آموزش یونیتی

Unity Tutorial
تصویر شاخص

معرفی یونیتی

قبل از پرداختن به آموزش یونیتی به معرفی خود نرم افزار یونیتی می پردازیم. نرم افزار یونیتی که یک مجموعه کامل ساخت بازی های رایانه ای متشکل از محیط پیشرفته توسعه با برنامه نویسی و همینطور موتور قدرتمند بازی تولید کمپانی Unity Technologies می باشد.

 

معرفی یونیتی در صفحه دوره آموزش یونیتی

 

یونیتی دارای ساختار کاری ساده و بهینه ای بوده و علت ساده بودن کار با آن نیز امکان انجام بیشتر پروسه ی انجام کارها در محیط ویژوال و گرافیکی آن می باشد و با استفاده ی کم از محیط توسعه و برنامه نویسی میتوان پروژه ها را به انجام رساند. همچنین این نرم افزار از خروجی نرم افزارهای سه بعدی میتواند استفاده کند و  از زبان های برنامه نویسی معروف هم پشتیبانی می کند.

 

نرم افزار یونیتی دارای یک موتور بازی سازی کراس پلتفرم بوده به این معنی که شما میتوانید بازی های ساخته شده در این نرم افزار را در پلتفرم های مختلفی مانند ویندوز و اندروید و ios پورت نمایید.

 

بازار کار نرم افزار یونیتی

 

از نظر ما در مکتب تی وی شما قبل از ورود به بازار کار، مهم ترین چیزی که نیاز دارید یک پورتفولیوی قوی است. بنابراین در حین شروع این دوره که اتفاقا آموزش پروژه محور یونیتی نیز هست همراه با استاد با کمک فایل های تمرینی که در کنار ویدیوهای این پکیج آموزش یونیتی قرار دارد، می توانید در راحتترین شکل ممکن بلافاصله پس از پایان پکیج کامل آموزش یونیتی به شرط تمرین و ممارست یک پورتفولیوی خوب داشته باشید و آماده ورود به بازار کار بازی سازی و نرم افزار یونیتی باشید.

 

بازار کار پس از دوره آموزش یونیتی

 

پس از داشتن یک پورتفولیوی قوی شما میتوانید به صورت آنلاین در محیط های آنلاین فریلنسری مانند پونیشا و همینطور شبکه های اجتماعی و مهم تر از آن شرکت های بازی سازی وارد شده و با ارائه پورتفولیوی خود در این شرکت ها استخدام شوید.

 

صنعت گیم در ایران صنعت رو به رشد و آینده داریست و آمارها نشان میدهند که حدود 25 میلیون نفر در ایران بازی های رایانه ای و با تلفن همراه را انجام میدهند و تعداد آنها نیز رو به افزایش است. 

0
تا دلیل که باید به نرم افزار یونیتی مسلط بشیم

آموزش یونیتی رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره جامع آموزش یونیتی از رسانه آموزشی مکتب تی وی شما به صورت جامع تمام ابزارها و تکنیک های مورد نیاز خود را یاد گرفته و به صورت عملی در قالب پروژه های واقعی با آن ها کار میکنید. همچنین این دوره آموزشی از مباحث پایه تا مقدماتی را به صورت جامع در بر گرفته است.

 

مزایای دوره آموزش یونیتی

 

در صورتی که شما این دوره آموزش یونیتی را ....

این شانس رو دارید که در کم هزینه ترین حالت ممکن به صورت تخصصی آموزش یونیتی رو در نرم افزار یونیتی یاد بگیرید و در کمترین زمان ممکن به این دوره مسلط بشید.

یک فرصت استثنایی برای یادگیری یونیتی را از دست خواهید داد و باید مبلغ های زیادی برای این آموزش در جاهای مختلف بپردازید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش یونیتی

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از پکیج آموزش یونیتی به زبان فارسی در مورد دوره صحبت شده که قراره تو این دوره چه کارهایی انجام دهیم و همچنین گفته شده چه پکیج هایی نیاز داریم برای این دوره نصب کنیم.

در این قسمت از آموزش صفر تا صد یونیتی چگونگی نصب یونیتی را آموزش داده ایم و همچنین در مورد نرم افزار unity hub صحبت کردیم که چه نرم افزاری است و چه قابلیت هایی دارد.

در این قسمت از پکیج کامل آموزش یونیتی بصورت پاور پوینت در مورد محیط یونیتی توضیح می دهیم و می گوییم که محیط یونیتی از چه بخش های تشکیل شده و هر بخش چه نقشی در پروژه ما دارد همچنین در مورد زبان برنامه نویسی صحبت می کنیم که با چه زبانی می خواهیم برنامه نویسی کنیم.

در این قسمت از اموزش تصویری یونیتی ما ابزارهای یونیتی را به شما معرفی خواهیم کرد و می گوییم که هر ابزاری چه کاربردی در روند کار ما دارد همچنین در ادامه در مورد Component ها صحبت خواهیم کرد که در صورت عدم آشنایی با هر کدام بتوانید به سایت یونیتی مراجعه کنید و اطلاعاتی در مورد آن کسب کنید.

در این قسمت از آموزش پروژه محور یونیتی ابتدا در مورد Game Object ها صحبت می کنیم که چه کاربردی دارند و همچنین چگونه میتوان عملکرد آنها را تغییر داد و در ادامه در مورد Package Manager صحبت خواهیم کرد که چگونه از طریق خود نرم افزار یونیتی و همچنین از طریق Assets Store میتوان پکیج مربوطه را نصب کنیم و اشاره کوتاهی به پسوند های فایل ها که نیاز است در نرم افزار استفاده کنیم می پردازیم.

در این قسمت از آموزش یونیتی در مورد چگونگی ایجاد متریال و همچنین تنظیمات مربوط به متریال صحبت می کنیم و اینگه چگونگه می توان یک متریال را به یک شی داد و همچنین به متریال خود Texture مربوطه را بدهیم تا آن شی به واقعیت نزدیک تر شود.

در این قسمت از پکیج آموزش یونیتی به زبان فارسی در مورد چگونگی ایجاد Prefab و همچنین مزایایی که دارد صحبت می کنیم و در ادامه یکسری نکاتی را در مورد Prefab خواهیم گفت.

در این قسمت از آموزش صفر تا صد یونیتی ما با ابزار Pro Builder کار خواهیم کرد و توضیحاتی در مورد این ابزار خواهیم داد و چگونگی کار کردن با آن را آموزش خواهیم داد و همچنین ابزارهای آن را توضیح می دهیم که هر ابزاری چه کاربردی در روند کار ما دارد.

در این قسمت از پکیج کامل آموزش یونیتی ما با انیمیشن کار خواهیم کرد و توضیح خواهیم داد که روند ساخت انیمیشن در یونیتی چگونه است و با فریم ها کار خواهیم کرد و در ادامه با Animator کار خواهیم کرد که بتوانیم انیمیشن هایی را که ساخته ایم کنترل کنیم.

در این قسمت از اموزش تصویری یونیتی ما به یک شی جاذبه می دهیم که چگونه جاذبه داشته باشد و همچنین فیزیک که جاذبه روی آن شی تاثیر داشته باشد.

در این قسمت از آموزش پروژه محور یونیتی ابتدا ما کاراکتر اول شخص را وارد صحنه می کنیم و در ادامه توضیحاتی در مورد انواع کلایدر ها و همچنین نحوه کار با آنها و اینکه هر کلایدری مربوط به چه جسمی است توضیح خواهیم داد.

در این قسمت از دوره آموزش یونیتی ابتدا پسوند های مربوط به صدا را خواهیم گفت و در ادامه توضیح خواهیم داد که چگونه میتوان به صحنه صدا اضافه کنیم و همچنین به یک شی صدا بدهیم و در ادامه در مورد Audio Mixer صحبت خواهیم کرد که چگونه صدا ها را مدیریت کنیم.

در این قسمت از پکیج آموزش یونیتی به زبان فارسی ما نورپردازی در یونیتی را به شما آموزش خواهیم داد در ابتدا در مورد Direction Light صحبت خواهیم کرد که مانند خورشید عمل میکند و به شومینه خود به وسیله ی Point Light نور می دهیم و همچنین به وسیله ی Spot Light به لامپ های خونه نور می دهیم.

در این قسمت از آموزش صفر تا صد یونیتی که ادامه قسمت قبلی است ما به تلویزیون خود روشنایی می دهیم و کاوری رو تلویزیون خود می اندازیم و همچنین در ادامه با یکی دیگر از ابزارهای روشنایی برای زیر کابیت ها خود نور ایجاد خواهیم کرد.

در این قسمت از پکیج کامل آموزش یونیتی ما سیستم ذرات را توضیح خواهیم داد که چگونه میتوان در صحنه خود دود آتش را شبیه سازی کنیم و با یکسری تنظیمات مربوطه میتوان دود آتش را برای شومینه خود شبیه سازی کنیم.

در این قسمت از اموزش تصویری یونیتی که ادامه قسمت قبلی است شبیه سازی برای آتش انجام می دهیم که علاوه بر دود، بتوانیم برای شومینه خود آتش را شبیه سازی کنیم.

در این قسمت از آموزش پروژه محور یونیتی ما با TimeLine کار خواهیم کرد و اینکه توضیح خواهیم داد چه کاربردی دارد و اینکه چگونه میتوان با استفاده TimeLine از تمام صحنه با استفاده از دوربین تصاویری را ضبط کنیم.

در این قسمت از آموزش یونیتی ما اسکریپت نویسی را به شما آموزش خواهیم داد و توضیحاتی در مورد اسکریپت خواهیم گفت و اینکه کدی خواهیم نوشت که وقتی کاراکار ما به جسمی نزدیک میشود صدای مربوطه به آن جسم پخش شود.

در این قسمت از پکیج آموزش یونیتی به زبان فارسی ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه می توانید از پروژه خود توسط خود یونیتی فیلم بگیرید و برای مشتریتان ارسال کنید.

در این قسمت از آموزش صفر تا صد یونیتی ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از پروژه خود خروجی Pc بگیرید.

معرفی واقعیت افزوده AR

در این قسمت از آموزش یونیتی بصورت پاورپوینت توضیحاتی در مورد واقعیت افزوده می دهیم و اینکه واقعیت افزوده چیست؟ چگونه کار میکند و چه کاربردهایی دارد و همچنین انواع AR را خواهیم گفت و اینکه چه استفاده هایی میتوان از آن کرد.

 

در این قسمت از آموزش یونیتی، ما باید ابتدا در سایت وفوریا ثبت نام کنیم و نحوه کار با سایت را به شما آموزش خواهیم داد و اینکه چگونه یک لاینسس ایجاد کنیم و توضیحاتی در مورد اینکه یک عکس خوب انتخاب کنیم تا وفوریا به ما بهترین امتیاز را بدهد خواهیم داد.

ما در این قسمت از آموزش یونیتی  پکیج مربوطه به AR را وارد پروژه خود میکنیم و همچنین در مورد Game Object های مربوط به پکیج توضیحاتی خواهیم داد و یکسری تنظیماتی برای پروژه انجام می دهیم تا کارهای اولیه را برای پروژه انجام داده باشیم.

ما در این قسمت از آموزش یونیتی در مورد رابط کاربری صحبت خواهیم کرد و اینکه چگونه بتوانیم با Canvas دکمه های خود را در صفحه جایگذاری کنیم که در تمام ابعاد گوشی قابل مشاهده باشد.

ما در این قسمت از آموزش یونیتی ما توضیحاتی در مورد نحوه اسکریپت نویسی را می دهیم و در ادامه کدی مینویسیم برای Game Object ها با استفاده از لیست و توضیحاتی در مورد لیست خواهیم گفت و در آخر کدی خواهیم نوشت برای دکمه back گوشی

ما در این قسمت از آموزش یونیتی اسکریپتی خواهیم نوشت برای دکمه ها که بتوان به وسیله ی دکمه ها Game Object های خود را عوض کنیم و هربار زدن روی دکمه سمت راست Game Object عوض شود و کد را به دکمه ها نسبت خواهیم داد.

ما در این قسمت از آموزش یونیتی بعد از نوشتن اسکریپت  پروژه خود را تست میکنیم و نحوه عملکرد پروژه را به شما نشان میدهیم.

ما در این قسمت از آموزش یونیتی از پروژه خود خروجی اندروید خواهیم گرفت و تمام مواردی که برای خروجی گرفتن اندروید لازم است که رعایت کنید در این قسمت به شما خواهیم گفت.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش یونیتی

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش یونیتی داشته باشید

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی در قسمت سوالات متداول در منوی اصلی سایت میتوانید دوره جامع آموزش یونیتی را هم مانند باقی دوره ها خریداری نمایید.

در طی این آموزش یونیتی شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزشی یونیتی که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش یونیتی میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش یونیتی مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش یونیتی حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش یونیتی متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزش یونیتی ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی یونیتی و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

آموزش یونیتی 1

مدرس این دوره : ابراهیم یعقوبی

آقای یعقوبی متخصص بازی سازی در نرم افزار یونیتی بوده و با سابقه خوبشون و بیان روان تونستن طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره خیلی جامع و مفیدی رو برای شروع بازی سازی و همینطور کار با نرم افزار یونیتی برای علاقه مندانش بسازند.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش یونیتی 2

1. مقدمهنمایش رایگان

2. نصب یونیتی

3. آشنایی با محیط یونیتی

4. آشنایی با ابزارهای یونیتی

5. آشنایی با Game Object و Package Manager

6. آشنایی با متریال

7. آشنایی با Prefab

8. کار با Pro Builder

9. کار با انیمیشن

10. کار با Righid body و Physic

11. کار با Collider ها

12. کار با صدا

13. نور پردازی در یونیتی 1

14. نور پردازی در یونیتی 2

15. پارتیکال سیستم 1

16. پارتیکال سیستم 2

17. TimeLine

18. اسکریپت نویسی

19. ساخت فیلم از یونیتی (Unity Recorder)

20. خروجی گرفتن

1. مقدمه و معرفی ARنمایش رایگان

2. ثبت نام در Vuforia

3. ایجاد کردن پروژه AR

4. کار با UI

5. اسکریپت نویسی برای UI

6. اسکریپت نویسی برای دکمه ها

7. تست پروژه

8. خروجی اندروید

فایل های تمرینی این دوره

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش یونیتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

69.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

ابراهیم یعقوبی

متخصص بازیسازی و مدرس یونیتی
قیمت دوره

69.000 تومان