آموزش افزایش سرعت کار در ایلوستریتور

تصویر شاخص

 

در این دوره آموزشی شما میتوانید رویه های کاری خود را در نرم افزار ایلوستریتور به صورتی بهینه کنید که همه کارها را در حداقل زمان ممکن قادر باشید در ایلوستریتور به انجام برسانید. در صورتی که هنوز به نرم افزار ایلوستریتور مسلط نیستید بهتر است قبل از شروع این دوره آموزشی در دوره جامع آموزش ایلوستریتور مفاهیم نرم افزاری ایلوستریتور را یاد گرفته و در بقیه کاربردهای آن مانند طراحی لوگو و طراحی کاراکتر را در سایر دوره های مهارت محور نرم افزار ایلوستریتور فرا بگیرید.

فهرست عناوین دروس دوره آموزش افزایش سرعت در ایلوستریتور

قسمت اول

در این قسمت به معرفی نرم افزار، ابزار PEN، انواع کپی کردن اشیا می پردازیم.
در این قسمت نرم افزار و نوار ابزارهای آن معرفی میشود.با ابزار پن ایجاد تغییرات و ترسیم اشکال انتزاعی آموزش داده میشود . باانوع کپی و پیست کردن اشیا و طرح ها در لایه های مختلف آشنا می شوید.

قسمت دوم

در این قسمت به کار با ابزار کپی و تغییرات آن می پردازیم. کشیدن اشکال و جابجایی و تغییرات آنها به صورت همزمان در یک مرحله آموزش داده میشود

قسمت سوم

در این قسمت به ایجاد new view ،new select، کار در زیرگروه ها و ایجاد طیف یک رنگ خاص می پردازیم.

ایجاد یه سری منطقه برای ویو در حین کار طراحی و ایجاد گروهی از اشکال سلکت شده که در حین کار چندین بار به آنها نیازمندیم. آموزش یک طیف رنگی از یک رنگ مورد نظر به صورتی که بدون کم کردن وضوح تصویر درصدهای مختلفی از رنگ را داشته باشیم.

قسمت چهارم

در این قسمت به ایجاد رنگ سراسری و ایجاد یک سری استایل گرافیکی می پردازیم. ایجاد یک رنگ سراسری برای استفاده در چندین شکل یکسان و آموزش ایجاد طرح ها و بافت های گرافیکی در این قسمت آموزش داده خواهد شد.

قسمت پنجم

در این قسمت کار با اسکیل کردن شکل، هم محور سازی اشکال، ایجاد لایه های جدید، ایجاد خطوط عریض،  ترسیم یک شکل واحد با تابع APPEARANCE و  ایجاد نماد در نرم افزار آموزش داده خواهد شد. آموزش اسکیل کردن اشکال و هم محور سازی خطوط و شکلهای متفاوت در یک راستا یا محور آموزش داده شده، ایجاد لایه های جدید و کار با لایه های متفاوت، عریض کردن خطوط بی حجم و ترسیم یک شکل واحد با آموزش استفاده درست از رنگ ها و در قسمت آخر این ویدیو آموزش ایجاد نمادهایی برای استفاده و تکرار آنها در طراحی داده میشود.

قسمت ششم

در این قسمت به blend کردن اجسام با یکدیگر، استفاده از تابع puppet برای طبیعی کردن طرح های گرافیکی، طراحی در یک کادر بسته، ایجاد نمودار دایره ای، ایجاد نمودار دونات شکل و ترسیم اجسام سه بعدی می پردازیم.
ادغام اشکال غیر هم سایز و یا غیر همرنگ در این قسمت آموزش داده میشود و میتوان با یادگیری ترفندهای آن اشکال جدیدی طراحی کرد . به آموزش تغییر حالت طرح های گرافیکی مخصوصا در طراحی فیزیک انسان و طبیعی کردن ان، ترسیم و طراحی  نمودارهای دایره ای و دونات شکل که نرم افزار قادر به رسم آنها نیست نیز پرداخته میشود. در قسمت آخر از این دوره ترسیم اشکال سه بعدی و اعمال تغییرات روی آنها آموزش داده خواهد شد.

قسمت هفتم

در آخرین قسمت از دوره آموزش افزایش سرعت در ایلوستریتور به کار با تابع type و انواع حالت نوشتاری خواهیم پرداخت.

5/5 (1 Review)

1.mp4

2.mp4

3.mp4

4.mp4

5.mp4

6.mp4

7.mp4

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 1 فروش
0
0
0
0
0
 1. احسان

  در تاریخ

  پاسخ

  سپاس از این آموزش کابردی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

رایگان

امتیازی ثبت نشده است
چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

حسین بافنده

قیمت دوره

رایگان