آموزش افکت ها در فتوشاپ

Photoshop Effects
تصویر شاخص

معرفی افکت ها در فتوشاپ

نرم افزار Adobe Photoshop که در همه جا آن را به عنوان ادیت عکس میشناسند در تمام رده های کاری خود از طراحی اقلام تبلیغاتی و چاپی گرفته تا ادیت آتلیه ای به افکت هایی در نرم افزار فتوشاپ نیاز پیدا میکنند که بتوانند در حداقل زمان ممکن جلوه هایی را در نرم افزار فتوشاپ ایجاد نمایند.

 

آموزش افکت ها در فتوشاپ

 

 

آموزش افکت ها در فتوشاپ رسانه آموزشی مکتب تی وی 

در این دوره آموزشی تمام افکت های پرکابرد را در نرم افزار فتوشاپ توسط متخصص این نرم افزار ضبط شده است و به صورت تعاملی ضبط شده و در کمترین زمان ممکن مطالب به شما انتقال داده شده است که میتوانید در زیر مزایایی را که آن را متمایز میکند مشاهده کنید:

 

آموزش افکت ها در فتوشاپ رسانه آموزشی مکتب تی وی

در صورتی که شما این دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ را ....

این شانس رو دارید که در کم هزینه ترین حالت ممکن به صورت تخصصی آموزش افکت ها در فتوشاپ رو در نرم افزار فتوشاپ  یاد بگیرید و در کمترین زمان ممکن به این دوره مسلط بشید.

یک فرصت استثنایی برای یادگیری افکت ها در فتوشاپ را از دست خواهید داد و باید مبلغ های زیادی برای این آموزش در جاهای مختلف بپردازید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش افکت ها در فتوشاپ

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ به  معرفی نرم  افزار به همراه تاریخچه ای مختصر از  آن و معرفی بازار کار،مدرس،مطالب مطرح شده،پیش نباز و خروجی کار می پردازیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ به قرار دهی یک عکس کهکشان در تصویر خود شما یا یک شخصیت معروف به گونه ای که جزئیات شخصیت شما و هم چنین عکس کهکشان حفظ می شود می پردازیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ به انتخاب  قسمت مهم عکس  و با استفاده از invert و افکت سیاه و سفید مناطق غیر مهم را از منطقه مهم از لحاظ رنگی جدا می کنیم .

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ با ابزار camera raw و vigneting  عکس های خودمان را به عکسهای قدیمی تبدیل میکنیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ به ایجاد تصاویر پرسپکتیو  دوبعدی با اعمال فیلتر blur  بر روی پس زمینه می پردازیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ از یک فیلتر blur بر روی تمام تصویر استفاده کرده و با استفاده از ماسک و gradiant  ،یک شیب کاهش غلظ وضوح تصویر را به وجود می آوریم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ یک نوع دیگر از فیلتر blurبه نام tilt-shift را معرفی میکنیم که امکان مات کردن قمست دلخواهی از تصویر رابه ما میدهد.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ استفاده از کانال های رنگی برای تبدیل یک عکس با کانل های رنگی متفاوت می پردازیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ توسط دستورات cntrl+i و hue/sat  به دلخواه رنگ چشمان را تغییر خواهیم داد.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ رسم  اشکال متقارن  سفید و استفاده از فیلتر شفاف سازی حاشیه و تبدیل خطوط شکل به یک مهتابی درخشنده می پردازیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ از قلمو  استفاده میکنیم تا یک لباس را با خطوط نامتقارن نقاشی کرده و افکت نئون را به خطوط مربوطه اعمال میکنیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ می خواییم تصویر یک شخص را به همراه افکت مات کنیم و انتخاب قسمتی از بدن او و با به کارگیری تصاویر پاشش(splatter) به یک افکت کارتونی تبدیل میکنیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ با افکت تجزیه شده کار می کنیم این افکت یکی از حرفه ای ترین افکتهای فتوشاپ است .برای اجرای آن به تکنیک های ماسک گذاری ،استفاده از براش های مناسب،filter gallery  و ترکیب تصاویر textureبا  تصویر اولیه میباشیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ با استفاده از سه کپی و تغییر blending mode  به همراه فیلتر های مناسبی که از filter gallery انتخاب میکنیم یک تابلوی آبرنگ خواهیم داشت.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ یک عکس رنگی را با دستور cntrl+iو تغییر blending mode به یک تصویر نقاشی سیاه قلم تبدیل میکنیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ برای تبدیل یک عکس دوبعدی به یک عکس سه بعدی نیاز به یک انتخاب صحیح از مناطق عکس اولیه میباشد که با ایجاد حاشیه و اضافه کردن سایه به تصویر انتخاب شده یک الت سهبعدی مصنوعی در عکس خود ایجاد میکنیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ با ایجاد یک لایه سیاه و اضافه کردن noise به آن و تبذیل نوع لایه به screen میتوانیم هر تصویری را با دانه های برف و باران بپوشانیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ به معرفی افکت Double exposer می پردازیم. معنی نهایی این افکت یعنی دوعکس در یک تصویر که از هردو عکس ویژگی هایی که مناسب میدانیم را نمایان میکنیم.با استفاده از یک انتخاب مناسب و یک ماسک گذاری به همراه تغییر در نوع لایه میتوانیم  چنین  افکتی را اعمال کنیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ بوم نقاشی رو معرفی می کنیم. تنها با استفاده از یک لایه سفید بر روی تصویر و پاک کردن آن لایه با قلمو مناسب میتوانیم یک عکس را به یک تابلو نقاشی تبدیل کنیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ انعکاس را تعریف می کنیم . بوم دو مرحله کلی آن تشکیل کپی از قسمت مناسب  انعکاس و ایجاد dicplacement map  میباشد.که با بارگزاری این map ازfilter gallery  یک انعکاس واقعی از تصویرمان را به وجود می آوریم.

در این قسمت از آموزش افکت ها یک متن مناسب را بر روی تصویرمان نوشته و با کاهش شفافیت آن و کپی های مکرر ،تصویر را به امضا خود میرسانیم.

در این قسمت از آموزش افکت ها در فتوشاپ یک لایه رنگی به تصویر اضافه که بر روی آن یک متن را مینویسیم .از قسمت blending mode نوع نمایش متن را طوری تنظیم میکنیم که تصویر زیرین را نمایش دهد

سوالات متدوال دوره جامع آموزش افکت ها در فتوشاپ

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ داشته باشید

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ دسترسی پیدا کنید.

در طی این آموزش افکت ها در فتوشاپ شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزشی افکت ها در فتوشاپ که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ  متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این دوره نیاز دارید در این دوره آموزش افکت ها در فتوشاپ  ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی افکت ها در فتوشاپ و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

آموزش افکت ها در فتوشاپ 1

مدرس این دوره : سینا عسگری

در این دوره آموزشی آقای سینا عسگری طبق تجارب خود در نرم افزار فتوشاپ و همینطور استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی تمام افکت های پرکاربرد نرم افزار فتوشاپ را تولید کرده تا بتوانید خود شما این افکت ها ایجاد نمایید.

نشان های اعتبار ما

آموزش افکت ها در فتوشاپ 2

0. معرفینمایش رایگان

1. افکت کهکشاننمایش رایگان

2. رنگی کردن

3. مات کردن

4. خیالی کردن

5. مینیاتوری

6. Glitch

7. strip & glitch

8. تصحیح رنگ چشم

9. neon

10.Neon_clothe

11. Splatter

12. تجزیه شدن

13. آبرنگ

14. سیاه قلم

15. پرسپکتیو سه بعدی

16. برف وباران

17. Double exposer

18. بوم نقاشی

19. انعکاس

20. Water mark

21. عکس نوشته شفاف

فایل های تمرینی این دوره

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش افکت ها در فتوشاپ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

رایگان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

سینا عسگری

گرافیست و متخصص نرم افزار فتوشاپ
قیمت دوره

رایگان