دوره فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

دوره فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

نرم افزار فتوشاپ با سابقه ای 25 ساله توانسته در تمام زمینه های گرافیکی پیشرفت های چشم گیری داشته باشد به طوری که این روزها کسی دنیای گرافیک و ادیت عکس را بدون نرم افزار فتوشاپ نمیتواند تصویر کند. امروزه صنعت چاپ و تبلیغات روز به روز در حال گسترش بوده به طوری که تمام دستگاه های چاپی در حال پیشرفت می باشند و همینطور تمام کسب و کارها برای تبلیغات خود و معرفی برند و شرح فعالیت های خود از تبلیغات چاپی استفاده می نمایند. در این دوره ی آموزش فتوشاپ در کمترین زمان مفاهیم مهم در صنعت چاپ و تبلیغات توسط مدرسی با تجربه به شما ارائه میشود.

توضیحات

معرفی استفاده فتوشاپ در صنعت چاپ و تبلیغات

قبل از پرداختن به دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات کمی درباره خود فتوشاپ و این صنعت پررونق صحبت میکنیم. برنامه فتوشاپ سابقه 25 ساله دارد و توانسته است در تمام زمینه های گرافیکی پیشرفت های چشم گیری داشته باشد به نحوی که در دنیای امروزه برای کمتر کسی دنیای گرافیک و ادیت عکس بدون نرم افزار فتوشاپ قابل تصور است.

معرفی مهارت در صفحه دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

به این صورت نرم افزار فتوشاپ در زمینه محصولات چاپی مانند کارت ویزیت و ست اداری مانند سربرگ و پاکت نامه و بنر و کاتالوگ و پوستر و… می تواند به خوبی تمام امور طراحی را کنترل کرده و طراح را به خواسته نهایی خود برساند. امروزه صنعت چاپ با پیشرفته روزمره دستگاه های چاپی پیشرفت های خوبی را دارد و کسب و کار استفاده های فراوانی از صنعت چاپ برای تبلیغات می نمایند.

بازار کار طراحی در صنعت چاپ و تبلیغات با فتوشاپ

 صنعت چاپ و تبلیغات در دنیای امروز در حال  گسترش است به نحوی که تمام دستگاه های چاپی و همچنین همه کسب و کارهایی که  برای تبلیغات و معرفی برند و شرح فعالیت های خود از تبلیغات چاپی استفاده می نمایند، در مسیر پیشرفت قرار دارند. میتواند به صورت یک کارت ویزیت باشد و یا به صورت پوستر و بنر. حتی یک کاتالوگ موجود در روی میز یک رستوران میتواند نوعی استفاده از صنعت چاپ و تبلیغات تلقی گردد.

بازار کار بعد از دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

شما برای داشتن مهارتی جامع در این صنعت بایستی ابتدا در تمام مواردی که در سرفصل های دوره مشاهده میکنید، نمونه کار داشته باشید به این منظور در حین مشاهده دوره آموزشی میتوانید با سفارشی کردن فایل های تمرینی همراه با ویدیوها نمونه کارهای خود را تکمیل نمایید و با تمرین هرچه بیشتر روی آن ها در پایان این دوره آموزشی با دست پر به استقبال بازار کار بروید.

در مواقعی مانند انتخابات شاید بازار کار صنعت چاپی پررنگ تر شود ولی در عین حال شما میتوانید با شرکت های چاپی در درجه اول همکاری نموده و یا با شرکت های تبلیغاتی همکاری کرده و یا استخدام شوید و همینطور میتوانید با سوشال مدیا و یا سایت های فریلنسری از پروژه هایی که به صورت آنلاین هستند در این زمینه استفاده نمایید.

آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزشی در حداقل زمان ممکن مفاهیم مهم در صنعت چاپ و تبلیغات به شما ارائه شد و این ارائه توسط استادی بود که خود سال ها در این زمینه مشغول به کار بوده و تجربه داشته است . دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات مانند سایر دوره های رسانه آموزشی مکتب تی وی دارای مزایایی می باشد.

مزایای آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

یادگیری طراحی صنعت چاپ در حداقل زمان ممکن و به صورت یکجا

شما با شرکت در دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات کامل ترین آموزش را بصورت عملی فرا خواهید گرفت شما در کمترین زمان ممکن می توانید به تمامی تکنیک های فتوشاپ مسلط شوید. و مباحث مهم در این صنعت را یاد بگیرید. البته اگر خواستید در زمینه ای ریز شوید مکتب تی وی در تمام صنایع چاپی ممکن که فکر کنید دوره آموزشی دارد!

 • یادگیری طراحی صنعت چاپ در حداقل زمان ممکن و به صورت یکجا

  شما با شرکت در دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات کامل ترین آموزش را بصورت عملی فرا خواهید گرفت شما در کمترین زمان ممکن می توانید به تمامی تکنیک های فتوشاپ مسلط شوید. و مباحث مهم در این صنعت را یاد بگیرید. البته اگر خواستید در زمینه ای ریز شوید مکتب تی وی در تمام صنایع چاپی ممکن که فکر کنید دوره آموزشی دارد!

 • سرفصل های آموزشی استاندارد

  در این دوره ی آموزشی صرفا بر روی تکنیک های فتوشاپ تمرکز شده است و این سبب شده تا یکی از کامل ترین آموزش ها در سطح اینترنت را به زبان فارسی به ارمغان بیاورد. این موضوع مورد تایید بسیاری از متخصصان در این زمینه است و با نگاهی اجمالی به سرفصل ها قطعا متوجه این موضوع خواهید شد.

 • آموزش تعاملی

  در آموزش آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات شما در یک محیط کاملا تعاملی با یک استاد همراه هستید که با یکدیگر به یادگیری و تمرین مشغول می شوید. تعاملی بدین معنا که سناریوی آموزشی از پیش تعیین شده که استاد با کمک فایل های تمرینی که در کنار ویدیو ها آماده کرده و خود استاد هم در طی آموزش با فایل ها کار می کند و همچنین در طول دوره آموزشی شما را به این فایل ها ارجاع می دهد که به صورت تعاملی این دوره را پشت سر بگذرانید.

 • دسترسی آسان به فایل های دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

  در این دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات که توسط رسانه مکتب تی وی تهیه شده است، شما به راحتی و بدون هیچ قفل یا کرکی فایل های ویدیویی را پس از ثبت نام در دوره دریافت خواهید کرد که می توانید بدون هیچ محدودیتی  و در هر شرایطی دوره اموزشی خود را به اتمام برسانید. همچنین به صورت دائم و همیشگی می توانید فایل های آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات را در هر دستگاهی که راحت تر هستید اجرا کرده و از آن ها به نحو کامل استفاده کنید.

 • ضبط ویدیوهای آموزش در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

  این دوره آموزشی در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر ( ضبط صفحه اسکرین کامپیوتر ) نیست و تمامی جوانب آن از لحاظ سمعی و بصری در طی سناریو آموزشی رعایت شده تا کاربر در طی آموزش احساس خستگی نکند و به راحتی سناریو آموزشی را از ابتدا تا انتها طی نماید. این دوره آموزشی در چند مرحله تدوین شده است یعنی در مرحله اول تمامی لحظات اضافه حذف شده تا وقتی از آموزش تلف نشود و در مرحله بعدی از لحاظ مباحث سمعی و بصری پردازش شده است و از جمله این موارد می توان به پلاتو ( اجرای جلوی دوربین )، صداگذاری، انیمیشن و…. در طول آموزش اشاره نمود.

در صورتی که شما این دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات را ….

داشته باشید
نداشته باشید
داشته باشید

این شانس رو دارید که در کم هزینه ترین حالت ممکن به صورت تخصصی آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات رو  یاد بگیرید و در کمترین زمان ممکن به این دوره مسلط بشید.

نداشته باشید

یک فرصت استثنایی برای یادگیری فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات را از دست خواهید داد و باید مبلغ های زیادی برای این آموزش در جاهای مختلف بپردازید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1. طراحی یک نمونه کارت ویزیت

در این قسمت از آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات ، طراحی یک کارت ویزیت با ابزاری ساده و کاربردی انجام خواهد شد. در این قسمت با الزامات اولیه چاپ آشنا خواهید شد و در پایان با قراردادن نمونه کار خود در یک تصویر ماکاپ، علاوه بر یادگیری و کار با ابزار تغییر اندازه و شکل؛ نمای نهایی کار خود برای مشتری را جذابتر خواهید کرد.

2. طراحی یک نمونه سربرگ A4

در این قسمت از آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات ، طراحی یک سربرگ آ4 با ابزارهایی کاربردی و با تکنیک هایی ساده انجام خواهد شد. هدف آشنایی با الزامات چاپ و نیازهای آن است. در آخر هم با قرار دادن نمونه در ماکاپ، نمایی جذاب برای ارائه کار خود خواهید ساخت.

3. طراحی یک نمونه فاکتور A5 و فایل مهر

در این قسمت از آموزش ، طراحی یک فاکتور آ5 با ابزارهایی ساده انجام خواهم شد. در این قسمت وارد کردن فایل به فتوشاپ و همچنین آماده سازی نمونه فایل برای ساخت مهر ضربی تمرین خواهد شد.

4. طراحی یک نمونه پاکت نامه و پوشه (فولدر)

در این قسمت از آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات، طراحی یک پاکت نامه استاندارد و پوشه با ابزار و تکنیک هایی ساده انجام خواهد شد. در این قسمت آشنایی با الزامات چاپ، اندازه ها، قالب های چاپخانه ای و… صورت خواهد گرفت.

5. طراحی یک نمونه بنر مناسبتی

در این قسمت از آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات ، طراحی یک بنر مناسبتی با ابزارهای ساده و تکنیک های کاربردی انجام خواهد شد. در این با الزامات، اندازه ها و… مورد نیاز چاپ بنر و بیلبورد آشنا خواهید شد. همچنین با وارد کردن متن در فتوشاپ، ایجاد افکت های تصویری ساده اما کاربردی، تنظیمات اندازه و… با راحتترین حالت آشنا خواهید شد.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات داشته باشید

 

مدرس این دوره : محمد شریعت زاده

آقای شریعت زاده با سابقه بالای خود در زمینه تبلیغات چاپی و همینطور با استفاده از استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی در ضبط دوره آموزشی توانستند دوره مفیدی در رابطه با این صنعت آماده نمایند.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه