آموزش طراحی کارت ویزیت

Visiting Card Design Tutorial

معرفی کارت ویزیت

معرفی کارت ویزیت در صفحه دوره آموزش طراحی کارت ویزیت

در گذشته اشراف زادگان زمانیکه با افراد مهمی قرار ملاقات داشته بر روی پوستین و یا کاغذهای دست ساز قبل از قرار ملاقات خود و سوابق خود را درج می نمودند و تاریخ ملاقات را به صورت رسمی بر روی آن ذکر می کردند تا جایگاه خود را به طرف مقابل گوشزد نمایند.

 

این رسم از گذشته تا کنون در قالب کارت ویزیت به جای مانده است. و تعریف آن به صورت خلاصه معرفی شخص یا برند و همینطور راه های تماس و ارتباط با وی خواهد بود. همانطور که می دانید همواره اولین برخورد از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در اولین تعامل شما با فرد مذاکره کننده، کارت ویزیت می تواند اولین راه گشای ارتباطات شما باشد. در این روش ارزان برای بازاریابی و برندینگ، نحوه طراحی و در نظر گرفتن تمام نکات لازم برای آن بسیار ضروری بوده و داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای معرف سطح شخصیت اجتماعی و حرفه ای فرد خواهد بود.

 

بازار کار پیش رو بعد از آموزش طراحی کارت ویزیت

بازار کار طراحی کارت ویزیت در صفحه دوره آموزش طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت همانطور که می دانید موردی همه گیر و شاید ارزان ترین روش تبلیغات برای افراد و مشاغل مختلف می باشد از این سفارشات آن تعداد زیادی خواهد داشت. پس فرصت مناسبی برای کسب درآمد پیش روی طراحان آن خواهد بود.

 

شما می توانید به صورت عینی پروژه هایی که بعد از پایان این دوره آموزش کارت ویزیت می توانید انجام دهید را با سرچ عبارت ( پروژه های کارت ویزیت پونیشا ) و کلیک روی اولین گزینه مشاهده کنید. پس برای رسیدن به این پروژه ها تنها کافی است تا همراه این دوره آموزشی تا انتها تمرین کنید!

برای بازار کار این صنعت شما در مرحله اول میتوانید با شرکت های تبلیغاتی همکاری کنید، گزینه دوم با توجه به همه گیر بودن از قصاب و آرایشگر گرفته تا دکتر و استاد دانشگاه و… همه در در همه جا به کارت ویزیت نیاز دارند پس با گذراندن این مجموعه آموزش کارت ویزیت و ساخت چند کارت ویزیت به عنوان نمونه کار می توانید با قرار گذاشتن با چاپخانه ها که در سطح شهر پیدا میشوند میتوانید خودتان به سراغ مشتری بروید و بازاریابی را شروع کنید با هزینه مناسبی چاپ کنید و یک بیزینس فوق العاده را برای خود رقم بزنید.

 

بنابراین نقشه کار شما میتواند این باشد که در حین این دوره آموزش طراحی کارت ویزیت ، با انواع و اقسام کارت های ویزیت آموزش داده شده، کارهای خود را آماده نمایید و پس از آن به صورت فریلنسری بازاریابی کنید چرا که تمام مشاغل به کار شما نیاز دارند و شما حتی به صورت مستقیم و بدون نیاز به شرکتهای تبلیغاتی نیز میتوانید پروژه های طراحی کارت ویزیت بگیرید.

0
تا دلیل که باید به طراحی کارت ویزیت مسلط بشیم

آموزش طراحی کارت ویزیت رسانه آموزشی مکتب تی وی

به جرات ادعا میکنیم که در حال مطالعه صفحه محصول کاملترین دوره آموزش طراحی کارت ویزیت به زبان فارسی در رسانه آموزشی مکتب تی وی هستید! این صنعت پررونق و پرتکرار همواره در حال رقابت های شدید در بین طراحان بوده و البته نکاتی را در درون خود نهفته دارد که هرکسی از آن اطلاع ندارد. اگر شما هم قصد حرفه ای شدن در این زمینه را دارید، می توانید از دوره های آموزشی که نهایتا در یکی دو ساعت به طراحی چند المان در کارت ویزیت می پردازند اکتفا کنید و یا اگر قصد دارید تا پرده از تمام اسرار این مورد بردارید تبریک می گوییم!

در دوره آموزشی طراحی کارت ویزیت مکتب تی وی با کاملترین دوره آموزشی در زمینه طراحی کارت ویزیت همراه خواهید شد. شما در این دوره آموزش کارت ویزیت به صورت تعاملی با تمامی ابعاد کارت ویزیت مانند: تمام المان های به کار رفته مرسوم در کارت های ویزیت و همینطور کارت ویزیت ویژه تمام مشاغل مختلف، آشنا خواهید شد.

آموزش طراحی کارت ویزیت

آیا پرداخت هزینه این دوره ارزش آن را دارد؟!

هزینه این دوره آموزش طراحی کارت ویزیت که کمتر از ۳ عدد پیتزا می باشد در راه ورود شما به دنیایی از سفارشات کارت ویزیت خواهد بود. پس با پرداخت این هزینه در یکی دو سفارش اول قطعا هزینه آن به شما باز خواهد گشت و یک سرمایه همیشگی را برای خود به جای گذاشته اید.

در صورتی که شما این دوره آموزش طراحی کارت ویزیت را ....

شانس این رو دارید که طراحی کارت ویزیت رو به صورت کاملا تخصصی و جامع در 7 ساعت یاد بگیرید و این مورد پولساز رو در همه ی حالات ممکن در ویترین نمونه کارهای خودتون داشته باشید.

یکی از مهم ترین فرصتها رو  برای یادگیری طراحی کارت ویزیت از دست داده و باید هزینه های زیادی چه از نظر زمانی و هزینه ای برای یادگیری جوانب مختلف کارت ویزیت پرداخت کنید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت در دوره آموزش طراحی کارت ویزیت مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی کارت ویزیت

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

این قسمت از دوره ی آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ، برای افرادی تدوین و ساخته که تخصص خاصی در زمینه ی طراحی گرافیک با نرم افزارهای گرافیکی ندارند، اما با این حال مایل هستند طراحی کارت ویزیت توسط خودشان انجام شده و به سرعت در عرض چند دقیقه آماده ی ارائه به چاپخانه باشد. ما در این ویدئو نحوه ی استفاده از قالب های آماده کارت ویزیت را به صورت غیر تخصصی خدمتتان آموزش خواهیم داد.

در این قسمت از آموزش طراحی کارت ویزیت  به معرفی دوره جامع آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ می پردازیم.

در این قسمت از دوره  آموزشی طراحی کارت ویزیت به بررسی نکاتی خواهیم پرداخت که در طراحی کارت ویزیت لازم است در نظر گرفته شوند. نکاتی مانند ابعاد انواع کارت ویزیت ها، شناخت انواع مدل های رنگی، حاشیه امن طراحی، جنس انواع کارت ویزیت ها و مقواهایی که در طراحی کارت ها استفاده می شود، و همچنین مقایسه ی هزینه های چاپ انواع کارت ویزیت ها، از نکاتی هستند که در این قسمت راجع به آنها خدمت شما توضیح داده خواهد شد.

با این قسمت از آموزش طراحی کارت ویزیت ،طراحی  اولین کارت ویزیت دوره را با ایجاد پروژه، تعیین ابعاد کار و مدل رنگی کار، شروع خواهیم کرد. همچنین در این پروژه برای ایجاد تعدادی اشکال منحنی، از ابزار Pen استفاده خواهیم کرد، که یکی ابزارهای مهم و کاربردی فتوشاپ به حساب می آید. وارد کردن لوگو، اطلاعات تماس و تعدادی آیکون به کارت ویزیت هم بخشی از این آموزش است.

در این بخش از آموزش طراحی کارت ویزیت در قالب کلی یک نمونه کارت ویزیت را با استفاده از ابزار Pen و اشکال مختلف مانند مستطیل، مثلث و چند ضلعی ها طراحی خواهیم کرد. باقی قسمت های این پروژه که طراحی قسمت پشت و روی کارت ویزیت با استفاده از همین قالب است، در قسمت بعدی دوره خدمتتان آموزش داده خواهد شد.

در این قسمت از آموزش طراحی کارت ویزیت، ادامه ی قسمت ۴ است که مربوط به طراحی قالب یک کارت ویزیت بود.در این قسمت ما لوگو و اطلاعات تماس و یک سری آیکون را به پروژه اضافه خواهیم نمود و با تغییر رنگ بخش های مختلف و ایجاد چند متن، قسمت های پشت و روی این کارت ویزیت را طراحی خواهیم کرد.

در این قسمت از آموزش طراحی کارت ویزیت، به طراحی یک کارت ویزیت شخصی زیبا خواهیم پرداخت که در آن از ابزار های مختلف از جمله Selection Tools، و از روش هایی برای ایجاد شکل های متفاوت استفاده شده است. همچنین نحوه ی ایجاد کد های QR شخصی و وارد کردن تصویر شخصی نیز در این قسمت آموزش داده خواهد شد.

موضوع این قسمت از دوره ی آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ، آشنایی با موکاپ و نقش مثبت آنها در ارائه نمونه کارهای گرافیکی تان میباشد. همچنین در این قسمت، یک نمونه موکاپ زیبا با استفاده از کارت ویزیت شخصی که در قسمت قبل با هم طراحی کردیم، با استفاده از روش های تغییر شکل (Transform)، ایجاد خواهیم کرد.

در  قسمت هشتم از آموزش طراحی کارت ویزیت ، پشت و روی یک نمونه کارت ویزیت را با استفاده از لوگو مورد نظر و رنگ های به کار رفته در لوگو طراحی خواهیم کرد، که در شکل های طراحی شده در کار، از طرح ها یا پترن ها (Patterns) استفاده شده است. نحوه دانلود پترن ها و استفاده از آنها نیز، در این قسمت آموزش داده خواهد شد.

موضوع این قسمت از دوره اموزش طراحی کارت ویزیت، آموزش نحوه ی کار با موکاپ های آماده و مخصوصا موکاپ های آماده ی کارت ویزیت میباشد. توضیحاتی نیز راجع به نحوه ی دانلود انواع موکاپ آماده کارت ویزیت از اینترنت، و کار با اشیاء هوشمند (Smart Objects) که بسیاری از موکاپ های آماده با استفاده از آنها طراحی شده اند، خدمتتان ارائه خواهد شد.

در این قسمت اموزش طراحی کارت ویزیت، بخش روی یک نمونه کارت ویزیت با موضوع آرایشگاه مردانه را طراحی خواهیم کرد، که در آن از پترن ها، و یک تصویر دوربری شده استفاده شده است. موضوع دوربری تصاویر که در تمام زمینه های طراحی با فتوشاپ کاربرد دارد و حائز اهمیت است، تا حدودی در این قسمت خدمتتان آموزش داده خواهد شد.

در این بخش از اموزش طراحی کارت ویزیت در ادامه ی قسمت قبل، بخش پشت کارت ویزیت خود را در این قسمت، با ایجاد متن ها و وارد کردن یک آیکون، با هم طراحی خواهیم کرد.

این قسمت از دوره اموزش طراحی کارت ویزیت، به آموزش طراحی بخش روی یک نمونه کارت ویزیت عمودی با موضوع آرایشگاه مردانه اختصاص دارد که در آن به طراحی یک طرح پس زمینه زیبا با استفاده از مستطیل های پی در پی مورب، ایجاد حالت روبان برای تیتر کارت، ایجاد هارمونی رنگی و استفاده از روش Clipping Mask کردن تصویر بر روی یک شکل خواهیم پرداخت.

این قسمت از  اموزش طراحی کارت ویزیت نیز به ادامه ی قسمت قبلی مربوط میشود و موضوع آن طراحی بخش پشت کارت ویزیت عمودی با موضوع آرایشگاه مردانه می باشد. در این بخش نیز ما از پس زمینه ی طراحی شده برای بخش روی کارت استفاده، و آیکون و تعدادی اطلاعات مرتبط را وارد کار خواهیم کرد.

در این قسمت از  اموزش طراحی کارت ویزیت یک کارت ویزیت را با ایجاد دایره های پی در پی طراحی خواهیم کرد. همچنین حالت شکل لنز دوربین و یک نمونه ساده لوگو شکل دوربین، برای این کارت ویزیت با موضوع استودیو عکاسی، طراحی خواهد شد.

در این بخش از اموزش طراحی کارت ویزیت ، مشاورین املاک، موضوع کارت ویزیت این قسمت خواهد بود. در این قسمت به طراحی بخش های رو و پشت یک کارت ویزیت با موضوع مشاورین املاک خواهیم پرداخت، که لوگو کار هم، با استفاده از شکل ها (Shapes)، و تغییر شکل آنها (Transform)، توسط خودمان طراحی می شود. همچنین موضوع کشیده نویسی متن را هم برای استفاده در کارهای متنی را در این قسمت خواهید آموخت.

در این قسمت از اموزش طراحی کارت ویزیت طراحی یک نمونه موکاپ کارت ویزیت دیگر را با استفاده از کارت ویزیت های مربوط به قسمت قبل با موضوع مشاورین املاک خواهیم آموخت. ایجاد حالت حاشیه های سه بعدی، ایجاد حالت سایه، و اعمال کردن فیلتر Gaussian Blur بر روی سایه یا روی هر شکل دیگر را در این قسمت خدمتتان آموزش خواهیم داد.

موضوع این قسمت از اموزش طراحی کارت ویزیت نیز مانند کارت ویزیت قبل با موضوع مشاورین املاک خواهد بود. اما هدف از طراحی این کارت ویزیت، آشنایی شما با طیف رنگ ها (Gradients) بر روی اشکال و متن ها میباشد. نحوه استفاده از Custom Shapes در فتوشاپ، دوربری یک نمونه تصویر و ایجاد تصویر سایه از روی تصویر اصلی (Reflect) موضوعاتی هستند که در این قسمت می آموزید.

در این قسمت از اموزش طراحی کارت ویزیت، یک نمونه کارت ویزیت با موضوع سالن زیبایی طراحی خواهیم کرد که بخشی از آن با ابزار Pen، و بخشی دیگر با درج یک نمونه تصویر و مرتبط با موضوع، و همچنین ایجاد سایه کار خواهد شد.

در این قسمت از اموزش طراحی کارت ویزیت ، بخش های پشت و روی یک کارت ویزیت منحصر به فرد شخصی را طراحی خواهیم کرد که در آن با استفاده از یک پالت رنگی (Color Pallet) که با سایت ادوبی کالرز (Adobe Colors) برای خود ساخته ایم، یک تم با هارمونی رنگی بسیار زیبا برای خود خواهیم ساخت. در این پروژه بیشتر با موضوع درج تصویر و درج برخی از قسمت های یک تصویر در پروژه آشنا خواهید شد، و همچنین کار با خطوط راهنما (Guide Lines) را به صورت کاملا کاربردی در این پروژه خواهید آموخت.

هدف از طراحی کارت ویزیت این قسمت از دوره آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ، غالبا آموزش ایجاد یک پترن سه بعدی (۳D) به دلخواه شما و استفاده از آن در پروژه تان میباشد. پس از تماشای این قسمت قادر خواهید بود یک پترن مکعبی بسیار زیبا با رنگ دلخواهتان بسازید و از آن در پروژه هایتان استفاده کنید، همچنین بخش های رو و پشت یک نمونه کارت ویزیت شخصی دیگر را طراحی کنید.

در این قسمت از اموزش طراحی کارت ویزیت،  یک نمونه کارت ویزیت بسیار زیبا و استثنائی با موضوع لباس فروشی طراحی خواهیم کرد. در این ویدئو خواهید آموخت چگونه میتوان با یک پس زمینه از طرح یک نوع پارچه، بخشی از لباس و بخشی از متن های کارت را طراحی کرد و یک طرح دوخت زیبا به کارت و همچنین متن ها و شکل های مختلف داد.

در کارت ویزیت طراحی شده در این قسمت از اموزش طراحی کارت ویزیت ، بیشتر به نگارش طرح متن خواهیم پرداخت. هدف از طراحی این کارت ویزیت، آشنایی شما با ترفندهای ساده و زیبای تایپوگرافی، و ایجاد افکت های مختلف بر روی متن با استفاده از تصاویر است.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش طراحی کارت ویزیت

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش طراحی کارت ویزیت داشته باشید

برای یادگیری طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ باید نرم افزار فتوشاپ رو بلد باشید تا حدی بتونید با ابزار های آن کار کنید. بنابراین نکته قابل توجه این است که در ابتدا با تمام ابزارها و تکنیک هایی که در هر حالتی نیاز دارید و اصطلاحا پایه ی نرم افزار فتوشاپ می باشد  را یاد بگیرید و در آخر می تونید راحت تر این دوره رو پیش ببرید.

تمام مطالب این دوره آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ بر اساس این است که شما درک خوبی از مطالب طراحی کارت ویزیت داشته باشید. بنابراین در طی پروژه های کاربردی و واقعی این موارد باید برای شما تفهیم شوند پس آموزش علی رغم اینکه نرم افزاری است کاملا عملی بوده و شما میتوانید به راحتی با فوتیج های دلخواهتان همراه با استاد تمرین کنید.

در فهرست عناوین دوره آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ تمام قسمت ها همراه با توضیحات آن ها آورده شده است و شما پس از پایان این دوره چیزی باقی نمی ماند که از  طراحی کارت ویزیت بلد نباشید. برای اطمینان از محتوا میتوانید با سایر دوره های آموزش طراحی کارت ویزیت در سطح اینترنت را  با هم مقایسه نمایید. خودتان قطعا متوجه کامل بودن این دوره آموزش خواهید شد.

دوره آموزش طراحی کارت ویزیت  در محیط استودیو ضبط شده است و از لحاظ ضبط صدا و تصویر دقت زیادی در آن به خرج داده شده است. این مورد را میتوانید در پیش نمایش قسمت هایی که جهت نمونه قرار داده شده است را متوجه شوید.

برای آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ همانطور که ذکر شد باید فردی را به عنوان مدرس در نظر گرفت که به طراحی کارت ویزیت مسلط بوده و در پایه گرافیک متخصص باشه . به این صورت شما برای مطالب تخصصی تر برای ادیت عکس هیچ مشکلی نخواهید داشت و می توانید همه ی مطالب را به خوبی فرا بگیرید.

در دوره آموزش طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ شما در صورتی که به هر مشکلی برخورد کردید میتوانید با پشتیبانی ما از طریق تیکت و لایوچت و تلگرام در ارتباط باشید. در صورتی هم که به مشکل فنی برخورد کرده باشید، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا کنید که همیشه به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما در حین یادگیری این دوره خواهند بود.

آموزش طراحی کارت ویزیت 1

مدرس این دوره : سجاد رسول نژاد

مبحث کارت ویزیت به علت پرتکرار بودن در تعداد سفارشات خود مقوله ای است که طالب سرفصل های کامل و متنوعی خواهد بود. از این رو با استانداردهای مکتب تی وی و با استفاده از تجربیات مدرس این دوره که تعداد زیادی پروژه در شرایط گوناگون در این زمینه داشته است بر آن شدیم تا یک دوره با این مشخصات پیاده سازی نماییم که تجربیات آقای رسول نژاد که گرافیست قابلی به شمار می آیند منجر به ساخت یکی از کامل ترین منابع در زمینه کارت ویزیت گردید.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش طراحی کارت ویزیت 2

آموزش طراحی کارت ویزیت، به بسیاری از علاقه مندان آموزش طراحی کارت ویزیت کمک می کند تا بسیاری از نیازهای اولیه حرفه‌ای آموزش طراحی کارت ویزیت را در اختیار بگیرند: تبلیغات، به رسمیت شناختن برند، نحوه ایجاد برقراری ارتباط مخاطب با آموزش طراحی کارت ویزیت شرکت/ سازمان / شخص مورد نظر و البته اطلاعات تماس..

آموزش طراحی کارت ویزیت، به بسیاری از علاقه مندان آموزش طراحی کارت ویزیت کمک می کند تا بسیاری از نیازهای اولیه حرفه‌ای آموزش طراحی کارت ویزیت را در اختیار بگیرند: تبلیغات، به رسمیت شناختن برند، نحوه ایجاد برقراری ارتباط مخاطب با آموزش طراحی کارت ویزیت شرکت/ سازمان / شخص مورد نظر و البته اطلاعات تماس. آموزش طراحی کارت ویزیت در صورتی که به درستی انجام بگیرد و همچنین اگر آموزش طراحی کارت ویزیت نتایج لازم را داشته باشد، می تواند تاثیر ماندگاری بر جای بگذارد و شما با کسب درآمد با آموزش طراحی کارت ویزیت به نتایج خوبی برسید.

 

آموزش طراحی کارت ویزیت

 

آموزش طراحی کارت ویزیت چیست؟ چه نیازی به آموزش طراحی کارت ویزیت داریم؟

آموزش طراحی کارت ویزیت به طراحی یک کاغذی کوچک اشاره دارد که جزئیات کسب‌وکار شما را نگه می‌دارد، مانند نام، اطلاعات تماس و لوگوی نشان تجاری. آموزش طراحی کارت ویزیت و دریافت اطلاعات مرتبط با آموزش طراحی کارت ویزیت هم از نظر کاری و هم از نظر آینده شغلی به شما کمک خواهد کرد، چرا که معمولا آموزش طراحی کارت ویزیت بخش مهمی از نام تجاری افراد بوده و باید به عنوان یک توسعه بصری با آموزش طراحی کارت ویزیت از طرح برند عمل کند. در این راهنما آموزش طراحی کارت ویزیت، ما همه چیز را در مورد آموزش طراحی کارت ویزیت ارائه می دهیم تا بتوانید دقیقا همان چیزی را که می‌خواهید با آموزش طراحی کارت ویزیت بیاموزید و در آینده کاریتان با آموزش طراحی کارت ویزیت موفق باشید.

آموزش طراحی کارت ویزیت

برای آموزش طراحی کارت ویزیت چه یک فریلنسر باشید، یا برای آموزش طراحی کارت ویزیت یک شرکت نوپا باشید، دو مولفه حیاتی برای آموزش طراحی کارت ویزیت وجود دارد که باید قبل از شروع آموزش طراحی کارت ویزیت و کار به آن فکر کنید:

اینکه چگونه آموزش طراحی کارت ویزیت به شما در طراحی کمک می کند؟

در تک تک مراحل آموزش طراحی کارت ویزیت و به کارگیری آموزش طراحی کارت ویزیت باید مولفه های آموزش طراحی کارت ویزیت را مد نظر داشته باشید. این مولفه ها شامل:

 • برند و لوگو
 • طرح رنگ برند

در آموزش طراحی کارت ویزیت لوگو و هم طرح‌های رنگی دو انتخاب آموزش طراحی کارت ویزیت بصری مهم برای نامگذاری در آموزش طراحی کارت ویزیت هستند. آموزش طراحی کارت ویزیت نه تنها این عناصر در آموزش طراحی کارت ویزیت نقش بزرگی در ایجاد کارت کاری شما ایفا می‌کنند، بلکه به حوزه‌های دیگر آموزش طراحی کارت ویزیت مانند چیدمان و هویت برند تان در آموزش طراحی کارت ویزیت نیز کمک خواهند کرد.

در ابتدا و قبل از یادگیری آموزش طراحی کارت ویزیت باید از طراحی لوگو در آموزش طراحی کارت ویزیت و روانشناسی رنگ ها در آموزش طراحی کارت ویزیت مطلع باشید که پیشنهاد می کنیم برای روند آموزش طراحی کارت ویزیت بهتر حتما آنها را بیاموزید.

آموزش طراحی کارت ویزیت و درک برند

در آموزش طراحی کارت ویزیت یک فعالیت اولیه دیگر وجود دارد که بقیه فرآیند آموزش طراحی کارت ویزیت را کند می کند. شما باید بدانید که آموزش طراحی کارت ویزیت مشتری/ مخاطب چگونه با طراحی تان پس از آموزش طراحی کارت ویزیت و یادگیری، ارتباط برقرار می کند. باید نوع برند کسب و کاری که قصد دارید کارت ویزیت را برای آن طراحی کنید در نظر بگیرید و این مقوله آموزش طراحی کارت ویزیت اولین گام مهم و حیاتی در آموزش طراحی کارت ویزیت است. در اصل آموزش طراحی کارت ویزیت آموزش تصاویر است نه کلمات و متون. از این رو در آموزش طراحی کارت ویزیت ، و ابتدایی ترین گام آموزش طراحی کارت ویزیت باید بدانید که با آموزش طراحی کارت ویزیت دقیقا برای چه برندی طراحی می کنید و این آموزش طراحی کارت ویزیت پس از آموزش طراحی کارت ویزیت به واسطه آموزش طراحی کارت ویزیت، آیا موثر بوده است؟ یا خیر.

این موارد در آموزش طراحی کارت ویزیت مرتبط با آموزش طراحی کارت ویزیت، موضوعی است که ارزش آموزش طراحی کارت ویزیت بحث و رسیدگی کامل در ابتدایی ترین مراحل آموزش طراحی کارت ویزیت را دارد، بنابراین اگر می‌خواهید آموزش طراحی کارت ویزیت را عمیق پیگیری کنید، مطالب آموزش طراحی کارت ویزیت آورده شده در ادامه مسیر آموزش طراحی کارت ویزیت مواردی هستند که می‌توانید از آنها برای تعیین هویت جهت آموزش طراحی کارت ویزیت استفاده کنید و بدانید که با آموزش طراحی کارت ویزیت دقیقا هدف از آموزش طراحی کارت ویزیت چیست؟ چند دقیقه تامل در آموزش طراحی کارت ویزیت با هویت برند در آموزش طراحی کارت ویزیت از جمله مواردی است که در آموزش طراحی کارت ویزیت باید به آن پرداخته شود، به خصوص زمانی که به نمایش شخصیت برند با آموزش طراحی کارت ویزیت مربوط می‌شود.

آموزش طراحی کارت ویزیت: باید ها و نباید ها آموزش طراحی کارت ویزیت

آموزش طراحی کارت ویزیت یک پله ابتدایی آموزش طراحی کارت ویزیت دارد. برند های بسیاری، لوگو از قبل طراحی شده خود را در اختیار دارند و این، کار شما را پس از یادگیری آموزش طراحی کارت ویزیت و اجرای تعلیمات دیده شده از آموزش طراحی کارت ویزیت ، آسان خواهد کرد. در آموزش طراحی کارت ویزیت شما می توانید موارد زیر را بیاموزید:

 

طراحی کارت ویزیت

 

انتخاب ساختار طراحی در آموزش طراحی کارت ویزیت

آموزش طراحی کارت ویزیت و اصول پایه: همانطور که تکنیک‌های آموزش طراحی کارت ویزیت چاپ برای آموزش طراحی کارت ویزیت پیشرفته و مقرون‌به‌صرفه آموزش طراحی کارت ویزیت میشوند، آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای فضای بیشتری برای کشف اشکال جایگزین با آموزش طراحی کارت ویزیت دارند. روش های آموزش طراحی کارت ویزیت نوین و آموزش طراحی کارت ویزیت پایه، به شما این امکان را می‌دهد که هر شکلی که می‌خواهید به کمک آموزش طراحی کارت ویزیت طراحی را انجام داده و به یک ساختار کلی در آموزش طراحی کارت ویزیت برسید. آموزش طراحی کارت ویزیت پایه و نوین دو جزء جدانشدنی از یکدیگرند.

انتخاب اندازه استاندارد در آموزش طراحی کارت ویزیت

یکی از مهم ترین جنبه های آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای، یا آموزش طراحی کارت ویزیت مبتدی، آموزش طراحی کارت ویزیت پایه، آموزش طراحی کارت ویزیت سه بعدی، آموزش طراحی کارت ویزیت بر اساس المان ها، آموزش طراحی کارت ویزیت با عکس، آموزش طراحی کارت ویزیت با وکتور، آموزش طراحی کارت ویزیت به همراه کاور به سایز بندی های استاندارد و کلی باز می گردد. آموزش طراحی کارت ویزیت اغلب به استاندارد های کشور ها بستگی دارد، بنابراین لازم است که استاندارد های آموزش طراحی کارت ویزیت مطلع باشید. حتی اگر قصد دارید کارت ویزیتی که طراحی می کنید بسیار بیشتر از یک ساختار ابتدایی آموزش طراحی کارت ویزیت باشد، باید بدانید که آموزش طراحی کارت ویزیت اصولی چیست و فرق آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای و آموزش طراحی کارت ویزیت بصورت پایه یا آموزش طراحی کارت ویزیت در نرم افزار های امروزی چیست. مثلا استاندارد آموزش طراحی کارت ویزیت آمریکای شمالی: ۳.۵ * ۲ (۸۸.۹ * ۵۰.۸ میلی متر) است.

اما فارغ از اندازه در آموزش طراحی کارت ویزیت سه بخش اصلی را می آموزید که باید همواره در آموزش طراحی کارت ویزیت در نظر داشته باشید:

 • آموزش طراحی کارت ویزیت و ناحیه بلید: منظور بیرونی‌ترین بخش کارت است که حذف خواهد شد که در آموزش طراحی کارت ویزیت با آن آشنا خواهید شد.
 • آموزش طراحی کارت ویزیت و ناحیه تریم: ناحیه مربوط به برش دادن کارت‌ها که در آموزش طراحی کارت ویزیت با آن آشنا خواهید شد.
 • آموزش طراحی کارت ویزیت و ناحیه ایمنی: هر چیزی خارج از این ناحیه برای کاهش خطاها است. عناصر ضروری مانند متن یا لوگو را در خارج از این خط نباید رها شوند.

اهمیت اجزای گرافیکی در آموزش طراحی کارت ویزیت

به جز اضافه کردن لوگو رسمی و درک اهمیت آن در آموزش طراحی کارت ویزیت و اصلی اهمیت رنگ‌های دیگر در آموزش طراحی کارت ویزیت و گرافیک ثانویه نیز در آموزش طراحی کارت ویزیت مورد بررسی قرار می گیرد و می توان از آموزش طراحی کارت ویزیت به عنوان ماندگار ترین اجزا در ظاهر آموزش طراحی کارت ویزیت یاد کرد. در مفاهیم پایه آموزش طراحی کارت ویزیت، بسیاری از افراد از اهمیت این موارد در آموزش طراحی کارت ویزیت غافل هستند حال آنکه همانطور که در ابتدای مطلب آموزش طراحی کارت ویزیت نیز اشاره شد، در روند آموزش طراحی کارت ویزیت عناصر گرافیکی از متون مهم ترند.

اضافه کردن متن لازم در آموزش طراحی کارت ویزیت

اهمیت آموزش طراحی کارت ویزیت از آنجایی معلوم می شود که شما می توانید به واسطه آموزش طراحی کارت ویزیت و بهره گیری از آن به عنوان یک کسب و کار با دنیا به واسطه آموزش طراحی کارت ویزیت ارتباط برقرار کنید. فریلنسر هایی که در خانه آموزش طراحی کارت ویزیت  را کسب می‌کنند ممکن است نیازی به رفت و آمد های وقت گیر نداشته باشند. اما بسیاری از افراد از این مزیت آموزش طراحی کارت ویزیت آنلاین غافلند.

همواره در آموزش طراحی کارت ویزیت به این نکته اشاره می شود که مشاغل تخصصی نیاز به یک کارت ویزیت مناسب و مفید دارند. از این رو در آموزش طراحی کارت ویزیت باید به خوبی بیاموزید که اطلاعات آموزش طراحی کارت ویزیت و اجزای لازم آموزش طراحی کارت ویزیت را به صورت مفید و مختصر روی کارت درج کنید. مانند:

 • آموزش طراحی کارت ویزیت و تاثیر نام – هر کارت ویزیت به یک نام مشخص از شرکت / مجموعه مورد نظر نیاز دارد.
 • آموزش طراحی کارت ویزیت و درج عنوان شغل – برای آموزش طراحی کارت‌ ویزیت های سنتی، عنوان شغل باید در کارت درج شود.
 • آموزش طراحی کارت ویزیت و نحوه درج شماره‌تلفن
 • آموزش طراحی کارت ویزیت و نحوه درج پست الکترونیکی
 • آموزش طراحی کارت ویزیت و نحوه درج نشانی اینترنتی وب سایت – در آموزش طراحی کارت ویزیت، مهم است که بدانید که درج نشانی سایت یک دعوت غیر محسوس از افراد مختلف برای بازدید از سایتتان است.
 • آموزش طراحی کارت ویزیت و نحوه درج آدرس رسانه‌های اجتماعی – اگر رسانه‌های اجتماعی به زمینه کاری یک شرکت/ مجموعه مرتبط باشند، شامل لینک‌های وب اجتماعی نیز می‌شود. این مورد به نشان دادن شخصیت برند نیز کمک می کند و در آموزش طراحی کارت ویزیت باید به آن دقت شود.
 • آموزش طراحی کارت ویزیت و نحوه درج آدرس – محل فروشگاه، سازمان، مجموعه، شرکت.
 • آموزش طراحی کارت ویزیت و نحوه درج شعار – در آموزش طراحی کارت ویزیت باید بدانید که درج شعار، کاملا اختیاری است، شعار به هویت برند کمک می‌کند و کمی شخصیت به آن اضافه می‌کند.

 

کارت ویزیت

 

انتخاب سایز و فونت در تایپوگرافی با آموزش طراحی کارت ویزیت

اهمیت سایز در آموزش طراحی کارت ویزیت و فونت در آموزش طراحی کارت ویزیت مرحله درج اطلاعات نوشتاری در آموزش طراحی کارت ویزیت به شما کمک می کند تا درک بهتری از نیاز آموزش طراحی کارت ویزیت و نوع هر فونت در آموزش طراحی کارت ویزیت نسبت به هر کسب و کار با آموزش طراحی کارت ویزیت و نیاز های آموزش طراحی کارت ویزیت پیدا کنید.

نرم افزار های آموزش طراحی کارت ویزیت

آموزش طراحی کارت ویزیت بخش عمده ای را شامل می شود که به نرم افزار های آموزش طراحی کارت ویزیت مربوط است. دنیای آموزش طراحی کارت ویزیت ها روز به روز در حال پیشرفت هستند و بخش اعظمی از این پیشرفت آموزش طراحی کارت ویزیت به نرم افزار ها و امکانات در دسترسی خلاصه می شود که کار را برای طراحان آسانتر می کند. در ادامه به برخی از نرم افزار های رایج آموزش طراحی کارت ویزیت خواهیم پرداخت:

آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

فتوشاپ اولین و بهترین نرم افزاری است که پس از آوردن نام آموزش طراحی کارت ویزیت به ذهن خطور می کند. آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ دشواری چندانی ندارد و اگر از قبل با آموزش طراحی کارت ویزیت با این محیط جهت آموزش طراحی کارت ویزیت آشنایی داشته باشید به خوبی متوجه خواهید شد که آموزش طراحی کارت ویزیت با این نرم افزار شامل ایجاد یک سند جدید آموزش طراحی کارت ویزیت، در نظر گرفتن حاشیه ها در آموزش طراحی کارت ویزیت (به بخش اندازه استاندارد در آموزش طراحی کارت ویزیت مراجعه شود) و درج متون و اجزای گرافیکی در آموزش طراحی کارت ویزیت است. قرار دادن اطلاعات در جای درست و مناسب یک کارت بسیار اهمیت دارد.

آموزش طراحی کارت ویزیت با کورل

آموزش طراحی کارت ویزیت با کورل در واقع شروع آموزش طراحی کارت ویزیت در یک برنامه وکتور است که دقیقا برای این هدف آموزش طراحی کارت ویزیت طراحی شده است. شما به جز آموزش طراحی کارت ویزیت با کورل می توانید بسیاری از لوگو ها و طراحی های گرافیکی را در این برنامه طراحی کنید. امکان آموزش طراحی کارت ویزیت با کورل نیاز به پیش زمینه خاصی ندارد و به آسانی می توانید آموزش طراحی کارت ویزیت با کورل را در کمترین زمان و با به روز ترین متد ها بیاموزید.

آموزش طراحی کارت ویزیت با ایلوستریتور

آموزش طراحی کارت ویزیت با ایلوستریتور روش دیگری است که کار آموزش طراحی کارت ویزیت شما را آسانتر می کند. در اصل آموزش طراحی کارت ویزیت با ایلوستریتور امکان آموزش طراحی کارت ویزیت به صورت بُرداری را برای شما فراهم می کند. آموزش طراحی کارت ویزیت ایلوستریتور نرم افزار محبوبی در بین طراحان و گرافیست هاست که تفاوت فاحشی با کورل ندارد و می توان با آشنایی با هر دو آنها به یک آموزش طراحی کارت ویزیت با ایلوستریتور قوی رسید.  مانند آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ، کار آموزش طراحی کارت ویزیت نیز با تعیین سایز دقیق آموزش طراحی کارت ویزیت، درج حاشیه ها و شروع درج المان های گرافیکی در آموزش طراحی کارت ویزیت آغاز می شود.

ساخت کارت ویزیت آنلاین بدون آموزش طراحی کارت ویزیت

یکی از روش های سریع و در دسترس آموزش طراحی کارت ویزیت برای بسیاری از شرکت ها/ گروه ها و مجموعه ها آموزش طراحی کارت ویزیت و ساخت کارت ویزیت آنلاین است. با اینکه این روش یکی از آسانترین و در دسترس ترین گزینه فارغ از آموزش طراحی کارت ویزیت است اما نمی توان به آن یک طراحی حرفه ای گفت. بسیاری از افرادی که آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای می بینند، به خوبی می دانند که هر المان آموزش طراحی کارت ویزیت را در کدام بخش قرار دهند و چگونه مخاطب آموزش طراحی کارت ویزیت را درگیر ظاهر و شکل و فرم محتوای کارت ویزیت کنند. همین مقوله آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای را به امری لازم و ضروری، پولساز و جذاب تبدیل می کند.

با آموزش طراحی کارت ویزیت به درآمد خوبی می رسیم؟

کسب در آمد با آموزش طراحی کارت ویزیت مناسب است؟ شاید از دورنمای کسب در آمد با آموزش طراحی کارت ویزیت، دریافت آموزش طراحی کارت ویزیت و شروع به کار در آن، کمتر پولساز و ضروری (برای اکثر اقشار جامعه) به نظر برسد؛ طبیعی است. بسیاری از ما به این دست مقوله ها و آموزش های کاربردی با درجه اهمیت پایینتری به نسبت آموزش های دیگر می اندیشیم. اما آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای برای افرادی که رزومه و تنوع کاری بالایی داشته باشند، یک منبع درآمد فوق العاده است.

در واقع آموزش طراحی کارت ویزیت و کسب درآمد از طریق آن یکی از جمله راه هایی است که شما می توانید از نرم افزار های معروف و مشهوری چون فتوشاپ یا کرول کسب درآمد داشته باشید. نیاز به یک طراح آموزش طراحی کارت ویزیت حرفه ای در هر آگهی و هر شرکتی احساس می شود، حتی اگر شرکت مورد نظر نو پا نباشد و نیاز داشته باشد تا کارت ویزیت های جدید و خلاقانه تولید و ارائه کند، بنابراین نیاز به طراح کارت ویزیت و آموزش طراحی کارت ویزیت همواره احساس می شود. با توجه به آموزش طراحی کارت ویزیت ، شما حتی اگر از آموزش طراحی کارت ویزیت همه شیوه های تبلیغاتی و بازاریابی به روز استفاده کنید، نمی توانید از حضور یک کارت ویزیت و لزوم به نیاز آموزش طراحی کارت ویزیت غافل بمانید.

معرفی دورهنمایش رایگان

مقدمه : طراحی کارت ویزیت برای افراد غیر حرفه اینمایش رایگان

1.معرفی دوره جامع آموزش طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

2.چند نکته مهم در طراحی کارت ویزیت

3. طراحی کارت ویزیت شماره ۱

4.ایجاد قالب کارت ویزیت شماره ۲

5.وارد کردن اطلاعات و لوگو در کارت ویزیت شماره ۲

6.طراحی کارت ویزیت شماره ۳

7.آشنایی با موکاپ و طراحی یک نمونه موکاپ

8.طراحی کارت ویزیت شماره ۴

9.نحوه ی استفاده از موکاپ های آماده

a10.طراحی قسمت روی کارت ویزیت شماره ۵10

11.بخش دوم طراحی قسمت پشت کارت ویزیت شماره ۵

12.طراحی قسمت روی کارت ویزیت شماره ۶

13.بخش دوم طراحی قسمت پشت کارت ویزیت شماره ۶

14.طراحی کارت ویزیت شماره ۷

15.طراحی کارت ویزیت شماره ۸

16.طراحی یک نمونه موکاپ دیگر

17.طراحی کارت ویزیت شماره ۹

18.طراحی کارت ویزیت شماره ۱۰

19.طراحی کارت ویزیت شماره ۱۱

20.طراحی کارت ویزیت شماره ۱۲

21.طراحی کارت ویزیت شماره ۱۳

22.طراحی کارت ویزیت شماره ۱۴

فایل های تمرینی این دوره

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش طراحی کارت ویزیت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

73.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
زمان دوره:

7 ساعت و 1 دقیقه

حجم دوره:

1.27 گیگابایت

پیش نیاز:

آموزش فتوشاپ

نرم افزار:

Adobe Photoshop

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

23 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

سجاد رسول نژاد

گرافیست و مدرس دوره طراحی کارت ویزیت
قیمت دوره

73.000 تومان