آموزش طراحی کاور لوح فشرده و لیبل سی دی و DVD در فتوشاپ

آموزش طراحی کاور لوح فشرده و لیبل سی دی و DVD در فتوشاپ

لوح های فشرده از زمان قدیم حاوی اطلاعات مختلفی شامل یک نرم افزار خاص،فایل های خاص، ویدئو و یا موزیک ها و آلبوم یک خواننده می باشند که برای زیبایی بیشتر و جلب توجه حاوی لیبل هایی بوده که معرف محتوای درون آن بوده و روی CD و DVD نصب میشوند. پس از فراگیری این دوره ی آموزش فتوشاپ می توانید در تمام شرکت های تبلیغاتی که لوح های فشرده طراحی می شوند و همچنین شرکت های نرم افزاری و شرکت های ارائه دهنده محصولات تصویری با استفاده از فایل های تمرینی موجود در دوره آموزش طراحی لوح فشرده و تکنیک هایی که مدرس دوره به شما آموخته، پورتفولیوی مناسبی را ایجاد نموده و در موقعیت های کاری از این مهارت کاربردی استفاده لازم را به عمل بیاورید.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی طراحی کاور لوح فشرده

لوح های فشرده از زمان قدیم حاوی اطلاعات مختلفی شامل نرم افزار خاصی ، ویدئو و یا آلبوم یک خواننده می باشند که برای زیبایی بیشتر و جلب توجه حاوی لیبل هایی بوده که معرف محتوای درون آن بوده و روی CD و DVD نصب میشوند.

معرفی دوره آموزش طراحی کاور لوح فشرده

همینطور از آنجایی که این لوح های فشرده در برابر ضربات فیزیکی آسیب پذیر هستند لذا در درون کاورهایی قرار میگیرند که باز با انجام طراحی هایی روی آن ها نیز میتوان جلوه ای از محتویات داخل لوح فشرده را ارائه کرد. برای فراگیری اموزش طراحی کاور دی وی دی و اموزش طراحی کاور سی دی نیاز به گذراندن دوره های آموزش طراحی کاور / لیبل CD یا دانلود فیلم آموزش طراحی کاور cd و آموزش طراحی کاور dvd در فتوشاپ است. 

طراحی کاور سی دی و دی وی دی اولین موضوعی است که باعث جلب توجه مخاطبان می شود. در ادامه آموزش طراحی کاور لوح فشرده  با انواع کاور لوح فشرده آشنا می شوید.

انواع کاور لوح فشرده

در این بخش از آموزش طراحی کاور / لیبل CD به بررسی انواع کاور لوح فشرده می پردازیم.

 • کاور مقوایی
 • کاور کتابی
 • سلفون سی دی
 • کاور ضد خش
 • پاکت سی دی

در این بخش آموزش ساخت کاور سی دی انواع کاور لوح فشرده معرفی شد. در قسمت بعد آموزش طراحی کاور سی دی در فتوشاپ مزایای استفاده از کاور لوح فشرده را بیان می کنیم.

مزایای استفاده از کاور سی دی و دی وی دی

در این قسمت از آموزش مرحله به مرحله طراحی لیبل سی دی برخی از مزایای کاور سی دی و دی وی دی را معرفی می کنیم.

زیبایی

زیبایی اولین مزیت کاور سی دی است که در آموزش طراحی کاور دیسک سی دی در برنامه فتوشاپ به آن اشاره شده است. زیبایی باعث جلب توجه مخاطب و در نتیجه افزایش فروش محصول می شود. به همین دلیل طراحی کاور زیبا موضوعی است که باید به آن توجه شود.

بازاریابی

یکی دیگر از مزیت های کاور سی دی که در اموزش طراحی لیبل – برچسب – کاور سی دی و دی وی دی به آن پرداخته شده است بازاریابی است. کاور سی دی و دی وی دی تاثیر بسزایی در بازاریابی و جذب مخاطب دارد. اگر طراحی کاور سی دی مناسب باشد، می تواند باعث تشویق مخاطبان به استفاده از محصول شود.

حفاظت

یکی دیگر از دلایل استفاده از کاور سی دی و دی وی دی در اموزش طراحی برچسب سی دی و اموزش طراحی برچسب دی وی دی حفاظت از آن است. استفاده از کاورهای مناسب باعث می شود سی دی در برابر آسیب های احتمالی حفظ شده و احتمال خش افتادن بر آن نیز کمتر می شود.

افزایش آگاهی برند

افزایش آگاهی برند مزیت دیگر لیبل سی دی است که در آموزش طراحی جلد سی دی با فتوشاپ به آن اشاره شده است. طراحی مناسب لیبل سی دی باعث می شود برند شما در ذهن مخاطب ماندگار شود.

در این بخش از اموزش طراحی لیبل – برچسب – کاور سی دی و دی وی دی برخی از مزایای استفاده از کاور لوح فشرده بیان شد. برای شناخت بیشتر مزایای کاور سی دی می توانید دوره آموزش طراحی کاور cd و آموزش طراحی کاور dvd در فتوشاپ را گذرانده یا نسبت به خرید آموزش طراحی جلد سی دی با فتوشاپ یا دانلود فیلم آموزش طراحی کاور دیسک سی دی در برنامه فتوشاپ اقدام نمایید.

در قسمت بعد آموزش طراحي ليبل و كاور CD به بررسی اصول طراحی کاور لوح فشرده می پردازیم.

اصول طراحی کاور لوح فشرده

در این قسمت از اموزش طراحی برچسب دی وی دی و اموزش طراحی برچسب سی دی اصول طراحی کاور لوح فشرده را بیان می کنیم.

 • استفاده از فونت مناسب
 • استفاده از رنگ های جذاب
 • اجتناب از طراحی شلوغ
 • تطابق طرح با سایزهای مختلف

در این قسمت از آموزش طراحي ليبل و كاور CD اصول طراحی کاور سی دی معرفی شدند. برای آشنایی بیشتر با این اصول می توانید فیلم اموزش طراحی کاور سی دی و اموزش طراحی کاور دی وی دی را دانلود کنید یا پکیج آموزش طراحی جلد سی دی در فتوشاپ را خریداری کنید.

در بخش بعد آموزش طراحی جلد سی دی در فتوشاپ و آموزش طراحی کاور dvd در فتوشاپ کاربرد لیبل لوح فشرده را بررسی می کنیم.

کاربرد لیبل لوح فشرده

در این بخش از آموزش طراحی کاور / لیبل CD کاربردهای لیبل سی دی و دی وی دی را بیان می کنیم.

لیبل لوح فشرده برای محتوای آموزشی

یکی از کاربردهای کاور لوح فشرده که در اموزش طراحی برچسب دی وی دی و آموزش طراحی برچسب سی دی معرفی شده است، استفاده از کاور سی دی برای طرح محتوای آموزشی است. لوح های فشرده آموزشی یکی از پرفروش ترین محصولات آموزشی هستند بنابراین باید در طراحی کاور آنها دقت بسیار شود.

لیبل لوح فشرده برای بازی های کامپیوتری

استفاده از لیبل برای بازی های کامپیوتری یکی از راه های موثر برای جذب مشتری و در نتیجه افزایش فروش است. بنابراین طراحی کاور مناسب موضوعی است که باید به آن توجه شود و برای یادگیری آن نیاز به دانلود فیلم آموزش طراحی لیبل روی سی دی یا شرکت در دوره های آموزش طراحی کاور سی دی در فتوشاپ است.

لیبل لوح فشرده برای فیلم و سریال

یکی دیگر از کاربردهای لیبل سی دی و دی وی دی در اموزش طراحی برچسب دی وی دی و آموزش طراحی برچسب سی دی استفاده از آن برای کاور سی دی فیلم و سریال است. فیلم ها و سریال ها از مهمترین آثار فرهنگی هستند که فرهنگ جامعه را به مخاطب منتقل می کند. این لیبل ها دربرگیرنده نام فیلم یا سریال، تصویر بازیگران نقش اول و… است.

در اینجا برخی از کاربردهای لوح فشرده بیان شد. برای آگاهی بیشتر از این کاربردها می توانید در دوره آموزش طراحی کاور لوح فشرده شرکت کرده یا فیلم آموزش طراحی جلد سی دی در فتوشاپ را دانلود نمایید. همچنین با خرید پکیج آموزش طراحی کاور cd و آموزش طراحی کاور dvd در فتوشاپ نیز می توانید با کاربردهای طراحی کاور لوح فشرده آشنا شوید.

در قسمت بعد اموزش طراحی لیبل دی وی دی و اموزش طراحی لیبل سی دی برخی از نرم افزارهای طراحی کاور لوح فشرده را معرفی می کنیم.

نرم افزارهای طراحی لیبل لوح فشرده

در این قسمت از آموزش طراحی لیبل روی سی دی نرم افزار های طراحی لیبل سی دی و دی وی دی را نام می بریم.

 • CyberLink LabelPrint
 • SureThing Disk Labeler Deluxe Gold
 • RonyaSoft CD DVD Label Maker
 • CD Label Designer
 • Nero

در این بخش از اموزش طراحی لیبل سی دی برخی از نرم افزارهای طراحی کاور لوح فشرده نام برده شد. فتوشاپ نرم افزار دیگری است که برای طراحی لیبل cd و dvd مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید برای فراگیری آموزش طراحی کاور cd و آموزش طراحی کاور dvd در نرم افزار فتوشاپ نیز در دوره های آموزش طراحی لیبل روی سی دی شرکت کرده یا فیلم آموزش ساخت کاور سی دی و پکیج آموزش طراحی لیبل سی دی و اموزش طراحی لیبل دی وی دی را دانلود نمایید.

در بخش بعد اموزش طراحی لیبل سی دی نکاتی درباره طراحی کاور لوح فشرده را بیان می کنیم.

نکاتی برای طراحی کاور لوح فشرده

در این بخش از اموزش طراحی کاور دی وی دی و آموزش طراحی کاور سی دی در فتوشاپ نکاتی برای طراحی کاور را بیان می کنیم.

اولین نکته ای که در آموزش ساخت لیبل سی دی باید در نظر داشته باشید، توجه به سایز cd و dvd است. انتخاب سایز نادرست می تواند باعث اتلاف انرژی و زمان شما شود. در طراحی کاور سی دی پیشنهاد می شود ابعاد آن 12 در 12 و رینگ داخلی آن 22 میلی متر باشد. نکته دیگری که در آموزش طراحی کاور سی دی در فتوشاپ باید به آن توجه شود این است که رزولوشن آن باید حداقل 300 Dpi باشد. Dpi مخفف dot per inch است و به معنای تعداد نقاط در یک اینچ مربع است. یکی دیگر از نکات اموزش طراحی کاور سی دی و اموزش طراحی کاور دی وی دی این است که در ابتدا فایل روی مد رنگی RGB تنظیم می شود و چاپ نهایی در مد رنگی CMYK است.

در اینجا برخی از نکات برای طراحی کاور cd و dvd بیان شد. برای فراگیری آموزش طراحی کاور cd و آموزش طراحی کاور dvd در فتوشاپ می توانید نسبت به دانلود آموزش طراحی لیبل سی دی و اموزش طراحی لیبل دی وی دی اقدام نمایید.

در قسمت بعد اموزش طراحی برچسب دی وی دی و آموزش طراحی برچسب سی دی با بازارکار طراحی کاور لوح فشرده آشنا می شوید.

بازار کار طراحی لوح فشرده

بازار کار مهارت بعد از آموزش طراحی کاور لوح فشرده

در تمام شرکت های تبلیغاتی که لوح های فشرده ای طراحی میشوند و همینطور شرکت های نرم افزاری و شرکت های ارائه دهنده محصولات تصویری شما میتوانید با استفاده از فایل های تمرینی موجود در دوره آموزش طراحی کاور لوح فشرده پورتفولیو مناسبی را ایجاد نموده و در آن موقعیت ها از آن استفاده لازم را به عمل بیاورید.

مزایای دوره آموزش طراحی کاور لوح فشرده

آموزش طراحی لوح فشرده رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش طراحی کاور لوح فشرده شما در طی پروژه های واقعی میتوانید تمام تکنیک ها و ابزارها و ویژگی های خاصی مانند ابعاد مورد نظر را برای لوح های فشرده فرا بگیرید و پس از این دوره آموزش ساخت کاور سی دی و دی وی دی با تمرین و تکرار در این مهارت هم کاملا حرفه ای شوید.

در این دوره اموزش طراحی لیبل – برچسب – کاور سی دی و دی وی دی به صورت پروژه محور به آموزش مرحله به مرحله طراحی لیبل سی دی و دی وی دی و انواع کاور و لیبل می پردازیم. پیش نیاز این دوره آموزش طراحی کاور دیسک سی دی در برنامه فتوشاپ آموزش نرم افزار فتوشاپ است. این دوره آموزش مرحله به مرحله طراحی لیبل سی دی نیز برای طراحان گرافیک و افراد علاقه مند در این حوزه نیز مفید است. هدف این دوره آموزش طراحی کاور cd و آموزش طراحی کاور dvd نیز فراگیری اموزش طراحی لیبل – برچسب – کاور سی دی و دی وی دی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ است.

شما می توانید جهت یادگیری آموزش طراحی جلد سی دی در فتوشاپ و آموزش طراحی کاور dvd در فتوشاپ در دوره های آموزش مرحله به مرحله طراحی لیبل سی دی شرکت کنید. همچنین شما می توانید فیلم آموزش طراحی کاور دیسک سی دی در برنامه فتوشاپ را دانلود کرده یا پکیج اموزش طراحی برچسب دی وی دی و اموزش طراحی برچسب سی دی را از طریق همین صفحه خریداری نمایید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی کاور لوح فشرده

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.معرفی

در این قسمت از آموزش طراحی کاور لوح فشرده بهمراه تاریخچه ای مختصر از  آن و معرفی بازار کار،مدرس،مطالب مطرح شده،پیش نباز و خروجی کار می پردازیم.

2.طراحی dvd

در این قسمت از اموزش طراحی لیبل – برچسب – کاور سی دی و دی وی دی با معرفی ابعاد دقیق کاور دی وی دی و با در دست داشتن فایلهای لازم برای ایجاد یک کاور مستند حیات وحش به طراحی این کاور پرداخته و در نهایت با استفاده از ابعاد استاندارد لیبل دی وی دی ،یک لیبل بسیار زیبا برای  دیسک این محصول طراحی میکنیم.

هم چنین در ادامه این بخش از اموزش طراحی لیبل دی وی دی و آموزش طراحی لیبل سی دی به معرفی اجزا مورد نیاز طراحی کاور محصولات فرهنگی پرداخته و مواردی ازقبیل billing block,barcode,  و film rating system را می پردازیم.

3.طراحی بلوری

در این قسمت از آموزش مرحله به مرحله طراحی لیبل سی دی با معرفی ابعاد دقیق کاور بلو ری و با در دست داشتن فایلهای لازم برای ایجاد یک کاور مستند کارخانه ماشین سازی ferrari به طراحی این کاور پرداخته و در نهایت با استفاده از ابعاد استاندارد لیبل بلوری ،یک لیبل بسیار زیبا برای  دیسک این محصول طراحی میکنیم.

4.طراحی سی دی

در این قسمت از آموزش طراحی کاور دیسک سی دی در برنامه فتوشاپ با معرفی ابعاد دقیق کاور سی دی  و با در دست داشتن فایلهای لازم برای ایجاد کاور سریال یوسف پیامبر به طراحی این کاور پرداخته و در نهایت با استفاده از ابعاد استاندارد لیبل سی دی، یک لیبل بسیار زیبا برای دیسک این محصول طراحی میکنیم.

هم چنین در ادامه آموزش طراحی کاور سی دی در فتوشاپ و اموزش طراحی کاور دی وی دی تفاوت دیسک های hubبا non hub را در طراحی لیبل بیان کرده و از هر کدام یک لیبل مثال میزنیم.

5.طراحی کاور بازی

در این قسمت از آموزش طراحي ليبل و كاور CD و DVD با معرفی ابعاد دقیق کاور بلوری و با در دست داشتن فایلهای لازم برای ایجاد کاور بازی assassins odyssey به طراحی این کاور پرداخته و در نهایت با استفاده از ابعاد استاندارد لیبل بلوری ،یک لیبل بسیار زیبا برای  دیسک این محصول طراحی میکنیم.

سرفصل ها

۱ فصل ۵ جلسه ۲:۱۷:۵۵ ساعت

دوره جامع آموزش طراحی کاور لوح فشرده و لیبل سی دی و DVD در فتوشاپ

۵ قسمت ۲:۱۷:۵۵

1.معرفی

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۰۴:۳۷

2.طراحی dvd

۰۰:۴۱:۰۹

3.طراحی بلوری

۰۰:۲۷:۳۰

4.طراحی سی دی

۰۰:۳۵:۴۵

5.طراحی کاور بازی

۰۰:۲۸:۵۱

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. چطور میتونم در دوره آموزش طراحی کاور لوح فشرده ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره ها زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش طراحی کاور لوح فشرده دسترسی پیدا کنید.

۲. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش طراحی کاور لوح فشرده به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

سینا عسگری

مدرس دوره: سینا عسگری

این استاد متمرکز در بازار کار روی بحث طراحی کاور سی دی بوده و با تجربیات خود در این زمینه و همینطور استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی توانسته اند دوره آموزشی جامع و کاملی درباره این مهارت ضبط کنند و به همه مخاطبین ارائه نمایند.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زینب اصغری
زینب اصغری
1 سال قبل

سلام سرفصل های دوره آموزش طراحی کاور لوح فشرده برای استفاده در پروژه های عملی کامل هستند؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  زینب اصغری
1 سال قبل

درود بر شما بله کاملا خیالتون راحت که پروژه های واقعی و کاملا عملی در این دوره آموزش طراحی کاور لوح فشرده بهتون ارائه میشود

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه