آموزش رایگان افزایش سرعت کار در ایلوستریتور

آموزش رایگان افزایش سرعت کار در ایلوستریتور

همین الان با وارد کردن اطلاعات خود در فرم، دوره آموزش افزایش سرعت کار در ایلوستریتور را به صورت رایگان دریافت نمایید.

دانلود رایگان
توضیحات

در این دوره آموزشی از سری دوره های آموزش ایلوستریتور  شما میتوانید رویه های کاری خود را در نرم افزار ایلوستریتور به صورتی بهینه کنید که همه کارها را در حداقل زمان ممکن قادر باشید در ایلوستریتور به انجام برسانید. در صورتی که هنوز به نرم افزار ایلوستریتور مسلط نیستید بهتر است قبل از شروع این دوره آموزش رایگان افزایش سرعت کار در ایلوستریتور در دوره جامع آموزش ایلوستریتور مفاهیم نرم افزاری ایلوستریتور را یاد گرفته و در بقیه کاربردهای آن مانند طراحی لوگو و طراحی کاراکتر را در سایر دوره های مهارت محور نرم افزار ایلوستریتور فرا بگیرید.

آموزش رایگان افزایش سرعت کار در ایلوستریتور رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش رایگان افزایش سرعت کار در ایلوستریتور تکنیک هایی را برای بالا بردن سرعت کار در نرم افزار ایلوستریتور بیان می کنیم. این دوره آموزش رایگان بالا بردن سرعت کار در ایلوستریتور به صورت تعاملی است و شما می توانید در کمترین زمان ممکن آموزش رایگان بالا بردن سرعت کار در ایلوستریتور را فرابگیرید. پیش نیاز این دوره آموزش رایگان بالا بردن سرعت کار در illustrator نیز آموزش نرم افزار ایلوستریتور می باشد. این دوره آموزش رایگان افزایش سرعت کار در ایلوستریتور برای طراحان گرافیک مناسب است. هدف این دوره آموزش رایگان بالا بردن سرعت کار در ایلوستریتور، آشنایی با تکنیک های افزایش سرعت کار در ایلوستریتور است.

علاقه مندان می توانند جهت فراگیری آموزش افزایش سرعت کار در ایلوستریتور دوره آموزش رایگان بالا بردن سرعت کار در illustrator را از طریق همین صفحه بگذرانید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش افزایش سرعت کار در ایلوستریتور

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.معرفی نرم افزار، ابزار PEN، انواع کپی کردن اشیا

در این قسمت از آموزش رایگان بالا بردن سرعت کار در ایلوستریتور به معرفی نرم افزار، ابزار PEN، انواع کپی کردن اشیا می پردازیم.
در این قسمت نرم افزار و نوار ابزارهای آن معرفی میشود.با ابزار پن ایجاد تغییرات و ترسیم اشکال انتزاعی آموزش داده میشود . باانواع کپی و پیست کردن اشیا و طرح ها در لایه های مختلف آشنا می شوید.

2.کار با ابزار کپی و تغییرات

در این بخش از آموزش رایگان افزایش سرعت کار در ایلوستریتور به کار با ابزار کپی و تغییرات آن می پردازیم. کشیدن اشکال و جابجایی و تغییرات آنها به صورت همزمان در یک مرحله آموزش داده میشود.

3.ایجاد new view ،new select، کار در زیرگروه ها و ایجاد طیف یک رنگ خاص

در این قسمت از آموزش افزایش سرعت کار در ایلوستریتور به ایجاد new view ،new select، کار در زیرگروه ها و ایجاد طیف یک رنگ خاص می پردازیم.ایجاد یه سری منطقه برای ویو در حین کار طراحی و ایجاد گروهی از اشکال سلکت شده که در حین کار چندین بار به آنها نیازمندیم. آموزش یک طیف رنگی از یک رنگ مورد نظر به صورتی که بدون کم کردن وضوح تصویر درصدهای مختلفی از رنگ را داشته باشیم.

4.ایجاد رنگ سراسری و ایجاد یک سری استایل گرافیکی

در  قسمت چهارم از آموزش رایگان بالا بردن سرعت کار در illustrator به ایجاد رنگ سراسری و ایجاد یک سری استایل گرافیکی می پردازیم. ایجاد یک رنگ سراسری برای استفاده در چندین شکل یکسان و آموزش ایجاد طرح ها و بافت های گرافیکی در این قسمت آموزش داده خواهد شد.

5.کار با اسکیل کردن شکل، هم محور سازی اشکال، ایجاد لایه های جدید و ..

در این قسمت آموزش رایگان بالا بردن سرعت کار در illustrator ،  کار با اسکیل کردن شکل، هم محور سازی اشکال، ایجاد لایه های جدید، ایجاد خطوط عریض،  ترسیم یک شکل واحد با تابع APPEARANCE و  ایجاد نماد در نرم افزار آموزش داده خواهد شد. آموزش اسکیل کردن اشکال و هم محور سازی خطوط و شکلهای متفاوت در یک راستا یا محور آموزش داده شده، ایجاد لایه های جدید و کار با لایه های متفاوت، عریض کردن خطوط بی حجم و ترسیم یک شکل واحد با آموزش استفاده درست از رنگ ها و در قسمت آخر این ویدیو آموزش ایجاد نمادهایی برای استفاده و تکرار آنها در طراحی داده میشود.

6.blend کردن اجسام با یکدیگر، استفاده از تابع puppet برای طبیعی کردن طرح های گرافیکی و ..

در این قسمت از آموزش رایگان بالا بردن سرعت کار در illustrator به blend کردن اجسام با یکدیگر، استفاده از تابع puppet برای طبیعی کردن طرح های گرافیکی، طراحی در یک کادر بسته، ایجاد نمودار دایره ای، ایجاد نمودار دونات شکل و ترسیم اجسام سه بعدی می پردازیم.

ادغام اشکال غیر هم سایز و یا غیر همرنگ در این قسمت آموزش داده میشود و میتوان با یادگیری ترفندهای آن اشکال جدیدی طراحی کرد . به آموزش تغییر حالت طرح های گرافیکی مخصوصا در طراحی فیزیک انسان و طبیعی کردن ان، ترسیم و طراحی  نمودارهای دایره ای و دونات شکل که نرم افزار قادر به رسم آنها نیست نیز پرداخته میشود. در قسمت آخر از این دوره ترسیم اشکال سه بعدی و اعمال تغییرات روی آنها آموزش داده خواهد شد.

7.به کار با تابع type و انواع حالت نوشتاری

در آخرین قسمت از دوره آموزش رایگان بالا بردن سرعت کار در ایلوستریتور به کار با تابع type و انواع حالت نوشتاری خواهیم پرداخت.

سرفصل ها

۱ فصل ۷ جلسه ۱:۴۰:۰۰ ساعت

دوره آموزش افزایش سرعت کار در ایلوستریتور

۷ قسمت ۱:۴۰:۰۰

1.معرفی نرم افزار، ابزار PEN، انواع کپی کردن اشیا

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۱۰:۱۳

2.کار با ابزار کپی و تغییرات

۰۰:۰۵:۱۱

3.ایجاد new view ،new select، کار در زیرگروه ها و ایجاد طیف یک رنگ خاص

۰۰:۱۵:۴۴

4.ایجاد رنگ سراسری و ایجاد یک سری استایل گرافیکی

۰۰:۰۸:۰۴

5.کار با اسکیل کردن شکل، هم محور سازی اشکال، ایجاد لایه های جدید و ..

۰۰:۲۵:۰۲

6.blend کردن اجسام با یکدیگر، استفاده از تابع puppet برای طبیعی کردن طرح های گرافیکی و ..

۰۰:۲۶:۱۸

7.به کار با تابع type و انواع حالت نوشتاری

۰۰:۰۹:۲۷

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. چگونه از کیفیت سمعی و بصری دوره آموزش افزایش سرعت کار در ایلوستریتور و فن بیان مدرس اطمینان پیدا کنم؟

این دوره همانطور که بیان شد در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است. این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

۲. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش کورل به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

نیلوفر صفری

مدرس دوره: نیلوفر صفری

بسیاری از طراحان گرافیک وکتوری که با نرم افزار ایلوستریتور سر و کار دارند علاقه دارند تا سرعت بیشتری در روند پروژه های خود داشته باشند از این رو با استفاده از تجربه مناسب خانم صفری در کار با نرم افزار ایلوستریتور و همینطور استانداردهای آموزشی رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی به این منظور برای دانشجویان دوره آموزش ایلوستریتور در نظر گرفتیم.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
احسان
احسان
2 سال قبل

سپاس از این آموزش کابردی

meraj1682h1382
meraj1682h1382
11 ماه قبل

فوق العاده

saedi65929
saedi65929
9 ماه قبل

تشکر از زحمات

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  saedi65929
9 ماه قبل

درود کاربر عزیز خواهش میکنم موفق باشید.

yasaman_sol
yasaman_sol
6 ماه قبل

درود بر شما مدرس گرامی
اموزش بسیار مفیدی است
سپاس

ali.malekie1400
ali.malekie1400
5 ماه قبل

خانم نیلوفر صفری این چند جلسه که با شما در حال آموزش بودم بهترین نکات و کاربردی ترین تکنیک ها را برای ما فراهم کرده بودید که این به تیز بینی و هوش بالای شما و علاقه مندی تان به کاری که انجام میدهید و … مربوط می شود .
صمیمانه از شما تشکر می کنم .

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  ali.malekie1400
5 ماه قبل

درود بر شما کاربر عزیز خوشحالیم که مورد توجهتون قرار گرفته است.

آموزش رایگان افزایش سرعت کار در ایلوستریتور

همین الان با وارد کردن اطلاعات خود در فرم، دوره آموزش افزایش سرعت کار در ایلوستریتور را به صورت رایگان دریافت نمایید.

مشاهده جزییات دریافت مشاوره
افزایش سرعت در کار با ایلوستریتور

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه