آموزش نرم افزار فیگما پروژه محور

آموزش نرم افزار فیگما پروژه محور

فیگما مانند نرم افزاهای Adobe xd و اسکچ برنامه ای برای کمک به طراحان رابط کاربری و آموزش Ui به حساب می آید. این نرم افزار نیز توانایی این را دارد که پروژه های سنگین و  پرکار را بین چند نفر به اشتراک بگذارد تا به روند سرعت اتمام کار کمک کند. علاوه بر آن نرم افزار فیگما بر روی هر سیستم عامل یا مروگری قابلیت پیاده سازی و اشتراک گذاری را دارد. پس دیگر نگران پیدا کردن سیستم مناسب برای طراحی رابط کاربری نباشید. با کمک از این نرم افزار هر چه بهتر طراحی رابط کاربری خود را پیاده سازی کنید و به دنبال آن رضایت مخاطبان را در باره سایت و استفاده از آن بگیرید. درواقع هدف طراحی رابط کاربری نیز همین است. حس رضایت مخاطب و بالا رفتن افزایش بازدید. 

توضیحات

معرفی فیگما

قبل از پرداختن به آموزش فیگما کمی درباره خود نرم افزار فیگما صحبت میکنیم. فیگما یکی از محبوب ترین نرم افزارهای طراحی رابط کاربری بوده و به واسطه کراس پلتفرم بودن و امکانات گسترده در زمینه اجرای پروژه ها به صورت گروهی و همینطور عدم نیاز به تهیه کردن آن برای بسیاری از امکانات نرم افزار figma از محبوبیت خوبی برخوردار شده است.

معرفی فیگما در صفحه دوره آموزش فیگما

این روزها طراحی رابط کاربری به علت افزایش سطح انتظارات کاربران اپلیکیشن ها و وبسایت ها از اهمیت خاصی برخوردار شده است. برخی از پروژه ها به علت سنگینی توسط یک نفر قابل انجام نبوده و یک تیم بایستی امورات مربوط به آن را جلو ببرد. از این رو با استفاده از امکانات گسترده نرم افزار فیگما در انجام پروژه های گروهی این نرم افزار از محبوبیت خوبی برخوردار گردید.

همین طور نرم افزار فیگما در پلتفرمهای مختلف مانند دسکتاپ که هم در سیستم عامل مک و هم در سیستم عامل ویندوز و هم در لینوکس قابل اجرا بوده و حتی در مرورگر نیز قابل اجرا خواهد بود. همچنین بسیاری از قابلیت های فیگما به صورت رایگان در اختیار قرار گرفته است.


بازار کار نرم افزار فیگما

شما میتوانید با استفاده از قابلیت نرم افزار فیگما با دیگران همکاران طراح خود در یک پروژه همکاری نموده و پروژه را به جلو ببرید. درباره بازار کار فیگما نکته مهم در بین بازار کار طراحی رابط کاربری صرفا همین اهمیت گروهی بودن آن و ویژگی ها و مزایای آن می باشد وگرنه مانند سایر نرم افزارهای طراحی رابط کاربری در بازار کار فیگما نیز به همان صورت میتوان عمل کرد.

بازار کار فیگما بعد از دوره آموزش فیگما

برای این منظور در حین دوره آموزش فیگما همراه با مدرس و با استفاده از فایل های تمرینی که در کنار ویدیوهای دوره آموزش figma میتوانید تمرینات لازم را انجام داده و با ویرایش و تمرین بیش از پیش روی آن ها یک پورتفولیو یا رزومه در این نرم افزار داشته باشید .

0
تا دلیل که باید به فیگما مسلط بشیم

 • انجام کار تیمی با نرم افزار فیگما

  فیگما امکانات بصری مناسبی برای همکاری به صورت تیمی در اختیار میدهد که انجام پروژه های سنگین را در مدت زمان کمتر و با کیفیت بالاتر سبب میشود. در هیچ شرایط دیگری تقسیم وظایف به طوری که بتوانید به راحتی کارها را مدیریت کرده و وظایف مربوطه را بین یکدیگر تقسیم نمایید به این راحتی نبوده است.

 • اجرای آسان روی هر سیستم عاملی با هر کانفیگی

  در صورتی که سیستم مناسبی برای طراحی رابط کاربری ندارید نگران نباشید با استفاده از نرم افزار فیگما به راحتی میتوانید روی هر سیستم عاملی و حتی روی مرورگر ها پروژه ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارید

 • دارا بودن پلن قیمت گذاری رایگان

  شما در پروژه های تیمی تا سقف دو نفر طراح میتوانید از پلن رایگان نرم افزار فیگما استفاده کنید و از امکانات آن بهره ببرید.


آموزش فیگما رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزش Figma از سری دوره های آموزش Ui در رسانه آموزشی مکتب تی وی به آموزش کامل این نرم افزار پرداخته و تمام ابزارها و مواردی که برای استفاده از قابلیت های خاص این نرم افزار مانند کارگروهی نیاز دارید را به شما آموزش خواهیم داد. شما میتوانید نمونه تدریس مدرس دوره آموزش فیگما را در این صفحه مشاهده نموده و همینطور مطالبی که در طی دوره به آن اشاره شده است را در قسمت پایینتر مشاهده نمایید.

مزایای دوره آموزش فیگما رسانه آموزشی مکتب تی وی

 • یادگیری در حداقل زمان ممکن در عین کامل بودن

  شما با شرکت در دوره آموزش فیگما کامل‌ترین آموزش را به‌صورت عملی فرا خواهید گرفت که یک امر اساسی برای کاربراان این نرم افزار است، رسانه آموزشی مکتب تی وی با توجه به این مسئله تصمیم به ساخت این دوره گرفته است. ولی در عین حال شما با سه مرحله تدوین چیزی از اضافات در این دوره آموزشی احساس نخواهید نمود و دوره به گونه تولید شده است که شما بتوانید در حداقل زمان ممکن تمامی نکات را فرابگیرید.

 • سرفصل‌های استاندارد آموزشی

  در این دوره‌ی آموزشی صرفاً بر روی آموزش کامل نرم افزار فیگما تمرکز شده است و این سبب شده تا یکی از کامل‌ترین آموزش‌ها در سطح اینترنت را به زبان فارسی به ارمغان بیاورد. این موضوع مورد تائید بسیاری از متخصصان در این زمینه است و با نگاهی اجمالی به سرفصل‌ها قطعاً متوجه این موضوع خواهید شد.

 • آموزش به صورت تعاملی

  در آموزش نرم افزار فیگما شما در یک محیط کاملاً تعاملی با یک استاد همراه هستید که با یکدیگر به یادگیری و تمرین مشغول می‌شوید. تعاملی بدین معنا که سناریوی آموزشی از پیش تعیین‌شده که استاد با کمک فایل‌های تمرینی که در کنار ویدیوها آماده کرده و خود استاد هم در طی آموزش با فایل‌ها کار می‌کند و همچنین در طول دوره آموزشی شما را به این فایل‌ها ارجاع می‌دهد که به‌ صورت تعاملی این دوره را پشت سر بگذرانید.

 • ضبط ویدیوهای آموزش در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

  این دوره
  آموزشی در محیط استودیو ضبط‌ شده است و صرفاً اسکرین کپچر ( ضبط صفحه اسکرین
  کامپیوتر ) نیست و تمامی جوانب آن از لحاظ سمعی و بصری در طی سناریو آموزشی
  رعایت شده تا کاربر در طی آموزش احساس خستگی نکند و به‌ راحتی سناریو
  آموزشی را از ابتدا تا انتها طی نماید. این دوره آموزشی در چند مرحله
  تدوین‌ شده است یعنی در مرحله اول تمامی لحظات اضافه حذف‌شده تا وقتی از
  آموزش تلف نشود و در مرحله بعدی از لحاظ مباحث سمعی و بصری پردازش‌ شده است و
  ازجمله این موارد می‌توان به پلاتو ( اجرای جلوی دوربین )، صداگذاری،
  انیمیشن و….
  در طول آموزش اشاره نمود.

 • دسترسی آسان به فایل‌های دوره

  در این دوره آموزشی که توسط رسانه مکتب تی وی تهیه‌ شده است، شما به‌ راحتی و بدون هیچ قفل یا کرکی فایل‌های ویدیویی را پس از ثبت‌ نام در دوره دریافت خواهید کرد که می‌توانید بدون هیچ محدودیتی  و در هر شرایطی دوره آموزشی خود را به اتمام برسانید. همچنین به‌صورت دائم و همیشگی می‌ توانید فایل‌های آموزش فیگما را در هر دستگاهی که راحت‌تر هستید اجرا کرده و از آن‌ها به نحو کامل استفاده کنید.


معرفی قسمت های دوره جامع آموزش فیگما

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1. مقدمه و آشنایی با ui/ux و فیگما

در این قسمت از دوره آموزش فیگما اشاره ای به توضیح ui/ux  و نرم افزار فیگما و  مقایسه آن با xd  و اسکچ دارد.

2. نحوه ورود به فیگما و ایجاد حساب

در این قسمت از آموزش figma به چگونگی دانلود نرم افزار فیگما و ورود به نرم افزار فیگما می پردازیم.

3. معرفی ابزار صفحه خانه فیگما

در این قسمت از آموزش نرم افزار فیگما ما با تک تک امکانات و گزینه های موجود در صفحه اصلی نرم افزار فیگما آشنا و مورد بررسی قرار میدهیم.

4. آشنایی با تمام امکانات فیگما در ورود به صفحه فایل جدید

در این قسمت از آموزش فیگما همه ی امکانات فیگما مورد بررسی قرار داده شده و در ادامه نیز در قالب پروژه ، ابزار های کاربردی،  به صورت کامل مورد استفاده و آموزش قرار میگیرند.

5. پلاگین ها

در این قسمت از آموزش figma به نحوه  دانلود و استفاده از پلاگین ها ومعرفی  پلاگین های کاربردی فیگما میپردازیم.

6. معرفی قسمت لایرز

در این قسمت از آموزش نرم افزار فیگما به هر انچیزی که در قسمت لایز صفحه ما میبینیم ، مورد تحلیل و آموزش قرار میدیم.

7. کمپونت ها

یکی از مهم ترین ابزار های طراحی کمپونت ها هستند ، که در این قسمت از آموزش نرم افزار فیگما به صورت کامل و ساده برای شما بیان شده است.

8. ایجاد پروژه تیمی

در این قسمت از آموزش فیگما به ایجاد پروژه تیمی و نیو کردن فایل در پروژه میپردازیم و نحوه اضافه کردن اعضای تیم و سطح دسترسی افراد را آموزش میدهیم.

9. آشنایی با رنگ ها ، انواع آیکون ها و معرفی سبک طراحی ui/ux

در این قسمت از آموزش figma با نرم افزار پاورپوینت اسلاید هایی از انواع رنگ ها و نحوه استفاده و درک رنگ ها به علاوه انواغ ایکون ها و چنتا از سبک های طراحی ui/ux آشنا میشیم.

10. طراحی صفحه ورود:آشنایی با سایه ها وکار با سایه ها و آشنایی کامل با قسمت افکت در منوی دیزاین

در این قسمت از آموزش نرم افزار فیگما برای لوگویی که برای ورود به صفحه در نظر گرفتیم می خواییم سایه ایجاد کنیم، لازم به ذکر است از این قسمت به بعد ما وارد پروژه میشم.

11. طراحی صفحه ورود: ایجاد متن در صفحه ورود و آشنایی کامل با قسمت text در منوی دیزاین

در این قسمت از آموزش نرم افزار فیگما برای معرفی اپلیکیشن خودمون می خوایی یک متنی رو قرار بدیم.

12. طراحی صفحه خانه: آموزش ساخت آیکون و استفاده از ابزار pen

در این قسمت از آموزش نرم افزار فیگما ما آیکون های مورد نیاز خودمون رو برای صفحه خانه برنامه رو درست میکنیم و با ابزار پن و ایجاد خمیدگی ها اشنا میشیم و اون هارو در هد برنامه و نویگیشن برنامه استفاده میکنیم.

13. طراحی صفحه خانه: آموزش ابزار pencil

تو این قسمت از دوره آموزش figma شما میتونید با ابزار پنسیل هر شکلی رو که مد نظرتون هست رسم کنید و با ابزار vector  شکل خودتون رو سازماندهی کنید و خطوط رو مرتب و دقیق نظم بدید.

14. طراحی صفحه خانه و open: ایمپورت کردن تصاویر و ماسک کردن تصاویر در فیگما و کپی کردن استایل ها

در این قسمت از آموزش figma شما میتونید تصاویر و وکتور های خودتون رو در داخل اشکال هندسی مورد نطر خودتون قرار بدید و افکت های ایجاد شده ی خودتون رو کپی کنید.

15. طراحی صفحه open: کار با ابزار constraints

در این قسمت از دوره آموزش figma شما میتونید با این ایزار اشکال ها و کتور ها و عکس ها و … خودتون رو محدود کنید و با کشیدن صفحه بهش بگید ثابت بمونه.

16. طراحی صفحه های open: مروری بر کمپونت ها و ورود به رنگ ها و ابزار های مربوط به رنگ

در این قسمت از دوره آموزش figma برای اهمیت کمپونت ها، در پروژه خودمون ازش استفاده می کنیم و در مورد رنگ ها به صورت تخصصی ابزار هارو معرفی میکنیم.

17. ایجاد پروتوتایپ

در این قسمت از آموزش نرم افزار فیگما به ایجاد پروتوتایپ ها کخ یکی از مهم ترین بخش های ما هست ورود پیدا میکنیم و به صورت کامل خدمت شما آموزش میدیم.

18. اجرای طرح با گوشی موبایل

در این قسمت از دوره آموزش نرم افزار فیگما با یکی از مهم ترین ویژگی فیگما آشنا میشیم که مشاهده طرح همراه با پروتوتایپ بر روی گوشی موبایل است.

19. به اشتراک گذاشتن طرح و مشاهده سیو ها ی قبلی و ورژن ها

در این قسمت از دوره آموزش figma شما میتونید فایل فیگما خودتون رو با دیگران به اشتراک بذارید و با ویژگی جالب فیگما که از پروسه ایجاد تا پایان پروژه رو سیو کرده و برای شما روند مراحل رو به نمایش میذاره آشنا بشید.

20. نحوه export از طرح

در مرحله آخر از دوره آموزش نرم افزار فیگما شما یاد میگیرید که از چطور و پگونه از طرح خودتون خروجی بگیرید.

21. سخن آخر

صحبت های مدرس درباره دوره آموزش نرم افزار فیگما

سوالات متدوال دوره جامع آموزش فیگما

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش فیگما داشته باشید

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی در بخش سوالات متداول سایت در منوی اصلی عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش figma دسترسی پیدا کنید.

در طی این آموزش نرم افزار figma  شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزش figma که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش سالیدورک میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش سالیدورک مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش سالیدورک حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش نرم افزار figma متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزش سالیدورک ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی سالیدورک و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.


با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی


نشان های اعتبار ما

سرفصل ها

۱ فصل ۲۱ جلسه ۵:۲۶:۰۰ ساعت

دوره جامع آموزش نرم افزار فیگما پروژه محور

۲۱ قسمت ۵:۲۶:۰۰

1. مقدمه و آشنایی با ui/ux و فیگما

رایگان (پخش زنده)

2. نحوه ورود به فیگما و ایجاد حساب

3. معرفی ابزار صفحه خانه فیگما

4. آشنایی با تمام امکانات فیگما در ورود به صفحه فایل جدید

5. پلاگین ها

6. معرفی قسمت لایرز

7. کمپونت ها

8. ایجاد پروژه تیمی

9. آشنایی با رنگ ها ، انواع آیکون ها و معرفی سبک طراحی ui/ux

10. طراحی صفحه ورود: آشنایی با سایه ها وکار با سایه ها و آشنایی کامل با قسمت افکت در منوی دیزاین

11. طراحی صفحه ورود: ایجاد متن در صفحه ورود و آشنایی کامل با قسمت text در منوی دیزاین

12. طراحی صفحه خانه: آموزش ساخت آیکون و استفاده از ابزار pen

13. طراحی صفحه خانه: آموزش ابزار pencil

14. طراحی صفحه خانه و open:ایمپورت کردن تصاویر و ماسک کردن تصاویر در فیگما و کپی کردن استایل ها

15. طراحی صفحه open: کار با ابزار constraints

16. طراحی صفحه های open: مروری بر کمپونت ها و ورود به رنگ ها و ابزار های مربوط به رنگ

17. ایجاد پروتوتایپ

18. اجرای طرح با گوشی موبایل

19. به اشتراک گذاشتن طرح و مشاهده سیو ها ی قبلی و ورژن ها

20. نحوه export از طرح

21. سخن آخر

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. چرا آموزش فیگما در رسانه آموزشی مکتب تی وی رو انتخاب کنم؟

۲. چطور میتونم در دوره آموزش نرم افزار figma ثبت نام کنم؟

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی در بخش سوالات متداول سایت در منوی اصلی عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش figma دسترسی پیدا کنید.

۳. آیا در حین دوره آموزش نرم افزار figma از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی این آموزش نرم افزار figma  شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

۴. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش figma به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

۵. مدرس دوره جامع آموزش نرم افزار figma به چه صورت با ما تمرین میکنه؟

مدرس دوره آموزش figma که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش سالیدورک میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش سالیدورک مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش سالیدورک حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

۶. چطور از کیفیت و فن بیان مدرس دوره آموزش نرم افزار figma اطمینان پیدا کنم؟

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش نرم افزار figma متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این نرم افزار نیاز دارید در این دوره آموزش سالیدورک ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی سالیدورک و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

مصطفی گودرزی

مدرس دوره: مصطفی گودرزی

مدرس و متخصص طراحی رابط کاربری

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

3 دیدگاه برای آموزش نرم افزار فیگما پروژه محور

 1. محمدرضا نوروزی

  سلام آیا تو این دوره آموزش فیگما در مورد ویژگی ‌ variant, new value و نحوه استفاده از اون برای کامپوننت ها توضیح دادین ؟

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود بر شما لطفا از قسمت معرفی قسمت های دوره جامع آموزش فیگما مواردی که در دوره ارائه شدند رو مشاهده بفرمایید تا ببینید موارد مورد نیاز شما در دوره ارائه شده است یا خیر. قسمت ۷ مربوط به کمپوننت هاست.

 2. مهتاب عظیمی زاده

  توضیحات روان و ساده ای داشتن برای من که تازه آشنا شده بودم با فیگما و اینکه پروژه ای کار کردن خیلی به نظرم کاربردی بود برای من

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود کاربر عزیز خوشحالیم دوره جامع آموزش فیگما تونسته نظر شما رو جلب کنه.

 3. امیر مولایی

  آقا من خیلی تو سایتای مختلف دنبال یه آموزش مقدماتی بودم که مبحث به مبحث توضیح بده element های نرم افزار فیگما رو ولی چیزی گیرم نیومد تا اینجا آموزشتونو دیدم. خیلی مفید بود دمتون گرم

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود کاربر عزیز خوشحالیم که دوره جامع آموزش فیگما مورد توجهتون قرار گرفته است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه