آموزش روتوش

Retouching Tutorial

معرفی روتوش

آموزش روتوش 1

 

 

قطعا شما هم زیاد دیده اید افرادی را که در آینه بسیار زیبا به نظر میرسند اما با دوربین گوشی خود و در داخل دوربین های دیگر نواقص زیادی را دارند! همه ی انسان ها به نوعی نقصی را در درون صورت خود دارند و داشتن صورت و پوست بی نقص اجتناب ناپذیر است.

 

به واسطه جامعه نوین و صنعتی امروز برای استفاده از عکس های پرتره در تبلیغات، آلبوم و …. بایستی عکس به زیبایی در حد خود رسیده که با استفاده از روتوش که در لغت به معنی دستکاری عکس می باشد میسر است . روتوش با استفاده از ابزارهای موجود که اساس آن بر پایه فتوشاپ بنا نهاده شده است، پیاده سازی می شود و امروز امکانات فتوشاپ در حدی بوده که به خیلی از چهره ها نمی‌توان اعتماد کرد! چرا که با فتوشاپ تقریبا هر چیزی را به هر چیزی تا حد ممکن می توان تبدیل نمود. و شما هم پس از پایان دوره آموزش روتوش به یکی از همین افراد جادوگر میتوانید تبدیل شوید!

 

بازار کار پیش روی شما پس از آموزش روتوش

آموزش روتوش 2

 

 

بازار کار اصلی روتوش در آتلیه های عکاسی بوده ولی شرکت های تبلیغاتی هم در رتبه دوم خود این افراد را استخدام میکنند. استخدام بهترین راه حل در بازار کار این مهارت بوده چرا که انجام پروژه به صورت فریلنسری به علت خصوصی بودن عکس های مورد استفاده در پروژه ها و عدم خروج از محیط کاری، رونق چندانی ندارد. ضمنا عکاسانی که به صورت فریلنسری برای پروژه های مختلف می توانند برای مقاصد مختلفی مانند اینستاگرام و … برای بقیه پروژه ای به انجام برسانند نیز درآمد خوبی را میتوانند داشته باشند که از طریق یک پیج اینستاگرامی میتوانند به این هدف خود دست یابند.

 

نقشه راه شما برای رسیدن به بازار کار پس از این دوره آموزش روتوش میتواند این باشد که در حین دوره جامع آموزش روتوش با استفاده از فایل های تمرینی و همینطور از فایل های شخصی خود که مثلا از دوستانتان قبلا عکاسی کرده اید استفاده کنید و نمونه کارهای روتوش خیلی حرفه ای پس از پایان این دوره آموزشی فراهم کنید. پس از پایان آموزش روتوش خود هم میتوانید با دست پر به سراغ آتلیه ها و شرکت های تبلیغاتی رفته و مطمئن باشید که اصطلاحا روتوش کار خوب روی زمین نمی ماند!

از آنجاییکه که شنیدن کی بود مانند دیدن، شما میتوانید با سرچ عبارت ( استخدام روتوش کار ) و کلیک روی اولین لینک در سایت ایران استخدام خیل عظیمی از آتلیه های عکاسی و شرکت های تبلیغاتی که اقدام به جذب روتوش کار میکنند را مشاهده کنید! پس سریعا با ثبت نام در این دوره آموزش روتوش در فتوشاپ این مهارت را آموخته و خود را برای یکی از این استخدام ها واجد شرایط نمایید.

0
تا دلیل که باید به روتوش مسلط بشیم

آموزش روتوش رسانه آموزش مکتب تی وی

در دوره آموزش روتوش رسانه آموزشی مکتب تی وی شما در ۴ ساعت تمام تکنیک ها و ابزارهای روتوش را یکجا می آموزید. در یک دوره آموزش روتوش به صورت تعاملی با استاد به راحتی تمرین کرده و در سرفصل استاندارد با کیفیت صوتی و تصویری مناسب می توانید به راحتی دوره خود را به پایان ببرید.

آموزش روتوش 3

 

آیا هزینه این دوره آموزش روتوش توجیه پذیر است؟

قطعا با هزینه کمتر از ۲ عدد پیتزا می توانید به این دوره آموزشی روتوش که کمتر جایی به جامع بودن آن پیدا می شود، دسترسی پیدا کنید و در نظر بگیرید که پس از این مهارت با اولین پروژه و یا اولین حقوق دریافتی به هزینه های چندین برابر این دوره آموزش روتوش در فتوشاپ دسترسی پیدا میکنید. پس قطعا تایید میکنید که ارزش آن را دارد.

در صورتی که شما این دوره آموزش روتوش را ....

شما این شانس را دارید که در 5 ساعت بدون نیاز به هیچ جای دیگر به صورت کامل به مهارت پولساز و مهم روتوش در تمام ابعاد مختلف عکس مسلط شوید و با سعي و تلاش پورتفولیو خود را با استفاده از تصاویر موجود در اینترنت کامل کرده و آماده ورود به دنیای تخصصی روتوش شويد.

یک فرصت استثنایی برای یادگیری آموزش روتوش را از دست خواهيد داد و بايد مبلغ هاي زيادي براي اين آموزش در جاهاي مختلف بپردازيد و مطمئن باشید که منبعی که تمام نیاز های شما را پوشش دهد پیدا نخواهید کرد. و احتمالا بعد از مراجعه مجدد خود به این دوره آموزشی با افزایش قیمت مواجه خواهید شد.

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش روتوش

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

فصل اول : حذف کردن قسمت های مزاحم از بک گراند

در این قسمت از آموزش روتوش با استفاده از ابزار spot healing brush  اقدام به حذف کردن قسمت های مزاحم و اضافی از تصویر میکنیم و نحوه کار با این ابزار را یاد میگیریم.

در این قسمت از آموزش روتوش با استفاده از ابزار  clone stamp نواحی مزاحم و اضافه را از تصویر پاک میکنیم و نحوه کار با این ابزار را یاد میگیریم.

در این قسمت از آموزش روتوش با استفاده از گزینه ی fill  در منوی edit نواحی مزاحم و اضافه را از تصویر پاک میکنیم.

در این قسمت از آموزش روتوش نواحی مزاحم را با استفاده از brush مخفی کردیم و برای روشن تر کردن رنگ تصویر و طبیعی تر کردن آن از پنل curves استفاده کردیم.

 

در این قسمت آموزش روتوش با استفاده از تکنیک content aware fill  به پاک کردن نواحی اضافی میپردازیم و با استفاده از گزینه content aware cropping ابعاد تصویر را گسترش میدهیم.

 

در این قسمت از  آموزش روتوش کار پاک کردن موارد مزاحم ،روشن کردن و طبیعی کردن عکس را در چهار لایه انجام میدهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش با ابزار جدیدی به اسم patch آشنا میشویم و با استفاده از آن موارد اضافی از تصویر را حذف میکنیم.

در قسمت هشتم از آموزش روتوش یک تمرین آماده کردیم که با همه ابزار هایی که تا کنون یاد گرفتیم ناحیه هایی از تصویر را پاک کنیم.

فصل دوم : حذف کردن لوگو بدون آسیب رساندن به بافت تصویر

در این قسمت از آموزش روتوش با استفاده از دو ابزار patch  و clone stamp لوگو روی پیراهن را بدون اینکه بافت آن از بین برود ادیت میکنیم و در روش را با هم مقایسه میکنیم.

در این قسمت از آموزش روتوش آموزش میدهیم چگونه از content aware fill  به صورت حرفه ای استفاده کنیم و با استفاده از آن اشیا ناخواسته را ازبین ببریم.

در این قسمت از آموزش روتوش با استفاده از ابزار patch لوگو را از روی اجسام مختلف حذف میکنیم و آموزش میدهیم چگونه به بافت جدیدی برسیم و تاثیر ابزار free transform  را یادآوری میکنیم.

در این بخش از آموزش روتوش  آموزش میدهیم چگونه زیور آلات را درون تصویر از بین ببریم.

در این قسمت از آموزش روتوش آموزش میدهیم چگونه با استفاده از فیلتر ها پرز های روی لباس را از بین ببریم.

فصل سوم: کار با فیلتر liquefy

در این قسمت از آموزش روتوش نحوه کار با فیلتر liquefy را آموزش میدهیم و  انحنا های تصویر که بر اثر استفاده از فیلتر liquify  به جود آمده را برطرف میکنیم.

در این قسمت از آموزش روتوش نحوه استفاده از ابزار push left که درون فیلتر liquefy وجود دارد را آموزش میدهیم .

در این قسمت از آموزش روتوش آموزش میدهیم چگونه با استفاده از فیلتر liquefy موها را ویرایش کنیم و ایرادات را ازبین ببریم.

در این قسمت از آموزش روتوش روی یک تصویر که با لنز واید گرفته شده و حالت جمع شده دارد کار میکنیم. از ابزار free transform استفاده میکنیم و تصویر را کشیده میکنیم و بعد از آن برای اصلاح حالت بدن سوژه از فیلتر liquify استفاده میکنیم

در این قسمت از آموزش روتوش نحوه استفاده از ماسک ها در فیلتر liquify  را اموزش میدهیم و نحوه ترمیم بکگرانه که در اثر استفاده از ابزار forward Warp  ایجاد شده است را یاد میگیریم.

در این قسمت از آموزش روتوش از  face tool درون فیلتر liquify  استفاده میکنیم و به شما آموزش میدهیم چگونه با استفاده از این ابزار ماهیت چهره خود را تغییر دهید.

فصل چهارم : روتوش صورت و تغییر رنگ پوست و رفع ایرادات پوستی

در قسمت بیستم از آموزش روتوش علاوه بر روتوش پوست آموزش میدهیم چگونه رنگ یک ناحیه از پوست را با استفاده از curves  تغییر دهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش به طور کامل  نحوه تغییر رنگ پوست را آموزش میدهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش نحوه کار با تصاویر raw و نحوه روتوش کردن آنها درون camera raw  را آموزش میدهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش یکی دیگر از ابزار های روتوش به اسم healing brush که دقت زیادی دارد وهماهنگی بین دو تصویر را آموزش میدهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش  آموزش میدهیم چگونه نواحی روشن که برا اثر روشنایی زیاد به وجود آمده اند را ازبین ببریم.

در این قسمت از آموزش روتوش آموزش میدهیم چگونه با استفاده از فیلتر ها سطح پوست را هموار تر  و نرم تر کنیم.

فصل پنجم : حذف چین و چروک ها از صورت

در این قسمت از آموزش روتوش حذف چروک ها و تیرگی زیر پوست را آموزش میدهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش به شما حذف چروک ها و تیرگی ها را با یک ابزار حرفه ی آموزش میدهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش با ابزار healing ,brush ,patch  آموزش میدهیم چگونه چین و چروک ها و تیرگی های صورت را از بین ببریم.

در این قسمت از آموزش روتوش نحوه کار با ابزار cloning  و mod  های آن را آموزش میدهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش با ابزار clone stamp  روی صورت سوژه کار میکنیم.

در این قسمت از آموزش روتوش نحوه کار با ابزار dodge   را آموزش میدهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش با ابزار dodge  روی صورت سوژه کار میکنیم.

فصل ششم : کار روی چشم ها

در این قسمت از آموزش روتوش درخشندگی رنگ چشم ها را با استفاده از فیلتر ها افزایش میدهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش تغییر دادن رنگ چشم ها و روشن تر کردن آنها را آموزش میدهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش اموزش میدهیم چگونه با استفاده از cerves  رنگ چشم ها را تغییر دهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش آموزش میدهیم چگونه چشم های بسته ی یک سوژه را اصلاح کنیم.

در این قسمت از آموزش روتوش آموزش میدهیم چگونه قرمزی چشم ها را از بین ببرید و سفیدی چشمها را روشن تر کنید.

در این قسمت از آموزش روتوش نحوه ادیت کردن پرتره فرد عینکی را آموزش میدهیم.

فصل هفتم : برطرف کردن مشکلات دندان، میکاپ و تغییر رنگ مو

در این قسمت از آموزش روتوش برطرف کردن زردی دندان ها را آموزش میدهیم.

 کار ادیت روی دندان را فقط در یک ناحیه خاص آموزش میدهیم که در این قسمت از آموزش روتوش به آن می پردازیم.

در این قسمت از آموزش روتوش آموزش میدهیم چگونه صورت سوژه ی خود را میکاپ کنید.

در این قسمت از آموزش روتوش نحوه تغییر دادن رنگ موی سوژه را با استفاده از پنل adjustment  آموزش میدهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش آموزش میدهیم چگونه موهای پریشان شده در بکگراند و صورت را با استفاده از ابزار های مختلف از بین ببریم.

فصل هشتم : تراز کردن چند فریم از تصاویر و حذف کردن بک گراند

در این قسمت از آموزش روتوش آموزش میدهیم چگونه با استفاده از چند فریم تصویر خودمان را تراز کنیم و ایرادات یک فریم را با استفاده از فریم دیگر از بین ببریم.

در این قسمت از آموزش روتوش نحوه تراز کردن دو فریم به صورت دستی با استفاده از modها و ادیت کردن آنها را آموزش میدهیم.

در این قسمت از آموزش روتوش آموزش میدهیم چگونه بک گراند تصویر را حذف کنید و از بکگراند دلخواه برای تصویرتان استفاده کنید.

سوالات متدوال دوره جامع آموزش روتوش

تمام سوالاتی که احتمالا درباره دوره آموزش روتوش در فتوشاپ داشته باشید

شما طبق راهنمای ثبت نام دوره های زیر همین سوالات متداول عمل کرده و به راحتی به فایل های دوره آموزش روتوش دسترسی پیدا کنید.

در طی آموزش روتوش شما به صورت تعاملی آموزش میبینید. یعنی پروژه های کاملا واقعی برای معرفی ابزارها و تکنیک ها به کار گرفته شده و همان فایل ها هم در اختیار شما هستند تا بدون به زحمت افتادن برای پیدا کردن فایل های دوره آموزشی شما بتوانید همراه با استاد تمرین کنید.

شما میتوانید با استفاده از اکانت تلگرام مکتب تی وی با آی دی @maktabtv_support با ما در ارتباط باشید و همینطور تلفن های تماس و همینطور لایو چت در سمت راست پایین آماده پاسخگویی به سوالات شما کاربران عزیز است. همینطور در صورتی که در طی دوره مشکلات فنی را تجربه کردید و یا خواستین درباره سطح پیشرفت شما پیشنهاداتی ارائه شود، میتوانید با تماس با پشتیبانی مکتب تی وی در گروه هایی در تلگرام عضویت یابید که برای همیشه متخصصین این حوزه پاسخگوی شما در این زمینه ها خواهند بود.

مدرس دوره آموزشی روتوش که صرفا یک کاربر نیست و بلکه سالها در این زمینه کار کرده، فایل های تمرینی در حین ضبط ویدیو را در اختیار شما قرار گرفته و شما همراه با استاد در حین ویدیوهای آموزشی و پس از پایان هر قسمت از دوره آموزش روتوش میتوانید تمرینات لازم را انجام دهید و پس از آن به قسمت بعدی این  دوره آموزشی  مراجعه نمایید.

و این یعنی راحت ترین راهی که میتوانید با استفاده از ویدیوهای خام که به تفکیک هر قسمت در اختیار شما قرار گرفته و استاد با همان ها کار میکند بتوانید تمرین کنید و در پایان دوره آموزش روتوش حتی نمونه کارهای مخصوص به خودتان را بسازید.

شما  می توانید با مشاهده سرفصل های دوره آموزش روتوش متوجه این شوید. و برای مشاهده کیفیت سمعی و بصری دوره آموزشی و کارهایی از قبیل ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین نیز میتوانید پیش نمایش دوره آموزش روتوش و همینطور قسمت هایی که جهت نمونه به صورت پیش نمایش قرارداده شده اند را مشاهده بفرمایید.

حساسیتی که برای مدرس دوره آموزش روتوش وجود دارد این است که مدرس روتوش باید در زمینه روتوش تخصص لازم رو داشته باشد تا با استفاده از تجربیات خود بتواند به خوبی مطالب را به دانشجویی این دوره  منتقل نماید.

آموزش روتوش 4

مدرس دوره آموزش روتوش : سارا رجایی

در بحث روتوش به صورت کلی در تمام زوایا و سبک های مختلف عکس ها باید دوره جامعی تهیه میشد و از این با استفاده از تجربیات متعدد خانم رجایی در زمینه ادیت عکس و روتوش سعی شد که دوره تخصصی در این زمینه ترتیب داده شده بطوریکه کاربر را یک بار برای همیشه به سطحی که در روتوش میخواهد برساند. که با استانداردهای آموزشی مکتب تی وی و تدریس روان خانم رجایی و همینطور سرفصل های کامل در این زمینه موفق به انجام آن شدیم.

با خیالی راحت خرید کنید

ضمانت نامه 30 روزه دوره های آموزشی

نشان های اعتبار ما

آموزش روتوش 5

آموزش روتوش عکس چیست؟ آموزش روتوش، روند تغییر یک تصویر برای آماده‌سازی آن برای ارائه نهایی است. آموزش روتوش معمولا شامل کارهایی است که تغییرات موضعی کوچک در یک تصویر دارند. آموزش روتوش یعنی یادگیری تنظیمات کلی آموزش روتوش (مانند تصحیح رنگ)، که کمک می کند.

آموزش روتوش عکس چیست؟ آموزش روتوش، روند تغییر یک تصویر برای آماده‌سازی آن برای ارائه نهایی است. آموزش روتوش معمولا شامل کارهایی است که تغییرات موضعی کوچک در یک تصویر دارند. آموزش روتوش یعنی یادگیری تنظیمات کلی آموزش روتوش (مانند تصحیح رنگ)، که کمک می کند به یک شخص همه فن حریف تبدیل شوید. مثلا آموزش روتوش برای عکاس ها از واجبات است. در آموزش روتوش تراز سفیدی، کراپ و پروفیل رنگ ارائه شده، و شخصی که آموزش روتوش را دریافت میکند میتواند تنظیمات یک تصویر را به صورت متمرکز تغییر دهد.

آموزش روتوش

آموزش روتوش عکس برای پرتره‌ها

در آموزش روتوش پرتره، شخصی که آموزش روتوش می بیند می تواند صورت یک فرد را  بدون نقص کند. آن‌ها ممکن است صورت را در آموزش روتوش لاغر کنند یا چشم‌هایش را بالا ببرند. آن‌ها همچنین ممکن است اقداماتی مانند تغییر رنگ مو و یا افزایش بدنه مدل انجام دهند که تمامی این موارد در آموزش روتوش به هنرجو یاد داده میشود. برای عکاسی از محصول، آموزش روتوش کمک می کند تا بخش های مهم تصویر را بولد کنید و بخش های دیگر آن را مانند رنگ عکس، تنظیم کنید. در طی آموزش روتوش به شما به عنوان مثال برداشت اثر انگشت یا صاف کردن سطح محصول ارائه می شود تا بتوانید با آموزش روتوش کارهای مهم تر انجام دهید. کار های مهم را می توان به یک محصول اضافه کرد، تا عمق ایجاد کند. انواع ویرایش ها در آموزش روتوش به یک تصویر بستگی به خواسته‌های مشتری دارد. به طور معمول، آموزش روتوش، شامل تبدیل تصویر و انجام تنظیمات روی آن است که مطابق با خواسته‌های مشتری است. در آموزش روتوش به شما گفته می شود که چطور تصاویر باید با نام تجاری در آموزش روتوش شرکت هماهنگ شوند.

آموزش روتوش در رسانه مکتب تی وی

هر اقدام آموزش روتوش نیازمند ابزارهای متفاوتی آموزش روتوش است که در یک برنامه مثل فتوشاپ یافت می‌شوند. آموزش روتوش شامل آموزش روتوش و ابزارهایی مانند قلم مو در آموزش روتوش ، انواع فیلترها در آموزش روتوش و همچنین ابزارهای دیگر مانند liquefy کردن برای تغییر شکل یک شی در آموزش روتوش یا تغییر مدل در آموزش روتوش است. احتمالات موجود در حوزه آموزش روتوش هم به خواسته‌های مشتری و “نگاهی” که آن‌ها می‌خواهند به آن دست یابند در آموزش روتوش ، بستگی دارد.

برخی برنامه‌ها در آموزش روتوش وجود دارند که بدون استفاده از فتوشاپ ویرایش می شوند. برنامه‌هایی مانند Portrait Pro Studio به طور خودکار بسیاری از کارهایی در آموزش روتوش که افراد حرفه‌ای در فتوشاپ از آن استفاده می‌کنند را انجام می‌دهد. زمانی که از این برنامه‌ها در آموزش روتوش استفاده می‌کنید، مهم است که تنظیمات اتوماتیک را به یاد داشته باشید. این برنامه ها در آموزش روتوش می‌تواند بسیار سنگین باشد. متاسفانه، این برنامه ها در آموزش روتوش برای عکاسی از محصولات در تصاویر مربوط به مدل‌ها  در آموزش روتوش کار نمی‌کند.

در رسانه مکتب تی وی کلیه آموزش روتوش عکس در فتوشاپ cs5، آموزش روتوش سریع عکس در فتوشاپ، فیلم آموزش روتوش عکس در فتوشاپ، آموزش روتوش خودکار در فتوشاپ، چگونه در فتوشاپ صورت را سفید کنیم؛ آموزش روتوش عکس در فتوشاپ pdf، اکشن آموزش روتوش صورت، ابزار آموزش روتوش در فتوشاپ، آموزش روتوش فتوشاپ چهره واضح، عکس برای آموزش روتوش فتوشاپ، آموزش روتوش حرفه-ای مخصوص آتلیه، برنامه روتوش حرفه ای عکس، آموزش روتوش صورت، آموزش روتوش عکس کودک، آموزش روتوش فتوشاپ صورت در فیلم، ریتاچ حرفه ای صورت، دانلود فیلم آموزش روتوش صورت در فتوشاپ، آموزش روتوش تصویری حرفه ای عکس در فتوشاپ، آموزش روتوش فتوشاپ خودکار آنلاین، آموزش روتوش حرفهای، آموزش روتوش اتوماتیک عکس در فتوشاپ، آموزش روتوش ساده، آموزش روتوش پرتره در فتوشاپ، آموزش روتوش عکس پرسنلی، آموزش روتوش حرفه ای فتوشاپ برای عکاسی، آموزش روتوش فرکانسی به شما ارائه خواهد شد. اگر برای آموزش روتوش حرفه ای یا آموزش روتوش مقدماتی آماده هستید از اینجا اقدام کنید.

آموزش روتوش برای عکس‌های محصول

در مورد آموزش روتوش عکس‌های محصولات، بسیاری از ابزار های آموزش روتوش پیشرفته وجود دارند که می توان آن‌ها را برای تبدیل عکس‌ها آموزش روتوش به مشتریان بالقوه جذاب‌تر نمود. مهم است که به یاد داشته باشید که سطوح مختلفی از آموزش روتوش وجود دارد که باید آنها را بیاموزید. فردی که آموزش روتوش پایه را می بیند می‌تواند بسیاری از اعمال نشدنی را انجام دهد. آموزش روتوش پیچیده‌تر و پیشرفته تر ممکن است شامل کار مانند افزایش براقیت یک عکس در آموزش روتوش ، تغییر شکل اشیا در عکس در آموزش روتوش ، افزودن آیتم های جدید در آموزش روتوش عکاسی محصول، دادن بافت به عکس در آموزش روتوش ، از بین بردن نور در آموزش روتوش و چیزهای دیگر باشد. جالب نیست؟ همه این موارد در طی آموزش روتوش طبقه بندی شده و منظم آموزش روتوش به شما ارائه خواهد شد. بدون اینکه نیاز باشد به کلاس آموزش روتوش بروید تنها با یک سری آموزش های آنلاین آموزش روتوش می توانید به یک ویرایشگر عکس حرفه ای با آموزش روتوش تبدیل شوید. در نهایت می توانید با آموزش روتوش مشغول به کار شوید یا با آموزش روتوش تصاویر شخصی خودتان را ادیت کنید. این آموزش روتوش یک نوع آموزش روتوش یک تیر و دو نشان است.

آموزش روتوش سریع عکس در فتوشاپ

چه نیازی به آموزش روتوش داریم؟

سنسورها در دوربین‌های دیجیتال به اندازه چشم ما قدرتمند نیستند، بنابراین آن‌ها عکس‌هایی می‌گیرند که به اندازه کافی روشن نیستند و به واسطه کسانی که آموزش روتوش دیده اند می توان عکس های بهتری در خروجی تولید کرد که به کمک آموزش روتوش مقصود اصلی را به چشم بیننده منتقل می کنند. بنابراین، ما باید بر روی آموزش روتوش با استفاده از انواع ابزارها و تکنیک‌ها کار کنیم، و این هنر به عنوان آموزش روتوش عکس‌ها شناخته می‌شود.

آموزش روتوش ما را قادر می‌سازد تا عکس بگیریم و آن‌ها را تا حد ممکن در آموزش روتوش واقعی کنیم. این روزها، آموزش روتوش عکس با کمک برنامه‌های ویرایش عکس روی کامپیوترها انجام می‌شود. یکی از این برنامه‌ها، که به طور معمول مورد استفاده قرار می‌گیرد، Adobe Photoshop  – فتوشاپ نامیده می‌شود.

آموزش روتوش برای توجه به جزئیات به شما کمک می کند. شما باید بفهمید که کدام قسمت از تصویری که می‌خواهید روی آن کار کنید در آموزش روتوش به تغییر و بهبود نیاز دارد. جدا از این، شما باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید با کمک آموزش روتوش یک تصویر را بهبود بخشید و یا آن را به طور کامل در آموزش روتوش تغییر دهید. بعد از اینکه تمام این عوامل آموزش روتوش را در نظر گرفتید، می‌توانید در آموزش روتوش جلوتر بروید و بر روی تصاویر خود کار کنید یا با آموزش روتوش تصاویری را از سمت کارفرمایان دریافت کنید و برای روتوش آماده کنید. آموزش روتوش در رسانه مکتب تی وی پروژه محور است. در نتیجه کارفرمایان یا آموزش روتوش به صورت عملی انجام می شود و شما سریعتر می توانید جذب بازار کار شوید.

شما می‌توانید آموزش روتوش عکس‌های خود را با ارائه دهندگان خدمات آنلاین (مانند روتوش کردن)ویرایش کنید. اما دریافت آموزش روتوش  و سپس کار بر روی تصاویر ارزان تر و به صرفه تر در آموزش روتوش  خواهد بود. در آموزش روتوش اطلاعات متعدد و با ارزشی مانند افزایش کنتراست و اصلاح رنگ خودکار می آموزید. بسیاری از کارفرمایان به دنبال کسانی هستند که آموزش روتوش دیده باشند و به صورت تخصصی به انجام این فعالیت بپردازند. پس آموزش روتوش تنها یک آموزش کلی نیست و به شما فرصت پولسازی بیشتر می دهد.

در عین حال در آموزش روتوش ، دلایل بسیاری وجود دارد که چرا هر عکاس باید آموزش روتوش  بیاموزد، فرق نمی کند که تصویر مذکور توسط دوربین و یا توسط یک گوشی هوشمند گرفته شده باشد. هر عکس در دنیای امروز به روتوش نیاز دارد و این مقوله ای است که در آموزش روتوش باید به آن پرداخته شود. این به این معنی است که شما یک عکاس حرفه‌ای هستید، یا فقط یک نفر عکس می‌گیرد تا و شما به عنوان یک فرد ماهر آموزش روتوش دیده، می توانید آن عکس ها را به عنوان اهداف تجاری یا جذب مخاطب به اشتراک بگذارید. و تا زمانی که بهترین برنامه برای آموزش روتوش را دارید، می‌توانید مطمئن باشید که آموزش روتوش برایتان مفید است.  البته آموزش روتوش با انواع نرم افزار های مرتبط مثل آموزش روتوش به واسطه فتوشاپ وجود دارد که همه آنها در طی آموزش روتوش طبقه بندی شده مکتب تی وی به شما عرضه خواهد شد.

در رسانه مکتب تی وی برای آموزش روتوش کلیه آموزش روتوش عکس در فتوشاپ cs5، آموزش روتوش سریع عکس در فتوشاپ، فیلم آموزش روتوش عکس در فتوشاپ، آموزش روتوش خودکار در فتوشاپ، چگونه در فتوشاپ صورت را سفید کنیم؛ آموزش روتوش عکس در فتوشاپ pdf، اکشن آموزش روتوش صورت، ابزار آموزش روتوش در فتوشاپ، آموزش روتوش فتوشاپ چهره واضح، عکس برای آموزش روتوش فتوشاپ، آموزش روتوش حرفه-ای مخصوص آتلیه، برنامه روتوش حرفه ای عکس، آموزش روتوش صورت، آموزش روتوش عکس کودک، آموزش روتوش فتوشاپ صورت در فیلم، ریتاچ حرفه ای صورت، دانلود فیلم آموزش روتوش صورت در فتوشاپ، آموزش روتوش تصویری حرفه ای عکس در فتوشاپ، آموزش روتوش فتوشاپ خودکار آنلاین، آموزش روتوش حرفهای، آموزش روتوش اتوماتیک عکس در فتوشاپ، آموزش روتوش ساده، آموزش روتوش پرتره در فتوشاپ، آموزش روتوش عکس پرسنلی، آموزش روتوش حرفه ای فتوشاپ برای عکاسی، آموزش روتوش فرکانسی به شما ارائه خواهد شد.

در آموزش روتوش حرفه ای یا مقدماتی چه می آموزیم؟

آموزش روتوش مقدماتی یا آموزش روتوش حرفه ای عکس یک چیز مشترک برای عکاسان است. معمولا شما یک فرد کامل را پیدا نخواهید کرد که هم عکاس و هم ادیتور عکس باشد. مثلا در عکاسی پرتره با دیدن آموزش روتوش بهتر متوجه میشوید که آکنه، چروک‌ها، لکه‌ها و بسیاری چیزهای دیگر هست که باعث افت کیفیت عکس می شود و این آموزش روتوش است که به شما امکان می دهد آنها را پیدا کرده و تغییر دهید. آموزش روتوش به شما تصویر ثابت و ادیت شده ای را می دهد که از نظر مخاطب کاملا طبیعی به نظر می رسند. بنابراین این وظیفه عکاس بعد از یادگیری آموزش روتوش برای افزایش چشم‌انداز مدل در آموزش روتوش ، افزایش زیبایی در آموزش روتوش و جذاب‌تر کردن آموزش روتوش برای تصویر. این می‌تواند به راحتی توسط آموزش روتوش عکس انجام شود. با آموزش روتوش تصویر، عکاس می‌تواند از آرایش دیجیتال آموزش روتوش برای تغییر ظاهر کلی مدل آموزش روتوش استفاده کند. این می‌تواند از طریق استفاده از رنگ برای تغییر رنگ پوست آموزش روتوش ، حذف رنگ از لب‌ها آموزش روتوش ، و تغییر مدل مو آموزش روتوش ، ابرو آموزش روتوش و بسیاری چیزهای دیگر باشد. در پایان، مدل جذاب‌تر به نظر می‌رسد و رسالت آموزش روتوش است.

آموزش روتوش پرتره در فتوشاپ

تغییر پس‌زمینه تصویر در آموزش روتوش

مواردی در آموزش روتوش وجود دارند که حتی پس از صرف زمان زیاد برای گرفتن عکس‌های زیبا در آموزش روتوش ، متوجه آنها می‌شوید. مثلا اینکه پس‌زمینه به اندازه کافی جذاب نیست. این مقوله در آموزش روتوش ممکن است به دلیل وجود بسیاری از اشیا غیر ضروری در پس‌زمینه باشد، یا افرادی که ممکن است نمی‌خواهید در تصویر نهایی در آموزش روتوش ظاهر شوند. در آموزش روتوش می آموزید که در صورت بوجود آمدن آموزش روتوش این موارد در آموزش روتوش باید تصویر را ویرایش کنید تا پس‌زمینه تصویر در آموزش روتوش را حذف یا تغییر دهید. برای حذف یا تغییر پس‌زمینه تصویر در آموزش روتوش آموزش های لازم به شما داده خواهد شد. چون اگر در آموزش روتوش نیاموزید که چگونه یک پس زمینه طبیعی در آموزش روتوش برای تصویر نهایی برگزینید در واقع بسیاری از مطالب و مفاهیم آموزش روتوش را هم نیاموخته اید. آموزش روتوش به یک دوره خاص وابسته نیست. در نتیجه برای آموزش روتوش باید مدت ها زمان بگذارید و آن را رها نکنید. آموزش روتوش که در رسانه مکتب تی وی به شما ارائه می شود، آموزش روتوش به روز و آپدیت است. در نهایت شما به یک متخصص آموزش روتوش تبدیل می شوید که بسیاری از متد های آموزش روتوش را بلد است.

در رسانه مکتب تی وی در آموزش روتوش کلیه آموزش روتوش عکس در فتوشاپ cs5، آموزش روتوش سریع عکس در فتوشاپ، فیلم آموزش روتوش عکس در فتوشاپ، آموزش روتوش خودکار در فتوشاپ، چگونه در فتوشاپ صورت را سفید کنیم؛ آموزش روتوش عکس در فتوشاپ pdf، اکشن آموزش روتوش صورت، ابزار آموزش روتوش در فتوشاپ، آموزش روتوش فتوشاپ چهره واضح، عکس برای آموزش روتوش فتوشاپ، آموزش روتوش حرفه-ای مخصوص آتلیه، برنامه روتوش حرفه ای عکس، آموزش روتوش صورت، آموزش روتوش عکس کودک، آموزش روتوش فتوشاپ صورت در فیلم، ریتاچ حرفه ای صورت، دانلود فیلم آموزش روتوش صورت در فتوشاپ، آموزش روتوش تصویری حرفه ای عکس در فتوشاپ، آموزش روتوش فتوشاپ خودکار آنلاین، آموزش روتوش حرفهای، آموزش روتوش اتوماتیک عکس در فتوشاپ، آموزش روتوش ساده، آموزش روتوش پرتره در فتوشاپ، آموزش روتوش عکس پرسنلی، آموزش روتوش حرفه ای فتوشاپ برای عکاسی، آموزش روتوش فرکانسی به شما ارائه خواهد شد. اگر برای آموزش روتوش حرفه ای یا آموزش روتوش مقدماتی آماده هستید از اینجا اقدام کنید.

معرفی دورهنمایش رایگان

1.حذف کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با spot healing brushنمایش رایگان

2.حذف کردن قسمت های مزاحم در بکگراند باclone stamp

3.حذف کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با fill

4.حذف کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با content aware fill

5.مخفی کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با brush

6.جمع بندی بکگراند و تغییر نور

7.مخفی کردن قسمت های مزاحم در بکگراند با patch

8.تمرین

9.حذف لوگو با patch و clone

10.حذف اشیا ناخواسته با content aware

11.حذف لوگو با patch و استفاده از ابزار free transform

12.حذف زیورآلات

13.حذف موارد ریز از روی اجسام با استفاده از فیلتر ها

14.کار با فیلتر liquefy

15.کار با ابزار push left درون فیلتر liquefy

16.ویرایش موها با فیلتر liquefy

17.ویرایش تصاویری که با لنز واید گرفته شده اند

18.نحوه استفاده از ماسک ها در فیلتر liquify

19.تغییر ماهیت صورت با face tool

20.روتوش و تغییر رنگ پوست با curves

21.تغییر رنگ پوست

22.نحوه کار با تصاویر raw

23.نحوه کار با ابزار healing brush

24.تصحیح نور

25.نحوه نرم کردن پوست صورت

26.حذف چروک ها و تیرگی زیر پوست

27.حذف چروک ها و تیرگی ها

28.حذف چروک ها و تیرگی ها با healing ,brush ,patch

29.نحوه کار با ابزار cloning و mod ها

30.از بین بردن چین و چروک ها با ابزار clone stamp

31.نحوه کار با ابزار dodge

32.از بین بردن چین و چروک ها با ابزار dodge

33.افزایش درخشندگی چشم ها

34.تغییر دادن رنگ چشم ها و روشن تر کردن آنها

35.تغییر دادن رنگ چشم با cerves

36.اصلاح چشم های بسته ی یک سوژه

37.اصلاح سفیدی چشم ها

38.ادیت پرتره فرد عینکی

39.برطرف کردن زردی دندان

40.برطرف کردن زردی یک دندان

41.میکاپ

42.تغییر رنگ مو

43.اصلاح مو پریشان شده در بکگراند

44.تراز کردن چند فریم و رفع ایرادات آن

45.تراز کردن دو فریم به صورت دستی ئ کار باmod ها

46.حذف کردن بکگراند

1 دیدگاه برای آموزش روتوش

 1. Alp1979

  در تاریخ

  دانشجو
  پاسخ

  با عرض سلام و ادب و ضمن از مدیریت و مدرسان رسانه آموزشی مکتب تی این دوره بسیار عالی و مفید بود و مدرس دوره ضمن داشتن تسلط کامل و بیان شیوا به ساده ترین و دقیق ترین شکل ممکن مطالب آموزش را بیان کرده و تمامی جزییات را هم مطرح کردند

  • حسین بافنده

   در تاریخ

   پاسخ

   باسلام سپاس از شما کاربر عزیز خوشحالیم که زحماتمون برای شما به بار نشسته

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

65.000 تومان

امتیاز 5 از 1 رای
سطح آموزش پیشرفته
زمان دوره:

5 ساعت و 10 دقیقه

حجم دوره:

1.22 گیگابایت

پیش نیاز:

آموزش فتوشاپ

نرم افزار:

Adobe Photoshop

فرمت ویدیو:

MP4

تعداد قسمت :

46 قسمت

روش دریافت:

دانلود آنی بلافاصله بعد از پرداخت

روش پشتیبانی:

چت آنلاین، تلگرام، تلفنی

سطح دوره:

مقدماتی تا پیشرفته

زبان:

فارسی

چرا مکتب تی وی؟

               

 • آموزش تعاملی
 • سرفصل های آموزشی استاندارد
 • آموزش در حداقل زمان ممکن
 • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
 • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
 • مدرس متخصص و با تجربه
 • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
 • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

سارا رجایی

مدرس فتوشاپ و ادیت عکس
قیمت دوره

65.000 تومان