دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ

دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ

برای کار با نرم افزار فتوشاپ در هر رده ی کاری از ادیت عکس های آتلیه ای تا طراحی گرافیکی و کارهای مربوط به چاپ و تبلیغات، نیاز به یادگیری ادیت تصاویر و کار با افکت های گوناگون داریم. در این دوره ی آموزش افکت ها در فتوشاپ از مبحث آموزش فتوشاپ شما همراه با مدرس متخصص دوره، یاد میگیرید که چطور مانند یک فتوشاپ کار حرفه ای با افکت های مختلف در نرم افزار کاربردی فتوشاپ کار کنید و به تصاویر خود جلوه های مختلف ببخشید. در این دوره ی آموزشی صرفا بر روی تکنیک های افکت در نرم افزار فتوشاپ تمرکز شده است و این سبب شده تا یکی از کامل ترین آموزش ها در سطح اینترنت را به زبان فارسی به ارمغان بیاورد.

توضیحات

معرفی افکت ها در فتوشاپ

نرم افزار Adobe Photoshop که در همه جا آن را به عنوان ادیت عکس میشناسند در تمام رده های کاری خود از طراحی اقلام تبلیغاتی و چاپی گرفته تا ادیت آتلیه ای به افکت هایی در نرم افزار فتوشاپ نیاز پیدا میکنند که بتوانند در حداقل زمان ممکن جلوه هایی را در نرم افزار فتوشاپ ایجاد نمایند.

آموزش افکت ها در فتوشاپ

آموزش افکت ها در فتوشاپ رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزشی تمام افکت های پرکابرد را در نرم افزار فتوشاپ توسط متخصص این نرم افزار ضبط شده است و به صورت تعاملی ضبط شده و در کمترین زمان ممکن مطالب به شما انتقال داده شده است که میتوانید در زیر مزایایی را که آن را متمایز میکند مشاهده کنید:

 • یادگیری در حداقل زمان ممکن در عین کامل بودن

  شما با شرکت در دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ کامل ترین آموزش را بصورت عملی فرا خواهید گرفت شما در کمترین زمان ممکن می توانید به تمامی تکنیک ها مسلط شوید. در این دوره ها سعی بر این است که سرفصل مطالب طوری طراحی شود که بدون نیاز به دانش اولیه بسیار بتوانید در آن شرکت کنید و مدرس دوره توجه ویژه ای به این مساله دارند که از پایه نکات را آموزش دهند.

 • سرفصل های آموزشی استاندارد

  در این دوره ی آموزشی صرفا بر روی تکنیک های افکت در نرم افزار فتوشاپ تمرکز شده است و این سبب شده تا یکی از کامل ترین آموزش ها در سطح اینترنت را به زبان فارسی به ارمغان بیاورد. این موضوع مورد تایید بسیاری از متخصصان در این زمینه است و با نگاهی اجمالی به سرفصل ها قطعا متوجه این موضوع خواهید شد.

 • آموزش تعاملی

  در آموزش افکت ها در فتوشاپ شما در یک محیط کاملا تعاملی با یک استاد همراه هستید که با یکدیگر به یادگیری و تمرین مشغول می شوید. تعاملی بدین معنا که سناریوی آموزشی از پیش تعیین شده که استاد با کمک فایل های تمرینی که در کنار ویدیو ها آماده کرده و خود استاد هم در طی آموزش با فایل ها کار می کند و همچنین در طول دوره آموزشی شما را به این فایل ها ارجاع می دهد که به صورت تعاملی این دوره را پشت سر بگذرانید.

 • دسترسی آسان به فایل های دوره آموزش سینما فوردی

  در این دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ که توسط رسانه مکتب تی وی تهیه شده است، شما به راحتی و بدون هیچ قفل یا کرکی فایل های ویدیویی را پس از ثبت نام در دوره دریافت خواهید کرد که می توانید بدون هیچ محدودیتی  و در هر شرایطی دوره اموزشی خود را به اتمام برسانید. همچنین به صورت دائم و همیشگی می توانید فایل های آموزش افکت ها در فتوشاپ را در هر دستگاهی که راحت تر هستید اجرا کرده و از آن ها به نحو کامل استفاده کنید.

 • ضبط ویدیوهای آموزش در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

  این دوره آموزشی در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر ( ضبط صفحه اسکرین کامپیوتر ) نیست و تمامی جوانب آن از لحاظ سمعی و بصری در طی سناریو آموزشی رعایت شده تا کاربر در طی آموزش احساس خستگی نکند و به راحتی سناریو آموزشی را از ابتدا تا انتها طی نماید. این دوره آموزشی در چند مرحله تدوین شده است یعنی در مرحله اول تمامی لحظات اضافه حذف شده تا وقتی از آموزش تلف نشود و در مرحله بعدی از لحاظ مباحث سمعی و بصری پردازش شده است و از جمله این موارد می توان به پلاتو ( اجرای جلوی دوربین )، صداگذاری، انیمیشن و…. در طول آموزش اشاره نمود.

آموزش افکت ها در فتوشاپ رسانه آموزشی مکتب تی وی

در صورتی که شما این دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ را ….

داشته باشید
نداشته باشید
داشته باشید

این شانس رو دارید که در کم هزینه ترین حالت ممکن به صورت تخصصی آموزش افکت ها در فتوشاپ رو در نرم افزار فتوشاپ  یاد بگیرید و در کمترین زمان ممکن به این دوره مسلط بشید.

نداشته باشید

یک فرصت استثنایی برای یادگیری افکت ها در فتوشاپ را از دست خواهید داد و باید مبلغ های زیادی برای این آموزش در جاهای مختلف بپردازید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش افکت ها در فتوشاپ

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

معرفی

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ به  معرفی نرم  افزار به همراه تاریخچه ای مختصر از  آن و معرفی بازار کار،مدرس،مطالب مطرح شده،پیش نباز و خروجی کار می پردازیم.

1.افکت کهکشان

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ به قرار دهی یک عکس کهکشان در تصویر خود شما یا یک شخصیت معروف به گونه ای که جزئیات شخصیت شما و هم چنین عکس کهکشان حفظ می شود می پردازیم.

2.رنگی کردن

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ به انتخاب  قسمت مهم عکس  و با استفاده از invert و افکت سیاه و سفید مناطق غیر مهم را از منطقه مهم از لحاظ رنگی جدا می کنیم .

3.افکت قدیمی سازی عکس

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ با ابزار camera raw و vigneting  عکس های خودمان را به عکسهای قدیمی تبدیل میکنیم.

4.مات کردن

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ به ایجاد تصاویر پرسپکتیو  دوبعدی با اعمال فیلتر blur  بر روی پس زمینه می پردازیم.

5.خیالی کردن

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ از یک فیلتر blur بر روی تمام تصویر استفاده کرده و با استفاده از ماسک و gradiant  ،یک شیب کاهش غلظ وضوح تصویر را به وجود می آوریم.

6.مینیاتوری

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ یک نوع دیگر از فیلتر blurبه نام tilt-shift را معرفی میکنیم که امکان مات کردن قمست دلخواهی از تصویر رابه ما میدهد.

7.Glitch

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ استفاده از کانال های رنگی برای تبدیل یک عکس با کانل های رنگی متفاوت می پردازیم.

8.strip & glitch

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ توسط دستورات cntrl+i و hue/sat  به دلخواه رنگ چشمان را تغییر خواهیم داد.

9.neon

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ رسم  اشکال متقارن  سفید و استفاده از فیلتر شفاف سازی حاشیه و تبدیل خطوط شکل به یک مهتابی درخشنده می پردازیم.

10.Neon_clothe

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ از قلمو  استفاده میکنیم تا یک لباس را با خطوط نامتقارن نقاشی کرده و افکت نئون را به خطوط مربوطه اعمال میکنیم.

11.Splatter

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ می خواییم تصویر یک شخص را به همراه افکت مات کنیم و انتخاب قسمتی از بدن او و با به کارگیری تصاویر پاشش(splatter) به یک افکت کارتونی تبدیل میکنیم.

12.تجزیه شدن

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ با افکت تجزیه شده کار می کنیم این افکت یکی از حرفه ای ترین افکتهای فتوشاپ است .برای اجرای آن به تکنیک های ماسک گذاری ،استفاده از براش های مناسب،filter gallery  و ترکیب تصاویر textureبا  تصویر اولیه میباشیم.

13.آبرنگ

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ با استفاده از سه کپی و تغییر blending mode  به همراه فیلتر های مناسبی که از filter gallery انتخاب میکنیم یک تابلوی آبرنگ خواهیم داشت.

14.سیاه قلم

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ یک عکس رنگی را با دستور cntrl+iو تغییر blending mode به یک تصویر نقاشی سیاه قلم تبدیل میکنیم.

15.پرسپکتیو سه بعدی

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ برای تبدیل یک عکس دوبعدی به یک عکس سه بعدی نیاز به یک انتخاب صحیح از مناطق عکس اولیه میباشد که با ایجاد حاشیه و اضافه کردن سایه به تصویر انتخاب شده یک الت سهبعدی مصنوعی در عکس خود ایجاد میکنیم.

16.برف وباران

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ با ایجاد یک لایه سیاه و اضافه کردن noise به آن و تبذیل نوع لایه به screen میتوانیم هر تصویری را با دانه های برف و باران بپوشانیم.

17.Double exposer

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ به معرفی افکت Double exposer می پردازیم. معنی نهایی این افکت یعنی دوعکس در یک تصویر که از هردو عکس ویژگی هایی که مناسب میدانیم را نمایان میکنیم.با استفاده از یک انتخاب مناسب و یک ماسک گذاری به همراه تغییر در نوع لایه میتوانیم  چنین  افکتی را اعمال کنیم.

18.بوم نقاشی

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ بوم نقاشی رو معرفی می کنیم. تنها با استفاده از یک لایه سفید بر روی تصویر و پاک کردن آن لایه با قلمو مناسب میتوانیم یک عکس را به یک تابلو نقاشی تبدیل کنیم.

19.انعکاس

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ انعکاس را تعریف می کنیم . بوم دو مرحله کلی آن تشکیل کپی از قسمت مناسب  انعکاس و ایجاد dicplacement map  میباشد.که با بارگزاری این map ازfilter gallery  یک انعکاس واقعی از تصویرمان را به وجود می آوریم.

20.Water mark

در این قسمت از آموزش افکت ها یک متن مناسب را بر روی تصویرمان نوشته و با کاهش شفافیت آن و کپی های مکرر ،تصویر را به امضا خود میرسانیم.

21. عکس نوشته شفاف

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ یک لایه رنگی به تصویر اضافه که بر روی آن یک متن را مینویسیم .از قسمت blending mode نوع نمایش متن را طوری تنظیم میکنیم که تصویر زیرین را نمایش دهد

سوالات متدوال دوره جامع آموزش افکت ها در فتوشاپ

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ داشته باشید

 

عسگری 1

مدرس این دوره : سینا عسگری

در این دوره آموزشی آقای سینا عسگری طبق تجارب خود در نرم افزار فتوشاپ و همینطور استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی تمام افکت های پرکاربرد نرم افزار فتوشاپ را تولید کرده تا بتوانید خود شما این افکت ها ایجاد نمایید.

نشان های اعتبار ما

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

3 دیدگاه برای دوره رایگان افکت ها در فتوشاپ

 1. mmadimohammadi (مالک تایید شده)

  سلام.چرا با دانلود منیجر دانلود نمیشه؟

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود دوست عزیز بعد از دانلود دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ میتونین با دانلود منیجر دانلود کنین که البته بستگی به قابلیت های مرورگر خودتون داره و میتونین درباره قابلیت هاش سرچ کنین

 2. meraj1682h1382 (مالک تایید شده)

  فوق العاده

 3. yasaman_sol (مالک تایید شده)

  درود بر شما
  مطلبی مفید و اموزنده برای فراگیری است
  سپاس از شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه