آموزش ادوب انیمیت

Adobe animation training

معرفی ادوب انیمیت

معرفی ادوب انیمیت در آموزش انیمیت

همه ی ما زمانی را  که همه ی ما صفحات وب توسط نرم افزار فلش زینت داده شده بودند را به خاطر می آوریم اما خب به واسطه ی بهینه نبودن و لزوم استفاده ی کاربر از افزونه ی آن در مرورگر خود استفاده از آن رو به پایان نهاد و این روزها نرم افزار ادوب انیمیت برای توسعه انیمیشن های تعاملی و مبتنی بر وب و همینطور محتوای مبتنی بر HTML5 روی کار آمده است. نرم افزاری که از ابتدای ۲۰۱۶ توسط ادوبی معرفی گردید و دیگر مشکلات و رخنه های امنیتی که در نرم افزار فلش از آن یاد می شده است در این نرم افزار به چشم نمی خورند.

نکته جذاب در مورد این نرم افزار این است که، برخلاف فلش، شما می توانید تمام طراحی های خود را برای استفاده در محیط اینترنت و HTML5 خروجی بگیرید. و موضوع قابل توجه این است که این محتوا بدون نیاز به هیچ گونه پلاگین، ازجمله Flash Player، می تواند به راحتی توسط مرورگرها اجرا شده و تمام کاربران آن را مشاهده کنند. دلیل آن هم به آنجا برمیگردد که نرم افزار Animate تمام طراحی های شما را به کدهای استاندارد و native جاوا اسکریپت و HTML5 تبدیل می کند. علاوه بر این تحول بزرگ، تمام قابلیت های نرم افزار فلش را هم به آن میتوانید اضافه کنید!

 

کاربرد و بازار کار ادوب انیمیت

بازار کار ادوب انیمیت

از جمله کاربردهای این نرم افزار که هنرجو پس از آموزش ادوب انیمیت می تواند وارد آن حوزه ها گردد به موارد زیر می توان اشاره نمود:

 • طراحی گرافیک و انیمیشن های برداری (Vectors) برای اهداف برنامه های تلویزیونی
 • فیلم های آنلاین
 • وب سایت ها
 • برنامه های تحت وب
 • محتوای تبلیغاتی و بنرهای وب
 • ساخت بازی و اپلیکیشن برای انواع پلتفرم

که قاعدتا با توجه به نوپا بودن و کمبود تخصص این نرم افزار می تواند به راحتی پروژه گرفته و یا استخدام گردد. پس بنابراین این هزینه برای تهیه این آموزش با توجه به راحتی در گرفتن پروژه و استخدام توجیه پذیر بوده و کاربر می تواند به راحتی هزینه ی آن را جبران نماید.

شما با مقایسه این دوره آموزشی با سایر دوره های آموزشی دیگر به راحتی متوجه مزیت های آن خواهید شد و جایگاه برتر آن را تایید خواهید کرد.

 

0
تا دلیل که باید به ادوب انيمت مسلط بشیم

 

آموزش ادوب انیمیت رسانه آموزشی مکتب تی وی

ما این ادعا را داریم که کامل ترین آموزش ادوب انیمیت را به زبان فارسی تولید کرده ایم و سرفصل ها و برخی قسمت های آموزش را که مشاهده کنید این موضوع را تایید خواهید کرد. علاوه بر کامل ترین سرفصل، این دوره آموزشی دارای حالت تعاملی در سناریو آموزشی خود بوده و در محیط استودیو ضبط شده است.با توجه به نوپا بودن نرم افزار ادوب انیمیت آموزش های این نرم افزار معمولا از پختگی و کاملی مناسبی برخوردار نبوده و دارای نقصان در محتوا می باشند. یعنی در طی پرداختن به ابزار ها و تکنیک های لازم، مباحث به صورت کامل مطرح نشده و هنرجو پس از گذراندن این دوره قادر به انجام پروژه جدی نخواهد بود!

مزایای آموزش ادوب انیمیت

 

در صورتی که شما این دوره آموزش ادوب انیمت را ....

اين امكان براي شما فراهم مي شود كه  صورت کامل به نرم افزار ادوب انیمیت در کمتر از 5 ساعت به صورت عملی مسلط شوید و آماده ورود به دنیای تخصصی انيميشن تعاملي برای رابط کاربری و… شويد.

یک فرصت استثنایی برای یادگیری نرم افزار ادوب انيميت را از دست داده و باید هزینه های زیادی برای یادگیری نرم افزار چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ مبلغی پرداخت نمایید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش ادوب انیمت

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت در رابطه با انواع سند ها در نرم افزار ادوب انیمیت صحبت میکنیم و تمام اجزای لازم برای ایجاد یک سند جدید را مورد بررسی قرار میدهیم.

 

 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت برخی از تنظیمات سند ها مانند سایز استیج، انواع حالات زوم ، جابجایی در داخل صفحه و رنگ زمینه را مورد بررسی قرار میدهیم.

 

 

 

 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت تمامی قسمت های مختلف نرم افزار ادوب انیمیت را مانند پنل ها را مورد بررسی قرار داده و نحوه ی قرارگیری هریک از اجزای نرم افزار متناسب با نیاز کاربر را مورد بررسی قرار میدهیم و در نهایت محیط کاری مطلوب را ذخیره و مدیریت مینماییم.

 

 

 

 • در این قسمت از آموزش نرم افزار ادوب انیمیت تفاوت های بین میز کاری نرم افزار ادوب انیمیت و یا استیج  و صفحه خاکستری اطراف آن و یا پیست بورد را  مورد بررسی قرار میدهیم .

 

 

 • در این بخش از آموزش ادوب انیمیت به مدیریت لایه ها می پردازیم و مواردی مانند ایجاد لایه جدید، ایجاد پوشه، مواردی مانند چشم ، قفل و اوت لاین و همینطور تنظیمات فریم را مورد بررسی قرار میدهیم.

 

 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت به یکی از پنل های مهم نرم افزار ادوب انیمیت که به تنظیمات مربوط به لایه ها و آبجکت ها و… بوده ، می پردازیم. گزینه های آن را به صورت کامل مورد بررسی قرار میدهیم.

 

 

 

 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت وارد کردن انواع فوتیج ها مانند فایل های psd و فایل های png را به داخل نرم افزار و همینطور تنظیمات مورد نیاز در حین ورود فایل ها را  مورد بررسی قرار میدهیم.

 

 

 

 • در این قسمت از آموزش نرم افزار ادوب انیمیت به وارد کردن فایل های با پسوند مخصوص نرم افزار ایلوستریتور و همینطور فایل های صوتی در جهت صداگذاری در نرم افزار ادوب انیمیت می پردازیم و تنظیمات لازم را مورد بررسی قرار میدهیم

 

 

 

 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت به صورت کلی تمامی ابزارهای موجود در نوار ابزار نرم افزار ادوب انیمیت را مورد بررسی قرار میدهیم و کاربرد هرکدام را بیان میکنیم.

 

 

 

 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت نحوه ی ترسیم شیپ های داخل خود نرم افزار ادوب انیمیت را مورد بررسی قرار میدهیم و نحوه جابجایی و قرارگیری در کنار هم شیپ ها را مورد بررسی قرار میدهیم.

 

 

 

 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت به ترسیم پینت براش می پردازیم و نحوه ی ترسیم یک براش سفارشی سازی شده را مورد بررسی قرار داده و  همینطور نحوه ی ورود پترن ها یا همان براش ها را به داخل نرم افزار جهت ترسیم خطوط مدنظر مورد بررسی قرار میدهیم.

 

 

 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت به نحوه ی کارکردن با متون در نرم افزار ادوب انیمیت می پردازیم و در این راستا از نحوه ی ایجاد متن و مدیریت متن های موجود در نرم افزار گرفته تا  مدیریت فونت ها مانند ضمیمه کردن یک فونت به کار و همینطور انواع روش های ایجاد متن در نرم افزار ادوب انیمیت خواهیم پرداخت.

 

 • در این قسمت از آموزش برای ایجاد شیپ ها نشان می دهیم ک میتوان از متن و عکس استفاده نمود بنابراین نحوه ی تبدیل آن ها به شیپ ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

 

 

 • در این قسمت از آموزش نحوه ی ایجاد گرادینت جدید و همینطور نحوه ی استفاده از رنگ ها  مانند ترکیب آنها  را مورد بررسی قرار میدهیم.

 

 

 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت نحوه ی کار با تایم لاین را آغاز کرده و  برخی موارد مانند متحرک سازی یک لاین یا خط را مورد بررسی قرار میدهیم.
 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت  نحوه ی کار با ماسک ها را آغاز کرده و  برخی موارد مربوط به ماسک ها را مورد بررسی قرار میدهیم.
 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت به نحوه مدیریت سمبل ها (symbols) و یا نماد ها در نرم افزار ادوب انیمیت، مانند ایجاد یک سمبل جدید می پردازیم.
 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت به نحوه ی ساخت یک button یا دکمه از طریق تبدیل سمبل به دکمه می پردازیم و مدیریت دکمه ها در نرم افزار ادوب انیمیت را مورد بررسی قرار میدهیم.
 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت به نحوه ی انیمیت و یا متحرک سازی لینک باری که در آموزش های قبلی نحوه ی ایجاد آن را فرا گرفتیم، میپردازیم.
 • در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت نحوه ی تبدیل یکی از سند ها به فرمت html در جهت استفاده در محیط وب را مورد بررسی قرار میدهیم و در این راستا سند اکشن را به این فرمت تبدیل خواهیم کرد.

در این قسمت از آموزش ادوب انیمیت  نحوه ایجاد دکمه برای لینک بار را آموزش دیده و در جهت تمرین یک دکمه welcome برای اولین فریم انیمیشن خود ایجاد خواهیم نمود.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش ادوب انیمت

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش ادوب انیمت داشته باشید

 

 • در این دوره آموزشی از نصب نرم افزار برای شما در نرم افزار ادوب انیمیت آغاز شده و پس از آن تمام تکنیک ها و ابزارهای نرم افزار را به راحتی به شما آموزش میدهد. پس این دوره میتواند به راحتی در ابتدای راه بدون هیچ پیش نیازی شروع کننده ی مسیر شما باشد.

 

 

 

 • در این دوره آموزش ادوب انیمیت تمام تکنیک ها و ابزارها به صورت عملی در قالب پروژه های واقعی به شما تفهیم خواهد شد که در پیش نمایش قسمت هایی که قرار داده شده است میتوانید مشاهده بفرمایید.

 

 

 

 • نرم افزار ادوب انیمیت به علت تازه بودن انتشار آن از سوی کمپانی ادوبی در آموزش آنلاین زیاد غنی نبود. مخصوصا در زبان فارسی دوره آموزشی مناسبی برای آن یافت نمی شد. ما دوره ی آموزشی برای این نرم افزار فرای تمام دوره های محدودی که برای آن وجود داشت سرفصل آموزشی بوجود آوردیم و پس از آن با تمام استانداردهای آموزشی مکتب تی وی دوره های در قالب پروژه های واقعی آموزش داده شد.

 

 

 

 • این دوره آموزشی به خودی خود در محیط استودیو ضبط شده است و چند مرحله تدوین روی آن انجام شده است. همچنین با بررسی های انجام شده روی فن بیان مدرس و همینطور اقدامات فنی لازم در ضبط صدا و تصویر دوره آموزشی با کیفیت ایده آلی برای شما فراهم آمده که میتوانید از طریق پیش نمایش های این دوره آموزشی آن ها را مشاهده فرمایید.

 

 

 

 • شما برای سوالات متداول برای مثال اطلاعات بیشتری از دوره آموزشی و یا نحوه خرید دوره میتوانید از طریق شماره تماس و لایو چت و تلگرام با پشتیبانی مکتب تی وی در ارتباط باشید. همینطور برای سوالات فنی خود، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی به گروه هایی در تلگرام هدایت شوید که متخصصین این نرم افزار تا همیشه پاسخگوی شما باشند.

 

 

آموزش ادوب انیمیت 1

مدرس این دوره : پریسا رضایی پور

فارغ التحصیل رشته انیمیشن و ارتباط تصویری که با استانداردهای تعریف شده در رسانه آموزشی مکتب تی وی توانستند دوره آموزشی جامعی علی رغم دوره های بسیار محدودی که در زمینه این نرم افزاد موجودند تهیه نمایند و شما میتوانید به راحتی بدون نیاز به منبع دیگری با استفاده از این دوره آموزشی به این نرم افزار مسلط شوید.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش ادوب انیمیت 2

معرفی دورهنمایش رایگان

1.باز کردن سند در ادوب انیمیتنمایش رایگان

2.تنظیمات عمومی سند ها در ادوب انیمیتنمایش رایگان

3.مدیریت فضای کاری در نرم افزار ادوب انیمیت

4.تفاوت استیج و پیست

5.پنل تایم لاین

6.پنل properties

7.ایمپورت فایل های psd و png در نرم افزار ادوب انیمیت

8.ایمپورت فایل های ایلوستریتور (Ai) و فایل های صوتی در نرم افزار ادوب انیمیت

9.معرفی کلی نوار ابزار

10. شیپ ها

11.پینت براش

12.ابزار type در ادوب انیمیت

13. تبدیل متن و عکس به شیپ

14. گرادینت و بازی با رنگ ها

15. کار با تایم لایننمایش رایگان

16. ماسک

17.سمبل

18.نحوه ی ایجاد سمبل های button یا دکمه

19. لینک بار و نحوه ی انیمیت کردن آن

20. تبدیل فریم اکشن به html

21. ایجاد button برای لینک بار

فایل های تمرینی این دوره

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش ادوب انیمیت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

45.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
زمان دوره:

4 ساعت و 38 دقیقه

حجم دوره:

1.01 گیگابایت

پیش نیاز:

ندارد

نرم افزار:

Adobe Animate

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

21 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله پس از پرداخت

روش پشتیبانی:

لایوچت، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

پریسا رضایی پور

فارغ التحصیل انیمیشن و متخصص ادوب انیمیت
قیمت دوره

45.000 تومان