دوره رایگان اصول اولیه طراحی موشن گرافیک

دوره رایگان اصول اولیه طراحی موشن گرافیک

موشن گرافیک ها و یا انیمیشن های دوبعدی مواردی هستند که کسب و کارها برای presentation و یا معرفی کسب و کار خود از آن در شبکه های اجتماعی استفاده میکنند در این دوره اصول اولیه موشن گرافیک، شما مقدمه ای از این مهارت با استفاده از نرم افزار افتر افکت به دست می آورید. و میتوانید علاقه خود به این مهارت پولساز را بسنجید تا بعد از آن با یادگیری نرم افزار Adobe AfterEffects وارد این تخصص شده و مهارت های مرتبط با آن را یاد بگیرید تا بتوانید پروژه گرفته و یا به عنوان موشن گرافیست استخدام شوید. درواقع در مسیر آموزش انیمیشن سازی دانستن این اصول اولیه طبق آموزش افتر افکت به شما کمک خواهد کرد.

توضیحات

آموزش اصول اولیه موشن گرافیک رسانه آموزشی مکتب تی وی

احتمالا همه ی شما تاکنون از موشن گرافیک زیاد شنیده اید. ابزار تبلیغاتی مناسبی که به واسطه فراهم شدن فضای پخش آن در فضای مجازی توجه کسب و کار ها را برای معرفی خود جلب کرده اند.

شما برای شروع یادگیری موشن گرافیک نیاز دارید تا در مرحله اول به نرم افزار افترافکت مسلط باشید و پس از آن میتوانید کمی از مقدمات دوره جامع آموزش موشن گرافیک را در این دوره مشاهده کنید. برای مشاهده این دوره میتوانید به صفحه دوره آموزش موشن گرافیک مراجعه کنید.

مزایای دوره آموزش موشن گرافیک در رسانه آموزشی مکتب تی وی

 • یادگیری در حداقل زمان ممکن در عین کامل بودن

  شما با شرکت در دوره  آموزش اصول اولیه موشن
  گرافیک، این نرم افزار  را بصورت عملی فرا خواهید گرفت، یکی از نرم
  افزارهای در آمدزا برای طراحی تبلیغات مختلف، موشن گرافیک می باشد، رسانه
  آموزشی مکتب تی وی با توجه به این مسئله تصمیم به ساخت این دوره گرفته است.
  به گونه ای که شما بتوانید در حداقل زمان ممکن تمامی نکات این نرم افزار
  را فرا بگیرید. در این دوره ها سعی بر این است که سرفصل مطالب طوری طراحی
  شود که بدون نیاز به دانش اولیه بسیار بتوانید در آن شرکت کنید و مدرس دوره
  توجه ویژه ای به این مساله دارند که از پایه نکات را آموزش دهند.

 • سرفصل های آموزشی استاندارد

  در این دوره ی آموزشی صرفا بر روی تکنیک های
  موشن گرافیک تمرکز شده است و این سبب شده تا یکی از کامل ترین آموزش های
  موشن گرافیک در سطح اینترنت را به زبان فارسی به ارمغان بیاورد. این موضوع
  مورد تایید بسیاری از متخصصان در این زمینه است و با نگاهی اجمالی به سرفصل
  ها قطعا متوجه این موضوع خواهید شد.

 • آموزش تعاملی

  در آموزش اصول اولیه موشن گرافیک شما در یک محیط کاملا تعاملی با یک استاد همراه هستید که با یکدیگر به یادگیری و تمرین این نرم افزار مشغول می شوید. تعاملی بدین معنا که سناریوی آموزشی از پیش تعیین شده که استاد با کمک فایل های تمرینی که در کنار ویدیو ها آماده کرده و خود استاد هم در طی آموزش با فایل ها کار می کند و همچنین در طول دوره آموزشی شما را به این فایل ها ارجاع می دهد که به صورت تعاملی این دوره را پشت سر بگذرانید.

 • ضبط ویدیوهای آموزش در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

  این دوره آموزشی در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر ( ضبط صفحه اسکرین کامپیوتر ) نیست و تمامی جوانب آن از لحاظ سمعی و بصری در طی سناریو آموزشی رعایت شده تا کاربر در طی آموزش احساس خستگی نکند و به راحتی سناریو آموزشی را از ابتدا تا انتها طی نماید. این دوره آموزشی در چند مرحله تدوین شده است یعنی در مرحله اول تمامی لحظات اضافه حذف شده تا وقتی از آموزش تلف نشود و در مرحله بعدی از لحاظ مباحث سمعی و بصری پردازش شده است و از جمله این موارد می توان به پلاتو ( اجرای جلوی دوربین )، صداگذاری، انیمیشن و…. در طول آموزش اشاره نمود.

 • دسترسی آسان به فایل های دوره آموزش اصول اولیه موشن گرافیک

  در این دوره آموزش اصول اولیه موشن گرافیک که توسط رسانه مکتب تی وی تهیه شده است، شما به راحتی و بدون هیچ قفل یا کرکی فایل های ویدیویی را پس از ثبت نام در دوره دریافت خواهید کرد که می توانید بدون هیچ محدودیتی  و در هر شرایطی دوره اموزشی خود را به اتمام برسانید. همچنین به صورت دائم و همیشگی می توانید فایل های آموزش اصول اولیه موشن گرافیک را در هر دستگاهی که راحت تر هستید اجرا کرده و از آن ها به نحو کامل استفاده کنید.

در صورتی که شما این دوره آموزش اصول اولیه موشن گرافیک  را ….

داشته باشید
نداشته باشید
داشته باشید

این شانس رو دارید که در کم هزینه ترین حالت ممکن به صورت تخصصی آموزش اصول اولیه موشن گرافیک  یاد بگیرید و در کمترین زمان ممکن به این دوره مسلط بشید.

نداشته باشید

یک فرصت استثنایی برای یادگیری اصول اولیه موشن گرافیک  را از دست خواهید داد و باید مبلغ های زیادی برای این آموزش در جاهای مختلف بپردازید.

معرفی قسمت های دوره آموزشی اصول اولیه موشن گرافیک

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش اصول اولیه موشن گرافیک

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش اصول اولیه موشن گرافیک  داشته باشید

در این مسیر آموزش اصول اولیه موشن گرافیک  شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزشی اصول اولیه موشن گرافیک  که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده و متخصص این کار می باشد، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش اصول اولیه موشن گرافیک  میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش اصول اولیه موشن گرافیک  مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش اصول اولیه موشن گرافیک  حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش اصول اولیه موشن گرافیک  متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این آموزش نیاز دارید در این دوره آموزش اصول اولیه موشن گرافیک  ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی اصول اولیه موشن گرافیک  و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

نوشیروانی

مدرس این دوره : محمد نوشیروانی

آقای نوشیروانی از متخصصین بین المللی موشن گرافیک بوده و طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی توانستند دوره آموزشی محبوبی در زمینه موشن گرافیک به زبان فارسی آماده نمایند.

نشان های اعتبار ما

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

5 دیدگاه برای دوره رایگان اصول اولیه طراحی موشن گرافیک

 1. ماوا

  با تشکر از دوره خوب شما.سرفصل های دوره اصول اولیه موشن گرافیک برای وارد شدن به بازار کار کافی هستند؟

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود بر شما خیر این دوره صرفا مقدماتی دوره آموزش موشن گرافیک میباشد

 2. meraj1682h1382 (مالک تایید شده)

  عالی

 3. yasaman_sol (مالک تایید شده)

  درود بر شما
  تماشای این اموزش باعث شد دیدگاه کلی از اصول اولیه طراحی موشن گرافیک داشته باشم که تجربه ی مفیدی بود
  سپاس

 4. محسن رضایی (مالک تایید شده)

  عالی

 5. محسن رضایی (مالک تایید شده)

  عالی هستید بخدااااااا

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود خوشحالیم که مورد توجهتون قرار گرفته کاربر عزیز

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه