آموزش طراحی لباس

تصویر شاخص

معرفی طراحی لباس در صفحه دوره آموزش طراحی لباس

معرفی طراحی لباس

طراحی لباس را می توان هنر جان بخشیدن به تن پوش انسان ها تعریف نمود. در طراحی لباس به فرهنگ و سنت های جامعه و همینطور رویه ی مد و سلیقه ی مصرف کنندگان باید توجه کرد. طراحی لباس اجرای ایده های ساخته شده به وسیله الگوهای از پیش تعیین شده می باشد و برای لباس های سفارشی برای موارد خاص و همینطور موارد مصرف عمومی در زمینه لباس های مردانه و زنانه و لباس کودک و همینطور لباس هایی مانند لباس عروسی و… در نرم افزار می باشد.


بازار کار طراحی لباس

علاوه بر استفاده در موارد شخصی و همینطور کار به صورت فریلنسری، از مزون ها و خیاطی هایی که به صورت حرفه ای فعالیت میکنند گرفته تا شرکت های طراحی لباس و همینطور تولیدی های پوشاک نیاز به طراح لباس دارند. این صنعت با توجه به افزایش رفاه عموم جامعه و همینطور افزایش تنوع در پوشاک رونق رو به رشدی را تجربه می کند. علاوه بر آن طراحی اختصاصی برای مزون ها و همینطور افراد خاص نیز قابل قیمت گذاری نیست و درآمد های بالایی در آن وجود دارد.

بازار کار پس از آموزش طراحی لباس

علاوه بر آن در خارج از کشور این مهارت درخواست های بسیار بالایی را دارد و در کشورهایی مانند ایتالیا و ترکیه که از قطب های صنعت مد و لباس می باشند پذیرای افراد ماهر بسیاری در این زمینه خواهد بود. و این مهارت و رزومه و پورتفولیو در سفارت های این کشورها برای مهاجرت کاری برگ برنده خوبی محسوب می گردد.


چرا آموزش طراحی لباس ؟

افزایش زیبایی طلبی و زیبایی پوشاک

امروزه با رشد هرچه بیشتر جوامع و افزایش رفاه مردم، زیبایی طلبی نیز رشد چشم گیری را داشته است. صنعت پوشاک نیز در رده های مختلف خود در قدم اول نیازمند طراحی مناسب جهت تولید است. و افراد زیادی در رده های مختلف این صنعت از طراحی و ساخت لباس های خانگی گرفته تا لباس های افراد مشهور رو به این صنعت آورده اند چرا که درب های جدیدی از کار را که در قسمت بازار کار طراحی لباس توضیح داده شد را به روی آن ها باز میکند. اگر به خیاطی و صنعت مد و پوشاک علاقه مندید کمی ترسناک نیست که مهارت طراحی لباس را در رایج ترین نرم افزار طراحی گرافیک یعنی فتوشاپ بلد نباشید؟ قطعا جواب شما مثبت است ولی با این دوره آموزشی دیگر جای نگرانی نیست.

ایجاد طرح های چشم گیر

همه ی مردم به ویژه خانم ها با لباس ظاهر دلخواه خود را در معرض عموم قرار می دهند. فرض کنید با یادگیری این مهارت برای خود لباسی را طراحی کردید که دقیقا طبق سلایق شخصی خود شماست و پس از ارائه به تولیدی های پوشاک توانسته اید لباسی منحصر به فرد را خلق نمایید. همینطور با یادگیری این مهارت در بین همکاران خود خواهید توانست طرح های چشم گیر و خیره کننده ای را ایجاد نمایید.

کاری لذت بخش

خلق کردن به طور کلی لذتبخش است. حال اگر این خلق کردن طراحی لباسی باشد که برای همه افراد در معرض عموم قرار میگیرد و پوشش اولین چیزی است که در هر فرد در معرض دید قرار میگیرد مشاهده این خروجی طراحی، لذت آن را دوچندان خواهد نمود. در صورتی که طراحی لباس فرد مشهوری که در معرض دید افراد زیادی است هم طراح لباس معمولا کار خود را کاری بسیار لذت بخش می بیند.

درآمد بالای تخصص

طراحی لباس می تواند در وهله ی اول برای استفاده در مصارف شخصی مانند لباس کودکان شما و همینطور لباس مجالس صرفه جویی زیادی را در تهیه لباس به همراه داشته باشد. همینطور طیف گسترده ای از مزون ها و تولیدی های پوشاک در سطوح مختلف نیز پذیرای طرح های شما با درآمدهای بالا خواهد بود. همینطور این مهارت در خارج از کشور بسیار پرتقاضا بوده و می تواند شانس خوبی برای مراجعه به سفارت و مهاجرت شغلی در شرکت های طراحی معتبر باشد.

طراحی لباس های رویایی

افراد زیادی مخصوصا خانم به صنعت مد و پوشاک علاقه مند بوده اند و ایده پردازی و خلق آثاری که تن پوش افراد مشهور بوده آرزوی بسیاری از این علاقه مندان بوده است که پس از این دوره آموزشی مفصل و جامع تقریبا به شرط پشتکار مانعی برای این آرزوی دیرینه روی کاغذ وجود ندارد.


آموزش طراحی لباس رسانه آموزشی مکتب تی وی

به جرات می توان گفت که کامل ترین آموزش طراحی لباس را برای شما به ارمغان آورده ایم. این دوره آموزشی برای تمام کسانی که حتی آشنایی قبلی با فتوشاپ نیز ندارند طراحی شده ولی پیشنهاد میشود که در دوره جامع آموزش فتوشاپ تخصص نرم افزاری خود را ابتدا کامل کنید. در این دوره آموزشی به صورت تعاملی تمرین کردن را برای شما هرچه آسان تر کرده ایم و در مرحله اول پس از توضیح ابزارهای لازم به اسکن کردن و پردازش الگوهای شما پرداخته و پس از آن به توجه به متریال ها مختلف در لباس نحوه رندر گرفتن در فتوشاپ را خواهید آموخت.

آموزش طراحی لباس

آموزش طراحی لباس به صورت کاملا تعاملی

این دوره آموزشی با استفاده از سناریو آموزشی از پیش تعیین شده بوده و مدرس دوره پیش از ضبط کلیه فایل هایی که قرار است در طی آموزش با آن ها کار کند را ساخت و پرداخت نموده و همان فایل ها در اختیار دانشجوی دوره قرار خواهد گرفت. در این حالت راحت ترین شرایط برای تمرین و ممارست کاربر پیش آمده و به راحتی می تواند همراه با استاد تمرین کرده و به پیش برود. پس از پایان دوره تمرینات بسیار خوبی را به اتمام رسانده و قادر است تا با اعتماد به نفس پروژه های واقعی را آغاز نماید.

سرفصل های آموزش طراحی لباس به صورت استاندارد و کامل

کلیه مواردی که در صنعت مد و پوشاک به آن نیاز است در این دوره آموزش طراحی لباس در فتوشاپ مورد بررسی قرار گرفته است. سرفصل ها به گونه ای طراحی شده اند که حتی فردی که سابقه قبلی طراحی گرافیکی را نداشته نیز قادر به شروع این دوره آموزشی خواهد بود. با استفاده از این سرفصل های آموزشی همه ی علاقه مندان قادرند تا به بازار کار آن ورود پیدا کنند.

دسترسی آسان به فایل های دوره آموزش طراحی لباس با کیفیت HD

دوره آموزش طراحی لباس هیچ گونه قفلی ندارد و کاربر به فایل های نهایی ویدیویی با فرمت MP4 و همینطور کیفیت HD به علاوه فایل های تمرینی دسترسی خواهند داشت تا علاوه بر استفاده راحت و آسان به طور همیشگی به دوره آموزشی خود دسترسی داشته و همینطور در دستگاه های دیگری که بنا به شرایط خود در آن ها راحت تر است مانند موبایل و تبلت و تلویزیون و… مورد استفاده قرار دهد.

ضبط در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

این دوره آموزشی مانند بقیه دوره های آموزشی رسانه آموزشی مکتب تی وی از کیفیت سمعی و بصری بالایی برخوردار است. این دوره صرفا اسکرین کپچر نبوده و برای ضبط آن از محیط استودیو نیز استفاده شده است. همچنین بخش های اسکرین کپچر نیز برای راحتی استفاده ی کاربر تدوین شده و تمام موارد و قسمت های مختلف نرم افزار در طی آموزش مورد بررسی قرار گرفته است. پس از آن در مرحله اول تدوین تمام قسمت های اضافه کات خورده و برداشته شده اند و در مراحل بعدی تدوین نیز مواردی که منجر به افزایش کیفیت سمعی و بصری دوره می شوند مانند موشن گرافیک و پلاتو و صداگذاری و… به روی آن اعمال شده اند تا دوره آموزشی جذابی برای هنرجو رقم خورده و به راحتی آن را به پایان ببرد.

مدرس  دوره آموزش طراحی لباس

مدرس این دوره آموزش طراحی لباس در صنعت مد و پوشاک فعال بوده و به خوبی به جریانات این صنعت واقف است و همین نکته به دانشجو کمک میکند تا دقیق ترین چیزهایی که برای بازار کار به آن نیاز دارد به صورت دقیق دریابد.

تمام مزایای کلاس های حضوری آموزش طراحی لباس در یک دوره غیرحضوری

این دوره آموزشی با شرایط تعاملی که دارد مزایای کلاس حضوری که امکان حضور رو در رو می باشد را در خود جای داده است و گویی استاد کنار شماست و به کمک وی جلو میروید! نکته بعدی در کلاس های حضوری امکان رفع اشکال است که باید توجه کنید تمام مشکلات و سوالات معمولا بعد از دوره آموزشی برای شما پیش می آید که دیگر استادی در کار نیست! ولی در این دوره آموزش طراحی لباس شما می توانید با پیگیری از پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در شبکه های اجتماعی عضویت یابید که ۲۴ ساعت و شبانه روز از متخصصین آنجا برای رفع مشکلات نرم افزاری خود کمک بگیرید.


آیا هزینه این دوره آموزش طراحی لباس توجیهی دارد؟

شما با پرداخت کمتر از ۳ عدد پیتزا به کل محتوای این دوره آموزشی دسترسی پیدا میکنید و با سناریو آموزشی ای که تعریف شد نیازی به کلاس های میلیونی آموزش طراحی لباس نخواهید داشت. همچنین با توجه به دستمزد بالای این مهارت و همینطور شاخص بودن طراحان لباس مسلط با فتوشاپ قطعا میزان هزینه در اولین پروژه یا اولین حقوق این مهارت پس از این دوره آموزشی چندین برابر این مبلغ را به شما بازخواهد گرداند.

فاصله شما تا ورود به جمع طراحان لباس ایران همین دکمه دانلود کامل دوره است. خیلی خوش آمدید!

0/5 (0 Reviews)

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش طراحی لباس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

75.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

همراز آهنگرزاده

مدرس طراحی لباس با فتوشاپ
قیمت دوره

75.000 تومان