آموزش اودیشن

Adobe Audition Tutorial

معرفی نرم افزار اودیشن

معرفی audition در آموزش اودیشن

 

 

اودیشن نرم افزار بسیار کاربردی است که برای ضبط، ویرایش و میکس کردن صدا برای ویدیو، پادکست و … می باشد. همچنین نرم افزار اودیشن یک برنامه کاملا قدرتمند برای طراحی جلوه های صوتی و ابزاری کارآمد در صنعت صدا و قابل تشخیص کردن صدا های مزاحم و اضافی و بازسازی صوتی است. نرم افزار آدیشن توسط شرکت ادوبی تولید شده است.

کاربرد های نرم افزار ادوبی اودیشن

 • ضبط، ترکیب و یا میکس کردن پروژه های صوتی
 • تولید برنامه های رادیویی
 • متمایز کردن صدا از آهنگ های ویدیو یا فیلم
 • قرار دادن و ویرایش موسیقی متن فیلم یا ویدیو
 •  

یکی از ویژگی های قابل ذکر نرم افزار ادوبی اودیشن این است که به راحتی کار فید و یا محو کردن را انجام میدهد. هرم نرم افزار یا برنامه ویرایش صدا، راهکار خود را برای تنظیمات یا فید کردن صدا را پیاده می کند. نرم افزار  اودیشن این کار را به سهولت و به طور موثر انجام میدهد.  یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار، پشتیبانی از فرمت های مختلف صوتی و ویدیویی است . نرم افزار اودیشن یک برنامه بسیار مفید برای ویرایش فایل های صوتی، دیجیتالی، برای تولید و ضبط موسیقی، آهنگ ها، سخنرانی ها، رادیو، تلویزیون، موسیقی متن، پادکست ها، جلوه های صوتی و تقریبا هر موضوع دیگری که در آن صدا در اولویت است ، استفاده می شود.

 

دیگر ویژگی این نرم افزار این است که در آن پردازش دسته ای به خوبی صورت می گیرد. هر کسی که در کار تولید ویدیو است به خوبی می داند که پردازش دسته ای می تواند یک ابزار کاربردی برای صرفه جویی در زمان انجام یک پروژه باشد.  اگر باید از هر بخش ویدیویی خود صدا های مزاحم و مخرب را حذف کنید یا نیاز به متعادل کردن فرکانس ها و سیگنال های صوتی را برای یک دسته از فایل های خود را داشته باشید، پردازش دسته ای نرم افزار قدرتمند  اودیشن پروژه شما را کاملا  تحت پوشش قرار داده و باعث صرفه جویی چشمگیری در وقت شما می شود.

 

یکی از خصوصیت های مهمی که نرم افزار اودیشن را مطرح کرده است، این است که شما می توانید بیش از یک منبع صوتی را به طور همزمان با ویرایشگر حرفه ای ادوبی  اودیشن انجام دهید. این ویرایشگر صوتی مجهز به ابزار ترکیب و میکس صدا است که شما می توانید در سطوح مختلف آهنگ ها و فایل های صوتی را در یک زمان تنظیم و ویرایش کنید. به طور خلاصه نرم افزار  اودیشن برای ضبط مستقیم و حرفه ای صدا در کامپیوتر و یا لب تاب، ویرایش انواع فایل های صوتی، اضافه کردن جلوه ها یا افکت های صوتی، ایجاد ترکیب یا میکس کردن پروژه های چند رسانه ای صوتی و حذف صداهای مزاحم و اضافی استفاده می شود.

 

نرم افزار اودیشن در صنعت صدا بی همتاست و از آن در جهت ضبط و ترکیب پروژه های صوتی و ساخت موسیقی اورجینال و یا ریمیکس ، تولید صفر تا صد برنامه های رادیویی  و تمیز کردن صدا و حذف نویزهای مزاحم و همینطور صداگذاری حرفه ای ویدیوها استفاده می گردد. در اودیشن فایل های صدا را به دو صورت که ساختار صدا در آن حفظ شود و multitrack نامیده می شود و همینطور در حالتی که ساختار صدا را می توان تغییر داده و به شکل دیگر درآورد و waveform نامیده می شود، می توان مورد استفاده قرار داد.

 

کاربرد ها و بازار کار پیش روی شما پس از آموزش اودیشن

 

بازار کار پس از آموزش اودیشن

 

نرم افزار اودیشن قطعا به بهبود تجربه ی کاری شما در کنار نرم افزارهایی مانند پریمیر برای تدوین ویدیو کمک شایانی خواهد داشت و همینطور کاربردهای متنوع آن مانند تولید پادکست و میکس موسیقی نیز از جمله کاربردهای خوب آن خواهد بود که آهنگسازان و یا تولید کنندگان محتوای فعال در فضای مجازی را شامل میشود.

 

 

نرم افزار ادوبی آدیشن بازار کار بسیار گسترده ای دارد. شما می توانید با فراگیری ادوبی  اودیشن به درآمدهای خوب دست پیدا کنید. پس از یادگیری حرفه ای این نرم افزار شما می توانید با شرکت هایی که در صنعت صدا و موسیقی فعالیت دارند کار کنید و پروژه های آن ها را انجام دهید. همچنین به صورت مستقیم می توانید با خواننده ها در ارتباط باشید و کارهای موسیقی آن ها را ویرایش کنید. کار  اودیشن در صنعت دوبلوری بخش مهم و حیاتی محسوب می شود شما می توانید وارد این حوزه شوید و به ویرایش پروژه های صوتی مشغول شوید و کسب درآمد کنید.

 

پس از این آموزش اودیشن شما قادرید تا کارهای زیر را به انجام برسانید.

 • پروژه های صوتی خود را ضبط، ترکیب و یا میکس کنید. این پروژه ها از تولید محتوای صوتی پادکست گرفته برای شبکه های اجتماعی شما باشد تا ضبط کارهای حرفه ای تر که دامنه کاری آن از یک سیستم شخصی گرفته تا یک استودیو مجهز متفاوت است.
 • موسیقی بسازید و یا موسیقی های ساخته شده را ریمیکس کنید.
 • برنامه های رادیویی برای شبکه های رادیویی داشته باشید.
 • فایل های صوتی خود را دستکاری کنید مثلا چیزی را از زمینه آن حذف نمایید تا در هر جای دیگر استفاده کنید.
 • استفاده از آموزش اودیشن برای صداگذاری و زیر صدای ویدیوها و کارهای تصویری در حین تدوین

 

۰
تا دلیل که باید به اودیشن مسلط بشیم
 • دریافت پروژه های ویرایش صوتی متعدد

  در حال حاضر صنعت موسیقی و صوت یک بازار بسیار پررونقی محسوب می شود که قطع به یقین متوجه این موضوع شده اید. شما با حرفه ای شدن در ویرایش به وسیله ادوبی آدیشن می توانید صاحب پروژ های متنوع و با تعداد زیاد شوید و به درآمد قابل توجهی برسید. پس این فرصت خوب را از دست ندهید.

 • دیده شوید!

  شما با یادگیری و حرفه ای شدن در نرم افزار ادوبی اودیشن می توانید خود را به شرکت ها و موسسات فعال در این زمینه بشناسانید و این شرکت ها نیز با مشاهده حرفه شما پروژه های خود را به شما خواهد سپرد. تنها کافی است که این دوره جامع را بگذرانید تا به هدف موردنظرتان در این زمینه برسید.

 • درآمد دائمی

  شما با گذراندن آموزش جامع نرم افزار اودیشن به یک درآمد ثابت و همیشگی برسید. شما با انجام چند پروژه ویرایش می توانید پروژ های بعدی را با سرعت زیادی انجام دهید و موجب صرفه جویی زیادی در وقت شما می شود و این کار بسیار لذت بخش خواهد بود.

 

آموزش اودیشن رسانه آموزشی مکتب تی وی

دوره آموزش اودیشن مکتب تی وی در یکی از کامل ترین سرفصل های خود برای نرم افزار اودیشن به صورت کامل این نرم افزار را بررسی خواهد کرد و ریتم این آموزش اودیشن به علت استفاده از محیط استودیو و چند مرحله تدوین به هیچ عنوان احساس خستگی برای کاربر نخواهد داشت.

 

آموزش اودیشن

 • سرفصل های آموزش اودیشن به صورت کامل

  یکی از کامل ترین آموزش اودیشن های زبان فارسی را ضبط نمودیم تا علاوه بر بررسی خود امکانات نرم افزار میکس موسیقی و ساخت پادکست که این روزها رونق زیادی گرفته را نیز مورد بررسی قرار دهیم. این دوره آموزش اودیشن طبق استانداردهای جهانی این نرم افزار ضبط شده و قطعا پس از پایان راز مگویی از این نرم افزار نخواهید داشت.

  مجموعه آموزش نرم افزار ادوبی اودیشن به گونه است که تمامی مطالبی که ضروری است و باید یاد بگیرید را در اختیار شما قرار می دهد. این مطالب با ساده ترین شیوه ممکن آموزش داده می شود. شما با صرف وقت اندکی می توانید به تمام ریز و کاری های نرم افزار ادوبی اودیشن آشنا شوید و پس از آن به انجام پروژه های مربوطه مشغول شوید.

 • آموزش اودیشن به صورت تعاملی

  در این دوره آموزش جامع ادوبی اودیشن شما با یک استاد دوره همراه می شوید و در کنار هم و پا به پای هم به تمرین فایل های ویدیویی آموزشی که برای شما تدارک دیده شده است می پردازید. این یکی از مهم ترین ویژگی های آموزشی رسانه مکتب تی وی است. شما در یک محیطی کاملا تعامی به یادگیری نرم افزار ادوبی اودیشن مشغول می شوید.

 • ریتم مناسب آموزش اودیشن با ضبط در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

  این دوره آموزش اودیشن صرفا در محیط اسکرین کپچر نبوده یعنی کاربر در طی آموزش فقط ویدیو خود محیط نرم افزار را نمی بیند و طبق سناریو آموزشی آن از محیط استودیو نیز استفاده شده است و پس از آن در مرحله اول تدوین تمام قسمت های اضافه آن که بار آموزشی ندارد حذف شده و پس از آن در مراحل بعدی تدوین مواردی مانند موشن گرافیک و صداگذاری و پلاتو و... برای بالاتر بردن سطح سمعی و بصری دوره آموزش اودیشن به کار رفته است.

 • دسترسی آسان به فایل های آموزش اودیشن با کیفیت FULL HD

  این دوره آموزش اودیشن بدون هیچ قفلی عرضه شده و دانشجو پس از تهیه آن فایل های ویدیویی با فرمت MP4 و کیفیت FULL HD را دریافت خواهد کرد تا علاوه بر استفاده راحت و همیشگی از دوره آموزشی بتوان در هر وسیله دیگری مانند موبایل و تبلت و تلویزیون و... آموزش اودیشن را پیش برد. فایل های ویدیویی ما دارای هیچ قفل و یا کرکی نیست و شما با یک بار ثبت نام و خرید می توانید به صورت همیشگی این فایل ها را در اختیار داشته باشید و در هر دستگاهی که راحت تر هستید می توانید آن ها را اجرا کرده و به یادگیری مشغول شوید.

  در رسانه آموزشی مکتب تی وی علاوه بر رعایت نکات مناسب در ضبط صدا و تصویر، دوره های آموزشی خود را در محیط استودیو نیز ضبط می کنیم و این آموزش ها صرفا اسکرین کپچر نیست. پس از آن در مرحله اول تدوین تمامی قسمت های اضافی آن حذف شده و مراحل بعدی تدوین جلوه های صوتی و بصری ارائه داده می شود.

 • مدرس دوره آموزشی

  مدرس دوره آموزشی یکی از دوبلور های خوب کشورمان بوده و طبق تجارب شخصی ایشان در کار با نرم افزار اودیشن به راحتی خواهید توانست در زمان مناسبی به تخصص لازم در اودیشن دست پیدا کنید و همچنین صدای دلنشین ایشان در این دوره آموزشی بسیار لذت بخش خواهد بود.

 • بی نیاز کردن از دوره های حضوری آموزش اودیشن

  این دوره آموزش اودیشن با سناریو آموزشی تعریف شده تمام مزایای کلاس حضوری آموزش اودیشن را برای شما فراهم کرده است. به این صورت که سناریو آموزشی به نوعی بوده که علاوه بر احساس حضور استاد در کنار دانشجو بارها مطالب قابل تکرار بوده و در هر زمان و مکانی بسته به خواست دانشجو قابل پیگیری خواهد بود. همچنین برای رفع اشکالات و نظر درباره کار نیز میتوانید پس از تهیه دوره آموزشی و دادن مشخصات خود به پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی عضویت یابید که در هر ساعت شبانه روز به صورت رایگان مشکلات شما را حل مینمایند.

در صورتی که شما این دوره آموزش اودیشن را ....

می تونید به صورت کاربردی و کامل و با تمرین زیاد به صورت عملی در کمتر از ۳ ساعت به نرم افزار مسلط شده و آماده ورود به دنیای تخصصی میکس صدا و ویرایش صدا و … شوید.

یکی از مهم ترین فرصت رو  برای یادگیری نرم افزار اودیشن را از دست داده و باید هزینه های زیادی برای یادگیری نرم افزار  پرداخت نمایید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش اودیشن

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از آموزش اودیشن به معرفی مختصر و کلی پنل‌های نرم‌افزار می‌پردازیم.

در یک نگاه کلی، برخی کارکردهای پنل‌ها معرفی می‌شوند.

در این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی چگونگی شخصی‌سازی محیط کار نرم‌افزار می‌پردازیم. از جمله اضافه کردن یا حذف پنل‌های موجود در نرم افزار، جابجایی پنل‌ها در فضای کار نرم‌افزار، تغییر اندازه پنل‌ها و همچنین ذخیره کردن فضای کار شخصی‌سازی فضای نرم‌افزار قبل از شروع هر پروژه کمک می‌کند تا بتوانیم سرعت عمل‌مان برای ادیت پروژه را بالا ببریم.

در این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی چگونگی وارد کردن فایل به نرم‌افزار آودیشن می‌پردازیم.

وارد کردن فایل و پروژه به نرم افزار یکی از مهم ترین قسمت‌های ابتدایی کار هست که باید بتوانیم بهترین و راحت‌ترین و سریع‌ترین راه برای وارد کردن فایل‌ها و پروژه‌ها به نرم‌افزار را انتخاب کنیم.

بخصوص به وارد کردن فایل‌ها و پروژه‌ها از نرم‌افزار پریمیر به آودیشن می‌پردازیم. پریمیر و آودیشن از جمله نرم‌افزارهای پرکاربرد آدوبی هستند که به راحتی می‌توانند باهم مرتبط شوند و به کمک هردو ادیت با کیفیتی ارائه کنیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن نحوه خروجی گرفتن از نرم‌افزار و هماهنگ کردن فایل‌های خروجی و پروژه ها با نرم افزار پریمیر را بررسی می‌کنیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن  به بررسی برخی از مفاهیم مهم و کاربردری در کار با نرم‌افزار آودیشن می‌پردازیم. مفاهیمی مثل frequency, amplitude, sample rate و bit debth

دانستن این مفاهیم ضروری نیست ولی باعث می شود کارایی ما برای کار با افکت‌ها و ادیت فایل‌ها افزایش پیدا کند. با این حال این مفاهیم به صورت ساده و کلی بررسی می‌شوند و نه تخصصی.

در این قسمت از آموزش اودیشن نگاه دقیق‌تری به پنل waveform editor خواهیم داشت.نکته اول درباره این پنل این هست که برخی فایل‌ها تنها در این پنل قابل استفاده هستند. نکته دوم این هست که هر تغییری روی فایل در این پنل، باعث تغییر بر روی فایل اصلی می‌شود.این پنل تنها برای کار بر روی یک فایل طراحی شده کاربرد دارد.

در این قسمت از آموزش اودیشن  نگاه دقیق‌تری به پنل multitrack خواهیم داشت.

نکته مهم در این قسمت این است که فایل‌های اصلی بدون تغییر باقی می‌مانند و هرزمان که بخواهیم می‌توانیم تغییراتی که ایجاد کردیم را عوض کنیم و تغییرات جدیدی اعمال کنیم.

در این پنل می‌توانیم فایل‌های مختلف را باهم میکس کنیم و هم زمان چندین فایل را ادیت کنیم

 این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی چگونگی مرتب‌سازی پنل می‌پردازیم.

هرچه فایل‌های ما منظم‌تر (organize) تر باشند کار ادیت برای ما سریع‌تر و راحت تر خواهد بود.

در این قسمت یادمیگیریم چگونه برای ترک‌ها اسم بگذاریم، با رنگ دسته‌بندی کنیم و… که همه این فعالیت‌ها کمک می کند ادیت دقیق‌تر و سریع‌تری انجام بدهیم

از این افکت برای حذف نویزها در بک گراند صدا استفاده می‌شود که در این قسمت از آموزش اودیشن به آن می پردازیم

در این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی این افکت می پردازیم این افکت برای حذف انعکاس در فایل‌های صدا استفاده می‌شود.

در این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی افکتی کارآمد و قوی‌تر برای حذف صداهای بک‌گراند می پردازیم.

از این افکت برای حذف به کار می رود که در این قسمت از آموزش اودیشن به آن می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن ابزاری که برای برش فایل‌های صوتی در ادیت استفاده می‌شود می پردازیم.

برای تلفیق دو فایل جداگانه، و یا تلفیق دو بخش مختلف از یک فایل که برش داده شده‌اند استفاده می‌شود تا پیوستگی فایل‌ها حفظ شود که در این قسمت از آموزش اودیشن به آن می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی این افکت می پردازیم. این افکت برای ادیت میزان بلندی صدا استفاده می‌شود.

بخصوص در هنگام میکس، استفاده از این افکت به ما کمک می‌کند بتوانیم میزان بلندی صدای همه فایل‌ها را باهم هماهنگ بکنیم.

دراین قسمت از آموزش اودیشن به بررسی نحوه ادیت levels صدای فایل‌ها می‌پردازیم.

زمانی که فایل‌های صوتی ضبط می‌شوند، به خاطر مکان ضبط، میکروفون و… میزان بلندی متفاوتی از هم دارند و هنگام ادیت بسیار اهمیت دارد تا بتوانیم صدای یکسان و یکدستی بدست بیاوریم.

برای اینکار در پنل multitrack editor میتوانیم به راحتی میزان بلندی صدای فایل‌های مختلف را باهم هماهنگ کنیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن نحوه هماهنگ‌سازی ترک‌ها در پنل مالتی ترک ادیتور می پردازیم.

دراین قسمت از آموزش اودیشن به بررسی ادیت موسیقی درهنگام میکس پروژه می‌پردازیم.

هنگام ادیت صدا، یکی از پرکاربردترین ادیت‌ها در زمان میکس، ادیت موسیقی است. به این خاطر که موسیقی معمولا آخرین فایلی است که به پروژه اضافه می‌شود بنابراین بسیار اهمیت دارد که بتوانیم قسمت‌های دلخواه از موسیقی، میزان بلندی صدا و همچنین زمان موسیقی را با کل پروژه ادیت کنیم و ادیت با کیفیتی داشته باشیم.

برای این کار خود نرم‌افزار امکاناتی را به کاربر ارائه می‌دهد که بتواند با سرعت و به راحتی تغییرات لازم روی فایل موسیقی را انجام دهد.

از این پنل نیز برای میکس فایل‌های صوتی با یکدیگر استفاده می‌کنیم. پنلی کاربردی و راحت برای استفاده کاربران که می‌شود سریع‌ترین و راحت‌ترین افکت‌ها را برای میکس به آسانی استفاده کرد و کار میکس را انجام داد.در این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی پنل‌های زیر می‌پردازیم.

Music, dialogue, SFX (Sound Effects), Ambience

در این قسمت از آموزش اودیشن نحوه اضافه کردن افکت به فایلها در پنل ویوفرم را بررسی می‌کنیم و تفاوت‌های آن با پنل مالتی ترک.

در این بخش از آموزش اودیشن نحوه اضافه کردن افکت به پنل مالتی ترک و ویژگی‌های این پنل برای کار را افکت ها را بررسی می‌کنیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن افکتی برای فشرده سازی امواج فایل‌های صوتی که باعث تعدیل صداها می‌شود می پردازیم.

در قسمت دوم  از آموزش اودیشن افکت‌هایی برای شفافیت دادن به صدا در هنگام ادیت می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن به افکتی برای اضافه کردن صدای انعکاس به فایلهای صوتی می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی پنل میکسر یکی دیگر از پنل‌های کاربردی در پنل multitrack editor جهت میکس و ادیت فایل‌ها می‌پردازیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی نحوه تنظیم صدای فایلها هنگام میکس آنها با یکدیگر در پنل multitrack editor mixer panel می‌پردازیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن با استفاده از ادیت فایل‌ها در پنل مالتی ترک، می‌توانیم با اتصال چندفایل به ترک دیگری به اسم bus همه آن فایل‌ها را به طور همزمان ادیت کنیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن روشی برای اعمال افکت‌های بیشتری بر روی یک فایل، که باعث سرعت بخشیدن به ادیت و همچنین افزایش کیفیت ادیت می‌شود می پردازیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی این نکته می‌پردازیم که چگونه می‌توانیم فایل‌های چند کاناله را به فایل‌های تک کاناله تبدیل کنیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی چگونگی ضبط صدا در پنل waveform می‌پردازیم.

در این قسمت از آموزش اودیشن به بررسی نحوه ضبط صدا از طریق پنل مالتی ترک می‌پردازیم.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش اودیشن

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش اودیشن داشته باشید

برای یادگیری نرم افزار اودیشن اول باید با محیط کاری نرم افزار آشنا بشید و با تمام ابزارها و تکنیک هایی که در هر حالتی نیاز دارید و اصطلاحا پایه ی نرم افزار اودیشن شما را می چیند را یاد بگیرید و پس از آن در هر زمینه ای که میخواهید دوره را با استاد مخصوص به خودش آغاز نمایید.

تمام مطالب این دوره آموزش اودیشن بر اساس این است که شما مطالب نرم افزار اودیشن را کاملا درک کنید. بنابراین در طی پروژه های واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

در فهرست عناوین دوره آموزش اودیشن تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از اودیشن بلد نباشید. برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش اودیشن در سطح اینترنت را مقایسه نمایید. خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش لایت روم خواهید شد.

دوره آموزش اودیشن همانطور که بیان شد در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است. این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

برای آموزش اودیشن همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت که به صورت آکادمیک کار با نرم افزار و کار در این عرصه رو بلد باشه  تا شما در حین آموزش مطالب پایه صدا را نیز فرا بگیرید. به این صورت شما برای مطالب تخصصی تر این نرم افزار مسلط می شوید.

در دوره جامع آموزش اودیشن شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید. در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما در حین یادگیری اودیشن خواهند بود.

مدرس این دوره : سینا حقیقی

متخصص صدا و ادیتور فیلم که سال های زیادی در پروژه های تبلیغاتی و سینمایی فعالیت داشته و در این دوره آموزش اودیشن طبق استاندارد های رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی استاندارد و مناسبی را برای کلیه علاقه مندان به نرم افزار اودیشن که در هر زمینه ای قصد استفاده از آن را دارند آماده نموده است.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

معرفی دورهنمایش رایگان

معرفی پنل‌های نرم افزار آودیشن (معرفی پنل‌های نرم افزار) (scripts)نمایش رایگان

1.1.شخصی‌سازی (customizing) محیط کار نرم‌افزار

2.2.نحوه وارد کردن فایل و پروژه به نرم‌افزار (ورود فایل و پروژه به نرم افزار)

3.Exporting to premier در پوشه exporting

4.مفاهیم پایه(مفاهیم اساسی درباره صدا)نمایش رایگان

5.پنل waveform editor

6.پنل multitrack editor

7.مرتب‌سازی پنل multitrack editor (منظم کردن پنل مالتیترک ادیتور)

8.افکت‌ denoise

9.افکت dereverb

10.افکت noise reduction process

11.افکت auto heal

12.Trimming

13.Fading

14.افکت match loudness و normalize

15.ادیت levels کلیپ‌ها در پنل multitrack editor (adjusting levels)

16.تنظیم بلندی صدای ترک‌ها در پنل مالتی ترک ادیتور (adjusting track levels)

17.Music remix and stretch

18.پنل essential sound (essential sound effect)

19.اضافه کردن افکت به پنل‌های waveform (effects)

20.اضافه کردن افکت به پنل multitrack (در پوشه effects)

21.افکت compression (در پوشه effects)

22.افکت EQ و filter (در پوشه effects)

23.افکت studio reverb (در پوشه effects)نمایش رایگان

24.پنل mixer (mixer panel)

25.Mixer adjusting levels (در پوشه mixer panel پوشه تغییر صدا از طریق میکسر)

26.ترک bus(در پوشه mixer panel)

27.Sends (در پوشه mixer panel)

28.Multichannel files

29.Recording در پنل waveform در پوشه recording

30.Recording in multitrack editor در پوشه recording

فایل های تمرینی این دوره

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 3
امتیاز کلی : 3.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 3 فروش
0
0
1
0
0
 1. مصطفی

  در تاریخ

  پاسخ

  سلام . یکم در مورد فایل آموزشیتون بیشتر توضیح بدین . سر فصل های آموزشیو بگین ؟ چند ساعت آموزشه ؟ حجم فایل ها چقدره ؟

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   باسلام این آموزش به زودی ضبطش به اتمام میرسه و نکاتی که فرمودین به تفصیل ذکر خواهد شد

 2. عباس

  در تاریخ

  پاسخ

  سلام علیکم.
  چرا سرفصل رو بعد از گذشت چند ماه هنوز ذکر نکردید، اسم برنامه هم خراب نوشتید، در اموزش های شرکت لیندا میگم ادبی ادیشن

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   چیزی که مرسوم هستش اودیشن هستش و خب برای تلفظش خیلی چیزای دیگه هم میشه گفت.
   دوره در حال تدوین هست و بلافاصله بعد از بارگزاری سرفصل ها نیز گفته خواهد شد.
   دقت کنید که مدت زیادیه دوره ضبط شده ولی به خاطر وسواس ما روی کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی تدوین آن به طول انجامیده است.

 3. علی حیدری

  در تاریخ

  دانشجو
  در مورد خرید این دوره مطمئن نیستم
  پاسخ

  سلام من این دوره رو تهیه کردم. پس چرا لینکش برای دانلود تو پروفایلم نیست؟

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   سلام کاربر عزیز پیش خرید انجام دادین شما و چند روز دیگه دوره بارگزاری خواهد شد.
   علت تاخیر این هستش که ما در مکتب تی وی بعد از چند مرحله تدوین دوره رو بارگزاری میکنیم.
   موفق باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

45.000 تومان

امتیاز 3 از 1 رای
زمان دوره:

2 ساعت و 13 دقیقه

حجم دوره:

591 مگابایت

پیش نیاز:

ندارد

نرم افزار:

Adobe Audition

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

31 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی پس از ثبت نام

روش پشتیبانی:

لایوچت، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

سینا حقیقی

تدوینگر و متخصص صدا در نرم افزار اودیشن
قیمت دوره

45.000 تومان