آموزش اودیشن

تصویر شاخص

معرفی نرم افزار اودیشن

اودیشن نرم افزار بسیار کاربردی است که برای ضیط، ویرایش و میکس کردن صدا برای ویدیو، پادکست و … می باشد. همچنین نرم افزار اودیشن یک برنامه کاملا قدرتمند برای طراحی جلوه های صوتی و ابزاری کارآمد در صنعت صدا و قابل تشخیص کردن صدا های مزاحم و اضافی و بازسازی صوتی است. نرم افزار آدیشن توسط شرکت ادوبی تولید شده است.

کاربرد های نرم افزار ادوبی ادیشن

 • ضبط، ترکیب و یا میکس کردن پروژه های صوتی
 • تولید برنامه های رادیویی
 • متمایز کردن صدا از آهنگ های ویدیو یا فیلم
 • قرار دادن و ویرایش موسیقی متن فیلم یا ویدیو

یکی از ویژگی های قابل ذکر نرم افزار ادوبی ادیشن این است که به راحتی کار فید و یا محو کردن را انجام میدهد. هرم نرم افزار یا برنامه ویرایش صدا، راهکار خود را برای تنظیمات یا فید کردن صدا را پیاده می کند. نرم افزار آدیشن این کار را به سهولت و به طور موثر انجام میدهد.  یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار، پشتیبانی از فرمت های مختلف صوتی و ویدیویی است . نرم افزار اودیشن یک برنامه بسیار مفید برای ویرایش فایل های صوتی، دیجیتالی، برای تولید و ضبط موسیقی، آهنگ ها، سخنرانی ها، رادیو، تلویزیون، موسیقی متن، پادکست ها، جلوه های صوتی و تقریبا هر موضوع دیگری که در آن صدا در اولویت است ، استفاده می شود.

دیگر ویژگی این نرم افزار این است که در آن پردازش دسته ای به خوبی صورت می گیرد. هر کسی که در کار تولید ویدیو است به خوبی می داند که پردازش دسته ای می تواند یک ابزار کاربردی برای صرفه جویی در زمان انجام یک پروژه باشد.  اگر باید از هر بخش ویدیویی خود صدا های مزاحم و مخرب را حذف کنید یا نیاز به متعادل کردن فرکانس ها و سیگنال های صوتی را برای یک دسته از فایل های خود را داشته باشید، پردازش دسته ای نرم افزار قدرتمند آدیشن پروژه شما را کاملا  تحت پوشش قرار داده و باعث صرفه جویی چشمگیری در وقت شما می شود.

یکی از خصوصیت های مهمی که نرم افزار آدیشن را مطرح کرده است، این است که شما می توانید بیش از یک منبع صوتی را به طور همزمان با ویرایشگر حرفه ای ادوبی آدیشن انجام دهید. این ویرایشگر صوتی مجهز به ابزار ترکیب و میکس صدا است که شما می توانید در سطوح مختلف آهنگ ها و فایل های صوتی را در یک زمان تنظیم و ویرایش کنید. به طور خلاصه نرم افزار آدیشن برای ضبط مستقیم و حرفه ای صدا در کامپیوتر و یا لب تاب، ویرایش انواع فایل های صوتی، اضافه کردن جلوه ها یا افکت های صوتی، ایجاد ترکیب یا میکس کردن پروژه های چند رسانه ای صوتی و حذف صداهای مزاحم و اضافی استفاده می شود.

معرفی audition در آموزش اودیشننرم افزار اودیشن در صنعت صدا بی همتاست و از آن در جهت ضبط و ترکیب پروژه های صوتی و ساخت موسیقی اورجینال و یا ریمیکس ، تولید صفر تا صد برنامه های رادیویی  و تمیز کردن صدا و حذف نویزهای مزاحم و همینطور صداگذاری حرفه ای ویدیوها استفاده می گردد. در اودیشن فایل های صدا را به دو صورت که ساختار صدا در آن حفظ شود و multitrack نامیده می شود و همینطور در حالتی که ساختار صدا را می توان تغییر داده و به شکل دیگر درآورد و waveform نامیده می شود، می توان مورد استفاده قرار داد.


کاربرد ها و بازار کار پیش روی شما پس از آموزش اودیشن

نرم افزار اودیشن قطعا به بهبود تجربه ی کاری شما در کنار نرم افزارهایی مانند پریمیر برای تدوین ویدیو کمک شایانی خواهد داشت و همینطور کاربردهای متنوع آن مانند تولید پادکست و میکس موسیقی نیز از جمله کاربردهای خوب آن خواهد بود که آهنگسازان و یا تولید کنندگان محتوای فعال در فضای مجازی را شامل میشود.

نرم افزار ادوبی آدیشن بازار کار بسیار گسترده ای دارد. شما می توانید با فراگیری ادوبی آدیشن به درآمدهای خوب دست پیدا کنید. پس از یادگیری حرفه ای این نرم افزار شما می توانید با شرکت هایی که در صنعت صدا و موسیقی فعالیت دارند کار کنید و پروژه های آن ها را انجام دهید. همچنین به صورت مستقیم می توانید با خواننده ها در ارتباط باشید و کارهای موسیقیایی آن ها را ویرایش کنید. کار آدیشن در صنعت دوبلوری بخش مهم و حیاتی محسوب می شود شما می توانید وارد این حوزه شوید و به ویرایش پروژه های صوتی مشغول شوید و کسب درآمد کنید.

بازار کار پس از آموزش اودیشنپس از این آموزش اودیشن شما قادرید تا کارهای زیر را به انجام برسانید.

 • پروژه های صوتی خود را ضبط، ترکیب و یا میکس کنید. این پروژه ها از تولید محتوای صوتی پادکست گرفته برای شبکه های اجتماعی شما باشد تا ضبط کارهای حرفه ای تر که دامنه کاری آن از یک سیستم شخصی گرفته تا یک استودیو مجهز متفاوت است.
 • موسیقی بسازید و یا موسیقی های ساخته شده را ریمیکس کنید.
 • برنامه های رادیویی برای شبکه های رادیویی داشته باشید.
 • فایل های صوتی خود را دستکاری کنید مثلا چیزی را از زمینه آن حذف نمایید تا در هر جای دیگر استفاده کنید.
 • استفاده از آموزش اودیشن برای صداگذاری و زیر صدای ویدیوها و کارهای تصویری در حین تدوین

چرا آموزش اودیشن ؟

دریافت پروژه های ویرایش صوتی متعدد

در حال حاضر صنعت موسیقی و صوت یک بازار بسیار پررونقی محسوب می شود که قطع به یقین متوجه این موضوع شده اید. شما با حرفه ای شدن در ویرایش به وسیله ادوبی آدیشن می توانید صاحب پروژ های متنوع و با تعداد زیاد شوید و به درآمد قابل توجهی برسید. پس این فرصت خوب را از دست ندهید.

دیده شوید!

شما با یادگیری و حرفه ای شدن در نرم افزار ادوبی آدیشن می توانید خود را به شرکت ها و موسسات فعال در این زمینه بشناسانید و این شرکت ها نیز با مشاهده حرفه شما پروژه های خود را به شما خواهد سپرد. تنها کافی است که این دوره جامع را بگذرانید تا به هدف موردنظرتان در این زمینه برسید.

درآمد دائمی

شما با گذراندن آموزش جامع نرم افزار آدیشن به یک درآمد ثابت و همیشگی برسید. شما با انجام چند پروژه ویرایش می توانید پروژ های بعدی را با سرعت زیادی انجام دهید و موجب صرفه جویی زیادی در وقت شما می شود و این کار بسیار لذت بخش خواهد بود.


آموزش اودیشن رسانه آموزشی مکتب تی وی

دوره آموزش اودیشن مکتب تی وی در یکی از کامل ترین سرفصل های خود برای نرم افزار اودیشن به صورت کامل این نرم افزار را بررسی خواهد کرد و ریتم این آموزش اودیشن به علت استفاده از محیط استودیو و چند مرحله تدوین به هیچ عنوان احساس خستگی برای کاربر نخواهد داشت.

آموزش اودیشنسرفصل های آموزش اودیشن به صورت کامل

یکی از کامل ترین آموزش اودیشن های زبان فارسی را ضبط نمودیم تا علاوه بر بررسی خود امکانات نرم افزار میکس موسیقی و ساخت پادکست که این روزها رونق زیادی گرفته را نیز مورد بررسی قرار دهیم. این دوره آموزش اودیشن طبق استانداردهای جهانی این نرم افزار ضبط شده و قطعا پس از پایان راز مگویی از این نرم افزار نخواهید داشت.

مجموعه آموزش نرم افزار ادوبی آدیشن به گونه است که تمامی مطالبی که ضروری است و باید یاد بگیرید را در اختیار شما قرار می دهد. این مطالب با ساده ترین شیوه ممکن آموزش داده می شود. شما با صرف وقت اندکی می توانید به تمام ریز و کاری های نرم افزار ادوبی آدیشن آشنا شوید و پس از آن به انجام پروژه های مربوطه مشغول شوید.

آموزش اودیشن به صورت تعاملی

در این دوره آموزش جامع ادوبی آدیشن شما با یک استاد دوره همراه می شوید و در کنار هم و پا به پای هم به تمرین فایل های ویدیویی آموزشی که برای شما تدارک دیده شده است می پردازید. این یکی از مهم ترین ویژگی های آموزشی رسانه مکتب تی وی است. شما در یک محیطی کاملا تعامی به یادگیری نرم افزار ادوبی آدیشن مشغول می شوید.

ریتم مناسب آموزش اودیشن با ضبط در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

این دوره آموزش اودیشن صرفا در محیط اسکرین کپچر نبوده یعنی کاربر در طی آموزش فقط ویدیو خود محیط نرم افزار را نمی بیند و طبق سناریو آموزشی آن از محیط استودیو نیز استفاده شده است و پس از آن در مرحله اول تدوین تمام قسمت های اضافه آن که بار آموزشی ندارد حذف شده و پس از آن در مراحل بعدی تدوین مواردی مانند موشن گرافیک و صداگذاری و پلاتو و… برای بالاتر بردن سطح سمعی و بصری دوره آموزش اودیشن به کار رفته است.

دسترسی آسان به فایل های آموزش اودیشن با کیفیت FULL HD

این دوره آموزش اودیشن بدون هیچ قفلی عرضه شده و دانشجو پس از تهیه آن فایل های ویدیویی با فرمت MP4 و کیفیت FULL HD را دریافت خواهد کرد تا علاوه بر استفاده راحت و همیشگی از دوره آموزشی بتوان در هر وسیله دیگری مانند موبایل و تبلت و تلویزیون و… آموزش اودیشن را پیش برد. فایل های ویدیویی ما دارای هیچ قفل و یا کرکی نیست و شما با یک بار ثبت نام و خرید می توانید به صورت همیشگی این فایل ها را در اختیار داشته باشید و در هر دستگاهی که راحت تر هستید می توانید آن ها را اجرا کرده و به یادگیری مشغول شوید.

در رسانه آموزشی مکتب تی وی علاوه بر رعایت نکات مناسب در ضبط صدا و تصویر، دوره های آموزشی خود را در محیط استودیو نیز ضبط می کنیم و این آموزش ها صرفا اسکرین کپچر نیست. پس از آن در مرحله اول تدوین تمامی قسمت های اضافی آن حذف شده و مراحل بعدی تدوین جلوه های صوتی و بصری ارائه داده می شود.

مدرس دوره آموزشی

مدرس دوره آموزشی یکی از دوبلور های خوب کشورمان بوده و طبق تجارب شخصی ایشان در کار با نرم افزار اودیشن به راحتی خواهید توانست در زمان مناسبی به تخصص لازم در اودیشن دست پیدا کنید و همچنین صدای دلنشین ایشان در این دوره آموزشی بسیار لذت بخش خواهد بود.

بی نیاز کردن از دوره های حضوری آموزش اودیشن

این دوره آموزش اودیشن با سناریو آموزشی تعریف شده تمام مزایای کلاس حضوری آموزش اودیشن را برای شما فراهم کرده است. به این صورت که سناریو آموزشی به نوعی بوده که علاوه بر احساس حضور استاد در کنار دانشجو بارها مطالب قابل تکرار بوده و در هر زمان و مکانی بسته به خواست دانشجو قابل پیگیری خواهد بود. همچنین برای رفع اشکالات و نظر درباره کار نیز میتوانید پس از تهیه دوره آموزشی و دادن مشخصات خود به پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی عضویت یابید که در هر ساعت شبانه روز به صورت رایگان مشکلات شما را حل مینمایند.

0/5 (0 Reviews)

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 3
امتیاز کلی : 3.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 3 فروش
0
0
1
0
0
 1. مصطفی

  در تاریخ

  پاسخ

  سلام . یکم در مورد فایل آموزشیتون بیشتر توضیح بدین . سر فصل های آموزشیو بگین ؟ چند ساعت آموزشه ؟ حجم فایل ها چقدره ؟

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   باسلام این آموزش به زودی ضبطش به اتمام میرسه و نکاتی که فرمودین به تفصیل ذکر خواهد شد

 2. عباس

  در تاریخ

  پاسخ

  سلام علیکم.
  چرا سرفصل رو بعد از گذشت چند ماه هنوز ذکر نکردید، اسم برنامه هم خراب نوشتید، در اموزش های شرکت لیندا میگم ادبی ادیشن

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   چیزی که مرسوم هستش اودیشن هستش و خب برای تلفظش خیلی چیزای دیگه هم میشه گفت.
   دوره در حال تدوین هست و بلافاصله بعد از بارگزاری سرفصل ها نیز گفته خواهد شد.
   دقت کنید که مدت زیادیه دوره ضبط شده ولی به خاطر وسواس ما روی کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی تدوین آن به طول انجامیده است.

 3. علی حیدری

  در تاریخ

  دانشجو
  در مورد خرید این دوره مطمئن نیستم
  پاسخ

  سلام من این دوره رو تهیه کردم. پس چرا لینکش برای دانلود تو پروفایلم نیست؟

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   سلام کاربر عزیز پیش خرید انجام دادین شما و چند روز دیگه دوره بارگزاری خواهد شد.
   علت تاخیر این هستش که ما در مکتب تی وی بعد از چند مرحله تدوین دوره رو بارگزاری میکنیم.
   موفق باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

34.000 تومان

امتیاز 3 از 1 رای
چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

سینا حقیقی

تدوینگر و متخصص صدا
قیمت دوره

34.000 تومان