آموزش اصول اولیه انیمیشن

Animation Fundations

آموزش اصول اولیه انیمیشن 1

در دوره آموزش اصول اولیه انیمیشن شما سعی میکنید که کاراکتر های و عناصر موجود در انیمیشن شما به خوبی قابل درک باشند برای مثال اینکه حالات چهره رو به خوبی دربیاورید تا حالت دیالوگ به صورت طبیعی شبیه سازی شود.

هر انیماتوری قصد پیاده سازی یک کاراکتر خیالی رادر پروژه انیمیشن خود دارد و در این دوره آموزشی یاد میگیریم فارغ از نرم افزاری که قصد انجام این مورد را دارد چطور در بهترین حالت این زندگی بخشیدن به آن کاراکتر خیالی اجرا شود چرا که در طی پروسه تولید یک انیمیشن همواره یک راه بهینه تر و کوتاه تر برای رسیدن به مقصود وجود دارد!

حال در اینجا تعریف کلی خود را از انیمیشن را برای علاقه مندان ارائه میکنیم:

اگر خاطرتان باشد در زمان کودکی در کنار کتاب و دفتر یک کاراکتر را به صورت فریم به فریم در حرکات متوالی خود قرار میدادیم و با ورق زدن سریع آن یک انیمیشن خلق میشد و این ساده ترین تغریفی است که از انیمیشن میتوان ارائه نمود.

بازار کار انیمیشن

به صورت کلی انیماتورهایی که آموزش های لازم در زمینه اصول اولیه انیمیشن و همینطور نرم افزار مورد نظر و تمرین و تکرار برای رساندن خود به سطح لازم را داشته باشند، در چند زمینه میتوانند از آثار انیمیشنی آن ها در بازار کار استفاده شود:

 1. انیمیشن های داستانی که دارای فیلمنامه هستند و در شرکت های کوچک تا بزرگ به سفارش ارگان های مختلف تهیه میشوند.
 2. انیمیشن های کوتاه با هدف ارائه پیام خاصی که توسط نهادهای دولتی و خصوصی سفارش داده میشوند.
 3. طراحی بازی های انیمیشنی که انیماتورها به نرم افزارها و تکنیک های مورد نیاز در این زمینه تسلط دارند.
 4. انیمیشن های تبلیغاتی برای معرفی یک برند که اغلب در شرکت های تبلیغاتی و یا به صورت فریلنسری (انفرادی) و به سفارش هر برندی میتوانند ساخته شوند.

آموزش اصول اولیه انیمیشن رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزشی که برای تمام علاقه مندان این حوزه آماده شده است، تمام مفاهیم اولیه مورد نیاز آموزش داده شده است و شما را برای ورود به دنیای انیمیشن آماده میکند تا پس از آن به فراخور قابلیت های هریک از نرم افزارهای ساخت انیمیشن مانند موهو و سینمافوردی و تری دی مکس و… به یادگیری این نرم افزارها از پایه پرداخته و در مهارت مورد نظر نیز قدم بردارید.

آموزش اصول اولیه انیمیشن 2

در صورتی که شما این دوره آموزش اصول اولیه انیمیشن را ....

میتونین به صورت رایگان وارد دنیای انیمیشن شوید و علاقه خودتون رو در این زمینه نشون بدید یا اینکه علاقه خودتون رو بسنجید و با سختی ها و جذابیت های این مسیر آشنا شوید.

یک فرصت استثنایی برای یادگیری اصول اولیه انیمیشن  را از دست خواهید داد و باید مبلغ های زیادی برای این آموزش در جاهای مختلف بپردازید.

معرفی قسمت های دوره آموزشی اصول اولیه انیمیشن

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این  قسمت از آموزش اصول اولیه انیمیشن مدرس درمورد ماهیت انیمیشن صحبت می کند و پیرامون شیوه آموزش و مطالب ارائه شده در این دوره به مخاطب ذهنیت می دهد و همچنین اعلام می کند که این دوره برای چه کسانی مناسب است، چه پیش نیازهایی دارد و منابع آن چیست.

در این  قسمت از آموزش اصول اولیه انیمیشن مدرس درمورد جذابیت و شیوه دست یابی به آن در انیمیشن بحث می کند، و ضمن توضیح دادن برخی از شیوه های طراحی فانتزی، ذهن مخاطب را آماده کشف شیوه شخصی و مختص به خود در طراحی می کند.

در این  قسمت از آموزش اصول اولیه انیمیشن  در مورد طراحی شخصیت برای انیمیشن و مراحل آن است و مدرس در مورد مدل شیت و نحوه  استفاده از آن، چگونگی تعیین رنگ، قالب های رایج در طراحی شخصیت ها، مراحل قرار دادن شخصیت در یک پوز، و برخی اشتباهات متداول در طراحی توضیح می دهد.

در این  قسمت از آموزش اصول اولیه انیمیشن  مدرس نحوه نمایش دادن شخصیت ها و فضا در انیمیشن را از طریق درس دادن اندازه نما ها، زاویه دوربین ها و حرکت دوربین ها، آموزش می دهد.

در این  قسمت از آموزش اصول اولیه انیمیشن مدرس دو شیوه متداول در متحرک سازی را آموزش می دهد و سپس به معرفی مفهوم سیکل حرکتی می پردازد، و آموزش خود را با بررسی دقیق سیکل حرکتی افکت آتش، دویدن انسان، سیکل راه رفتن انسان، و نحوه انیمیت کردن حرکات پارچه در باد،  کامل می کند.

در این  قسمت از آموزش اصول اولیه انیمیشن مدرس شیوه Thumbnail زدن، دکوپاژ فیلمنامه، طراحی استوری بورد، و نحوه ساخت استوری ریل را به همراه نکات تکمیلی و کاربردی آموزش می دهد

در این  قسمت از آموزش اصول اولیه انیمیشن  در مورد مفاهیم کلیدی در زمان بندی حرکت هاست که در نتیجه اجرای درست، فاکتورهای فیزیکی مانند جرم و شتاب سوژه در انیمیشن به درستی پیاده سازی می شود. مدرس برای این منظور هر سه مفهوم Timing, Spacing و Easing را به همراه مثال های متعدد آموزش می دهد و همچنین به نحوه بازیگری در انیمیشن به کمک این روش ها اشاره می کند.

در این  قسمت از آموزش اصول اولیه انیمیشن 

، طراحی یک ست اداری جدید، با طرحی بسیار شیک و زیبا را آغاز میکنیم که شامل چندین بخش میباشد، که آموزش طراحی پاکت A4، بخش اول آن است.

نکته ی مهم این قسمت، آموزش ایجاد طرح تم اولیه ی ست اداری ست که به سبکی مدرن با استفاده از ابزار Pen و افکت طیف رنگی (Gradient)، توسط ما طراحی و ایده پردازی شده است.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش اصول اولیه انیمیشن

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش سینما فوردی داشته باشید

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های مکتب تی وی در قسمت سوالات متداول سایت میتوانید مانند تمام دوره های آموزشی در این دوره رایگان ثبت نام نمایید.

این دوره صرفا به مفاهیم اولیه میپردازد و در آن از نرم افزار خاصی استفاده نمیشود.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزشی اصول اولیه انیمیشن که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده و متخصص این کار می باشد و همینطور فارغ التحصیل انیمیشن هست.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش اصول اولیه انیمیشن میتوانید موارد آموزش داده شده در این دوره آموزشی را مشاهده کنید و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی اصول اولیه انیمیشن و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

آموزش اصول اولیه انیمیشن 3

مدرس این دوره : شهریار قربانیان

فارغ التحصیل رشته انیمیشن از دانشگاه و مدرس و متخصص تولید انیمیشن

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش اصول اولیه انیمیشن 4

معرفی دورهنمایش رایگان

معرفینمایش رایگان

فاکتور جذابیتنمایش رایگان

طراحی قدرتمند

انواع نماها

Straight Ahead & Pose to Pose

از Thumbnail تا Story Reel

Timing, Spacing, Easing

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش اصول اولیه انیمیشن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

رایگان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش مقدماتی
زمان دوره:

2 ساعت و 8 دقیقه

حجم دوره:

726 مگابایت

پیش نیاز:

ندارد

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

7 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

شهریار قربانیان

فارغ التحصیل رشته انیمیشن و متخصص تولید انیمیشن
قیمت دوره

رایگان