آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور

آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور

معرفی ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور قبل از پرداختن به معرفی آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور به معرفی این دو نرم افزار و لزوم ارتباط بین آن ها میپردازیم. نرم افزار فتوشاپ و ایلوستریتور هرکدام قابلیت های منحصربه فردی دارند که آن را از دیگری متمایز میکند. در نرم افزار فتوشاپ شما با ادیت […]

توضیحات

معرفی ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور

قبل از پرداختن به معرفی آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور به معرفی این دو نرم افزار و لزوم ارتباط بین آن ها میپردازیم. نرم افزار فتوشاپ و ایلوستریتور هرکدام قابلیت های منحصربه فردی دارند که آن را از دیگری متمایز میکند.

معرفی مبحث در صفحه دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور

در نرم افزار فتوشاپ شما با ادیت عکس و ابزارها و تکنیک ها قابل پیاده سازی روی آن مواجه هستید. سیستم تصویر به صورت پیکسلی بوده و همین مورد موجب میشود که دقت تصاویر در آن پایین بوده باشد و برای طراحی های گرافیکی با جزئیات زیاد مانند لوگو و آیکون و … کاربردی نداشته باشد.

اما نرم افزار ایلوستریتور که همه آن را به وکتوری بودن آن میشناسند و در آن خبری از ادیت عکس نیست همانطور که ذکر شد برای طراحی لوگو و آیکون و… اغلب به کار میروند. نرم افزارهای فتوشاپ و ایلوستریتور همانطور که گفته شد خاصیت های مخصوص به خود را داند که میتوان در حین کار با هریک از این ها از قابلیت های نرم افزار دیگری به ساز و کاری که گفته خواهد شد استفاده نمود و یا مواردی مانند اینکه فرمت های قابل استفاده در نرم افزار دیگر را میتوان منقل کرد از جمله مزایای این ارتباط خواهد بود.

آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزشی شما برای ارتباط هریک از این نرم افزارها به تمام تنظیمات و مهارت های لازم واقف خواهید شد که برای مشاهده همه آن ها و جزئیات میتوانید به فهرست عناوین این دوره آموزشی مراجعه نمایید. همچنین این دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور مانند سایر دوره آموزشی رسانه آموزشی مکتب تی وی دارای مزایایی میباشد.

مزایای دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور مکتب تی وی

 • تنها دوره آموزشی در این حوزه به صورت رایگان

  شما با شرکت در دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور کامل ترین آموزش را که به زبان فارسی در این حوزه هیچ آموزش دیگری وجوذ ندارد را به صورت رایگان یاد خواهید گرفت.

 • آموزش تعاملی

  در آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور شما در یک محیط کاملا تعاملی با یک استاد همراه هستید که با یکدیگر به یادگیری و تمرین مشغول می شوید. تعاملی بدین معنا که سناریوی آموزشی از پیش تعیین شده که استاد با کمک فایل های تمرینی که در کنار ویدیو ها آماده کرده و خود استاد هم در طی آموزش با فایل ها کار می کند و همچنین در طول دوره آموزشی شما را به این فایل ها ارجاع می دهد که به صورت تعاملی این دوره را پشت سر بگذرانید.

 • دسترسی آسان و همیشگی به فایل های دوره

  در این دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور که توسط رسانه مکتب تی وی تهیه شده است، شما به راحتی و بدون هیچ قفل یا کرکی فایل های ویدیویی را پس از ثبت نام در دوره دریافت خواهید کرد که می توانید بدون هیچ محدودیتی  و در هر شرایطی دوره اموزشی خود را به اتمام برسانید. همچنین به صورت دائم و همیشگی می توانید فایل های آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور را در هر دستگاهی که راحت تر هستید اجرا کرده و از آن ها به نحو کامل استفاده کنید.

 • ضبط ویدیوهای آموزش در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

  این دوره آموزشی در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر ( ضبط صفحه اسکرین کامپیوتر ) نیست و تمامی جوانب آن از لحاظ سمعی و بصری در طی سناریو آموزشی رعایت شده تا کاربر در طی آموزش احساس خستگی نکند و به راحتی سناریو آموزشی را از ابتدا تا انتها طی نماید. این دوره آموزشی در چند مرحله تدوین شده است یعنی در مرحله اول تمامی لحظات اضافه حذف شده تا وقتی از آموزش تلف نشود و در مرحله بعدی از لحاظ مباحث سمعی و بصری پردازش شده است و از جمله این موارد می توان به پلاتو ( اجرای جلوی دوربین )، صداگذاری، انیمیشن و…. در طول آموزش اشاره نمود.


معرفی قسمت های دوره جامع آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور

فصل اول – مفاهیم و کلیات

1. آشنایی با کلیات ارتباط فتوشاپ و ایلاستریتور

در این قسمت از آموزش درباره ارتباط دو نرم افزار باهمدیگر مواردی را بررسی میکنیم.

فصل دوم – جابجایی‌های بین دو نرم‌افزار

2. انتقال اشکال بین فتوشاپ و ایلاستریتور و دلایل آن

در این قسمت از آموزش نوع جابجایی ها و اتصالات فایل ها میان دو نرم‌افزار را به شما خواهیم گفت.

فصل سوم – هندسه و ایلاستریتور

3. ساختن پالت رنگ از عکس

در این قسمت از آموزش با استفاده از تصویر دلخواهتان پالت رنگی بسازید.

4. ساخت پترن با استفاده از ایلاستریتور و فتوشاپ

در این قسمت از آموزش نحوه ساخت پترن را به شما خواهیم گفت.

5. ساخت بک گراند آبسترکت

در این قسمت از آموزش نحوه ساخت بک‌گراند آبسترکت را به شما خواهیم گفت.

6. ماسک در فتوشاپ و ایلاستریتور

در این آموزش جزئیات ماسک را با هم بررسی خواهیم کرد.

7. استفاده صحیح از فتوشاپ و ایلاستریتور

در این آموزش نکات و تکنیک هایی را درباره استفاده درست از پتانسیل دو نرم‌افزار به شما خواهیم گفت.

فصل چهارم – ارتباط پیکسل و وکتور

8. ساخت وکتور آبسترکت از تصویر پیکسلی

در این قسمت از آموزش نحوه ساخت وکتور و استفاده آن را به شما خواهیم گفت.

9. تبدیل پیکسل به لاین آرت

در این قسمت از آموزش تبدیل کاربردی پیکسل به لاین آرت را به شما خواهیم گفت.

10. توضیحات نهایی و ریکالرینگ در ایلاستریتور

در این قسمت از آموزش نکات مهم و کاربردی به همراه تنظیمات ریکالرینگ را به شما خواهیم گفت.

فصل پنجم – ساخت GIF

11. ساخت گیف (GIF)

در این قسمت از آموزش نحوه ساخت گیف را به شما خواهیم گفت.

فصل ششم – سه بعدی سازی ایلاستریتور

12. سه بعدی سازی با ایلاستریتور

در این قسمت از آموزش سه بعدی سازی نوشته در ایلاستریتور را به شما خواهیم گفت.


سوالات متدوال دوره جامع آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور داشته باشید

1.چطور میتونم در دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی در بخش سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور دسترسی پیدا کنید.

2.آیا در حین دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی این آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

3. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

4.مدرس دوره جامع آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور به چه صورت با ما تمرین میکنه؟

مدرس دوره آموزشی ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

5.چطور از کیفیت و فن بیان مدرس دوره آموزش سینما فوردی اطمینان پیدا کنم؟

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این دوره نیاز دارید در این دوره آموزشی ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور  ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.


مدرس این دوره : جلال الدین صحاف رضوی

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

سوال 1

جواب 1

جلال الدین صحاف رضوی

مدرس دوره: جلال الدین صحاف رضوی

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

1 دیدگاه برای آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور

 1. مرجان قرایی

  سلام وقت بخیر. ممنون که این دوره ی آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور رو بصورت رایگان در اختیارمون قرار دادین. در این دوره تبدیل فرمت ها هم آموزش داده میشه؟

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود بر شما بله

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور

معرفی ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور قبل از پرداختن به معرفی آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور به معرفی این دو نرم افزار و لزوم ارتباط بین آن ها میپردازیم. نرم افزار فتوشاپ و ایلوستریتور هرکدام قابلیت های منحصربه فردی دارند که آن را از دیگری متمایز میکند. در نرم افزار فتوشاپ شما با ادیت […]

مشاهده جزییات دریافت مشاوره
آموزش ارتباط بین فتوشاپ و ایلوستریتور
phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه