آموزش آنریل انجین ویژه معماری

آموزش آنریل انجین ویژه معماری

معرفی آنریل انجین Unreal Engine (UE) یک موتور بازی گرافیکی کامپیوتری سه بعدی است که توسط اپیک گیمز توسعه یافته است، اولین بار در سال 1998 در بازی تیراندازی اول […]

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی آنریل انجین

Unreal Engine (UE) یک موتور بازی گرافیکی کامپیوتری سه بعدی است که توسط اپیک گیمز توسعه یافته است، اولین بار در سال 1998 در بازی تیراندازی اول شخص Unreal معرفی شد. در ابتدا برای تیراندازی اول شخص رایانه های شخصی ساخته شد، از آن زمان در ژانرهای مختلف بازی استفاده شده است. توسط صنایع دیگر، عمدتاً صنعت فیلم و تلویزیون، پذیرفته شده است. Unreal Engine که به زبان C++ نوشته شده است، قابلیت حمل و نقل بالایی دارد و از طیف گسترده ای از پلتفرم های دسکتاپ، موبایل، کنسول و واقعیت مجازی پشتیبانی می کند. برای دانلود اموزش انریل انجین فارسی و مشاهده فیلم دوره آموزش آنریل انجین 0 تا 100 به همراه پروژه عملی می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

آخرین نسل، Unreal Engine 5، در آوریل 2022 راه اندازی شد. همانطور که نسخه قبلی آن در مارس 2014 منتشر شد، کد منبع آن پس از ثبت حساب در GitHub در دسترس است و استفاده تجاری بر اساس مدل حق امتیاز اعطا می شود. Epic از حاشیه حق امتیاز خود برای بازی‌ها چشم‌پوشی می‌کند تا زمانی که توسعه‌دهندگان یک میلیون دلار درآمد کسب کنند و در صورت انتشار در فروشگاه Epic Games، این هزینه لغو می‌شود. Epic شامل ویژگی هایی از شرکت های خریداری شده مانند Quixel در موتور است که به نظر می رسد درآمد Fortnite به آن کمک کند. برای دانلود اموزش انریل انجین فارسی و مشاهده فیلم دوره آموزش آنریل انجین 0 تا 100 به همراه پروژه عملی می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

هدف بزرگ با فناوری Unreal ساختن پایه ای از کد بود که بتوان آن را در طول نسل های زیادی از بازی ها گسترش داد و بهبود بخشید. رسیدن به این هدف مستلزم حفظ فناوری برای مقاصد نسبتاً کلی، نوشتن کدهای تمیز و طراحی موتور به گونه‌ای بود که مقیاس‌پذیر باشد. طرح‌های اولیه برای طراحی یک موتور چند نسلی مقیاس‌پذیر به ما مزیت بزرگی در صدور مجوز این فناوری در زمان تکمیل شدن داد. پس از انجام چند معامله مجوز، متوجه شدیم که این یک تجارت قانونی است. از آن زمان به بعد، به عنصر کلیدی استراتژی ما تبدیل شده است. برای دانلود آنریل انجین و مشاهده فیلم دوره جامع آموزش آنریل انجین در معماری می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

بازار آنریل انجین

با Unreal Engine 4، Epic بازار Unreal Engine را در سپتامبر 2014 راه‌اندازی کرد. بازار یک فروشگاه دیجیتالی است که به سازندگان و توسعه‌دهندگان محتوا اجازه می‌دهد دارایی‌های هنری، مدل‌ها، صداها، محیط‌ها، قطعه‌های کد و سایر ویژگی‌هایی را که دیگران می‌توانند خریداری کنند، ارائه دهند. همراه با راهنماها و آموزش های دیگر برخی از مطالب به صورت رایگان توسط Epic ارائه شده است، از جمله دارایی‌های Unreal و آموزش‌هایی که قبلاً ارائه شده بودبا Unreal Engine 4، Epic بازار Unreal Engine را در سپتامبر 2014 راه‌اندازی کرد. بازار یک فروشگاه دیجیتالی است که به سازندگان و توسعه‌دهندگان محتوا اجازه می‌دهد دارایی‌های هنری، مدل‌ها، صداها، محیط‌ها، قطعه‌های کد و سایر ویژگی‌هایی را که دیگران می‌توانند خریداری کنند، ارائه دهند. همراه با راهنماها و آموزش های دیگر برخی از مطالب به صورت رایگان توسط Epic ارائه شده است، از جمله دارایی‌های Unreal و آموزش‌هایی که قبلاً ارائه شده بود. برای دانلود آنریل انجین و مشاهده فیلم دوره جامع آموزش آنریل انجین در معماری می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

