آموزش طراحی ست اداری

Stationary Design Tutorial

معرفی ست اداری

معرفی ست اداری | ست اداری چیست

 

ست اداری و یا ست اوراق اداری مجموعه اسنادی شامل : سربرگ ، کارت ویزیت و پاکت نامه ، رسید ، فاکتور ، صورتجساب و کاور لوح فشرده بوده و لیوان و خودکار و… که به صورت یکسان و هماهنگ طراحی شده تا برای مکاتبات و سایر امور اداری مورد استفاده قرار گیرد. خود همین موارد جزئیاتی را در بر می گیرد که هر کدام در کجا و به چه صورت قرار میگیرد.

 

بازار کار طراحی ست اداری

بازار کار طراحی ست اداری

 

ماهیت طراحی ست اداری برای یک سازمان هویت بخشیدن به اجزای مورد استفاده در کارهای اداری آن می باشد. معمولا سازمان های خصوص و دولتی ای از این امر استفاده میکنند که دارای سابقه و پایه و اساس مناسبی می باشند. بنابراین کار با چنین سازمان هایی علاوه بر مبلغ دستمزد بالایی که دارد می تواند اعتبار بالایی را به ارمغان آورد. همچنین تسلط بر این مهارت امکان کارکردن با شرکت های طراحی و تبلیغاتی بزرگی که با سازمان های بزرگ طرف حساب هستند را به ارمغان می آورد.

 

طراحی ست اداری به علت به چالش کشیدن طراح در انواع کارت ویزیت و پاکت و… می تواند نمایش دهنده مناسبی برای مهارت های وی به حساب بیاید. همچنین این موارد موجود در ست اداری روزانه در دست افراد زیادی در چرخش خواهد بود، پس می تواند خود بازاریابی خوبی برای وی به حساب بیاید.

0
تا دلیل که باید به طراحی ست اداری مسلط بشیم

 

آموزش طراحی ست اداری رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزش طراحی ست اداری مکتب تی وی در یکی از کامل ترین سرفصل های آموزشی ست اداری قرار خواهید گرفت که طبق استانداردهای آموزشی مکتب تی وی ضبط شده یعنی تمام چیزی که کاربر در بازار کار به آن نیاز دارد در سرفصل های آن گنجانده شده است و آموزش به صورت تعاملی بوده و در استودیو و پس از چند مرحله تدوین دارای کیفیت سمعی و بصری بالایی می باشد.

 

 

آموزش طراحی ست اداری

آیا پرداخت هزینه این دوره آموزشی توجیه پذیر است؟

شما با پرداخت هزینه یکی از از خریدهای معمول برای مثال ۳ عدد پیتزا می توانید به این دوره آموزشی دسترسی داشته باشید و پس از آن هم با توجه به نکاتی که ذکر شد با توجه به دستمزد بالای پروژه های طراحی ست اداری با اولین پروژه قادر خواهید بود تا حداقل ۱۰ برابر بازگشت سرمایه را داشته باشید. پس حتما تایید میکنید که پرداخت این هزینه ناچیز برای شما بسیار ارزشمند خواهد بود.

در صورتی که شما این دوره آموزش طراحی ست اداری را ....

شانس این رو دارید که در کامل ترین آموزش حال حاضر در این حوزه طراحی تمام موارد موجود در ست های اداری را فراگرفته و با کمترین هزینه ممکن پروژه های این حوزه را با استفاده از نمونه کارهایی که در پورتفولیوی خود قرار میدهید به دست آورید.

یکی از مهم ترین فرصتها رو  برای یادگیری طراحی ست اداری از دست داده و باید هزینه های زیادی چه از نظر زمانی و مبلغ پرداختی برای یادگیری جوانب مختلف طراحی ست اداری پرداخت کنید. و احتمالا در مراجعه بعدی خود به این دوره آموزشی هم با افزایش قیمت در دوره آموزش طراحی ست اداری مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی ست اداری

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

موضوع قسمت اول از آموزش طراحی ست اداری ، معرفی دوره و همچنین آشنایی با روال کار دوره و بخش های مختلف طراحی است. آشنایی با ست های اداری و لزوم داشتن ست اداری جذاب برای مجموعه های مختلف، نکاتی هستند که در این قسمت خدمتتان توضیح داده میشود، همچنین تک تک آیتم هایی که قرار است در این دوره آموزش داده شوند را در قسمت اول بررسی خواهیم کرد.

در این قسمت از دوره آموزش طراحی ست اداری ، به بررسی نکاتی خواهیم پرداخت که هنگام طراحی ست اداری لازم است تا در نظر گرفته شوند. نکاتی از جمله اجزای تشکیل دهنده ی ست های اداری، و سایزها و ابعاد اجزای مختلف آنها مانند پاکت، سربرگ و کارت ویزیت ها، شناخت مدل های رنگی و همچنین بررسی رنگ های حساس چاپ، از نکاتی هستند که در این قسمت می آموزید.

در این قسمت از آموزش طراحی ست اداری قصد داریم یک سربرگ سایز برگه A4، با استفاده از لوگو و سایر اطلاعات رسانه مکتب تی وی طراحی کنیم. هدر (Header)، فوتر (Footer) و پس زمینه ی اصلی قسمت بدنه سربرگ (Body)، قسمت هایی هستند که برای این سربرگ طراحی خواهیم کرد.

در این قسمت از آموزش طراحی ست اداری به ادامه ی طراحی ست اداری اول، طراحی یک پاکت A4، با استفاده از شکل ها (Shapes) و رنگ ها و سایر اطلاعات سربرگی که در قسمت قبل طراحی کردیم را خدمتتان آموزش خواهیم داد. شروع کار، محاسبه و آشنایی با خطوط راهنما (Guide Lines) خواهد بود، و در ادامه قسمت های حاشیه پاکت، درب پاکت، طرح رو، و طرح پشت آن را طراحی خواهیم نمود.

در این قسمت از آموزش طراحی ست اداری ، قسمت های پشت و روی کارت ویزیت مربوط به ست اداری قسمت های قبل را طراحی خواهیم کرد که در آن از همان ماهیت، طرح ها، رنگ ها، لوگو و سایر اطلاعات تماس استفاده میکنیم.

این قسمت از دوره آموزشی طراحی ست اداری را میتوان جذاب ترین و در عین حال کاربردی ترین قسمت این دوره ی آموزشی دانست. در این قسمت ما به طراحی یک پاکت نامه ملخی پس از بررسی طرح گسترده آن و ایجاد خطوط راهنما (Guide Lines)، برای ست اداری مان می پردازیم که شامل قسمت های پشت، رو، درب و حواشی آن میشود، اما نکته ی بسیار مهم این قسمت از آموزش این است که می آموزیم چگونه با استفاده از ترفندهای چرخاندن و ماسک کردن و …، طرحی برای یک پاکت بسازیم که پس از برش و تا خوردن فیزیکی یک طرح تعریف شده و زیبا ایجاد کند.

در این آموزش از طراحی ست اداری نیز همانند قسمت قبلی مربوط به طراحی یک نمونه پاکت میشود که ابعاد آن متناسب با ابعاد برگه A5 میباشد. در این قسمت به نکاتی اشاره خواهیم داشت که در طراحی پاکت حائز اهمیت میباشند، مانند محاسبه و استفاده از خط راهنما برای زاویه درب و قسمت پشت پاکت. از نکات دیگری که در این آموزش می آموزید، استفاده از بخش های طراحی شده در اجزای قبلی ست اداری، در اجزای جدید آن است.

 

در این قسمت از آموزش طراحی ست اداری، با موکاپ ها (Mockups) و نقش مثبت آنها در ارائه نمونه کارهای گرافیکی تان آشنا خواهیم شد. همچنین در این قسمت اشیاء هوشمند (Smart Objects) و نحوه ی عملکرد آنها، و همینطور نحوه ی دانلود موکاپ ها برای زمینه های مختلف طراحی گرافیک، خدمتتان آموزش داده خواهد شد.

 

در قسمت نهم از آموزش طراحی ست اداری ، طراحی یک ست اداری جدید، با طرحی بسیار شیک و زیبا را آغاز میکنیم که شامل چندین بخش میباشد، که آموزش طراحی پاکت A4، بخش اول آن است. نکته ی مهم این قسمت، آموزش ایجاد طرح تم اولیه ی ست اداری ست که به سبکی مدرن با استفاده از ابزار Pen و افکت طیف رنگی (Gradient)، توسط ما طراحی و ایده پردازی شده است.

 

در این بخش از آموزش طراحی ست اداری به طراحی یک سربرگ با سایز A4 برای ست اداری دوم می پردازیم، که در آن از هویت بصری استفاده شده در طراحی پاکت قسمت قبلی استفاده میشود.

 

در این قسمت از آموزش طراحی ست اداری  ما به طراحی یک سربرگ A5 برای ست اداری مان می پردازیم که روال کار در آن، غالبا شبیه به طراحی سربرگ با سایز معمولی A4 است، اما باید در طراحی این نمونه به نکاتی توجه داشت، که در طی این قسمت آموزشی خدمتتان آموزش داده خواهد شد.

 

در این قسمت از آموزش طراحی ست اداری ، یک پاکت نامه با صحافی ملخی برای ست اداری طراحی خواهیم کرد که داری تم و شکل مدرن و بسیار زیبایی ست. همچنین مانند پاکت نامه ی ملخی نمونه ی قبلی، قسمت های پشت، درب و حاشیه های طرح گسترده این پاکت نامه نیز به گونه ای طراحی خواهد شد که پس از برش و تغییر به شکل معمول پاکت، دارای شکل های منظم باشد.

 

موضوع این قسمت از آموزش طراحی ست اداری، فارغ از طراحی بخش های مختلف یک ست اداری، طراحی یک موکاپ (Mockup) برای ست اداری ای که در قسمت های قبل طراحی کردیم، میباشد. ترفندهایی که برای ایجاد یک موکاپ زیبا در این قسمت خدمتتان آموزش داده میشود، برای ایجاد موکاپ برای ایجاد پیش نمایش از تمام طرح های گرافیکی در تمام زمینه ها کاربرد خواهد داشت.

 

در این قسمت از طراحی ست اداری ، طراحی ست اداری سوم را با موضوع جواهرفروشی شروع خواهیم کرد که اولین بخش آن، قسمت های پشت و روی کارت ویزیت ست اداری خواهد بود. از نکات کاربردی ای که در این قسمت می آموزید، نحوه ی دانلود و استفاده از طرح ها (Patterns)، آیکون ها (Icons)، و همچنین اشکال متفرقه (Custom Shapes) میباشد.

در این قسمت از دوره طراحی ست اداری به طراحی بخش های مختلف یک نمونه ی متفاوت سربرگ می پردازیم، در این نمونه سربرگ، ایجاد هدرها (Headers) و فوتر های (Footers) متفاوت رآ می آموزیم و همچنین با طرح ها (Pattern) و شکل های متفرقه (Custom Shapes) بیشتر آشنا می شویم.

 

در این قسمت از آموزش طراحی ست اداری ، طراحی یک نمونه فاکتور فروش برای ست اداری را خدمتتان آموزش خواهیم داد. در این فاکتور فروش که مخصوص ست اداری با موضوع جواهر فروشی ست، با استفاده از ابزار مربع دورگرد (Rounded Rectangle Tool)، جدولی برای ستون ها و بخش های مختلف موضوعات فاکتور طراحی کرده، و سپس متن های مختص به هر بخش را وارد میکنیم.

 

آموزش این قسمت از دوره طراحی ست اداری ، مربوط به طراحی طرح روی دیسک سی دی/دی وی دی میباشد، که با آموزش های قبل متفاوت است. در این آموزش، سایز قسمت های مختلف یک دیسک را بررسی کرده و با استفاده از همان ابعاد، با استفاده از ابزار دایره (Ellipse Tool)، دایره هایی به عنوان قالب اصلی دیسک ترسیم میکنیم و طرح را با استفاده از المان های استفاده در ست اداری، روی بخش اصلی قالب ترسیم شده اعمال میکنیم.

در این قسمت از آموزش طراحی ست اداری ، که مربوط به طراحی یک نمونه پاکت سی دی/دی وی دی میباشد، علاوه بر آشنایی با ابعاد این نوع پاکت، روش ایجاد یک انحنای دقیق را برای قسمت های مختلف پاکت، با استفاده از خطوط راهنما (Guide Lines)، و همچنین ابزار Direct Selection Tool و نقطه لولا یا مرجع (Anchor Point)، را آموزش خواهیم داد.

در قسمت نوزدهم و البته قسمت پایانی دوره ی آموزش طراحی ست اداری با فتوشاپ، یک پاکت سایز A5 افقی با صحافی ملخی را مانند نمونه های قبلی این پاکت، برای ست اداری و به عنوان آخرین بخش آن، با استفاده از قالبی (Preset) که برای پاکت A5 تنظیم کرده بودیم، طراحی خواهیم کرد.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش طراحی ست اداری

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش طراحی ست اداری داشته باشید

برای طراحی ست اداری ما تمام تکنیک ها و ابزارهای مربوط به آن را در نرم افزار فتوشاپ کاملا از پایه آموزش داده ایم اما در صورتی که در حال حاضر چیز زیاد از نرم افزار فتوشاپ نمی دانید، میتوانید از طریق دوره جامع آموزش فتوشاپ به صورت کاملا اصولی ابتدا با این نرم افزار آشنا شده و پس از آن به صورت اصولی با تمام تکنیک ها و ابزارهای مخصوص ست اداری آشنا شوید.

صد در صد بله استاد با شما در این دوره آموزشی با پروژه های کاملا واقعی در هر یک از عناصر ست اداری کار خواهد کرد و شما میتوانید علاوه بر تسلط کامل به مهارت طراحی ست اداری، با استفاده از فوتیج ها و پروژه های فتوشاپی که در اختیار شما قرار داده میشود برای مثال برای یک شرکت فرضی یک ست اداری آماده کنید و به عنوان نمونه کار در هرجایی ارائه دهید.

شما میتوانید تمام اجزای ست اداری را در بازار کار بررسی کنید و در فهرست عناوین دوره آموزش طراحی ست اداری مشاهده کنید که کامل بوده و هیچ موردی از قلم نیفتاده است

این دوره آموزشی علی رغم سایر دوره های محدود آموزش ست اداری فقط به صورت اسکرین کپچر یعنی محیط خود نرم افزار نمیباشد. بلکه برای ضبط آن از محیط استودیو استفاده شده است و برای ضبط قسمت های اسکرین کپچر نیز از ابزارهای مناسبی برای ضبط تصویر و مخصوصا صدا استفاده شده است و پس از آن نیز در طی چند مرحله تدوین خروجی دوره به شما ارائه شده است. اما از آنجایی که شنیدن کی بود مانند دیدن، شما میتوانید پیش نمایش های این دوره را مشاهده کنید تا در این زمینه اطمینان کامل پیدا کنید.

برای پاسخ به سوالات متداول و همینطور اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش طراحی ست اداری میتوانید از طرق مرسوم با پشتیبانی در ارتباط باشید. همینطور اگر سوال و یا مشکل فنی داشتید میتوانید بعد از ارتباط با پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی سوالات فنی شما بوده و درباره روند پیشرفت شما اظهار نظر نمایند.

آموزش طراحی ست اداری 1

مدرس این دوره : سجاد رسول نژاد

با توجه به نبود دوره آموزشی استانداردی در زمینه طراحی ست اداری با توجه به استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی و همینطور تجربه مناسب آقای رسول نژاد در این زمینه و پروژه هایی که در این زمینه به انجام رسانده اند دوره ی جامعی همراه با تمام استانداردهای ذکر شده ضبط شد که کاربران به راحتی بتوانند مهارت های خود را در زمینه های مختلف طراحی ست اداری ارتقا دهند.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش طراحی ست اداری 2

معرفی دورهنمایش رایگان

1.معرفی دوره ی جامع آموزش طراحی ست اداری با فتوشاپنمایش رایگان

2.چند نکته مهم در طراحی ست های اداری

3.طراحی یک نمونه سربرگ

4.طراحی یک نمونه پاکت A4 عمودی

5.طراحی یک نمونه کارت ویزیت

6.طراحی یک نمونه پاکت نامه با صحافی ملخی

7.طراحی یک نمونه پاکت A5 با صحافی ملخی

8.آشنایی با موکاپ ها و استفاده از موکاپ های آماده

9.طراحی یک نمونه پاکت A4 عمودی

10.طراحی یک نمونه سربرگ A4

11.طراحی یک نمونه سربرگ A5

12.طراحی یک پاکت نامه با صحافی ملخی

13.طراحی یک نمونه موکاپ

14.طراحی یک نمونه کارت ویزیت

15.طراحی یک نمونه سربرگ A4

16.طراحی یک نمونه فاکتور فروش

17.طراحی لیبل سی دی/دی وی دی

18.طراحی یک نمونه پاکت سی دی/دی وی دی

19.طراحی یک نمونه پاکت A5 با صحافی ملخی

فایل های تمرینی این دوره

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش طراحی ست اداری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

62.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
سطح آموزش پیشرفته
زمان دوره:

6 ساعت و 48 دقیقه

حجم دوره:

1.25 گیگابایت

پیش نیاز:

آموزش فتوشاپ

نرم افزار:

Adobe Photoshop

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

19 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

سجاد رسول نژاد

متخصص و مدرس طراحی ست اداری
قیمت دوره

62.000 تومان