آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ
آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ
مشاهده جزئیات دوره
بستن جزئیات دوره
قیمت :

22000 – رایگان!

آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ

نوع دوره :آموزش ویدیویی
سطح دوره :مقدماتی تا پیشرفته
تعداد جلسات :30 قسمت
مدت زمان :2 ساعت و 18 دقیقه

حتما برای شما هم پیش آمده که قصد داشتید یک سری کارهای مشخص (action) مانند ادیت روی چند عکس یا تغییر سایز تصاویر را تکرار کنید ولی از انجام کارهای مشخص خسته شدید. در دوره ی آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ همگام با مدرس دوره در جهت یادگیری راه حلی برای رفع این مشکلات همراه می شوید و یاد میگیرید که چطور یک اکشن را بسازید و ذخیره کنید و با چند کلیک برای تصاویرتان، این اکشن ها را تکرار کنید. مدرس در این دوره ی آموزش فتوشاپ فایل های تمرینی ارائه می دهد که پس از اتمام دوره، این فایل ها می توانند به عنوان نمونه کار برای شما مورد استفاده قرار گیرند. در این دوره تکنیک های بسیار زیادی مانند ویرایش رنگ و تصویر، خروجی گرفتن، تنطیمات کاربردی فتوشاپ، ایجاد حرکت و موشن در تصاویر و … آموزش داده میشود. پس از اتمام این دوره می توانید مانند یک حرفه ای از فتوشاپ استفاده کنید.

مشاهده جزئیات دوره
بستن جزئیات دوره

آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ رسانه آموزشی مکتب تی وی

بسیاری از مواردی که در نرم افزار فتوشاپ روزانه در حال انجام آن هستید به صورت خود کار در این نرم افزار توسط قابلیت هایی که در آن تعبیه شده است قابل انجام بوده و شما میتوانید توسط این قابلیت ها بهره وری خود را در حین کار با نرم افزار فتوشاپ افزایش داده و در زمان کمتری پروژه های خود را در این نرم افزار به پایان برسانید. 

از این رو در این دوره آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به تمام مواردی که میتواند در این زمینه به شما کمک کند در قالب 3 بخش پرداخته ایم که میتوانید از قسمت فهرست عناوین این دوره مشاهده بفرمایید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش اتوماتیک سازی کار ها در فتوشاپ

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

بخش اول

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ ، ما از منوی window  پنل اکشن ها را فعال میکنیم، اکشن‌ها محلی هستند که در آن برخی از مراحل تکراری کار ما ذخیره سازی شده‌اند.

در این قسمت از  آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ ، ما از آیکون تنظیمات پنل اکشن‌ها، از گزینه load  actions استفاده می‌کنیم تا اکشنی را  که در کامپیوتر ذخیره کرده‌ایم داخل برنامه صدا  بزنیم.

از گزینه ضبط کردن record در پایین  پنل اکشن می‌توانیم برنامه را در حالت رکورد قرار داره و هرکاری میکنیم را  در حافظه برنامه ذخیره سازی کنیم که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ می به آن پردازیم.

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ ، توضیح می‌دهیم که چگونه برنامه را بر روی شرایطی که برای ما خاص بوده و مدنظرمان است تنظیم کنیم. به این ترتیب اکشنی را مناسب آن شرایط مدنظر می‌سازیم.

کارهای اضافی در اکشن های ما ذخیره می‌شوند مثلا رفتن از روی یک لایه به لایه دیگر، این کارها را می‌توانیم با شورتکات ها از دید برنامه خارج کنیم تا به شکل سازمان یافته تری در حافظه ذخیره شوند که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

آموزش می‌دهیم که چطور پیش از ذخیره سازی نهایی اکشن خود را مورد آزمون قرار دهیم و در صورت لزوم برای افرادی که در آینده قرار است از اکشن ما استفاده کنند کامنت توضیحاتی را قرار دهید . که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

می‌توانیم برای اکشن‌های خود در پنل اکشن‌ها رنگ و کلید میانبر انتخاب کنیم . که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

نحوه ذخیره سازی اکشن‌ها در سیستم و به اشتراک گذاری آن‌ها با افراد دیگر در این بخش آموزش داده می‌شود. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

 در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ می‌توانیم اکشن‌هایی بسازیم که بر اساس آن‌ها پس زمینه طرح داری با هر رنگ و حالتی که ما میخواییم ایجاد کنیم.

 در این بخش  از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ یاد می‌گیریم که چگونه با استفاده از اکشن‌ها تصاویری که قرار است خروجی آن‌ها در برنامه‌های ساخت ویدیو مورد استفاده قرار بگیرند را طراحی کنیم.

بخش دوم

  عملیات بچ، یکی از کاربردی ترین عملیاتی است که با ترکیب آن با اکشن‌ها می‌توانید در وقت و انرژی خود بسیار صرفه جویی کنید. در این قسمت  از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ شما را با کارکرد این عملیات و فراخوانی آن آشنا می‌کنیم.

در این قسمت از  آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ  یاد می‌گیریم که چطور بدون نیاز به برنامه هایی مانند power point و غیره، pdfهایی برای ارائه های خود آماده کنیم. برنامه فتوشاپ این قابلیت را به نحو احسن دارد.

با استفاده از اکشن‌ها می‌تواینم تنظیات به خصوصی را برای برخی از تصاویر با استایل های مدنظرمان ایجاد نماییم که در این بخش از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ ،می‌توانید بسیار ساده یک لیست ازتصاویر مدنظر خود یا مشتری را آماده کنید و از آن به صورت pdf خروجی بگیرید.

با استفاده از اکشن‌ها و چند آیتم کمکی دیگر به سادگی می‌توانید رنگ ها را به نحوی که مدنظرتان را در سریع ترین زمان مممکن تنظیم نمایید. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

 در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ  یاد می‌گیریم که چطور با استفاده از چند گزینه خیلی سریع تنظیماتی را مربوط به سایز یا فرمت تصاویر به صورت گروهی بر روی آنها اعمال کنیم.

 

زمانی که دوربین عکاسی شما نمیتواند به درستی بر روی یک تصویر زوم کند یا تنظیمات لنز آن مورد پسند شما نیست می‌توانید خروجی کار را در برنامه فتوشاپ مطلوب نمایید که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

این گزینه برای افرادی که عکاسی می‌کنند بسیار کاربردی است شما می‌توانید بسیار سریع به وسیله آن چه در این قسمت می‌آموزید خروجی کار را بسیار ایده‌ال در اختیار داشته باشید. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

 در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به ساخت تصاویر پانورامیک می پردازیم. نیازی نیست حتما به صورت پانورامیک عکاسی کنید؛ میتوانید چند عکس متوالی از یک منطقه را در برنامه فتوشاپ به صورت پانورامیک در آورید.

بخش سوم

استفاده از گزینه های مربوط به Image processor به شما کمک می‌کند در اندک زمانی بر روی دسته‌ای از تصاویر تغییرات مدنظر خود را اعمال نمایید.که در این  قسمت  از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

در این قسمت از  آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ،  گاهی نیاز دارید برای مشتری خود خروجی‌های مختلفی با افکت ها و لایه هایی که درست نمی‌دانید کدامشان بهتر هستند ، ارسال نمایید. به راحتی می‌توانید با یک گزینه در حالت ‌های مختلف از لایه‌ها افکت های کار خود خروجی بگیرید و آن را در اختیار مشتری خود بگذارید.

این قسمت نیز در ادامه قسمت قبلی به شما در مدیریت  لایه های کار خود کمک می‌کند که در این بخش از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ میخواییم در مورد خروجی گرفتن از لایه ها صبحت کنیم ، گاهی نیاز دارید از هر لایه به صورت مجزا یک خروجی بگیریدو برای اینکار تنها با استفاده از یک گزینه قادر به انجام آن هستید.

اسکریپت ها همانطور که در برنامه نویسی و کدنویسی بسیار کاربردی هستند در این برنامه نیز بسیار موثر واقع می‌شوند. اما بر خلاف نامشان که ممکن است اندکی گنگ باشد استفاده از آن ها بسیار راحت است. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

 

 در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ  می‌توانید چند عکس از یک نما تهیه کنید و آن را در برنامه فتوشاپ به نحوی درست کنید که مقدار زوم بر روی تمام قسمت های آن نما یکسان اعمال شده باشد و تاری دید در هیچ کدام از قسمت ها دیده نشود.

فرض کنید که می‌خواهید یک آسمان پر از ستاره را عکاسی کنید اما حرکت ستاره ها در آن دیده نمی‌شود. یا اینکه می‌خواهید از یک خیابان شلوغ عکاسی کنید اما نمی‌خواهید حرکت اتومبیل ها مشخص باشد. این کار را می‌توانید به راحتی رد فتوشاپ انجام دهید. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش اتوماتیک سازی کار ها در فتوشاپ

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش اتوماتیک سازی کار ها در فتوشاپ داشته باشید

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزشی اتوماتیک سازی کار ها در فتوشاپ  که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش سینما فوردی میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش اتوماتیک  سازی کار ها در فتوشاپ  مراجعه نمایید.

 

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش اتوماتیک سازی کار ها در فتوشاپ  حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش اتوماتیک  سازی کار ها در فتوشاپ  متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزشی گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی این دوره رو و  همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

همراز آهنگرزاده

مدرس این دوره : همراز آهنگرزاده

خانم آهنگرزاده با توجه به تجربیات خود در نرم افزار فتوشاپ توانستند با استفاده از قابلیت های نرم افزار فتوشاپ دوره آموزشی جامع و دقیقی درباره این قابلیت ها تهیه و تدوین نمایند که برای همه طراحان مفید فایده واقع گردد.

نشان های اعتبار ما

آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ
قیمت :

22000 – رایگان!

تبریک میگم !

با موفقیت در دوره آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ ثبت نام کردی

امیدواریم دوره برات مفید باشه ;)

ما یه حساب کاربری هم برات توی مکتب تی وی ساختیم که هر وقت بخوای بتونی فایل های دوره رو دانلود کنی ;)

راستی یادت باشه پس از اینکه دوره رو دیدی، نظرت رو با هم مکتبی هات به اشتراک بزاری و تا 15 هزار تومان برای هر نظرت هدیه بگیری !

در بخش دانلود ها تمام دوره هایی که ثبت نام کردی درج میشن و هر وقت بخوای میتونی از این بخش جلسات این دوره رو دانلود کنی و ببینی

آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ
قیمت :

22000 – رایگان!

تبریک میگم !

با موفقیت در دوره آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ ثبت نام کردی

امیدواریم دوره برات مفید باشه ;)

ما یه حساب کاربری هم برات توی مکتب تی وی ساختیم که هر وقت بخوای بتونی فایل های دوره رو دانلود کنی ;)

راستی یادت باشه پس از اینکه دوره رو دیدی، نظرت رو با هم مکتبی هات به اشتراک بزاری و تا 15 هزار تومان برای هر نظرت هدیه بگیری !

در بخش دانلود ها تمام دوره هایی که ثبت نام کردی درج میشن و هر وقت بخوای میتونی از این بخش جلسات این دوره رو دانلود کنی و ببینی