آموزش موشن گرافیک در افتر افکت

آموزش موشن گرافیک در افتر افکت

موشن گرافیک به اشکال و عناصری که به صورت متحرک شده در می آیند گفته میشود و این روزها با توجه به فراهم آمدن امکان نمایش موشن گرافیک در شبکه های اجتماعی و اینترنت میزان استقابل از آن به شدن بالا رفته است. متخصصین موشن گرافیک اغلب نرم افزار افتر افکت را انتخاب مینمایند چرا که فایل های آماده که در پروژه ها مورد استفاده قرار میگیرند به تعداد قابل توجهی توسط کمپانی های مختلف تولید و ارائه شده است و همینطور با ارتباط با سایر نرم افزارهای ادوبی به خوبی قادر به رفع نیازهای آن ها میباشد. در این دوره آموزشی موشن گرافیک و آموزش تدوین موشن گرافیک از سری دوره های آموزش افتر افکت و آموزش انیمیشن سازی به تمام تکنیک ها و پلاگین های مورد نیاز برای مهارت Motion Graphic پرداخته شده که کاربر میتواند بعد از دوره آموزش نرم افزار افترافکت مسیر خود را به جریان بیندازد.

توضیحات

معرفی موشن گرافیک

معرفی موشن گرافیک در آموزش موشن گرافیک

در گذشته همه ی ما معرفی کردن یا اصطلاحا (presentation) کسب و کار را صرفا در کارت ویزیت و بروشور و …. میدیدم اما با گسترش فضای مجازی اولین گزینه برای معرفی کسب و کارها و محصولات، موشن گرافیک خواهد بود. موشن گرافیک اصطلاحا تبدیل کلمات متحرک، لوگو، متن، و اعداد به المان های متحرکی می باشد که در طی یک داستان و اغلب به صورت صداگذاری شده مشاهده می شوند.

و این خود موضوع جذابی برای کسب و کارها و موضوعات مختلف دیگر است تا با دستانی کاملا باز داستان مورد نظر را به مشتری خود روایت کنند. موشن گرافیک را در جاهای مختلفی مشاهده کردید. شبکه های تلویزیونی، شبکه های اجتماعی، سایت های بر بستر ویدیو مانند یوتیوب و آپارات، تلویزیون های شهری و… ۹۰ درصد کارهایی که در آن ها مشاهده می کنید با استفاده از نرم افزار افترافکت ایجاد شده است

و ابزار کار متخصصین موشن گرافیک افترافکت بوده است. شما در اینجا پس از آموزش موشن گرافیک میخواهید ساخت آنها را خودتان بتوانید انجام دهید. پس اگر به این نرم افزار تسلط نسبی ندارید پیشنهاد میشود قبل از دوره آموزش موشن گرافیک دوره آموزش افتر افکت را قبل از شروع این دوره ببینید تا کار شما راحت تر باشد. البته این دوره موشن گرافیک از شروع مفاهیم پایه است و هر آنچه نیاز دارید را مانند گرفتن خروجی مناسب و… را مطرح میکند

ولی برای راحتی و تسلط کامل پیشنهاد میشود دوره خود نرم افزار را قبل از این دوره آموزش موشن گرافیک در برنامه خود قرار دهید. در عین حال تمام پروژه های دوره آموزش موشن گرافیک از صفر تا صد به انجام رسیده و مدرس در حین آموزش موشن گرافی به تمام موارد لازم هنرجو اشاره میکند.

بازار کار و کسب درآمد موشن گرافیک

حال دیگر همه ی ما گستره ی روزافزون بازار کار این مهارت به علت افزایش گستره ی شبکه های مجازی آشنا هستیم.

بازار کار موشن گرافیک

استخدام به عنوان متخصص موشن گرافیک

شما پس از پایان دوره جامع موشن گرافیک و انجام تمرینات لازم قادر خواهید بود تا در:

 • شرکت های تبلیغاتی که پروژه های موشن گرافیک تبلیغاتی برای پخش در تلویزیون گرفته تا برای شبکه های اجتماعی مشتری و کسب و کار مدنظر می سازند و شما پس از دوره موشن گرافیک میتوانید یکی از اعضای تیم آنها باشید.
 • شرکت های سینمائی : که به تولید موشن گرافیک هایی با محتوای داستانی برای ساخت فیلم و سریال می پردازند و شما با یادگیری موشن گرافیک میتوانید اقدام به ساخت یک انیمیشن داستانی نمایید.
 • شرکت های تولید محتوا که سفارشاتی از ادارات دولتی و شرکت های خصوصی برای موضوع مشخصی دارند و شما پس از دوره آموزش موشن گرافیک میتوانید اقدام به تولید محتوا در راستای نیازهای آنها نمایید.
 • خبرگزاری ها که برای رویدادهای مختلف برای اطلاع رسانی و همینطور فرهنگ سازی در مواردی اقدام به ساخت موشن گرافیک می نمایند که در موضوعات مهم نیز می توانید نمونه آن را در بخش های خبری صداوسیما نیز مشاهده نمایید و شما پس از یادگیری موشن گرافیک میتوانید برای رویدادهای خبر و مسائل اطلاع رسانی به جامعه با استفاده از موشن گرافیک اقدام نمایید.
 • شبکه های صداوسیما که برای برنامه های مختلف تلویزیون نیاز به استفاده از موشن گرافیک دارند و همینطور شبکه هایی که به صورت اختصاصی به ساخت موشن گرافیک و انیمیشن می پردازند مانند شبکه پویا در صدا و سیما که برای قشر کودک تولید محتوا می کنند. و شما بعد از دوره آموزش موشن گرافی و انجام پروژه های فریلنسری برای تکمیل پورتفولیوی خود میتوانید رزومه خود را به راحتی به آن ها ارائه نمایید.
 • تیم های بازی سازی که از موشن گرافیست ها در پروژه های خود خود مبتنی بر سیستم عامل های مختلف استفاده می نمایند و شما با دانستن موشن گرافیک میتوانید در تیم های بازی سازی مشغول به کار شوید.

پروژه های موشن گرافیک

موضوع جذابی که در موشن گرافیک وجود دارد امکان غیرحضوری کارکردن آن است

و چون معمولا پروژه های موشن گرافیک از رقم های بالایی برخوردارند و شما پس از دوره آموزش موشن گرافیک در هر شهری از ایران که باشید می توانید پروژه های شهر های دیگر را از کانال های مختلف از آن خود کنید .

حال بحث درآمد دلاری از طریق پروژه های بین المللی و سایت های خارجی مانند udemy نیز بسیار می تواند به جذابیت کار بیفزاید.

مشاهده عینی بازار کار موشن گرافیک

از آنجا که شنیدن مانند دیدن نخواهد بود میتوانید به صورت عینی خودتان بازار کار در انتظار خود را ببینید.

با سرچ عبارت (پروژه های موشن گرافیک پونیشا) یا موقعیت های شغلی استخدامی که با سرچ (استخدام موشن گرافیست جابینجا) را ببینید.

موشن گرافیک موضوع بسیار جذابی به نظر میرسه و اگه میخواین از پس هر پروژه موشن گرافیک با رقم بسیار بالا بر بیاید این دوره جامع موشن گرافیک میتونه انتخاب خوبی باشه

و ازتون دعوت می کنم تا آخر بخش توضیحات این دوره همراهی کنید.

دلایلی که باید به موشن گرافیک مسلط بشیم

 • ترسناک است موشن گرافیک بلد نباشیم چونکه:

  به علت افزایش روزافزون گستره شبکه های اجتماعی و فضای مجازی تولید محتوا برای آن ها افزایش چشمگیری پیدا کرده و افراد زیادی یادگیری موشن گرافیک رو جدی میگیرند. این قضیه تا حدی پیش رفته که برای شرکت های تولید محتوا و هر شرکتی که در این راستا فعالیت میکنه مهارت ساخت موشن گرافیک یه اولویت جدی برای استخدام محسوب میشه و همه افرادی که مخصوصا در حوزه تولید محتوا فعالیت دارند رو به این مهارت آورند پس بلد نبودن این مهارت کمی ترسناک به نظر میرسه!

 • با مهارت موشن گرافیک دیده میشویم:

  اگر از دوستانی که موشن گرافیست هستند بپرسید قطعا در محیطی که صاحبان کسب و کار حضور دارند مهارت خود را معرفی کنند قطعا چند نفر برای کسب و کار تقاضای موشن گرافیک میکنند. این به علت تسهیل و ارزان شدن قابلیت نمایش موشن گرافیک معرفی یک کسب و کار در شبکه های اجتماعی بوده است پس موشن گرافیست ها معمولا خیلی دیده میشوند!  با یادگیری این مهارت به این کاملی سفارشات زیادی روانه این افراد میشود.

 • حس لذت بخش ساخت داستان های درون ذهن:

  پس از پایان دوره آموزش موشن گرافی چون همراه با استاد تمرین کرده اید و فارغ از آموزش های تئوری و سطحی به راحتی می توانید داستان های درون ذهن خود را به واقعیت تبدیل کنید و حس لذت بخشی را تجربه کنید. ضمنا لذت مبالغ سفارشاتی که به صورت آنلاین و غیر آنلاین را نیز به آن اضافه کنید.

 • شروع یک درآمدزایی بی نظیر:

  با این دوره آموزشی صرفه جویی زیادی در هزینه های آموزش خود داشته اید چرا که از شر هزینه های میلیونی کلاس های حضوری هم خلاص شدید هم زمان خود را صرف رفت و آمد به آن نکرده اید. و پس از آن با هزینه ناچیزی پروژه های زیادی را به سمت خود روانه ساخته اید و درآمد بالای پروژه های موشن گرافیک هم از آن شماست!

 • تحقق یک آرزو:

  دیگر مشاهده موشن گرافیک های خارق العاده برای برندهای مختلف و داستان های متفاوت برای علاقه مندان موشن گرافیک یک آرزو نیست و به راحتی می توان با حداقل هزینه با این دوره موشن گرافیک به این آرزو تحقق بخشید.

آموزش موشن گرافیک رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزشی موشن گرافیک رسانه آموزشی مکتب تی وی در یک محیط تعاملی یعنی تمرین همراه با استاد در ۲۱ پروژه عینی واقعی و تعریف سناریو آموزشی برای دوره، تا درجه تخصص کامل در موشن گرافیک پیش خواهید رفت.

استاد این دوره آموزشی یکی از موشن گرافیست ها و کارگردان های تیزر تبلیغاتی مطرح در بازار کار میباشد و پس از پایان این دوره به شرط انجام تمام تمرینات میتوانید به سطح ایشان برسید!

 • سرفصل های آموزشی استاندارد

  در این دوره آموزشی تمرکز ما بر روی تکنیک ها و ابزارهای موشن گرافیک است و این امر موجب طراحی یکی از کاملترین آموزش های موشن گرافیک در محیط اینترنت را به زبان فارسی شده است. این ادعای ما مورد تایید تعداد زیادی از متخصصین موشن گرافیک بوده و با نگاهی به تب (سرفصل ها) قطعا این موضوع را تایید خواهید کرد. پس با کامل بودن آموزش در تمام تکنیک ها و پلاگین ها دانشجوی دوره پس از اتمام به راحتی از پس هر پروژه ای در سطح خلاقیت خود بر خواهد آمد.

 • آموزش عملی ( تمرین همراه با استاد )

  در دوره موشن گرافیک مکتب تی وی یآموزش در محیط تعاملی رو تجربه میکنین. تعاملی یعنی سناریو آموزشی از پیش تعریف شده که استاد با کمک فایل های تمرینی که در کنار ویدیو ها آماده کرده و خود وی هم در طی آموزشی با همان فایل ها کار میکند! و در طول آموزش هم شما رو به فایل ها ارجاع می دهد
  تا با تعامل با هم سرفصل های آموزشی را بگذرانید. در طی آموزش شما ۲۱ پروژه واقعی رو برای طی آموزش آن تکنیک یا پلاگین تمرین خواهید کرد که این فوق العاده شما را ورزیده میکنه!

 • ضبط در محیط استودیو و چند مرحله تدوین دوره آموزشی

  این دوره آموزشی در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر ( ضبط صفحه اسکرین کامپیوتر ) نیست و تمامی جوانب آن از لحاظ سمعی و بصری در طی سناریو آموزشی رعایت شده تا کاربر در طی آموزش احساس خستگی نکند و به راحتی سناریو آموزشی را از ابتدا تا انتها طی نماید. این دوره آموزشی در چند مرحله تدوین شده است یعنی در مرحله اول تمامی لحظات اضافه حذف شده تا وقتی از آموزش تلف نشود و در مرحله بعدی از لحاظ مباحث سمعی و بصری پردازش شده است و از جمله این موارد می توان به پلاتو ( اجرای جلوی دوربین )، صداگذاری، انیمیشن و…. در طول آموزش اشاره نمود.

 • یادگیری در حداقل زمان ممکن در عین کامل بودن

  همه ی ما علاقه به یادگیری در کامل ترین حالت ممکن داریم. اما تا به حال چند مجموعه آموزشی در هارد سیستم شما وجود دارد که هنوز که هنوز است تمام نشده؟! احتمالا شما هم چند تایی داشته باشید! ولی این کامل بودن باید در عین حال در کمترین زمان ممکن اتفاق بیفتد و این دوره آموزشی با تمام ویژگی های بالا یعنی استاندارد بودن در سرفصل ها و انجام تمرینات متوالی، در کمترین زمان ممکن ارائه شده تا با ساختار تدوین انجام شده روی دوره آموزشی کاربر به سادگی از ابتدا تا انتها به پیش برود.

 • مزایای کلاس حضوری در یک دوره آموزشی

  به نظرتون نمیشه مزایای کلاس حضوری موشن گرافیک یعنی تعامل با استاد و رفع اشکال رو در دوره آموزشی خود داشته باشیم؟ در صورتی که شرایط برای تعامل با استاد موشن گرافیک فراهم باشه یعنی وقتی دارید فیلم رو میبینید انگار استاد جلوتون وایستاده بله ممکنه! فقط موضوع رفع اشکال میمونه که باید بگم رفع اشکال برای وقتی که شما آموزشتون تموم شد و می خواهید پروژه واقعی انجام بدین باید تازه انجام بشه. که باید بگم شما رو به گروه هایی در شبکه های اجتماعی هدایت میکنیم که متخصصین اونجا آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

 • دسترسی دائمی و راحت به فایل های آموزشی با کیفیت HD

  این دوره آموزشی دارای هیچ قفل و کرکی نبوده و شما پس از زدن دکمه (دانلود کامل دوره) پس از ۲ مرحله به لینک دانلود دوره دسترسی پیدا میکنید و پس از دریافت دوره جامع موشن گرافیک فایل های ویدیویی + فایل های تمرینی را به تفکیک هر پوشه دریافت میکنید و به راحتی می توانید برای همیشه در هر دستگاهی مانند کامپیوتر و لپ تاپ و موبایل و تلویزیون و تبلت و… مشاهده نمایید.

 • استاد دوره آموزشی موشن گرافیک

  استاد همه کاره و هیچ کاره در هیچ دوره آموزشی نباید مصداق پیدا کند! حتما تاکید میکنید که استادی که همزمان با تخصص موشن گرافیک آموزش نرم افزار های گرافیکی دیگر را میدهد و تمرکز وی روی آموزش موشن گرافیک و نرم افزار افترافکت نیست نمیتواند به اندازه استادی که در این زمینه متمرکز است عمل نماید. استاد این دوره همزمان با تدریس در بازار کار نیز فعال بوده و همین باعث شده تا آموزشی کاملا بازاری را شاهد باشید! لحن استاد این دوره بسیار روان و ساده و بوده و سخت ترین مسائل را به راحتی خواهید توانست بیاموزید.

آیا پرداخت هزینه این دوره موشن گرافیک توجیهی دارد؟

تا به حال پیتزا میل کرده اید؟! شما با پرداخت ۳ تا از این پیتزاهای خوشمزه به این دوره آموزشی دست میابید که برای حالت حضوری و غیرحضوری مطالب به شیوه مطرح شده باید مبالغ خیلی بیشتر را پرداخت کنید. با پرداخت همین هزینه به پروژه و استخدامی هایی که حتما به شیوه گفته شده از نزدیک و به صورت ملموس دیدید را میتوانید داشته باشید که قطعا بعد از اولین پروژه و یا بعد از اولین ماه دریافت حقوق چند برابر این مبلغ را دریافت کرده اید.

هم اکنون تعداد زیادی از رقبای آینده شما در حال آموزش در این دوره آموزش موشن گرافی هستند

برای پیوستن به جمع این دوستان
پس از زدن دکمه ( دانلود کامل دوره ) شما نیز به

موشن گرافیست های ایرانی بپیوندید

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش موشن گرافیک

1. کار با کی فریم ها

در قسمت اول دوره آموزش موشن گرافیک کار با کی فریم رو یاد میگیریم که از مهمترین ابزار ها برای ساخت موشن گرافیک هست و نحوه حرکت انیمیشن ها رو بصورت آرام و سریع و حالت های  مختلف حرکت و تغییر مسیر آنها را بررسی می کنیم.

آموزش کیفریم در موشن گرافیک

2.کار با گراف

در  این دوره موشن گرافیک قسمت کار با گراف های افترافکت رو یاد میگیریم که میشه گفت مرتبط با درس قبلی هستش و ادامه بحث کی فریم هاست چون ارتباط زیادی با اونها داره،گراف جزو پیشرفته ترین ابزارها برای حرکت های موشن گرافیک به حساب میاد.

گراف ها در افترافکت

3.تکنیک موشن بلر

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافی تکنیک موشن بلر رو یاد میگیریم این حالت یک افکت رو شبیه سازی میکنه که در دنیای واقعی هم وجود داره و بر اثر سرعت بالای اجسام ، حین حرکت جلوی چشم انسان بوجود میاد، حالا ما میخوایم این افکت را داخل افترافکت بسازیم.

تکنیک motion blur

4.کار با ابزار موشن اسکچ

در  این قسمت دوره موشن گرافیک آموزش کار با ابزار موشن اسکچ رو یاد میگیریم این ابزار حرکت موس رو برای ما ضبط میکنه و میتونیم اون رو برای اشکال و لایه های موجود در پروژه ها اجرا کنیم و حرکت ریل تایم real time داشته باشیم.

4 33

5.بخش کد نویسی در افتر افکت

در  این قسمت دوره آموزش موشن گرافی یکی از مهمترین بخش های افترافکت رو یاد میگیریم که بخش کد نویسی هست ، یادگیری این بخش هم برای ساخت موشن گرافیک ها بسیار مهم هست و در این قسمت مقدمه ای رو درباره اکسپرشن یاد میگیریم.

6.کد ویگل

در  این قسمت دوره جامع موشن گرافیک کد ویگل رو یاد  می گیریم این جزو ساده ترین و درعین حال جالب ترین کد هایی هست که در ساخت موشن گرافیک ها از اون استفاده میشه، همچنین در این آموزش بصورت تکی برای هر کدام از مقادیر  xyz عدد مخصوص تعیین میکنیم.

6 25

7.کد تایم یا زمان

در  این قسمت دوره موشن گرافیک کد بسیار پر کاربرد تایم یا زمان رو بهتون آموزش میدیم که از مهمترین ابزار ها برای ساخت موشن گرافیک هستددر این ویدیو با استفاده از این کد محدوده عملکرد یک کد دیگر مثلا ویگل را تعیین میکنیم. یا شروع و یا پایان آن را به تنهایی تعیین میکنیم.

7 22

8.کار با slider control

در  این قسمت از دوره آموزشی موشن گرافیک استفاده از slider control رو یاد میگیریم این ابزار مستقیما از ابزار کدنویسی افترافکت استفاده میکند و پارامتر های عددی کد ها رو بصورت اسلایدر نمایش میدهد که قابلیت انیمیت رو هم دارند.

کار با slider control

9.کار با قسمت سه بعدی

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافی کار با قسمت سه بعدی رو شروع میکنیم و به صورت عملی آبجکت سه بعدی میسازیم تا با پارامتر های این بخش آشنا بشید.

9 14

10.ساخت موشن گرافیک با ابزار سه بعدی

در  این قسمت از دوره موشن گرافیک یک موشن گرافیک میسازیم که در اون هم از ابزار سه بعدی استفاده هم با استفاده از تکنیک عمق میدان به موشن گرافیک حالت جذابی میدیم این بخش روی یادگیری بخش سه بعدی تمرکز دارد.

10 13

11.بخش ماسک در افتر افکت

در  این بخش از دوره آموزش موشن گرافی بخش ماسک رو بهتون آموزش میدیم که در افترافکت چه بخش موش گرافیک چه در بخش های ساخت vfx کاربرد زیادی داره ، همچنین یاد میگیریم که از تصاویر خودمون در پروژه ها ماسک بسازیم که در آینده از اون استفاده میکنیم.

11 11

12.انیمیت کردن متن

در  این قسمت از دوره آموزش جامع موشن گرافیک یک متن نوشته رو انیمیت می کنیم و از بخش انیمیت مخصوص تکست استفاده میکنیم ، همچنین از بخش افکت های ویژه تکست هم استفاده میکنیم.

12 11

13.کار با نور های سه بعدی

در این قسمت از دوره جامع موشن گرافیک کار با نورهای سه بعدی در افترافکت رو بهتون آموزش میدیم و انواع نور ها رو بررسی میکنیم و پارامتر های مختلف اون رو یاد میگیریم که در صحنه های سه بعدی ازشون استفاده میکنیم.

14.مد های مختلف نوری و کاربرد

در این قسمت از دوره آموزشی موشن گرافیک مدهای مختلف نوری و کاربرد اونها رو بررسی میکنیم بخش های بلندینگ مد رو یاد میگیریم در ادامه این ویدیو استایل ها رو بهتون آموزش میدیم که در فتوشاپ هم مشابه اون وجود دارند.

14 10

15.ساخت زمینه تصویری با ابزار های افتر افکت

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافی با استفاده ابزار های خود افترافکت برای موشن گرافیک هایمان زمینه تصویری میسازیم تاکید این بخش بیشتر بر یادگیری تکنیک ساخت و کار با افکت هاست.

15 10

16.انیمیشن برخورد توپ با زمین

در  این قسمت از دوره موشن گرافیک ساخت انیمیشن برخورد توپ به زمین را تمرین میکنیم این تمرین یکی از تمرینات مهم برای درک انیمیشن سازی است ما این کار را با استفاده از کی فریم ها انجام میدیم.

16 8

17.طراحی با اشکال افتر افکت

در این قسمت از دوره جامع موشن گرافیک از اشکال داخل نرم افزار افترافکت برای طراحی استفاده می کنیم و انواع مختلف اشکال و نحوه ترسیم اون ها رو یاد میگیریم همچنین نحوه رنگ کردن و ایجاد سایه گرادینت و مربوط به شیپ رو یاد می گیریم.

18.ساخت انیمیشن با اشکال و کار با trim path

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافی یکی از مهمترین انیمیشن های که با اشکال ساخته میشه و برای موشن گرافیک ها بسیار کاربردی هست رو باهم میسازیم با trim path میشه انواع افکت ها رو میشه ساخت از جمله ترانزیشن ها رو میشه ساخت.

18 6

19.ساخت افکت انفجار

در  این قسمت از دوره آموزش جامع موشن گرافیک می خواهیم یک افکت بسیار زیبا رو بسازیم که در موشن گرافیک خیلی استفاده میشه این افکت مانند انفجار  که بطور خاص از شیپ ها  استفاده میکنه باعث میشه با قسمت های مختلف این بخش آشنا بشید.

19 5

20.ساخت ماسک و شیب از لایه متنی

در  این قسمت از دوره موشن گرافیک ساخت  ماسک و شیپ از لایه های متنی رو یاد می گیریم که برای بعدا برای انیمیت اونها مورد استفاده قرار می گیرد.

20 4 1

21.کار با شیب در فتوشاپ

در این قسمت از دوره آموزش موشن گرافی صرفا آموزش فتوشاپ رو داریم و بخش شیپ رو در فتوشاپ کامل آموزش میدیم این بخش برای طراحی کاراکتر و آبجکت ها استفاده میشه.

21 3

22.معرفی موشن فلت

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافی موشن فلت رو معرفی میکنیم همراه با مثال که در واقع سبک طراحی امروزه در دنیای وب و دیزاین و اپ هاست همچنین با همین سبک یک لوگو رو داخل افترافکت طراحی میکنیم و در ویدیو بعدی میخوایم اون رو انیمیت کنیم.

22 3

23.انیمیت کردن قسمت های دوربین

در این قسمت از دوره موشن گرافیک لوگویی که در ویدیوی قبلی به سبک فلت دیزاین طراحی کردیم، بخش های مختلفش رو از جمله بدنه و لنز و فلش و سایر جزییات رو خیلی روان انیمیت میکنیم و برای این کار از گراف ها و کیفریم ها استفاده میکنیم.

23 3

24.کار با پلاگین موشن ورژن 2

در این قسمت از دوره آموزش motion graphic پلاگین موشن ورژن ۲ رو بهتون آموزش میدیم این پلاگین ابزار فوق العاده برای موشن گرافیست ها داره که هر موشن گرافیست از اون برای ساخت موشن ها استفاده می کنه.

24 3

25.کار با long shadow

در  این قسمت از دوره آموزش موشن گرافی پلاگین لانگ شادو long shadow بهتون آموزش میدیم که می تونید با استفاده از اون سایه های بلند برای متن نوشته و اشکال خودتون بسازید.

25 3 1

26.کار با پلاگین معروف نیوتون

در  این قسمت از دوره آموزش motion graphic پلاگین بسیار معروف و کاربردی نیوتون رو بهتون آموزش میدیم که شبیه سازی فیزیکی برخورد و نیرو و انرژی گرانش و جاذبه و غیره رو ایجاد میکنه.

26 3

27.ساخت طناب با پلاگین نیوتون

در  این قسمت از دوره motion graphic با استفاده از همون پلاگین نیوتون ساخت طناب رو بهتون آموزش میدیم و از یک اسکریپت هم برای این کار استفاده میکنیم.

27 4

28.ابزار pupet pin

در  این قسمت از دوره آموزشی موشن گرافیک ابزار pupet pin رو بهتون آموزش میدیم که یک ابزار ساده و سریع برای متحرک سازی و جانبخشی به کاراکتر ها و انیمیت اون ها به حساب میاد و به راحتی این کار رو انجام میده.

28 3

29.پلاگین دوییک

در  این قسمت از دوره جامع موشن گرافیک پلاگین مهم دوییک رو بهتون آموزش میدیم این پلاگین استخوان بندی کاراکتر های انسانی و غیر انسانی رو میسازه و از پرکاربردترین پلاگین های افترافکت محسوب میشه. در این ویدیو استخوان بندی یک کاراکتر انسانی از صفر شروع میکنیم.

29 3

30.سیکل راه رفتن برای پلاگین دوییک

در  این قسمت از دوره موشن گرافیک سیکل راه رفتن رو برای پلاگین دوییک و کاراکتری که در ویدیو قبلی ساخته بودیم انجام یدیم و تنظیمات اون رو بررسی میکنیم.

31.رندر گرفتن

دراین قسمت از دوره جامع موشن گرافیک رندر گرفتن از پروژه نهایی رو بهتون آموزش میدیم و تنظیمات بهینه رو برای رندر خوب تنظیم میکنیم.

رندر گرفتن


سوالات متدوال دوره موشن گرافیک

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره موشن گرافیک داشته باشید

تمام مطالب این دوره آموزشی موشن گرافیک بر اساس این است که شما مطالب نرم افزار افتر افکت را کاملا درک کنید.

بنابراین در طی پروژه های واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند

پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده

و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

در فهرست عناوین دوره آموزش موشن گرافی تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است

و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از موشن گرافیک بلد نباشید.

برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش موشن گرافیک در سطح اینترنت را مقایسه نمایید.

خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش لایت روم خواهید شد.

دوره موشن گرافی همانطور که بیان شد در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است.

این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

برای یادگیری موشن گرافیک همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت

که به صورت آکادمیک کار با نرم افزار و کار در این عرصه یعنی موشن گرافیک رو بلد باشه  تا شما در حین آموزش مطالب پایه موشن گرافیک را نیز فرا بگیرید.

در آموزش جامع موشن گرافیک شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید.

در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید

که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما در حین یادگیری لایت روم خواهند بود.


نوشیروانی

مدرس این دوره : محمد نوشیروانی

در دوره جامع موشن گرافیک همان اصل مدنظرمان یعنی مشخص کردن هدف را تعیین کردیم که ماحصل آن دوره ای شد که فقط به موشن گرافیک بپردازد و در آن خبری از آموزش خود نرم افزار افترافکت نباشد! چرا که موشن گرافیک به اندازه کافی تکنیک و ابزار و پلاگین و… برای آموزش دارد. از این رو طبق استانداردهای مکتب تی وی تمام این موارد یکی از پراستقبال ترین دوره های آموزش موشن گرافیک به زبان فارسی را رقم زد.


با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما


مطالب آموزشی مرتبط با پکیج آموزش موشن گرافیک

برای مشاهده مواردی مانند قیمت موشن گرافیک و نمونه موشن گرافیک و اپلیکیشن ساخت موشن گرافیک و یا اطلاعات لازم برای سفارش موشن گرافیک مانند هزینه موشن گرافیک و یا مواردی مانند اینکه اصلا موشن گرافیک چیست به مقاله جامع زیر درباره موشن گرافیک مراجعه فرمایید.

معنای موشن گرافیک چیست؟

سرفصل ها

۱ فصل ۳۱ جلسه ۷:۴۱:۰۰ ساعت

۱. دوره جامع آموزش موشن گرافیک در افتر افکت

قسمت

1. کار با کی فریم ها

رایگان

2.کار با گراف

3.تکنیک موشن بلر

4.کار با ابزار موشن اسکچ

5.بخش کد نویسی در افتر افکت

6.کد ویگل

7.کد تایم یا زمان

8.کار با slider control

9.کار با قسمت سه بعدی

10.ساخت موشن گرافیک با ابزار سه بعدی

11.بخش ماسک در افتر افکت

12.انیمیت کردن متن

13.کار با نور های سه بعدی

14.مد های مختلف نوری و کاربرد

15.ساخت زمینه تصویری با ابزار های افتر افکت

16.انیمیشن برخورد توپ با زمین

17.طراحی با اشکال افتر افکت

18.ساخت انیمیشن با اشکال و کار با trim path

19.ساخت افکت انفجار

20.ساخت ماسک و شیب از لایه متنی

21.کار با شیب در فتوشاپ

22.معرفی موشن فلت

23.انیمیت کردن قسمت های دوربین

24.کار با پلاگین موشن ورژن 2

25.کار با long shadow

26.کار با پلاگین معروف نیوتون

27.ساخت طناب با پلاگین نیوتون

28.ابزار pupet pin

29.پلاگین دوییک

30.سیکل راه رفتن برای پلاگین دوییک

31.رندر گرفتن

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. میخواهم موشن گرافیک را شروع بکنم از کجا باید شروع بکنم؟

برای یادگیری نرم افزار موشن گرافیک اول باید با محیط کاری نرم افزار آشنا بشید

و با تمام ابزارها و تکنیک هایی که در هر حالتی نیاز دارید و اصطلاحا پایه ی نرم افزار افتر افکت می باشد را یاد بگیرید

و پس از آن در هر زمینه ای که میخواهید دوره را با استاد مخصوص به خودش آغاز نمایید.

۲. این دوره موشن گرافیک تئوری است یا عملی؟

تمام مطالب این دوره آموزشی موشن گرافیک بر اساس این است که شما مطالب نرم افزار افتر افکت را کاملا درک کنید.

بنابراین در طی پروژه های واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند

پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده

و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

۳. چگونه از محتوای دوره آموزشی موشن گرافیک اطمینان پیدا کنم؟

در فهرست عناوین دوره آموزش موشن گرافی تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است

و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از موشن گرافیک بلد نباشید.

برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش موشن گرافیک در سطح اینترنت را مقایسه نمایید.

خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش لایت روم خواهید شد.

۴. چگونه از کیفیت سمعی و بصری دوره آموزش موشن گرافی و فن بیان مدرس اطمینان پیدا کنم؟

دوره موشن گرافی همانطور که بیان شد در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است.

این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

۵. مدرس دوره آموزشی موشن گرافیک چرا فرد مناسبی برای این دوره است؟

برای یادگیری موشن گرافیک همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت

که به صورت آکادمیک کار با نرم افزار و کار در این عرصه یعنی موشن گرافیک رو بلد باشه  تا شما در حین آموزش مطالب پایه موشن گرافیک را نیز فرا بگیرید.

۶. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره جامع موشن گرافیک به چه صورت است؟

در آموزش جامع موشن گرافیک شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید.

در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید

که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما در حین یادگیری لایت روم خواهند بود.

محمد نوشیروانی

مدرس دوره: محمد نوشیروانی

در دوره جامع موشن گرافیک همان اصل مدنظرمان یعنی مشخص کردن هدف را تعیین کردیم که ماحصل آن دوره ای شد که فقط به موشن گرافیک بپردازد و در آن خبری از آموزش خود نرم افزار افترافکت نباشد! چرا که موشن گرافیک به اندازه کافی تکنیک و ابزار و پلاگین و… برای آموزش دارد. از این رو طبق استانداردهای مکتب تی وی تمام این موارد یکی از پراستقبال ترین دوره های آموزش موشن گرافیک به زبان فارسی را رقم زد.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

12 دیدگاه برای آموزش موشن گرافیک در افتر افکت

 1. ماندانا حصاری (مالک تایید شده)

  من الان اواسط این دوره آموزشی هستم و دلم میخواد تجربه خودمو از این دوره آموزشی با بقیه به اشتراک بذارم. در ابتدا یه مقدار شک داشتم تو خریدم اما وارد مجموعه که شدم چون تمام محتوایی که برای ساخت موشن بهش نیاز دارم رو در داخل مجموعه پوشش داده و همینطور استاد صرفا نکته نمیگه بلکه همراه با ما تمرین میکنه، کاملا رضایت دارم از خرید این دوره آموزشی و احساس میکنم بعد از پایان دوره بتونم یه موشن گرافیک رو کامل بسازم!

  • حسین بافنده

   سپاس از به اشتراک گذاشتن تجربه شما کاربر گرامی موفق باشید

 2. سید رضا ملکوتی تبار

  سلام
  وقت بخیر
  من تازه با سایت و دوره های آموزشی شما آشنا شدم
  تا به حال آموزش به این خوبی و کاملی جایی ندیدم
  با وجود اینکه هنوز آموزش هارو دانلود نکردم اما واقعا برام جالب بود و خیلی وقت بود دنبال آموزش موشن گرافیک بودم …

  ممنون از زحماتتون

  • حسین بافنده

   باعث افتخار ماست جناب ملکوتی سپاس از حسن نظر شما

 3. KhosroAzad (مالک تایید شده)

  سلام و سلامتی خدمت مکتب تی وی های عزیز
  این مجموعه بسیار عالی هستش+ارائه مطالب جامع و کاربردی هست
  فقط یه نکته قیمت هستش که کمی بالاست اما باتوجه به عالی بودنش، در
  کمال تشکر رو از این تیم عالی دارم که کیفیت و آموزش رو درحد عالی به مخاطب ارائه مکنه

  • حسین بافنده

   درود بر شما کاربر عزیز
   خوشحالیم که زحمات ما در این دوره آموزشی برای شما مثمر ثمر واقع شده است.
   در مورد قیمت دوره آموزش موشن گرافیک باید عرض کنم که زحمات زیادی برای جمع آوری سرفصل ها و محتوا و همینطور ارائه مطالب توسط استاد کارکشته و همینطور چند مرحله تدوین شده است و به نسبت این موارد این قیمت میتواند قیمت عادلانه و حتی پایینی نیز تلقی شود.

 4. f.rezaee

  ممنون از استاد عزیز و رسانه مکتب تی وی برای تولید این دوره ارزشمند که یکی از بهترین دوره های آموزش موشن گرافیک محسوب میشه.

  • حسین بافنده

   درود بر شما کاربر عزیز خوشحالیم که این دوره آموزش موشن گرافیک مورد استقبال شما و سایر علاقه مندان قرار گرفته

 5. ترابی

  سلام. ممنون میشم راهنمایی کنین درباره اینکه بازار کار موشن گرافیک چطوره؟
  با گذروندن این دوره چه جاهایی میشه فعایت کرد؟

  • حسین بافنده

   درود بر شما در همین صفحه آموزش موشن گرافیک شما در قسمت بازار کار بعد از آموزش موشن گرافیک تمام این موارد رو میتونین مشاهده بفرمایید.

 6. f.hekmati

  سلام میخواستم بدونم شیوه تدریس در این دوره آموزش موشن گرافیک به چه صورته؟ مباحث به صورت عملی کار میشن؟

  • حسین بافنده

   درود بر شما میتونین شیوه تدریس مدرس دوره آموزش موشن گرافیک رو در پیش نمایش دوره مشاهده کنید و کلیه مباحث به صورت عملی و قدم به قدم همراه با استاد جلو میرن

 7. کیارش توفیقی

  باسلام
  کدام نرم افزارها در طول آموزش موشن گرافیک تدریس می شوند؟

  • حسین بافنده

   درود بر شما دوره آموزش موشن گرافیک با متداول ترین نرم افزار این مهارت یعنی افترافکت ضبط شده است.

 8. نعیمی

  سلام وقتتون به خیر
  من از برنامه و نرم افزارهای گرافیکی چیزی نمی دونم، میتونم از این آموزش موشن گرافیک استفاده لازم رو ببرم؟؟

  • حسین بافنده

   درود بر شما پیشنهاد میشه قبل از این دوره آموزش موشن گرافیک از این دوره آموزش افتر افکت رو ببینید و بعد این دوره آموزش موشن گرافیک رو شروع کنید.

   • نعیمی

    بسیارخوب. ممنون از راهنماییتون

 9. eskandari

  با سلام
  میخواستم بپرسم که در دوره آموزش موشن گرافیک تسلط بر نرم افزار فراهم میشه یا فقط ابزارها و ظاهر و کارایی هر ابزار گفته میشه؟

  • حسین بافنده

   درود بر شما خاصیت دوره آموزش موشن گرافیک آموزش مهارت موشن گرافیک هستش و باید بعد از دوره آموزش افتر افکت اون رو بگذرونید و این فرض در نظر گرفته میشه که به نرم افزار تسلط لازم رو دارید.

 10. ahrari

  سلام و خسته نباشید
  ایا با کمک این دوره کار با نرم افزار افتر افکت برای تدوین وجلوه های ویژه هم یاد میگیریم ؟یا دوره ی دیگه ای رو پیشنهاد میدید؟

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود بر شما دوره آموزش موشن گرافیک صرفا برای مهارت موشن گرافیک بوده و برای یادگیری جلوه های ویژه میتوانید به دوره آموزش جلوه های ویژه در افتر افکت مراجعه بفرمایید.

 11. مبینا

  سلا یه سوال دارم از دوستان که این آموزش رو تجربه کردن
  برای کسی که میخواد از صفر شروع کنه قابل فهم هست؟

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود بر شما کاربر عزیز برای شروع از صفر در ابتدا باید نرم افزار این مهارت یعنی نرم افزار افتر افکت رو آموزش ببینید و بعد این مهارت رو روی آموخته های نرم افزاریتون به کار ببندید. بنابراین آموزش نرم افزار افتر افکت رو در برنامه بذارین قبل از این دوره آموزش موشن گرافیک تا پیش نیازتون رو رفع کرده باشید.

 12. zahra zamani (مالک تایید شده)

  عالی بود ممنون

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   خواهش میکنم کاربر عزیز خوشحالیم که دوره آموزش موشن گرافیک مورد توجهتون قرار گرفته

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دوره‌های مرتبط

شروع مسیر آموزشی شما با آموزش نرم افزارها

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه