلام
  وقت بخیر
  من تازه با سایت و دوره های آموزشی شما آشنا شدم
  تا به حال آموزش به این خوبی و کاملی جایی ندیدم
  با وجود اینکه هنوز آموزش هارو دانلود نکردم اما واقعا برام جالب بود و خیلی وقت بود دنبال آموزش موشن گرافیک بودم …

  ممنون از زحماتتون

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   باعث افتخار ماست جناب ملکوتی سپاس از حسن نظر شما

 3. KhosroAzad

  در تاریخ

  دانشجو
  پاسخ

  سلام و سلامتی خدمت مکتب تی وی های عزیز
  این مجموعه بسیار عالی هستش+ارائه مطالب جامع و کاربردی هست
  فقط یه نکته قیمت هستش که کمی بالاست اما باتوجه به عالی بودنش، در
  کمال تشکر رو از این تیم عالی دارم که کیفیت و آموزش رو درحد عالی به مخاطب ارائه مکنه

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   درود بر شما کاربر عزیز
   خوشحالیم که زحمات ما در این دوره آموزشی برای شما مثمر ثمر واقع شده است.
   در مورد قیمت دوره آموزش موشن گرافیک باید عرض کنم که زحمات زیادی برای جمع آوری سرفصل ها و محتوا و همینطور ارائه مطالب توسط استاد کارکشته و همینطور چند مرحله تدوین شده است و به نسبت این موارد این قیمت میتواند قیمت عادلانه و حتی پایینی نیز تلقی شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

قیمت دوره

98.000 تومان

امتیاز 5 از 2 رای
زمان دوره:

7 ساعت و 41 دقیقه

حجم دوره:

2.13 گیگابایت

پیش نیاز:

آموزش افتر افکت

نرم افزار:

Adobe After Effects

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

31 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

لایوچت، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

محمد نوشیروانی

مدرس و متخصص بین المللی موشن گرافیک
قیمت دوره

98.000 تومان