معرفی شناخت رنگ در طراحی تمام اجسامی که در اطراف خود میبینیم متشکل از شکل یا فرم آن و همینطور رنگ آن بوده و رنگ به تمام اشکال خاصیت و […]

توضیحات

معرفی شناخت رنگ در طراحی

تمام اجسامی که در اطراف خود میبینیم متشکل از شکل یا فرم آن و همینطور رنگ آن بوده و رنگ به تمام اشکال خاصیت و روح میبخشد و شما بدون رنگ نمیتوانید محیط اطراف خود را تصور کنید. رنگ ها  که از سه نوع اصلی آبی و سبز و قرمز با طیف های متفاوتی تشکیل شده اند دارای ساختار جذابی بوده که میتوانند در طراحی های شما تاثیرات به سزایی بسته به شرایط و هدف متفاوتی داشته باشند.

از این رو در رسانه آموزشی مکتب تی وی برآن شدیم تا برای رفع نیازهای شما دوره آموزشی در این زمینه تولید کنیم که تمام نیازهای شما را پوشش داده و بتوانید بعد از آن برای هر هدفی رنگ متناسب آن را استفاده نمایید.

آموزش شناخت رنگ در طراحی رسانه آموزشی مکتب تی وی

در دوره آموزش شناخت رنگ در طراحی شما به صورت رایگان با انواع گروه های رنگی و جزئیات و توضیحات هر یک از آن ها آشنا خواهید شد که البته این دوره علی رغم رایگان بودن تمامی استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی را دارا می باشد.

76 1

ضبط ویدیوهای آموزش در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

این دوره آموزشی در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر ( ضبط صفحه اسکرین کامپیوتر ) نیست و تمامی جوانب آن از لحاظ سمعی و بصری در طی سناریو آموزشی رعایت شده تا کاربر در طی آموزش احساس خستگی نکند و به راحتی سناریو آموزشی را از ابتدا تا انتها طی نماید. این دوره آموزشی در چند مرحله تدوین شده است یعنی در مرحله اول تمامی لحظات اضافه حذف شده تا وقتی از آموزش تلف نشود و در مرحله بعدی از لحاظ مباحث سمعی و بصری پردازش شده است و از جمله این موارد می توان به پلاتو ( اجرای جلوی دوربین )، صداگذاری، انیمیشن و…. در طول آموزش اشاره نمود.

 • سرفصل های آموزشی استاندارد

  در این دوره ی آموزشی صرفا بر روی مباحث
  شناخت رنگ در طراحی تمرکز شده است و این سبب شده تا یکی از کامل ترین آموزش
  ها در سطح اینترنت را به زبان فارسی به ارمغان بیاورد. این موضوع مورد
  تایید بسیاری از متخصصان در این زمینه است و با نگاهی اجمالی به سرفصل ها
  قطعا متوجه این موضوع خواهید شد.

 • مدرس با تجربه

  در آموزش شناخت رنگ در طراحی شما توسط مدرسی که سابقه پژوهشی مناسبی بر روی رنگ ها داشته آموزش میبینید و تمام چکیده تجربیات ایشان را میتوانید فرا بگیرید.

 • دسترسی آسان به فایل های دوره آموزش شناخت رنگ در طراحی

  در این دوره آموزش شناخت رنگ در طراحی که توسط رسانه مکتب تی وی تهیه شده است، شما به راحتی و بدون هیچ قفل یا کرکی فایل های ویدیویی را پس از ثبت نام در دوره دریافت خواهید کرد که می توانید بدون هیچ محدودیتی  و در هر شرایطی دوره اموزشی خود را به اتمام برسانید. همچنین به صورت دائم و همیشگی می توانید فایل های آموزش شناخت رنگ در طراحی را در هر دستگاهی که راحت تر هستید اجرا کرده و از آن ها به نحو کامل استفاده کنید.

   

 • ضبط ویدیوهای آموزش در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

  این دوره آموزشی در محیط استودیو ضبط شده است و صرفا اسکرین کپچر ( ضبط صفحه اسکرین کامپیوتر ) نیست و تمامی جوانب آن از لحاظ سمعی و بصری در طی سناریو آموزشی رعایت شده تا کاربر در طی آموزش احساس خستگی نکند و به راحتی سناریو آموزشی را از ابتدا تا انتها طی نماید. این دوره آموزشی در چند مرحله تدوین شده است یعنی در مرحله اول تمامی لحظات اضافه حذف شده تا وقتی از آموزش تلف نشود و در مرحله بعدی از لحاظ مباحث سمعی و بصری پردازش شده است و از جمله این موارد می توان به پلاتو ( اجرای جلوی دوربین )، صداگذاری، انیمیشن و…. در طول آموزش اشاره نمود.

در صورتی که شما این دوره آموزش شناخت رنگ در طراحی را ….

داشته باشید
نداشته باشید
داشته باشید

این شانس رو دارید که در کم هزینه ترین حالت ممکن به صورت تخصصی آموزش شناخت رنگ در طراحی  رو  یاد بگیرید و در کمترین زمان ممکن به این دوره مسلط بشید.

نداشته باشید

یک فرصت استثنایی برای یادگیریشناخت رنگ در طراحی  را از دست خواهید داد و باید مبلغ های زیادی برای این آموزش در جاهای مختلف بپردازید.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش شناخت رنگ در طراحی

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.شناخت رنگ چه کمکی به روند کار ما میکند؟RGB.CMYK.HSB فتوشاپ

در این قسمت از آموزش شناخت رنگ در طراحی شناخت و موارد کاربرد در گرافیک و نحوه استفاده از کدها در برنامه فتوشاپ می پردازیم.

2.گروهای رنگی رنگهای اصلی

در این قسمت از آموزش شناخت رنگ شناخت و کاربرد رنگهای اصلی.ثانویه .رنگهای رده سوم  و خنثی .یخی داغ.درخشان.. و شناخت وکاربرد رنگهای قرمز، آبی، زرد می پردازیم.

3.رنگهای ثانویه

در این قسمت از آموزش شناخت رنگ شناخت و کاربرد رنگهای نارنجی سبز بنفش می پردازیم.

4.رنگهای خنثی

در این قسمت از آموزش شناخت رنگ شناخت و کاربرد رنگهای سفید ،خاکستری ، سیاه می پردازیم.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش شناخت رنگ در طراحی

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش شناخت رنگ در طراحی داشته باشید

1.آیا در حین دوره آموزش شناخت رنگ در طراحی از پروژه های واقعی استفاده میشود؟

در طی این آموزش شناخت رنگ در طراحی شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

2. نحوه پشتیبانی و رفع اشکال در دوره آموزش شناخت رنگ در طراحی به چه صورت است؟

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

3.مدرس دوره جامع آموزش شناخت رنگ در طراحی به چه صورت با ما تمرین میکنه؟

مدرس دوره آموزش شناخت رنگ در طراحی که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش شناخت رنگ در طراحی میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی دوره آموزش شناخت رنگ در طراحی مراجعه نمایید.

4.چطور از کیفیت و فن بیان مدرس دوره آموزش سینما فوردی اطمینان پیدا کنم؟

شما با مشاهده سرفصل های دوره آموزش شناخت رنگ در طراحی متوجه میشوید که تمام چیزی که برای تسلط به این دوره نیاز دارید در این دوره آموزش شناخت رنگ در طراحی ویژه گنجانده شده است و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزشی شناخت رنگ در طراحی و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

رستمی

مدرس این دوره : الهه رستمی

گرافیست و محصص بر روی رنگ شناسی و تاثیر هر یک از رنگ ها بر روی اجزای طراحی شما که با استانداردهای رسانه آموزشی مکتب تی وی دوره آموزشی جامعی در این زمینه توسط ایشان تهیه گردید.

نشان های اعتبار ما

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

5 دیدگاه برای آموزش شناخت رنگ در طراحی

 1. مریم

  سلام بعد از خرید دوره آموزش شناخت رنگ در طراحی چه مدت این دوره در صفحه من قابل مشاهدست؟

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود بر شما بله بلافاصله قابل نمایش خواهد بود

 2. meraj1682h1382 (مالک تایید شده)

  خیلی خوب

 3. آرزو

  سلام چطورمیتونم دانلود کنم؟لینک دانلودنیست

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود بر شما دکمه دانلود رایگان دوره رو بزنید

 4. محمد شیخی (مالک تایید شده)

  عالی

 5. yasaman_sol (مالک تایید شده)

  درود
  مطالب مفیدی در این دروس ارائه شد. برای بنده جای سوال است که ایا کد های داده شده به همراه این درس مخصوص چاپ cmyk است و ایا فایل های پی دی اف پنتون (Pantone) قابل اعتماد است و نتیجه چاپی استانداردی میدهند؟ اگر خیر. پیشنهاد شما چیست؟
  سپاس از شما

  • پشتیبانی مکتب تی وی

   درود کاربر عزیز بله مواردی که استاد در این زمینه ارائه کردن بر حسب مستندات آموزشی که خودشون دارند بوده ولی شما برای استفاده در پروژه واقعی خودتون میتونین بررسی های لازم رو به عمل بیارید. موفق باشید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
پشتیبانی مکتب تی وی

پشتیبانی ما در هر ساعتی پاسخ گوی شما میباشد

 • شما میتوانید با یکی از همکاران ما در پشتیبانی در تماس بوده و به این ترتیب در زمینه ای که علاقه مند باشید به صورت کامل راهنمایی شوید.
 • شما میتوانید از طریق صفحه سوالات متداول سایت به نشانی https://maktabtv.com/faq مراجعه نمایید.
SocialSocial
0
  0
  لیست خرید شما
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه