آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

Photoshop For The Printing And Advertising Industry

معرفی استفاده فتوشاپ در صنعت چاپ و تبلیغات

 

قبل از پرداختن به دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات کمی درباره خود فتوشاپ و این صنعت پررونق صحبت میکنیم. نرم افزار فتوشاپ با سابقه ای 25 ساله توانسته در تمام زمینه های گرافیکی پیشرفت های چشم گیری داشته باشد به طوری که این روزها کسی دنیای گرافیک و ادیت عکس را بدون نرم افزار فتوشاپ نمیتواند تصویر کند.

 

معرفی مهارت در صفحه دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

 

به این صورت نرم افزار فتوشاپ در زمینه محصولات چاپی مانند کارت ویزیت و ست اداری مانند سربرگ و پاکت نامه و بنر و کاتالوگ و پوستر و… می تواند به خوبی تمام امور طراحی را کنترل کرده و طراح را به خواسته نهایی خود برساند. امروزه صنعت چاپ با پیشرفته روزمره دستگاه های چاپی پیشرفت های خوبی را دارد و کسب و کار استفاده های فراوانی از صنعت چاپ برای تبلیغات می نمایند.

بازار کار طراحی در صنعت چاپ و تبلیغات با فتوشاپ

 

امروزه صنعت چاپ و تبلیغات روز به روز در حال گسترش بوده به طوری که تمام دستگاه های چاپی در حال پیشرفت می باشند و همینطور تمام کسب و کارها برای تبلیغات خود و معرفی برند و شرح فعالیت های خود از تبلیغات چاپی استفاده می نمایند. این استفاده میتواند به صورت یک کارت ویزیت بوده و یا به صورت پوستر و بنر باشد و یا حتی یک کاتالوگ موجود در روی میز یک رستوران میتواند نوعی استفاده از صنعت چاپ و تبلیغات تلقی گردد.

 

بازار کار بعد از دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

 

شما برای داشتن مهارتی جامع در این صنعت بایستی ابتدا در تمام مواردی که در سرفصل های دوره مشاهده میکنید، نمونه کار داشته باشید به این منظور در حین مشاهده دوره آموزشی میتوانید با سفارشی کردن فایل های تمرینی همراه با ویدیوها نمونه کارهای خود را تکمیل نمایید و با تمرین هرچه بیشتر روی آن ها در پایان این دوره آموزشی با دست پر به استقبال بازار کار بروید. 

 

در مواقعی مانند انتخابات شاید بازار کار صنعت چاپی پررنگ تر شود ولی در عین حال شما میتوانید با شرکت های چاپی در درجه اول همکاری نموده و یا با شرکت های تبلیغاتی همکاری کرده و یا استخدام شوید و همینطور میتوانید با سوشال مدیا و یا سایت های فریلنسری از پروژه هایی که به صورت آنلاین هستند در این زمینه استفاده نمایید.

آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات رسانه آموزشی مکتب تی وی

در این دوره آموزشی در حداقل زمان ممکن مفاهیم مهم در صنعت چاپ و تبلیغات به شما ارائه شد و این ارائه توسط استادی بود که خود سال ها در این زمینه مشغول به کار بوده و تجربه داشته است . دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات مانند سایر دوره های رسانه آموزشی مکتب تی وی دارای مزایایی می باشد.

 

مزایای آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

 

یادگیری طراحی صنعت چاپ در حداقل زمان ممکن و به صورت یکجا

شما با شرکت در دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات کامل ترین آموزش را بصورت عملی فرا خواهید گرفت شما در کمترین زمان ممکن می توانید به تمامی تکنیک های فتوشاپ مسلط شوید. و مباحث مهم در این صنعت را یاد بگیرید. البته اگر خواستید در زمینه ای ریز شوید مکتب تی وی در تمام صنایع چاپی ممکن که فکر کنید دوره آموزشی دارد!

در صورتی که شما این دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات را ....

این شانس رو دارید که در کم هزینه ترین حالت ممکن به صورت تخصصی آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات رو  یاد بگیرید و در کمترین زمان ممکن به این دوره مسلط بشید.

یک فرصت استثنایی برای یادگیری فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات را از دست خواهيد داد و بايد مبلغ هاي زيادي براي اين آموزش در جاهاي مختلف بپردازيد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این قسمت از آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات ، طراحی یک کارت ویزیت با ابزاری ساده و کاربردی انجام خواهد شد. در این قسمت با الزامات اولیه چاپ آشنا خواهید شد و در پایان با قراردادن نمونه کار خود در یک تصویر ماکاپ، علاوه بر یادگیری و کار با ابزار تغییر اندازه و شکل؛ نمای نهایی کار خود برای مشتری را جذابتر خواهید کرد.

در این قسمت از آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات ، طراحی یک سربرگ آ4 با ابزارهایی کاربردی و با تکنیک هایی ساده انجام خواهد شد. هدف آشنایی با الزامات چاپ و نیازهای آن است. در آخر هم با قرار دادن نمونه در ماکاپ، نمایی جذاب برای ارائه کار خود خواهید ساخت.

در این قسمت از آموزش ، طراحی یک فاکتور آ5 با ابزارهایی ساده انجام خواهم شد. در این قسمت وارد کردن فایل به فتوشاپ و همچنین آماده سازی نمونه فایل برای ساخت مهر ضربی تمرین خواهد شد.

در این قسمت از آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات، طراحی یک پاکت نامه استاندارد و پوشه با ابزار و تکنیک هایی ساده انجام خواهد شد. در این قسمت آشنایی با الزامات چاپ، اندازه ها، قالب های چاپخانه ای و… صورت خواهد گرفت.

در این قسمت از آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات ، طراحی یک بنر مناسبتی با ابزارهای ساده و تکنیک های کاربردی انجام خواهد شد. در این با الزامات، اندازه ها و… مورد نیاز چاپ بنر و بیلبورد آشنا خواهید شد. همچنین با وارد کردن متن در فتوشاپ، ایجاد افکت های تصویری ساده اما کاربردی، تنظیمات اندازه و… با راحتترین حالت آشنا خواهید شد.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات داشته باشید

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های در قسمت سوالات متداول سایت عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات دسترسی پیدا کنید.

 

در طی این آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزشی فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این دوره یاز دارید در این دوره آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

مدرس این دوره : محمد شریعت زاده

آقای شریعت زاده با سابقه بالای خود در زمینه تبلیغات چاپی و همینطور با استفاده از استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی در ضبط دوره آموزشی توانستند دوره مفیدی در رابطه با این صنعت آماده نمایند.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات 1

معرفی دورهنمایش رایگان

1. طراحی یک نمونه کارت ویزیت

2.طراحی یک نمونه سربرگ A4

3. طراحی یک نمونه فاکتور A5 و فایل مهر

4. طراحی یک نمونه پاکت نامه و پوشه (فولدر)

5. طراحی یک نمونه بنر مناسبتی

فایل های تمرینی این دوره

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش فتوشاپ ویژه صنعت چاپ و تبلیغات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

49.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

محمد شریعت زاده

متخصص امور چاپی و طراحی چاپی و تبلیغاتی
قیمت دوره

49.000 تومان