آموزش روتوش

تصویر شاخص

تنها نیاز شما برای انجام هر آنچه در روتوش به آن فکر میکنید

معرفی روتوش

قطعا شما هم زیاد دیده اید افرادی را که در آینه بسیار زیبا به نظر میرسند اما با دوربین گوشی خود و در داخل دوربین های دیگر نواقص زیادی را دارند! همه ی انسان ها به نوعی نقصی را در درون صورت خود دارند و داشتن صورت و پوست بی نقص اجتناب ناپذیر است.

به واسطه جامعه نوین و صنعتی امروز برای استفاده از عکس های پرتره در تبلیغات، آلبوم و …. بایستی عکس به زیبایی در حد خود رسیده که با استفاده از روتوش که در لغت به معنی دستکاری عکس می باشد میسر است . روتوش با استفاده از ابزارهای موجود که اساس آن بر پایه فتوشاپ بنا نهاده شده است، پیاده سازی می شود و امروز امکانات فتوشاپ در حدی بوده که به خیلی از چهره ها نمی‌توان اعتماد کرد! چرا که با فتوشاپ تقریبا هر چیزی را به هر چیزی تا حد ممکن می توان تبدیل نمود. و شما هم پس از پایان دوره آموزش روتوش به یکی از همین افراد جادوگر میتوانید تبدیل شوید!


بازار کار پیش روی شما پس از آموزش روتوش

 

بازار کار اصلی روتوش در آتلیه های عکاسی بوده ولی شرکت های تبلیغاتی هم در رتبه دوم خود این افراد را استخدام میکنند. استخدام بهترین راه حل در بازار کار این مهارت بوده چرا که انجام پروژه به صورت فریلنسری به علت خصوصی بودن عکس های مورد استفاده در پروژه ها و عدم خروج از محیط کاری، رونق چندانی ندارد. ضمنا عکاسانی که به صورت فریلنسری برای پروژه های مختلف می توانند برای مقاصد مختلفی مانند اینستاگرام و … برای بقیه پروژه ای به انجام برسانند نیز درآمد خوبی را میتوانند داشته باشند که از طریق یک پیج اینستاگرامی میتوانند به این هدف خود دست یابند.

نقشه راه شما برای رسیدن به بازار کار پس از این دوره آموزش روتوش میتواند این باشد که در حین دوره جامع آموزش روتوش با استفاده از فایل های تمرینی و همینطور از فایل های شخصی خود که مثلا از دوستانتان قبلا عکاسی کرده اید استفاده کنید و نمونه کارهای روتوش خیلی حرفه ای پس از پایان این دوره آموزشی فراهم کنید. پس از پایان آموزش روتوش خود هم میتوانید با دست پر به سراغ آتلیه ها و شرکت های تبلیغاتی رفته و مطمئن باشید که اصطلاحا روتوش کار خوب روی زمین نمی ماند!

از آنجاییکه که شنیدن کی بود مانند دیدن، شما میتوانید با سرچ عبارت ( استخدام روتوش کار ) و کلیک روی اولین لینک در سایت ایران استخدام خیل عظیمی از آتلیه های عکاسی و شرکت های تبلیغاتی که اقدام به جذب روتوش کار میکنند را مشاهده کنید! پس سریعا با ثبت نام در این دوره آموزش روتوش در فتوشاپ این مهارت را آموخته و خود را برای یکی از این استخدام ها واجد شرایط نمایید.


چرا آموزش روتوش :

مهارتی ضروری برای حوزه عکاسی

تمام افرادی که در مشاغل مرتبط با عکس پرتره هستند مانند عکاسان ، آتلیه داران حتی در حد عکس پرسنلی و همینطور کلیه علاقه مندان به عکاسی و ادیت عکس، به روتوش حرفه ای و تمام تکنیک ها و ابزارهای آن برای شرایط و موقعیت های مختلف مسلط هستند. حال فرض کنید که شما هم جزو این جامعه محسوب میشوید و یا علاقه مند ورود به آن هستید، کمی ترسناک به نظر می رسد اگر این مهارت موحود در آموزش روتوش در فتوشاپ را به صورت کامل نداشته باشید و یا به کل به آن ورود نکرده باشید.

مهارتی جالب توجه

با استفاده از این دوره آموزش روتوش در فتوشاپ ، شما مطلب ناگفته ای در روتوش نخواهید داشت و تمام اسامی عجیب و غریب اسرار و رازهای روتوش! همه ی اینها برای شما جزو عاداتتان خواهد شد. قطعا با تغییراتی که در عکس های پرتره ایجاد میکنید می توانید توجه خیلی از همکاران و مشتری های خود را جلب نمایید.

لذتبخش بودن خروجی کار

قطعا شما هم از خروجی کارهای خوب خود لذت می برید و روتوش عکس های پرتره هم از این قاعده مستثنا نیست. قطعا به انجام رساندن روتوش های سخت با تمام روش های ممکن که در آموزش روتوش در فتوشاپ آموزش داده شده است، لذت بخش است! از طرفی در صورتی که قصد زیبا کردن عکس های خود برای انتشار در شبکه های اجتماعی را دارید قطعا هر کسی انتشار عکس های زیبایی از خود را بسیار لذت بخش می داند.

صرفه جو و درآمدزا

در صورتی که عکاس بوده اید یا صاحب آتلیه عکاسی هستید و برای انجام روتوش عکس های خود هزینه ی زیادی را به همکاران خود پرداخت می کردید دیگر با این دوره آموزش روتوش در فتوشاپ به آن نیازی نخواهید داشت و خودتان خودکفا خواهید شد. از طرفی می توانید به نرخ هایی که آتلیه های حرفه ای برای یک عکس پرتره با ادیت از شما دریافت می کنند نگاهی بیندازید، خواهید دریافت که با گذراندن این دوره آموزشی و تخصص در آن زمینه می توانید درآمد خوبی را نصیب خود کنید.

رسیدن به آرزوی تخصص کامل در روتوش

شاید با آموزش های پراکنده آموزش روتوش در فتوشاپ که هر کدام به نوعی از روتوش اشاره داشته اند، روتوش کار شدن حرفه ای با آن ها در حد یک آرزو بوده است. اما پس از گذراندن این دوره شاهد تحقق این آرزوی خیلی از افراد باشید.


آموزش روتوش رسانه آموزش مکتب تی وی

در دوره آموزش روتوش رسانه آموزشی مکتب تی وی شما در ۴ ساعت تمام تکنیک ها و ابزارهای روتوش را یکجا می آموزید. در یک دوره آموزش روتوش به صورت تعاملی با استاد به راحتی تمرین کرده و در سرفصل استاندارد با کیفیت صوتی و تصویری مناسب می توانید به راحتی دوره خود را به پایان ببرید.

آموزش تعاملی

در این دوره آموزش روتوش در فتوشاپ شما در یک فضای تعاملی قرار خواهید گرفت. به این معنی که با استاد در حین پخش ویدیوی دوره به علت وجود سناریو آموزشی در ارتباط خواهید بود. این تعامل به این صورت است که استاد قبل از ضبط ویدیوها فایل های تمرینی که طبق برنامه آموزشی قرار است در ویدیو آن ها را آموزش دهد، مانند عکس هایی که روی آن کاری را اجرا کرده است، آماده کرده و در حین ویدیو با مخاطب در تعامل است که با فایل تمرینی برای مثال همین کار را انجام دهد بعد به ادامه آموزش بپردازد. به این صورت مخاطب در راحت ترین حالت ممکن به تمرینات را به انجام رسانده و پس از پایان دوره با انجام تعداد مناسبی از تمرین می تواند وارد بازار کار شود.

سرفصل استاندارد دوره جامع آموزش روتوش

حتما میدانید که برای هر هدفی راه های رسیدن متفاوتی برای آن وجود دارد. در مهارت روتوش هم تکنیک ها و ابزارهای زیادی برای یک هدف خاص وجود دارد. اما در این دوره آموزشی شما دغدغه ای برای انتخاب راه رسیدن به هدف خود ندارید و در زمان مناسب بدون اتلاف وقت به بهترین تکنیک و ابزار در جهت رسیدن به اهداف خود در یک پکیج جامع و برنامه ریزی شده دست پیدا خواهید کرد.

دسترسی آسان به فایل های دوره آموزش روتوش

در این دوره آموزش روتوش در فتوشاپ شما به راحتی بدون هیچ قفل و کرکی فایلی که پس از ثبت نام در دوره دریافت خواهید کرد، فایل های ویدیویی با فرمت MP4 و کیفیت مناسب می باشد که میتواند بدون محدودیت در هر زمانی و در هرشرایطی دوره آموزشی خود را به پایان ببرید. همینطور به صورت دائمی می توانید از فایل های آموزشی خود بهره مند شوید و در هر دستگاهی مانند موبایل و تبلت و تلویزیون که راحتید از آن ها استفاده کنید.

ضبط ویدیوهای آموزش روتوش در محیط استودیو و چند مرحله تدوین

علی رغم بسیاری از آموزش ها که همه ی ما دیده ایم و صرفا در محیط اسکرین سیستم کامپیوتری بوده است از آنجایی که شما لایق بهترین کیفیت سمعی و بصری می باشید، این دوره آموزشی علاوه بر قسمت هایی که اسکرین کپچر بوده و از ابزار مناسبی برای ضبط استفاده شده است در محیط استودیو ضبط شده و پس از آن در مرحله اول تدوین قسمت های اضافی آن حذف شده است ودر مراحل بعدی مواردی که منجر به کیفیت سمعی و بصری بهتر ویدیوها شده است مواردی مانند پلاتو و صداگذاری و موشن گرافیک … برای ویدیو ایجاد شده است تا دانشجوی دوره به راحتی دوره را به پایان برساند.

استاد دوره آموزش روتوش

همانطور که میبینید استاد این دوره آموزشی، آموزش دیگری نداده است و تمرکز خود را بر روی روتوش تصاویر گذاشته و این یعنی تجربه بیشتری نسب به مدرسی که چند دوره همزمان دارد. شما با استفاده از تجربه ی اساتید در مدت زمان کوتاه تری می توانید به تسلط لازم در این مهارت برسید.


آیا هزینه این دوره آموزش روتوش توجیه پذیر است؟

قطعا با هزینه کمتر از ۲ عدد پیتزا می توانید به این دوره آموزشی روتوش که کمتر جایی به جامع بودن آن پیدا می شود، دسترسی پیدا کنید و در نظر بگیرید که پس از این مهارت با اولین پروژه و یا اولین حقوق دریافتی به هزینه های چندین برابر این دوره آموزش روتوش در فتوشاپ دسترسی پیدا میکنید. پس قطعا تایید میکنید که ارزش آن را دارد.

0/5 (0 Reviews)

این محصول هیچ محتوایی جهت دریافت ندارد

دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 0
امتیاز کلی : 0.0
پیشنهاد شده توسط : 0 کاربر
بر اساس 0 فروش
0
0
0
0
0

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش روتوش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت دوره

58.000 تومان

امتیازی ثبت نشده است
چرا مکتب تی وی؟

               

  • آموزش تعاملی
  • سرفصل های آموزشی استاندارد
  • آموزش در حداقل زمان ممکن
  • دسترسی آسان به فایل های آموزش با کیفیت HD
  • ضبط در استودیو و چند مرحله تدوین
  • مدرس متخصص و با تجربه
  • آموزش آخرین نسخه نرم افزار
  • بی نیاز کردن از دوره های آموزشی گران قیمت
مدرس

حسین بافنده

قیمت دوره

58.000 تومان