70% تخفیف تمام دوره های مکتب تی وی برای شما تا زمان محدود
آموزش کامل نرم افزار ادیوس از صفر تا صد

آموزش کامل نرم افزار ادیوس از صفر تا صد

ادیوس نرم افزاری قدرتمند در تدوین فیلم ها به حساب می آید. این نرم افزارحتی در ویرایش سنگین ترین فایل ها نیز بکار می آید. علاوه بر آن سال های سال است که محبوبیت این نرم افزار بین کاربران به دلیل محیط کاربری و آسانی کارکردن با آن کم نشده است. آموزش ادیوس اولین قدمی است که در مسیری که انتخاب کرده اید باید طی کنید، چه بهتر است قدم اول را محکم بردارید. از این نرم افزار در شرکت های فیلم سازی و در آتلیه ها به منظور آموزش تدوین فیلم های عروسی  استفاده می کنند. بسیاری از فیلم هایی که تا کنون دیده اید توسط نرم افزار ادیوس تدوین شده اند. با تمرین و تکرار این نرم افزار می توان بر کارکردن با آن مسلط شد.

افزودن به سبد خرید
توضیحات

معرفی ادیوس

معرفی دوره جامع ادیوس

قبل از پرداختن به آموزش نرم افزار ادیوس به معرفی نرم افزار ادیوس و آشنایی با نرم افزار ادیوس می پردازیم که این نرم افزار در سال 2012 معرفی شد. شرکت کانپوس، تولیدکننده قطعات سخت افزاری  اولین نسخه از ادیوس را با نام ادیوس نئو ارائه کرد که امکانات ساده ای از تدوین را در اختیار کاربران قرار میداد.

نرم افزار ادیوس از گذشته تاکنون به واسطه رابط کاربری مناسب و موتور رندر قوی و همینطور امکانات کاملی که برای تدوین حرفه ای در اختیار مخاطبین خود قرار میداده است در فضاهای مختلف حرفه ای مانند شرکت های سینمایی و صدا و سیما و آتلیه های عروسی مورد استفاده قرار گرفته است.

نرم افزار ادیوس برتری هایی نسبت به نرم افزارهای مشابه دارد که در این قسمت از آموزش کامل نرم افزار ادیوس به آن اشاره می کنیم. یکی از برتری های نرم افزار ادیوس در مقایسه با سایر نرم افزارهای مشابه، آسان بودن محیط کاربری آن است. یکی دیگر از مواردی که در این آموزش کار با نرم افزار ادیوس به آن اشاره شده است، امکانات گسترده و در دسترس نرم افزار ادیوس است. سرعت بالای این نرم افزار در حین کار با آن برتری دیگر این نرم افزار نسبت به نرم افزارهای مشابه است که در آموزش برنامه ادیوس به آن پرداخته شده است. از دیگر مواردی که در آموزش مقدماتی نرم افزار edius و آموزش نرم افزار ادیوس پیشرفته به آن اشاره شده است، تغییراتی که روی فیلم ها در نرم افزار ادیوس انجام می شود، به صورت مستقیم بازبینی می شود. یکی از مهمترین برتری های نرم افزار ادیوس نسبت به سایر نرم افزارهای تدوین فیلم، این است که  در هنگام کار با این نرم افزار به رندر کردن پروژه نیازی نیست.

برای آشنایی با نرم افزار ادیوس و فراگیری آموزش کار با نرم افزار ادیوس نیز می توانید به نسبت به دانلود فیلم آموزش نرم افزار ادیوس اقدام نموده یا پکیج آموزش های کاربردی نرم افزار ادیوس را خریداری نمایید.

در ادامه آموزش کامل نرم افزار ادیوس قابلیت های نرم افزار ادیوس را بیان می کنیم.

قابلیت های نرم افزار ادیوس

در این قسمت از آموزش تصویری نرم افزار ادیوس به بررسی قابلیت های نرم افزار ادیوس می پردازیم.

 • محیط کاربری ساده
 • امکان ذخیره فیلم در فرمت های مختلف
 • قرار دادن افکت های حرفه ای بر روی فیلم
 • امکان نورپردازی فیلم
 • امکان درج زیرنویس بر روی فیلم و ویرایش آن
 • و…

در این بخش از آموزش کار با نرم افزار edius برخی از قابلیت ها و ویژگی های نرم افزار ادیوس را بیان کردیم. برای شناخت بیشتر قابلیت های نرم افزار ادیوس می توانید در دوره آموزش جامع نرم افزار ادیوس شرکت کنید یا نسبت به دانلود اموزش نرم افزار ادیوس اقدام کنید.

در بخش بعد این آموزش برنامه ادیوس به بررسی ویژگی ها و امکانات این نرم افزار می پردازیم.

ویژگی ها و امکانات نرم افزار ادیوس

در این قسمت از آموزش کار با نرم افزار ادیوس ویژگی ها و امکانات این نرم افزار را بیان می کنیم. این نرم افزار یکی از ساده ترین، حرفه ای ترین و سریعترین نرم افزارهای تدوین و میکس فیلم است. این نرم افزار به طور گسترده در شرکت های فیلم سازی و تبلیغاتی و همچنین سازمان هایی مانند صدا و سیما مورد استفاده قرار می گیرد.

ازدیگر ویژگی های این نرم افزار که در آموزش مقدماتی نرم افزار edius و آموزش پیشرفته نرم افزار ادیوس به آن اشاره امکان پشتیبانی از انواع فرمت های ویدیویی مانند Full HD ،HD ،8k ،4K و SD است. از دیگر ویژگی ها و امکانات این نرم افزار می توان به انواع افکت ها، تنظیم کنتراست، انواع نورپردازی ها و… اشاره کرد. علاقه مندان می توانند جهت یادگیری آموزش برنامه ادیوس به دانلود اموزش نرم افزار ادیوس بپردازند یا در دوره آموزش کامل ادیوس شرکت نمایند.

در قسمت بعد از آموزش های کاربردی نرم افزار ادیوس به مقایسه نرم افزار ادیوس و پریمیر می پردازیم.

مقایسه نرم افزار ادیوس و پریمیر

در این قسمت از آموزش مقدماتی نرم افزار edius و آموزش نرم افزار ادیوس پیشرفته مواردی که نرم افزار ادیوس و پریمیر با هم تفاوت دارند را نام می بریم.

 • Stability یا ثبات برنامه: هنگام کار با نرم افزار پریمیر ممکن است این نرم افزار چندین بار بسته شود اما در نرم افزار ادیوس این اتفاق کمتر پیش می آید.
 • پشتیبانی از فرمت های مختلف: هر این دو نرم افزارها از فایل های وردی با فرمت های مختلف پشتیبانی می کنند اما پریمیر عملکرد قابل قبول تری در این زمینه دارد.
 • Capture: در زمینه Capture نیز نرم افزار ادیوس بهتر عمل می کند.
 • Integration: در این زمینه نرم افزار پریمیر برتری دارد و با نرم افزارهایی مانند فتوشاپ و افتر افکت و… نیز ارتباط دارد ولی نرم افزار ادیوس فاقد این امکان است.
 • خروجی: خروجی این نرم افزارها با توجه به فرمت انتخاب شده متفاوت است. به عنوان مثال در ساخت dvd ادیوس برتری دارد در حالی که پریمیر خروجی فلش بهتر عمل می کند.

در این قسمت از آموزش های کاربردی نرم افزار ادیوس برخی از مواردی که نرم افزار ادیوس با نرم افزار پریمیر تفاوت دارد را بیان کردیم.

در بخش بعد از این آموزش کار با نرم افزار ادیوس با بازار کار این نرم افزار آشنا می شوید.

بازار کار نرم افزار ادیوس

بازار کار دوره جامع ادیوس

شما در حین دوره جامع آموزش ادیوس میتوانید فوتیج های ویدیویی را از هرجایی دانلود کنید و تکنیک ها و ابزارهای آموزش داده شده را با آن ها تمرین کنید و پس از آن برای کارآموزی به یکی از محل های ( صدا و سیما | شرکت های سینمایی و تبلیغاتی | آتلیه ها ) مراجعه کنید و تقاضای کارآموزی و دستیاری تدوین نمایید.

دستیاری تدوین با پیش نیاز تسلط شما به این نرم افزار میتواند گزینه بسیار مناسبی برای ورود به بازار کار باشد. شما پس از مدتی میتوانید بسته شرایط خود در هریک از این مکان ها رشد کرده و به تدوینگر قابلی تبدیل شوید.

آموزش ادیوس رسانه آموزشی مکتب تی وی

این دوره آموزشی ادیوس رسانه آموزشی مکتب تی وی به صورت تعاملی با استاد بوده و شما می توانید با گذراندن این دوره جامع آموزش ادیوس در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید.

در این دوره جامع آموزش ادیوس به صورت کامل به آموزش پروژه محور نرم افزار ادیوس و آشنایی با نرم افزار ادیوس پرداختیم و با ابزارهای و تکنیک های مورد نیاز آشنا می شوید. مخاطبان این دوره آموزشی ادیوس تدوینگران، عکاسان  و افراد شاغل در آتلیه های عکاسی و شرکت های تبلیغاتی هستند. همچنین افراد علاقه مند به آموزش کار با نرم افزار edius نیز می توانند در این دوره آموزشی ادیوس شرکت نمایند. هدف این دوره جامع آموزش ادیوس، آموزش پروژه محور نرم افزار ادیوس و آشنایی با نرم افزار ادیوس به صورت کامل و مسلط شدن بر تکنیک ها و ابزارهای آن است.

شما می توانید جهت فراگیری آموزش های کاربردی نرم افزار ادیوس و آشنایی با نرم افزار ادیوس دوره آموزشی ادیوس را بگذرانید یا نسبت به دانلود فیلم آموزش نرم افزار ادیوس و خرید پکیج آموزش جامع نرم افزار ادیوس اقدام نمایید.

مزایای دوره جامع ادیوس

معرفی قسمت های دوره جامع آموزش نرم افزار ادیوس

جهت مشاهده معرفی کامل هر قسمت روی آن کلیک نمایید.

1.معرفی دوره

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس، دوره آموزشی ادیوس را معرفی خواهیم کرد.

2.ادیوس یا پریمیر

ما در این قسمت از دوره جامع آموزش ادیوس 10 تفاوت اساسی بین دو نرم افزار محبوب ادیوس و پریمیر را برای علاقه مندان به تدوین بررسی خواهیم کرد.

3.ایجاد پروژه

ما در این قسمت از آموزش پروژه محور نرم افزار ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه یک پروژه جدید ایجاد کنید و تنظیمات پروژه جدید را برای خروجی مناسب انجام دهید.

4.ویرایش پروژه

ما در این بخش از آموزش نرم افزار ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید تنظیمات پروژه ای که ایجاد کردید را تغییر دهید . همچنین شما یاد خواهید گرفت که چگونه می توانید برای کارهای خود پریست های آماده با تنظیمات مورد نظر خود را ایجاد و ذخیره کنید.

5.انتقال پروژه

ما در این بخش از آموزش کار با نرم افزار edius به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید پروژه های خود را برای ادامه کار به یک سیستم دیگر منتقل کنید.

6.Consolidate Project

ما در این بخش از آموزش تصویری نرم افزار ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید با Consolidate Project پروژه های خود را برای انتقال به یک سیستم دیگر مدیریت کنید مثل حذف بخش هایی از کلیپ که در پروژه شما استفاده نشده است.

7.آشنایی با محیط ادیوس

ما در این بخش از آموزش جامع نرم افزار ادیوس  با محیط نرم افزار ادیوس بیشتر آشنا خواهیم شد و یاد خواهیم گرفت که چگونه می توان محیط کاری دلخواه خود را ایجاد و ذخیره کنیم.

8.Import کردن

ما در این بخش از آموزش مقدماتی نرم افزار ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانیم فایل های صوتی و تصویری را وارد نرم افزار ادیوس کنیم.

9.مدیریت فایل ها 1

شما در این بخش از آموزش های کاربردی نرم افزار ادیوس یاد خواهید گرفت که چگونه فایل های خود را در بخش Bin مدیریت کنید.

10.مدیریت فایل ها 2

شما در این بخش از آموزش کامل نرم افزار ادیوس یاد خواهید گرفت که چگونه فایل های خود را در بخش Bin مدیریت کنید.

11.تایم لاین 1

ما در این بخش از آموزش کار با نرم افزار edius با ابزارهای بخش تایم لاین آشنا و به خوبی کار خواهیم کرد تا درک خوبی از بخش تایم لاین ها به دست بیاوریم.

12.تراک ها

ما در این بخش از آموزش پروژه محور نرم افزار ادیوس  با انواع تراک ها در تایم لاین آشنا می شویم و با گزینه های مربوط به تایم لاین مثل کپی و تغییر نام دادن تراک ها کار خواهیم کرد.

13.تایم لاین 2

ما در این بخش از آموزش نرم افزار ادیوس با گزینه های دیگر تایم لاین و تراک ها کار خواهیم کرد تا به صورت کامل با این بخش آشنا شوید.

14.ادیت کردن کلیپ 1

ما در این قسمت از آموزش کار با نرم افزار ادیوس کلیپ هامون را وارد ادیوس و تایم لاین  می کنیم و شروع به ادیت کلیپ هامون می کنیم.

15.ادیت کردن کلیپ 2

ما در این قسمت از آموزش جامع نرم افزار ادیوس کلیپ هامون را وارد ادیوس و تایم لاین  می کنیم و شروع به ادیت کلیپ هامون می کنیم.

16.کار بر روی صدا و تصویر

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس  با گزینه های مربوط به صدا و تصویر در ادیوس آشنا می شویم.

17.تایم لاین و تراک ها

ما در این قسمت از آموزش تصویری نرم افزار ادیوس با گزینه های پیشرفته در بخش تایم لاین ، تراک ها آشنا خواهیم شد و همچنین با  کار بر روی تصاویر خواهیم پرداخت.

18.مارکرها

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس با مارکرها  آشنا خواهیم شد و با این ابزارها کار خواهیم کرد.

19.ساخت پروژه 1

ما در این قسمت از آموزش کار با نرم افزار edius پروژه خود را پیش خواهیم برد و آن را تکمیل می کنیم.

20.ساخت پروژه 2

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس پروژه خود را پیش خواهیم برد و آن را تکمیل می کنیم.

21.افکت ها

ما در این قسمت از آموزش پروژه محور نرم افزار ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید از افکت های صوتی و تصویری بر روی کلیپ های خود استفاده کنید و همچنین بتوانید تنظیمات مربوط به افکت ها را ویرایش کنید.

22.ترانزیشن ها

ما در این قسمت از آموزش کامل نرم افزار ادیوس با ترانزیشن ها آشنا خواهیم شد و از این ترانزیشن ها بر روی کلیپ هامون استفاده خواهیم کرد.

23.خروجی گرفتن

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس با گزینه های ترانزیشن بیشتر کار خواهیم کرد همچنین با خروجی گرفتن  از پروژه های ایجاد شده را  آشنا خواهیم شد.

24.پنجره layouter

ما در این قسمت از آموزش مقدماتی نرم افزار edius و آموزش نرم افزار ادیوس پیشرفته با پنجره layouter به خوبی آشنا می شویم و با تنظیمات و گزینه های مربوط به پنجره layouter کار خواهیم کرد.

25.زمان

ما در این قسمت از آموزش تصویری نرم افزار ادیوس با مدیریت و تغییر زمان کلیپ هامون آشنا خواهیم شد.

26.کانال های صوتی

ما در این قسمت از آموزش کار با نرم افزار edius با گزینه های ویرایش صدا و کانال صوتی آشنا خواهیم شد.

27.تنظیمات ورودی و خروجی گرفتن

ما در این قسمت از آموزش جامع نرم افزار ادیوس با گزینه های ورودی و خروجی گرفتن بیشتر آشنا خواهیم شد.

28.ساخت تیتراژ

ما در این قسمت از آموزش نرم افزار ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید یک تیتراژ برای پروژه هامون ایجاد کنیم .

29.ادیت چند دوربینه

ما در این قسمت از آموزش کامل نرم افزار ادیوس به شما یاد خواهیم داد که چگونه می توانید با گزینه های مربوط به چند دوربینه کار کنید و کلیپ هایی که به وسیله چند دوربین گرفته شده را وارد ادیوس کنیم و شروع به تدوین  کنیم.

30.تنظیمات ادیوس

ما در این قسمت از آموزش تصویری نرم افزار ادیوس با برخی از تنظیماتی که در طول پروژه با آن مواجه می شویم آشنا خواهیم شد.

سرفصل ها

۱ فصل ۳۰ جلسه ۴:۴۲:۵۸ ساعت

دوره جامع آموزش نرم افزار ادیوس از صفر تا صد

۳۰ قسمت ۴:۴۲:۵۸

1.معرفی دوره

رایگان (پخش زنده)
۰۰:۰۵:۳۲

2.ادیوس یا پریمیر

۰۰:۰۸:۲۸

3.ایجاد پروژه

۰۰:۰۹:۱۷

4.ویرایش پروژه

۰۰:۱۰:۴۳

5.انتقال پروژه

۰۰:۰۹:۰۰

6.Consolidate Project

۰۰:۰۹:۱۲

7.آشنایی با محیط ادیوس

۰۰:۱۰:۳۹

8.Import کردن

۰۰:۱۰:۳۰

9.مدیریت فایل ها 1

۰۰:۰۹:۵۶

10.مدیریت فایل ها 2

۰۰:۱۰:۴۳

11.تایم لاین 1

۰۰:۰۹:۱۰

12.تراک ها

۰۰:۰۸:۵۰

13.تایم لاین 2

۰۰:۰۹:۵۰

14.ادیت کردن کلیپ 1

۰۰:۰۹:۵۰

15.ادیت کردن کلیپ 2

۰۰:۰۸:۳۳

16.کار بر روی صدا و تصویر

۰۰:۰۸:۳۸

17.تایم لاین و تراک ها

۰۰:۰۶:۰۸

18.مارکرها

۰۰:۱۰:۱۹

19.ساخت پروژه 1

۰۰:۰۹:۲۷

20.ساخت پروژه 2

۰۰:۱۰:۱۰

21.افکت ها

۰۰:۱۰:۳۳

22.ترانزیشن ها

۰۰:۰۹:۴۶

23.خروجی گرفتن

۰۰:۱۰:۳۹

24.پنجره layouter

۰۰:۰۹:۳۱

25.زمان

۰۰:۰۹:۵۹

26.کانال های صوتی

۰۰:۰۹:۵۹

27.تنظیمات ورودی و خروجی گرفتن

۰۰:۰۸:۳۲

28.ساخت تیتراژ

۰۰:۰۹:۴۹

29.ادیت چند دوربینه

۰۰:۰۹:۲۵

30.تنظیمات ادیوس

۰۰:۰۹:۳۸

سوالات متداول

تمام سوالاتی که احتمالا شما هم داشته باشید

۱. آموزش های دوره جامع آموزش پروژه محور نرم افزار ادیوس به صورت عملی است؟

آموزش های این مجموعه هم همانند سایر آموزش های رسانه آموزشی مکتب تی وی به صورت تعاملی ضبط شده است. یعنی شما همان پروژه ها و فوتیج هایی که مدرس در حال تدریس روی آنهاست را در اختیار دارید و به این ترتیب میتوانید همراه با استاد به تمرین بپردازید.

۲. چطور از کیفیت محتوای دوره جامع آموزش نرم افزار ادیوس اطمینان پیدا کنیم؟

شما میتوانید تمام قسمت های این دوره را میتوانید در فهرست عناوین دوره جامع آموزش نرم افزار ادیوس مشاهده کنید.این دوره مثل دوره های دیگه ی مکتب تی وی با کیفیت بالا ضبط شده و شما هیچ نگرانی از کیفیت این دوره نخواهید داشت.

۳. چگونه از کیفیت سمعی و بصری و فن بیان این دوره جامع آموزش ادیوس اطمینان پیدا کنیم؟

این دوره آموزش کار با نرم افزار edius برخلاف دوره های اندک دیگری که در بازار هم وجود دارد صرفا اسکرین کپچر نیست. یعنی شما در تمام طول دوره آموزشی صرفا محیط نرم افزار را به صورت خسته کننده تحمل نمیکنید و برای این دوره آموزشی از محیط استودیو و چند مرحله تدوین بهره برده شده است. و شما هم میتوانید از پیش نمایش های این دوره آموزشی متوجه این موضوع بشوید.

۴. پشتیبانی دوره جامع آموزش جامع نرم افزار ادیوس به چه صورت است؟

شما برای پاسخ گرفتن در زمینه سوالات متداول خود مانند تهیه دوره و حتی اطلاعات بیشتری از دوره آموزشی از طریق لایو چت سایت و تماس تلفنی و اکانت تلگرام رسانه آموزشی مکتب تی وی با ما در ارتباط باشید و همینطور اگر در زمینه موارد فنی مشکلی داشتید از طریق همان پشتیبانی در گروه هایی در تلگرام عضویت پیدا خواهید کرد که برای همیشه پاسخگوی سوالات فنی شما خواهند بود و یا درباره خروجی پروژه های شما در این زمینه و پیشرفت شما نظر خواهند داد.

حمیدرضا روستا

مدرس دوره: حمیدرضا روستا

آقای روستا مدرس نرم افزار ادیوس در حوزه هنری هستند و در این دوره جامع ادیوس مطابق استانداردهای رسانه مکتب تی وی توانستیم دوره متمایزی برای آموزش ادیوس فراهم کنیم. در این دوره جامع نرم افزار ادیوس فارغ از تمام کاربردهای مهارتی آن مورد بررسی قرار گرفت و باعث شد تا یکی از کامل ترین دوره های آموزش ادیوس برای آن شکل بگیرد.

تمام دوره های مدرس

ضمانت خرید | نشان های اعتبار ما

ضمانت مکتب تی وی پرداخت ها
support

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

در خواست مشاوره

نظرات

guest

قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سمین کمالی
سمین کمالی
1 سال قبل

سلام خسته نباشید. شرکت در این دوره شامل دریافت گواهی و مدرکی مبنی بر گذراندن دوره آموزش ادیوس هم میشه یا نه؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  سمین کمالی
1 سال قبل

درود بر شما در رسانه آموزشی مکتب تی وی سعی بر ایجاد فضایی هستش که شما بتونید در پایان دوره آموزشی مانند همین دوره آموزش ادیوس ، یک پورتفولیویی داشته باشید که از مدرک تاثیر بیشتری برای جلب نظر کارفرما موثر باشد و هزینه ی اضافی برای گرفتن مدرک هم نکرده باشید.

saber_d25
saber_d25
1 سال قبل

سلام. این دوره موارد مربوط به ادیوس رو به صورت کامل آموزش میده؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  saber_d25
1 سال قبل

درود بر شما بله در دوره جامع آموزش ادیوس همانطور که در بخش فهرست مطالب آموزش ادیوس میتونین مشاهده بفرمایید همه مطالب صفر تا صد خود نرم افزار ارائه میشوند.

s.a
s.a
1 سال قبل

سلام . من نرم افزار ادیوس رو بلد هستم و کار کردم. ایا لازمه پریمیر هم یاد بگیرم یا افتر افکت بهتره؟برای کار موشن گرافیک میخواستم.

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  s.a
1 سال قبل

درود بر شما در مرحله اول موشن گرافیک باید با افترافکت ساخته شود و در مرحله دوم به واسطه ارتباط بهتر نرم افزار افترافکت با پریمیر پیشنهاد میشود نرم افزار پریمیر را یاد بگیرید و احتمالا راه بهتری به جای آموزش ادیوس برای شما خواهد بود.

ترنم
ترنم
1 سال قبل

سلام دوره آموزش ادیوس نیاز به پیشنیازی داره؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  ترنم
1 سال قبل

درود بر شما خیر دوره آموزش ادیوس نیازی به پیش نیازی نخواهد داشت.

امیر مالکی
امیر مالکی
1 سال قبل

سلام این دوره بعدا آپدیت هم داره؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  امیر مالکی
1 سال قبل

درود بر شما در صورت نیاز دوره آموزش ادیوس آپدیت هم خواهد داشت و دانشجویان دوره به صورت رایگان خواهند تونست از اون استفاده کنند.

شعبانی
شعبانی
1 سال قبل

سلام
من دوره هایی که بخرم رو چطوری دریافت میکنم؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  شعبانی
1 سال قبل

درود بعد از تهیه دوره آموزش ادیوس و همینطور سایر دوره های رسانه آموزشی مکتب تی وی میتونین در حساب کاربریتون و همینطور ایمیلتون لینک های دانلود دوره رو داشته باشید.

نوراللهی
نوراللهی
1 سال قبل

دوره آموزش ادیوس چند ساعته است؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  نوراللهی
1 سال قبل

درود بر شما دوره آموزش ادیوس نزدیک به 5 ساعت هستش. میتونین از قسمت مشخصات دوره تمام مشخصات دوره جامع آموزش ادیوس رو مشاهده بفرمایید.

a.bibak
a.bibak
1 سال قبل

سلام با تهیه همین پکیج آموزش ادیوس و یادگیریش میتونیم پروژه ای بگیریم و انجام بدیم؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  a.bibak
1 سال قبل

درود بر شما بله ممکنه البته بعد از آموزش ادیوس باید در رده کاری که میخواین مثلا سینمایی و یا تیزر تبلیغاتی و عروسی و …. تمرینات خوبی رو انجام داده باشید.

اسماعیلیان
اسماعیلیان
1 سال قبل

سلام نحوه ی ارتباط با استاد و رفع اشکال ها رو میشه بگین به چه صورت خواهد بود؟

پشتیبانی مکتب تی وی
پشتیبانی مکتب تی وی
مدیر
پاسخ به  اسماعیلیان
1 سال قبل

درود بر شما بعد از تهیه دوره آموزش ادیوس با پشتیبانی مکتب تی وی در تماس باشید.

phone 02191092818 نیاز به مشاوره دارید؟ در صورتی که نیاز به مشاوره دارید می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما در تماس باشید میتونین از طریق چت آنلاین در گوشه سمت راست پایین صفحه اقدام کنید
+
1
  1
  لیست خرید شما
  آموزش رویت
  آموزش رویت از مقدماتی تا پیشرفته
  1 X 168.000 تومان = 168.000 تومان