آموزش طراحی در فتوشاپ

تصویر شاخص

معرفی طراحی در فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ که به قدری در دنیای گرافیک شناخته شده است که خیلی ها جمله طراحی کردن و یا طراحی گرافیکی را برآمده با ابزار فتوشاپ میدانند. Adobe Photoshop به واسطه قابلیت های بی نظیر و رو به گسترشی که دارد در انواع حوزه های گرافیکی، موارد تبلیغاتی نقاشی دیجیتالی، طراحی سایت و… مورد استفاده قرار میگیرد.

 

معرفی دوره آموزش طراحی در فتوشاپ

 

ابزارهای نرم افزار فتوشاپ تقریبا در انعطاف پذیری در همه موارد ذکر شده در طراحی گرافیکی بی نظیر هستند و در مواردی که مانند طراحی لوگو و طراحی کاراکتر و … به دقت نظر زیادی نیاز نباشد میتواند به خوبی عمل نماید. علت آن هم پیکسلی بودن خاصیت پردازش تصاویر آن می باشد.

 

در این دوره آموزش طراحی در فتوشاپ مرورکلی بر تمام خاصیت های گرافیکی فتوشاپ خواهیم داشت که شما بتوانید مهارت های کلی خود را در زمینه طراحی گرافیکی در حین ادیت عکس ها بالا ببرید

بازار کار طراحی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ همانطور که ذکر شد در مواردی مانند تمام اقلام تبلیغاتی مانند کارت ویزیت و پوستر و بنر و کاتالوگ و… را میتوان با استفاده از نرم افزار فتوشاپ و مهارت های طراحی گرافیکی در آن به انجام رساند. اما نکنه مهم در انجام این امر داشتن یک رزومه مناسب خواهد بود.

 

بازار کار بعد از دوره آموزش طراحی در فتوشاپ

 

شما در حین دوره آموزش طراحی در فتوشاپ میتوانید همراه با فایل های تمرینی که استاد دوره در اختیار شما قرار داده است پورتفولیو خود را به این صورت که به راحتی همراه با استاد تمرین نمایید تکمیل کنید و پس از آن به راحتی اعتماد کارفرماهای مختلف را جلب نمایید.

آموزش جامع طراحی در فتوشاپ رسانه آموزشی مکتب تی وی

 

این دوره آموزشی مرور کلی بر قابلیت های گرافیکی فتوشاپ خواهد داشت که میتوانید سرفصل های آن را در قسمت فهرست عناوین مشاهده نمایید. همچنین این دوره آموزشی دارای مزیت هایی میباشد که آن را از سایر دوره های آموزشی متمایز میکند.

 

مزایای دوره آموزش طراحی در فتوشاپ در مکتب تی وی

 

در صورتی که شما این دوره آموزش طراحی در فتوشاپ را ....

این شانس رو دارید که در کم هزینه ترین حالت ممکن به صورت تخصصی آموزش طراحی در فتوشاپ  رو در نرم افزار فتوشاپ  یاد بگیرید و در کمترین زمان ممکن به این دوره مسلط بشید.

یک فرصت استثنایی برای یادگیری طراحی در فتوشاپ را از دست خواهيد داد و بايد مبلغ هاي زيادي براي اين آموزش در جاهاي مختلف بپردازيد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش طراحی در فتوشاپ

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

در این  قسمت از دوره آموزش طراحی در فتوشاپ به مقدمه و معرفی مواردی که در طی دوره به آن پرداخته میشود، میپردازیم و همینطور در ادامه در رابطه با فضای کاری نرم افزار فتوشاپ توضیحاتی ارائه خواهد شد.

در اولین قسمت از دوره آموزش طراحی در فتوشاپ در ادامه معرفی فضای کاری نرم افزار فتوشاپ، در منوی image به معرفی برخی از گزینه ها خواهیم پرداخت.

در برخی از عکس ها نور خورشید حالت زننده و مخدوش کننده ای گرفته است که در این قسمت میتوان با یادگیری ابزارها و تکنیک های مورد نیاز آن را اصلاح نمود.

در سومین قسمت از دوره آموزش طراحی در فتوشاپ یاد میگیریم که چطور با استفاده از invert تکنیک های مورد نیاز خود را مانند ایجاد افکت باران و سیاه و سفید کردن عکس ها و…. پیاده سازی نماییم.

در چهارمین  قسمت از دوره آموزش طراحی در فتوشاپ بررسی سریعی در منوی تولبار و یا ابزارهای فتوشاپ در بخش اول خواهیم داشت.

در قسمت  پنجم  از دوره آموزش طراحی در فتوشاپ بررسی سریعی در منوی تولبار و یا ابزارهای فتوشاپ در بخش دوم و آخر خواهیم داشت.

در قسمت  ششم  از دوره آموزش طراحی در فتوشاپ به شکل ها در فتوشاپ و همینطور استفاده هایی که از آن ها میتوانیم داشته باشیم میپردازیم.

در قسمت  هفتم  از دوره آموزش طراحی در فتوشاپ که آشنایی مقدماتی با نرم افزار فتوشاپ را داشته ایم، در این قسمت پروژه ای را برای تمرین و مرور آموخته های جلسه قبلی خواهیم داشت.

در قسمت هشتم در ادامه قسمت قبلی به تکمیل پروژه پرداخته شده در قسمت قبلی میپردازیم.

در این قسمت به معرفی smart object ها و همینطور کاربرد آن ها خواهیم پرداخت.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش طراحی در فتوشاپ

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش طراحی در فتوشاپ داشته باشید

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول در منوی اصلی عمل کنید.

در طی این آموزش طراحی در فتوشاپ شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزشی طراحی در فتوشاپ که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش طراحی در فتوشاپ میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش طراحی در فتوشاپ مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش طراحی در فتوشاپ حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش طراحی در فتوشاپ متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این دوره نیاز دارید در این دوره آموزش طراحی در فتوشاپ ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی طراحی در فتوشاپ و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

آموزش طراحی در فتوشاپ 1

مدرس این دوره : مهران زندی

با استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی به نوعی یک تور آموزشی کلی درباره امکانات طراحی گرافیکی در نرم افزار فتوشاپ در این دوره آموزشی پیاده سازی شد.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش طراحی در فتوشاپ 2

0. مقدمه

1. ادامه معرفی فضای کاری فتوشاپ

2. اصلاح سوختگی نور خورشید

3. invert

4. بخش اول منوی تولبار

5. بخش دوم منوی تولبار

6. shape

7. بخش اول پروژه و مرور قسمت های قبلی

8. بخش دوم پروژه و تکمیل کار

9.اسمارت آبجکت ها

فایل های تمرینی این دوره

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش طراحی در فتوشاپ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

49.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
آواتار
مدرس

حسین بافنده

قیمت دوره

49.000 تومان