آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ

Automation In Photoshop

آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ رسانه آموزشی مکتب تی وی

 

در صورتی که شما این دوره آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ را ....

این شانس رو دارید که در کم ترین زمان ممکن به صورت تخصصی آموزش اتوماتیک  سازی کار ها در فتوشاپ  رو در نرم افزار فتوشاپ یاد بگیرید و در کم هزینه ترین حالت ممکن به این دوره مسلط بشید.

یک فرصت استثنایی برای یادگیری اتوماتیک سازی کار ها در فتوشاپ  را از دست خواهيد داد و بايد مبلغ هاي زيادي براي اين آموزش در جاهاي مختلف بپردازيد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش اتوماتیک سازی کار ها در فتوشاپ

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

بخش اول

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ ، ما از منوی window  پنل اکشن ها را فعال میکنیم، اکشن‌ها محلی هستند که در آن برخی از مراحل تکراری کار ما ذخیره سازی شده‌اند.

در این قسمت از  آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ ، ما از آیکون تنظیمات پنل اکشن‌ها، از گزینه load  actions استفاده می‌کنیم تا اکشنی را  که در کامپیوتر ذخیره کرده‌ایم داخل برنامه صدا  بزنیم.

از گزینه ضبط کردن record در پایین  پنل اکشن می‌توانیم برنامه را در حالت رکورد قرار داره و هرکاری میکنیم را  در حافظه برنامه ذخیره سازی کنیم که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ می به آن پردازیم.

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ ، توضیح می‌دهیم که چگونه برنامه را بر روی شرایطی که برای ما خاص بوده و مدنظرمان است تنظیم کنیم. به این ترتیب اکشنی را مناسب آن شرایط مدنظر می‌سازیم.

کارهای اضافی در اکشن های ما ذخیره می‌شوند مثلا رفتن از روی یک لایه به لایه دیگر، این کارها را می‌توانیم با شورتکات ها از دید برنامه خارج کنیم تا به شکل سازمان یافته تری در حافظه ذخیره شوند که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

آموزش می‌دهیم که چطور پیش از ذخیره سازی نهایی اکشن خود را مورد آزمون قرار دهیم و در صورت لزوم برای افرادی که در آینده قرار است از اکشن ما استفاده کنند کامنت توضیحاتی را قرار دهید . که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

می‌توانیم برای اکشن‌های خود در پنل اکشن‌ها رنگ و کلید میانبر انتخاب کنیم . که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

نحوه ذخیره سازی اکشن‌ها در سیستم و به اشتراک گذاری آن‌ها با افراد دیگر در این بخش آموزش داده می‌شود. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

 در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ می‌توانیم اکشن‌هایی بسازیم که بر اساس آن‌ها پس زمینه طرح داری با هر رنگ و حالتی که ما میخواییم ایجاد کنیم.

 در این بخش  از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ یاد می‌گیریم که چگونه با استفاده از اکشن‌ها تصاویری که قرار است خروجی آن‌ها در برنامه‌های ساخت ویدیو مورد استفاده قرار بگیرند را طراحی کنیم.

بخش دوم

  عملیات بچ، یکی از کاربردی ترین عملیاتی است که با ترکیب آن با اکشن‌ها می‌توانید در وقت و انرژی خود بسیار صرفه جویی کنید. در این قسمت  از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ شما را با کارکرد این عملیات و فراخوانی آن آشنا می‌کنیم.

در این قسمت از  آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ  یاد می‌گیریم که چطور بدون نیاز به برنامه هایی مانند power point و غیره، pdfهایی برای ارائه های خود آماده کنیم. برنامه فتوشاپ این قابلیت را به نحو احسن دارد.

با استفاده از اکشن‌ها می‌تواینم تنظیات به خصوصی را برای برخی از تصاویر با استایل های مدنظرمان ایجاد نماییم که در این بخش از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ ،می‌توانید بسیار ساده یک لیست ازتصاویر مدنظر خود یا مشتری را آماده کنید و از آن به صورت pdf خروجی بگیرید.

با استفاده از اکشن‌ها و چند آیتم کمکی دیگر به سادگی می‌توانید رنگ ها را به نحوی که مدنظرتان را در سریع ترین زمان مممکن تنظیم نمایید. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

 در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ  یاد می‌گیریم که چطور با استفاده از چند گزینه خیلی سریع تنظیماتی را مربوط به سایز یا فرمت تصاویر به صورت گروهی بر روی آنها اعمال کنیم.

 

زمانی که دوربین عکاسی شما نمیتواند به درستی بر روی یک تصویر زوم کند یا تنظیمات لنز آن مورد پسند شما نیست می‌توانید خروجی کار را در برنامه فتوشاپ مطلوب نمایید که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

این گزینه برای افرادی که عکاسی می‌کنند بسیار کاربردی است شما می‌توانید بسیار سریع به وسیله آن چه در این قسمت می‌آموزید خروجی کار را بسیار ایده‌ال در اختیار داشته باشید. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

 در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به ساخت تصاویر پانورامیک می پردازیم. نیازی نیست حتما به صورت پانورامیک عکاسی کنید؛ میتوانید چند عکس متوالی از یک منطقه را در برنامه فتوشاپ به صورت پانورامیک در آورید.

بخش سوم

استفاده از گزینه های مربوط به Image processor به شما کمک می‌کند در اندک زمانی بر روی دسته‌ای از تصاویر تغییرات مدنظر خود را اعمال نمایید.که در این  قسمت  از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

در این قسمت از  آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ،  گاهی نیاز دارید برای مشتری خود خروجی‌های مختلفی با افکت ها و لایه هایی که درست نمی‌دانید کدامشان بهتر هستند ، ارسال نمایید. به راحتی می‌توانید با یک گزینه در حالت ‌های مختلف از لایه‌ها افکت های کار خود خروجی بگیرید و آن را در اختیار مشتری خود بگذارید.

این قسمت نیز در ادامه قسمت قبلی به شما در مدیریت  لایه های کار خود کمک می‌کند که در این بخش از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ میخواییم در مورد خروجی گرفتن از لایه ها صبحت کنیم ، گاهی نیاز دارید از هر لایه به صورت مجزا یک خروجی بگیریدو برای اینکار تنها با استفاده از یک گزینه قادر به انجام آن هستید.

اسکریپت ها همانطور که در برنامه نویسی و کدنویسی بسیار کاربردی هستند در این برنامه نیز بسیار موثر واقع می‌شوند. اما بر خلاف نامشان که ممکن است اندکی گنگ باشد استفاده از آن ها بسیار راحت است. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

 

 در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ  می‌توانید چند عکس از یک نما تهیه کنید و آن را در برنامه فتوشاپ به نحوی درست کنید که مقدار زوم بر روی تمام قسمت های آن نما یکسان اعمال شده باشد و تاری دید در هیچ کدام از قسمت ها دیده نشود.

فرض کنید که می‌خواهید یک آسمان پر از ستاره را عکاسی کنید اما حرکت ستاره ها در آن دیده نمی‌شود. یا اینکه می‌خواهید از یک خیابان شلوغ عکاسی کنید اما نمی‌خواهید حرکت اتومبیل ها مشخص باشد. این کار را می‌توانید به راحتی رد فتوشاپ انجام دهید. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش اتوماتیک سازی کار ها در فتوشاپ

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش اتوماتیک سازی کار ها در فتوشاپ داشته باشید

در طی این آموزش اتوماتیک  سازی کار ها در فتوشاپ شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزشی اتوماتیک سازی کار ها در فتوشاپ  که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش سینما فوردی میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش اتوماتیک  سازی کار ها در فتوشاپ  مراجعه نمایید.

 

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش اتوماتیک سازی کار ها در فتوشاپ  حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش اتوماتیک  سازی کار ها در فتوشاپ  متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزشی گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی این دوره رو و  همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

مدرس این دوره : محمد مهدی ارجمندی

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ 1

معرفی دورهنمایش رایگان

معرفی excerciseنمایش رایگان

معرفی introduction

معرفی pre start

1. استفاده از پنل اکشن‌ها

2.صدا زدن یک اکشن جدید

3.ساخت یک اکشن

4.ساخت اکشن‌های مناسب برای شرایطی خاص

5.نکاتی برای ساخت اکشنی بهتر

6.امتحان کردن و بهینه سازی اکشن‌ها

7.استفاده از کلیدهای فانکشن

8.ذخیره سازی و به اشتراک گذاری اکشن‌ها

9.استفاده از اکشن‌های ساخت تکستچر (پس زمینه)

10.ساخت اکشن‌هایی مناسب ویدیو

11. batch process

12.ساخت یک pdf برای ارائه

13.بریدن و تنظیم تصاویر

14.ساخت یک لیست تصاویر (مانند آنچه آتلیه‌ها می‌سازند)

15.بهینه سازی رنگ ها

16.اعمال دسته جمعی تنظیمات بر روی گروهی از تصاویر

17.ناهمانگی‌های ایجاد شده در عکاسی

18.ادغام کردن چند تصویر و یک خروجی ایده‌آل

19.ساخت تصاویر پانورامیک

20. استفاده از image processor

21.مدیریت لایه‌ها و افکت ها برای خروجی

22.Layer comps

23.خروج گرفتن از لایه ها به صورت مجزا

24.استفاده از scripts

25.درست کردن تنظیمات زوم و تار نبودن بخشی از تصویر عکاسی شده

26.ایجاد حرکت و motion در تصاویر

بخش چهارم

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

رایگان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
زمان دوره:

2 ساعت و 18 دقیقه

حجم دوره:

520 مگابایت

پیش نیاز:

آموزش فتوشاپ

نرم افزار:

Adobe Photoshop

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

30 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از ثبت نام

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

همراز آهنگرزاده

متخصص و مدرس نرم افزار فتوشاپ
قیمت دوره

رایگان