آموزش طراحی کاراکتر

Character design Tutorial

معرفی طراحی کاراکتر

معرفی طراحی کاراکتر در دوره آموزش طراحی کاراکتر

طراحی کاراکتر را می توان جان بخشیدن به شخصیت های منحصر به فردی تعریف کرد که با استفاده از اصول طراحی ایجاد خواهند شد که به منظور ارتباط بیشتر و سریعتر با مشتریان در جهت ماندگاری در ذهن آنها طراحی شده است. در حقیقت با طراحی هر کاراکتر شما بیننده را با داستان های پشت آن کاراکتر آشنا خواهید نمود و از این نظر تمام اجزا و نحوه پیاده سازی آن ها حائز اهمیت خواهد بود.

 

بازار کار طراحی کاراکتر

 • بازار کار طراحی کاراکتر پس از آموزش طراحی کاراکتر
 •  
 •  
 • کاراکتر در حوزه های مختلفی مانند:
 • انیمیشن و موشن گرافیک که این روزها بازار داغی را تجربه میکند و می تواند همکاری گسترده ای با موشن گرافیست ها وشرکت های تبلیغاتی شکل داد.
 • اپلیکیشن که با توجه به وجود مارکت هایی مانند کافه بازار در ایران و اپ استور و گوگل پلی و گسترش اسمارت فون ها در بین مردم تعداد بالایی را دارد و طراحی کاراکتر برای اجزای مختلف آن نیز باید رونق فراوانی را به خود بگیرد.
 • بازی سازی که صنعت رو به رشدی را می بیند و تیم های بازی سازی قطعا پذیرای طراحان کاراکتر خواهند بود.
 • طراحی سایت هم که با توجه به گسترش کسب و کارهای اینترنتی در درون رابط کاربری خود به راحتی می تواند از کاراکتر بهره ببرد.
 • تیزر های تبلیغاتی پخش شده از شبکه های اجتماعی و تلویزیون
 • اسباب بازی های فیزیکی برای کودکان ساخته می شوند.
 • کمیک استریپ ها که در مجلات و کتاب ها و روزنامه مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربرد داشته و قطعا هرکدام از موارد بالا فضاهای کاری گسترده ای را در اختیار طراح کاراکتر حرفه ای که خروجی این دوره آموزشی میباشد، خواهد گذاشت.

شنیدن کی بود مانند دیدن!

از آنجایی که میخواهیم به صورت عینی بازار کاری که پس از کسب مهارت در این دوره آموزشی پیش روی شماست را ببینید، می توانید ( پروژه های طراحی کاراکتر ) را سرچ کرده و در لینک اول در سایت پونیشا پروژه های آن را مشاهده نمایید. به سایت ( ایران استخدام ) مراجعه کنید و عبارت ( طراح کاراکتر ) را جستجو کنید و انبوهی از آگهی های استخدامی که پیش روی شما خواهد بود را می توانید مشاهده نمایید.

آیا این دوره آموزشی طراحی کاراکتر برای پرداخت هزینه آن توجیه پذیر است؟!

شما با پرداخت هزینه کمتر از ۳ عدد پیتزا به این دوره آموزشی دسترسی پیدا میکنید که با توجه به رقم های بالایی که پروژه های کاراکتر و همینطور حقوق استخدام متخصصین آن دارد، چندین برابر این هزینه را دریافت خواهید کرد. پس روی دکمه دانلود کامل دوره کلیک کنید و باید بگوییم به جمع طراحان کاراکتر خیلی خوش آمدید!

0
تا دلیل که باید به طراجی کاراکتر مسلط بشیم
 • پیشرفت روز افزون طراحی کاراکتر

  1. کاراکتر ها در حال حاضر بازار کار داغی را به خود اختصاص داده اند. چرا که در حال حاضر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فرصت رایگانی را برای ظهور و نمایش این برندها به خود اختصاص داده اند و طراحی کاراکتر برای ساخت موشن گرافیک و همینطور استفاده صرف کاراکتر در این فضاها رونق خوبی را گرفته است. حال در این شرایط طراحی که سفارش کار قبول میکند کمی ترسناک است که این مهارت را نداشته باشد و پروژه های آن را موفق نشود بگیرد.
 • چلب توجه با طراحی کاراکتر

  1. در این بازار پر رونق کاراکتر قطعا ساخت کاراکتر های اصولی جلب توجه زیادی را توسط مشتریان و همکاران آتی شما خواهد داشت.
 • لذت بخش بودن طراجی کاراکتر تعاملی

  1. خلق کردن لذت بخش است! ایجاد یک کاراکتر از یک سری اجسام یعنی جان بخشیدن و خلق کردن و چه چیز از این کار لذت بخش تر خواهد بود؟!
 • در آمد روز افزون طراحی کاراکتر

  در صورتی که در پروژه های مختلف مانند موشن گرافیک و پروژه های تبلیغاتی و... قصد ساخت کاراکتر را داشته باشید قطعا با قیمت گرفتن از متخصصین این حوزه متوجه گران بودن آن خواهید شد. پس با این دوره میتوانید به انجام این کار فائق آمده و خودتان در هزینه های خود صرفه جویی مطلوبی را داشته باشید.

  1. از طرف دیگر در بازار کاری که به صورت عینی در بخش بازارکار طراحی کاراکتر به شما نشان خواهیم داد می توانید میزان درآمد بالای متخصصین این حوزه را درک نمایید.
 • آرزو ساخت کاراکتر

  1. اگر شما هم آرزو داشته اید که کاراکترهایی به نام خودتان بسازید با دوره آموزش طراحی کاراکتر به راحتی به این موضوع خواهید رسید و آرزوی دیرینه شما هم برآورده خواهد شد!

 

آموزش طراحی کاراکتر رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزش طراحی کاراکتر در مکتب تی وی شما یک محیط تعاملی را در آموزش تجربه خواهید کرد و در داخل نرم افزار ایلوستریتور که برای این مدل کار ساخته شده است به صورت اصولی در قالب یک سرفصل استاندارد برنامه ریزی شده  قدم به قدم با اصول مورد نیاز خود و همینطور طراحی چند کاراکتر مختلف آشنا خواهید شد.

آموزش طراحی کاراکتر

 • آموزش تعاملی

  در این دوره آموزش طراحی کاراکتر شما با استفاده از فایل های تمرینی مانند فایل های با پسوند ایلوستریتور (Ai) و همینطور خروجی نهایی ، که استاد قبل از آموزش ساخته و پرداخته است و در طی ضبط آموزش هم با همان ها کار کرده است و در اختیار شما در کنار فایل های ویدیویی قرار میدهیم، به راحتی با سناریو تعریف شده در طی آموزش همراه با استاد می توانید تمرین کنید و در پایان دوره تعدادی تمرین واقعی را به انجام رسانده باشید و بعد از این دوره بتوانید به پروژه های واقعی خود بپردازید.

 • سرفصل های آموزشی استاندارد

  در این دوره آموزش طراحی کاراکتر شما ابتدا با اصول کلی طراحی کاراکتر و بعد هم در چند پروژه واقعی همراه استاد کاراکتر های واقعی را طراحی خواهید کرد و در طی آن ها نیز اصول را مرور خواهید نمود. همه ی این ها در حداقل زمان ممکن بدون هرگونه اضافات برای شما اتفاق خواهد افتاد.

 • نرم افزار به کاربرده شده استاندارد

  نرم افزار اصولی که با آن باید به ساخت کاراکتر پرداخت قطعا ایلوستریتور است و نرم افزار فتوشاپ را در این زمینه نمی توان با ایلوستریتور در این زمینه مقایسه کرد. چرا که ذات ایلوستریتور وکتوری بوده و برای تصویرسازی گرافیکی از آن استفاده می گردد اما فتوشاپ برای ادیت عکس ساخته شده است.

 • دسترسی آسان به فایل های آموزشی با کیفیت FULL HD

  این دوره آموزشی بدون هیچ قفل و کرکی فایل های ویدیویی با کیفیت FULL HD و فرمت MP4 را در اختیار کاربر قرار داده است و کاربر به صورت دائمی می تواند از آن ها در شرایط مختلف استفاده نماید. مورد دیگر این است که در هر دستگاه دیگری که راحت تر است مانند موبایل و تبلت و تلویزیون و ... می تواند دوره آموزشی خود را به پایان ببرد.

 • استاد دوره

  استاد این دوره آموزش طراحی کاراکتر به خوبی با بازار کار این تخصص آشنایی دارد چرا که خود از فریلنسرهای مطرح این حوزه بوده و پروژهای کاراکتر زیادی را انجام داده است پس با استفاده از این تجربه در مدت زمان کوتاهی می توانید به سطح یک طراح کاراکتر حرفه ای مبدل شوید.

در صورتی که شما این دوره آموزش طراحی کاراکتر را ....

در کمترین زمان یعنی 4 ساعت طراحی کاراکتر را به صورت عملی در قالب چند پروژه واقعی یاد میگیرید به طوری که بتوانید در پروژه های دیگر به راحتی از آن استفاده نمایید.

یک فرصت استثنایی برای یادگیری طراحی کاراکتر را از دست داده و باید هزینه های زیادی برای یادگیری طراحی کاراکتر چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ مبلغی پرداخت نمایید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی کاراکتر

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از  آموزش طراحی کاراکتر در رابطه با اصول طراحی کاراکتر در نرم افزار ایلوستریتور صحبت میکنیم و نحوه ی طراحی یک کاراکتر فلت به وسیله ی سرهم کردن اشکال هندسی رو بهتون آموزش میدیم. همچنین شما رو با انواع اندام ها، انواع فرم چهره، انواع حالت چهره ( عصبانی، خوشحال، افسرده و نرمال )، چندین مدل لباس و انواع مو و دهان و بینی آشنا میکنیم . با استفاده از ابزارهای direct selection – shape builder – eye dropper و همچنین پنل path finder  آشنا میشیم. و در آخر ۵ کاراکتر مختلف رو یاد میگیریم.

قسمت اول | دوره جامع آموزش طراحی کاراکتر

در این قسمت از آموزش طراحی کاراکتر ،کاراکتر یک کارمند رو طراحی میکنیم و با نحوه کشیدن سبیل ، پیراهن چهار خونه، یقه، کیف، ساعت مچی و کمربند آشنا میشیم و با ابزار های direct selection و shape builder کار میکنیم.

قسمت دوم | دوره جامع آموزش طراحی کاراکتر

در این قسمت  آموزش طراحی کاراکتر باهم قدم به قدم یک کاراکتر کشاورز رو طراحی میکنیم و با نحوه طراحی موهای فر، پیراهن سرهم و چکمه آشنا می شیم و از ابزارهای direct selection و shape builder و پنل path finder و rotate و رفلکت استفاده میکنیم.

قسمت سوم | دوره جامع آموزش طراحی کاراکتر

در این قسمت از آموزش طراحی کاراکتر ، علاوه بر کارکردن با ابزارهای direct selection و shape builder و shape ها، دستورهای reflect و rotate ، یاد میگیریم که چطور یک کاراکتر نشسته پیرمرد و یک کاراکتر دختر بچه را طراحی کنیم. دو مدل موی جدید را خواهیم آموخت و همینطور نحوه ی کشیدن عینک، کاناپه، آباژور و همینطور سایه انداختن آشنا خواهیم شد. همینطور یک بک گراند برای کاراکتر هامون طراحی میکنیم.

قسمت چهارم | دوره جامع آموزش طراحی کاراکتر

سوالات متدوال دوره جامع آموزش طراحی کاراکتر

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش طراحی کاراکتر داشته باشید

 

 • در صورتی که شما برای کار با ابزارها و تکنیک های ذکر شده در فهرست عناوین دوره آموزش طراحی کاراکتر، آشنایی نسبی دارید میتوانید از همین دوره آموزشی طراحی کاراکتر را آغاز نمایید. در غیر این صورت پیشنهاد میکنیم یک بار برای همیشه صرفا تمام ابزارها و تکنیک ها در حد نرم افزار ایلوستریتور را در دوره جامع آموزش ایلوستریتور مشاهده فرمایید. تا با پایه ای قوی در نرم افزار ایلوستریتور به این دوره آموزش طراحی کاراکتر بپردازید.

 

 

 

 • در این دوره آموزشی شما ابتدا با اصول کلی طراحی کاراکتر آشنا میشوید که همان اصول هم در قالب پروژه واقعی به شما آموزش داده میشود. پس از آن تمام چیزی که برای شرایط مختلف به آن نیاز پیدا خواهید کرد در کاراکترهای واقعی به شما تفهیم خواهد شد. بنابراین دوره آموزش طراحی کاراکتر همانطور که در قسمت نمونه میتوانید ببینید کاملا عملی است.

 

 

 

 • شما میتونین پیش نمایش ویدیویی که جهت نمونه برای شما قرا گرفته است را مشاهده کنید و کیفیت فن بیان و تسلط مدرس نسبت به موضوع را متوجه شوید. همینطور برای کیفیت محتوای دوره آموزشی می توانید با توضیحاتی که درباره هر قسمت از دوره آموزش طراحی کاراکتر آورده شده است از کیفیت محتوایی دوره آموزش طراحی کاراکتر اطمینان پیدا کنید.

 

 

 

 • همان طور که در توضیحات دوره آموزش طراحی کاراکتر دیدید کمتر دوره ای در این حوزه با این مزایای ذکر شده یافت میشود که شما بتوانید پس از پایان دوره آموزشی به نتیجه اطمینان داشته باشید و از این بابت ضمانت دریافت کنید.

 

 

مدرس این دوره : عاطفه کمالی

گرافیست مطرح در بازار کار ایران که سابقه طراحی کاراکترهای متعددی در پروژه های مختلف را داشته است و در این دوره آموزشی با استانداردهای آموزشی رسانه آموزشی مکتب تی وی توانسته تمام قواعد و مواردی که احتمال دارد برای طراحی کاراکتر به آن نیاز پیدا شود در قالب پروژه های واقعی پیاده سازی نماید.

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

0/5 (0 Reviews)

معرفی دورهنمایش رایگان

1.اصول کلی طراحی کاراکترنمایش رایگان

2.طراحی کاراکتر کارمند

3.طراحی کاراکتر کشاورز

4.طراحی کاراکتر پیرمرد

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 1 فروش
0
0
0
0
0
 1. حسین سلامی

  در تاریخ

  پاسخ

  باسلام این دوره آموزشی تمام مباحث برای طراحی یک کاراکتر رو پوشش میده؟
  من میخوام برای استفاده در کاراکترهای پروژه های موشن گرافیکم استفاده کنم

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   باسلام بله در قسمت اول تمام نکات لازم برای قسمتهای مختلف بدن کاراکتر و… گفته میشه و در قسمت های بعد در شرایط متفاوت برای کارهای گوناکون باقی اصول برای طراحی هرکاراکتری رو یاد میگیرین

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

53.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
زمان دوره:

4 ساعت

حجم دوره:

556 مگابایت

پیش نیاز:

آموزش ایلوستریتور

نرم افزار:

Adobe Illustrator

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

4 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

لایوچت، تلگرام، تلفنی

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

عاطفه کمالی

مدرس و متخصص طراحی کاراکتر
قیمت دوره

53.000 تومان