آموزش طراحی جلد کتاب

Book Cover Design

معرفی طراحی جلد کتاب

 

اولین چیزی که مخاطبین کتاب ها با آن ها روبرو میشوند جلد کتاب ها بوده و از آنجایی که طراحی این جلد کتاب بیانگر محتویات داخل این کتاب و به عنوان یک محصول آن را معرفی می نماید، اهمیت فراوانی را دارا می باشد. در بسیاری از مواقع دیده شده که یک کتاب نویسنده ی خوبی دارد و محتوای خوبی در درون آن نهفته است اما به دلیل اینکه محتوای آن به خوبی در روی جلد آن ظاهر نشده است فروش خوبی را تجربه نمیکند.

 

آموزش طراحی جلد کتاب 1

 

بنابراین طراحی جلد کتاب تاثیر بسیار زیادی در دیده شدن آن در نگاه مخاطبان داشته و یکی از عوامل تاثیر گذار در میزان فروش کتاب ها خواهد بود و این مورد نیازمند این است که طراح جلد یک کتاب با هماهنگی نویسنده و ناشر، مخاطب کتاب را از جنبه های مختلفی مانند سن و فرهنگ و جنسیت و… مورد بررسی و تحقیق قرارداده و بر اساس آن انتقال مفهوم کتاب را از طریق جلد آن به انجام برساند.

 

در رابطه با نرم افزار طراحی جلد کتاب هم نرم افزار فتوشاپ از آنجایی که کامل ترین نرم افزار در زمینه ادیت عکس و همینطور ایجاد گرافیک کامپیوتری می باشد، و تمام کاربردهای آن مانند کارت ویزیت و پوستر و اقلام چاپی و… شبیه به جلد کتاب بوده، برای طراحی جلد کتاب نیز بهترین گزینه می باشد. شاید بهترین نرم افزار برای اقلام چاپی را ایندیزاین بدانید اما برای صفحه بندی کتاب بهتر است از ایندیزاین استفاده کرده و برای جلد آن فتوشاپ را به کار برد.

 

بازار کار طراحی جلد کتاب

 

در طی دوره آموزش طراحی جلد کتاب شما میتوانید همراه با استاد با استفاده از فایل های تمرینی که خود استاد با آن ها کار میکند، شما هم تمرین کرده و با تغییر محتویات آن یک نمونه کار حرفه ای داشته باشید. حال شما بخش زیادی از بازار کار را طی کرده اید و آماده ورود به بازار کار هستید.

 

بازار کار بعد از دوره آموزش طراحی جلد کتاب

 

حال شما میتوانید برای استخدام در این زمینه به تمام جاهایی که این مهارت مورد استفاده قرار میگیرد، مانند انتشارات و شرکت های چاپ و تبلیغات و همینطور شرکت های تبلیغاتی مراجعه نمایید و با ارائه نمونه کارهای خود استخدام شوید. و علاوه بر آن بسیاری از نویسندگان بعضا گمنام به دنبال طراحی جلد کتاب جذاب برای ارائه به ناشرین می گردند که شما به راحتی می توانید به صورت آنلاین و حضوری سفارش کار از این دسته از نویسندگان هم دریافت نمایید.

 

آموزش طراحی جلد کتاب رسانه آموزشی مکتب تی وی

 

در این دوره آموزشی طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی در حداقل زمان ممکن طراخی جلد کتاب را فرا خواهید گرفت به طوری که آموزش صرفا به خود ابزارها و تکنیک ها و موارد تئوری مانند بررسی انواع ژانر کتاب و ابعاد و مواردی که هر طراح جلد کتابی باید بلد باشد پرداخته و خبری از موارد مقدماتی مانند آموزش خود نرم افزار فتوشاپ نمی باشد.

این دوره آموزش طراحی جلد کتاب مانند سایر دوره های رسانه آموزشی مکتب تی وی دارای مزایایی می باشد که آن را از سایر دوره های مشابه متمایز میکند.

 

مزایای دوره آموزش طراحی جلد کتاب

در صورتی که شما این دوره آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ را ....

این شانس رو دارید که در کم هزینه ترین حالت ممکن به صورت تخصصی آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ رو در  فتوشاپ یاد بگیرید و در کمترین زمان ممکن به این دوره مسلط بشید.

یک فرصت استثنایی برای یادگیری طراحی جلد کتاب در فتوشاپ  را از دست خواهيد داد و بايد مبلغ هاي زيادي براي اين آموزش در جاهاي مختلف بپردازيد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از آموزش طراحی جلد کتاب  به دسته بندی های کلی کتاب، انواع ژانر کتاب، خصوصیات هر ژانر می پردازیم.

در این قسمت از آموزش طراحی جلد کتاب طراحی و ایده پردازی برای طرح روی جلد و اجرای کامل در نرم افزار فتوشاپ می پردازیم.

در این قسمت از آموزش طراحی جلد کتاب بررسی حدود20 جلد کتاب فیکشنال( داستانی) و نقاط قوت و ضعف آنان می پردازیم. در این فصل نکات مورد نیاز جهت طراحی انواع جلد کتاب در این دسته بندی گفته میشود.

در این قسمت از آموزش طراحی جلد کتاب به بررسی حدود 20 کتاب غیر فیکشنال (غیر داستانی) و نقاط قوت و نقاط ضعف آنان پرداخته می شود . در این فصل نکات مورد نیاز جهت طراحی انواع جلد کتاب در این دسته بندی گفته میشود

در این قسمت از آموزش طراحی جلد کتاب ، طراحی جلد کتاب رو خواهید آموخت، که با استفاد از نرم افزار فتوشاپ اجرا خواهد شد.

نکته ی مهم این قسمت، آموزش چگونگی طراحی و ایده پردازی برای جلد کتاب و نقد و بررسی انواع جلد کتاب می باشد. علاوه بر این شما با ابزار های مورد نیازتون در فتوشاپ، جهت اجرای جلد کتاب به طور کامل آشنا خواهید شد. 

سوالات متدوال دوره جامع آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ داشته باشید

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره ها در قسمت سوالات متداول سایت می توانید مانند سایر دوره های رسانه آموزشی مکتب تی وی این دوره آموزشی را در طی سه مرحله تهیه نمایید.

 

در طی این آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزشی طراحی جلد کتاب در فتوشاپ که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپمراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزش طراحی جلد کتاب در فتوشاپ ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی طراحی جلد کتاب در فتوشاپ و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

آموزش طراحی جلد کتاب 2

مدرس این دوره : سمانه مقیسه

طبق استانداردهای رسانه اموزشی مکتب تی وی و همینطور تجربه مدرس دوره آموزشی جامع و روانی در زمینه طراحی جلد کتاب آماده شد نیاز مخاطبین این مهارت را از سایر منابع بی نیاز شوند.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش طراحی جلد کتاب 3

معرفی دورهنمایش رایگان

1. انواع کتابنمایش رایگان

2. طراحی و ایده پردازی تا اجرا

3. تحلیل و بررسی کتاب های فیکشنال

4. تحلیل و بررسی کتاب های غیر فیکشنال

فایل های تمرینی دوره آموزش طراحی جلد کتاب

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش طراحی جلد کتاب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

59.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

سمانه مقیسه

گرافیست و طراح جلد کتاب
قیمت دوره

59.000 تومان