آموزش ادیوس

Edius Tutorial

معرفی ادیوس

معرفی دوره جامع ادیوس

 

 

 

نرم افزار ادیوس برای نخستین بار در سال ۲۰۱۲ میلادی توسط یک شرکت ژاپنی بنام کانپوس که در زمینه تولید سخت افزارهای تدوین فعالیت داشت ،مورد معرفی واقع شد و اولین نسخه از آن با نام ادیوس نئو به بازار عرضه شد. نسخه تئو نسخه ای ساده و در اصل شالوده این نرم افزار محبوب بود که تنها قادر بود فیلم و عکس و صوت را به روشی ساده با استفاده از افکت و ترانزیشن ادیت نماید.

 

امروزه نرم افزارهای تدوین فیلم بسیار زیادی وجود دارد که هر یک ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود را دارند . در این میان نرم افزارهایی وجود دارند که از محیط کاربری ساده ای برخوردار می باشند به همین دلیل تمام افراد می توانند براحتی ازآن ها استفاده کنند ، در عین حال برخی از این نرم افزارهای تدوین برای کاربران خاص و حرفه ای که پروژه های خاصی را انجام می دهند طراحی و تولید شده اند . بهتر است بدانید شما به استفاده از نرم افزارهای پیشرفته تدوین نیازی نخواهید داشت.

 

یکی از محبوب ترین و مشهورترین نرم افزارهای گرافیکی که برای میکس و مونتاژ فیلم ها مختلف مورد استفاده قرار می گیرد نرم ‌افزار EDIUS می باشد . در مراکز و سازمان های مختلفی به ویژه در شبکه تلویزیونی صدا و سیما این نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرد . نرم افزار EDIUS کاملا بر اساس فن آوری و خلاقیت به منظور میکس و مونتاژ حرفه ای فیلم ساخته شده است . ادیوس قابلیت سازگاری با فرمت های مختلف و تمامی نرم افزارهای تدوین فیلم را دارد . به همین دلیل آموزش نرم افزار ادیوس در دستور کار ویژه رسانه آموزشی مکتب تی وی قرار گرفته است.

 

 

بازار کار نرم افزار ادیوس

بازار کار دوره جامع ادیوس

 

نرم افزار ادیوس یک نرم‌افزار فوق العاده  در زمینه  ادیت یا تدوین تصویر و صدا هست که به خاطر محیط آسان و کاربرپسند، به‌ سرعت تبدیل به محبوب‌ترین نرم‌افزار ادیت شد و در استودیوهای تدوین حرفه‌ایی در سراسر جهان از این نرم‌افزار قدرتمند استفاده می‌شود. اگر بخواهیم به طور کلی در مورد بازار کار ادیوس صحبت کنیم میتوانیم بگوییم این نرم افزار به طور گسترده در بسیاری از شرکت­های فیلم سازی و همچنین در کشور ما در صدا و سیما و آتلیه ها برای کاربردهای مختلف اعم از فیلم‌های کوتاه و بلند در برای موضوعات مختلف مانند فیلم‌های خانوادگی، مجالس، مستند، فیلم‌های سینمایی، جشن‌های تولد، عروسی و… به شمار می رود.  جلوه های ویژه ای که معمولا در این نرم افزار صورت می گیرد مربوط به جلوه هایی می شود که در صنعت فیلم نقش بسزایی دارد.

 

 

آموزش ادیوس رسانه آموزشی مکتب تی وی

مزایای دوره جامع ادیوس

در صورتی که شما این دوره آموزش ادیوس را ....

این شانس رو دارید که نرم افزار ادیوس رو کامل و تخصصی یاد بگیرید و همینطور با روانشناسی آموزشی و مزایای موجود این دوره آموزش ادیوس در وسط راه خسته نشید و به راحتی به نرم افزار ادیوس و تدوین با اون مسلط بشید

مهم ترین فرصت رو برای یادگیری نرم افزار ادیوس  از دست داده و باید هزینه های زیادی چه از نظر زمانی و هزینه ای برای یادگیری  ادیوس پرداخت کنید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت در دوره آموزش ادیوس مواجه  خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش ادیوس

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس دوره ادیوس را معرفی خواهیم کرد.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس 10 تفاوت اساسی بین دو نرم افزار محبوب ادیوس و پریمیر را برای علاقه مندان به تدوین بررسی خواهیم کرد.

ما در این قسمت به شما یاد خواهیم داد که چگونه یک پروژه جدید ایجاد کنید و تنظیمات پروژه جدید را برای خروجی مناسب انجام دهید.

ما در این بخش از آموزش ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید تنظیمات پروژه ای که ایجاد کردید را تغییر دهید . همچنین شما یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید برای کارهای خود پریست های آماده با تنظیمات مورد نظر خود را ایجاد و ذخیره کنید.

ما در این بخش از آموزش ادیوس  به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید پروژه های خود را برای ادامه کار به یک سیستم دیگر منتقل کنید.

ما در این بخش از آموزش ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید با Consolidate Project پروژه های خود را برای انتقال به یک سیستم دیگر مدیریت کنید مثل حذف بخش هایی از کلیپ که در پروژه شما استفاده نشده است.

ما در این بخش از آموزش ادیوس  با محیط نرم افزار ادیوس بیشتر آشنا خواهیم شد و یاد خواهیم گرفت که چگونه می توان محیط کاری دلخواه خود را ایجاد و ذخیره کنیم.

ما در این بخش از آموزش ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانیم فایل های صوتی و تصویری را وارد نرم افزار ادیوس کنیم.

 شما در این بخش از آموزش ادیوس یاد خواهید گرفت که چگونه فایل های خود را در بخش Bin مدیریت کنید.

 شما در این بخش از آموزش ادیوس یاد خواهید گرفت که چگونه فایل های خود را در بخش Bin مدیریت کنید.

ما در این بخش از آموزش ادیوس با ابزارهای بخش تایم لاین آشنا و به خوبی کار خواهیم کرد تا درک خوبی از بخش تایم لاین ها به دست بیاوریم.

ما در این بخش از آموزش ادیوس  با انواع تراک ها در تایم لاین آشنا می شویم و با گزینه های مربوط به تایم لاین مثل کپی و تغییر نام دادن تراک ها کار خواهیم کرد.

ما در این بخش از آموزش ادیوس با گزینه های دیگر تایم لاین و تراک ها کار خواهیم کرد تا به صورت کامل با این بخش آشنا شوید.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس کلیپ هامون را وارد ادیوس و تایم لاین  می کنیم و شروع به ادیت کلیپ هامون می کنیم.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس کلیپ هامون را وارد ادیوس و تایم لاین  می کنیم و شروع به ادیت کلیپ هامون می کنیم.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس  با گزینه های مربوط به صدا و تصویر در ادیوس آشنا می شویم.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس با گزینه های پیشرفته در بخش تایم لاین ، تراک ها آشنا خواهیم شد و همچنین با  کار بر روی تصاویر خواهیم پرداخت.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس با مارکرها  آشنا خواهیم شد و با این ابزارها کار خواهیم کرد.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس پروژه خود را پیش خواهیم برد و آن را تکمیل می کنیم.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس پروژه خود را پیش خواهیم برد و آن را تکمیل می کنیم.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید از افکت های صوتی و تصویری بر روی کلیپ های خود استفاده کنید و همچنین بتوانید تنظیمات مربوط به افکت ها را ویرایش کنید.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس با ترانزیشن ها آشنا خواهیم شد و از این ترانزیشن ها بر روی کلیپ هامون استفاده خواهیم کرد.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس با گزینه های ترانزیشن بیشتر کار خواهیم کرد همچنین با خروجی گرفتن  از پروژه های ایجاد شده را  آشنا خواهیم شد.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس با پنجره layouter به خوبی آشنا می شویم و با تنظیمات و گزینه های مربوط به پنجره layouter کار خواهیم کرد.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس با مدیریت و تغییر زمان کلیپ هامون آشنا خواهیم شد.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس با گزینه های ویرایش صدا و کانال صوتی آشنا خواهیم شد.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس با گزینه های ورودی و خروجی گرفتن بیشتر آشنا خواهیم شد.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید یک تیتراژ برای پروژه هامون ایجاد کنیم .

ما در این قسمت از آموزش ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید با گزینه های مربوط به چند دوربینه کار کنید و کلیپ هایی که به وسیله چند دوربین گرفته شده را وارد ادیوس کنیم و شروع به تدوین  کنیم.

ما در این قسمت از آموزش ادیوس با برخی از تنظیماتی که در طول پروژه با آن مواجه می شویم آشنا خواهیم شد.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش ادیوس

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش ادیوس داشته باشید

آموزش های این مجموعه هم همانند سایر آموزش های رسانه آموزشی مکتب تی وی به صورت تعاملی ضبط شده است. یعنی شما همان پروژه ها و فوتیج هایی که مدرس در حال تدریس روی آنهاست را در اختیار دارید و به این ترتیب میتوانید همراه با استاد به تمرین بپردازید.

شما میتوانید تمام قسمت های این دوره را میتوانید در فهرست عناوین دوره جامع آموزش ادیوس مشاهده کنید.این دوره مثل دوره های دیگه ی مکتب تی وی با کیفیت بالا ضبط شده و شما هیچ نگرانی از کیفیت این دوره نخواهید داشت.

این دوره آموزشی برخلاف دوره های اندک دیگری که در بازار هم وجود دارد صرفا اسکرین کپچر نیست. یعنی شما در تمام طول دوره آموزشی صرفا محیط نرم افزار را به صورت خسته کننده تحمل نمیکنید و برای این دوره آموزشی از محیط استودیو و چند مرحله تدوین بهره برده شده است. و شما هم میتوانید از پیش نمایش های این دوره آموزشی متوجه این موضوع بشوید.

شما برای پاسخ گرفتن در زمینه سوالات متداول خود مانند تهیه دوره و حتی اطلاعات بیشتری از دوره آموزشی از طریق لایو چت سایت و تماس تلفنی و اکانت تلگرام رسانه آموزشی مکتب تی وی با ما در ارتباط باشید و همینطور اگر در زمینه موارد فنی مشکلی داشتید از طریق همان پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا خواهید کرد که برای همیشه پاسخگوی سوالات فنی شما خواهند بود و یا درباره خروجی پروژه های شما در این زمینه و پیشرفت شما نظر خواهند داد.

مدرس این دوره : حمیدرضا روستا

آقای روستا مدرس نرم افزار ادیوس در حوزه هنری هستند و در این دوره جامع ادیوس طبق استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی توانستیم دوره متمایزی برای آموزش ادیوس فراهم کنیم. در این دوره جامع نرم افزار ادیوس فارغ از تمام کاربردهای مهارتی آن مورد بررسی قرار گرفت و باعث شد تا یکی از کامل ترین دوره های آموزش ادیوس برای آن شکل بگیرد.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

معرفی دورهنمایش رایگان

1.معرفی دورهنمایش رایگان

2.ادیوس یا پریمیر

3.ایجاد پروژه

4.ویرایش پروژه

5.انتقال پروژه

6.Consolidate Project

7.آشنایی با محیط ادیوس

8.Import کردن

9.مدیریت فایل ها 1

10.مدیریت فایل ها 2

11.تایم لاین 1

12.تراک ها

13.تایم لاین 2

14.ادیت کردن کلیپ 1

15.ادیت کردن کلیپ 2

16.کار بر روی صدا و تصویر

17.تایم لاین و تراک ها

18.مارکرها

19.ساخت پروژه 1

20.ساخت پروژه 2

21.افکت ها

22.ترانزیشن ها

23.خروجی گرفتن

24.پنجره layouter

25.زمان

26.کانال های صوتی

27.تنظیمات ورودی و خروجی گرفتن

28.ساخت تیتراژ

29.ادیت چند دوربینه

30.تنظیمات ادیوس

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش ادیوس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

75.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
زمان دوره:

4 ساعت و 45 دقیقه

حجم دوره:

923 مگابایت

پیش نیاز:

ندارد

نرم افزار:

Edius

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

30 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

حمیدرضا روستا

تدوینگر و مدرس نرم افزار ادیوس
قیمت دوره

75.000 تومان