کاربرد آنریل انجین

بازی های ویدیویی


موتور Unreal در ابتدا برای خدمت به عنوان فناوری اساسی برای بازی های ویدیویی طراحی شده بود. این موتور علاوه بر بازی‌های توسعه یافته توسط Epic، از جمله Gears of War و Fortnite، در چندین عنوان بازی با قابلیت‌های گرافیکی بالا، از جمله PlayerUnknown’s Battlegrounds، Final Fantasy VII Remake، Valorant و Yoshi’s Crafted World استفاده می‌شود. برای دانلود آنریل انجین و مشاهده فیلم دوره جامع آموزش آنریل انجین در معماری می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

سینما و تلویزیون


Unreal Engine در فیلمسازی برای ایجاد مجموعه های مجازی که می تواند حرکت دوربین را در اطراف بازیگران و اشیاء ردیابی کند و در زمان واقعی به صفحه نمایش های LED بزرگ و سیستم های روشنایی اتمسفر نمایش دهد، کاربرد پیدا کرده است. این امکان را برای ترکیب بلادرنگ نماها، ویرایش فوری مجموعه های مجازی در صورت نیاز، و توانایی فیلمبرداری چند صحنه در مدت زمان کوتاه تنها با تغییر دنیای مجازی پشت بازیگران فراهم می کند. ظاهر کلی احتمالا طبیعی تر از اثرات کروماکی معمولی شناخته شد. برای دانلود آنریل انجین و مشاهده فیلم دوره جامع آموزش آنریل انجین در معماری می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

ویدئوی خارجی


از جمله تولیداتی که از این فناوری‌ها استفاده می‌کنند، سریال‌های تلویزیونی ماندالوریان و وست‌ورلد بودند. بخش نور و جادوی صنعتی جان فاورو و لوکاس فیلم با اپیک در توسعه فناوری StageCraft برای The Mandalorian، بر اساس رویکرد مشابهی که فاورو در شیرشاه استفاده کرد، همکاری کردند. فاورو سپس این رویکرد تکنولوژیک را با جاناتان نولان و لیزا جوی، تهیه کنندگان Westworld در میان گذاشت. این نمایش قبلاً استفاده از مجموعه‌های مجازی را مورد بررسی قرار داده بود و برخی از فناوری‌ها را ایجاد کرده بود، اما استفاده از Unreal Engine را مانند StageCraft برای فصل سوم خود به کار برد. برای دانلود آنریل انجین و مشاهده فیلم دوره جامع آموزش آنریل انجین در معماری می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

معماری

در حال حاضر با پیشرفت صنعت معماری نیاز به شبیه سازی سازه نهایی و مدل سه بعدی آن بسیار احساس می شود. تغییرات در ساختمان و سازه پس از بنا کردن سازه بسیار پر هزینه و شاید حتی غیر ممکن باشد بنابراین داشتن مدل سه بعدی ساختمان قبل از بنا کردن ساختمان بسیار مهم است. این مدل سه بعدی باید دارای جزئیات کامل باشد تا بتوان یک مدل کامل و درست داشته باشیم. آنریل انجین برای مصور سازی گرافیکی استفاده می شود. این مصور سازی گرافیکی می تواند همه موارد مانند نقشه های مقدماتی تا رندرهای سه بعدی ثابت و فیلم متحرک و حتی شبیه سازی های بازی گونه فوق پیشرفته و بسیار واقع گرایانه حقیقی و واقعیت مجازی را انجام دهد. برای دانلود آنریل انجین و مشاهده فیلم دوره جامع آموزش آنریل انجین در معماری می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

همه مهندسان معماری و معماری داخلی، سازندگان و مشاوران املاک تلاش می کنند تا تولیدات و آثارشان، بهتر و حرفه ای باشد. مدل های سه بعدی و واقعیت شفاف مجازی از اثر نهایی پیش از تولید به خریداران کمک فراوانی می کند و باعث اعتماد آنها می شود. شما با طراحی در آنریل انجین و واقعیت مجازی آن می توانید یک شبیه سازی عالی از سازه خود بدست آورید. آنریل انجین نیاز به تنظیمات پیچیده ندارد و رندر گیری در آن بسیار راحت است و طراحان به راحتی می توانند به طراحی در این نرم افزار بپردازند. متریال ها و نورپردازی در آنریل انجین بسیار راحت است و این موارد به کاربر بسیار کمک می کند. برای دانلود آنریل انجین و مشاهده فیلم دوره جامع آموزش آنریل انجین در معماری می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

ویژگی های آنریل انجین

سرعت عالی:

آنریل انجین نیاز به تنظیمات خاص ندارد و بسیار راحت رندر گیری میکند. ست کردن متریال ها و اعمال آنها راحت است و علاوه بر این اعمال متریال بر روی آبجکت ها راحت است و می توان در ویوپورت خروجی را ببنید. برای دانلود اموزش انریل انجین فارسی و مشاهده فیلم دوره آموزش آنریل انجین 0 تا 100 به همراه پروژه عملی می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

نورپردازی:

نور پردازی در آنریل انجین بسیار با کیفیت است. مخصوصا در انریل انجین ۵ نورپردازی عالی و با کیفیت است. برای دانلود اموزش انریل انجین فارسی و مشاهده فیلم دوره آموزش آنریل انجین 0 تا 100 به همراه پروژه عملی می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

اعمال تغییرات در آبجکت ها:

در آنریل انجین می توان به راحتی آبجکت ها رو تغییر داد، اسکیل کنید، بچرخونید، پیوتشو تنظیم کنید و در واقع هیچ محدودیتی ندارید و همچنین نیازی به لایه بندی هم ندارید. و همچنین می توانید به راحتی به هر کدام از آبجکت ها دسترسی داشته باشید. برای دانلود اموزش انریل انجین فارسی و مشاهده فیلم دوره آموزش آنریل انجین 0 تا 100 به همراه پروژه عملی می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

بانک متریال و آبجکت ها:

آنریل انجین تولید کننده متریال و 3d Asset و 3d Plant در جهان است. آنریل انجین کوئیکسل بریج رو خریداری کرده و بصورت رایگان در اختیار کاربران آنریل این در حالی است که باقی کاربران در جهان باید مبالغ هنگفتی را برای این بدهند. برای دانلود اموزش انریل انجین فارسی و مشاهده فیلم دوره آموزش آنریل انجین 0 تا 100 به همراه پروژه عملی می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

پشتیبانی از متریال های ویری:

در طراحی هایتان شاید از متریال هایی تریدی مکس استفاده کنید که متریالشون برای ویری تنظیم شدند مثل آبجکت ظروف، کتاب، دکوراتیو و … . انریل انجین ۵ به راحتی از متریال ها استفاده میکنه و متریال ویری رو به متریال آنریل تبدیل میکنه. برای دانلود اموزش انریل انجین فارسی و مشاهده فیلم دوره آموزش آنریل انجین 0 تا 100 به همراه پروژه عملی می توانید از همین صفحه اقدام نمایید.

آموزش نرم افزار آنریل انجین رسانه آموزشی مکتب تی وی

این دوره آموزش معماری در آنریل انجین به صورت گام به گام رسانه آموزشی مکتب تی وی به صورت تعاملی با استاد بوده و شما می توانید با شرکت در دوره آموزش معماری در آنریل انجین در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. در این دوره آموزش معماری در آنریل انجین شما علاوه بر آموزش مقدماتی آنریل انجین ویژه معماری تا آموزش پیشرفته این نرم افزار را فرا میگیرید و میتوانید بر تمام ابزارها و تکنیک هایی که به آن نیاز پیدا خواهید کرد مسلط شوید. این دوره جامع آموزش آنریل انجین ویژه معماری بدون پیش نیاز بوده و گذراندن آن شما را از شرکت در هر دوره آموزش معماری در آنریل انجین دیگر مبرا می کند. مخاطبان این دوره آموزش معماری در آنریل انجین نیز دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های معماری، مهندسی معماری و معماری داخلی هستند. این دوره آموزش معماری در آنریل انجین به صورت گام به گام برای افرادی که به دنبال بازار کار در زمینه های طراحی نقشه ، معماری، مدلسازی سه بعدی، … نیز مفید است. . هدف این دوره آموزشی آنریل انجین ویژه معماری یادگیری کامل نرم افزار آنریل انجین ویژه معماری و تسلط بر ابزارها و تکنیک های آن و همچنین آمادگی برای ورود به بازار کار معماری است. شما می توانید جهت فراگیری صفر تا صد آموزش نرم افزار آنریل انجین ویژه معماری در دوره آموزشی آنریل انجین ویژه معماری شرکت کرده یا نسبت به دانلود آموزش صفر تا صد آنریل انجین ویژه معماری و خرید آموزش معماری در آنریل انجین از طریق همین صفحه اقدام نمایید.

آموزش آنریل انجین ویژه معماری

مدرس دوره: آموزش آنریل انجین ویژه معماری

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
0
    0
    لیست خرید شما
    سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه