آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ

آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ

همین الان با وارد کردن اطلاعات خود در فرم، آموزش خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ را به صورت رایگان دریافت نمایید.

دانلود رایگان
توضیحات

آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ رسانه آموزشی مکتب تی وی

بسیاری از مواردی که در نرم افزار فتوشاپ روزانه در حال انجام آن هستید به صورت خود کار در این نرم افزار توسط قابلیت هایی که در آن تعبیه شده است قابل انجام بوده و شما میتوانید توسط این قابلیت ها بهره وری خود را در حین کار با نرم افزار فتوشاپ افزایش داده و در زمان کمتری پروژه های خود را در این نرم افزار به ایان برسانید.

از این رو در این دوره آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ به تمام مواردی که میتواند در این زمینه به شما کمک کند در قالب 3 بخش پرداخته ایم که میتوانید از قسمت فهرست عناوین این دوره مشاهده بفرمایید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش اتوماتیک سازی کار ها در فتوشاپ

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت از آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ روی آن کلیک نمایید.

بخش اول

1. استفاده از پنل اکشن‌ها

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ ، ما از منوی window  پنل اکشن ها را فعال میکنیم، اکشن‌ها محلی هستند که در آن برخی از مراحل تکراری کار ما ذخیره سازی شده‌اند.

2.صدا زدن یک اکشن جدید

در این قسمت از  آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ ، ما از آیکون تنظیمات پنل اکشن‌ها، از گزینه load  actions استفاده می‌کنیم تا اکشنی را  که در کامپیوتر ذخیره کرده‌ایم داخل برنامه صدا  بزنیم.

3.ساخت یک اکشن

از گزینه ضبط کردن record در پایین  پنل اکشن می‌توانیم برنامه را در حالت رکورد قرار داره و هرکاری میکنیم را  در حافظه برنامه ذخیره سازی کنیم که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ می به آن پردازیم.

4.ساخت اکشن‌های مناسب برای شرایطی خاص

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ ، توضیح می‌دهیم که چگونه برنامه را بر روی شرایطی که برای ما خاص بوده و مدنظرمان است تنظیم کنیم. به این ترتیب اکشنی را مناسب آن شرایط مدنظر می‌سازیم.

5.نکاتی برای ساخت اکشنی بهتر

کارهای اضافی در اکشن های ما ذخیره می‌شوند مثلا رفتن از روی یک لایه به لایه دیگر، این کارها را می‌توانیم با شورتکات ها از دید برنامه خارج کنیم تا به شکل سازمان یافته تری در حافظه ذخیره شوند که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

6.امتحان کردن و بهینه سازی اکشن‌ها

آموزش می‌دهیم که چطور پیش از ذخیره سازی نهایی اکشن خود را مورد آزمون قرار دهیم و در صورت لزوم برای افرادی که در آینده قرار است از اکشن ما استفاده کنند کامنت توضیحاتی را قرار دهید . که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

7.استفاده از کلیدهای فانکشن

می‌توانیم برای اکشن‌های خود در پنل اکشن‌ها رنگ و کلید میانبر انتخاب کنیم . که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

8.ذخیره سازی و به اشتراک گذاری اکشن‌ها

نحوه ذخیره سازی اکشن‌ها در سیستم و به اشتراک گذاری آن‌ها با افراد دیگر در این بخش آموزش داده می‌شود. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

9.استفاده از اکشن‌های ساخت تکستچر (پس زمینه)

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ می‌توانیم اکشن‌هایی بسازیم که بر اساس آن‌ها پس زمینه طرح داری با هر رنگ و حالتی که ما میخواییم ایجاد کنیم.

10.ساخت اکشن‌هایی مناسب ویدیو

در این بخش  از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ یاد می‌گیریم که چگونه با استفاده از اکشن‌ها تصاویری که قرار است خروجی آن‌ها در برنامه‌های ساخت ویدیو مورد استفاده قرار بگیرند را طراحی کنیم.

بخش دوم

11. batch process

عملیات بچ، یکی از کاربردی ترین عملیاتی است که با ترکیب آن با اکشن‌ها می‌توانید در وقت و انرژی خود بسیار صرفه جویی کنید. در این قسمت از آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ شما را با کارکرد این عملیات و فراخوانی آن آشنا می‌کنیم.

12.ساخت یک pdf برای ارائه

در این قسمت از  آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ  یاد می‌گیریم که چطور بدون نیاز به برنامه هایی مانند power point و غیره، pdfهایی برای ارائه های خود آماده کنیم. برنامه فتوشاپ این قابلیت را به نحو احسن دارد.

13.بریدن و تنظیم تصاویر

با استفاده از اکشن‌ها می‌تواینم تنظیات به خصوصی را برای برخی از تصاویر با استایل های مدنظرمان ایجاد نماییم که در این بخش از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

14.ساخت یک لیست تصاویر (مانند آنچه آتلیه‌ها می‌سازند)

در این قسمت از آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ ،می‌توانید بسیار ساده یک لیست ازتصاویر مدنظر خود یا مشتری را آماده کنید و از آن به صورت pdf خروجی بگیرید.

15.بهینه سازی رنگ ها

با استفاده از اکشن‌ها و چند آیتم کمکی دیگر به سادگی می‌توانید رنگ ها را به نحوی که مدنظرتان را در سریع ترین زمان مممکن تنظیم نمایید. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

16.اعمال دسته جمعی تنظیمات بر روی گروهی از تصاویر

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ  یاد می‌گیریم که چطور با استفاده از چند گزینه خیلی سریع تنظیماتی را مربوط به سایز یا فرمت تصاویر به صورت گروهی بر روی آنها اعمال کنیم.

17.ناهمانگی‌های ایجاد شده در عکاسی

زمانی که دوربین عکاسی شما نمیتواند به درستی بر روی یک تصویر زوم کند یا تنظیمات لنز آن مورد پسند شما نیست می‌توانید خروجی کار را در برنامه فتوشاپ مطلوب نمایید که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

18.ادغام کردن چند تصویر و یک خروجی ایده‌آل

این گزینه برای افرادی که عکاسی می‌کنند بسیار کاربردی است شما می‌توانید بسیار سریع به وسیله آن چه در این قسمت می‌آموزید خروجی کار را بسیار ایده‌ال در اختیار داشته باشید. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

19.ساخت تصاویر پانورامیک

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به ساخت تصاویر پانورامیک می پردازیم. نیازی نیست حتما به صورت پانورامیک عکاسی کنید؛ میتوانید چند عکس متوالی از یک منطقه را در برنامه فتوشاپ به صورت پانورامیک در آورید.

بخش سوم

20. استفاده از image processor

استفاده از گزینه های مربوط به Image processor به شما کمک می‌کند در اندک زمانی بر روی دسته‌ای از تصاویر تغییرات مدنظر خود را اعمال نمایید.که در این  قسمت  ازآموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

21.مدیریت لایه‌ها و افکت ها برای خروجی

در این قسمت از  آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ،  گاهی نیاز دارید برای مشتری خود خروجی‌های مختلفی با افکت ها و لایه هایی که درست نمی‌دانید کدامشان بهتر هستند ، ارسال نمایید. به راحتی می‌توانید با یک گزینه در حالت ‌های مختلف از لایه‌ها افکت های کار خود خروجی بگیرید و آن را در اختیار مشتری خود بگذارید.

22.Layer comps

این قسمت نیز در ادامه قسمت قبلی از  به شما در مدیریت  لایه های کار خود کمک می‌کند که در این بخش از آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

23.خروج گرفتن از لایه ها به صورت مجزا

در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ میخواییم در مورد خروجی گرفتن از لایه ها صبحت کنیم ، گاهی نیاز دارید از هر لایه به صورت مجزا یک خروجی بگیریدو برای اینکار تنها با استفاده از یک گزینه قادر به انجام آن هستید.

24.استفاده از scripts

اسکریپت ها همانطور که در برنامه نویسی و کدنویسی بسیار کاربردی هستند در این برنامه نیز بسیار موثر واقع می‌شوند. اما بر خلاف نامشان که ممکن است اندکی گنگ باشد استفاده از آن ها بسیار راحت است. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

25.درست کردن تنظیمات زوم و تار نبودن بخشی از تصویر عکاسی شده

 در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ  می‌توانید چند عکس از یک نما تهیه کنید و آن را در برنامه فتوشاپ به نحوی درست کنید که مقدار زوم بر روی تمام قسمت های آن نما یکسان اعمال شده باشد و تاری دید در هیچ کدام از قسمت ها دیده نشود.

26.ایجاد حرکت و motion در تصاویر

فرض کنید که می‌خواهید یک آسمان پر از ستاره را عکاسی کنید اما حرکت ستاره ها در آن دیده نمی‌شود. یا اینکه می‌خواهید از یک خیابان شلوغ عکاسی کنید اما نمی‌خواهید حرکت اتومبیل ها مشخص باشد. این کار را می‌توانید به راحتی رد فتوشاپ انجام دهید. که در این قسمت از آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به آن می پردازیم.

سرفصل ها

1 فصل 30 جلسه ۲:۱۸:۵۳ ساعت

فصل صفر

۳ قسمت ۰۰:۰۴:۱۲

معرفی excercise

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۰۰:۳۷

معرفی introduction

۰۰:۰۱:۳۲

معرفی pre start

۰۰:۰۲:۰۲

فصل اول

۱۰ قسمت ۰۰:۵۴:۵۳

1. استفاده از پنل اکشن‌ها

۰۰:۰۵:۰۱

2.صدا زدن یک اکشن جدید

۰۰:۰۴:۴۱

3.ساخت یک اکشن

۰۰:۰۶:۳۱

4.ساخت اکشن‌های مناسب برای شرایطی خاص

۰۰:۰۵:۱۶

5.نکاتی برای ساخت اکشنی بهتر

۰۰:۰۸:۲۵

6.امتحان کردن و بهینه سازی اکشن‌ها

۰۰:۰۶:۱۸

7.استفاده از کلیدهای فانکشن

۰۰:۰۳:۵۲

8.ذخیره سازی و به اشتراک گذاری اکشن‌ها

۰۰:۰۳:۴۸

9.استفاده از اکشن‌های ساخت تکستچر (پس زمینه)

۰۰:۰۶:۲۱

10.ساخت اکشن‌هایی مناسب ویدیو

۰۰:۰۴:۳۴

فصل دوم

۹ قسمت ۰۰:۴۳:۱۳

11. batch process

۰۰:۰۷:۱۹

12.ساخت یک pdf برای ارائه

۰۰:۰۵:۵۵

13.بریدن و تنظیم تصاویر

۰۰:۰۳:۳۳

14.ساخت یک لیست تصاویر (مانند آنچه آتلیه‌ها می‌سازند)

۰۰:۰۵:۵۹

15.بهینه سازی رنگ ها

۰۰:۰۳:۵۷

16.اعمال دسته جمعی تنظیمات بر روی گروهی از تصاویر

۰۰:۰۴:۴۰

17.ناهمانگی‌های ایجاد شده در عکاسی

۰۰:۰۴:۰۳

18.ادغام کردن چند تصویر و یک خروجی ایده‌آل

۰۰:۰۴:۰۸

19.ساخت تصاویر پانورامیک

۰۰:۰۳:۳۹

فصل سوم

۷ قسمت ۰۰:۳۵:۲۴

20. استفاده از image processor

۰۰:۰۴:۵۸

21.مدیریت لایه‌ها و افکت ها برای خروجی

۰۰:۰۴:۱۷

22.Layer comps

۰۰:۰۵:۰۳

23.خروج گرفتن از لایه ها به صورت مجزا

۰۰:۰۴:۰۰

24.استفاده از scripts

۰۰:۰۶:۳۵

25.درست کردن تنظیمات زوم و تار نبودن بخشی از تصویر عکاسی شده

۰۰:۰۴:۴۸

26.ایجاد حرکت و motion در تصاویر

۰۰:۰۵:۴۰

فصل چهارم

۱ قسمت ۰۰:۰۱:۰۹

بخش چهارم

۰۰:۰۱:۰۹

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. این دوره آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ تئوری است یا عملی؟

تمام مطالب این دوره آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ بر اساس این است که شما مطالب نرم افزار فتوشاپ را کاملا درک کنید. بنابراین در طی پروژه های واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

۲. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

همراز آهنگرزاده

مدرس دوره: همراز آهنگرزاده

خانم آهنگرزاده با توجه به تجربیات خود در نرم افزار فتوشاپ توانستند با استفاده از قابلیت های نرم افزار فتوشاپ دوره آموزشی جامع و دقیقی درباره این قابلیت ها تهیه و تدوین نمایند که برای همه طراحان مفید فایده واقع گردد.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
mmadimohammadi
mmadimohammadi
1 سال قبل

چرا پس فایل های تمرینیش وجود نداره؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  mmadimohammadi
1 سال قبل

درود بر شما در دوره آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ فایل تمرینی وجود نداره و برای این دوره تعریف نشده
موفق باشید

کامران
کامران
1 سال قبل

ممنونم بابت دوره آموزش اتوماتیک کارها در فتوشاپ سرعت کارم خیلی رفت بالاتر

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  کامران
1 سال قبل

درود کاربر عزیز خوشحالیم که دوره آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ مورد توجهتون قرار گرفته بله این کاربرد فتوشاپ مورد جالبیه

meraj1682h1382
meraj1682h1382
11 ماه قبل

ممنون بابت دوره خوبتون

yasaman_sol
yasaman_sol
6 ماه قبل

درود
بسیار مفید و کاربردی
تشکر

soheil.8374
soheil.8374
6 ماه قبل

عالی و بسیار کاربردی بود من که لذت بردم

yasaman_sol
yasaman_sol
2 ماه قبل

درود بر شما
فایل 1. استفاده از پنل اکشن‌ها خراب است و پس از دانلود اجرا نمی شود.

آموزش رایگان خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ

همین الان با وارد کردن اطلاعات خود در فرم، آموزش خودکار کردن انجام کارها در فتوشاپ را به صورت رایگان دریافت نمایید.

مشاهده جزییات دریافت مشاوره
آموزش اتوماتیک سازی کارها در فتوشاپ

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه